Q-it
מפרסם: מיירון מלכסון
$32,000
גויסו עד כה
34
ימים נותרו
מתעניין בהשקעה
Q-it מביאה את הבשורה לעולם תיאום הפגישות. החברה מפתחת אלגוריתם בינה מלאכותית שיחסוך למשתמש את הדו- שיח המייגע בין המוזמנים בדרך לקביעת פגישה פשוטה עם אנשים במגזר העסקי והפרטי.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed +

עיקרי הקמפיין

מוצר מהפכני

Q-it מייצרת כלי אוטומטי לתיאום פגישות מתוך כוונה להקל על צוותים או על חברות לנהל יומנים בצורה יעילה. הכלי שלנו מאפשר לחברות לחסוך זמן וכסף על ידי מניעת ההתכתבות המייגעת בדרך אל תיאום פגישה פשוטה. 

טכנולוגיה חדשנית:

Q-it מפתחת אלגוריתם ייחודי שלומד את צורת ההתנהלות של המשתמש, משפר את היומן היומיומי, מתוך כוונה להגיע למציאות שבה היומנים שלנו יתנהלו בצורה אוטומטית לחלוטין.

צוות יוצא דופן:

Q-it  הוקמה ע"י שני מייסדים מיירון מלכסון ורועי רחין. טרם הפיתוח של Q-it, הם עסקו בסקטורים שונים. מיירון, נהפך תוך שנים בודדות לאיש עסקים נודע בעולם התאגידי של ארה"ב. רועי, חידד את כישוריו המקוצעיים ביחידת מצו"ב-היחידה הלאומית לאבטחת מידע. מאוחר יותר הם נפגשו בעת לימודיהם לתואר השני במנהל סטארטפים (MBA) של הטכניון ואיחדו כוחות על מנת לברר כיצד לשנות את שוק תיאום הפגישות.
כיום, שניהם מנהלים צוות יוצא דופן של אנשי מקצוע בעלי תשוקה למיזם ומחוייבות עזה להקל על אנשים בניהול אורח חייהם היומיומי.

השוק

שוק המטרה הראשון הוא 500 חברות ההיטק המובילות בארה"ב. השוק הנ"ל מקנה פוטנציאל של 27 מליארד דולר עם קצב צמיחה טבעי של 8 % בשנה. בתוך השוק הזה, אנו מכוונים לאנשי מקצוע צעירים, מנהלי אדמיניסטרציה וצוותים מאחר ותדירות השימוש שלהם במערכות תיאום פגישות ובטכנולוגיה מתקדמת גבוהה. בהתבסס על גודל השוק, אנו מצפים לשוק נגיש של 7.8 מליארד דולר. אנו נכבוש נתח שוק של 250 מליון דולר בתוך 5 שנים מהיום.
 

הרעיון

החזון

לייצר עתיד שבו אנשים יפסיקו לבזבז זמן בניהול היומנים שלהם ויוכלו לפנות זמן לדברים החשובים באמת.

הצורך

המאבק לתכנן ולתאם פגישות עם צוותים מקצועיים ולקוחות,תהליך מציאת המקום והזמן המתאים הוא מסורבל ולא פעם אנשים מתקשים בביצוע משימה זו באופן יומיומי. התיאום הופך למשימה מאתגרת במיוחד כאשר לוחות הזמנים נהפכים להיות עמוסים יותר ויותר וככל שהפגישות כוללות יותר משתתפים ומביא לאינספור שעות של תכתובות מיותרות על מנת לתאם פגישה אחת פשוטה בין המשתתפים. 

הפיתרון

בשוק העסקי, Q-it הוא כלי פשוט שנמצא בסמארטפון או במחשב של כל אחד מאיתנו, ומספק למשתמשיו שיטה פשוטה לקבוע פגישות. Q-it מפחית באופן דרסטי את הזמן שהיה לוקח לתאם פגישה בדרכים הקיימות כיום. Q-it הוא כלי תפעולי בתצורת SAAS שמטרתו לייעל את מהלך יום העבודה. הכלי משלב אלגוריתמים לשיפור הייעלות בניהול ותיאום זמנים.

איך זה עובד

הכלי זמין בצורה של אפליקצייה, גירסת אינטרנט ותוסף לגוגל כרום שמתממשק עם יומני עבודה קיימים. Q-it משתמשת באלגוריתם בינה מלאכותית כדי ליצור ולסנכרן בין אירועים בהתבסס על ההעדפות והזמינות של אנשים גם ברשת העסקית וגם בין אנשים פרטיים.

מודל רווח

מודל הרווח של Q-it מתחלק ל 2 קבוצות: משתמשים פרטיים שיוכלו להשתמש במוצר ללא עלות ולקוחות תאגידיים שישלמו עבור רשיון לפי כמות המשתמשים.

השוק

ניתוח מתחרים

 

מתחרים עיקריים

אנחנו מחלקים את המתחרים שלנו ל 2 סוגים: חברות מוכרות ומבוססות בעלות נתח שוק משמעותי וחברות מתפתחות חדשות בתהליך הקמה ובנייה של קהל לקוחות ושוק.
החברה המובילה בתחום כיום היא (Doodle (www.doodle.com, והיא נחשבת לחברה מבוססת ומוכרת.
תחת קטגוריית החברות המתפחות, נמצאת חברת (X.ai (https://x.ai , שסומנה כאיופ פוטנציאלי לשוק המטרה, אם כי מדובר במוצרים שונים.

מתחרים עקיפים

המתחרים העקיפיים העיקריים שלנו הם יומנים קלאסיים (לוחות שנה רגילים)  ואנשים שנוהגים לזכור את סדר היום שלהם בע"פ ואינם נוהגים להתנהל עם יומן. האתגר המשמעותי עבורנו, יהיה ללמד את אותם אנשים להשתמש ביומן חכם ולהפסיק להתנהל בצורה מיושנת.

ההזדמנות

Q-it חוסכת למשתמש את הכאב ראש כאשר היא הופכת את התהליך של תיאום הפגישות לאוטומטי.
בעזרת פיתוח טכנולוגיה ייחודית, Q-it נותנת מענה לצורך היומיומי של קביעת פגישות ותיאום בין אנשים. הפתרונות הקיימים בשוק כיום, נותנים מענה חלקי בלבד לצורך המובהק שעולה מכל מי שאי פעם ניסה לתאם פגישה ואינם פותרים את הבעיה העיקרית של המשתמש. 
החשיבות של פיתרון אוטומטי לחלוטין, בהשוואה לפיתרון טכני חלקי, נשארה ללא מענה מצד המתחרים שלנו, ואנו צופים שהצורך המובהק יתברר ברגע שהשוק ייחשף למוצר ולטכנוגלוגיה המהפכנית שאנו מציעים.
בשלב מאוחר יותר, Q-it תשתמש באלגוריתם הבינה המלאכותית שיספק חוויה ייחודית לכל משתמש בצורה מותאמת אישית. 
המשתמשים יחוו ניהול זמן שנבנה במיוחד לפי ההעדפות שלהם והרגלי היומיום שלהם כאשר הם ינסו לבנות את היומן בעזרת הכלי הייחודי של Q-it.

 

אסטרטגית האקזיט

החזון שלנו לאקזיט פוטנציאלי מתייחס לאפשרויות הבאות:
1. מכירה - כאשר נמשיך לגדול ולהגדיל את הנתח שלנו בשוק העסקי עד לנקודה שבה אנו נכבוש נתח שוק משמעותי, אנו נהיה פתוחים לאופציה של דיון או רכישה של שחקנים מרכזיים בשוק התוכנות העסקיות, תזמון ופתרונות טכנולוגיים.
 

2.  הנפקה - הכוונה היא ליצור סטנדרט גלובלי חדשני בשוק תיאום הפגישות שיהיה ממוקד בבניית מאגר משתמשים וחברות במוצר. אנחנו בונים את החברה בצורה כזו שתאפשר לנו להגדיל אותה, לייצר הכנסה משמעותית ורווח עם הזמן. לאחר שנשיג אחוז וכמות מספקת של רווחים אנחנו מתכוונים להנפיק את עצמנו גם לציבור הרחב בשוק מסחר המניות החופשי.  

שימוש בכספי הגיוס

חלוקת הסכום שיגוייס, תתבצע באופן הבא (פירוט בהרחבה ניתן למצוא בקובץ תקציב המצורף)

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך
מיירון מלכסון
מנכ"ל
 
ביוגרפיה
מיירון גדל בשיקגו, אילינוי להורים מהגרים מרוסיה. החל מתקופת התיכון מיירון נמשך לתחום עיצוב מוצרים. לאחר התיכון למד תואר ראשון כמהנדס אווירונאוטיקה באוניברסיטת פרדו באינדיאנה ולאחר מכן החל את דרכו בתחום של ניהול מערכות אספקה. לאחר שסיים תואר כפול בהפצה תעשייתית, הצטרף לחברת Arrow Electronics Corporation בלוס-אנג‘לס כמנהל תיקי לקוחות. כאשר שמו נודע בתעשייה כאחד מאנשי המכירות הטובים במערב ארה"ב ומומחה CRM, מיירון קודם לתפקיד פיתוח הלקוחות האסטרטגיים של החברה, בו הוכיח את יכולותיו המרשימות כאיש מכירות וכמנהל. כשהחליט שהוא מחפש את האתגר הבא בקריירה המקצועית שלו, קיבל מיירון הצעה מפתה להיות מנהל ערוצי ההפצה בחברת Zebra Technologies שם בלט במיוחד והגיע תוך זמן קצר "למועדון הנשיא" בחברה כאחד מהנכסים האסטרטגיים המבטיחים בארגון. בשלב זה, החליט מיירון להמשיך להתפתח במסלול האקדמי ולעלות לישראל ללמוד תואר שני במנהל עסקים MBA של סטארטאפים בטכניון. במהלך הלימודים, ייסד מיירון יחד עם שותף ללימודים את Q-IT, ולקח על עצמו את תפקיד המנכ"ל.

 • מייסד
 • עובד מפתח
מדוע מיירון מלכסון ?
מיירון תפס תפקידי מנהיגות בכל שלב בחייו. הוא בעל מוטיבציה עצמית ומכוונת מטרה, יכולות מכירה מקצועיות עם ניסיון ניהול קשרים עסקיים עד רמת מומחיות. למיירון כישורי תקשורת מצוינים, ראייה ארגונית ויכולת מנהיגות חזקה והוא בעל יכולת לנהל פרויקטים מרובים בו זמנית ולהביאם לסגירה מוצלחת. למיירון ניסיון רב כמנהל מקצועי עם היכולת לזהות לקוחות פוטנציאליים וקיימים באמצעות תהליך המכירה, מתן פתרונות יצירתיים, מוצרים ומשאבים כדי להשיג חווית לקוח יעילה וחיובית. מיירון היה סטודנט מצטיין, ופיתח יכולות מצוינות כמנהל אסטרטגי וייסד את Q-IT בעלות מזערית, תוך וידוא יעילות מקסימלית וההוכחה לכך היא הקמת חברה מקצועית, עם קצב צמיחה חסר תקדים בתקציב רזה למשך יותר משנה. בנוסף, מיירון מתפקד כמוביל דעה וכמרצה מהשורה הראשונה בתחומו, ובמהלך שנת העבודה הראשונה של החברה מיירון נוהג לחלוק מהידע והניסיון שהביא עמו. הוא מעביר סדנאות שבועיות למנכ"לים וליזמים מכל אזור הצפון בנושאי ניהול משא ומתן, שיווק, פיתוח אסטרטגי וניהול חברת סטארטאפ.

רועי רחין
מנהל טכנולוגי ראשי
 
ביוגרפיה
רועי נולד בישראל ב-1988 לאב יזם ואמא עורכת דין. מגיל צעיר רועי התעניין בפיזיקה ואסטרונומיה ומיקד את תחומי ענייניו בהבנת החזית הבאה של המין האנושי. רועי הצטיין בלימודיו, דבר אשר הוביל לקבלתו למוסד הטכניון. שם, רועי הצטיין בכל הנושאים אשר למד במהלך לימודיו לקראת תואר כפול בפיזיקה והנדסת חשמל. רועי השלים תואר שני באסטרופיזיקה ובו זמנית תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות שם פגש את מיירון.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע רועי רחין ?
רועי מביא עימו ידע נרחב במגוון נושאים טכנולוגיים. לרועי יש נסיון רב בניהול צוותי תוכנה מתקופת שירותו במצו"ב - היחידה הלאומית לאבטחת מידע כקצין פיתוח ופרויקטים. רועי צבר נסיון בפיתוח אלגוריתמים במהלך התואר השני באסטרופיזיקה שם פיתח מודלים מתמטיים ובנה את בסיס הידע התכנותי שלו. רועי ניהל בהצלחה צוות של 4 אנשי תוכנה במהלך השנה האחרונה ב-Q-IT תוך שימוש במתודולגיות AGILE מודרניות. חברות סטארטאפ מקומיות מתייעצות לא מעט עם רועי בתחומים: פיתוח וניהול שרתים, פיתוח במערכות מוטמעות ולמידת מכונה.

מנחם קאווען
מפתח web
 
ביוגרפיה
מנחם הצטרף ל-Q-it , היישר מארה"ב , פיטסבורג . מנחם הוא המפתח הראשון בחברת Q-it . מנחם בוגר לימודי מדעי המחשב במוסד הלימודי Pierce College . ב-4 שנים האחרונות צבר מנחם רקע עשיר בבניית אתרים. ופיתוחים מעולם הגיימינג .

 • עובד מפתח
מדוע מנחם קאווען ?
מנחם בורג מרכזי במערך המפתחים של חברת Q-it . מנחם ניחן בכישורים טכניים ויכולות למידה השמורות למפתחים ברמות הגבוהות ביותר . למרות גילו הצעיר מנחם מביא עימו רקורד מרשים של עשייה בבניית אתרים . מנחם שחקן קבוצתי ותורם רבות לקידום פניה ומוצריה של חברת Q-it .

רונן גרין
ראש צוות פיתוח
 
ביוגרפיה
בוגר תואר ראשון בניהול מערכות מידע ( אונ‘ חיפה ) . עסק במשך 5 שנים בחברת Dealply Buynando . ( מודעות פרסום באינטרנט ). במסגרת התפקיד נדרש להיות מעורב בפיתוח של המוצר על כל שלביו וחלקיו, מבניית אינסטולרים , פיתוח צד שרת וצד לקוח .

 • עובד מפתח
מדוע רונן גרין ?
רונן עתיר נסיון ובקיא בטכנלוגיות הנדרשות עבור התפקיד ברמה הגבוהה ביותר . רונן מלווה את התכנתים הצעירים בקבוצה ומתווה עבורם דרך ומיקוד בכל שלבי פיתוחו של המוצר. בנוסף לכל , בדיוק כמו כל שאר חברי הקבוצה , רונן שחקן קבוצתי ומביא איתו ערך מוסף להיבט החברתי - דבר התורם לתשתית של עשייה פוריה .

ברק סרן
מפתח אנדרואיד, אלגוריתמיקה
 
ביוגרפיה
ברק סטודנט בסמוך לסיום תואר בהנדסת תוכנה. הוא בעל ידיעות נרחבות בתחום פיתוח צד שרת וצד לקוח ובתחום האלגוריתמיקה. הוא חלק מצוות התוכנה של Q-IT, עובד על פיתוח אפליקציית האנדוראיד וחלקים מהבינה המלאכותית העומדת מאחורי שירותי החברה.

 • עובד מפתח
מדוע ברק סרן ?
מאז הצטרף לחברה לפני כשנה, ברק היה אחראי לפיתוח חלק נרחב מאפליקציית האנדרואיד של החברה. הוא מהווה חלק אינטגרלי מצוות הפיתוח בעבודתו המתמשכת על שיפור האפליקצייה ובמקביל פיתוח אלגוריתמים ועזרים לבניית הבינה המלאכותית.

גיל גולדצוייג
מפתח אנדרואיד UI/UX
 
ביוגרפיה
גיל גדל בקיבוץ מגידו וכבר מגיל 14 התחיל להתעניין בפיתוח אפליקציות בממשק אנדרואיד. לאחר כמה חודשי, התגלה ככישרון מבטיח בעולם התכנות וכתיבת הקוד.גיל הועסק כמתכנת מקצועי כבר לקראת גיל 15 בחברת Rean, בעולם הסטארטאפים.גיל הצטרף ל Q-it, כמפתח לגירסת האנדרואיד במשרה חלקית, ולאחר כמה חודשים הצטרף כמתפתח במשרה מלאה שנחשף לפוטנציאל העסקי הטמון בחזון של Q-it.

 • עובד מפתח
מדוע גיל גולדצוייג ?
גיל הצטרף לשורותיה של Q-it לפני כ 8 חודשים, מאז הוא מביא איתו יכולות, ידע ותשוקה עזה לפיתוח וביסוס הצד הטכני של גרסת האנדרואיד. הוא לקח על עצמו אחריות כוללת על מוצר האנדרואיד של החברה כולל הפיתוח, העיצוב וניהול חוויית המשתמש. גיל נחשב כנכס אסטרטגי לחברה ותרומתו לפיתוח מוצרי החברה משמעותית ביותר. גיל מפתח בשפות רבות, ביניהם: Android, Kotlin, Java, Html, Css, JS, Python, xml

ניצן אפק
מנהל פיתוח עסקי ומכירות
 
ביוגרפיה
ניצן גדל בקיבוץ בדרום הארץ וכיום מסיים תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול של אוניברסיטת אריאל. כבר בשלבים המוקדמים של הקריירה שלו, גילה עניין רב בעולם העסקים והפרוייקטים. לאחר כמה שנים שבהם חידד את כישוריו בחברת קטרפילר, יצא לדרך עצמאית והקים עסקים בתחומי הנדל"ן, הפיננסים ושוק ההון. כשגילה את עולם הסטארטאפים, הצטרף ל Q-it לקראת סוף שנת 2016.

 • עובד מפתח
מדוע ניצן אפק ?
מקצוענות, אתיקה ומוסר עסקי, עצמאות וטיפוס A+ הן רק חלק מהתכונות הבולטות של ניצן. כשחקן מפתח בחברה, ניצן מאגד תחת אחריותו את כל תחום הפיתוח העסקי ב Q-it ושותף לכל תהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים הנוגעים לחדירה לשוק המטרה. כמו כן, ניצן הוא חלק משמעותי ביותר בהצלחות ובהישגים הגדולים ביותר של Q-it עד היום עם שותפייה העסקיים ולקוחותיה, ניצן גייס בעצמו למעלה מ 20 עסקים כשותפים עסקיים באחד מהמוצרים הראשונים של החברה וכיום מוביל את תהליך חדירת המוצר החדש לשוק. ניצן הוא מוביל עסקי אמיתי, ומביא איתו יכולות מהטובות בתעשייה.

דניאל חסן
מעצבת גרפית
 
ביוגרפיה
דניאל התעניינה בעולם העיצוב מגיל צעיר. במקור מיקנעם, ישראל, לאחרונה השלימה את לימודי תואר ראשון בתקשורת חזותית במוסד האקדמי ויצו חיפה. דניאל הצטרפה ל- Q-IT לפני שנה.

 • עובד מפתח
מדוע דניאל חסן ?
ההשפעה והאיכות של כישורי העיצוב שלה היה ברורים באופן מיידי. דניאל הפגינה את כישוריה בעיצוב מצגות תוכן, אתר החברה, UX למובייל, שיווק מסורתי ודיגיטלי וסרטוני אנימציה. בהמשך הייתה שותפה ליצירת התוכן לכלל חומרי השיווק והמצגות של החברה. לאחרונה, דניאל הייתה חלק משמעותי מהפקת הוידאו החדש של Q-IT ויצרה את האנימציות שמלוות אותו. דניאל מעורבת בכל אספקט של החברה- החל מכרטיסי הביקור ועד לתכנית העסקית. האישיות והמקצועיות שלה הם יוצאי דופן.

ג‘ייסון פאלק
שיווק
 
ביוגרפיה
במקור מהייורד, קליפורניה, בחמש עשרה השנים האחרונות מתגורר ג‘ייסון בצ‘נדלר, אריזונה. הוא סטודנט שנה שנייה באוניברסיטת קנזס, ומתמחה במנהל עסקים. ג‘ייסון התנסה בהרצת קמפיינים בתחום השיווק לסוכנות מכוניות ולקמפיינים פוליטיים באריזונה. לאחר השלמת התמחותו ב-Q-IT, הוצע לג‘ייסון להמשיך בעבודתו מרחוק ולעזור לחברה לגדול ולהגיע לקהל רחב יותר.

 • עובד מפתח
מדוע ג‘ייסון פאלק ?
ג‘ייסון הצטרף ל-Q-IT בסוף מאי, 2017, ומאז שהצטרף לחברה מילא מספר תפקידים חיוניים. ג‘ייסון התמקד בעיקר ביצירת וניהול תוכן למדיה חברתית, הגדלת מספר העוקבים לטוויטר של Q-IT ביותר ממאתיים אחוז, ניתוח מתחרים, יצירת תוכן מותאם ושיתוף פעולה עם מפתחים ומתכנתים. ג‘ייסון הראה מנהיגות, מוסר עבודה גבוה ורצון עז לעזור ל Q-IT לגדול, תוך הוכחה שהוא הופך לחבר צוות יקר ערך.

מטאוס נוסיג
תפעול
 
ביוגרפיה
מטאוס הגיע אלינו מסאו-פאולו שבברזיל. כסטודנט להנדסה, מטאוס החל לעבוד בעסק המשפחתי בתחום השיווק לפני הצטרפותו ל Q-IT. הוא הצטרף כמתמחה לשיווק ומנהל עסקי בפברואר 2017. בתום תקופת ההתמחות מטאוס קיבל הצעת עבודה והצטרף רשמית לחברה.

 • עובד מפתח
מדוע מטאוס נוסיג ?
מיד לאחר שהצטרף ל Q-IT, הראה מטאוס יכולות אנליטיות נהדרות בעבודתו עם כלי CRM. הוא המשיך להרשים ביכולותיו להקים קשרים עם אושיות ותורמים, ובתחום השיווק הדיגיטלי ברשתות חברתיות. לאחר חודשים ספורים מטאוס ניהל בהצלחה את קמפיין הפרסום החברתי הגדול ביותר של Q-IT עד כה. בשלב זה כבר היה ברור שמטאוס מהווה חלק מהותי בהתפתחות החברה וימשיך להיות כך.

ג‘ייסון פאוול
פיננסים
 
ביוגרפיה
ג‘ייסון הגיע אלינו ממסצ‘וסטס בארצות הברית. הוא סטודנט שנה שניה באוניברסיטת Western New England בהתמחות פיננסית. הוא הצטרף ל Q-IT עם נסיון קודם בכלכלה ומנהל עסקים.

 • עובד מפתח
מדוע ג‘ייסון פאוול ?
ג‘ייסון הצטרף ל Q-IT בתחילת יוני 2017. מאז הצטרפותו לחברה, ג‘ייסון עוזר בניהול תחום גיוס המונים וניתוח כלכלי עתידי. תחת אחריותו נמנים גם ניהול התקציב, סקר שוק, ניתוח מתחרים, פרסום באתרי רשתות חברתיות, וחיפוש משקיעים. למרות שג‘ייסון הגיע לחברה כמתמחה, הוא השתלב במהירות והרחיב את ידיעותיו בשיווק, ניהול כלכלי וניהול עסקי וכעת מצפה להמשיך בעבודתו לעזור ל Q-IT להגיע לקהל רחב יותר.

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיךמשקיע פרטי
Israel
3
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
Ireland
0
עוקבים
1
השקעות

  אין עדכונים להצגה

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך