מפרסם: מיכל הובשמן
CEO
שתפו

VDroom

VDroom פיתחה פלטפורמה ייחודית המגדילה בצורה משמעותית הזמנות של בתי מלון ונכסי תיירות אונליין. הפלטפורמה מאפשרת יצירת תמונות VR/360 של נכסי התיירות ,לצד טכנולוגיית בינה מלאכותית. החברה כבר מייצרת הכנסות מלקוחות רבים בעולם.

$ 25,000

גויסו עד כה

3

משקיעים

32

ימים נותרו
השקעה מינימלית: $6,000
סוג:השקעה המירה  
שלב:Seed +
קטגוריה:תיירות
•  גיוס המשך 
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 3
 • עדכונים
 • העיסקה
 • מסמכים
 • מצגים

עיקרי הקמפיין

קבלת מענק Horizon 2020- המענק הנחשק ביותר באירופה

בחודש האחרון החברה קיבלה מענק בסך 2.6 מיליון ₪ מטעם המדען האירופי horizon 2020 עבור המשך פיתוח טכנולוגי של פלטפורמת VDroom. מענק זה הוא אחד המענקים המבוקשים ביותר בעולם הסטארט-אפים, ו-5% בלבד מכלל המגישים בעולם מקבלים אותו, כאשר לרוב מדובר בחברות מתחום הרפואה, הרובוטיקה והחלל. VDroom היא אחת החברות היחידות מתחום התיירות שזכתה בהכרה זו, בזכות שילוב של פטנטים ויישום ייחודי שמביא ערך מוסף למשתמשים בחיי היום יום.

 

 

הצלחה מוכחת – לקוחות משלמים והגדלת רווחים עבור בתי עסק

 VDroom מוכיחה היתכנות כלכלית עם מעל 50 לקוחות משלמים וכ-350 לקוחות בתהליכי הטמעת המערכת. החברה גם נמצאת במגעים מתקדמים להטמעת הפלטפורמה באחת מרשתות בתי המלון הגדולות בישראל ובעולם.

VDroom כבר הוכיחה את עצמה כבעלת ערך כלכלי גבוה עבור עסקים בתחום המלונאות והביאה לעליית משמעותית ברווחים במלונות שבהם הוטמעה.  

חדשנות טכנולוגית בשוק מיושן של 1.2 טריליון $ לשנה

VDroom מכניסה טכנולוגיה חדשנית ו"שוברת שוויון" לשוק הonline travel and booking המוערך בכ-1.1 טריליון דולר בשנה. החברה נותנת ללקוחותיה יתרון גדול על פני המתחרים ומציבה את עצמה כאחת מחברות ה travel tech האטרקטיביות ביותר בעולם עבור ענקיות התיירות אונליין (OTAs). 

 

צוות מנוסה שכבר עשה אקזיט מוצלח

לצוות המייסדים ניסיון עשיר בתחום התיירות באינטרנט. המייסדת, מיכל הובשמן, הקימה וניהלה את פורטל הזמנות המלונות העולמי  www.easytobook.com ועשתה בו אקזיט. לנס, המייסד השני, הוביל ציוותי פיתוח באותה החברה ובעל ניסיון עשיר בתחום הtravel .

 

טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית עם פטנטים רשומים

הפלטפורמה החדשנית מבוססת על כלים של בינה מלאכותית (computer vision) ועיקרון חוכמת ההמונים, בעזרתם היא לומדת עבור כל משתמש איזה מהתמונות הן המוצלחות ביותר ומציגה אותם בסדר הנכון באופן אוטומטי. הפתרון המוצע הינו יישום טכנולוגי חדשני, ייחודי ומוכח, עם יכולות גבוהות של תמיכה במיליוני בעלי נכסי תיירות בו-זמנית. לחברה שני פטנטים רשומים על הטכנולוגיה שלה (patent pending).

פיצ'

הרעיון

הבעיה

ההיצע העצום של מקומות לינה גורם לבלבול ואובדן התמצאות אצל לקוחות לא מעטים. רוב רובם של הנופשים חווים חששות רבים בטרם מזמינים את חדר האירוח, בין היתר, בשל החשש לבזבז את כספם וחופשתם על מלון/חדר שלא יענה על הציפיות.  

מסיבה זו, כיום, הצגה של תמונות דו ממדיות באתרי תיירות ומלונות אין בה די כדי לשכנע תיירים לבצע הזמנה. הלקוחות אינם סומכים על התמונות המוצגות בגלריות של האתרים ומחפשים אינפורמציה נוספת ברשת, ב google maps ובאתרי הבית של בתי המלון. אלו הם הרגעים הקריטיים בתהליך ההזמנה, בהם הוכח שהלקוח מקבל החלטה אמוציונלית.

התחרות בתחום הזמנת חופשה ברשת נמצאת בגדילה מתמדת, אך פלטפורמות ההזמנות לא שונו מזה עשור בתצוגת המדיה שלהן, זאת על אף שהמדיה הוויזואלית היא בין המרכיבים החשובים ביותר בתהליך ההזמנה ואחד הגורמים שהכי המשפיעים על הלקוח לבצע הזמנה כזו או אחרת. כיום, המשתמשים לרוב מסתמכים על משובי האורחים, שלא תמיד מינים ולעיתים מטעים.

ענקיות ה-travel משקיעות מיליוני דולרים במחקר ופיתוח על מנת לשפר את חווית המשתמש - לכן כל כלי שייתן ערך מוסף ולו באחוזים בודדים - יהיה מאוד אטרקטיבי לחברה שמנהל מאות מיליוני משתמשים בחודש.

 

הפתרון

לחלל הגדול הזה נכנסת הפלטפורמה החדשנית של VDroom, אשר מאפשרת למפרסמים להציג נכסי תיירות ולינה דרך תמונות 360 ומציאות מדומה, לרגש את התיירים ולקרב אותם אליהם ע"י הצגת חוויה עוצמתית של אתר התיירות/הלינה.

לתמונות איכותיות יש השפעה מכרעת על קבלת ההחלטה להזמנת חופשה במקום ספציפי. חווית ה-360 VR תעצים את הביטחון והאמון של הלקוח עוד יותר בתהליך ותעזור למלונות/משכירים לסגור יותר עסקאות.

הטכנולוגיה

VDroom מציעה ללקוחותיה מספר שירותים עיקריים:

 • יצירת גלריית תמונות 360 עבור בית העסק. המפרסם יוכל ליצור את הגלריה בעצמו דרך הממשק הידידותי ונוח לשימוש של VDroom, או להזמין שירותי צילום מהחברה במחירים תחרותיים במיוחד בכל מקום בעולם. הפתרון כולל ממשק ייחודי שמאפשר ללקוח להפיץ את התמונות לא רק באתר הבית אלא בכל מקום שבו הוא מפרסם (listings), למשל – booking.com, travelist, hotels combined  וכו'. בנוסף, כל הנתונים נתמכים על ידי דוחות אנליטיים מתקדמים.
 • באמצעות כלים של חוכמת המונים ובינה מלאכותית המולבשים על גלריית ה- 3D, מאפשרת המערכת לבתי העסק ולאתרי ה booking להציג באופן אוטומטי את התמונות עם הכי הרבה המרות. כך סוגרת החברה יותר עסקאות (הזמנות) ומגדילה את הרווחים שלה. הפתרון המוצע הינו יישום טכנולוגי חדשני, ייחודי ומוכח, עם יכולות גבוהות של תמיכה במיליוני בעלי נכסי תיירות בו-זמנית.
 • משחק אינטראקטיבי וירטואלי של חיפוש מתנות מושתלות בחלל מקום האירוח .המלון משתיל באחת התמונות מתנה או הטבה (חבילת ספא, בקבוק יין, ארוחת ערב וכד') וללקוח יש זמן מוגבל לחפש ולמצוא אותה. המשחק מאריך את זמן האינטראקציה של המשתמש עם המלון ומתקניו ומגדיל משמעותית את הסיכוי שיעשה את ההזמנה שם ולא אצל המתחרים- גם בשל האינטראקציה הרבה וגם בשל הערך המוסף של ההטבה.

 • SEO friendly: הפלטפורמה מבוססת תשתיות הפצה לכל מנועי החיפוש. 

VDroom מביאה חדשנות אמיתית לשוק מיושן, בעזרת מערכת ניהול תכנים חכמה וטכנולוגיה חלוצית ומתקדמת. 

כל פתרון אחר שקיים היום בשוק בתחום ה 360 ומציאות מדומה אינו מבוסס על יכולות ניתוח הגלריות ואינו בעל אפשרות הפצה, מדידה והגדלת מכירות לענקיות הtravel & booking .

 • VDroom מנגישה את התכנים החכמים לאחר למידה אוטומטית בזמן אמת בכל אתרי ההזמנות הקיימים, ללא צורך בהתקנות מסובכות.
 • בעל הנכס בוחר בקליק לאילו ערוצים להפיץ את התמונות.
 • בחיבור קל ואינטואיטיבי לממשק של VDroom יכולים כל ענקי התיירות (OTA) לשדרג משמעותית את האטרקטיביות של המפרסמים ולהגדיל את מספר ההזמנות דרך האתר.

איך זה עובד

התהליך עבור בעל העסק הוא פשוט:

 • פתיחת חשבון ב VDroom
 • הטענת התמונות
 • ארגון מקדים של התמונות
 • לחיצה על כפתור

 

לאחר תהליך ההרשמה וההשתלבות בפלטפורמה, האתר מוכן עם תשתית שיווקית לכל מנועי החיפוש ברשת.

 

  

VDroom ממצבת את עצמה כפלטפורמה מובילה להנגשה חכמה של תכני 360 והפצתן לבתי המלון ולשוק הדירות להשכרה בעולם (דוגמת Airbnb). חלק משמעותי נוסף במיצוב החברה הוא כספקית הראשונה בתחום התיירות המאפשרת גישה לתכני  360/ VR ברגע ההזמנה.

החזון הוא שמערכת VDroom תוטמע בכל אחד מאתרי ההזמנות המובילים ,ככפתור מובנה לצפייה בחוויית 360/ VR.

 

הצלחות החברה

- פטנטים:

לחברה שני פטנטים רשומים (patent pending) על הטכנולוגיה שלה:

 1. פטנט  על חיפוש והזמנה של property (בית מלון/דירה/מסעדה וכו') ב AR, VR  ו-MR
 2. פטנט על חיפוש המתנות במציאות מדומה ומציאות רבודה.

- הוכחת היתכנות:

 • ל VDroom כיום 55 לקוחות משלמים ועוד 350 לקוחות בשלבי הטמעה. בנוסף, החברה נמצאת בשלבים מתקדמים של הטמעת הפלטפורמה באחת מרשתות בתי המלון הגדולות בישראל  ובעולם.
 • החברה הטמיעה את המשחק במלון בוטיק בהולנד, וכתוצאה מכך המלון הגדיל את מכירותיו בחודש אחד בלבד בלמעלה מ-100,000 יורו, בהשקעה בסך 1200 יורו בלבד!

- קבלת מענק יוקרתי: 

החברה קיבלה לאחרונה מענק לפיתוח הפלטפורמה בסך 2.6 מיליון ₪ מטהמדען האירופי horizon 2020

 

- הגדלת החשיפה וההזמנות

- אופטימיזציה שוטפת ויומיומית של המערכת

 

VDroom  במדיה

לינק לכתבה ב Hotel Technology News

לינק לכתבה ב Skift

 

המודל העסקי

המודל העסקי של החברה מבוסס על שני ערוצים עיקריים:

 1. תשלום חודשי של החל מ 49 יורו מבעל העסק/בעל הנכס – פר נכס.
 2. אתרי ה- travel הגדולים ישלמו פר הזמנה באתר.

 

Timeline

השוק

הלקוחות

 • בתי מלון ואתרי נופש
 • בעלי דירות להשכרה
 • airbnb
 • אתרי ההזמנות

שווי השוק

שוק ה online travel צפוי להגיע לשווי של 1.09 טריליון דולר עד שנת 2022, עם קצב צמיחה שנתי של 11.1%.

מאמר ב- allied market research

 

שוק ה travel tech נמצא בצמיחה מתמדת, כאשר בשנת 2018 בוצעו 65 מכירות של חברות בתחום זה, בשווי 1.7 מיליארד דולר.

מאמר ב- trooptravel

 

 

 

אסטרטגיית השיווק

המתחרים

כל החברות בתחום מתרכזות בקטגוריות רבות וללא כל מיקוד.

יש בעולם עשרות חברות שמציעות סיורים וירטואליים, אך סיור וירטואלי הוא רק חלק קטן מאוד מיכולות השימוש בתמונות 360.VDroom  מבדלת עצמה ביכולת שלה למנף את תמונות ה 360 להגדלת המרות. דפי הנחיתה בנויים בצורה של D3 והמערכת החכמה עושה הפצה לכל מקום שעושה 360/VR. בנוסף, VDroom היא הפלטפורמה היחידה שמשלבת משחק אינטראקטיבי בזמן החיפוש, דבר שהוכח כמגדיל את כמות ההזמנות בצורה משמעותית. 

 

אסטרטגית האקזיט

החברה מבינה שבשוק התיירות כל כלי שיגרום לעליה בהמרות האתר יהיה אטרקטיבי מאוד עבור ענקיות ה travel, ולכן זו האופציה העיקרית לאקזיט.

קונים פוטנציאלים:

 • בעלי האתרים הגדולים ( OTA ) וחברות כגון airbnb.
 • חברות טכנולוגיות
 • חברת אחזקות

10 האקזיטים הגדולים בתחום ה- Travel בשנת 2018:

 

שימוש בכספי הגיוס

הסכום שיגויס יושקע בפעילות חדירה לערים מרכזיות באירופה, וכן חיבור לנכסי תיירות מרכזיים בעיר זו, כדי להוכיח לעולם התיירות את ההיתכנות והאפקטיביות של המערכת כולה.

הצוות

מיכל הובשמן
מנכ"לית
ביוגרפיה
מיכל הקימה בעבר ומכרה חברה בתחום הטרוול - easytobook.com . מיכל הובילה את החברה לגדילה של כ 80 עובדים ומחזור של ב 100 מיליון יורו כאשר מכרה את החברה. מיכל היא יזמית מנוסה ששהתה בעברה 16 שנה בהולנד ומכירה את השוק הבין לאומי.

 • מייסד
לנס ביילי
מייסד ומנהל פיתוח טכנולוגי
ביוגרפיה
לנס עבד ב easytobook.com , אותה חברה שמיכל המייסדת מכרה. לנס ניהל צוותי פיתוח והיה חלק מהצוות הפיתוח שהוביל את החברה להצלחה בצד הטכנולוגי. לנס מוביל את צוות הפיתוח והינו אחראי על הצד הטכנולוגי בחברה. ללנס ולמיכל שנים רבות של ניסיון ועבודה משותפת.

 • מייסד
פרופסור פדרו קמפוס
מנהל חדשנות טכנולוגית
ביוגרפיה
מומחה ב computer vision וחוקר בכיר באוניברסיטה פורטוגל, יתמוך באופטימיזציה של המערכת. פרופסור פדרו הנו אחד מהפרופסורים הבודדים המתמחים בטכנולוגיות בינה מלכותית ברמת הפרקטיקה ולא רק ברמת התיאוריה. כתב למעלה מ -100 פרסומים מדעיים בתחום, ייסד שלוש חברות מוצלחות מבוססות טק בעשר השנים האחרונות ומחזיק פטנט על פי חוק הפטנטים האירופי.

 • עובד מפתח
גז וורשינינג
פיתוח עסקי
ביוגרפיה
עיצוב הדרכה ומכירות מקצועי, עם יותר מ -15 שנות ניסיון בפיתוח אסטרטגיות למידה וניהול צוות הדרכה. תשוקה להתפתחות אישית, צמיחה מקצועית ומצוינות ארגונית.

 • עובד מפתח

משקיעים 3

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו