SafeMobile
מפרסם: Yuval Rapaport-Rom      הקמפיין נסגר
מומן בהצלחה
חברת מטרה חוק האנג'לים
$453,698
גויסו עד כה
0
ימים נותרו
הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה
SafeMobile היא הדור הבא של מערכות הגנת ילדים במכשירים ניידים וברשתות החברתיות. SafeMobile מאפשרת לילדים לגלוש במכשיר הנייד, מבלי שייחשפו לתכנים פוגעניים ומזיקים, ומעניקה הגנה מפני בריונות והתעללות ברשת. אנחנו מגינים על הילדים, ומעניקים להורים שקט נפשי.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed +

עיקרי הקמפיין

אז למה להיכנס לעסקה?

 • יש לנו טכנולוגיה ייחודית, וסיימנו את שלב הפיתוח של אלגוריתם מיוחד שיטפל בבעיה המהותית ביותר עבור ילדינו ברשת - cyber bullying
 • מתי בפעם האחרונה הייתה לכם הזדמנות לעשות משהו משמעותי לשינוי העולם ולהפוך אותו למקום טוב יותר??? מתי בפעם האחרונה גם הייתה בזה הזדמנות לעשות מזה כסף?!
 • תמכו בנו, הילדים של כולנו יוכלו ליהנות מהמרחב הוירטואלי, לחקור, לגלות ולהיות עצמאיים, ובו בזמן נוכל אנו לדעת שהם מוגנים ובטוחים.
 • SafeMobile היא חברת מטרה לפי סעיף 20 לחוק האנג'לים – כך שלמעשה, המדינה משתתפת איתכם בהשקעה.
 • זכינו באמונן של שתי קרנות המשקיעות בסטארט-אפים: River Park Ventures האמריקאית, וקבוצת ההשקעות הישראלית בסדנ"ו.

 

ההזדמנות

הסתכלו על הילדים שלכם. כמה הנאה הם שואבים מחוויות ראשונות, מגילוי דברים חדשים, מעצמאות.

עכשיו... הסתכלו על עצמכם. בדירוג שנע בין 1 להתקף חרדה – כמה אתם מודאגים ממגרש המשחקים הוירטואלי החדש שלהם? זה שאינו נגיש לכם, ולרוב נמצא מחוץ לטווח הראייה והפוקוס שלכם. שלנו.

בואו נדבר על זה רגע, הרי מה אנחנו רוצים בשבילם? שיהיו שמחים ומוגנים. העובדות מדברות בעד עצמן:

כהורה, הדבר החשוב לי ביותר הוא לשמור על הילדים שלי מוגנים ומאושרים כאשר הם חוקרים ומגלים את העולם סביבם. אנחנו לא רוצים למנוע מהם את העולם הוירטואלי, להיפך -  אנחנו רוצים שיחקרו, יתנסו, יחוו וירחיבו את אופקיהם. בדיוק כמו בעולם "האמיתי".

זו הסיבה שפיתחנו את SafeMobile, הדור הבא של שירותי מערכות הגנת הילדים ברשת, המאפשרת לילדים שלנו את חדוות הגילוי ומספק לנו, ההורים, את השקט הנפשי בידיעה שהם בטוחים.

הצטרפו לשינוי של SafeMobile, הילדים שלכם מחכים לזה!

 

יתרון תחרותי

חדשנות! SafeMobile היא הראשונה להציע פתרון חברתי, לבעיה חברתית. ההגנה הרשתית של SafeMobile מהווה גישה שונה לחלוטין לפתרון בעיית הבריונות מהנהוג בשוק (total disruption). איכות זיהוי ההתקפות, השליטה בשפות מרובות – כולל שפה משובשת וריגשונים (אייקונים וסמיילים), והאופי החברתי של המערכת – מציבה את החברה בחזית הטכנולוגית ובמובנים רבים אף בחזית המדע. הפתרון והאלגורתמיקה שלנו ייחודיים, והחברה פועלת לרישומם כפטנט.

 • המוצר שלנו נבנה ע"י הורים בעבור הורים - בנינו מוצר תוכנה פשוט להתקנה בשיטת "Install & Forget", שאינו דורש התעסקות, תהליך התקנה ארוך או הגדרות מיוחדות. השירותים פועלים ברקע, אינם מורגשים ואינם מאטים את המכשיר או הגלישה בו.
 • SafeMobile מספקת את רמת האבטחה הגבוהה בשוק - השירות אינו ניתן לעקיפה או הסרה (גם לא על-ידי ילדים חכמים במיוחד), אלא באחת מהמעבדות של החברה. תרגישו חופשי לבדוק אותנו בזה!
 • את הפלטפורמה ניתן לצרוך הן כמוצר מוגמר (Pre-installed phone) במכשירי iOS ו- Android והן כאפליקציה להתקנה עצמית.
 • ההגנה החכמה של SafeMobile מאפשרת, מעבר לסינון תכנים שאינם ראויים, שימוש רגיל ובטוח באפליקציות משחקים, רשתות חברתיות, YouTube ו-GooglePlay, לצד אפליקציות תחבורה ציבורית, ניווט ועוד.

 

הצלחה מוכחת בשוק

החברה גייסה אלפי מנויים בתקופה האחרונה, ומוצר הסינון שלנו נמכר בהצלחה בישראל על-ידי משווקים כגון רמי לוי תקשורת. 68% מלקוחותינו מדווחים שהם מרוצים או מרוצים מאוד מהשירות, ולמעלה מ-50% מלקוחותינו אומרים שימליצו עלינו לחברים שלהם. זו הסיבה שכ- 30% מהלקוחות שלנו מגיעים עקב המלצה מחבר או מכר. אחוז הנטישה שלנו עומד על פחות מ-1%. 

 

פוטנציאל לצמיחה משמעותית

מעבר לפוטנציאל הגלום בפנייה להורים לילדים שהגנה על ילדיהם היא המטרה העליונה העומדת לנגד עיניהם, SafeMobile ממשיכה לתת מענה לאוכלוסיות דתיות המבקשות מענה לסוגיות הטלפונים המפוקחים, העומדים בכללי הקהילה, הצניעות והכשרות. זאת הסיבה ש- SafeMobile היא חברה מובילה בפלח שוק זה, נמצאת בצמיחה מהירה עם אופק לגיוס 150,000 מנויים חדשים בקרב קהילות בישראל ובארה"ב. לחברה שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתחום, ביניהן חוזה שיווק עם חברת רמי לוי תקשורת.

פלח שוק הקהילות היהודיות בלבד בלמעלה מ- 1,500,000 מכשירים בשנה בישראל, ארה"ב ומערב אירופה. כיום SafeMobile מתחרה על נתח שוק זה עם עוד חברה אחת בלבד. מעבר לכך, החברה קיבלה פניות רבות מחברות סלולאר ברוסיה, אירופה, ואף ממדינות המפרץ הפרסי לספק פתרונות טלפונים "כשרים" עבור קהילות נוצריות, מוסלמיות, סיקים ועוד, כך שלמעשה הפוטנציאל גדול עשרות מונים.

הרעיון

בואו נדבר על הדבר החשוב לנו ביותר - הילדים שלנו. מה בעצם אנחנו רוצים בשביל הילדים שלנו? שיהיו מאושרים ובטוחים. זו האחריות שלנו בתור הורים לדאוג שהילדים שלנו בטוחים תמיד, בכל דבר שהם עושים. היום זה הולך ונהיה קשה. מגרש המשחקים של הילדים שלנו השתנה, הפך לוירטואלי, מחוץ להשגתנו.

הנה כמה עובדות שמסבירות למה זה חשוב:

 

הילדים שלנו עושים שימוש רב-מימדי במכשירי טלפון חכמים. הם גולשים ומחפשים מידע. הם מתקשרים אחד עם השני במספר רב של פלטפורמות – רשתות חברתיות ותוכנות מסרים לדוגמא. הם רואים סרטים ומאזינים למוזיקה האהובה עליהם. וכמובן, הם משחקים.

על מנת לתת הגנה למגוון שימושים כה רחב, SafeMobile מציעה הגנה רב-שכבתית על פעילות הילדים בעולם הוירטואלי. כל נדבך בהגנה עומד בפני עצמו ומחזק את הנדבך הבא. נדבכי ההגנה הם אחיזה ושליטה חזקות במכשיר עצמו, אכיפת מדיניות שימוש, סינון תכנים והגנה מפני בריונות ברשתות חברתיות.

החשיבות של אחיזה חזקה במכשיר, ברמת מערכת ההפעלה, הינה שבכך אנו מוודאים שלא ניתן יהיה לחמוק מן ההגנות בנדבכים הבאים, בין אם בשוגג או בפעולה יזומה של ילד חרוץ במיוחד.

סינון התכנים של SafeMobile מעניק לילדיכם גישה בטוחה לגלישה סלולרית, ולכם את השקט הנפשי בידיעה שהם בטוחים מפני תכנים פוגעניים כמו אלכוהול, סמים, הימורים, אלימות ופורנוגרפיה. ההגנה החכמה של SafeMobile מאפשרת שימוש רגיל ובטוח באפליקציות, שירותים, מנועי חיפוש, משחקים, רשתות חברתיות, YouTube, Google Play, ועוד.

כהורים אנו מבינים את מה שכל הורה יודע – השימוש המרכזי של ילדים בטלפון החכם שלהם הוא חברתי. ההיבט החברתי מביא עימו חשיפה לסיכונים חדשים – בריונות, הטרדות מיניות, חרמות ועוד.

על מנת לתת מענה לתופעות קשות אלו, אנו בונים את הנדבך הבא של SafeMobile – מערכת חדשנית למניעה, ניטור והתרעה מפני אירועי שיימינג (shaming) ובריונות ברשתות החברתיות (cyberbullying). גילינו שלסוגי אלימות אלה מאפיינים ידועים ומוגדרים, בדומה לוירוסי מחשבים, שניתן לאגד אותן לתבניות התקפה – בדומה להתקפות סייבר. המערכת שלנו סורקת את חשבונות הרשתות החברתיות של המנויים, מזהה תבניות התקפה, ומתריעה בזמן אמת להורים על זיהוי של התקפה מסוימת. האלגוריתם שלנו כל כך חזק,  שהוא מזהה התקפות אלו עם 92% דיוק עקבי בתנאי מעבדה.

 

 

המערכת שלנו נבנית מתוך הבנה פורצת דרך שכדי לפתור בעיה חברתית, צריך פתרון חברתי. אנחנו מאמינים שגם הורים לילדים המעורבים בהתקפות או שהיו עדים להתקפות, צריכים לדעת עליהן. המערכת ממפה את הרשת החברתית של כל מנוי, ויודעת להתריע בצורה חכמה להורים לילדים במעגלים הולכים ומתרחבים. כך אנו בונים רשת הגנה חזקה, המגדילה את עצמה. למעשה, ההורים הופכים להיות השגרירים שלנו, שהרי ככל שיותר ילדים יתחברו לשירות, הילד שלי עצמי יהיה מוגן יותר.

 

 

אז למה להכנס לעסקה?

מתי בפעם האחרונה הייתה לכם הזדמנות לעשות משהו משמעותי לשינוי העולם, ולהפוך אותו למקום טוב יותר? האם אי פעם חשבתם שאפשר להרוויח המון כסף מ-"לעשות טוב"?

הילדים של כולנו יוכלו ליהנות מהמרחב הוירטואלי, לגלות ולהיות עצמאיים, ובו בזמן נוכל אנו לדעת שהם מוגנים ובטוחים. SafeMobile מאפשרת לכם להשיג את כל זה, ולהתעשר על הדרך. בהשקעה קטנה יחסית תוכלו להצטרף להצלחה שלנו, ולעזור לנו לשמור על הילדים שלנו.

אתם תצטרפו לצוות חלומי של אנשים מנוסים, שיובילו את החברה להובלה בשוק העולמי של בקרה הורית. השקנו בהצלחה את שירות הסינון שלנו, וסיימנו את שלב הפיתוח של אלגוריתם מיוחד שיטפל בבעיה המהותית ביותר עבור ילדינו ברשת - cyber bullying. אנחנו מוכנים להמראה.

וכדי לסגור את העסקה, שימו לב לזה. SafeMobile היא חברת מטרה לפי סעיף 20 לחוק האנג'לים, ולפיכך כל סכום ההשקעה שלכם אצלנו מוכר כהוצאה לצורך מס. אז למה אתם מחכים? זה לא הכסף שלכם שאתם מסכנים פה! 

 

מודל עסקי

המודל העסקי שלנו מבוסס על הכנסות חוזרות ממנויים. אנו גובים בממוצע 100 ש"ח לשנה ממנוי. כיום ניתן לרכוש את שירותי הסינון כאפליקציה, או כטלפון מותקן (pre-installed). 

 

חדירה לשוק

שירות הסינון של SafeMobile נמכר בהצלחה, גייס אלפי משתמשים משלמים, ומאות מצטרפים חדשים מדי חודש. כיום אנו נמכרים דרך משווקים כמו רמי לוי תקשורת, ובקרוב נשיק את החנות האינטרנטית שלנו למכירה ישירה. אנו מנהלים משא ומתן עם שותפים פוטנציאליים להפצת המוצרים שלנו בארה"ב ובאירופה.

 

 

השוק

בואו נדבר מספרים: 

 

 

הלקוחות שלנו הם הורים בכל העולם ומגרש המשחקים של SafeMobile הוא שוק ההגנה ההורית העולמית. השוק צומח ב- 12% בשנה, ויחצה את רף 2 מיליארד דולר ב- 2018. השימוש ההולך וגובר בטלפונים חכמים, וגילם היורד של ילדים שמקבלים מכשיר סלולרי, יוצרים ביקושים אדירים בשוק, שלמעשה הכפילו את היקף השוק בחמש השנים האחרונות.

בשוק קיים ביקוש אדיר לפתרונות הגנה: כ- 87% מההורים לילדים עם מכשירים חיפשו והורידו פתרונות הגנה. מצד שני, אותם מחקרים עצמם מראים ש- 90% מההורים שהורידו והתקינו פתרונות התאכזבו. הורים התאכזבו מאיכות ההגנה, מורכבות ההתקנה והתפעול של המוצרים, או שפשוט הילדים פרצו את המוצרים ועקפו אותם. למעשה, מתחרים איתם דיברנו מודים שפחות מ- 20% מהורים שמורידים את הפתרון שלהם מצליחים להשלים את ההתקנה וההתאמה הראשונית הנדרשת.

המוצרים הקיימים בשוק מתרכזים במעקב אחרי הילדים: היכן היו, גלשו, הגבלת שעות מסך וכדומה. המוצרים מצריכים הגדרות מורכבות ומפיקים דוחות פעילות מפורטים שהורים צריכים לפענח בעצמם כדי לקבל החלטות לגבי ילדיהם. העלות הממוצעת ללקוח של מוצרים אלו נעה בין כ- 30$ לכ- 90$ לשנה.

בין המוצרים בשוק נציין שלושה המגיעים מחברת האנטי-וירוס Norton, חברת NetNanny הותיקה, וחברת הסטארטאפ Qustodio, שלאחרונה גייסה כ- 15 מיליון דולר.

חשוב לשים לב: המוצרים הקיימים בשוק עוסקים בעיקרם במעקב, ומדווחים על פעילות הילדים בדיעבד. אנו עוסקים במניעה. SafeMobile מונעת סכנות והתקפות מראש ע"י חסימת תכנים פוגעניים וזיהוי מוקדם של התקפות ובריונות. אנו מגנים על הילדים שלנו, ובו-בזמן מאפשרים להם לשמור על עצמאותם בזמן שהם מגלים את העולם – חוקרים, מתנסים, חווים ומרחיבים את אופקיהם. 

 

אסטרטגית האקזיט

 

 

אנו בונים חברה שתנהל מאות אלפי ואף מיליוני משתמשים. חברה שיש לה יסודות טכנולוגיים וחדשניים עמוקים. ככזו, אנו נהיה מטרה לחברות הטכנולךוגיה הגדולות מחד, ולחברות מנויים מאידך כגון הרשתות החברתיות הגדולות וחברות סלולאר בינלאומיות. החברה קיבלה מספר הצעות רכש בשנה שעברה מחברות מתחרות בשוק הישראלי.

 

שימוש בכספי הגיוס

יובל רפפורט-רום
מנכ"ל
 
ביוגרפיה
יזם ומנכ"ל SafeMobile. ליובל, יזם מנוסה, למעלה מ- 15 שנות ניסיון בתעשייה. לפני הקמתה של SafeMobile הקים חברות טכנולוגיה ויחידות עסקיות בעלות עשרות עובדים, והוביל אותן למכירות של מיליוני דולרים בשנה. עסקים אלו אף נמכרו בעסקאות מיזוג ורכישה (M&A). ליובל תואר ראשון (B.Sc.) במדעי המחשב וכלכלה מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני (MBA) במנהל עסקים בתוכנית קלוג-רקנאטי היוקרתית.

 • מייסד
 • עובד מפתח
מדוע יובל רפפורט-רום ?
כי הוא בנה עסקים והביא אותם למכירות משמעותיות, כי הוא לא מוותר ומביא תוצאות בכל מחיר.

גדי רפפורט
 
ביוגרפיה
יזם ומנהל הטכנולוגיות של SafeMobile. גדי, יזם מנוסה הוא גורו טכנולוגי המחוזר בארץ ובעולם. לגדי למעלה מ-15 שנות ניסיון בפרוייקטי מחשוב מורכבים, המקיפים אתרים רבים וכוללים עשרות אלפי משתמשים. בעברו הקים חברת מחשוב בריטית, אותה הוביל למכירות של מעל 2 מיליון ליש"ט ולמכירתה למתחרה. לגדי הסמכות מקצועיות רבות מהחברות המובילות בתעשייה.

 • מייסד
 • עובד מפתח
מדוע גדי רפפורט ?
כי הוא "הלחש לשרתים". הוא מבין מערכות מורכבות כמו שאנחנו מבינים אחד את השני.

נועם זיו
מנהל פיתוח
 
ביוגרפיה
מומחה בבלשנות חישובית והנדסת ידע. נעם הוא המנכ"ל של החברות "My First Access Ltd" ו-"Transformer Ltd" ומאחוריו קריירה ארוכת שנים בתחום ההיי-טק, במסגרתה גם כיהן כדירקטור בחברת צ‘קפוינט. לנעם תואר שני בבלשנות והפילוסופיה של השפה מאוניברסיטת יורק בקנדה.

 • עובד מפתח
מדוע נועם זיו ?
כי הוא פיתח מערכות מבוססות שפה שצבאות וארגוני ביון משתמשמים בהן.

דר‘ יובל קרימולובסקי
 
ביוגרפיה
מומחה בבלשנות חישובית וסמנטיקה. ליובל דוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן ופוסט דוקטורט בשפות טכנולוגיה מאוניברסיטת אדינבורו. יובל מעורב במחקרים ארוכי טווח העוסקים בהבנת שפות טבעיות

 • עובד מפתח
מדוע דר‘ יובל קרימולובסקי ?
כי כבר עשרים שנה הוא מלמד מחשבים להבין שפות טבעיות, והוא הכי טוב במה שהוא עושה.

Parnasa 65 Besadno
1
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
Schaja Trust
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
RiverPark Ventures
United Kingdom
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
Yeffet yaron
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
3
השקעות
גרוס אלי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
Teresh Ziv
Israel
0
עוקבים
4
השקעות
עקבו
Kessler Alex
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
Bleier Aryeh
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו