Babysitting
מפרסם: ניר זילבר      הקמפיין נסגר
מומן בהצלחה
$129,200
גויסו עד כה
0
ימים נותרו
Babysitting הינה אפליקציה חדשנית, המחברת הורים לבייביסיטרים אמינים ומומלצים בקרבת מקום. Babysitting מספקת המלצות חברים, מסננים (על פי קרבה, גילאים, זמינות, מחירים) מאפשרת ניטור, ותשלום מדויק עבור השירות.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Pre-seed

עיקרי הקמפיין

מציאת בייביסיטר אמין היא מטלה המעיקה על מיליוני הורים טרודים ועסוקים. אפליקציית Babysitting מציגה פתרון "הכל כלול" ומספקת פלטפורמה יעילה למפגש בין בייביסיטרים המחפשים עבודה מזדמנת התואמת את זמינותם, לבין הורים המחפשים את הבייביסיטר המושלם עבורם.

במערב אירופה בלבד מוערך שוק הבייביסיטר ב- 92 מיליארד יורו בשנה!

מציאת בייביסיטר און-ליין הינו שוק אשר עובר התפתחות מהירה, עם שלוש חברות אשר פעילות בארה"ב:

Care.com, Sittercity, UrbanSitter

וחברה אחת הפעילה באנגליה:

childcare.uk

לאחר ביצוע פיילוט בישראל, בייביסיטינג עומדת לחדור לשוק האירופאי עם האפליקציה החינמית הראשונה. המודל העסקי שלנו מבוסס על עמלה הנגבית מכל עסקה באמצעות האפליקציה.

האנשים מאחורי בייביסיטינג הם מקצוענים בעלי רקע טכנולוגי, ניהולי, שיווקי ואופרטיבי הדרושים בכדי למצב את בייביסיטינג כאפליקציה דומיננטית המובילה את שוק המיליארדים העולמי של הבייביסיטרים.

האפליקציה תעניק ערך מוסף למשתמשים במגוון תחומים כגון:

 1. איתור ביביסיטר בקרבת מקום
 2. פילטור תוצאות במגוון ממדים
 3. שימוש בפייסבוק לבדיקת אמינות הבייביסיטר וקבלת המלצות ממעגל החברים הקרוב של ההורה
 4. תשלום בלחיצת כפתור דרך האפליקציה החוסך את הצורך במזומן
 5. תשלום עבור הזמן המדויק בו בוצע השרות מבלי לעגל סכומים ולזכור חובות
הרעיון

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במהפכה שלנו, אפליקצית בייביסיטר אשר עתידה להגדיר מחדש את הדרך בה הורים ובייביסיטרים מתקשרים.

בכדי למצוא בייביסיטר אמין ורציני, הורים נוטים בדרך כלל לסמוך על המלצות החברים. אנו בבייביסיטינג ממפים את הרשתות החברתיות של ההורים ובאמצעות "טכנולוגיית ההתאמה האישית" שלנו, מספקים להורים המלצות על בייביסיטרים מהימנים מהמעגלים הקרובים שלהם: חברי הפייסבוק, משפחה והורים מבית הספר.

האפליקציה מעניקה חווית משתמש באמצעות הזמנה נוחה ומהירה להורים קצרי הזמן, בעזרת מנוע הזמנה "בזמן אמת" המשלב תשלום מקוון, כך שהורים יכולים להזמין ולשלם לביביסיטר בלחיצת כפתור.

האפליקציה מבוססת ג'י.פי.אס ועונה על הצורך היומיומי, ולפעמים אף מיידי של הורים המבקשים למצוא בייביסיטר אמין, נגיש וזמין המתגורר בקרבת מקום. האפליקציה מחברת את ההורים לבייביסיטר מומלץ רלוונטי ומאפשרת מעקב אחר משימות ומעניקה ביטחון להורים המשאירים את ילדם עם בייביסיטר.

אתם בדרך חזרה הביתה מבילוי לילי וצריכים לשלם לבייביסיטר כשתגיעו הביתה?
תגידו שלום לעצירה בכספומט ולעיגול התשלום לשטר שבכיסכם/לשעה מלאה. בייביסיטינג מנהיגה מהפכה בתהליכי התשלום בכרטיס האשראי, ומאפשרת לשלם את הסכום המדוייק בלחיצת כפתור.

בייביסיטניג מציגה מודל עסקי פשוט וברור, גביית עמלה מכל עסקה (בין 4% -5% מהעסקה).

בייביסיטינג הציבה לעצמה מטרה, להיות השחקן המוביל בשוק הישראלי - שוק המוערך ב-800 מיליון דולר בשנה, ובתוך פרק זמן קצר עתידה לייצא את הפתרון הייחודי שלה לאירופה.

השוק

שוק הבייביסיטרים במערב אירופה, צפון אמריקה ואסיה נאמד ב- 166 מיליארד דולר לשנה!

רובו המוחלט של השוק אינו מאורגן כיום, ומבוסס בעיקרו על המלצות "מפה לאוזן".

הפתרון הייחודי והפשוט לשימוש שמציעה האפליקציה ישנה באופן דרמטי את הדרך בה הורים ובייביסיטרים מתקשרים ומבצעים תשלומים.

הפתרו שלנו ימשוך את קהל היעד החשוב ביותר בשוק : תלמידות וסטודנטיות מחד, ואימהות על פי פילוח של גילאי הילדים מאידך. הדבר יאפשר מגוון של שיתופי פעולה מסחריים ופירסום ממוקד לקהל היעד.

כיום בישראל, אין אף לא חברה אחת העוסקת בתחום הבייביסיטר אונליין.

בייביסיטינג תהפוך בשנה הקרובה לשחקן דומיננטי בעולם הבייביסיטר תוך ביצוע מהפכה אשר תכיל בתוכה פלחים נרחבים משוק היעד.

Care.com הושק בארה"ב בשנת 2007 והיום היא הפלטפורמה הגדולה בעולם עם שווי של יותר מ-200 מיליון דולר, עם יותר מ- 15.2 מיליון חברים. טביעת הרגל העולמית של Care.com החלה בשנת 2012 כאשר רכשה את פורטל הטיפול המקוון הגדול ביותר באירופה Berlinbased Besser Betreut. 

אסטרטגית האקזיט

בייביסיטינג מכוונת להפוך לשחקן דומיננטי בשוק הבייביסיטר בישראל, ולהרחיב את פעילותה באביב הקרוב כצעד ראשון לאירופה.

ההזדמנויות לאקזיט הן:

 1. הנפקה - כפי שכבר בוצע על ידי Care.com (נסחרת כיום בשווי של כ - 200 מליון דולר)
 2. מיזוג / רכישה: על ידי אחת מארבע החברות העיקריות הפועלות כיום בשוק הבייביסיטר בארהב ובאנגליה (לפי מודל שונה).

 

שימוש בכספי הגיוס

האפליקציה סיימה את שלב הפיתוח ומוכנה להשקה. אנו נשתמש בכסף המגויס בקמפיין זה בכדי לממן את השיווק בארץ ולהכין את שלב החדירה לאירופה.

משקיעים שיצטרפו עכשיו, יהנו ממחיר כניסה נמוך לשותפות באפליקציה שמעומדת להיות משמעותית בשוק הבייביסיטר העולמי, יחד עם מודל עסקי פשוט ויעיל בעל פוטנציאל של מליארדי דולרים.

ניר זילבר
מייסד ומנכ"ל
 
ביוגרפיה
לניר 25 שנות ניסיון, בעיקר כמנהל בכיר באמדוקס, ניר בעל ידע רב במגוון רחב של תהליכים עסקיים וניהוליים, כולל תפעול, IT, כספים, שיווק וכו ‘ לניר MBA מאוניברסיטת תל אביב במנהל עסקים, מימון ושיווק.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע ניר זילבר ?
ניר יצירתי ובעל גישה של "הכל אפשרי". הוא מסוגל להתגבר על האתגרים הקשים ביותר ולהשיג כל מטרה. ניר הוא מנהיג המהווה השראה לאחרים ומעודד אחרים להצטיין במטלות ומשימות. ניר מצויד במלוא הכישורים להפוך חזון למציאות.

ליאת אראל
סמנכ"ל תפעול
 
ביוגרפיה
בעלת 20 שנות ניסיון בעולם הדיגיטלי. ליאת, מרצה במכללות המובילות בארץ וכן מייעצת לחברות שונות. היא מתמחה במצגות ועבודה עם לקוחות, ספקים ועמיתים מעולם התוכן הדיגיטלי.

 • עובד מפתח
מדוע ליאת אראל ?
ליאת ידועה ביכולות ההנהגה שלה, ניהול קשרים ונטוורקינג, שירות לקוחות, השגת מטרות, תפעול ויושרה. היא ניחנה בחשיבה יצירתית, יוזמה, עבודת צוות, מחויבות ומסירות

אור בן שמעון
סמנכ"ל טכנולוגיה
 
ביוגרפיה
מייסד של החברה AppGate לפיתוח יישומים לטלפונים ניידים, בעל עשר שנות ניסיון בשיווק. אור מייעץ לעשר חברות סטארט-אפ ומושקע בארבעה מהם, כולל Taxi to go, בעלת 3 סניפים ברחבי העולם.

 • עובד מפתח
מדוע אור בן שמעון ?
אור בעל קשרים חזקים ומיומן בזיהוי הזדמנויות עסקיות. הוא מתמקד בהשגת תוצאות, שיווק ויעוץ מוצר. מומחיותו כוללת: מנהיגות שיווק, פיתוח עסקי, מעצב, UX, UI, מפרט מוצר, משא ומתן, ASO CPI, CPC ושיווק ויראלי. מונע על ידי תשוקה לטכנולוגיה וסטארטאפים.

שי אבן
סמנכ"ל שיווק
 
ביוגרפיה
יועץ תקשורת במשך 10 השנים האחרונות, מתמחה בתקשורת ציבורית ופוליטית. עבד בתחומים פרסום, שיווק ויחסי ציבור. שותף ומנכ"ל של "3 תקשורת", משרד תקשורת בוטיק ומרצה במרכז הבינתחומי הרצליה. עבד רבות עם המגזר המסחרי והפוליטי בארץ ובחו"ל.

 • עובד מפתח
מדוע שי אבן ?
לשי אבן ידע עצום בעולם הדיגיטלי, שיווק ותקשורת. הוא יודע איך להפגיש חשיבה אסטרטגית עם שיווק וכלים דיגיטליים חדשים על מנת להפוך את אפליקציית בייביסיטינג לסיפור הצלחה.

יובל קרניאל
חבר דריקטוריון ויועץ
 
ביוגרפיה
ד"ר יובל קרניאל הוא משפטן, מומחה למשפט וטכנולוגיה, חוקר תקשורת ותרבות ומרצה במרכז הבינתחומי הרצליה. קרניאל היה יועץ לשר התקשורת ולשר המשטרה, כיהן כיועץ המשפטי של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו,היה חבר בדירקטוריון חברת בזק, חבר מליאת רשות השידור, ויו"ר ועדת האתיקה של רשות השידור. מייסד ומנהל היום את חממת התוכן בבינתחומי. ספרו האחרון הוא "פרטיות ותהילה".

 • דירקטור
 • יועץ
מדוע יובל קרניאל ?
ליובל ניסיון עסקי ומשפטי של 25 שנים בליווי של עסקאות מקומיות ובינלאומיות ללקוחות במגוון רחב של תחומים וכן בייעוץ וניהול של מיזמי תקשורת וחדשנות. יובל ניחן ביכולות משא ומתן, שכנוע, טיעון וניהול. יובל נחשב לאחד מהמומחים המובילים בישראל למשפט וטכנולוגיה ולמעצב דעת קהל בספריו, בבלוגים המפורסמים שלו ובמאמריו בעיתונות הכתובה, כולל The marker וגלובס.

משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
וינטרוב - יודקס ענת
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
לבנון יהונתן
Israel
1
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
ביטון נאור
Israel
3
עוקבים
2
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
Litvak Gilad
Israel
1
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות