Serenita - התרופה הדיגיטלית לסטרס
מפרסם:       הקמפיין נסגר
מומן בהצלחה
הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה
$90,071
גויסו עד כה
0
ימים נותרו
הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה
Eco-Fusion מפתחת תרופות דיגיטליות חדשניות מותאמות אישית. התרופה הראשונה שנבדקה קלינית מטפלת בסטרס- הדרייבר של מחלות כרוניות רבות. Serenita היא אפליקציה אשר הופכת את מצלמת הטלפון לביוסנסור, מודדת את רמת הסטרס בדיוק, מפחיתה אותו ומסייעת למנוע מחלות כרוניות.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed +

עיקרי הקמפיין

                        

 

חידוש עולמי:

Eco-Fusion פיתחה את הטיפול היחידי כיום בעולם אשר דיוקו הוכח קלינית ואשר נותן פידבק בזמן אמת אודות רמת הסטרס בו שרוי האדם, יחד עם היכולת להפחית אותו בכל רגע נתון.

 

הכרה עולמית:

Eco-Fusion זכתה במקום הראשון בתחרות ה- Digital Health העולמית Doctors 2.0 & You תוך שהיא גוברת על מאות סטארטאפים ברחבי העולם.

 

 

אימפקט משמעותי:

עם פיילוט מוצלח בן 30,000 משתתפים, ל Eco-Fusion יש כבר הרבה דאטה ותובנות להמשך הדרך. הפיילוט הראה כי 80% מהמשתתפים בו העידו כי המתח בו הם מצויים פחת באופן ניכר בתוך מספר ימים. 

 

ניסיון קודם לכל:

ד״ר אורן פורסט – העומד בראש החברה הוא יזם סדרתי שברזומה שלו ניתן למצוא חברות טכנולוגיה שהקים ולאחר מכן נרכשו, בין השאר את חברת Dario Health שהונפקה בהצלחה בבורסת Nasdaq, ואת חברת סירק/פריפקס שמוכרת בכל העולם מכשירים למניעת איידס. המנהל הרפואי של החברה, פרופסור סטיב קפלן הוא ממקימי Medidata, שהונפקה בנאסדק ונסחרת בשווי 3 מיליארד דולר.

 

הזדמנות עסקית אטרקטיבית:

החברה נערכת להיפך לחברה ציבורית בבורסת OTC Markets או Nasdaq בתוך מספר חודשים. זוהי הזדמנות חסרת תקדים להצטרף לחברה פרטית מצליחה טרם הרישום למסחר.

יישום בשטח:

המוצר משווק לארגונים גדולים כחברות תרופות ובתי חולים. החברה עברה את כל הדרישות הרגולטוריות כולל שני ניסויים, ונמצאת כעת בשלב של פיילוטים וניסויים קליניים עם בתי החולים המובילים בארץ ובעולם, בין השאר:

                                                                                                                                               

גודל שוק עצום:

החברה פועלת בשוק הטיפול במחלות אשר נגרמות כתוצאה ממצבי מתח – שוק המוערך ב- 125 מיליארד דולר בארה"ב בלבד.

הרעיון

Stress – האויב השקט של כולנו

הסטרס הוא מצב תחושתי אשר משפיע עלינו בעוצמות שונות ומשתנות. רק בשנים האחרונות פיצחו בני האדם את המודעות לקשר בין המצב הרגשי למצב הגופני. כדי לצלול לעניין, ראשית נבין מה זה בכלל סטרס וכיצד הוא נוצר:

 

 

Stress (דחק) ובעקבותיו הוא מונח מתחום הפיזיולוגיה והפסיכולוגיה המציין תחושת מצוקה הנובעת מפגיעה במצב האיזון הומאוסטזה, של האדם, כתוצאה מגירוי חיצוני מוחשי ופיזי או פסיכולוגי. במצב זה עשוי להיווצר קושי בהתמודדות עם גורם הדחק וחוסר הסתגלות התנהגותי, פסיכולוגי (כגון תחושת פחד וחרדה) או פיזיולוגי (כגון פגיעה במערכת העיכול, לחץ דם גבוה ודיכוי המערכת החיסונית).  הגירוי היוצר את הדחק עשוי להתקיים במציאות או אף רק בתודעתו או במחשבתו של אדם, והוא נתפס כמסכן או כמאיים על השלמות הפיזית או הנפשית שלו, ישירות או בעקיפין, דרך איום או סיכון של משאבים ואינטרסים.

 

המקורות לסטרס:

 • עומס כמקור לחץ
 • דילמה כמקור לחץ
 • חוסר שליטה כמקור לחץ
 • שינויים כמקור לחץ

רובנו חווים כמעט מדי יום מעמסות, דילמות, חוסר שליטה ושינויים מסוימים, אך המודעות להשפעות אלה, שלעיתים הן השפעות ארוכות טווח היא אינה גבוהה. ישנן מספר דרכי התמודדות עם מצבים אלו, אך המכנה המשותף להן הוא שהן אינן מדידות, רובן יקרות והן אינן מיידיות.

 

הפתרון שלנו

Eco-Fusion מפתחת תרופות דיגיטליות חדשניות מותאמות אישית. החברה זיהתה את הצורך לפתרון כולל לבעיית הסטרט, ועל-כן, התרופה הראשונה שנבדקה קלינית מטפלת בסטרס- הדרייבר של מחלות כרוניות רבות כמו סכרת, מחלות לב, דכאון וחרדה.

Serenita היא אפליקציה אשר הופכת את מצלמת הטלפון לביוסנסור, מודדת את רמת הסטרס בצורה מדויקת, מפחיתה אותו ומסייעת למנוע מחלות כרוניות.

 

 

התכונות של :Serenita

 • מודדת סטרס באופן מדוייק באמצעות מצלמת הטלפון
 • הפגת מתחים מיידית באמצעות הדרכת נשימה אישית עם משוב
 • קל לביצוע, ניתן להשתמש בה בכל מקום
 • מוכחת קלינית
 • זולה
 • יכולת לתת מענה מהיר לעד 100 מיליון בני אדם

 

הטכנולוגיה

 • Serenita מודדת סטרס באופן מדויק ומספקת את הטיפול מותאם אישית היעיל ביותר כדי להפחית את הסטרס במהירות. אלגוריתם מדידת הסטרס שלנו נבדק במעבדות ונמצא כבעל שיעור יעילות גבוהה ביותר.
 • Serenita הופכת את מצלמת הסמארטפון לביוסנסור בעל חיישן שקורא את שינויי קצב הלב (HRV), ואת קצב הנשימה באמצעות אותות המופקים מקצות האצבעות של המשתמש. האלגוריתם של Serenita, אשר בגינו הוגשה בקשה לפטנט, מייצר טיפול אישי אופטימאלי למשתמש על מנת להפחית את רמת הסטרס באופן מיידי.
 • את תוצאות הטיפול והנתונים השונים ניתן לשתף במהירות עם הרופאים הרלוונטיים.

 

 

הפרמטרים שמייחדים את Serenita:

 • ב- Serenita ניתן להשתמש בכל מקום ובכל עת (למשל במעלית צפופה).
 • ל- Serenita השפעה מיידית על מצב הסטרס, בניגוד לטיפולים אלטרנטיביים מכל מיני סוגים.
 • Serenita אינה בונה תלות ואין לה תופעות לוואי, בניגוד לתרופות.
 • Serenita מספקת הערכה בזמן אמת עם מדדי הצלחה.
 • אין דרישה לשום חומרה מעבר לטלפון סטנדרטי התומך באנדרואיד או IOS

 

 

 

המודל העסקי

B2B

המוצר שלנו פונה לארגונים גדולים כגון:

 • גופי בריאות
 • חברות ביטוח
 • חברות תרופות

ארגונים אלו אשר משרתים עשרות ומאות מיליוני לקוחות יקבלו מאיתנו את האישור להפיץ את Serenita ללקוחותיהם במודלים שונים. לארגונים אלו אשר עוסקים בבריאות לקוחותיהם ומניעת הידרדרות רפואית שלהם, ישנו אינטרס רב ליישם את הטכנולוגיה החדשנית שלנו. בעקבות הפיילוט המוצלח של Serenita, יחד עם הניסויים הקליניים הפרוסים בבתי החולים, ישנם מספר גופי ענק אשר הביעו עניין להכניס לשימוש את הטכנולוגיה שלנו.

 

 

מחיר של 20-50 $ / למשתמש לשנה.

המוצר מוכן להתפרס, ואין צורך באינטגרציה.

 

השוק

Serenita תומכת בתרופות וטיפולים לסטרס כמו גם בטיפולים למחלות כרוניות רבות אשר מושפעות ממנו כגון: סכרת, יתר לחץ דם, פסוריאזיס ,דמנציה, חרדה ודכאון. היקף עלות הטיפולים במחלות הרלבנטיות עולה על טריליון דולר בשנה בארצות הברית בלבד. Serenita תפעל בשוק זה ותשאף להיות דומיננטית בו.

נכון לימי אלו, החברה מקיימת דיונים מתקדמים עם מספר חברות תרופות גלובאליות, לצורך שילוב הפתרון של החברה יחד עם טיפול תרופתי.

 

אסטרטגית האקזיט

נכון להיום, החברה מייצרת עניין רב אצל חברות התרופות הגלובאליות. חברות אלו נוהגות להשקיע בחברות בשלבים שונים בחברות המייצרות תרופות דיגיטליות (דוגמא חברת אקילי- חברת משחקי מחשב רפואיים (אשר בין משקיעיה חברות התרופות אמגן, Merck, Pfizer ושייר, אשר גייסה למעלה מ- 42 מיון דולר) MediSafe- חברת מעקב אחר שימוש תרופתי. (גיוס לאחרונה של כ- 14 מליון דולר, כולל השקעה מחברת התרופות Merck). חברות נוספות אשר עשויות להתעניין ברכישת החברה הינן חברות יצרנים של שעוני, צמידים חכמים, טלפוניה, אשר פועלות בתחום הבריאות, כדוגמת Samsung ו- Google.

 

Eco-Fusion עומדת לרשום את מניותיה למסחר בארצות הברית בסמוך לסיום הגיוס הנוכחי. רישום החברה למסחר, צפוי ליצור הצפת ערך משמעותית לחברה ולמשקיעיה בקבועי זמן קצרים של פחות משנה.

שימוש בכספי הגיוס

החברה עתידה להרשם למסחר בבורסת Nasdaq  או OTC בארצות הברית בתום הגיוס הנוכחי. כ- 150 אלף דולר מסכום הגיוס יוקצה עבור עלויות הכרוכות ברישום למסחר וניהול החברה כחברה ציבורית. יתרת הסכום מיועדת להוצאות שיווק ופיתוח.  

ד"ר אורן פירסט
יו"ר דירקטוריון
 
ביוגרפיה
לשעבר פרופסור באוניברסיטאות ייל וקולומביה בבתי הספר למנהל עסקים (כולל ניהול תוכנית המנהלים להערכות שווי וחברות טכנולוגיה באוניברסיטת קולומביה ניו-יורק). תואר דוקטורט במנהל עסקים מקולומביה. יזם סדרתי אשר הקים 7 חברות, חלקן נרכשו, חלקן הונפקו בנסדק, ובאמתחתו רשומים יותר מ- 10 פטנטים.

 • מייסד
 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע ד"ר אורן פירסט ?
הגה את הרעיון למוצר המרכזי של החברה לאור האבחנה כי סטרס הוא דרייבר מרכזי למחלות ולאור ניסיונו בשימוש בנשימות להפגת סטרס.

פרופסור סטיבן קפלן
 
ביוגרפיה
ראש התוכנית לבריאות הגבר בבית החולים הנודע- Mt. Sinai ניו יורק ופרופסור לאורולוגיה במרכז הרפואי. בעבר פרופסור בקורנל ובקולומביה. לצד פעילות מחקרית ורפואית רבה (למעלה מ- 950 מאמרים) מחלות. מבין בחשיבות אורח חיים בריא בהשפעה על מניעה וטיפול במחלות. סטיבן הוא מיזמי חברת מדידאטה- החברה הגדולה והמובילה בעולם לניהול מידע של ניסויים קליניים. מדידאטה נסחרת בנאסדאק והיא בעלת שווי של יותר מ- 3 מליארד דולר.

 • עובד מפתח
 • דירקטור
מדוע פרופסור סטיבן קפלן ?
סטיבן מבין היטב כיצד סטרס משפיע על מרבית המחלות. מבין בחשיבותו של אורח חיים בריא בהשפעתו על מניעה וטיפול במחלות.

אייב כרמלי
מנכ"ל
 
ביוגרפיה
אייב הוא יזם ומנהל של חברת תוכנה בתחום מערכות ניהול תיקים משפטיים אשר ביצעה אקזיט פרטי מוצלח. לאייב תואר שני במשפטים מאוניברסיטת קולומביה.

 • עובד מפתח
מדוע אייב כרמלי ?
אייב מאמין בחזון הרפואה הדיגיטלית ובפוטנציאל שלה לשנות את פני הרפואה.

ד״ר אלכס דומינגו
סמנכ"ל טכנולוגיות
 
ביוגרפיה
אלכס הוא ד״ר מאוניברסיטת ליסבון בנושא מחקר תנודתיות של גל הלב. כמו כן, אלכס משמש כיועץ אלגוריתמי לחברות טכנולוגיות.

מדוע ד״ר אלכס דומינגו ?
אלכס מרותק מהמידע הרב העצור בגל הלב אשר מקרין על מצבו הבריאותי של האדם.

פרופסור גיורא וייס
יועץ קרדיולוגי ראשי
 
ביוגרפיה
גיורא הוא פרופסור בקולומביה ובשערי צדק. כמו כן, משמש גיורא כראש מחלקת הקרדיולוגיה בבית החולים שערי צדק.

 • יועץ
פרופסור אבי לודמירסקי
יועץ קרדיולוגי וחבר מועצת מנהלים
 
ביוגרפיה
אבי הוא פרופסור במרכז הרפואי של אוניברסיטת ניו-יורק. אבי משמש כראש מחלקת קרדיולוגית ילדים, הוא מומחה עולמי בתחומי הקרדיולוגיה ואותות הלב. כמו כן, משמש כיועץ בכיר לחברות ובעברו היה שותף בקרנות הון סיכון.

 • דירקטור
פרופסור פייר זינגר
יועץ רפואת חרום ותזונה
 
ביוגרפיה
פייר הוא מנהל חדר הטיפול הנמרץ במרכז הרפואי רבין. כמו כן, משמש פייר כמנהל מחלקת התזונה הקלינית במרכז הרפואי רבין. פייר הוא מומחה בעל שם עולמי ויועץ בכיר לחברות בתחומי רפואת החירום והתזונה.

 • יועץ
פרופסור שמואל עינב
יועץ רפואי לפיתוח ציוד רפואי
 
ביוגרפיה
שמואל משמש כמנהל מחלקת הציוד הרפואי במרכז הטכנולוגיה האלחוטית של אוניברסיטת סטוני ברוק בניו יורק. בעברו כיהן כראש החוג להנדסה ביו רפואית באוניברסיטת תל אביב, בה הוא משמש כפרופסור. שמואל הוא מומחה בעל שם עולמי בעיבוד אותות בתחום הקרדיולוגיה.

 • יועץ
פרופסור זמיר הלפרין
יועץ רפואי לתזונה
 
ביוגרפיה
זמיר מכהן כראש המועצה הלאומית לתזונה. זמיר הוא פרופסור באוניברסיטת תל אביב לרפואה. זמיר הוא ראש מחלקת גסטרואנטולוגיה בבית החולים איכילוב בתל אביב.

 • יועץ
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
בוליס שרון
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
3
השקעות
חוש אשרף
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
Bickel Gil
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
Newman Boaz
Israel
0
עוקבים
3
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
1
עוקבים
10
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות