מפרסם: ארטיום סונדלזון
מנכ"ל
שתפו

Inova

Inova פיתחה מוצר חדשני מבוסס AR (מציאות רבודה) המאפשר לצרכן "למדוד" וירטואלית טבעות יוקרה באינטרנט ולבצע רכישה מהבית, ללא צורך במדידה. לחברה שיתוף פעולה צמוד עם בורסת היהלומים הישראלית ושת"פ עם חברות תכשיטים מובילות בארה"ב ובאירופה

10%

מיעד גיוס

28

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:מסחר אלקטרוני
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 1
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

להשקיע לצד בורסת היהלומים מהגדולות והחשובות בעולם

Inova פועלת בשיתוף פעולה מלא עם בורסת היהלומים הישראלית, בין הגדולות והמשמעותיות ביותר בשוק היהלומים הבינלאומי. הבורסה ליהלומים בחרה להשקיע ב-Inova בסבב ה-Pre Seed, ולצרפה למאיץ החדשנות הרשמי שהיא מפעילה. Inova אף פועלת ממשרדי בורסת היהלומים ובדירקטוריון ובצוות היועצים שלה חברים מנהלים בכירים מהארגון. רשת הקשרים הענפה של הבורסה מהווה זרוע משמעותית ביצירת לידים וחיבורים עסקיים מניבים עבור Inova. 

חדשנות טכנולוגית פורצת דרך בתעשייה מסורתית

החנויות המקוונות של אביזרי יוקרה לא מספקות כיום פתרונות למדידה וירטואלית איכותית של האביזרים הנמכרים. הצוות המנוסה של Inova פיתח אלגוריתם AI (בינה מלאכותית) המבוסס על טכנולוגיית  Deep Learning (למידה עמוקה). באמצעות רשתות נוירונים, הטכנולוגיה מעניקה למוצר יכולת Computer Vision (ראייה ממוחשבת) מתקדמת המאפשרת מדידה של הן של הטבעת והן של היהלום ברמת דיוק שטרם נראתה: השירות של Inova מזהה באופן עצמאי את האצבע המתאימה, "מלביש" עליה את הטבעת שנבחרה על ידי הלקוח ובכך מאפשר לו לחוות מדידה מדויקת, ולהגדיל את סיכויי התאמת המוצר. בנוסף, המדידה הווירטואלית מאפשרת ללקוחות "למדוד" גדלים שונים של היהלום על האצבע. תוסף זה מסייע ללקוחות לקבל החלטה בבחירת גודלו של היהלום (קראט), משום שמרביתם של הרוכשים אינם יכולים לקבל מושג כיצד ייראו בפועל הגדלים השונים על היד. השימוש בטכנולוגיה פשוט מאוד, אינו מצריך הורדה או התקנה של תוסף וזמין לכל לקוחה ולקוח המחזיקים בסמארטפון.

 

 

פתרון פורץ דרך לשוק ענק המוערך בעשרות מיליארדי דולרים בשנה

שוק טבעות היוקרה והתכשיטים הצטרף בשנים האחרונות לעולם ה-e-commerce בהיקף אדיר עם מכירות בגובה עשרות מיליארדי דולרים בשנה. זאת לצד זינוק של עשרות אחוזים במחיר רכישה מקוונת ממוצעת של טבעת בשנים האחרונות. רכישה של טבעות יוקרה באינטרנט מבטלת את עלות התיווך בין היצרן לרוכש, מוזילה את מחיר הטבעת ולכן הינה אטרקטיבית מאוד לצרכן. המוצר החדשני שפיתחה Inova פותר את בעיית אי היכולת למדוד את הטבעת על היד ומאפשר לחנויות התכשיטים המקוונות להציע ללקוחותיהם "מדידה" מדויקת של הטבעת על ידי צילום פשוט של היד באמצעות הסמארטפון. המוצר מבטל למעשה את החסם העיקרי לרכישת טבעות בחנויות מקוונות ומאפשר לחברות בתחום צמיחה אדירה במכירות.

ההתלהבות מ- Inova היא עצומה, הן בתעשייה והן בתקשורת 

לInova יש כבר לקוחות משלמים במספר מדינות. לחברה לקוח משלם גדול בארה"ב, בנוסף היא מפעילה פיילוט  עם חברה מובילה באירופה בתחום טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים ועוד. Inova ממשיכה קדימה ומנהלת מגעים מתקדמים עם עשרות חברות בעולם. החברה זכתה בתואר TOP PICK בתערוכת TechCrunch לחדשנות בתחום המסחר המקוון בגרמניה. כמו כן, החברה זוכה לכיסוי תקשורתי בערוצים מקומיים ובינ"ל שונים, יחד עם התעניינות מצד גופי תקשורת מגוונים.

 

 

 

 

צוות מנצח בעל ניסיון עצום המורכב מבכירי תעשיית היהלומים הישראלית  

לחברה צוות יועצים בכיר ומנוסה המונה בין השאר את מר יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים וכן את מר ערן זיני, מנכ"ל בורסת היהלומים. למנכ"ל החברה, ארטיום סונדלזון ניסיון של למעלה מ-14 שנים כיזם בתחומי האינטרנט והמסחר האלקטרוני. בעשור האחרון, התמקד ארטיום בטכנולוגיות של תחום היהלומים, זאת לצד פיתוחם של פרויקטים טכנולוגיים משמעותיים. ל-CTO של החברה, גנאדי פיסצקי, ניסיון עתיר של למעלה מ-30 שנה בעולמות הפיתוח הטכנולוגי, מתוכן 17 שנים כ-CTO של חברות סטרטאפ בתעשיית היהלומים.

 

 

פיצ'

הרעיון

הבעיה

עולם הקניות האינטרנטי (e-commerce) חווה בשנים האחרונות צמיחה אדירה בתחומי מסחר רבים, החל ממוצרי מזון, בגדים, מוצרי חשמל ועוד. רכישות שהתבצעו בעבר באמצעות הגעה פיזית למקום המכירה מתנהלות כיום בעיקר באינטרנט. למרות ששוק התכשיטים וטבעות היוקרה עובר בשנים האחרונות שינוי דומה, רכישה של טבעות יהלום באינטרנט נתקלת בחסם משמעותי הבולם את המסחר האינטרנטי בתעשייה זו: בשונה ממוצרים רבים שאין צורך כלל לבחון אותם פיזית לפני רכישה (למשל מוצרי מזון) או שניתן להסתפק בידיעה כללית של מידותיהם (חלק ממוצרי הביגוד, מוצרי חשמל ואביזרים שונים), רכישה של טבעת מצריכה מדידה מדוקדקת לפני הרכישה.

רוכשי טבעות יוקרה בפרט וטבעות בכלל, מעוניינים למדוד את הטבעת לפני ביצוע רכישה ולבחון כיצד ייראו הטבעת והיהלום במציאות. בנוסף, חווית המדידה של התכשיט, מהווה חלק מההתקשרות הפסיכולוגית למוצר, דבר אשר מסייע להגברת הרצון והמוכנות לבצע רכישה - מה שלא התאפשר עד היום דרך האינטרנט. כיום, כ-40% מהלקוחות הפוטנציאליים לרכישת טבעות יוקרה באינטרנט נמנעים מביצוע רכישה מקוונת מסיבות אלו בדיוק, וכך נתח שוק עצום של עשרות מיליארדים נותר בלתי ממומש.

 

הפתרון

חברת Inova פיתחה טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך המאפשרת לכל רוכשת ורוכש "למדוד" את הטבעת על אצבעם, ללא צורך במדידה פיזית וללא התקנה או הורדה של תוכנה כלשהי. הפתרון הטכנולוגי של Inova מוטמע בעמוד המוצר של טבעות יוקרה המוצעת למכירה באינטרנט. באמצעות צילום פשוט וקל של היד דרך הסמארטפון, הטבעת הרצויה 'מתלבשת' בעצמה על האצבע המתאימה בפרופורציות מדויקות. האלגוריתם של Inova מאפשר יכולת דיוק שלא הייתה קיימת בשוק קודם לכן, והוא מספק חוויה איכותית של מדידה וירטואלית המייצרת חווית המחוברות של הלקוח למוצר. במהלך 2019 צפוי השירות שמספקת Inova אף להתרחב גם לאביזרי יוקרה נוספים בשוק התכשיטים כגון: שעונים וצמידים, ובמהלך 2020 לאפשר הדמיה של מדידה וירטואלית בווידאו.

 

 

איך זה עובד?

 • טכנולוגית AI (בינה מלאכותית) מתקדמת: מעניקה למוצר של Inova "ראיית מחשב" (Computer Vision) ומאפשרת לו "ללמוד" את היד של הלקוח, לזהות את המיקום המתאים לטבעת על האצבע ומלבישה בצורה מדויקת את הטבעת הוירטואלית על האצבע.
 • Deep Learning (למידה עמוקה): השירות לומד ומשתפר כל הזמן: באמצעות למידה מבוססת רשתות נוירונים, השירות של Inova משתפר עם כל מדידה שמתבצעת באמצעותו ורמת הדיוק של השירות עולה.
 • Plug & Play: אין צורך בהתקנה או הורדה של תוכנה: השירות נגיש אוטומטית לרוכש הפוטנציאלי בעמוד המוצר של הטבעת וכל שנדרש הוא טלפון חכם עם מצלמה, הנמצאים כיום בכל כיס.
 • הדמיה עתידית ב-:Video Stream במהלך שנת 2020 צפויה החברה להוציא לשוק את הדור השני של המוצר ולאפשר לראשונה מדידת מציאות רבודה של טבעות בווידאו, כך שהלקוח יוכל לכוון את המצלמה אל ידו ולראות את הטבעת על האצבע ב-Live בכל זווית שיבחר.

פתרון Offline לחנויות פיזיות

פתרון נוסף שInova- מציעה לחנויות הלא-מקוונות הוא עמדת AR (מציאות רבודה) המציעה מדידה וירטואלית, וכמו כן שירות Design Your Own Ring. באופן טבעי, חנויות פיזית לא מחזיקות את כל המלאי שהן מציעות למכירה בכל זמן נתון מה שעשוי לגרום לפספוס הזדמנות למכירה. כמו כן, לעיתים הלקוח מעוניין בהרכבה של יהלום כלשהו על גבי טבעת אחרת ממה שנמצא במלאי באותו הרגע, מה שכמובן לא ניתן למדידה מיידית. באמצעות עמדת ה- AR של Inova ניתן לבצע מדידה וירטואלית של טבעות שלא נמצאות פיזית במלאי החנות (באופן דומה לשירות הOnline באינטרנט) וכמו כן ניתן לעצב טבעת וירטואלית לפי דרישות הלקוח. עמדת הAR- אף כוללת גם מערכת שיווק מבוססת בינה מלאכותית המבצעת פנייה שיווקית ללקוח שמדד טבעת וירטואלית והשאיר את פרטי ההתקשרות שלו, על בסיס ובהתאם להעדפות שהפגין בעת עיצוב ומדידת הטבעת הווירטואלית בעמדת ה-AR.

הצוות

ארטיום סונדלזון
CEO
ביוגרפיה
לארטיום, מנכ"ל החברה, יש ניסיון של למעלה מ-14 שנות יזמות בתחומי האינטרנט והמסחר האלקטרוני. בשנת 2005 ייסד את PaasWeb, חברה המתמחה בפיתוח מוצרים טכנולוגיים ושירותי ייעוץ לסטרטאפים טכנולוגיים. קריירת היזמות של ארטיום כוללת הצלחות בפרוייקטים בינלאומיים בתחומי המסחר האלקטרוני. ארטיום משמש כיו"ר באקדמיית השח-מט הפרטית White Rook. מאז 2010 עוסק בשדות הטכנולוגיים של תעשיית היהלומים והוביל פיתוח של פרויקט טכנולוגי משמעותי בתעשיית היהלומים הנמצא גם כיום בשימוש ברחבי העולם.

 • מייסד
גנאדי פיסצקי
CTO
ביוגרפיה
גנאדי מביא עימו נסיון של למעלה מ-30 שנה בעולמות התוכנה, פיתוח אתרים, ביג-דאטה, חיפוש אלגוריתמי ונסיון כ-CTO בחברות טכנולוגיה וסטרטאפים ונסיון של כ-17 שנה כ-CTO בחברות בתעשיית היהלומים. לגנאדי דוקטורט (Ph.D) מאוניברסיטת מוסקבה.

 • מייסד
יורם דבש
נשיא בורסת היהלומים הישראלית
ביוגרפיה
יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים הישראלית משנת 2015. יורם הוא דור ראשון בתעשיית היהלומים ומייסד ובעלי חברת היהלומים הבינלאומית Y.Dvash Diamonds. פעיל בתעשיית היהלומים מעל ל-30 שנה וכיהן במספר רב של תפקידי מפתח בתעשייה. חבר בהתאחדות תעשייני היהלומים הישראלית ( isDMA) ויושב בדירקטוריון ההתאחדות. יוזם הקמה ופיתוח של מרכז הייצור המודרני של הבורסה. ב-2016 נבחר לסגן נשיא הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים. כנשיא הבורסה הביא את החזון ודחף להקמת מרכז החדשנות והחממה הטכנולוגית בבורסת היהלומים.

 • יועץ
בועז מולדבסקי
יועץ ודירקטור
ביוגרפיה
בועז מולדבסקי, איש עסקים ויהלומן, דור שני בתעשיית היהלומים. משפחתו נמנית עם מייסדי ענף היהלומים בישראל. בועז הוא מנכ”ל משותף של קבוצת מולדבסקי, העוסקת ביהלומים, נדל”ן וטכנולוגיה. לקבוצה ניסיון של מעל 60 שנה בתעשיית היהלומים ומתמחה בתחום הייצור והמסחר ביהלומים. בועז הוא יו"ר מכון יהלומים הישראלי, יו”ר ועדת הכספים של בורסת היהלומים הישראלית ויו"ר החממה הטכנולוגית של בורסת היהלומים DiamondTech.

 • דירקטור
 • יועץ
ערן זיני
מנכ"ל בורסת היהלומים הישראלית
ביוגרפיה
ערן זיני הוא מנכ"ל בורסת היהלומים הישראלית. לערן ניסיון מקצועי בעולם העסקי ובעולם הפוליטי. שימש כעוזר פרלמנטי, מונה ליועץ בכיר לענייני ממשלה וכנסת לשר המשפטים ובעברו כיהן כמנכ"ל חברת המשקם. ערן חבר בהתאחדות התעשיינים וחבר בפורום המייעץ לבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן והוא בעל תואר הראשון ביחסים בין לאומיים ומדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול בין לאומי.

 • יועץ
דובי לחוביץ
יועץ
ביוגרפיה
דובי לחוביץ‘ הוא בעל מעל ל-20 שנות ניסיון כמשקיע בעולם ההון סיכון. דובי נבחר לאחד מהאנגלים המובילים בישראל. כיום הוא משמש מנכ"ל ומייסד משותף בקרן ההון סיכון Plus Ventures. הקים וניהל את אחת החממות הטכנולוגית המובילות בישראל - Explor.Dream.Discover. מכהן כיו״ר וחבר דירקטוריון במספר חברות פורטפוליו. שימש היה מעורב ועמוד מאחורי הצלחות כגון YOTPO, WSC Sport ועוד.

 • יועץ

משקיעים 1

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו