Tethys
מפרסם: גיל תורן
גיוס יתר
$216,700
גויסו עד כה
18
ימים נותרו
מתעניין בהשקעה
Tethys פיתחה טכנולוגיה לטיהור והתפלת מים מכל סוג, מבוססת אנרגיה סולרית, אשר משנה את כללי המשחק. המערכת המודולרית החדשנית של Tethys מפחיתה את הוצאות האנרגיה בכ-90%! Tethys מחוללת מהפכה בשוק צומח שהיקפו 18 מיליארד דולר.

קטגוריה: טכנולוגיה סוג: קמפיין מניות שלב: Seed +

עיקרי הקמפיין

טכנולוגיה חדשנית המאפשרת חיים

מים הם חיים. Tethys הגיעה לפריצת דרך טכנולוגית בכך שפיתחה פתרון זול שאינו דורש תשתית חשמל, אשר הופך כל מקור מים: מי ים, מים מליחים, מי תעשייה ואף מים מזוהמים, למי שתייה איכותיים. באמצעות המערכת הייחודית והמודולרית שלה, יכולה Tethys להקל על מיליובי אנשים ברחבי העולם הצמאים למים נקיים, וכן לתמוך בצרכי החקלאות והתעשייה, תוך צמצום הפגיעה באיכות הסביבה באופן ניכר.

 

שוק הולך וגדל בהיקף שנתי של 18 מיליארד דולר

על פי Bloomberg, שוק טיהור והתפלת המים העולמי, המוערך בהיקף שנתי של כ-18 מיליארד דולר, הולך וגדל בקצב של 15% בכל שנה שחולפת, והוא כולל בתוכו את תחומי התעשייה, החקלאות והתיירות העולמית, לצד משקי בית ומשקים קהילתיים עד עירוניים.

פתרונות קטנים להתפלה וטיהור מים מהווים כ-30% מהשוק ואחראיים לפעילות בהיקף של 6 מיליארד דולר. אלו מהווים נתח מרכזי הולך וגדל של השוק, ועל כן הם יהוו את קהל היעד הראשוני בתהליך חדירתה המתכוננת של Tethys לשוק העולמי.

Tethys נמצאת בקשר עם מספר רב של שותפים אופציונליים להפצת הטכנולוגיה וחתמה על שני הסכמי LOI עם חברות בירדן ואנגולה, לצד 2 חברות ענק סיניות אשר מגלות עניין רב בטכנולוגיה. הגרסה החדשה של המערכת תוצג בתחילת 2018 בפני חברות אלה.

 

השקעה בפתרון חדשני למשבר עולמי

"משבר המים הוא הסיכון הגדול ביותר העומד בפני הכלכלה העולמית, וגובר על תפוצת מחלות מדבקות, עימותים בין מדינות, זעזועים במחירי האנרגיה או משברים כלכליים-ממשלתיים" -WEF Davos 2015

מים מכסים 70% מפני כדור הארץ. עם זאת, 97% מהם מלוחים ואינם ראויים לשתייה, ורק מעט מ-3% הנותרים ניתנים לשתייה ללא עיבוד או טיהור. הגידול העולמי בצריכת המים גורם לכך שהחלק המזערי של המים נקיים אוזל מדי יום. בעוד כמה עשרות שנים צפוי מחסור חמור של כ 40% ביחס לביקוש בעולמי.

בעולם בו מאגרי המים הראויים לשתייה הולכים וקטנים בקצב הולך וגובר, הטכנולוגיה של Tethys נחוצה מאי פעם, ומאפשרת הוזלה של 50% בעלות הכוללת של הפקת המים לשתייה, ויצירה של מודל עולמי ניתן להתאמה מבחינת היקף המערכת. כלכלנים מעריכים כי ב-20 השנים הקרובות יושקע סכום אסטרונומי של כ-500 מיליארד דולר במחקר ובבניית תשתיות הקשורות להשבחה ולניקוי מים.

 

צוות מנוסה עם רקורד מוכח

הצוות של Tethys משלב את המומחים ביותר בתחומם: אנשי מחקר וטכנולוגיה, מומחי מים, מהנדסי מכניקה ומומחים עסקיים ושיווקיים. יחד יצר הצוות מערכת מודולרית גמישה, מהירה ודינמית אשר מעוררת עניין רב בשוק.

Tethys במדיה

החברה והטכנולוגיה הייחודית שפיתחה, על שלל היתרונות רבי הערך הגלומים בה, זכו עד כה לתשומת לב רבה בענף ומצד כלי מדיה בארץ ובעולם, בין היתר ב-CNBC, Leaders League, ISRAELI21c וה-Jewish Business News, שכלל אותה ברשימת 25 חברות הי-טק הישראליות שכדאי במיוחד לעקוב אחריהן בשנת 2017.

הרעיון

שלושה רבעים מפני כדור הארץ מכוסים במים – אך כיום עקב פיתוח מואץ, אורבניזציה ופיתוח תעשיות, כמו גם התחממות כדור הארץ, רק 1% מהם הינם מים טריים וטובים לשתייה. כמות מים זו צריכה לספק את צרכי העולם כולו - מחקלאות ותעשייה, ועד למי השתייה המגיעים אל הברזים בכל בית ובית ברחבי העולם.

כשליש מאוכלוסיית העולם – כ-2.8 מיליארד בני אדם – חיים כבר היום במדינות הסובלות ממחסור במים, או סובלים ממחסור בגישה לחשמל שעשוי לאפשר טיהור מים. עד שנת 2025 מספר זה צפוי להכפיל את עצמו, כך ששני שליש מאוכלוסיית העולם צפויה לסבול מקושי להשיג מים ראויים לשתיה או לשימוש בחקלאות ותעשיה, ומחירם צפוי להאמיר עוד ועוד עם השנים אם לא יימצא פתרון.

מסין והודו ועד ספרד וחלקים נרחבים מארה"ב, בעיית המים העולמית נותנת את אותותיה כבר עכשיו, ומסתמנת כאתגר הגדול ביותר עמו צריכה האנושות להתמודד במאה הנוכחית. פתרונות נוכחיים לבעיה, בדמות מערכות התפלת מים מסורתיות וחדשות כאחד, סובלים משלל בעיות ובהם עלות גבוהה עקב צריכת אנרגיה רבה, עלויות הקמה כבדות, מהירות התפרסות איטית מאוד בשטח, וכל זאת לצד פגיעה קשה בסביבה בדמות פליטת גזים וייצור של פסולת כימית רעילה.

באפור כהה: מדינות הסובלות ממחסור במים (water stress)

איך זה עובד?

טכנולוגית טיהור והתפלת המים של Tethys פותחה כדי לענות על הצורך העולמי ההולך וגובר למים טריים, בצורה ידידותית לסביבה בניגוד לפתרונות הקיימים, ותוך הוזלת עלויות האנרגיה ב-90% בזכות השימוש באנרגיה סולארית בלבד, לעומת המערכות התובעניות והבזבזניות מבחינת משאבים הקיימות כיום.

מקור השם Tethys במיתולוגיה היוונית, שם הייתה תטיס אחת מהנראידות, נימפות הים, ואמו של אכילס, שטבלה את גופו בנהר סטיקס כדי להפוך את גופו לחסין מפני כל פגע, אך אחזה בעקבו אשר לא טבל במים, ונותר כנקודת תורפה.

 

 

החדשנות שמביאה Tethys לשוק ההתפלה הסולארית מתבטאת בנטרול הצורך בהמרת אנרגיית השמש לאנרגיה חשמלית בתהליך טיהור המים. בטכנולוגיה של Tethys אין צורך בשימוש בתאים סולאריים, אלא נעשב שימוש ישיר באנרגיית השמש לחימום המים תוך הנעת תהליך תרמו דינאמי מבוסס אידוי עיבוי רב שלבי. הטכנולוגית החדשנית שנרשמה כפטנט מאפשרת נצילות גבוהה פי כמה ממערכות דומות שנוסו בעבר. החדשנות מתבטאת גם בשימוש בחומרים הניתנים למחזור. שני מרכיבים אלה מאפשרים הפקת מים מתוקים בעלות נמוכה.

המערכת של Tethys מבוססת כולה על אנרגיה סולארית, ובנויה מיחידות המהוות מודולים עצמאיים, אותם ניתן לחבר זה לזה כדי ליצור מערכות בגדלים שונים, מצרכים ביתיים או קהילתיים קטני מימדים, ועד לנפחים תעשייתיים או אורבניים, בהתאם לצורך והמיקום המיועד. קלות ומהירות ההקמה והתפעול של המודולים של Tethys פירושם מהפכה של ממש בטיהור והתפלת מים עבור העולם כולו.

 

יתרונות Tethys

 • מערכת ידידותית לסביבה – אינה מייצרת גזים רעלים ותוצרי לוואי בעלי השפעה שלילית
 • אינה עושה שימוש בחומרים כימיים לצורך התהליך
 • ללא פליטת גז CO2
 • המערכת נתמכת אנרגיה סולארית, אינה זקוקה לחיבור למערכות חשמל
 •  חיסכון באנרגיה של כ -90% לעומת מערכות קיימות
 • סך עלויות הפקת המים נמוכות בכ-50% לעומת פתרונות קיימים בשוק הקטן עד בינוני
 • פתרון מודולרי גמיש – המאפשר הקמת מערכות בגדלים שונים בהתאם לצורך
 • מתאים לכל סוגי המים באשר הם
 • פריסה קלה במיוחד של היחידות בשטח - מאפשרת הגעה להפקת מים נקיים בפועל במהירות גבוהה ולכן גם פתרון אידיאלי לכוחות ביטחון ולאזורי אסון

הפיתוח והחזון

הטכנולוגיה החדשנית ופורצת הדרך של החברה מציעה פתרון ייחודי לבעיה הקשה ביותר של המאה ה-21 – משבר המים העולמי. בהתבסס על הפתרון הסולארי,הפועל עצמאית "מחוץ לרשת" החשמל, מודולרית וידידותית לסביבה, Tethys שואפת להפוך למובילת שוק בתחום ההתפלה וטיהור המים - שוק אשר צפוי להגיע להגיע לנפח עסקי שנתי מוערך של 28 מיליארד דולר עד 2025.

לאחר הקמת 3 דורות של המערכת, הגיע צוות Tethys להשלמת מערכת POC עובדת ופעילה בנצילות גבוהה. מערכת זו פעלה במשך 3 חודשיםץ באמצעות שימוש בטכנולוגיה החדשנית של Tethys לניצול האנרגיה שנצברה במספר שלבים הגיעה המערכת לנצילות המהווה פריצת דרך לעומת ניסיונות קודמים לשימוש טכנולוגיה דומה.

כיום נבנים המודולים בגרסה רביעית (V4) בעלי נצילות כפולה ממערכת הדור השלישי. מודולים אלו ישמשו להקמת אתר בדיקה (פיילוט) אשר יאפשר למערכת להציג את כלל יתרונות הטכנולוגיה שלנו, וישמשו כבסיס לייצור המוני.

הטכנולוגיה והקונספט שמאחורי Tethys הוצגו במסגרת אירוע Watec  המוקדש לטכנולוגיות הקשורות במים וסביבה, ומשכו תשומת לב רבה מצד לקוחות פוטנציאליים, כמו גם משחקני מפתח בתעשייה.

 

באיור: תרשים דוגמה למערכת המתכוננת לצרכי פיילוט

 

דרכנו עד כה

הסכום שהושקע בחברה, כ-350ת000 $ השקעת סיד, שימש עד כה עבור מו"פ, שיווק, עלויות IP משפטיות, חומרים ובדיקות מעבדה עבור 3 גרסאות (V1-V2-V3) של מודולי Tethys, הקמה והפעלה של הוכחת קונספט (POC) ושיווק ראשוני, וכן השתתפות מוצלחת ביותר באירוע WATEC. החברה השלימה עיצוב קונספטואלי עד לגרסה 3 (V3) וכל המודולים הוקמו ונמדדו, כאשר גרסה 3 (POC) השלימה בהצלחה בייצור מים, וסיפקה את הוכחת ההיתכנות.

החברה בתהליך מתקדם של תכנון המודולים לגרסה V4 עבור פיילוטים בקנה מידה גדול, ובשני פטנטים מלאים בבריטניה וארה"ב (APP). הגירסה החדשה תוצג בינואר 2018.

 

השלבים הבאים

בעקבות השלמת פיילוט ה-POC בהצלחה, הסיבוב הנוכחי של גיוס הכספים נועד לשמש מו"פ נוסף, בניית פיילוט בישראל שיסייע להצגה מלאה של שלל יתרונות הטכנולוגיה, שיווק והכנות לייצור המוני הייצור מוכן. השלבים הבאים המתוכננים בתהליך הם:

• תכנון וייצור של מודולי V4 לצרכי הפיילוט הבא

• הקמת אתר פיילוט בישראל

• בהמשך לפיילוט מקומי מוצלח – יצירת מיזמים משותפים או הסכמים אחרים לשיתוף פעולה מחוץ לישראל

• העמקת השיווק, תוך ניצול רווחים קיימים, כמו גם יצירת חדשים

השוק

שוק ההתפלה והטיפול במים העולמי צומח במהירות בקצב של 15% לשנה וצפוי להכפיל את עצמו ב -2025, ולהגיע לגודל שנתי מוערך של 28 מיליארד דולר:

Description: http://www.globalwaterintel.com/client_media/uploaded/images/Figure_1_42_Desalination_and_water_reuse_market_forecast_by_major_market_2011_2025.png

לפי בלומברג, שוק טיהור והתפלת המים, המוערך בהיקף שנתי של כ-18 מיליארד דולר, הולך וגדל בקצב של 15% בכל שנה שחולפת. מתוך סכום זה מהווים מפעלים קטנים כ-30% מהשוק – ואחרים לפעילות בהיקף שנתי של 6 מיליארד דולר.

השוק מורכב מתחומי התעשייה, החקלאות והתיירות העולמית, לצד משקי בית ומשקים קהילתיים עד עירוניים. מתוך סכום מרשים זה מהווים מפעלים קטנים כ-30% מהשוק – אשר אחראיים לפעילות בהיקף שנתי של 6 מיליארד דולר.

לפי כלי מדיה מרכזיים בעולם העסקים, מדובר בסקטור שוק "רותח" ושווה במיוחד להשקעה. לפי ה-CNN, "מיים הפכו לבעלי ערך רב יותר מזהב", וגם הגרדיאן הבריטי ממליץ למשקיעים: "עזבו את הזהב – השקיעו במים".

לפי ה-GP Bullhound Report, אחד הטרנדים המשמעותיים בשוק ההתפלה הוא הצמיחה המואצת במספרם של אותם מפעלים קטנים, המהווים נתח מרכזי הולך וגדל של השוק, ועל כן הם יהוו את קהל היעד הראשוני בתהליך חדירתה המתכוננת של Tethys לשוק העולמי.

החברה כבר נמצאת בקשר עם מספר גדול של שותפים אופציונליים להפצת הטכנולוגיה וחתמה על שני הסכמי LOI עם חברות בירדן ואנגולה, לצד מספר חברות סיניות אשר הביעו עניין בטכנולוגיה Tethys במהלך ביקור החברה בסין, ובשיתוף פעולה באזורים הגיאוגרפיים בהן הן פועלות.

 

להלן פירוט הסקטורים העסקיים המהווים את השוק, לצד שווקי היעד העולמיים:

ניתוח מתחרים

דיווחים על עלות המים המיוצרים על ידי מתחרים בתחום התפלת השמש נעים בטווח גדול של מחירים, כאשר מחירי הקצה התחתון מיוחסים בדרך כלל למפעלים מסובסדים במידה רבה ו\או על בסיס אומדנים תיאורטיים. למעשה, בבחינה מדוקדקת, עלות המים לשוק הסולארי עבור קיבולת קטנה עד בינונית של פחות מ-10,000 m3 ליום עשויה לנוע בין $ 4 - $ 12 ומעלה, לכן מוטב לבחון את העלות על סמך דיווחים על פרויקטים קונקרטיים:

בהשוואה למתחריה, Tethys נהנית, בנוסף ליתרונות הטכנולוגיים הרבים שכבר הוזכרו, גם מיתרונות תחרותיים: שולי רווח גבוהים, מוצר ירוק מהפכני, פטנט רשום, הוכחה טכנולוגית (POC), פתרון מודולרי ניתן להתאמה, וכן עלויות מוצר ותחזוקה נמוכות משמעותית משימוש בטכנולוגיות הקיימות.

 

אסטרטגית האקזיט

מודל עסקי

עלויות הייצור הנמוכות של המודולים של Tethys מאפשרות השגת שולי רווח גבוהים בהשוואה למתחרים, וכן אפשרות לגמישות בתמחור המוצר. למים עלויות שונות במקומות גיאוגרפיים שונים, והחברה תפעל ותכוון להורדת המחירים בכ-50%.

מים כשירות (Water-As-Service): במקומות מסוימים, יצירת מיזמים מקומיים למכירת מים במקום מודולים היא הפתרון האידיאלי. פתרון זה מאומץ כיום במקומות רבים, ועמו ניתן להגיע לשולי רווח גבוהים אף יותר ביחס למחיר עבור הצרכן הסופי, ומצד שני הצרכן נהנה מכך שאינו נדרש לבצע השקעה מראש (CAPEX).

אסטרטגיית Go To Market

בהמשך לבניית פיילוט בישראל בכוונת החברה לפעול בכמה מישורים:

1. יצירת מיזמים משותפים והסכמי הפצה עם חברות בעלות נוכחות חזקה באיזורים שונים בעולם.

2. בהמשך לעניין הרב שכבר הביעו חברות מכל רחבי העולם בטכנולוגיה, בכוונת החברה להרחיב את רשת המפיצים הפוטנציאליים. בין היתר, מתקיים כבר משא ומתן ראשוני עם חברות סיניות.

3. הגדלת היקפי מכירות באמצעות "לידים" מלקוחות מעוניינים, לצד השתתפות באירועים וכנסי תעשייה.

אסטרטגיית אקזיט

אסטרטגיית החברה מתבטאת בפעילות אפשרית בשני מישורים:

• רכישה או מיזוג עם  חברת מים מרכזית: רוב שחקני המפתח העיקריים מחפשים דריסת רגל בשוק הצומח במהירות של מתקנים קטנים עד בינוניים, כמו גם בשווקים חדשים מחוץ להישג ידם. עם בניית הפיילוט ובעקבות הדגמה מוצלחת של הטכנולוגיה של החברה, כמו גם המיזמים משותפים אותם מתכננת Tethys עם שותפים עסקיים בחוץ לארץ, צפוי עניין מוגבר מצד השחקנים המובילים בשוק. רכישה או מיזוג בתנאים אלה עשויים להיות רווחיים מאוד עבור המשקיעים בחברה, כמובן.

• הנפקה לציבור (IPO): במהלך השנים הקרובות תשקול החברה אפשרות של הנפקה ציבורית, גיוס ההון באופן זה ישמשו להרחבת הפעילות העסקית של החברה תוך יצירת נזילות למשקיעים.

 

מיזוגים, רכישות והשקעות בתחום

דוגמאות בולטות מהעולם בשנים האחרונות כוללות את חברת אינגה (Inge) שנרכשה ב-2011 על ידי BASF תמורת 100 מיליון דולר עם הכנסות של 11 מיליון דולר. בשנת 2014 נקנתה NanoH2O על ידי LG  בעבור $ 200M עם הכנסות של פחות מ-10 מיליון דולר.

חברות ישראליות שנסקו בשנתיים האחרונות כוללות את EMEFCY (אמפסיי) שהוקמה ב -2009, מציעה פתרונות מבוזרים, זולים וידידותיים לסביבה לטיפול במים שפירים (הפתרון שלהם פונה לפלח שוק מקביל אך הם אינם מתחרים בטכנולוגיה של Tethys). החברה הונפקה בשנת 2015 בבורסה האוסטרלית, לאחר בניית פילוט קטן ומוצלח בישראל. נכון לשנת 2016, שווי השוק שלהם עמד על כ-120 מיליון דולר אוסטרלי, בין השאר בזכות כניסה להסכם שיתוף פעולה עם שותף סיני. בשנת 2017 התמזגה Emefcy עם RWL תחת השם Fluence Corp. הישות המשולבת מציעה מגוון של פתרונות מבוזרים, עם שווי שוק נוכחי של 250 מיליון דולר אוסטרלי.

Description: D:\Docs\מסמכים ופקסים\EXITVALLEY\Tethys\MERGERSLOGO.JPG

WATER-GEN הישראלית נוסדה בשנת 2009, משכה לא מעט תשומת לב תקשורתית עם מתקן המפיק מים מהלחות באוויר. בשל תג המחיר הגבוה של השימוש בטכנולוגיה זו (עלות הפקת מים  בין 20 ל -30 דולר למ"ק) המוצרים שלהם נמכרו בעיקר לצבאות או רשויות הגנה. בחודש מרץ 2017 קיבלה החברה השקעה של 100 מיליון דולר מ-Vikram Solar כחלק מתוכנית מו"פ משותפת, במטרה לפתח מוצרים נוספים המתאימים לשימוש אזרחי, במיוחד עבור השוק ההודי.

אקזיטים בתעשיית המתקנים הקטנים להתפלה והטיפול במים מאופיינים במכפלות גבוהות, עם מיזוגים ורכישות בסך 47 מיליארד דולר מאז 2005, כאשר הרכישות נעשות על ידי החברות המובילות בתחום. השחקנים מובילים בתעשייה הם קונים בעלי כוח במשק, וחברות צעירות (STARTUPS) נרכשות בשלבים מוקדמים, פעמים רבות בצמוד להוכחת הטכנולוגיה בשטח (פיילוט).

שימוש בכספי הגיוס

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך
ד"ר משה תשובה
מייסד
 
ביוגרפיה
בעל תואר Ph.D. Eng., ראש מחלקת האנרגיה במכללה האקדמית להנדסה אפקה - תל אביב, ד"ר תשובה הינו יו"ר פורום האנרגיה בר קיימא בישראל, וכן מומחה בתחום התרמודינמיקה והזרימה רב-שכבתית, בעל ניסיון משלל פרויקטים, מוצרים ופטנטים.

 • מייסד
יהושע אלטמן
מייסד
 
ביוגרפיה
בעל תארי MBA ו- B.Sc. Eng.ומעל 30 שנות ניסיון ביזום, פיתוח, ניהול ותמיכה בעשרות פרויקטים בתחומי הביטחון, טיפול במים, אנרגיה סולארית. כיו"ר של 4ID הוא וצוותו זכו בפרס "המצאת 2007" של משרד הביטחון הישראלי.

 • מייסד
גיל תורן
מייסד
 
ביוגרפיה
גיל הינו בעל 28 שנות ניסיון בניהול פרויקטים הנדסיים בתקשורת ובמדיה ומכהן כ יו"ר קבוצת DB. בין היתר ייסד את DB Digital, פלטפורמה לארכיון דיגיטלי, שבין לקוחותיה נמנים הארכיון הישראלי הממלכתי ויצרנית התרופות העולמי המובילה "טבע".

 • מייסד
זאב אמריך
מייסד
 
ביוגרפיה
בעל M.A. במדע המדינה ו-B.A בכלכלה, לזאב למעלה משני עשורים של ניסיון במחקר והוראה במוסדות כמו NYU-TA, אוניברסיטת קיימברידג‘ (בריטניה) ואוניברסיטת תל-אביב (תיאוריה פוליטית וכלכלה פוליטית).

 • מייסד
חזי בסוק
יועץ מומחה
 
ביוגרפיה
מחלוצי תעשיית ההי טק הישראלית, בין השנים 1995-2009 שימש כ VP בקומברס וניהל את האופרציה הבינלאומית של החברה. בין השנים 2004-2009 ניהל חזי את חטיבת התפעול והשירות בחברת אי.סי.איי טלקום בע"מ, כסמנכ"ל בכיר וראש הפעילות העסקית הגלובלית (מאות מיליוני דולרים). מייסד ומנכ"ל של חברת First Right Time, שהוקמה בשנת 2014. חזי מביא עמו ניסיון רב שנים של הקמת חברות ותשתיות לפעילות בשוק הבינלאומי.

 • יועץ
אמיר פרייסלר
יועץ מומחה
 
ביוגרפיה
אמיר הינו מייסד ומנכ"ל חברת Hena., בעל BA בכלכלה ומנהל עסקים. אמיר מביא עמו לחברה ניסיון בן 20 שנה של השקעות, מיזוגים ורכישות, עבודה מול קרנות ממשלתיות וניהול מגעים ומשא ומתן עם ממשלות.

 • יועץ

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיךמשקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
7
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
Israel
1
עוקבים
8
השקעות

  אין עדכונים להצגה

חלק זה יהיה זמין בהמשך תהליך ההשקעה

לחצו כאן על מנת להמשיך