Dentver
מפרסם: ערן איל
גיוס יתר
$190,000
גויסו עד כה
19
ימים נותרו
מתעניין בהשקעה
דנטבר פיתחה את הפתרון האוטונומי הראשון בעולם לצחצוח שיניים המבצע צחצוח מלא, יעיל ויסודי ובזמן של 20 שניות בלבד.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed

עיקרי הקמפיין

הפתרון האוטונומי הראשון בעולם לצחצוח שיניים

דנטבר פיתחה את מברשת השיניים הראשונה בעולם המבצעת את פעולת הצחצוח באופן אוטונומי לחלוטין במטרה לבצע אוטומציה לאחת הפעולות החשובות ביותר שאנו מבצעים מדי יום ולהביא למהפכה גלובלית בתחום הגיינת הפה.

העתיד של שוק מברשות השיניים העולמי

 6 מתוך כל 7 אנשים מצחצים שיניים בצורה לא יעילה או יסודיתמחלות חניכייםטיפולים כואבים ויקריםסיכוי מוגבר למחלות והתקפי לב הם רק חלק מההשלכות של צחצוח לא יעיל על חיינו הנובעות מחוסר המודעות או הרצון של המשתמש ליישם את כללי הצחצוח הנכונים.

במקום לחנך את המשתמש כיצד לצחצח נכון, AUTOBRUSH מנטרלת את יכולתו להשפיע על איכות הצחצוח ו"כופה" עליו צחצוח יעיל, יסודי ומהיר יותר ומצעידה את עולם בריאות הפה לשלב הבא.

התקשרות עם משקיע אסטרטגי

החברה חתמה בחודש פברואר 2018 על הסכם השקעה ושיתוף פעולה עם חברת AllenField, יצרן אמריקאי גדול המשווק מוצרים לשוק הקמעונאי האמריקאיבעל 70 שנות ניסיון ומתקני ייצור והרכבה בסין ויכולות לוגיסטיקה ברחבי העולםההסכם צפוי לקצר את הזמן לשוק ולהבטיח ייצור מוצר ברמת גימור ואיכות גבוהים ביותר.

צוות מקצועי בעל עשרות שנות ניסיון ברפואה דנטלית והנדסה

צוות החברה כולל צוות מהנדסים יוצאי היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין וצוות דנטלי מקצועי בראשותו של פרופסור חיים טלדיקן הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב בעברו

המענה המושלם לכל פלחי האוכלוסיה

AUTOBRUSH הינו הפתרון המושלם עבור מיליארדי אנשים הרואים בצחצוח שיניים כפעולה חשובה והכרחית, תוך התמקדות באוכלוסיות הבאות: (אאנשים בעלי מודעות גבוהה להגיינת פהאשר משקיעים זמן וכסף רב בשמירה על בריאות הפה(באוכלוסיית הילדים אשר ידועה ביכולת צחצוח ירודה. (גאנשים עם מוגבלויות פיסיות או נפשיות אשר מונעות מהם לצחצח את השיניים בצורה יעילה. 

קניין רוחני ומענק פיתוח

החברה הגישה בקשת פטנט זמנית שנכתבה ונערכה על ידי ד"ר ראובן טל ומשרד הפטנטים מארק פרידמןכאשר בחודש מרץ  2018  תוגש בקשת .PCT כמו כן זכו החברה והצוות לקבלת מענק מו"פ מהמדען הראשי.

 

הרעיון

90% מהאוכלוסיה מצחצחת את השיניים בצורה לא יעילההסיבות העיקריות לצחצוח לא יעיל אינן קשורות לסוג המברשת אלא לתכונות המשתמשפעולת הצחצוח הינה פעולה משעממתחשיבותה לא ברורה לכולם ורובנו נוהגים להתרשל בביצועה

 

הגורם האנושי הינו הגורם העיקרי לצחצוח לא יעיל אשר משליך בטווח הקצר והארוך על היבטים רבים בחיי היום יום:

 

גופי בריאות ורפואת שיניים מנסים שנים רבות לחנך את האוכלוסיה לצחצוח יעיל ללא הצלחה מהסיבה שצחצוח שיניים הינה פעולה לא רצונית ומשעממת שנחיצותה לרוב אינה ברורה למשתמש הממוצע והשלכותיה אינן נראות בטווח הקצר אלא הארוך.

הפתרון

AUTOBRUSH פותחה במשך שנתיים וחצי על ידי צוות מהנדסים יוצאי היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין ובליווי צוות דנטלי בעל עבר עשיר ומקצועי במטרה לבצע צחצוח שיניים יעיל ויסודי במינימום זמן וללא תלות ביכולות הצחצוח של המשתמשלצורך כךתוכננה המברשת לבצע שתי תנועות במקביל:

 1. תנועת רטט בתדר גבוה

מטרתה של תנועה זואשר מדמה תנועת צחצוח אנושיתהינה להסיר פלאק באופן יעיל ממשטחי השן הבאים במגע עם סיבי המברשת.

 1. תנועה לינארית בתדר נמוך

מטרתה של תנועה זו הינה משולשת:

 1. הגברת יעילות הצחצוח על ידי הוספת ממד תנועה נוסף

 2. לאפשר למשתמש שליטה על טווח התנועה של ראש המברשת כדי להתאימו לגודל הלסת האינדיבידואלי שלו

 3. הקטנת גודל ראש המברשת בכמעט חצי מגודל הלסת

לאורך כל תקופת הפיתוח, AUTOBRUSH נבדקה על ידי צוות רופאים בכירלרבות פרופ' חיים טלדיקן הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב בעבר כדי לוודא את יעילות הצחצוחתוך התחשבות באילוצים רבים ומורכבים כגון נוחותפתיחת פה מינימאלית בזמן הצחצוחהתאמה לכל גדלי הלסתות באוכלוסיה ועודאת חוות דעתו של פרופטל ניתן לקרוא כאן.

צחצוח מלא ב- 20 שניות בלבד

AUTOBRUSH כוללת 20 קבוצות סיבים המצחצחות בו זמנית 20 משטחי שן שונים ומביאים לקיצור של 85% מזמן הצחצוח ל- 20 שניות בלבד – 10 שניות לכל לסת.

מעבר לחסכון בזמן, זמן הצחצוח הקצר יוביל לכך שאנשים יצחצחו שיניים לעתים תכופות יותר:

 • בשעות הערב – כאשר אנשים מתעצלים ועייפים מדי כדי לצחצחכ- 45% מוותרים על צחצוח בערב עקב עייפות (מקור)

 • בשעות הבוקר – כאשר אנשים ממהרים לעבודה ומתרשלים בפעולת הצחצוח

מתאים לכל לסת

באוכלוסיה קיימות מאות לסתות בגדלים שונים השונים בשני ממדים עיקריים – אורך ורוחב:

ההבדל יכול להגיע לסנטימטרים רבים ולכן אם למשתמש אין אפשרות להתאים את המברשת לגודל הלסת האינדיבידואלי שלונותרים משטחים רבים שאינם מצוחצחים.

AUTOBRUSH תוכננה באופן חכם ונוח אשר מאפשר למשתמש להתאים את המברשת לגודל הלסת האינדיבידואלי שלו:

 • סד סיליקון גמיש שמתאים עצמו לכל רוחב לסת

 • מנגנון דיגיטלי השולט על אורך תנועת ראש המברשת במטרה לתת מענה לאנשים עם לסתות ארוכות או קצרות מהממוצע

מודל עסקי

לחברה שני מוצרים עיקריים:

לאחר השקת המוצרים העיקריים, יוצאו לפועל תוכניות פיתוח נוספות למברשת המצחצחת את שתי הלסתות במקביל, ללא צורך להפוך את המברשת, ומוצרים נלווים נוספים כגון מתקן ייעודי להזרקת משחת שיניים ומכונת שטיפה לראש המברשת.

מיצוב

תמחור המוצר כמוצר פרימיום נובע ממספר סיבות:

 • First to Market – הראשונים בשוק בקטגורית מברשות שיניים אוטונומיות

 • יתרון תחרותי מהותי בשוק - אין אף מוצר בשוק אשר מעניק לצרכן את היתרונות המוצעים על ידי AUTOBRUSH, הן מבחינת יעילותיסודיותחוסר תלות ביכולות הצחצוח של המשתמש וזמן הצחצוח.

 • פתרון ייחודי ובלעדי עבור אוכלוסיות רבות שעבורם מדובר בהשקעה כדאית הן מבחינה כלכלית והן מבחינת התמורה שמתקבלת:

  בעלי מודעות גבוהה להגיינת פה                            ילדים                                                            נכים

 

 

השוק
 • שוק מברשות השיניים החשמליים העולמי עומד כיום על 4.1 מיליארד דולר וצפוי לגדול עד 2021 ל- 6.5 מיליארד דולר עם אחוז צמיחה שנתי של 8.5% (מקור)

 • ערוצים מקוונים (אמאזון, איביי וכו') צפויים להוות כ- 50% מהיקף המכירות של מברשות שיניים חשמליות בעולם (מקור)

 • מעל 300 מיליון אנשים בעולם משתמשים במברשות שיניים חשמליות (מקור)

מתחרים

נכון להיום, AUTOBRUSH הינו הפתרון היחידי בשוק אשר מסוגל לבצע צחצוח אוטונומי לחלוטין בצורה יעילה ויסודית. יעילותן של מברשות השיניים הקיימות כיום בשוק תלויות באופן מוחלט באיכות הצחצוח של המשתמש, שכאמור, מתקשה לבצע צחצוח יעיל ויסודי לאורך זמן.


* בהתאם לבדיקות יעילות שבוצעו באמצעות שימוש בטבליות לגילוי פלאק תחת פיקוחו של פרופ' חיים טל.

חדירה לשוק

השלבים לעיל יתמקדו בשוק האמריקאי והאירופאי לאור המודעות גבוהה לצחצוח שיניים ואחוז השימוש הגבוה במברשות שיניים חשמליות. לאחר התבססות בשווקים אלו, תפנה החברה לשווקים נוספים.

 

אסטרטגית האקזיט

לאחר מימוש מוצלח של שלב א', יתכנו שני תרחישים:

 1. מיזוג החברה או רכישתה על ידי גוף אסטרטגי גדול. גופים כמו קולגייט, שעיקר הכנסותיהם מקורן במכירות משחות שיניים, יראו בדנטבר כדרך להגביר מכירות לאור העובדה ש- AUTOBRUSH צורכת יותר משחה ממברשת רגילה.

 2. תחילת שיווק ומכירות במטרה לבצע הנפקה ציבורית עתידית.

בהתאם למצב בשטח באותה עת, דנטבר תבחן כל אופציה שתעמוד מולה ותקבל את ההחלטות שיניבו את התשואה הגבוהה ביותר לבעלי מניותיה.

לוח זמנים

 

שימוש בכספי הגיוס

כספי הגיוס ישמשו לשלוש מטרות עיקריות:

 • מזעור והשלמת פיתוח
 • מימון תבניות
 • השקת קמפיין גיוס המונים

 

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך
ערן איל
CEO
 
ביוגרפיה
ערן הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי. כאנליסט ומנהל פרויקטים בחברת ייעוץ מובילה בתחומה, ערן נהג לייעץ באופן שוטף לחברות הזנק בשלבים מוקדמים בסוגיות שונות כגון בניית תוכניות עסקיות, מודל עסקי, הכנת תוכניות שיווק, תחזיות פיננסיות ועוד. ערן הינו שותף מייסד בדנטבר ומנכ"ל החברה.

 • מייסד
בר פלד
CTO
 
ביוגרפיה
בר שירת כמתכנן מכני ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, שם קיבל את אות מצטיין היחידה עבור תרומתו לבטחון המדינה. בר סיים בהצטיינות תואר ראשון ושני בהנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון. בר הינו שותף מייסד בדנטבר ומנהל הפיתוח של החברה אשר אחראי על כל הסוגיות ההנדסיות בפיתוח.

 • מייסד
אנדרו פרנזון
מנהל ייצור ודירקטור
 
ביוגרפיה
אנדרו הינו מנכ"ל חברת Allen Field, יצרן אמריקאי גדול של מוצרי פלסטיק לשוק הקמעונאי האמריקאי, בעל 70 שנות ניסיון ומתקני ייצור והרכבה בסין ויכולות לוגיסטיקה ברחבי העולם לאנדרו ניסיון של עשרות שנים בייצור מוצרי צריכה לשוק האמריקאי והסיני. בדנטבר, אנדרו מופקד על הליך ייצור המוצר וההיבטים הלוגיסטים הנלווים לכך.

 • דירקטור
פרופ‘ חיים טל
ADVISORY BOARD
 
ביוגרפיה
פרופסור מן המניין וראש המחלקה לפריודונטיה והשתלות דנטליות באוניברסיטת תל אביב, כיהן בעבר כראש ביה"ס לרפואת שיניים באונ‘ תל אביב במשך עשור שנים. עמית כבוד של האקדמיה האמריקאית לרפואת הפה, פרסם למעלה מ 150 מאמרים מדעיים בספרות המקצועית הבינלאומית והרצה ברחבי העולם בנושאי התמחותו. פרופ‘ טל מספק לחברה ייעוץ דנטלי שוטף סביב הפיתוח, לרבות עריכת ניסויי יעילות.

 • יועץ
ד"ר דב אברמס
ADVISORY BOARD
 
ביוגרפיה
ד"ר אברמס הינו רופא שיניים עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון. בעל מרפאה פרטית בכפר-סבא, דב מתמחה במגוון תחומים רחב ברפואת השיניים. בעברו, הדריך ד"ר אברמס דטודנטים לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. ד"ר אברמס מספק לחברה ייעוץ דנטלי שוטף סביב הפיתוח, לרבות עריכת ניסויי יעילות.

 • יועץ
רז עומר
מעצב תעשייתי
 
ביוגרפיה
רז הינו מעצב תעשייתי בהכשרתו. כבוגר שנקר, רז צבר ניסיון מקצועי בפרויקטים בשיתוף התעשייה אווירית ועיצוב מוצרי צריכה שונים. כיום, רז שותף-מייסד בסטודיו לעיצוב תעשייתי העוסק בעיצוב ותכנון מוצרי צריכה. בדנטבר, רז אחראי על כל הנושאים הקשורים לעיצוב המוצר וחווית המשתמש

 • יועץ

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיךמשקיע פרטי
United States
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

  אין עדכונים להצגה

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך