CheckIn
מפרסם: Moshe Binyamin      הקמפיין נסגר
סגור
$87,000
גויסו עד כה
0
ימים נותרו
CheckIn היא פלטפורמה טכנולוגית לבתי מלון שמשנה את דרך התקשורת עם האורח. CheckIn מספקת למלון מערכת ניהול, ולאורח אפליקציה לכל צרכיו: מצ‘ק אין דיגיטלי, פתיחת חדר, הפעלת מזגן, ועד להזמנת שירותים. CheckIn מייצרת הכנסות ויוצאת לגיוס במטרה לחדור לשוק של 500 B$.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed +

עיקרי הקמפיין

חוויית האירוח שמלונות ואורחים חיכו לה

בתי מלון בכל העולם שואפים לייצר חוויה אמיתית לאורחיהם. חוויה זו מופרת לרוב בכל העניינים הלוגיסטיים אשר קשורים בה: הגעה, עזיבה, שירות וכו'. בתי המלון הרבים אשר מתחרים על כיסם של לקוחותיהם, שואפים לייצר ערך מוסף עבורם, ערך אשר יהפוך את החוויה למושלמת. כאן נכנסת לתמונה CheckIn, שמאפשרת לבתי המלון לספק חוויה שלמה ואידיאלית לאורחיהם. 

 

פתרון טכנולוגי חדשני לשוק המגלגל 550 B$ בשנה

CheckIn מספקת לשוק המלונאות והאירוח פלטפורמה טכנולוגית חדשנית לניהול חוויית האירוח, הכוללת מערכת ניהול אורחים, ואפליקציה אשר נותנת מענה מיידי לכל צרכי האורח: מצ‘ק אין דיגיטלי, פתיחה ונעילת החדר, בקרת אקלים, ועד להזמנת שירותים. שוק בתי המלון הוא שוק מסורתי שהחל לאמץ טכנולוגיות חדשניות בשנים האחרונות. 

השקעה בחברה מצליחה המייצרת הכנסות

CheckIn נחשבת כיום לשחקנית משמעותית בתחום התוכנה עבור בתי מלון ומקומות אירוח. CheckIn החלה במכירות ובין לקוחותיה כבר נמנים מלונות נחשבים ומובילים דוגמת: מלון יערים, Gordonia, המלון Rincón del Valle הממוקם בקוסטה ריקה, ועוד.

 

 

הזדמנות להצטרף לחברת עטורת פרסים והישגים

CheckIn היא חברה עטורת פרסים והישגים. בין היתר - זכתה בתחרות Smart City של Microsoft ועיריית ירושלים, וכן זכתה בתחרות האפליקציות iMRM 2016 של משרד התיירות. הפלטפרומה הטכנולוגית זכתה גם בציון לשבח על הצטיינותה בתוכנית ההאצה של האקסלרטור ATOBE  ובפרס מתנת בנק הפועלים.

 

 

CheckIn במדיה

החברה והטכנולוגיה שפיתחה עבור ענף המלונאות והאירוח סוקרו בהרחבה בכלי תקשורת מרכזיים בארץ ובעולם, בין היתר ב: Hospitality UpgradeHospitality Technologyהתכנית הכלכלית בערוץ 2מוסף ממון של ידיעות אחרונותITportalנענע10דה-מרקר ועוד.

 

הרעיון

הבעיה

בעוד שענפים מקצועיים רבים מאמצים פיתוחים טכנולוגיים ומשתנים בהתאם להם בקצב מואץ בשנים האחרונות, נראה כי דווקא בתחום המלונאות, מהענפים העסקיים הוותיקים בעולם, קצב השינוי והטמעת הטכנולוגיה הוא איטי הרבה יותר, ולראייה מלונות עדיין מתקשרים עם אורחיהם בעיקר באמצעות הטלפון בחדר, וגם בימינו השירות הממשי מצד המלון ניתן רק לאחר הגעה פיזית לצורך צ’ק-אין, ושיחה פרונטלית עם נציג הקבלה.

הקשר של המלון עם האורח טרם הגעתו הוא לרוב מינימלי, וגם במהלך ולאחר שהותו של האורח  במרבית המקרים הקשר אינו מספק, כך שאפילו השירותים שיש למלון להציע, דוגמת שירותי ספא ופרימיום שונים, אינם נגישים, ברורים ומוכרים מספיק לאורח המלון. פירוש הדבר פגיעה כפולה – הן בחווית הלקוח והן בהכנסות האפשריות של בתי האירוח, שאינם מצליחים לייעל את שירות הלקוחות שלהם, למרות שפעמים רבות מנהליהם מוציאים סכומים אדירים על כוח אדם, הדפסות מיותרות ואמצעים נוספים שיעילותם מוטלת בספק.

 

הפתרון

CheckIn פיתחה תוכנת web ומובייל שנועדה לשפר את חווית אורחי המלון ולספק כלים לניהול חכם ודיגיטלי למלון ועובדיו. בין היתר מאפשרת המערכת מעקב אחרי דפוסי התנהגות האורח ולמידת צרכיו, תוך מעקב אחרי התנהלות צוות המלון וייעול זמן ואיכות התגובה לצרכי הלקוח, גורמים המשפיעים ישירות על חווית האורח, ויצירת קשר ו-engagement ראשוני מוצלח עוד טרם הגעתו.

למטרות אלו, האפליקציה מציעה למשתמשים שלל אפשרויות וכלים:

ובעוד שהמלונות סובלים מקצב איטי של אימוץ טכנולוגיות חדשות, הלקוחות מצידם – מוכנים כבר, כאן ועכשיו. על פי נתונים שפורסמו באתר המלונות hospitalitytech.com, 62% מהאורחים המבקרים במלונות רואים את היכולת להזמין שירותים שונים דרך הסמארטפון כחשובה מאוד, בעוד 55% מהם הביעו עניין בהזמנת שירותים כגון שירות חדרים, שיחת השכמה או תשלום החשבון שלהם, באמצעות הטלפון החכם.

עוד עולה מהנתונים כי 52% ישמחו לאפשרות לשליטה בחדר החכם – אורות, וילונות, מיזוג אוויר, 42% היו רוצים אפשרות לשלוט בטלוויזיה בחדרם באמצעות הנייד, ו-35% הביעו עניין ברכישת מוצרים באמצעות תשלום במובייל בשיטה המועדפת עליהם.

איך זה עובד?

CheckIn מציעה ללקוחותיה אפליקציה מבוססת מיקום מותאמת אישית (white label). כלומר, בית המלון "מכסה" את האפליקציה עם המיתוג הגרפי הייחודי שלו, המעניק לאפליקציה ניראות בסגנון ותחת שמו של בית המלון – כאילו מדובר באפליקצייה ייחודית שלו. האפליקציה מאפשרת לבתי המלון להציע לאורחים את כל שירותי המלון בכף ידם: באמצעותה יוכלו האורחים לבצע צ׳ק אין דיגיטלי עם הגעתם, לפתוח את דלת החדר ללא כרטיס מפתח, לתקשר עם המלון ב30 שפות מרכזיות, גם במסע לארץ אחרת, להזמין שירותים שונים בשפתם, לקבל מידע ולהזמין שירותי פרימיום הניתנים על ידי המלון (עיסוי, ספא, שירות חדרים וכו’), או כרטיסים לאירועים, מוזיאונים, הופעות, מוניות, אטרקציות תיירותיות ועוד.

אפשרויות ניהול

פאנל הניהול מצד המלון מכיל מנגנון חכם ליעול בקשות האורחים וניתוב העובד הרלוונטי לפי מיקומו, תוך הליך מדידת ביצועים ובחינת יעילות השירות. הידע שנצבר אודות האורח וצרכיו יאפשר למלון לקדם, באופן אוטומטי, מכירות של שירותים ומוצרים מותאמים אישית, אליהם לא היה האורח מודע לפני כן.

משתמשי CheckIn נהנים מכל יתרונות אלו ועוד, תוך חסכון אדיר בכוח האדם ובהוצאות מיותרות, ומעל הכל, שיפור חווית האירוח לכזו המעודדת שיתוף חיובי במדיה החברתית או ביקורת רשת, וכמובן, עידוד לרכישה חוזרת בדמות ביקור נוסף או קנייה של שירותים משלימים נוספים.

השוק

Check In פעילה בשווקים עולמיים של תחומי המלונאות והאירוח, המגלגלים הון עתק, בהיקף של מעל 550 מיליארד דולר (!) מדי שנה. על פי אתר התיירות Tnooz, אתר Booking.com מציע לפי נתוניו 202,842 מלונות ברחבי העולם, ומדו"ח חדש עולה כי קבוצת Priceline - הכוללת את Booking.com, Agoda ו-Priceline.com - מוסיפה להיצע זה עוד ועוד נכסים, בקצב מהיר.
 
לפי הערכת STR GLOBAL קיימים כיום כ-187,000 בתי מלון, המציעים מספר אדיר של כ-17.5 מיליון חדרי אורחים, ברחבי העולם.

ענף התיירות מאופיין בהשקעות ורכישות רבות: לדוגמה, חברת Tiqets ההולנדית מאמסטרדם, המציעה שירות מכירת כרטיסים למוזיאונים, גייסה עד היום כ-5.45 מיליון דולר. חברת Tink Labs הפעילה בתחום אינה חושפת את שווי פעילותה, אך מייסדה הצעיר טרנס קווק כן רמז כי שווי זה צמח למעל 500 מיליון דולר.

Check In פועלת כדי להפוך למובילת השוק בנישת הדיגיטליזציה של ענף המלונות, ואפליקציות התיירות. טכנולוגית החברה מאפשרת הפיכה של כל מלון לדיגיטלי בצורה האידיאלית, וכן סיוע בניהול אורחיו ועובדיו.

תוך הגדלת הרווחים והנגשת השירותים הקיימים במלון, לצד חסכון בכוח אדם ובהוצאות מיותרות כגון מספר רב של פקידי קבלה לביצוע צ'ק אין וצ'ק אאוט, הדפסת חוברות מיותרת, ואנשי back office לניהול בקשות האורחים, הוצאות שכולן ניתנות לצמצום משמעותי במעבר לדיגיטל.

בנוסף צפויה החברה לקיים מאגר Big Data בעל ערך רב, שעשוי להגדיל את מידת העניין של חברות גדולות בתחום ברכישתה. לדוגמה, אקספידיה השקיעה ב- Alice, שירות מתחרה של CheckIn, כ-20 מיליון דולר, ועל פי פרסומים, אחת הסיבות המרכזיות לרכישה היא אותו מאגר ביג דאטה יקר ערך, שתצבור החברה.?

Go To Market

Check In החלה בגיוס מפיצים וקשרים מסחריים של חברות מענף התיירות והמלונאות בעולם תוך התמקדות באירופה, במטרה לגייס מספר רב של מלונות עד סוף שנת 2018, לאחר הגיוס החברה תחל בתהליך גיוס נוסף ומשמעותי.

השוואת מתחרים

אסטרטגית האקזיט

מודל עסקי

הטכנולוגיה של CheckIn כבר מייצרת הכנסות!

המערכת שמאחוריה כבר פותחה והחברה נמצאת כבר בשלב גיוס לקוחות נוספים בתשלום חודשי קבוע. בנוסף מפעילה החברה מודל שותפות (affiliation) עם ספקי שירות נוספים ובהם הזמנת מוניות, כרטיסים להופעות, מסעדות ואטרקציות, כשכל ההזמנה מתבצעת בקלות ונוחות - דרך הממשק של Check In.

CheckIn נהנית מיתרון משמעותי בכך שהמלון משווק את התוכנה לאורחיו (B2B2C), בנוסף החברה תפעל למודל חלוקת רווחים (rev share) עם המלון, במטרה לעודד מלונות להעזר במערכת, בין היתר להגדיל את רווחיהם.

בין השירותים שתספק החברה:

 • תחבורה: השכרת רכב, מוניות, תשלום בתחבורה ציבורית.
 • פנאי: אטרקציות, מוזיאונים, אירועים, מסעדות, טיולים מאורגנים, ספא ועוד

במודל זה מתוגמלת CheckIn ב-10-30% מכלל עלות ההזמנה ללקוח.

לאחר גיוס משמעותי של מלונות Check In תחל להפעיל את מערכת ה-Big Data שפיתחה ותנגיש את המידע שנצבר בה בתשלום.

אסטרטגיית אקזיט

CheckIn צומחת במטרה להגדיל את החברה, לייצר הכנסות ורווחים לאורך זמן. לאחר ביסוס המודל, החברה תפנה להרחבת תחומי הפעילות ולשכפול המודל ביעדים חדשים בעולם.

אפשרויות האקזיט הקיימות בתעשייה הן:

1. מכירה

2.  הנפקה

3. חלוקת דיבידנדים

החזון של CheckIn הוא לבסס את מעמדה כשחקנית מפתח מובילה ולהגדיל את הקשרים המסחריים עם ספקי שירות שונים בענף התיירות, ובכך להנות מהכנסות משמעותיות מהעמלות, תוך צמיחה מתמדת. במידה ותגיע הצעת מיזוג או רכישה תשקול אותה החברה, כל הצעה לגופה.

החברה ממשיכה לגייס שותפים אסטרטגיים ומפיצים בעולם מתחום המלונאות (לדוגמה, ספקי מנעולים עבור בתי מלון) בשיטה מתגמלת ואטרקטיבית מאוד עבור השותפים. 

ההכנסות העיקריות של החברה מגיעות לא רק מהריטיינר החודשי שהמלון ישלם ומדמי ההתקנה הראשונית, אלא מתוכנית העמלות, שיתוף הפעולה עם חברות התחבורה, שיתופי פעולה עם משרדים למכירת כרטיסים למופעים, אטרקציות ואירועים ועוד, במקביל למאגר הביג דאטה הרווי מידע העסקי יקר מפז עבור העוסקים בתחום התיירות.

למה להשקיע בצ׳ק אין?

 • החברה נמצאת לאחר גיוס – עם מוצר עובד ולקוחות משלמים
 • פעילה בשוק עצום, רווי פעילות השקעה, רכישות ומיזוגים
 • שוק המלונות תקוע אחורה מבחינה טכנולוגית וצמא לפתרון כמו CheckIn והקידמה שהוא מאפשר
 • הזדמנות חד פעמית להכנס בשלב מוקדם יחסית למיזם אשר נמצא כפסע מגידול אקספוננציאלי
 • המוצר של החברה כבר הוטמע ועובד בהצלחה אצל לקוחותיה, בעודה נמצאת במקביל במשא ומתן מול עשרות לקוחות מובילים נוספים בישראל, לפני הליך שיווק ומכירות בחו"ל
 • החברה גייסה עד כה 3 מפיצים בעולם ו-2 בתי מלון בקוסטה ריקה
שימוש בכספי הגיוס

כספי הגיוס ישמשו את צ׳ק אין ללמידה וליטוש המערכת הקיימת, התרחבות ותמיכה בלקוחות חדשים, וכן השקעה בפיתוח העסקי וגיוס מפיצים, במטרה להגיע ל-20 מפיצים עד אמצע שנת 2018.

כמו כן, ישמשו כספי הגיוס לתחוזקת הצוות הקיים, וכן השקעה בקונספט שיווקי ופשוט שיאפשר מיתוג וחדירה אידיאליים של המוצר לשווקים אליהם הוא מיועד.

מיכאל מזרחי
יו"ר דירקטוריון מייעץ
 
ביוגרפיה
מייסד ומנהל אקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים, מלווה את הקמת החברה בתוכנית ההאצה, שותף להקמה של אקסלרטורים בחו"ל וייעץ לארגון UNHabitat של האו"ם בנושא הקמת אקסלטורים באפריקה. מיכאל עוסק שנים רבות ביזמות וצבר נסיון והצלחות בתחום, בוגר תואר ראשון בהנדסת חומרים, מרצה ומנחה בתוכניות יזמות שונות.

 • יו''ר הדירקטוריון
משה בנימין
מנכ"ל מייסד
 
ביוגרפיה
משה הוא המייסד של צ‘ק אין, היה בעלים ומנכ"ל של חברה למסחר בזהב ומתכות אצילות שהקים בגיל 22, בהמשך מכר את החברה וכיום מוביל את צ‘ק אין מגיבוש הצוות, לפיתוח המוצר וגיוס הלקוחות,עד לגיוס הראשוני בחברה ולזכייה בתחרויות.

 • מייסד
אבי ליפשיץ
מייסד ו-COO
 
ביוגרפיה
שותף מייסד בחברה, בעל נסיון בחברה לפיננסים והלוואות פרטיות לעסקים בארה"ב.

 • מייסד
אלישי בטסזאן
CTO
 
ביוגרפיה
בוגר יחידת 8200, היה בין העובדים הראשונים של חברת הסייבר סייברטינל שנרכשה ע"י סייברארק ב-20 מיליון דולר, עבד באחת החברות הכי מסקרנות בתחום הבינה מלאכותית שגייסה 200$ מיליון. אלישי הוא מהמובילים בארץ בתחום הקמת מערכות ביג-דאטה ו-BI ואינטגרציות למערכות ענק.

הוורד ליפשיץ חיים
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
נחמיה מתניה
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
7
השקעות