מפרסם: אבי הירש
CFO
שתפו

ONYX

ONYX radiance עושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך להזנת העור במינרלים המסייעים לבריאות ולנראות, בעזרת מצעי כותנה ייחודים המועשרים במינרלים, כסף ואבץ, התורמים לאיכות הנשימה, השינה ובריאות העור. ONYX פונה לשוק הטקסטיל וה-Wellbeing העולמי הצומח.

15%

מיעד גיוס

31

יחידות נותרו

37

ימים נותרו
השקעה מינימלית: $5,000
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:בריאות
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • נתונים פיננסיים
 • העיסקה
 • מסמכים
 • מצגים
 • משקיעים 3
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

טקסטיל חכם: פריצת דרך בריאותית

המצעים בהם אנו מבלים כשליש מחיינו למעשה לא תורמים לנו ואף פוגעים בבריאות ונראות העור והשיער, באיכות השינה, גורמים לנחירות ואחראים להחמרת מחלות עור כגון אקנה, סבוריאה ואטופיק דרמטיטיס. הצמיחה העולמית המהירה במודעות הצרכנית לבריאות לא פוסחת על עולם הטקסטיל, וצרכנים צמאים לפתרון הטכנולוגי החדשני אותו מציעה ONYX - לראשונה יש ביכולתם לשפר בצורה משמעותית את איכות חייהם, לא רק באמצעות תזונה נכונה וספורט, אלא גם באמצעות מוצרי טקסטיל מועשרים במינרלים בהם הם ישנים.


השקעה בחברה בשלב הצמיחה (Growth stage)

ONYX פועלת מזה כחצי שנה בשוק המקומי (ישראל), עם שני מוצרי דגל המאומצים על ידי בסיס לקוחות שהולך וצומח מחודש לחודש, אסטרטגיה ברורה וישימה לשנים הקרובות וביקוש גובר למוצרים מהשווקים הגדולים בעולם. השקעות ההון הכרוכות במו"פ והשקת מוצרים חדשים שמתכננת החברה להמשך הדרך הינן מינימאליות, במיוחד לאור שווקי המטרה העצומים והפוטנציאל האדיר הגלום בהם.

 

אישור תו תקן האיכות והבטיחות המחמיר בעולם

מוצרי ONYX מאושרים על ידי תקן האיכות והבטיחות המחמיר בעולם - OEKO-TEX STANDARD100. כל מוצרי ONYX מיוצרים מכותנה מצרית עילית בצפיפות 500 (Thread count), ומקנים חוויית משתמש אולטימטיבית ויוקרתית, לצד הנאה מהיתרונות הבריאותיים והקוסמטיים של המוצר.

טיימינג אולטימטיבי

בדומה למהפכה שהתרחשה בשוק המזון העולמי בעשר השנים האחרונות ומעבר לצריכת מזון מודעת ובריאה, ישנה כיום עליה דרסטית במודעות הצרכנית גם בשוק הטקסטיל, אשר צומחת מהשווקים המפותחים - אירופה וארה"ב. ONYX הינה חלוצה בתחום ומתחילה את פעילותה בשלבים המוקדמים של הטרנד הבריאותי הבא – הקניית ערך מוסף בריאותי למשתמש הקצה באמצעות מוצרי טקסטיל. ONYX עתידה להפוך למותג עולמי מוביל בתחום החדש והמרתק של רתימת הטקסטיל העוטף את חיינו לטובת שיפור איכות החיים והבריאות. 

 

שני פטנטים רשומים

ONYX הגישה בקשה לשני פטנטים (pending) בחודשים אוקטובר ונובמבר 2018 באמצעות משרד עורכי הפטנטים "לוצאטו את לוצאטו", בגין אפקטיביות המוצרים ותועלתם כנגד מספר בעיות, בהתאם לדיווחי לקוחות חוזרים ונשנים. 
 

פיצ'

הרעיון

הבעיה


אנו מבלים כשליש מחיינו בשינה, אך המצעים שבהם אנחנו ישנים, מילדות ועד בגרות, אינם מעניקים לנו כל ערך מוסף ובמרבית המקרים אף עשויים לפגוע בבריאותנו, באיכות השינה שלנו, בעור הפנים, בשיער, ולתרום להתפתחות של אלרגיות ותופעות שליליות נוספות. למעשה, העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם, הנושם וסופג ללא אבחנה את החומרים הצמודים וקרובים אליו, גם כשמדובר בחומרים מזיקים. .

היות ומוצרי טקסטיל עוטפים את עורנו ועור ילדינו ואהובינו, בכל שעות היממה - בזמן השינה, העבודה, הספורט ואפילו ברביצה על הספה בבית מול הטלוויזיה, אנחנו מושפעים רבות מהחומרים הקיימים בטקסטיל. 

ההשפעה הבריאותית של הטקסטיל על חיינו נעדרה תשומת לב עד לשנים האחרונות, וקיימת היום צמיחה דרסטית במודעות הצרכנית בשוק הטקסטיל בארה"ב ואירופה, בדומה למהפכה האורגנית שסחפה את עולם המזון בשנים האחרונות.

כאן ONYX נכנסת לתמונה ומציגה פריצת דרך בחוויית המשתמש של הצרכן והערכים החיוביים שניתן להפיק ממוצרי טקסטיל.

הפתרון

הפיכת מוצרי טקסטיל למוצרי טקסטיל חכמים, באיכות עילית, המכילים מינרלים שונים, בהתאם לצורך ולערכים של המינרלים, התורמים לבריאות המשתמש, לטיפוח היופי ולטיפול בבעיות עור שונות.

כיום, ל-ONYX שני מוצרי דגל שבגינם נרשמו שני פטנטים (Pending):

ציפית הכסף - "Lunar Beauty pillowcase": ציפית זו פותחה לשימוש יום יומי ולתרומה לעור פנים רענן מוצק וזוהר, הפחתה ומניעה של קמטים וקמטוטים, העלמת פצעונים ודלקות, טיפול באטופיק דרמטיטיס ותרומה לחיזוק שורשי השיער עד כדי הפסקת נשירה. בנוסף, הציפית מסייעת בהפחתת תסמיני אלרגיות ומיגרנות, הקלה בגלי חום ואף הפחתה עד כדי העלמה מלאה של נחירות.

נסיינית בת 28, סבלה מפיגמנטציה במשך 12 שנים, טופלה בתרופות וטיפולים קוסמטיים שלא סייעו למצבה, ישנה על ציפית הכסף של אוניקס במשך 3 חודשים והתוצאות הן העלמות מוחלטת של הפיגמנטציה בפנים.

 

• ציפית האבץ - "Therapeutic pillowcase" - ציפית טיפולית המכילה אבץ ומסייעת בטיפול בזיהומי עור שונים כגון אקנה, דרמטיטיס, פסוריאזיס ועוד. ציפית זו נבחנה הן על ידי לקוחות קצה והן על ידי נסיינים, המדווחים כי הציפית הפחיתה בצורה משמעותית ביותר את חומרת בעיית העור, במקום בו טיפולים תרופתיים נכשלו.


נסיינית בת 22, סבלה מאקנה במשך 3 שנים, טופלה בראקוטן וטיפולים קוסמטיים שלא סייעו למצבה, ישנה על ציפית האבץ של אוניקס במשך חודש אחד והתוצאות לפניכם.

נסיינית בת 25, סבלה מסבוריאה במשך 5 שנים, טופלה במשחות וטיפולים קוסמטיים שלא סייעו למצבה, ישנה על ציפית האבץ של אוניקס במשך שבוע והתוצאות לפניכם.

שני המוצרים מאושרי תו תקן הבטיחות והאיכות המחמיר בעולם הטקסטיל - OEKO-TEX STANDARD100 ומיוצרים מכותנה מצרית עילית בצפיפות 500 Thread Count.

שני מוצרי הדגל מאומצים על ידי בכירי השוק המקצועי בישראל ולקוחותיהם - קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ודרמטולוגים וכן על ידי השוק הפרטי. המוצרים הושקו לראשונה ברבעון האחרון לשנת 2018 וקצב המכירות גדל בצמיחה אורגאנית מחודש לחודש. 

 

להלן מקבץ של משובי לקוחות שהתקבל בגין מוצרי ONYX [כל משוב התקבל מספר פעמים מלקוחות שונים]: 

 • שיפור משמעותי באיכות השינה
 • שיפור משמעותי בנראות ובריאות עור הפנים
 • שיפור משמעותי בנראות ובריאות שיער הקרקפת ואף צמיחה מחודשת
 • שיפור משמעותי/הפסקה של התקפי אלרגיה
 • שיפור משמעותי/הפסקה של התקפי מיגרנות
 • שיפור משמעותי/העלמה של פיגמנטציה
 • שיפור משמעותי/הפסקת נחירות 
 • שיפור משמעותי ביותר בבעיות עור שונות, אפילו במצבים שבהם טיפול תרופתי לא היה אפקטיבי 
 • חברת ONYX עתידה להתחיל מחקר ופיתוח של סדרת מוצרים נוספים, אשר יושקו בחציון השני לשנת 2019. 

הטכנולוגיה

ONYX עושה שימוש בכימיה ייחודית להטמעה של יסודות מינרליים אל תוך סיבי כותנה ובוחרת בקפידה את המינרלים בהתאם לתכונות שלהם.

הפעילות של יוני האבץ ויוני הכסף מתבצעת בשני אופנים:

 • פעילות חיצונית על פני העור - פעולה שיש בה קטילה של פתוגנים הנמצאים על העור באופן ישיר.
 • חדירה לתוך העור באמצעות פורות שמהוות פתחי ניקוז של זיעה וסבום וכן באמצעות זקיקי השיער.

ייחודיות פעולת יוני הכסף

מוויקיפדיה: "לכסף ותרכובות כסף רבות יש השפעה אוליגודינמית והם רעילים לחיידקים, אלגו ופטריות.
האפקטיביות של תרכובות כסף כחיטוי מבוססת על היכולת של יון כסף פעיל ביולוגית (Ag +) לגרום נזק בלתי הפיך לפתח אנזים בקרום התא של פתוגנים".

השפעת יוני הכסף על מיקרואורגניזמים גורמי מחלות נובעת בשל העובדה שכסף משמש כמשתק של התהליך האנזימטי חלבוני של אותם אורגניזמים מחוללי מחלות.

ליוני הכסף השפעה ניכרת על תהליך הפיברוגנזיס, בניית קולגן וחומצה היאלורונית ולכן יעילים בטיפולי אנטי אייג'נג. יש להם חשיבות רבה בתהליך הבהרת כתמי עור הפנים וומשפרים את מרקם העור והטקסטורה שלו.

ייחודיות פעולת יוני האבץ

מויקיפדיה: "אבץ נמצא בשימוש נרחב לטיפול במגוון של מצבי עור, כולל דרמטיטיס, גירוד עקב אקזמה, פריחה חיתולים ואקנה".

ליוני האבץ מנגנון כימי מורכב המעכב את תהליך חלוקת התא הפטרייתי וחלוקת תאי הבקטריה. ליוני האבץ תכונות נוגדות חמצון.

יוני האבץ מפחיתים את רמת ה-ATP (מולקולה המספקת אנרגיה לתא) ולפגיעה בסינתזת החלבונים של התא וכך הוא מהווה את המרכיב העיקרי לטיפול במגוון בעיות עור וקרקפת. האבץ הוא מרכיב חשוב בחלבוני ההובלה של הרטינול (סוג לא פעיל של ויטמין A) לרצפטורים של תאי העור. לאבץ תפקיד חשוב בגוף בשכפול תאים, איזון הורמונלי וספיגה טובה של ויטמינים. במקרה של אקנה, האבץ הינו מרכיב חיוני וחשוב ביותר לטיפול בבעיה והינו מרכיב מרכזי בתרופה היחידה הקיימת היום לאקנה (רקוטן).

ניסויים קליניים

החברה עתידה לבצע שלושה ניסויים קלינים בשנת 2019 , כדלקמן:

1.ניסוי קליני לבחינת אפקטיביות ציפית האבץ בטיפול באקנה

הניסוי הקליני יתבצע בהובלת פרופ׳ אבנר שמר מבית החולים שיבא, מהמומחים המובילים בארץ בתחום הדרמטולוגיה ומחלות עור זיהומיות אשר יבדוק את השפעת ציפית האבץ על מטופלים הסובלים מפצעי אקנה. להערכת ONYX, לאור נסיינים שנבדקו עד כה באופן עצמאי, הניסוי הקליני יצלח ויהפוך אותה לחברה היחידה בעולם עם מוצר מסוג זה אשר הוכח בניסוי קליני. במסגרת הניסוי הקליני כ-20 חולים (קבוצת המחקר) לא יקבלו שום טיפול רפואי או קוסמטי במהלך 45 יום וישתמשו אך ורק בציפית האבץ. קבוצת ביקורת, בהיקף דומה, גם היא תנוטרל מכל טיפול רפואי או קוסמטי במהלך אותו פרק זמן אך לא תשתמש בציפית. בתקופת המבחן ובסיומה ייבחנו פניהם של הנבחנים של שתי הקבוצות ויפורסמו התוצאות.

2.ניסוי קליני לבחינת אפקטיביות ציפית יוני הכסף בטיפול באטופיק דרמטיטיס

הניסוי הקליני יתבצע בהובלת ד"ר מרינה לנדאו וד"ר ליאור לייבו מבית החולים וולפסון אשר יבדוק את השפעת ציפית יוני הכסף על מטופלים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס. מסגרת הניסוי הקליני זהה במהותה למסגרת הניסוי על ציפית האבץ כמתואר לעיל. גם כאן, לאור התוצאות עד כה סביר להניח כי הניסוי הקליני יצלח ואז ONYX תהיה החברה היחידה בעולם עם מוצר מסוג זה אשר הוכח בניסוי קליני.

3.ניסוי קליני לבחינת אפקטיביות ציפית יוני הכסף בטיפול בהפרעות נשימה בשינה ונחירות

הניסוי הקליני יתבצע בהובלת פרופ' ריבי טאומן מבית החולים איכילוב אשר תבדוק את השפעת ציפית יוני הכסף על הפרעות נשימה בשינה והפחתת נחירות. בניסוי זה, החולים עצמם יהוו את קבוצת הבקורת שבמסגרתו ישנו עם הציפית בפרק זמן שייקבע וינוטרו התוצאות בתקופה זו ולאחר מכן ישנו ללא הציפית באותו פרק זמן וינוטרו התוצאות בתקופה שללא הציפית. לאור התוצאות עד כה סביר להניח כי הניסוי הקליני יצלח ואז ONYX תהיה החברה היחידה בעולם עם פתרון שאיננו כירורגי לבעיה ממנה סובלים מאות מיליונים בעולם.

 

החזון

ONYX שמה לעצמה למטרה להפוך בתוך כחמש עד עשר שנים למותג עולמי מוביל בתחום הטקסטיל החכם לחדר השינה ולבית, לרבות מכירת מוצרים נלווים וסינרגטיים.

כבר בימים אלו, לאחר מספר חודשים בודדים של פעילות לאחר השקת המוצרים, מקבלת ONYX פניות תכופות מלקוחות ומשווקים פוטנציאלים בשוק האמריקאי. החברה מתכננת לפרוץ בצורה מוסדרת לשוק האמריקאי בחציון השני לשנת 2020.


מחלקות המוצרים


ONYX עתידה לספק מגוון פתרונות ללקוחותיה בתחומים שונים, כאשר המטרה היא לפתח פורטפוליו מוצרים סינרגטי ולהוות One stop shop עבור לקוחות המותג ולאפשר להם לרכוש סט מוצרים אשר ישדרג בצורה משמעותית את איכות חייהם. פורטפוליו המוצרים ינוהל תחת שתי מחלקות, מחלקת ה-Beauty & Wellbeing ומחלקת ה-Therapy.

 

תחת מחלקת ה-Beauty & Wellbeing:

 • פיתוח סט מצעים שלם ויוקרתי אשר יהווה השלמה למוצר ה-Lunar Beauty Pillowcase
 • המשך מו"פ להחדרת סוגי מינרלים וצמחים שונים לטקסטיל, להם יתרונות בתחום ה-Beauty & Wellbeing

 

תחת מחלקת ה-Therapy:

 • המשך מו"פ להחדרת סוגי מינרלים וצמחים שונים לטקסטיל, להם יתרונות בתחום ה-Therapy
 • שת"פ עם אוניברסיטאות מובילות לפיתוח מוצרים חדשים כגון משחות אשר יהוו השלמה ו/או חיזוק לטיפול הניתן באמצעות הטקסטיל המועשר במינרלים. 

הצוות

גליה הירש
מנכ"ל
ביוגרפיה
המייסדת, היזמית ומנכ"לית החברה. בעלת ניסיון של מספר שנים בתחום מוצרי הקוסמטיקה. ניהלה במשך שנים חברה בתחום ייצוג יצרני תמרוקים וקוסמטיקה מחו"ל. בעלת תואר B.A בחינוך מיוחד.

 • מייסד
אבי הירש
CFO
ביוגרפיה
בוגר כלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטת ת"א. רואה חשבון ובעל נסיון של 35 שנה בתחומי החשבונאות,הכספים ומיסוי. שותף מנהל במשרד רואי חשבון. בעל נסיון בעריכת תשקיפים לחברות בבורסה הישראלית, שימש כדירקטור במספר חברות במשך שנים רבות, שותף מנהל בקרן הון סיכון המשקיעה בתחומי האנרגיה,היה מרצה למיסים בקורסים שונים לרבות בקורסים מטעם אגפי המיסים וכתב מאמרים בעתונות הכתובה המקצועית.

מרינה אומנסקי
יועצת מקצועית
ביוגרפיה
ביוכימאית B.S.C, מומחית בביו-כימיה, אנטמיה ופיזיולוגיה של העור. מרצה בכירה וידועה בקורסים והכשרות לקוסמטיקאיות. מרצה בכירה במכללת LFA למקצועות הקוסמטיקה, מומחית בתחום הפיזיוטרפיה בטיפולים קוסמטיים עם התמקדות בטכנולוגיות של גלי אור, גלי קול, גלי רדיו ולייזר בטיפולים קוסמטיים והשפעת טכנולוגיות טיפוליות שונות על העור.

 • יועץ
עמוס חדד
אחראי ייצור
ביוגרפיה
אחראי תחום הטקסטיל. ניסיון של כ-20 שנה בתחום ייצור הטקסטיל בחברות "כיתן" ו-"גולף".

פרופ‘ אבנר שמר
יו"ר הדירקטוריון המדעי
ביוגרפיה
פרופ‘ אבנר שמר הינו רופא עור בכיר, במחלקת עור במרכז הרפואי שיבא תל השומר, פרופ‘ אבנר שמר בוגר בית הספר לרפואה באוניבסיטת תל אביב. סיים התמחות במחלקת עור ומין בבית החולים רמב"ם חיפה ובעל תואר מומחה למחלות עור ומין מאז 1994. במהלך ההתמחות במחלקת העור בבית החולים רמב"ם עבר פרופ‘ שמר הכשרה במעבדה המיקולוגית שבבית החולים רמב"ם. במהלך 1994 עבר פרופ‘ שמר בתחום המיקולוגיה (תחום העוסק במחלות עור פטרייתיות) בבית החולים Guy‘s Hospital בלונדון אצל פרופ‘ Roderick Hay. מ-1994 עד היום עובד פרופ‘ שמר בבית חולים שיבא תל השומר ומשמש כבוחן בבחינות ההסכמה של רופאים מתמחים במחלות עור. פרופ‘ שמר משמש היום כפרופ‘ קליני באוניברסיטת תל-אביב, כמו כן ייסד והקים את החוג לרמטו מיקולוגיה בישראל. פרופ‘ אבנר שמר הינו היו"ר של החוג לדרמטומיקולוגיה ומחלות ציפורניים בישראל.

 • יו''ר הדירקטוריון

נתונים פיננסיים

משקיעים 3

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו