התחילו לגייס

אקזיטוואלי – הדור הבא של מימון ההמונים

פלטפורמות מימון ההמונים הביאו את הבשורה ויצרו קהילה אינסופית שתומכת ומממנת רעיונות מצוינים מכל קצוות הקשת. עם זאת, הם מעולם לא הציעו השקעה אשר מאפשרת שותפות. במידה והפרויקט בו המשקיעים תמכו הפך להצלחה עולמית, כל מה שנותר בידיהם היה כרטיס תודה או במקרה הטוב, המוצר אותו הם מימנו.

באקזיטוואלי לקחנו את הרעיון כמה שלבים קדימה, כאשר שילבנו את מימון ההמונים המוכר עם עולם ההשקעות. כך יצרנו את פלטפורמת מימון ההמונים הראשונה שמאפשרת לכולם להשקיע בחברה שלכם בתמורה למניות.

הרעיון הוא די פשוט: קחו את הסכום אותו אתם מבקשים לגייס, חלקו אותו למנות קטנות וכך תאפשרו להרבה יותר אנשים להיות המשקיעים שלכם. המעגלים בהם אתם חברים, כגון: משפחה, חברים, ומקומות העבודה הם מעגל משקיעים פוטנציאלי מאוד תומך– זהו המעגל הראשון. לכל אחד מהמעגל הראשון יש גם את המעגלים שלו, הוסיפו לכך את המשקיעים הפוטנציאליים הנוספים, משקיעים מחו"ל והגעתם לכמות משקיעים פוטנציאלית אדירה.

לראשונה, כללי הגיוס נקבעים על ידיכם, כך שיש באפשרותכם לגייס הון בצורה שקופה, ישירה והוגנת עבורכם ועבור המשקיעים. 

היתרונות לגיוס הון עם אקזיטוואלי

  • הקץ לבזבוז הזמן ולגרירת הרגליים - תהליך גיוס ההשקעה אצלנו הוא מובנה, מהיר ופשוט, כאשר בתוך מקסימום 60 ימים תדעו אם הצלחתם לגייס.
  • דרך יעילה לחשיפת החברה שלכם בפני משקיעים פוטנציאליים רבים: בני משפחה, חברים, קהילות קרובות, הקהילות של הקהילות שלכם, משקיעים מהארץ ומשקיעים מחו"ל.
  • פוטנציאל המשקיעים שלכם גדל, כי אצלנו ניתן להשקיע גם סכומי השקעה קטנים.
  • אנו מספקים לכם תשתית עסקית ומשפטית כוללת אשר נבנתה בשיתוף עם משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר, מהמובילים בתחום הסטרטאפים. 
  • גיוס מוצלח באקזיטוואלי מעיד על כך שאתם יזמים כריזמטיים ושהציבור מאמין בכם ובסיכויי הצלחתכם. כיום הצבעת אמון שכזו פותחת בפני חברות צעירות מגוון הזדמנויות שקודם לכן היו סגורות בפניהן.
  • גיוס ממגוון משקיעים מאפשר לכם לשמור על שליטתכם בחברה ולנווט אותה לאן שאתם רואים לנכון.

כמה זה עולה

  • יצירת הקמפיין באופן עצמאי תעלה לכם בסך הכל $3,500. עלות זו תכלול גישה מלאה לפלטפורמה, הכנת מסמכים משפטיים, פתיחת חשבון נאמנות ותקציב Media Buy ראשוני. 
  • כאשר סבב הגיוס יושלם בהצלחה תשלמו עמלת גיוס בשיעור של 10% מהסכום שגוייס.

* למחירים אלו יש להוסיף מע"מ כחוק

 
עקבו אחרינו