Media Forest
מפרסם: גוסטבו גמבץ‘
$86,000
גויסו עד כה
31
ימים נותרו
מתעניין בהשקעה
Media Forest פיתחה מערכת לניטור מדיה משודרת וזיהוי אוטומטי של תכנים בזמן אמת. הטכנולוגיה המתקדמת של החברה מספקת ערך מוסף ומחקרי מדיה ללקוחות מובילים מעולמות הפרסום והמוזיקה. החברה יוצאת לגיוס במסגרת תהליך חדירה נרחב לשווקים עולמיים חדשים.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed

עיקרי הקמפיין

טכנולוגיה ישראלית מובילה

שידורי רדיו וטלוויזיה "נעלמים" מיד לאחר שהם עולים לאוויר, בלי דרך אמינה לעקוב אחר המידע ששודר. Media Forest פיתחה מערכת טכנולוגית הפותרת את הבעיה בזמן אמת, באמצעות כלי חדשני, נגיש ונוח לשימוש.

הטכנולוגיה מנטרת ומקליטה שידורים (אודיו עבור רדיו, ווידאו עבור טלוויזיה), מזהה ומסווגת "אירועים" קוליים, ואוצרת מידע וידע בעלי ערך רב עבור תעשיות הפרסום, המדיה והמוזיקה. Media Forest כבר זוכה להצלחה רבה ונמצאת בשימושם של מיטב אמני ומותגי ישראל, כשעיניה כבר נשואות אל שווקי העולם דוברי האנגלית והספרדית.

Description: D:\Docs\מסמכים ופקסים\EXITVALLEY\MediaForest\musicians.JPG

הזדמנות לחבור לחברה מצליחה

Media Forest כבר זוכה להצלחה רבה ונמצאת בשימושם של מיטב אמני ומותגי ישראל, כשעיניה כבר נשואות אל שווקי העולם דוברי האנגלית והספרדית. השקעה בזרוע דוברת הספרדית של Media Forest פירושה הצטרפות לשורות הקבוצה המצליחה והמבוססת.

 

מרכז פיתוח ישראלי

הזרוע דוברת הספרדית של Media Forest, תהנה מתמיכה מלאה של מרכז הפיתוח הישראלי, אשר יאפשר לה לחדור ביעילות ובמהירות לשווקי היעד, כפי שנעשה בישראל. 

 

 

צמיחה גלובאלית לשוק הספרדי והדרום-אמריקאי 

השוק הספרדי והדרום-אמריקאי הוא שוק עצום הנמצא בצמיחה מואצת. בספרד וארגנטינה, שווקי היעד הראשונים של החברה, כ-90 מיליון תושבים, כאשר השוק הארגנטינאי נחשב לשוק הפרסום הצומח בעולם, וצפוי לצמוח למעל 9 מיליארד דולר ב-2018, בעוד אמריקה הלטינית עצמה נחשב לאזור הצומח ביותר בצריכת שירותי מוסיקה.

חשבון אמן:

חשבון בקרת פרסום וחשבון אזכורים:

 

צוות טכנולוגי ועסקי יוצא דופן

Media Forest הוקמה ע"י יוצאי יחידת המחשבים העילית ממר"ם. ליזמי החברה תארי הנדסה וניהול מתקדמים מהטכניון והם בעלי נסיון מצטבר של עשרות שנים בתחומי ההייטק בכלל ומערכות ניטור המדיה בפרט. 

הרעיון

שידורי רדיו וטלוויזיה "נעלמים" מיד לאחר שהם עולים לאוויר, בלי דרך אמינה לעקוב אחר המידע ששודר, עם מבחר דל של פתרונות מוגבלים ומורכבים המוצע כיום, לביצוע אנליטיקת שידורים. מדובר במצב בעייתי, למשל, עבור אמן המבקש לדעת כמה פעמים התנגן הסינגל החדש שלו בשידור, או חברה שהשקיעה כסף רב בקמפיין ברדיו או בטלוויזיה, ומבקשת לוודא כי הפרסומת עלתה בתזמונים ובהיקף עליהם סוכם.

Media Forest עונה על הצורך במקרים אלו ורבים אחרים, באמצעות מערכת אינטראקטיבית הפועלת בזמן אמת, המנטרת שידורים, מזהה ומסווגת "אירועים" קוליים ואוצרת מידע וידע בעלי ערך רב עבור תעשיות הפרסום, המדיה והמוזיקה, לצד אפשרויות חיפוש במאגרי דאטה הולכים ומתרחבים, בשלל שפות.

איך זה עובד?

המידע הנוצר מניטור רציף של שידורי הטלוויזיה, הרדיו והאינטרנט נאגר בענן כל הזמן, בזמן אמת. המערכת הטכנולוגית מסווגת כל העת את התכנים המזוהים באמצעות "טביעות אצבע דיגיטליות", לצד יכולות תמלול אוטומטי (המרה של דיבור חופשי לטקסט), הקלטה, אחסון ועוד.

המערכת מציעה למשתמשים דפי חשבון אישיים, וכן לוח בקרה אנליטי משולב, לחוויית משתמש מותאמת אישית ואינטראקטיבית.

הטכנולוגיה משמשת אמנים, יוצרים, חברות תקליטים, חברות הפקה וגורמים נוספים מעולם המוזיקה לצד משרדי פרסום, רכש מדיה, משרדי יח"צ ועוד לקוחות מעולמות הפרסום, המדיה והתוכן, ומאפשרת להציע להם פתרונות ושירותים רבים בתחום Broadcast analytics and Intelligence, כולל הפקת דו"חות השמעה ופילוחי מידע , ניטור תשדירי פרסום, אזכורים במדיה המשודרת, מחקרי מדיה, ניתוח Buzz ומידע עסקי.

בין השירותים שמציעה החברה למפרסמים ניתן למנות ניטור תשדירי קמפיין פרסומי, התאמה אישית באמצעות ממשק אינטראקטיבי עשיר, ניתוח וסיכום התנהלות הקמפיין, האזנה או צפייה מחדש בתשדירים כפי שעלו בזמן אמת, סריקה ופיענוח של קבצי הקלטות שידורים, התראות שידור בזמן אמת לנייד ועוד.

ללקוחות מתעשיית המוזיקה, אמנים, מוזיקאים, מנהלי אמנים, משרדי יחסי ציבור, חברות תקליטים ועוד, עד לגופי תקשורת, הטכנולוגיה מאפשרת דוחות השמעה ופילוחי מידע אונליין, רשימות שידור, מחקרי מדיה, מצעדי השמעות ועוד.

המערכת נגישה למשתמשים באמצעות ממשק למכשירי סמארט-פון, לוח בקרה אנליטי משולב למדיה, וכן מנוע חיפוש בתכני וידאו ואודיו:

 

השוק

לאחר שביססה את עצמה בישראל והחלה בהתפרסות גם לאנגליה, Media Forest מרחיבה את פעילותה לאזורים גיאוגרפיים משמעותיים בעולם עם פוטנציאל לצמיחה מתמדת, בעולם הלטיני דובר השפה הספרדית.

השוק דובר הספרדית הינו שוק אדיר מימדים, הנמצא בצמיחה מתמדת, ובשלב ראשון תתמקד החברה בשתי נקודות מפתח בעלות אוכלוסייה משותפת של מעל 90 מיליון בני אדם: ספרד ובה 47 מיליון תושבים, עם ארגון SGAE  המקביל לאקו"ם הישראלי המייצג מעל 100,000 חברים, וכן ארגנטינה בת 44 מיליון התושבים, ובה השוק הארגנטינאי הנחשב לשוק הפרסום הצומח בעולם, וצפוי לצמוח למעל 9 מיליארד דולר ב-2018.

Media Forest תפעל תחילה בשני וריטיקליים עיקריים: הפרסום והמוסיקה.

בעולם כולו, שוק המוסיקה המוקלטת צמח ב-6% בשנת 2016 ל-15.7 מיליארד דולר, כאשר תמלוגים עבור זכויות ביצוע צמחו ב- 7% ל- 2.2 מיליארד (14% מהשוק), ואילו אמריקה הלטינית נחשב כאזור הצומח ביותר בצריכת שירותי מוסיקה בעולם, כשהמוסיקה הלטינית עצמה חווה הצלחה גדולה וביקוש גם ברמה עולמית.

בהתבסס על נתוני חברת המחקר השיווקי הבינלאומי Statista שוק המדיה והבידור כולו באמריקה הלטינית עמד בשנת 2016 על כ 80 מיליארד דולר והצפי הוא שבשנת 2021 יגיע לשיעור של 104 מיליארד דולר. עפ"י חברת מחקרי השוק eMarketer ארגנטינה הינה המדינה במקום הראשון בעולם בתחום ההוצאות על פרסום במדיה ומראה צמיחה עקבית מרשימה של למעלה מ 20% בכול שנה (החל משנת 2013). תחום הפרסום במדיה כולל ערוצי טלויזיה, רדיו, אינטרנט ומובייל.

הצפי לפי נתונים ומחקרים אלו הוא כי בשנת 2018 שוק המדיה בארגנטינה לבדה יעמוד על 9 מיליארד דולר (!). בתחום המוזיקה המצב דומה: לפי רשת הטלוויזיה הבינלאומית TeleSur הפועלת בקרב מדינות אמריקה הלטינית וה-International Federation of the Phonographic Industry, אזרחי המדינות הלטיניות מוציאים את השיעור הגבוה ביותר של כסף על צריכת מוסיקה בכל כלי המדיה.

צמיחת צריכת המוזיקה היא תופעה חוזרת בכל העולם, אולם במדינות אמריקה הלטינית הצמיחה הינה פי 8 בהשוואה לשוק המוזיקה האמריקאי, שהינו הגדול בעולם. כלומר, ההכנסות בשוק המוזיקה עולות בקצב של 12% לשנה (!).

על פי PWC שוק הרדיו לבדו בארגנטינה עולה בקצב מתמיד של 14% בין השנים 2014-2018. גם שוק המוזיקה בסטרימינג הינו בעליה מתמדת. עד כה בשנת 2017 ההכנסות משוק זה לבדו עמדו על 273 מיליון דולר והצפי היא שעד 2022 ההכנסות יעמדו על 389 מיליון דולר (עליה שנתית).

 

המתחרים

Media Forest נהנית מיתרונות ברורים על פני המתחרים, ובהם זיהוי וייצור נתונים בזמן אמת, דיוק בדיווחים עד לרמת השניות, פלטפורמה אינטגרלית מלאה, נגישות אוטומטית, שקיפות מידע, ממשק משתמש אינטראקטיבי, התאמה אישית פעילות במספר ורטיקילים: מוזיקה, פרסום, אזכורים במדיה ותמלולים.

המתחרים המובילים:

Nielsen הינה המתחרה המובילה היום בשוק עם נוכחות גלובלית ב-100 מדינות. נוסדה בארה"ב ב-1923, המטה המרכזי יושב בניו יורק, ארה"ב. החברה מתמחה במחקרי שוק, ניטור ומדידה של צפייה בטלוויזיה (רייטינג), האזנה לרדיו וקריאת עיתונים כמו גם בניטור של ערוצי מדיה דיגיטליים.

חברה אמריקאית שהוקמה ב-2009 במטרה לסייע לבעלי זכויות יוצרים לאתר את החומרים שלהם בערוצי הטלוויזיה, רדיו ואינטרנט. החברה מתמחה בניטור לא חוקי של שימוש במדיה. כיום פעילה בעיקר בארה"ב ואירופה.

חברה שנוסדה בשנת 2005 כמיזם של אוניברסיטה בברצלונה. מתמחה בתחום המוזיקה בלבד ומספקת שירותי זיהוי שירים בערוצי המדיה המסורתיים (רדיו וטלויזיה), והדיגיטליים (וידיאו סטרימיינג) עבור אומנים ויוצרים. לחברה יש יכולת לזהות כל שיר בכל מקום לרבות מועדונים ולספק דו"חות השמעה.

Kantar IBOPE Media הינה חברה מובילה בתחום מחקר המדיה באמריקה הלטינית. החברה הותיקה IBOPE נוסדה בשנת 1942 ונרכשה בשנת 2015 ע"י Kantar Media, ufl הפכה להיות אחרי המיזוג מובילה עולמית בתחום המודיעין ומחקרי השוק. החברה מספקת ללקוחותיה מידע חשוב לקבלת החלטות בכל תחומי המדידה, תכנון ובקרת המדיה.

השוואת מתחרים:

 

דרכנו עד כה

 • 2005 - הקמת מטה החברה בישראל
 • 2007 - השקת מוצרים ומכירת שירותים לשוק המקומי
 • 2009 - גידול לקוחות ומשתמשים. Media Forest כמצעד השמעות רישמי והסטנדרט לתעשיית המוסיקה.
 • 2010 - מכירת פתרונות והסכמי ייצוג מחוץ לישראל
 • 2012- הפקת אירוע ראשון מסוגו בעולם ה- Media Music Awards טקס פרסים לתעשיית המוסיקה המבוסס על טכנולוגיית Media Forest.
 • 2016 - פתרון למשרד הביטחון – פיקוד נעורף – מערכת תיחקור הפצת התרעות בתקשורת
 • 2017 - השקת מערכת תמלול אוטומטית למדיה משודרת (אנגלית / עברית). גיוס הון להתרחבות ותחילת פעילות באנגליה במסגרת Media Forest U.K.
 • 2018 - גידול פעילות בינלאומית וחדירה לשוק הספרדי ואמריקה הלטינית .

 

החזון

Media Forest בע"מ נוסדה בישראל בשנת 2005 על ידי שלושה יזמים, בוגרי הטכניון ובעלי נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק הישראלית והבינלאומית. מחוץ לישראל, לאורך השנים, פעלה החברה באמצעות חברות מקומיות במדינות היעד. במודל זה, כל חברה מקומית רוכשת את הייצוג הבלעדי וזכויות שימוש בטכנולוגיה באותה מדינה, ומקיימת חלוקת הכנסות (Rev Share) עם חברת האם, Media Forest בע"מ.

 מודל זה היווה בסיס לבניית מודל חדש של בניית פעילות עיסקית עצמאית למדינת יעד אשר התחיל לפעול באנגליה בימים אלו וכעת מתרחב גם לטריטוריות נוספות כמו ספרד ואמריקה הלטינית בגיוס הנוכחי.

לאחרונה פיתחה Media Forest טכנולוגיה מתקדמת לתמלול אוטומטי של מדיה משודרת (המרה אוטומטית של דיבור לטקסט), בשילוב מנוע חיפוש מתקדם לזיהוי אזכורים של מילות מפתח במדיה.

כעת המערכת זמינה בשפות אנגלית ועברית ובעתיד תתרחב לשפות נוספות, בהן ספרדית שתשמש את החברה החדשה בגיוס הנוכחי.

הערך המוסף במודל של Media Forest ספרד ואמריקה הלטינית בגיוס הנוכחי, הוא שנפתחת חברה ישראלית חדשה בה המימון הראשוני מגיע ממשקיעים ישראליים, והניהול נשאר בידי צוות Media Forest (בישראל ומדינות היעד). כל התמיכה המקצועית והשירותים הטכנולוגיים ימשיכו להינתן ע"י אנשי המקצוע של החברה הישראלית כאשר היתרון הגדול טמון בכך שהטכנולוגיה מוכחת ומוכנה לייצר הכנסות כבר מתחילת הפעילות.

Media Forest הישראלית פיתחה פלטפורמה טכנולוגית חדשנית לתמלול אוטומטי של מדיה משודרת (הבנה והמרה של דיבור חופשי לטקסט), שנכון להיום תומכת בתמלול בשפות עברית ואנגלית. החברה שמה לעצמה כיעד לתמוך גם בספרדית כדי שתוכל לספק פתרונות ושירותים מתקדמים בתחום הדיבור החופשי, בנוסף למגוון הפתרונות והשירותים המוצעים כיום, בתחום ניטור שידורים וזיהוי אוטומטי של תכנים משודרים לתעשיות המוזיקה והפרסום.

המטרה:

•      להיות שחקן מדיה מקצועי ומוביל בשוק הספרדי והדרום אמריקאי (דובר הספרדית)

•      לקיים פלטפורמה עסקית המניבה הכנסות וערך לבעלי המניות של החברה

•      ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות

 

שלבי המשך

המהלכים הבאים מתוכננים בתום 3 חודשים מתחילת הפעילות בשפה הספרדית:

 • אפריל 2018 – השקת Media Forest לניטור תכנים משודרים
 • ספטמבר 2018 - השקת מערכת תמלול אוטומטית בספרדית
 • דצמבר 2018 - כ- 300 לקוחות משלמים עבור שירותי Media Forest
 • מרץ 2019 - התרחבות ל- 4 מרכזי ניהול בדרום/מרכז אמריקה
 • דצמבר 2019 - חציית הלקוח המשלם ה- 1,500 עבור שירותי פרימיום
 • 2020 – התרחבות לשווקים נוספים?
 • 2021 – צפי למימוש Exit

אסטרטגית האקזיט

מודל עסקי

Media Forest פועלת באמצעות כמה סוגי רשיונות שימוש, חבילות שירות ומנויים:

 • Entertainmentמנוי תקופתי לשירות
 • Advertising and Media Research
 • Transcription and Broadcast Mentions - שלב ב'

 

אסטרטגיית Go To Market:

 • הצעה של שירותי ערך מוסף בחינם לזמן מוגבל במטרה למשוך משתמשים, שחקני מפתח מהתעשייה וכלי מדיה
 • אופטימיזציית יח"צ, שיווק ומנועי חיפוש, במטרה לעורר מודעות
 • שירותי פרימיום בעלי ערך מוסף בתשלום ללקוחות
 • שותפויות ופרוייקטים גדולי היקף, כולל אינטגרציה בשירותים משלימים ואפליקציות

 

אסטרטגיית אקזיט

הטכנולוגיה של Media Forest כבר קיימת ואינה מצריכה פיתוח מיוחד למעט התאמות מקומיות. דבר שמאפשר מכירות מיידיות ויצירת הכנסות, החל מהיום הראשון.

משקיעים בחברה החדשה של Media Forest (Media Forest A.S. Ltd.) אשר תפעל בשוק הספרדי והארגנטינאי כחלק ממהלך ההתרחבות לשוק הדרום אמריקאי דובר ספרדית, מוזמנים להצטרף להצלחתה של החברה בארץ ובעולם!

החברה החדשה תפעל כזרוע עיסקית, שיווקית ותפעולית ואזור ספרד ומדינות דרום אמריקה דוברות ספרדית. לחברה יהיו לקוחות בתעשיות המוסיקה, פרסום, מוסדות ואירגונים, מדיה ותקשורת, ממשל – וכן שיתופי פעולה אסטרטגיים מקומיים ובינלאומיים.

מעבר להיותם בעלי מניות בחברת Media Forest א.ס. בע"מ, והנאה מפרי הצלחתה, לצד היכולת לקבל שירותי ניהול ופתרונות טכנולוגיים מובילים מבית Media Forest ישראל, ייהנו בעלי המניות גם מהרווחים השנתיים שתייצר החברה (באמצעות חלוקת דיווידנדים לבעלי המניות).

בנוסף, במידה וחברת Media Forest בע"מ עצמה, המבוססת בישראל, תגיע לשלב של אקזיט – בעלי המניות של Media Forest א.ס. בע"מ יקבלו תמורה מהאקזיט, וזה כחלק מהצלחתה של הקבוצה וללא כל התחייבות או צורך בהשקעה מצידם בחברה האם!

ברמה טריטוריאלית: במסגרת התפחתות הפעילות העסקית וההתקשרויות האסטרטגיות שהחברה תקים באזור, נראה שיהיו גורמים ואירגונים בעלי עניין במיזוג ורכישת הפעילות (M&A) של החברה.

ברמה הגלובאלית והטכנולוגית: במידה וקבוצת Media Forest, דרך הפעילות הגלובאלית של Media Forest Ltd. (הישראלית), תעשה אקזיט – אזי גם בעלי המניות של חברת Media Forest A.S. Ltd יהיו זכאים לקבלת תמורה על ארוע זה.

אסטרטגיית החברה כוללת:

 • הקמת צוות ניהול מקומי (בספרד וארגנטינה) כדי להוביל שיווק-מכירות-פיתוח עסקי-שירות לקוחות
 • צמיחה אזורית מתמדת בלקוחות והמוצרים/שירותים המוענקים ע"י החברה
 • השענות על הפלטפורמה הטכנולוגית שפותחה בישראל
 • שירותי ניהול ותמיכה מקצועית של צוות Media Forest בישראל
 • כניסה לשוק היעד עם שירותים שיכולים להיות זמינים כמעט באופן מידי (עם סיום הטמעה ראשונית והתאמה בסיסית של המערכת). כלומר, הפיכה לשחקן מקומי וייצור הכנסות על בסיס שירותים קיימים תוך פרק זמן קצר ("חשבון אמן", "חשבון בנק שירים", "חשבון ערוץ/ים", "חשבון בקרת פרסום")
 • במקביל, בניית תשתית והתאמות למערכת טכנולוגית לתמלול אוטומטי של דיבור חופשי ו- "אזכורים במדיה" בספרדית.
 • שיתופי פעולה עם ארגונים ממשלתיים, גופי מדיה ופרסום מקומיים – במטרה לספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום ניטור, בקרה, מחקרי מדיה, ועוד.
 • החברה נהנית מצמיחה גלובאלית של הקבוצה – הגדלת הפעילות למדינות נוספות בעולם כדי להרחיב את בסיס הלקוחות והמשתמשים במערכות החברה המייצרים הכנסות שוטפות.
שימוש בכספי הגיוס

בין השימושים שייעשו בכספי הגיוס:

 • הקמת משרדים וצוות תפעול מקומי
 • שירותי ניהול וטכנולוגיים, כולל הטמעה והתאמת המערכת לשוק היעד ע"י הצוות הישראלי
 • ליווי ותמיכה בצוות המקומי על-ידי הצוות הישראלי. תפקיד הצוות המקומי הוא פיתוח עיסקי, שיווק, מכירות, שירות לקוחות וניהול שוטף. תפקיד הצוות הישראלי הוא פיתוח והתאמת הטכנולוגיה והתמיכה המקצועית
 • במקביל: בניית תשתית והתאמות להקמת מערכת התמלול בספרדית
 • כמעט באופן מידי ניתן להתחיל לקלוט לקוחות חדשים ולהתחיל פעילות עם רוב שירותי החברה
 • כחלק מהאסטרטגיה השיווקית, החברה תאפשר שימוש חינם בשירותים שלה לתקופה מוגבלת (כ-3 חודשים), ותתחיל לגבות תשלום לאחר מכן

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך
‘גוסטבו גמבץ
מנכ"ל
 
ביוגרפיה
מפקד לשעבר ביחידת המחשבים העילית ממר"ם במסגרת שירותו בצה"ל, ובוגר תארי ה- B.Sc. ו- MSc. מטעם הטכניון. גוסטבו הינו בעל ניסיון וותק רב בעולם הטכנולוגיה והמובייל, בעל כישורים וניסיון רבים בעולמות הניהול והפיתוח גם יחד.

יואב גז
סמנכ"ל טכנולוגיות
 
ביוגרפיה
חלוץ בעל חזון בתחום השקעות הטק, יואב הוא בוגר הטכניון בעל תואר בניהול מערכות, מנהל טכנולוגי מנוסה במיוחד בעל וותק בשדות הכוללים תקשורת, אבטחה ומערכות IT.

 • מייסד
ניב ממן
סמנכ"ל מוצר
 
ביוגרפיה
בוגר מצטיין של הטכניון במחלקת ההנדסה המכנית ובעל תואר בהצטיינות גם כן במדעי המחשב מאוניברסיטת בר אילן, ניב הינו בכיר בעל ותק רב הן בפיתוח מוצר והן בהנהלת מחקר ופיתוח.

אביעד אמסלם
מנהל לקוחות
 
ביוגרפיה
לאביעד ניסיון מקיף בניהולם של עסקים ומיזמי חדשנות, כמו גם בשיווק ובשירות לקוחות.

מאיר לוי
סמנכ"ל פיתוח עסקי
 
ביוגרפיה
מאיר הוא מנהל פיתוח עסקי בינלאומי מנוסה, עם ידע רב בתחומי יצירת השותפויות האסטרטגיות, שיתופי פעולה עסקיים, מכירות ומיזמים משותפים.

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיךמשקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Taiwan
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות

  אין עדכונים להצגה

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך