PowerBand
מפרסם: דמיר בן מנשה      הקמפיין נסגר
מומן בהצלחה
$114,400
גויסו עד כה
0
ימים נותרו
הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה
PowerBand הוא מכשיר אימון חדשני שמרחיב את גבולות היכולת של כל ענפי הספורט. עיצוב ארגונומי מתוחכם ומדויק בשילוב חומרים מתקדמים יצרו מכשיר ייחודי ופשוט לשימוש שעומד להיות חלק אינטגרלי מכל אימון חיטוב, חיזוק וריפוי הגוף. דור העתיד של אימון הגומיות הגיע.

קטגוריה: בריאות סוג: קמפיין מניות שלב: Pre-seed

עיקרי הקמפיין

פאוורבנד משיקה מוצר בבכורה עולמית בתחום מוצרי אימון שרירי, בעל פטנט שאושר בארה"ב ובישראל. כעת יש לכולם הזדמנות להשקיע במוצר שעומד להיות הTRX  הבא. אב הטיפוס הראשוני הציג הצלחה מרשימה, וכעת, לאחר שנערכו כלל הבדיקות על ידי טובי מומחי האימון בארץ, נותר רק ליצר את המוצר הסופי על סמך כל הלקחים שהופקו ולהשיק קמפיין מכירות כלל עולמי. 

1. מהפכה בתחום אמון גומיות התנגדות– Power Band הינו  מכשיר וסט אימון חדשני ומתקדם שתכליתו לאמן, לחזק ולחטב את מרבית שרירי הגוף בצורה יעילה ונוחה. Power Band מאפשר לכם להתאמן, לעצב ולחזק את גופכם בבית ומחוץ לו, תוך כדי הליכה ריצה בכל מקום ובכל זמן, יש לכם הזדמנות לקחת חלק בתחום מוצרי אימון ספורטבי שבו הצורך למוצרים חדשים הוא דינמי. לאחר ההצלחה של הTRX והעובדה שהינו מוגבל מבחינת כוח ההתנגדות, מאפשר כניסה של מוצר חדשני אשר נותן פתרון לנושא, המוצר הראשוני כבר קיים והבונוס הגדול הוא שאושר כבר פטנט בארה"ב ובישראל ו שהוצאות הפיתוח לגרסת האב טיפוס הראשוני כבר הושקעו (מעל חצי מליון ש"ח ) ומכאן אפשר רק לעלות. כיום המגמה היא לעבור למכשירי אימון חכמים, אשר מפחיתים את הסיכון לפציעות ומגדילים את אפקטיביות האימון. 

2. גודל השוק - מסקירת העיתונות ומאמרים מהעולם בנושא, נאמדים היקפי המכירות של רצועות כושר כדוגמת ה - TRX fitness band וציוד כגון זה בעשרות מיליונים של יחידות בעולם מידי שנה. כיום שוק זה מוערך ביותר מחצי מיליארד דולר. מתוך מחקר של IDEA Health & Fitness Association שנערך ב- 2013 ניתן ללמוד על הגידול החל בשימוש של רצועות התנגדות (resistance tubing or band) מגמה חיובית זו נמשכת לאורך השנים האחרונות.  עוד מציג מחקר זה את העובדה כי השוק הויראלי עבור מוצרים אלו עדיין אטרקטיבי עבור כניסה של ספקים נוספים.

3. יתרון תחרותי-  ה- Power Band מיועד לכל סוגי האימונים ולכל דרגות הקושי השונות. כמו כן, הוא מאפשר כמות תרגילים פי כמה וכמה מאשר גומייה רגילה, הינו ורסטילי ומתאים ליותר מ- 100 תרגילים שונים. בגומייה רגילה לא ניתן לעמוד עומסים בצורה מדוייקת , הרי שבמכשיר ה- PB הגומייה מתכווננת ומתקצרת בהתאם לעוצמה הנדרשת על ידי המתאמן.

בעוד שעלות רצועות בעלות היקף תרגילים דומה נאמדת בכ- 78$ או לחלופין רצועות ה-TRX הנמכרות תמורת כ 100$-200$, ה- PB מיועד להימכר לצרכן בטווח מחירים של 89$- 99$.

4. ניהול המיזם – ניהול חממת אינטומרקט נערך באופן יעיל וחדשני  כאשר שדרת הניהול עובדת במינימום הוצאות ומקסימום ניצול שיטות הסחר של עידן הצרכנות הגלובלי החדש כגון: עבודה עם קבלני משנה, שיתופי פעולה, מכירת זכיינויות, משלוח ולוגיסטיקה מרוכזים ועוד.

5. צוות מנצח - יצרנו צוות מוביל ומנצח ויחד אנחנו משלימים אחד את השני, כל אחד בתחומו: ניהול יזמות, ספורט תחרותי ושיקומי, עיצוב תעשייתי, שיווק ועוד.

אז בשורה התחתונה מה ההזדמנות כאן...  

להצטרף לצוות מנצח ולהיות חלק מהשקת מוצר ספורט חדשני ואיכותי, אשר עתיד לתפוס נתח משמעותי בשוק עצום, דינאמי, בינלאומי ורעב לשחקנים חדשים.

אז לסיכום: 

 1. כיום לא קיים מוצר לביש כדוגמת פאוורבנד על כל יתרונותיו.
 2. למוצר פטנט מאושר בארה"ב וישראל. 
 3. שוק ענקי ודורש חידושים.
 4. המוצר נבדק כבר לאורך זמן רב על ידי אנשים מקצועיים והלקחים נלמדו.
 5. כל העלויות עד כה כבר שולמו על ידי היזם.
 6. הצוות מאוזן ובעל קשרים אשר יתרמו לשיווק אגרסבי של המוצר.
 7. עד כה התגובות למוצר סוחפות!
הרעיון

דמיינו לעצמכם, מכשיר לאימון לביש המאפשר לכם להתאמן ולחזק את גופכם בבית ומחוץ לו, תוך כדי הליכה ריצה בכל מקום ובכל זמן. ה -Power Band הינו וסט אימון חדשני ומתקדם שתכליתו לאמן, לחזק ולחטב את מרבית שרירי האדם בצורה יעילה ונוחה.

Power Band הוא השלב הבא של אימון באמצעות רצועות אלסטיות. המכשיר מיועד לכל סוגי האימונים ולכל דרגות הקושי, בנוסף להרחבת טווח התנועה של כל סוגי האימון והתרגילים הקיימים באופן סינרגני. ה Power Band:

- מעודד תנועה נכונה בביצוע תרגילים.

- מוסיף רמות קושי באמצעות קיצור הגומייה, אופן השימוש בה ומנח התרגיל.

- מאפשר לאמן את כל אברי הגוף ביחד או בנפרד.

- מצמצם את שחיקת המפרקים.

- מקטין את הסיכוי לפציעות.

- ניידות אשר מאפשרת רצף אימונים בטיולים ובנסיעות.

- מאפשר ליצור רמות קושי שונות של אימון.

 

ה -Power Band צפוי להיות הTRX הבא ויותר..

החזון שלנו

 1. לפשט ולשפר את חווית האימון השרירי תוך כדי המנעות מפציעות.
 2. לשלוט בתחום האימון כנגד גומיות.
 3. לתת מענה לכל התחום השיקומי – הן לעבודה בבית בריפוי והן לאימון עצמי לאחר פציעה והגדלת תווך תנועה.
 4. לתת מענה לתחומים נוספים כגון: פילאטיס, יוגה, טניס, הרמת משקולוץ, גולף, איגרוף ועוד.
 5. למכור יותר מ-20,000 יחידות בשנה הראשונה.

בחודש מרץ נשיק קמפיין מכירה גלובאלי בשיתוף גופים מסחריים בינלאומיים מובילים.

 

אז איך זה יבוא לידי ביטוי לאחר הגיוס:

 1. על סמך הלקחים והמשובים ממשתמשי המוצר עד כה, נמשיך בתכנון הדור הבא של מוצר חדשני באיכות גבוהה בעלת עמידות גבוהה.
 2. בחודש מרץ נשיק קמפיין מכירה בפלטפורמת מימון המונים גלובאלית, כאשר תאריך היעד למשלוח יהיה בחודש יוני.
 3. לאחר הקמפיין נבחר לאילו גופים ברצונינו לפנות ראשית לשיוק.
 4. נתחיל לשווק באגרסיביות למדינות שלא נכללו בקמפיין. 

 

Power Band בעל פטנט מאושר בישראל ובארה"ב, חברת IntoVision פיתחה את האב טיפוס הראשוני בשנת 2012.

לאחר פיתוח  האב טיפוס הראשוני נערכו בדיקות מקיפות לאורך תקופה של שנה במסגרת פעילות היזם במכוני כושר שונים בארץ, לקחים נלמדו והתאמות נוספות נדרשות גם לוסט וגם למנגנון. 

היעד הבא: שדרוג האב טיפוס, הכנה ליצור סדרתי ושיווק בפועל. 

 

השוק

מכשיר ה- Power Band רלבנטי למגוון קהלי אוכלוסיה כאשר התועלת שבשימושו משרתת צרכים שונים אצל כל אחת מהאוכלוסיות השונות בין שהן מקצועיות, חובבניות או שיקומיות. הסקירה שלהלן מרמזת על רוחב הקהילה ועל העומק שמשרת המוצר את המשתמש:

בשנים האחרונות עם התרחבות המודעות לפעילות ספורטיבית בין שהיא בקרב האוכלוסייה הצעירה או המבוגרת, קיימת גם התרחבות והעמקה בסוג ובטיב רכישות המוצרים התומכים פעילות ספורטיבית.

מתוך מחקר של IDEA Health & Fitness Association שנערך ב- 2013 ניתן ללמוד על הגידול החל בשימוש של רצועות התנגדות ( resistance tubing or band), מגמה חיובית זו נמשכת לאורך השנים האחרונות. כיום שוק זה מוערך ביותר מחצי מיליארד דולר בשנה.

היקפי מכירות - מסקירת העיתונות ומאמרים מהעולם בנושא, נאמדים היקפי המכירות של רצועות כושר כדוגמת ה- TRX ,fitness band וציוד כגון זה בעשרות מיליונים של יחידות בעולם מידי שנה.

בתוכנית העסקית הונח כי המוצר יתפוס נתח שוק של פחות מחצי אחוז מהיקף המכירות העולמי.

צפי מחיר המכירה של ה - Power band יהיה כ $89 ליחידה עד לבית הלקוח.

ל Power Band שימושים רבים גם לענפי ספורט המקצועיים:

טניס

 1. שיפור כוח החבטות תוך כדי משחק !
 2. העלאת קושי האימון וכתוצאה מכך העלאת סבולת לב ריאה.

איגרוף ואומניות לחימה

 1. המכשיר משפר כוח מתפרץ, זריזות, עוצמת חבטה ואת טכניקת חבטות האיגרוף.
 2. חיזוק ושיפור כל סוגי הבעיטות.
 3. האימון עם המכשיר מתקיים בסביבתו הטבעית – זירת האיגרוף.
 4. המכשיר נותן למתאגרף חופשיות תנועה של 360 מעלות.

בייסבול

 1. שיפור חיזוק חגורת כתפיים , ריצפת האגן והרחב בטני.
 2. משפר את יכולת החבטה ואת יכולת זריקת הכדור.

סטודיו ואימוני חוץ

 1. יעילות מנצחת לשיעור קיקבוקסינג.
 2. אביזר כוח לכל המשתמע מכך בשיעורי עיצוב.
 3. כאן באים לידי ביטוי כל שאר חלקיו: קרסוליות, ידיות ויכולת קיצור הגומיה.
 4. בעת ריצות והליכות משפר ומחזק חגורת כתפיים , ריצפת האגן והרחב בטני (מונע בקעים ומסייע לפריצות דיסק)

 

אסטרטגית האקזיט

לאחר השלמת הפיתוח יושק קמפיין מכירה גלובאלי בהובלת אינדיגוגו. צפי תוצאות הקמפיין הינו מכירה של לפחות- 2000 יחידות  ובנוסף צפויים מגורמים רלוונטיים בשוק לרכישות גדולות מרוכזות או שיתופי פעולה למינהם.

היות ולמוצר פטנט מאושר אשר מקיף היטב את תחום האמון הלביש כדוגמת המוצר, קיימות מספר חברות גלובאליות אשר עשויות לגלות עניין במכשיר ה PowerBand.

החברה נערכת ל- 2 תרחישים:

תרחיש א' - צבר הזמנות הולך וגדל שיאפשר תזרים מזומנים אשר יתן ערך לבעלי מניות החברה.

תרחיש ב' - רכישה על ידי אחת מחברות הספורט הגדולות בשוק.

 

שימוש בכספי הגיוס

PB- מגייסת 100 אלף דולר. הסכום ישמש לממן את פיתוח האב טיפוס המשודרג תוך התאמה ליצור סדרתי ולשיווק המוצר בשוק הבין לאומי.

הכסף מיועד ל:

תיפעול  
פתיחת חברה 1,500
הנהלת חשבונות 1,500
הוצאות משפטיות 2,000
דמי ניהול אינטומרקט 10,000
דמי גיוס אקזיט ואלי 2,000
פרסום ושיווק  
סרט תדמית 11,000
יח"צ 10,000
פירסום ממומן פייסבוק 10,000
ליווי מקצועי קמפיין מכירה 5,000
הקמת אתר 3,000
פיתוח  
שידרוג המוצר והכנה לייצור  39,000
פיתוח אפליקצית אימון 5,000
   
   
סה"כ

 

$100,000

 

דמיר בן מנשה
מנכ"ל
 
ביוגרפיה
בעל ניסיון ניהולי ועסקי, ניהל בהצלחה מספר חברות בחו"ל ובארץ בתחומי יבוא , קמעונאות, סיטונאות, פיתוח מוצרים, וטכנולוגיה האחרונה שביניהן "Hosted.co.il" מהמובילות בתחום הטמעת פתרונות מחשוב ענן לעסקים. החברה ביצעה אקזיט מוצלח. היום בנוסף להיותו מנכ"ל החממה "אינטומרקט" הנו משמש מנטור פעיל שמלווה יזמים צעירים בקרן שמש.

 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע דמיר בן מנשה ?
דמיר מביא עימו נסיון עשיר ורב-שנים בתעשיית שיווק מוצרי צריכה בזירה הבינ"ל. הוא מומחה בעל חשיבה חדשנית בתחומי שיווק, אסטרטגיה ופיתוח עסקי.

חן מזרחי
מנהל מוצר
 
ביוגרפיה
חן משמש כמנהל והבעלים של סטודיו לריקוד וכושר ״ספורטרפיסט״ המשרת מאות לקוחות במגוון פעילויות. לחן ניסיון רב בעסקים וביזמות, כך גם משמש כמדריך כושר ומעסה רפואי בעל התמחות בשיקום ואימוני כושר עם ניסיון של מעל עשר שנים.

 • מייסד
מדוע חן מזרחי ?
חן הוא מקצוען אמיתי בעל כושר אבחנה מעולה לצורך הסביבה שבא מבלה את מרבית חייו, בעל ניסיון עשיר בתחום ועם תשוקה גדולה לקדם את הדור הבא של Power Band.

גלעד אופנהיימר
סמנכ"ל
 
ביוגרפיה
גלעד הוא ממייסדי חברת INTOVISION ומשמש כמנכ"ל החברה. גלעד אחראי על ניהול החברה ובניית אסטרטגית החברה. מהקמתה בשנת 2003 הוביל גלעד את INTOVISION והפך אותה לחברה מובילה בישראל וכן כחברה במיצוב בין לאומי בעיצוב תעשייתי ובתיכנון מכאני ואלקטרומכני. גלעד צבר ניסיון רב בהובלת פרויקטים, ניהול ופיתוח מוצרים, הורדת מוצרים לרצפת ייצור ובניית לוגיסטיקת אספקה ממפעלי הייצור במזרח למפיצים. גלעד הוא בוגר B.C בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון בישראל.

 • דירקטור
מדוע גלעד אופנהיימר ?
עם ניסיון עשיר כמהנדס, כלכלן ו מנכ"ל , גלעד מבין את צרכי, אילוצי וייתרונות הסטארטאפ בפיתוח מוצרים, ובכך מהווה נכס עיסקי לכל מיזם.

אורון מרקוס
מנהל מוצר
 
ביוגרפיה
אורון הוא ממייסדי חברת INTOVISION ומשמש כראש מחלקת עיצוב תעשייתי. אורון אחראי על ניהול מחלקת העיצוב התעשייתי וכן על ניהול מתודות חשיבה יצירתית. אורון מתמחה בעיצוב ופיתוח קונספטים, עיצוב ופיתוח מוצרים, ארגונומיה ותהליכי ייצור. מהקמת INTOVISION (2003) הוביל אורון מגוון פרויקטים בתחום מוצרי היי-טק, צעצועי ילדים, מוצרי צריכה ועוד, מוצרים הדורשים ידע נרחב בתחומי הארגונומיה, אסטטיקה, חומרים וחשיבה יצירתית. אורון הוא מעצב תעשייתי מוסמך, בוגר המגמה לעיצוב תעשייתי ב-Design Academy Eindhoven, Hollan

 • עובד מפתח
מדוע אורון מרקוס ?
אורון הינו ראש מחלקת עיצוב תעשייתי בחברת אינטויז‘ן אשר אחרית לבניית האב טיפוס הנוכחי של פאוורבנד. אורון עיצב את המוצר באופן אישי, ויהיה אחראי לעצב את מוצר הסופי אשר יוכר לשוק בסיום קמפיין זה.

משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
WEIZMAN LIBBY
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
ישראלי אלי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
raz shay
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
Amit Omer
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
Pinsler Yohanan
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
ביטון נאור
Israel
3
עוקבים
2
השקעות
עקבו
צור אבי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
רייזמן חן
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
ROZENSHTEIN DENNIS
Israel
2
עוקבים
6
השקעות
עקבו
Brachman Lev
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
בן אלי שרון
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
אופנהיימר גילעד
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
לוריא ארתור
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
מדינה אהוד
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
שרון גרוסמן
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות