מפרסם: Michelzon Lior

3lawgy

3lawgy מציגה את המרקט-פלייס הראשון מסוגו בעולם לשירותים משפטיים. הפלטפורמה של 3Lawgy תספק לעורכי הדין גישה לאינספור תיקים ובמקביל תאפשר לתובעים ולמשקיעים גישה קלה ופשוטה לשירותים אלו ודרך מצוינת לממש את הפוטנציאל העצום הגלום בשוק זה.

$5,000

גויסו עד כה

1

משקיעים

27

ימים נותרו
השקעה מינימלית: $5,000
סוג: מניות  
שלב: Pre-seed
קטגוריה: פיננסים
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 1
 • עדכונים
 • העיסקה
 • מסמכים
 • מצגים

עיקרי הקמפיין

מהפכת הכלכלה השיתופית מגיע לשוק השירותים המשפטיים

חברת 3Lawgy מביאה את בשורת הכלכלה השיתופית לעולם השירותים המשפטיים ומבטיחה לחולל בו שינוי יסודי, בדומה למהפכות שעשו AIRBnB, UBER ו-Fiverr בתחומיהן. 3Lawgy מבינה כי שיתופיות וטכנולוגיה מתקדמת הן מנועי הצמיחה העתידיים, גם בעולם השירותים המשפטיים, ומאפשרת כעת לשלושת בעלי העניין העיקריים - תובעים, עורכי דין ומשקיעים - לפעול יחד בשיתוף פעולה וליצור מרחב מנצח עבור כולם.

מענה לצורך של שוק של מאות מיליארדי דולרים

3lawgy זיהתה פלח שוק חבוי ובלתי מנוצל בתחום השירותים המשפטיים בעולם: לקוחות מהמעמד הבינוני והנמוך, שאינם יכולים לממן תביעות משפטיות, אף שסיכוייהם לזכות גבוהים, מאחר שההשקעה הנדרשת היא מעל ליכולותיהם הכלכליות. על פי נתוני לשכת עורכי הדין האמריקנית, היקף הפעילות הזו מסתכמת בכ-120 מיליארד דולר בשנה רק בארה"ב. לשם השוואה, שוק השירותים המשפטיים העולמי כולו מגלגל כ-645 מיליארד דולר.

מימון תביעות - אחד התחומים הצומחים ביותר בארה"ב ובבריטניה

חידוש מהותי של 3Lawgy טמון בשילוב משקיעים כחלק מהפעילות השוטפת. כבר כיום, הפך מימון התביעות לאחד מהתחומים הפיננסיים הצומחים בקצב המהיר ביותר, עם גידול של 414% בארה"ב בלבד בחמש השנים האחרונות. לשם השוואה, היקף כלל השירותים המשפטיים גדל מדי שנה בשיעור חד-ספרתי בלבד. סקר עמדות שנערך בבריטניה רק מחזק את המגמה: כ-54% מעורכי הדין שם מעריכים כי ישתמשו בפלטפורמות מימון שכאלה בשנים הקרובות.

חיסכון עצום בזמן העבודה של עורכי הדין: עד 33% פחות זמן מבוזבז

3Lawgy מספקת מענה מצוין לאחד האתגרים הגדולים של עורכי הדין בארה"ב. כ-33% מזמנם של עורכי הדין מתבזבז כיום על פיתוח עסקי בלתי מוצלח. המרקטפלייס של 3Lawgy מציעה כעת כלי אפקטיבי להגדלת עסקיהם, בדרך מהירה ופשוטה.

בורד יועצים המורכב מהעילית של עולם המשפט

3Lawgy גייסה פורום יועצים בעלי שם ומוניטין בינלאומי רב בתחום המשפט: מרטין א. ריטהולץ, שופט בית המשפט העליון המסחרי בניו-יורק לשעבר; עו"ד נמרוד ורומן, המשפטן המוביל בישראל בתחום הטכנולוגיה, ועו"ד פול לאק, מנכ"ל MET Facilities, החברה המובילה במתן שירותים בתחום הרגולציה והפיננסים בבריטניה.

 

פיצ'

הרעיון

עולם המשפט מתנהל כיום בהליך מאוד מורכב ומסורבל, הגורם לכך שאזרחים ועסקים חלשים, שידם אינה משגת לקבל ייעוץ משפטי הולם, מתקשים לעמוד באופן שוויוני מול גלגלי הצדק. לו היה פתרון, שמאפשר לכל "דוד" להתמודד מול כל "גוליית", הדבר היה משנה לחלוטין את הזירה ומגביר את הצדק החברתי. כיום, השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובמודלים כלכליים חדשניים, כמו כלכלה שיתופית ומימון תביעות, יכול להניב את הפתרון ויש בו גם פוטנציאל כלכלי עצום ומבורך.

הצורך

ענף השירותים המשפטיים בעולם אינו יעיל ותביעות רבות כלל אינן מגיעות לידי בירור משפטי, מאחר שההליך מורכב ויקר מדי עבור התובעים - האזרחים ובעלי העסקים הקטנים והבינוניים. הם אינם יודעים מה המידע הדרוש להם בקשר לתביעה, איך ניתן להשיג אותו, איך להתנהל מול עורכי הדין ואיך להעריך בסופו של דבר את סיכויי ההצלחה. עקב כך, נמנעת ממיליוני אנשים ברחבי העולם האפשרות ליהנות מזכויות ומכספים שמגיעים להם על פי דין.

גם עבור עורכי הדין, המבקשים ליצור לעצמם צבר קבוע של תיקי תביעה טובים ולייצר באמצעותם תזרים מזומנים חיובי, המצב בעייתי. כ-63 מיליון אמריקנים, בממוצע, נקלעים מדי שנה לבעיות משפטיות שונות, אלא שרק 15% מהם נעזרים באופן מלא בליווי משפטי. המשמעות היא אובדן הכנסות עצום בהיקף של מיליארדי דולרים עבור עשרות אלפי עורכי דין.

במקביל, התפתח בעשורים האחרונים התחום של מימון ליטיגציה על ידי משקיעים. אלה בעלי הון, המוכנים לממן את העלויות הכרוכות בתיקים משפטיים שעורכי הדין מעריכים את סיכוייהם כטובים, בתמורה להחזר נאה ולתשואות גבוהות על השקעתם. התחום כולו גדל במהירות ומשקיעים רבים מחפשים שווקים נוספים, כדי לגוון את סל ההשקעות שלהם ולהניב לעצמם עוד רווחים.

 

הפלטפורמה

הבשורה שמביאה 3Lawgy לעולם היא "המרקט-פלייס הראשון בעולם לשירותים משפטיים", עם כל הכלים והפתרונות הרלוונטיים במקום אחד ומענה מלא מקצה לקצה. הפלטפורמה של 3Lawgy מאפשרת לכל הצדדים גישה קלה ופשוטה לשירותים המשפטיים ודרך מצוינת לממש את הפוטנציאל העצום הגלום בפלח השוק הזה. באקו-סיסטם שייווצר יוכלו התובעים, עורכי הדין והמשקיעים לבחון את התיקים, להבין מה סיכויי ההצלחה שלהם וגם לממן אותם, והכול במודל אטרקטיבי ורווחי לכל הצדדים.

התובעים מביאים לשולחן תביעות מסוגים שונים, בממשק נוח ופשוט, ונחשפים למגוון שירותים משפטיים, במינימום בירוקרטיה ובמקסימום שקיפות. בעזרת מסד הנתונים המתרחב, ניתן לבחון כל תיק, לספק תובנות ממוקדות עבורו ולהבין האם יש בסיס משפטי לתביעה ומה סיכוייה להצליח. התובעים גם יוכלו להשוות בין הצעות שונות ובסופו של תהליך, יזכו למימון המתאים.

עורכי הדין מקבלים הזדמנויות לטפל בתיקים איכותיים ולנתח סוגיות משפטיות והיבטים שונים של כל תיק, תוך שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית (AI). הם גם יוצרים קשרים עסקיים חדשים ונהנים משיתוף בידע ובמידע משפטי ועסקי. המערכת תוכל גם להמליץ על עורכי הדין המתאימים ביותר מתוך המאגר, לפי נסיונם ותחומי התמחותם. כפועל יוצא, מכילה הפלטפורמה של 3Lawgy גם מערכת דירוג של עורכי הדין הפעילים בה.

המשקיעים, שמוכנים לממן את העלויות הכרוכות בתיקים אלו, זוכים לגישה מהירה ונוחה לתיקים ייחודיים בעלי פוטנציאל לתשואות גבוהות, יחד עם היכולת לקחת חלק בתובענות ייצוגיות ואפשרות לבנות תיק השקעות אטרקטיביות ומגוונות בתחומים משפטיים שונים. טכנולוגיית ה-AI של 3Lawgy תוודא כי תהיה התאמה גבוהה בין פרופיל המשקיע לבין פרופיל התיקים שיוצעו לו.

 

 

הטכנולוגיה

אחד היתרונות הבולטים של הפלטפורמה הוא בסיס הנתונים שלה: מאגר עצום של תובנות משפטיות, שלא ניתן למצוא כיום בשום מקום אחר. המאגר ימשיך להשתפר ולהתפתח, בזכות יכולת הלמידה האוטונומית של המערכת (Machine learning). בין השאר, המערכת תלמד לזהות סיכונים ואף לקבל החלטות משפטיות מושכלות יותר, באמצעות שימוש באלגוריתמים חכמים.

תכונות הפלטפורמה:

מערכת ניהול תיקים משפטיים - מערכת אינטואיטיבית לאיסוף, אחזור ותיוק מידע, מסמכים ורשומות המותאמת עבור כל אחד מהצדדים, תובעים, עורכי דין ומשקיעים, המבטיחה שכל השאלות, התשובות והתיעוד המועלים למערכת מאוחסנים באופן נגיש. כל המידע נשמר במאגר פרטי ומאובטח.

מערכת הפניות ומכרזים חכמה - המערכת מאפשרת לתובעים להגדיר ולתחם את הצורך המשפטי, לעורכי הדין להתחרות על צבר הזדמנויות באמצעות מענה למכרזים עבור כל תיק אשר לשירותים ותחומי ההתמחות המשפטית שלהם; כלים מתקדמים המאפשרים למערכת לבצע התאמה מדויקת בין התובע לבין עורך הדין הנבחר, וזאת על סמך סט של פרמטרים שהתובע מגדיר באמצעות שילוב יכולות AI מובנות.

קמפיין מימון מובנה - עורך הדין מנהל בקלות וביעילות את הקמפיין לגיוס ההון הדרוש למימון התיק היישר מהפלטפורמה. המערכת מציעה את אפשרויות ההשקעה בתיקים למשקיעים שונים, בהתאם לתחומי העניין שלהם.

מערכת תקשורת, תיעוד ואחסון במקום אחד -  התקשורת בין הצדדים במערכת מתועדת ומאוחסנת על גבי שרתי החברה. המידע זמין בכל עת לבעלי העניין הרלוונטיים. המערכת משתמשת בבוטים, שיחות וידיאו, צ'אט ועוד.

הצוות הטכנולוגי

3Lawgy בחרה ב- Feel-IT- Services בית תוכנה בין לאומי עם יכולות פיתוח מוכחות בתחום המובייל, Back-End, Front End, DevOps ו- AI להוביל את פיתוח המוצר בשלביו הראשונים במודל Safe shore. הבחירה בFeel-IT-Services הינה חלק ממהלך אסטרטגי שמטרתו להגיע לשוק במהירות ובמקסימום ערך ללקוחות תוך מימוש התפיסה העסקית והיישומית המוכחת הנקראת Lean-Start-up. בחירה זו תאפשר להקצות חלק גדול יחסית מההשקעה הראשונית לטובת שיווק וגיוס לקוחות ראשונים ומאידך שימוש במגוון רחב של מומחים טכנולוגים, מפתחים ואנשי תמיכה, וכל זאת בתקציב שפוי.    

 

המודל העסקי (הכנסות)

זירת הטכנולוגיה המשפטית (ליגל-טק) צוברת תאוצה בשנים האחרונות, עם היקף השקעות מצטבר של כ-3 מיליארד דולר. ההתקדמות העצומה בפיתוח טכנולוגיות, כמו AIובלוקצ'יין, מאפשרת לחברות רבות לסלול דרכים חדשות במרחב המשפטי. בד בבד, בשל הדרישה ההולכת וגדלה לשירותים משפטיים יעילים וזמינים, ברור כיום כי השוק יהיה חייב להשתנות ולהתקדם.

להערכתנו, הכלכלה השיתופית תשנה את השוק ללא היכר בשנים הקרובות - החל באיתור עורך הדין הרלוונטי, דרך אופן ההתקשרות עימו, ועד לאפשרות לממן את התיק מכספי משקיעים חיצוניים. כבר כיום אפשר לראות יותר ויותר השקעות כבר בשלבים המוקדמים של התביעות (Seed) ומגמה זו צפויה לצמוח בזכות בתי השקעות נוספים, שמעוניינים להיכנס לתחום ולהביא איתם השקעות פיננסיות משמעותיות.

ההכנסות של 3Lawgy ינבעו מארבעה מקורות עיקריים:

 1. דמי מנוי חודשיים של עורכי הדין הרשומים במערכת.
 2. עמלת פרימיום לפרסום שירותי עורכי הדין על גבי הפלטפורמה.
 3. דמי גיוס עבור הזכות להעברת תיק עם צפי לתרחיש של הצלחה לגורם המממן.
 4. עמלת סגירה מכל השקעה פיננסית, בסך 5%, בתיקים שהסתיימו בהצלחה.

 

השוק

זירת הטכנולוגיה המשפטית צומחת בתאוצה, עם חברות אשר מחוללות מהפכה במרחב המשפטי. מומחים מעריכים את גודל השוק בכמעט 645 מיליארד דולר. בשל הדרישה ההולכת וגדלה לשירותים משפטיים יעילים וזמינים, שוק זה  חייב להשתנות ולהתקדם.

הכלכלה השיתופית צפויה לשנות את שוק המשפט ללא היכר בשנים הקרובות: החל מאיתור עורך דין רלוונטי, דרך אופן ההתקשרות עימו, ועד לאפשרות לממן את התיק מכספי משקיעים.

להלן סיכום מפורט של נתוני ההשקעות הפיננסיות במגזר הטכנולוגיה המשפטית (נכון לחודש מאי 2018):

השקעה בטכנולוגיות משפטיות הפכה נפוצה יותר, עם התקדמות פיתוח ה-AI וטכנולוגית הבלוקצ’יין (Blockchain). מסיבה זו אנו רואים גידול בהשקעה בשלבי סיד (seed) ובשלבים מוקדמים. מגמה זו צפויה לצמוח עם בתי השקעות המעוניינים לפרוץ גם כן לתחום זה יחד עם השקעות פיננסיות משמעותיות.

ישראל נמצאת כיום באחת העמדות המובילות באימוץ של טכנולוגיות משפט (Legal Tech), ומכאן ההצלחה של האקו-סיסטם של הסטארט-אפים בתחום זה. סטארט-אפים ישראלים בתחום הטכנולוגיה המשפטית הם הסגמנט השלישי בגודלו מבחינת היקפי מימון. בכל רחבי אירופה, ההשקעה הפיננסית הממוצעת לכל סטארט אפ בתחום המשפטי עומדת על כמיליון דולר בלבד. ישראל בהשוואה, כמדינה עצמאית, מגיעה לרף ה-3 מיליון דולר לכל סטארט אפ משפטי (Legal Tech). זהו הישג יוצא דופן והוכחה נוספת לכך שהשקעה בטכנולוגיה הישראלית היא בחירה בטוחה יותר.

 

 

מתחרים ונוף תחרותי

הבידול המרכזי של 3Lawgy נובע מגישה משולשת הכוללת:

- בינה מלאכותית מתקדמת

- קהילת מומחי משפט

- מערך משקיעים המחפש תשואה גבוהה בסיכון סביר

מרביתם של המתחרים מנסים לפתור בעיות נישתיות וצרות בשוק השירותים המשפטיים בעוד 3Lawgy מציעה פתרון לבעיה רחבה בהרבה - גישה לשירותים משפטיים שאינה קיימת לכמות עצומה של אנשים.

מתחרים בשוק השירותים המשפטיים:

 • UpCounsel, Rocket Lawyer ו-Legal Zoom - פלטפורמות אשר מסייעות לתעשייה להחיל מודל שירותים סטנדרטי.

 • Avvo - מרקטפלייס לשירות משפטי המחבר בין צרכנים, עסקים, עורכי דין, יחד עם פורום שאלות ותשובות.

 • LawKick - פלטפורמת רשימות עורך דין המציעה שירותי ייעוץ משפטי באופן המבוסס על עלות קבועה מראש או באמצעות מערכת מכרזים.

שחקנים בתחום המרקטפלייס למימון התביעות:

 • LexShares - פלטפורמה למשקיעים בתחום הליטיגציה. הפלטפורמה מקשרת בין התובעים בסכסוכים משפטיים מסחריים לבין משקיעים למימון תיקיהם.

 • Yield Street - פלטפורמת השקעה חלופית למימון המונים. מציעה מגוון רחב של השקעות בחוב מגובה-נכסים עם זמני המתנה קצרים יחסית (בדרך כלל 12-26 חודשים) ממימון תיקים משפטיים ועד לנדל"ן מסחרי והשקעות אקזוטיות יותר.

 • Legalist - אלגוריתם AI למימון ליטיגציה אשר אוגר נתונים כדי לייצר תובנות מעשיות ליישום. חברה זו מתמקדת רק ב-6% של נתונים זמינים המגיעים מהחלטות בתי המשפט הציבוריים.

אסטרטגית האקזיט

המגזר המשפטי המסורתי אשר מוגדר כזהיר החל רק לאחרונה באימוץ טכנולוגיות. טכנולוגיה משפטית (Legal Tech) הינה חלק ממגזר השירותים האלטרנטיביים המתפתחים וכוח עולה בתעשייה בעשור האחרון. השוק המשפטי העולמי מוערך כיום בשווי של 645 מיליארד דולר.

המסלול הראשון בדרך לאקזיט הוא רכישה בידי אחת מחברות הענק הפועלות בשוק טכנולוגיות המידע המשפטי. כיום, קיימות 16 מגה חברות הכוללות את Thomson Reuters Lexis Nexis, Bloomberg, Wolters Kluwer, CPA ו-IBM. חברות ענק אלה משקיעות מדי שנה בחברות טכנולוגיה משפטיות או רוכשות אותן.

מסלולים פוטנציאליים אחרים בדרך לאקזיט כוללים חבירה לשחקנים חדשים בשוק השירות המשפטי, ביניהן נכללות 4 המובילות העולמיות בתחום ראיית החשבון (PWC, EY, Deloitte ו-KPMG). חברות אל עשויות בקלות להפוך לשחקניות הגדולות ביותר בענף המשפטי. במטרה להגדיל את רווחיהן, חברות אלו החלו לזהות את הפוטנציאל של הטכנולוגיה המשפטית כאחת מהזדמנויות הצמיחה הגדולות ביותר שיכולות לסייע בהתרחבותן.

כמו כן, יזמים בתחום הליטיגציה הפיננסית, בשוק המימון הקמעונאי - Benthan IMF, Burford Capital וחברות כמו Harbor Avocats - יוכלו בקלות לאחוז בנתח משמעותי מתחום הסטארט-אפ הטכנולוגי המשפטי.

שימוש בכספי הגיוס

עיקר כספי ההשקעה יופנו תחילה להקמת הפלטפורמה והפתרון הטכנולוגי. 3Lawgy נמצאת כרגע בשלב ה-MVP ואנחנו צופים תהליך הקמה של כשישה חודשים. במקביל להקמת הטכנולוגיה, תתחיל החברה קמפיין שיווקי שבמהלכו תצבור משתמשים וחברים מהעולם המשפטי.

תהליך ה-onboarding יחולק לשלושה פרוייקטים: משרדי עורכי דין, שותפויות עם משקיעים וחברות ליטיגציה פיננסית, ולבסוף קמפיין שיווקי שיסייע לתובעים לבצע הערכה של הבסיס המשפטי של תיקיהם.

הצוות

ליאור מיכלזון
מנכ"ל
ביוגרפיה
ליאור מביא עמו ניסיון של למעלה מ- 22 שנות בחברות בין- לאומיות מובילות ובסטאראפים, בניהול ופיתוח עסקי ובמכירות אסטרטגיות. במהלך הקריירה שלו התמחה בעולמות עסקיים ופתרונות טכנולוגיים רבים וחדשניים. הוביל עשרות יוזמות ורעיונות חדשניים בתחומי ניהול ידע, AI, IOT ,Cloud, eCommerce, Social Media ,e-payments ועוד, תוך הפגנה של יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה המבוססים על יכולת של למידה מהירה וראיה קדימה. מאמין גדול ביכולת הכלכלה השיתופית לחולל מהפכה צרכנית ,כלכלית וחברתית בתחומים רבים בחיינו והצלחתה לאורך זמן תלויה לא מעט בשינוי המערכת המשפטית אותה יובילו עורכי דין שיאמצו את השינוי.

 • מייסד
 • דירקטור
מדוע ליאור מיכלזון ?
יצירתי, בעל חשיבה מחוץ לקופסא,הבנה עסקית וטכנולוגית, יכולת ראייה קדימה

מארק רוז
COO
ביוגרפיה
מומחה בטרנספורמציה, פיתוח עסקי ובעל מומחיות הן בתאגידים והן בסטארט-אפים. מכהן כיום כמנכ"ל ומייסד של קבוצת Ballistra, המהווה שירות בוטיק עבור חברות סטארט-אפ, המבקשות להתרחב לקנה מידה בינלאומי. הקדיש 22 שנים להובלת משימות עסקיות קריטיות במגוון של מגזרים עסקיים שונים בתחום התאגידי. בעל ניסיון עשיר עם ארגונים ותאגידים בינ"ל גדולים (כולל חלק מהמותגים הגדולים בעולם) והוביל פרויקטים גדולים שבוצעו על פני איזורים גיאוגרפיים נרחבים. מוביל חדשני עם הבנה מוצקה גם בעסקים וגם בטכנולוגיה.

 • עובד מפתח
מדוע מארק רוז ?
לאחר שהובלתי הצעות עסקיות גדולות בשוק ורכשתי ניסיון סטארט-אפ ייחודי, אני מבין מה נדרש כדי להוציא לפועל תוכנית שתאפשר לסטארט-אפ לחדור לשוק הנבחר שלו, להגדיל את היקף העסק ולהתאים את עצמו כדי להפוך לשחקן מפתח בתחום פעילותו.

גבי מרצ‘ידאן
CTO
ביוגרפיה
CTO ב-Feel It Services, בעל תשוקה ל-AI, תכנות והרשת. כ-CTO, אחראי על הגדרת אסטרטגיה טכנולוגית וארכיטקטורת הפתרון. משמש כאחד השגרירים של קבוצת AI המקומית (IasiAI) ומטרתנו היא דמוקרטיזציה של הליכי העיצוב, הפיתוח והשימוש באינטליגנציה מלאכותית. אנו מלמדים, מאמנים ומשתמשים ב- AI במטרה לפתור בעיות בחיים האמיתיים.

 • עובד מפתח
נמרוד ורומן
שותף במשרד עו"ד יגאל ארנון
ביוגרפיה
התמחותו של נמרוד ורמן מתמקדת בייצוג חברות טכנולוגיה, משקיעים (פרטיים וקרנות הון סיכון) ורוכשים, עם ניסיון רב במימון פרטי, הן בחברות מבוססות והן בחברות מתפתחות, שותפויות תאגידיות, השקעות אסטרטגיות, מיזמים משותפים ומיזוגים ורכישות. במהלך עשור של רכישת ניסיון אינטנסיבי בעולם הטכנולוגיה, נמרוד ייצג מאות לקוחות, וסייע לכמה חברות להתפתח משלב הרעיון ועד להבשלת המיזם לכדי חברה בוגרת ו\או רכישתן. נמרוד הפך לשותף ב -2016. השלים תואר ראשון במשפטים (LLB) באוניברסיטת תל אביב בשנת 2008, שם למד גם לימודי עסקים. בשנת 2014 הוענק לו תואר שני במנהל עסקים (MBA) מביה"ס למנהל עסקים ע"ש רקנאטי, באוניברסיטת תל אביב. נמרוד התקבל ללשכת עורכי הדין בשנת 2009.

Feel-IT- Services
פיתוח
ביוגרפיה
Feel- It Services בית תוכנה איכותי במודל מיקור חוץ המתמחה בפיתוח אפליקציות על בסיס טכנולוגיות מתקדמות בתחומי המובייל, Back End, Front End, DevOps ו- AI. החברה מפתחת במתודולגיית Agile עבור לקוחות מישראל, צרפת, שוויץ ואנגליה. החברה קיימת למעלה מ- 10 שנים ביאסי רומניה והיא נמצאת בבעלותו המלאה של עידו פלדי.

 • עובד מפתח
 • יועץ
מדוע Feel-IT- Services ?
ניסיון רב בפיתוח עבור חברות סטארטאפ, יכולת להוביל פיתוח מוצר משלב הרעיון עד ליישום מלא. טאלנטים בכל תחומי הפיתוח, איכות בילתי מתפשרת, מגוון רב של שפות, כגון: אנגלית, עברית, צרפתית, רוסית, צרפתית ועוד.

מרטין ריטהולץ
ביוגרפיה
שופט מרטין ריטהולץ פרש כשופט של בית המשפט העליון של מדינת ניו יורק, נכון ליום 31 בדצמבר 2016, הוא הצטרף כיועץ מיוחד בתחום הליטיגציה בפירמת עורכי הדין שיבולת, הנחשבת לאחת מהפירמות המובילות בישראל. הוא אחראי לטיפול בענייני ליטיגציה מסחרית מורכבת מטעם המשרד, והוא מוקדש להמשך ההתרחבות של הליטיגציה המסחרית של שיבולת, הן בארץ והן בחו"ל. לפני הצטרפותו לשיבולת, הקריירה של השופט ריטהולץ, שנמשכה חמישה עשורים, כללה יותר מ -20 שנה כשופט, בתחילה בבית המשפט האזרחי של העיר ניו יורק, ולאחר מכן עם בית המשפט העליון של קווינס קאונטי, שם הוא מכהן כשופט מאז שנת 2000. לאורך כל הקריירה המשפטית שלו, הוא זכה למוניטין של פתרון מהיר של תיקים וניהל אלפי משפטים עם חבר מושבעים וללא חבר מושבעים . בתחילת הקריירה שלו התמחה השופטת רייתולץ בישראל עם קבלת התואר במשפטים - תחילה במשרד המשפטים, בירושלים עבור מאיר גבאי, אז סגן היועץ המשפטי לממשלה ונציב הפטנטים וסימני המסחר; ולאחר מכן, במשרד של ס. הורוביץ ושות ‘בתל אביב תחת ד"ר אמנון גולדנברג, ששימש כנשיא לשכת עורכי הדין . בחודש אפריל שנת 1999 קיבל את במסגרת אירוע היוקרתי להנצחת וויליאם גולדשטיין את הפרס השנתי המיוחד המוענק ע"י איגוד מזכירי המשפט לשופטים המצטיינים במערכת המשפטית בעיר ניו יורק.

פבל אלין
מוביל צוות Front-End
ביוגרפיה
חלק מצוות Feel It האחראי לבניית המוצר של 3lawgy, מוביל צוות ה-Front-End, הצטרף ל-Feel It Services לפני 6 שנים, אחראי על ניהול צוות של 15 אנשים במגוון פרויקטים וטכנולוגיות על בסיס מערכת או ספריות JavaScript. אחראי בנוסף על הארכיטקטורה, ביקורות קוד, ומערך ההדרכות, מוודא כי הכל מעודכן בהתאם לשיטות העבודה המומלצות והטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומסייע לעובדים להתמודד עם אתגרים שונים בעת הצורך.

 • עובד מפתח
פלורין אנדרייסי
מוביל צוות Back-end
ביוגרפיה
אישיות חזקה, אנליטית ובעלת כושר שכנוע. יודע כיצד להגדיר את מטרותיו ותמיד פועל כדי להשיג אותן. אוהב לפתח וליישם את הידע שלו ואינו מתפשר כשמדובר באיכות. מסוגל לתפוס במהירות טכנולוגיות חדשות ולמצוא את הפתרונות הטובים ביותר במטרה ליצור מוצרי רשת חדשניים. יתרונותיו: אחריות ואמינות.

 • עובד מפתח
ויקטור טרחון-אונו
מהנדס DevOps
ביוגרפיה
בעל 18 שנות ניסיון ברשתות וניהול מערכות ומומחה במערכות ענן, ויקטור טרחון-אונו הוא שחקן צוות מוצלח, פרגמטי, מבריק, מאתר פתרונות בעל תושייה, אנליטי, חותר לשיפור, לומד במהרה, משקיע בעבודתו, ומתפקד תחת מצבי לחץ כמעט בדיוק כמו במצב רגיל.

 • עובד מפתח
מישל מפתיי
מנהלת Account Success
ביוגרפיה
בעלת 10 שנות ניסיון בפיתוח עסקי ותוצאות עסקיות, עם מיומנויות חזקות בתקשורת וניתוח, במשך 7 שנים ב-Feel IT, אני אחראית גם על ניהול החשבון הפנימי בחברה. בעלת כושר שכנוע, יכולת הקשבה ושאפתנות, מחפשת תמיד את הדרכים הטובות ביותר לעמוד ביעדים ולמצוא פתרון לכל סוגיה.

מנואלה תמס
תמיכה בצוות ה-QA ושירות הלקוחות
ביוגרפיה
חלק מצוות Feel IT בפרויקט 3Lawgy, כארבע שנים במחלקת ה-QA. במהלך תקופה זו פיתחתי מיומנויות הערכה, בדיקה, ואימות תוכנה ו/או שירותי IT, פיתחתי ויישמתי פתרונות לבעיות באבטחת איכות, תהליכי דיווח ומערכות. כמו כן, אני אחראית על ניהול צוות קטן בפרויקט שילוט דיגיטלי, ומשמשת כאשת הקשר בין הלקוח לבין צוות הפיתוח, במטרה לעמוד בציפיות הלקוח. בנוסף, אני מציעה שירותי תמיכה עבור לקוחותינו וכתיבת מפרטים פונקציונליים וקריטריונים לקבלה, בהתאם לדרישות הלקוח. תחומי הפרויקט: שילוט דיגיטלי, תיירות, תעשיית המלונאות, תוכנות ארגוניות.

משקיעים 1

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

  אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו