איך זה עובד

תהליך ההשקעה

השקעה בסטארטאפים מעולם לא היתה פשוטה יותר:
א. חפשו הזדמנויות השקעה ובחרו את הקמפיין שמעניין אתכם. שימו לב, כל קמפיין מוגדר בזמן, כאשר טווח הזמן המקסימאלי הוא 75 ימים.
ב. החליטו כמה להשקיע וראו כמה מניות תקבלו בתמורה.
ג. לחצו על כפתור ההשקעה, מקומכם בהשקעה יישמר ויהיה עליכם להעביר את הכסף בתוך 3 ימים.
ד. לאחר התשלום, כספכם יועבר לחשבון נאמנות אשר נפתח במיוחד עבור החברה המגייסת, ושם יישמר עד שהחברה תגיע ליעד הגיוס. אנו לא מאפשרים גיוס חלקי, שכן ברצוננו להבטיח שהשקעתכם תשמש את החברה רק בהתאם לתקציב וליעדים שהוגדרו מראש.
ה. רק במידה והחברה הגיעה ליעד הגיוס ואישרה אתכם כמשקיעים העסקה תצא לפועל- כספכם יועבר לחברה ובתמורה תקבלו את מניותיכם, במידה ולא, כספכם יוחזר במלואו.
ו. לאחר השלמת הגיוס ייפתח באתר אזור לניהול קשרי משקיעים עם החברה, שם תוכלו להתעדכן בנעשה בחברה ולממש את זכויותיכם כבעלי מניות.

 

תהליך יצירת קמפיין גיוס

כעת, גם אתם יכולים לגייס כסף בדרך לעוד אקזיט מוצלח:
א. צרו קמפיין גיוס באתר- הגדירו את יעד הגיוס, אחוז המניות המוקצות, משך זמן הקמפיין ועוד.
ב. העלו סרטון, תכנית עסקית, מצגת ותקציב.
ג. חתמו על ההסכמים המשפטיים, שלמו את דמי הטיפול ולחצו על כפתור הגשת הקמפיין.
ד. קבלו אישור או פידבק.
ה. לאחר קבלת האישור, השיקו את הקמפיין- עשו הרבה רעש, הביאו חברים ומשפחה, משכו משקיעים, אשרו אותם והגיעו ליעד הגיוס. במידה והקמפיין שלכם לא יגיע ליעד הגיוס, כל הכספים שנצברו יוחזרו למשקיעים והמניות יישארו ברשותכם.
ו. כאשר הגעתם ליעד הגיוס תוכלו לקבל את הכסף. במידה ויש לכם חברה מאוגדת יהיה עליכם לאמץ את התקנון של אקזיטוואלי כדי להשלים את תהליך הגיוס. במידה ועדיין לא הקמתם חברה יהיה עליכם להקימה טרם קבלת הכסף, אנו נספק עבורכם את כל המסמכים הדרושים.
ז. לאחר השלמת תהליך הגיוס ייפתח עבורכם באתר אזור ייעודי לניהול הקשר עם המשקיעים שלכם. שם תוכלו לזמן אסיפות בעלי מניות, להוציא עדכונים וכיו"ב.

 

 
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו