מפרסם: ישראל גלמור
מנכ"ל
שתפו

OmegaMore

OmegaMore פיתחה מוצר ביו-טכנולוגי חדשני המסייע בטיפול, בלימה ומניעה של מחלות כגון אלצהיימר, דמנציה, דיכאון ו-ADHD, המכיל פורמולה ייחודית המבוססת על OMEGA 3 DHA בריכוז גבוה, אשר לו תפקיד חיוני במניעתן. התחום מתאפיין בגידול מרשים ומספר רב של רכישות.

$96,170

גויסו עד כה

10

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Pre-seed
קטגוריה:בריאות
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 10
 • עדכונים 1

עיקרי הקמפיין

פיתוח פורץ דרך בתחום הטיפול באלצהיימר

OmegaMore היא חברת ביו-טק העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי תוסף אומגה 3 העשויים מאצות ים. החברה פיתחה מוצר פורץ דרך המבוסס על פורמולה חדשנית בעלת רכיבים חיוניים לטיפול, בלימה ומניעה של מחלות קוגנטיביות כגון אלצהיימר, דיכאון ו-ADHD, כמו גם במגוון רחב של בעיות בתפקודי לב, כבד, סרטן גרורתי ועוד.

פוטנציאל כלכלי אדיר – מוצר חדשני בשוק של עשרות מיליארדי דולרים בשנה

שוק האומגה 3 הגלובאלי מוערך בקרוב ל- 35 מיליארד דולר בשנה ונמצא בצמיחה מתמדת, הנובעת מהכרה עולמית הולכת וגדלה בחשיבותו הרבה של התוסף למניעת מחלות רבות, אשר הפכו כבר למגפות בעולם המערבי, ובראשן אלצהיימר, דיכאון ו- ADD/ADHD. המוצרים החדשניים שבבסיסם הפורמולה הכימית המתקדמת שפיתחה OmegaMore מציבה את החברה בקדמת שוק עצום אשר הולך וגדל משנה לשנה. 

 

חברה בעלת אישור FDA המציגה גידול שנתי ממוצע של כ-75% במכירות

המוצר הראשון של החברה, המיוצר תחת אישור FDA ו- GMP, כבר נמכר במספר רשתות שיווק בישראל והניב הכנסות של מעל מיליון ₪ מאז תחילת פעילות החברה בשנת 2016, עם גידול שנתי ממוצע של כ-75% בהכנסות. בנוסף, כבר ב- 2019 צפויים להיכנס לשוק מגוון מוצרים נוספים, אשר כולם מבוססים על הפורמולה הייחודית שפותחה במעבדות החברה ויעילותה הוכחה במחקרים רבים.

ניסיון חיים שהוביל לפריצת דרך ביו-טכנולוגית

ניסיונו האישי של היזם, ישראל גלמור, בהתמודדות של משפחתו הקרובה עם מחלת הסרטן, הפך אותו לנחוש בדעתו ללמוד את המחלה ולהבין אותה לעומק. הנסיבות הללו הביאו אותו לשנים רבות של מחקר ביולוגי וכימי מעמיק ויסודי, שהוביל לבסוף לפריצת דרך ביו-טכנולוגית שמשנה את יכולתנו להתמודד עם מגוון רחב של מחלות הרסניות.  

 

צוות מנוסה בעל יכולת ביצוע גבוהה, עם עבר עשיר בתחום פיתוח הביו-טק

הצוות של OmegaMore מורכב ממומחים בעלי ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בשוק הביו-טק ובתחום המחקר והפיתוח, כולל פיתוח של פורמולות אומגה 3 שנקנו על ידי חברת הענק "טבע". מייסד החברה, ישראל גלמור, הנו מומחה בתחום חומצות השומן ובעל ניסיון רב שנים בפיתוח נוסחאות כימיות ייחודיות ומוצרים חדשניים עבור חברות פארמה מהגדולות במשק.

פיצ'

הרעיון

 

אומגה 3 מהווה חומר חיוני לתפקוד היומי של הגוף. הגוף אינו מסוגל לייצר בעצמו אומגה 3, ולכן חייב לצרוך אותו מן החי והצומח.

מחלות כרוניות של תפקודי המוח פוגעות בחלק הולך וגדל של החברה המערבית כתוצאה מהתזונה ומאורח החיים המערבי. הפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות, המגיעות כיום לממדי מגיפה בקרב הילדים, הינן דוגמאות בולטות לכך. כיוון שילדים אינם יכולים ,או מתקשים, לבלוע כמוסות, פיתחנו מוצר נוזלי מאצות ים ׁׁׁׁ(DHA (ALGAE אומגה 3 בטעם אשכולית/תות ובתוספת וויטמין די הזמין לילדים בכל הגילאים.

גם מבוגרים רבים מתקשים לבלוע כמוסות, ולכן המוצר שפיתחנו זמין לצריכה יומית גם עבורם. מחקרים רבים מלמדים על יתרונות השימוש בDHA לטיפול בדיכאון, חרדה ואף באלצהיימר, ההופכת גם היא למגפת המאה 21 בשל העלייה בתוחלת החיים.

 

אלצהיימר 

אלצהיימר הינו גורם התמותה ה-6 בגודלו בארה"ב. לצורך השוואה,1 מ-3 קשישים מת מאלצהיימר כך שהמחלה הורגת יותר אמריקאים בשנה מאשר סרטן הערמונית וסרטן השד גם יחד! כ-5.7 מיליון (2018) אמריקאים סובלים ממנה, ועד 2050 המספר צפוי להגיע ל 14 מיליון. מוערך שב 2018 הוצאות בעבור מחלות קוגניטיביות (הקשורות בדמנציה) תגענה ל - 277 מיליארד דולר!

(בישראל חיים כיום 200,000 חולי אלצהיימר, אשר לרובם אין מסגרות טיפוליות).

מחלות לב וכלי דם 

מחלות הלב וכלי הדם ממשיכות להיות אחד מגורמי המוות הראשיים בעולם המערבי, ואחראיות למותם של אחד מכל 3 אנשים בארה"ב (2018).

בהתאם למחקרים רבים, חוסר באומגה 3 בכלל, ו DHA בפרט, הינו הסיבה העיקרית למחלות תפקודי המוח והיווצרות דלקות הגורמות למחלות לב.

נתונים על אלצהיימר

גורמים נוספים התומכים בצורך באומגה 3 בכלל ובDHA מאצות ים בפרט:

דרישה הולכת וגוברת ל"מזון פונקציונאלי" – מזון המועשר בתוספים חיוניים (שוק של 44 מיליארד דולר בארה"ב נכון ל2012) במקביל ובהמשך למודעות גוברת לנושא ולגידול בצריכה של מזון "בריא".

מזון פונקציונלי

 

דילול דגה  – דילול דגה עקב דיג יתר וכן עקב זיהום ועליה בחומציות מימי האוקיינוס, בצירוף לתהליך הטיהור שכרוך במיצוי האומגה 3 מהדגים והפרדה ממתכות כבדות,  מעמיס עלויות על היצרנים מחד ומייקר מוצרים אלו עבור הצרכנים מאידך, ולכן יוצר תמריץ להפקת אומגה 3 ממקורות חלופיים כגון אצות, בייחוד לאור העובדה שמדובר בחומר חיוני לגוף האדם שהוא אינו מסוגל לייצר בעצמו.

דיג יתר

גידול עולמי בצריכת מזון צמחוני, טבעוני ואורגני - אומגה 3 המופקת מאצות מאפשרת לאנשים שאינם יכולים לצרוך תוסף המבוסס על דגים ו\או (סרטן קטן) כגון טבעונים וצמחונים לצרוך אותה, מה גם שהמרכיב הפעיל DAH אינו קיים בצמחי יבשה כך שלמעשה לא ניתן לצרוך אותו ממקור אחר. 

הפיתרון

פיתוח תוספי תזונה ייחודים המבוססים על אומגה-3 DHA מאצות ים, אשר יסייעו בשיפור איכות החיים ע"י מניעת התפתחותן של רוב מחלות המוח, הלב, ואף שיפור המצב במחלות קיימות ע"י העלאת כמות האומגה 3 בכדוריות הדם האדומות.

מה הוא DHA? זוהי מולקולה המאפשרת "מעבירות" (תקשורת) טובה בין פנים התא לסביבתו החיצונית. זהו גם הרכיב העיקרי ברקמת השומן במוח האנושי והאחראי לשימור תקינות תפקודי המוח השונים, ומכאן חשיבותו הבריאותית העצומה.

 

מטרות החברה

הפחתה משמעותית בתפוצת מחלות האופייניות לעולם המערבי – מניעת סרטן ומניעת פיזור גרורות סרטניות לאחר אבחון סרטן, מניעת מחלות לב וכלי דם, מחלות כבד, מחלות תפקודי המוח דוגמת הפרעות קשב, אפילפסיה, סכיזופרניה דיכאון, דיכאון דו קוטבי, חרדות, טרשת נפוצה, אלצהיימר ופרקינסון ובנוסף, סיוע ושיפור הפוריות (במיוחד אצל גברים), הפחתת תקלות ומחלות בזמן ההיריון ושיפור בהתפתחות העובר.

 

נסיון ויכולת ביצוע

ישראל גלמור, מומחה בתחום חומצות השומן, העוסק בפיתוח פורמולות חדשניות בתחום מזה עשרים שנה, לרבות עבור חברות הפארמה הגדולות במשק, פיתח פורמולה ייחודית של אומגה 3 מאצות ים, הנקראת DHA PREMIUM.

הפורמולה כוללת ריכוז גבוה של DHA אומגה 3 המופק כשמן נוזלי ישירות מאצות, בתוספת וויטמין D3 וטעמים טבעיים של אשכולית ותות.

 

הטכנולוגיה

 

פיתוח, גידול וריבוי של אצות ים ייחודיות במעבדה ובבריכות נקיות , תהליך מיצוי ייחודי של DHA אומגה 3 בריכוז של 40-45% הגבוה משמעותית מרוב המתחרים.

אישורים והיתרים בינ"ל – מוצרי החברה מיוצרים תחת התקנים הבינ"ל הנ"ל: תקן FDA  (ארה"ב) וכן תקן GMP (בינלאומי), בנוסף אישור איכות אירופאי של NOVEL FOOD  ושל מעבדות SGS  העולמיות. כמו כן, למוצרים תעודת כשרות בד"ץ (העדה החרדית ירושלים). 

פטנטביליות – המוצר החדש והמשופר הבא של החברה מיועד לצאת לשוק ב-2019  מבוסס על נוסחה ייחודית של אומגה-מור.  החברה תוכל להגיש בקשה לפטנט עבור מוצר זה שמוערך כי עשוי להכפיל ואף לשלש את המכירות הנוכחיות של החברה.

ההבדלים בין אומגה 3 על בסיס אצות לעומת אומגה 3 על בסיס שמן דגים ושמן קריל – נובעים מכך שגם דגים וגם קריל (סרטנים זעירים) ניזונים מאצות לצורך ספיגת אומגה 3 בגופם,  כך שעל ידי הפקת אומגה 3 ישירות מאותן אצות אנחנו "חוסכים יד וחוסכים דג"!

רקמת המוח ברובה היא רקמה שומנית , ו30% מתוכה (במוח בריא)  מורכב מ DHA אומגה 3, אותו ניתן להשיג רק באמצעות המקורות ה"ימיים" (דגים, יונקים ימיים, פירות ים ואצות) ולא מצמחי יבשה. בנוסף, DHA אחראי לכ-93% מהרכב האומגה 3 של רשתית העין.

 

האצות מגודלות בבריכות מים מתוקים אליהם מוסיפים מלחים ומינרלים  - בדרך זו אנו מחקים את הסביבה הטבעית של האצות אך נמנעים מחשיפה לזיהום ולמתכות כבדות אשר נמצאים בים .

המוצר נמכר כיום כנוזל בבקבוק בתוספת טעם אשכולית-תות וויטמין D ומתאים לילדים, לקשישים ולאנשים המתקשים בבליעת כמוסות. בשנת 2019 יכנסו למגוון המוצרים כמוסות ללעיסה בטעם תות ובכמוסות רגילות לכל שכבות הגיל.

בשלבי פיתוח מתקדמים נמצא שמן אצות נוזלי, או אבקה, המיועד להעשרת מוצרי מזון שונים כגון שוקולד מריר, טחינה ושמן זית.

בשלבי פיתוח ראשוניים -  אבקות DHA להעשרת תערובות מזון לבעלי חיים (מיועד להסתיים ב2020).

 

OmegaMore במדיה

ראיון בתכנית הבוקר "משפחה שכזאת" עם עדי הימבלבלוי ושרון כהן

 

כתבה אודות הפרזנטור של OmegaMore- ננסי ברנדס, וכיצד המוצר משפר את איכות חייו

 

כתבה ממגזין Health&Wellness

 

כתבה ממגזין Smart-Life

 

כתבה ממגזין "בריאות"

 

כתבה ממגזין TheMarket

 

כתבה ממגזין "מנטה"

 

כתבה שניה ממגזין "מנטה"

 

כתבה שלישית ממגזין "מנטה"

 

כתבה מאתר החדשות  NewsIL

 

כתבה שניה מאתר החדשות NewsIL

 

 

 

המודל העסקי

לחברה מספר מודלים עסקיים:

1.B2C  – מכירה ישירה לצרכןבחנויות פיסיות  וכן און ליין. החברה כבר מוכרת באופן זה בבתי טבע ובתי מרקחת בארץ , וכן און ליין באמצעות אתר החברה ובאמצעות דף הפייסבוק של החברה. כמו כן, החברה שחקנית חשובה בשוק החרדי בשל אישור בד"צ שהוענק רק לה (החברה מכרה עד כה מוצרים בסדר גודל של 1.2 מיל ₪ מאז 2016 ומפגינה צמיחה במכירות מידי שנה).

2.B2B – מכירה לעסקים וחברות - שיתוף פעולה עם חברות מזון והטמעה של הפורמולה במוצרי מזון שונים – כגון מוצרי שוקולד שונים, גבינות ,טחינה ,חומוס ושמן זית.

(החברה נמצאת במו"מ עם אחד מיצרני המזון הגדולים בארץ, שבהערכה גסה יסתיים בשנת 2020).

3.מכירה כמותג פרטי (OEM) החברה תמכור את המוצר לחברות תוספים ופרמה שיציגו אותו תחת מותג פרטי משלהם. החברה כבר מוכרת כיום באופן הזה לחברת תוספי התזונה הגדולה Supherb” " שהיא המפיצה של ענקית תוספי המזון העולמית Solgar.

4.הסכמי הפצההחברה תחתום על הסכמי הפצה בלעדיים עם מפיצים על מנת למכור  את מוצריה תחת מותג OmegaMore. עסקת ייצוא גדולה נחתמה עם מפיץ סיני ונמצאת בהליך אישור של הרשויות בסין. עסקה קטנה יותר נחתמה עם מפיץ פולני והיא תושלם לפני תום השנה הנוכחית.

 

 

 

 

 

Timeline

 

השוק

אומגה 3 מוגדר כחומר חיוני לתפקודו התקין של הגוף האנושי. ככזה השוק העולמי של אומגה 3 נמצא בצמיחה מתמדת, זאת בליווי מספר מגמות "דוחפות" נוספות לרבות: גידול אוכלוסיית כדור הארץ, עליה ברמת החיים בהודו וסין והפיכת חלק ניכר מאוכלוסייתן למעמד ביניים, גידול בצריכה של דגים לנפש, "הזדקנות" האוכלוסייה ואריכות ימים, עלייה במודעות ובביקוש למזון פונקציונלי, שיפור טכנולוגי בייצור מזון  ואף עליה בהכנסה הפנויה.

את שוק האומגה 3 העולמי מקובל לחלק לסגמנטים הבאים:

תוספי מזון, תזונה קלינית, תרופות, מזון לפעוטות, וכן סגמנט של תוסף מזון לצריכה ע"י בע"ח.

מוביל את התעשייה הוא סגמנט מזון התינוקות שאחראי להכנסה של 41.6% מהשוק (עבור נשים בזמן ההיריון וכן עבור הפעוטות בשנתיים שלאחר מכן ).

 

שווי כספי מוערך של השוק ונתוני צמיחה

 • ב-2016 נמדד השוק בכ-33 מיליארד דולר, כאשר בארה"ב לבדה הוערך השוק ב-2.04 מילארד דולר.
 • בין השנים 2015 – 2016 הייתה צמיחה של  2  מיליארד דולר, ועד 2025 צפויה הכפלת השוק והגעה לכ-57 מיליארד דולר.
 • השוק צפוי לצמוח בין 2022-2016 בשיעור צמיחה של 6.6% .
 • מקור מיצוי האומגה 3 העיקרי בשוק מבוסס על שמן דגים , ומרכיב 83.5% מהשוק נכון ל - 2016.
 • אומגה-3 מבוססת אצות היא מקור המיצוי בעל הצמיחה הגבוהה ביותר בענף, ומוערך לצמוח בשיעור שנתי של 14.3% בין 2019 ל-2026. מדובר בשוק של כ-417 מיליון דולר (נכון ל-2017).

השוק שלנו - צמיחת מוצרי האומגה 3 בעולם

ועוד קצת אחוזים מעניינים על השוק שאליו אנחנו נכנסים:

 

מתחרים

השוק תחרותי  ומרוכז בעיקר בידיהם של מספר קטן יחסית של תאגידים רב לאומיים העובדים על נפחי ייצור גבוהים כיוון שטכנולוגיית ההפקה היא מורכבת. ערוצי המכירות המרכזיים הם B2C  - חנויות פיסיות וכן מכירות און ליין.

בשנים האחרונות ביצעו אותם תאגידים מספר רכישות ענק של חברות אחרות מהתחום.

יתר השוק מתחלק לרוב לחברות באחזקה פרטית .

היצרנים מוכרים את חומרי הגלם לחברות הפצה עולמיות ומקומיות.

 

יתרונות החברה – הצוות

 

נסיון של למעלה מ-20 שנים בשוק ובתחום המחקר והפיתוח,לרבות פיתוח פורמולת אומגה 3 עבור מגה חברות  כגון חברת "טבע".

בניית פורמולות כימיות ייחודיות וידע טכנולוגי הדרוש לפיתוחן וכן לייצורן.

לחברה מוצרים פטנטביליים בשלבי פיתוח מתקדמים. מדובר בפורמולות שנכון להיום אין להן אח ורע בשוק שכן הן פונות לשיפור תפקודי המוח, דבר המתאפשר הודות לפורמולה הייחודית.

לחברה ידע טכנולוגי הדרוש להטמעת DHA אומגה 3  במוצרי מזון – שוק שמראה צמיחה וצפוי להמשיך ולגדול.

הוכחת התכנות (POC) - החברה צברה מכירות בסך 1.2 מיל' ₪ מאז תחילת פעילותה ב-2016.

לחברה הסכמי הפצה עם חברה גדולה ומוכרת במשק תחת Privet label - המפיצה של מוצרי "סולגר" (Supherb).

חותמות של מצוינות - מוצרי החברה הקיימים עומדים בתקני בריאות מחמירים – אישור FDA (ארה"ב) וכן GMP (אירופה).

פיתוח וייצור המוצרים בישראל - מאפשר יכולת בקרה וגמישות גבוהה, וכן ייצור ופיתוח ישראלי כסמל למצוינות ואיכות בתחום הפארמה העולמית .

בלעדיות - לחברה זכיינות בינלאומית בלעדית של היצרן  ממנו נרכש חומר הגלם (האצות).

לחברה הכשר בד"צ העדה החרדית ירושלים – חשיפה לשוק ומכירות דה פקטו לסגמנט צומח.

 

מתחרים – פיננסי

שוק ה-DHA אומגה 3  מובל על ידי חברת הכימיה הענקית DSM מהולנד שמחזיקה ב26.5% מהשוק ומיד אחריה חברת BASF הגרמנית המחזיקה ב12.5% מהשוק. מדובר בתאגידים בעלי מכירות של עשרות ומאות מיליארדי דולרים.

חברת  DSM  Royal, מעצמת הכימיה הגלובלית, רכשה בשנת 2012 את חברת Ocean Nutrition  הקנדית ב-540 מיל' דולר (נוסדה ב1997 ,מנתה כ415 עובדים , מכירות נטו 2012 של כ-190 מיל' דולר קנדי, קצב צמיחה 5 שנתי של כ20%).

כמו כן רכשה את חברת Martek האמריקאית (חברה בעלת כ-600 עובדים ומכירות שנתיות של כ-450 מיל' דולר) בשנת 2011 בסכום של כ1.1 מיליארד דולר .

בשני המקרים מדובר בחברות מאותו התחום של תוספי מזון על בסיס ה- nutritional lipids ובאופן ספציפי מוצרי אומגה 3.

 

 

BASF רכשה את Pronova - בשנת 2013 בסכום של M$845. חברה זו גם פיתחה תרופת פטנט שהפכה לגנרית אומגה 3 בריכוז 90% ומעלה, ומצריכה מרשם רופא.

 

המוצרים הנמכרים כיום בארץ מתחלקים לשניים:

Low Cost - מוצרים המכילים אומגה 3 בהרכב של 180 מ"ג EPA ,ו-120 מ"ג DHA.

מוצרים ייחודיים ויקרים - הכוללים ריכוזים גבוהים יותר של EPA ו- DHA וכן ניסיון הכוונה לקהלי יעד (היריון, מבוגרים, קשישים).

בעולם המצב דומה - רוב המכירות הן מכירות LOW COST והתחרות העיקרית (כולל שלנו) היא על שוק של צרכנים חכמים ומבוססים.

היתרון היחסי שלנו הוא הידע והפיתוח הרציף של מוצרי קצה חדשניים.

 

Go To Market

 1. המוצר שלנו נמכר כיום במגוון רשתות. כעת לאחר הגיוס, האתגר הוא לשתף פעוולה עם רשתות תזונה, מפעלי שוקולד וכדומה ולהוסיף את התוסף התזונתי למגוון מאכלים אשר אנו צורכים באופן יומיומי. שיתוף פעולה עם חברת שוקולד ישראלית כבר נמצא בתהליכים.
 2. בהווה ישנו מוצר אחד הנמכר בשוק תוספי המזון בארץ והוא – DHA אומגה-3 המופק מאצות ים. כוונתנו היא לפתח סדרת מוצרים נוספים בכמוסות, בהעשרת שוקולד, ממרחים ושמנים של שוקולדים, ולשפר את התכונות הבריאותיות של מוצרי תזונה רבים.
 3. עסקת ייצוא גדולה נחתמה עם מפיץ סיני ונמצאת בהליך אישור של הרשויות בסין.
 4. עסקה נוספת נחתמה לאחרונה עם מפיץ בפולין.
 5. החברה המצאת כרגע במשא ומתן עם אחת מחברות ייצור המזון הגדולות בישראל. ההערכה כי מו"מ זה יסתיים בשנת 2020. פוטנציאל המכירות הוא ענק.
 6. בשנת 2019 החברה תחל למכור מוצר נוסף - כמוסות ללעיסה בטעם תות אשר מיועדות למבוגרים ולילדים כאחד. דבר זה יביא להכפלת מכירות החברה בארץ.
אסטרטגית האקזיט

- כבר ב- 2019 ישנו צפי שהחברה תעבור לרווחיות, תשקול חלוקת דיווידנדים, תגייס הון תחת שווקי שוק גדול יותר, ואולי אף תונפק בבורסה.

 

- שוק DHA אומגה 3 מובל על ידי חברת הכימיה הענקית DSM מהולנד ומיד אחריה חברת BASF  - שתי חברות אלו רכשו לא מעט חברות ש"נבלעו לתוכן". במחיר המתאים, החברה תשקול שיתוף פעולה עם שתי ענקיות אלה או לחלופין תשקול הצעת רכישה ע"י שחקן מוביל בתחום שירצה להרחיב את קו מוצריו.

 

- דוגמא לרכישות אלה היא מכירתה של פרמיקס / Amyris Brazil, ועוד שלל חברות גדולות וטובות בתחום שנמכרו  ל- DSM  ההולנדית בהיקפים של 50 מיליון דולר ו- 30 מיליון דולר, ורשימת הרכישות על ידה עוד ארוכה. הצלחה שלנו ונוכחות בשוק, עשויה להאיץ קבלת הצעות לרכישה.

שימוש בכספי הגיוס

כספי הגיוס יושקעו במספר ערוצים עיקריים:

1. מו"פ – השקת מוצר הקפסולות בתוך כחצי שנה מתום הגיוס,

    המשך פיתוח פורמולת להטמעה במוצרי מזון.

2. הרחבת מערכת השיווק: השתתפות בשלוש תערוכות עולמיות בכל שנה; הגדלת מכירות ישירות בחנויות פיסיות ואון ליין;

    שת"פ עם מפיצים וחברות מזון .

3. הגדלת המלאי והייצור.

4. פיתוח קניין רוחני – מיתוג ויצירת בידול עבור מוצרי אומגהמור.

 

לפי גיוס מינימום

 

לפי גיוס מקסימום

 

הצוות

ישראל גלמור
מנכ"ל ומייסד
ביוגרפיה
ישראל מנכ"ל מנוסה בעל נסיון ניהול מצטבר של כ-20 שנים לרבות בחברת Omegal אותה ייסד. מפתח מומחה בתחום חומצות השומן , אומגה -3 ותוספי תזונה, בעל נסיון של למעלה מ-20 שנים בתעשיית המזון ובפיתוח נוסחאות כימיות ,אשר פיתח מוצרים עבור כמה מהחברות הגדולות במשק לרבות חברת "טבע". בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן .

 • מייסד
עופר טרן
סמנכ"ל שיווק ומכירות
ביוגרפיה
לעופר נסיון של כ-25 שנים בניהול פרויקטים בינ"ל בשיווק, פיתוח עסקי, וכן בבניית ופיתוח מותגים פרטיים, במספר חברות סטרטאפ בתחום הפארמה והביו-מד, וכן בחברות ענק כמנהל Orbotech באנגליה, וכן כמנהל המכירות של חברת Minicom במזרח הרחוק, ובישראל כמייסד וכמנכ"ל חברת Biosan Medical אותה ניהל מזה כ-12 שנים. בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב , וכן תעודת שיווק בינ"ל מחברת Xerox.

 • עובד מפתח
יוסי גבאי
סמנכ"ל כספים
ביוגרפיה
יוסי כיהן כמנכ"ל וסמנכ"ל כספים במספר חברות לרבות כסמנכ"ל הכספים של חברת הביטוח "שומרה" במשך כ-10 שנים, עם אקזיט של כ 40 מיליון. ובנוסף כיהן כמנכ"ל קבוצת "שחר חדש" (חברה ציבורית עד לא מזמן) במשך כ-15 שנים.

 • עובד מפתח
אדם גלמור
יועץ טכנולוגיה ואבטחת מידע
ביוגרפיה
לאדם נסיון רב כמפתח תוכנה , בנוסף נסיון כ- Backend Engineer בכמה מהחברות ההיי-טק הגדולות במשק כגון Check Point, Radware. עם כניסת החברה ל E-COMMERCE, אדם ינהל ויפתח את מערכות המידע הכוללות מלאי, ספקים ולקוחות, וכן יהיה אמון על אבטחתן והגנה עליהן. בוגר תואר ראשון במדעי המחשב – אוניברסיטת תל אביב. בוגר תואר ראשון למדעי החיים ומתמטיקה יישומית -מכללת H.I.T, תואר שני במנה"ס -אוניברסיטת תל אביב . כולם בהצטיינות.

 • דירקטור
ג‘ייסון ברזילי
Advisory Board Member
ביוגרפיה
ג‘ייסון ברזילי היה המייסד, בעל מניות גדול ומנכ"ל חברת Packard Bell, שהיתה יצרנית המחשבים הגדולה בעולם בין השנים 1986-1998 (יחידות שנמכרו). ג‘ייסון ושני שותפיו המייסדים מכרו את אחזקותיהם ב- NEC ב -1998 כיום, מר ג‘ייסון ברזילי (מייסד) מכהן כמנכ"ל בחברת דרקון ונצ‘רס, חברה רשומה בהונג קונג, המציעה פתרונות מלאים לחברות ישראליות המבקשות להקים נוכחות בסין.

 • יועץ

משקיעים 10

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
6
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים 1

 • תאריך עדכון: 21/02/2019
  חברת OmegaMore שמחה לבשר כי ננסי ברנדס, המוסיקאי, הבדרן והאמן האהוב הצטרף לצוות המוביל של החברה. החברה חווה ביקוש מוגבר למוצרי החברה בארץ כמו גם ממפיצים בחו"ל, ונערכים לייצור מוגבר, בין היתר ע"י הסכם עם חברת ליקוריס, אשר מייצרת ברמת איכות גבוהה ביותר, עם האישורים הבאים: GMP, HACCP, משרד הבריאות ובדץ העדה החרדית ירושלים.

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו