מפרסם: בן זנתי
CEO

Anima

Anima פיתחה טכנולוגיה ייחודית, אשר לראשונה מאפשרת להורים ולאנשי מקצוע חלון לעולמו הפנימי של הילד. הטכנולוגיה, אשר מבוססת על מחקרים קליניים, מנתחת את ציוריהם של הילדים באופן יעיל ומידי, ומציגה את משמעותם הפסיכולוגית. Anima פורצת דרך בשוק של מיליארדים.

$14,400

גויסו עד כה

2

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג: מניות  
שלב: Seed
קטגוריה: רכב ותחבורה
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 2
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

בתכנית הכרישים הוצעה לחברת אנימה השקעה של מיליון שקלים

Anima נבחרה להציג בתוכנית הכרישים של קשת ואף זכתה להיות בין החברות הבודדות בתכנית אשר קיבלו הצעת השקעה! Anima קיבלה הצעה מ-2 משקיעים אסטרטגיים, מהמוכרים בעולם ההשקעות: זוהר לבקוביץ', אשר בעברו שימש כמנכ"ל ומייסד חברת Amobee, ומדובי פרנסיס, מייסד קרן הון סיכון אמריקאית אשר מנהלת מאות מיליוני שקלים.

 

חברת Anima נבחרה לייצג את ישראל ע"י IBM

חברת Anima זכתה להיות החברה היחידה שנבחרה לייצג את ישראל בתחרות העולמית  IBM Watson Build Challenge שהתקיימה בצרפת. התחרות נפרסה על פני שלושה חודשים, אשר במהלכם קיבל צוות Anima תמיכה עולמית מאנשי המקצוע של IBM בתחום המנטורינג העסקי והטכנולוגי לצורך שיפור המערכת והצגתה בגמר. מתוך 135 חברות באירופה שהגישו את מועמדותן רק 32 חברות נבחרו לעלות לשלב הגמר בזכות הפתרון הטכנולוגי החדשני והייחודי שלהם, Anima שלנו כמובן הייתה ביניהן.

 

שיתוף פעולה עם מוסדות אקדמאיים מובילים בתחום

המחקר העוסק בניתוח ציורים קיים כבר למעלה מ- 200 שנים ומכיל מאמרים, ספרים ומחקרים רבים הממחישים את חשיבות הנושא בבחינת עולמם הפנימי של ילדינו.

Anima עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי מחקר מובילים בתחומם, אשר שוקדים על פיתוח ראשון מסוגו בעולם בתחום של ניתוח ציורים ממוחשבים. Anima מצויה כיום בשלבים הסופיים של חתימת חוזה לשיתוף פעולה עם מרכז אמילי סגול באוניברסיטת חיפה, מהמרכזים הגדולים והמובילים בעולם לחקר ציורי ילדים, בראשותה של פרופסור רחל לב-ויזל אשר נחשבת לאחת מהדמויות הבולטות בעולם בתחום של אבחון וטיפול בילדים בסיכון באמצעות שימוש בציורים. 

 

טכנולוגיה פורצת דרך בתהליך של קבלת פטנט

Anima מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך בתחום הנפשי וההתפתחותי של הבנת הילד. Anima מאפשרת סריקה וניתוח מיידי של ציורים בצורה אפקטיבית תוך שימוש באלגוריתמים מתקדמים של עיבוד תמונה ולמידה חישובית בהן Deep Learning. כיום Anima היא החברה היחידה בשוק אשר מאפשרת ניתוח יעיל ומיידי של ציורים להבנת עולמו הפנימי של הילד.
Anima הגישה בקשת פטנט בארצות הברית על התהליך והאופן של ניתוח הציור, הבקשה נכתבה על ידי משרד עורכי הפטנטים ארליך אנד פנסטר אשר נחשב לאחד מהמובילים בישראל. 

 

חדירה לשוק אשר הולך וגדל מדי שנה

תחום בריאות הנפש ואבחון בעיות התפתחותיות בקרב ילדים, הואו נושא מרכזי וחשוב, ובשנים האחרונות אף נמצא בתנופה. מחקרים עדכניים שנערכו בנושא, מראים כי אצל אחד מכל עשרה ילדים מאובחנת בעיה בנושא בריאות הנפש! בנוסף, כשני שליש מהם מקבלים סיוע מועט או שאינם מקבלים סיוע כלל.

מחקר שנערך בנושא, בין השנים 1996-2013 הציג צמיחה משמעותית בהשקעות בתחום שירותי בריאות הילדים בארצות הברית. בשנת 1996 עמד סכום ההשקעות על 149.6 מיליארד דולר, ובשנת 2013 הגיע סכום ההשקעות ל- 233.5 מיליארד דולר.

 


כתבו עלינו במדיה :

* מגזין גיקטיים 

לצפייה בכתבה

* מאקו ערוץ 2

לצפייה בכתבה

פיצ'

הרעיון

הצורך באנימה

ילדים רבים ברחבי העולם סובלים מבעיות התפתחותיות או רגשיות, עם זאת, ידיעה והבנה של מצב הילד אינן עניין פשוט. בין אם מדובר בהורה, ספק שירותי בריאות, יועץ חינוכי או מבוגר אחראי בכלל. ילדים רבים בגילאי 4 ומעלה ממעטים לבטא את רגשותיהם, לעיתים בשל אוצר מילים מוגבל ולעיתים בשל גורמים אחרים, כגון: דיכאון, מצוקה, כעס או אפילו טראומה.

אנימה מספקת פתרון טכנולוגי ייחודי אשר מאתר ומתריע אודות בעיות בשלבי ההתפתחות וכן מצוקות רגשיות ובכך מתאפשר טיפול נושאים אלו כבר בשלב מוקדם.

מחקר שנערך בארה"ב מצא כי 1 מתוך 7 ילדים בארצות הברית סובל מ- MBDD (Mental, Behavioral, and Developmental Disorders) וכי רק 20 אחוז מתוכם מאובחנים ומקבלים טיפול.

כמו-כן, בימינו להורים לא תמיד יש את הכלים או הזמן להבין את מצבם של ילדיהם, וזאת בשל לחצי היום יום ועבודה מרובה. מצב זה מוביל לכך שהורים אינם מצליחים להקדיש לילדיהם את הזמן הדרוש, והאינטראקציה בין ההורים לילדיהם קטנה. התוצאה של האמור היא שפעמים רבות עשויים ההורים לפספס נושא את שעובר על הילד והאם הילד חווה קשיים במהלך יומו.

 

 

ילדים אוהבים לצייר, וציוריהם חושפים בפנינו מידע רב אודות עולמם הפנימי והרגשי של ילדינו, אשר במרבית הזמן אינו גלוי בפנינו. ציור יחיד יכול לספק מידע רב אודות מצבו של הילד בין אם מדובר במצבו הרגשי, הנפשי, ההתפתחותי, כישוריו החברתיים ועוד.

בין אם מדובר בהורה, איש חינוך או ספק שירותי בריאות, הבנת מצבו הנפשי של הילד אינה עניין פשוט.

המערכת של חברת אנימה מאפשרת ההורים, אנשי החינוך ואנשי המקצוע, לקבל מידע אודות מצבו ההתפתחותי והרגשי של הילד על בסיס הציורים שלהם. כל מה שצריך לעשות הוא לאפשר לילדיכם לצייר  על גבי המערכת או לצלם ציור שנעשה על דף והמערכת תעשה את שלה באופן אוטומטי.

הפיתוח של חברת אנימה מהווה פרויקט ראשון מסוגו בעולם, המאפשר ניתוח פסיכולוגי של ציורים על גבי מסך מגע וכן באמצעות סריקת ציורים למאגר המערכת. חברת אנימה נמצאת בשלבים מתקדמים של רישום פטנט ביחס למערכת אותה היא מפתחת, אשר עושה שימוש בטכנולוגיות AI  ,Deep Learning וכן באלגוריתמים מתקדמים שהחברה פיתחה. נוסף לכך המערכת עושה שימוש במחקרים אקדמיים בתחום ניתוח ציורי ילדים. הטכנולוגיה שאנימה פיתחה מבצעת ניתוח מידי של ציור הילד ומנפיקה דו"ח מפורט עבור הגורם הרלוונטי.

החזון של חברת אנימה הוא לייצר את מאגר הציורים הגדול ביותר בעולם מאגר החוצה גילאים, תרבויות, ויבשות. הגשמת החזון תאפשר לחוקרים ברחבי העולם לקדם בצורה משמעותית את המחקרים בתחום, תשפר את רמת הדיוק של המערכת וכפועל יוצא תוביל לקידום אדיר בתחום בריאות הנפש בקרב ילדים.

 

ניתוח בארבעה שלבים פשוטים

השימוש במערכת מתבצע באמצעות ממשק קל, נוח וידידותי לשימוש הכולל 4 שלבים פשוטים. הגישה למערכת מתאפשרת מכל מקום ומקנה להורים, אנשי חינוך וגורמים מקצועיים, גישה נוחה וקלה למידע.

 


 

הטכנולוגיה

המערכת עושה שימוש באלגוריתמים ייחודיים תוך התבססות על טכנולוגיית אינטליגנציה מלאכותית ולמידה עמוקה. המערכת מבצעת ניתוח של הציור ב 2 מישורים: הראשון, הפרדת הציור לאובייקטים בודדים כאשר כל אובייקט מנותח בנפרד. השני, זיהוי אופן ביצוע הציור, תוך בחינת קריטריונים כגון: מידת הלחץ שמופעל על גבי המסך, סוג הקווים, הצבעים, פרופורציות ועוד.

השילוב הייחודי של הטכנולוגיות האמורות, מאפשר ניתוח ברמות דיוק גבוהות ביותר, אשר משתפר ככל שהילד ממשיך לצייר על גבי המערכת.

השימוש בטכנולוגיות Ai ו- Deep Learning, מקנה למערכת יכולת של למידה עצמאית. המערכת פועלת בשני מישורים מבחינה זו-  הראשון, שימוש במאגר הציורים של הילד הפרטני לצורך ניתוח מידי. השני, שימוש במאגר הכולל של הציורים לצורך הגברת הדיוק ברמת המערכת, בהתחשב ביכולת מתקדמת ללמידה עצמאית של המערכת.

המערכת מסתמכת על מחקרים אקדמיים, קליניים וגורמים מקצועיים.

 

ניתוח ופרשנות

הפתרון הייחודי של אנימה מודד את מצבו של הילד באמצעות ציורים שהילד מצייר על-גבי המערכת ובכך מקנה למבוגר האחראי גישה לעולמו הפנימי של הילד.

בין אם מדובר בקשיים שהילד חווה כגון: קשיים התפתחותיים מוטוריים ועוד, או בין אם מדובר בפן החיובי: יכולות מתקדמות של הילד ביחס לגילו וכן אלמנטים נוספים דוגמת כושר מנהיגות, אינטליגנציה ועוד.

המערכת בוחנת מגוון רחב של פרמטרים בעת ניתוח הציור, כגון: סוג הצורות שצוירו, סוג הצבעים שהילד השתמש בהם, כמות הזמן שהילד צייר, מידת הלחץ שהפעיל בביצוע הציור, פרופורציות בין האובייקטים שצוירו ועוד.

כמו-כן, המערכת עושה שימוש במספר מבחנים המבוססים על ציורי, אשר מאפשרים זיהוי של רמת האינטליגנציה של הילד על-ידי בחינת רמת הדיוק בפרטים ומידת ההשקעה מצד הילד במהלך יצירת דמות בציור.

השוק

חברת אנימה פונה לשני שווקים עיקריים – שוק הבריאות הדיגיטלי ושוק אפליקציות החינוך.

בשנת 2020, שוק הבריאות הדיגיטלי צפוי להגיע לנפח מסחר של כ- 55 מיליארד יורו ושוק אפליקציות החינוך צפוי להגיע לנפח מסחר של כ- 30 מיליארד יורו. פלח השוק הספציפי אליו מכוונת חברת אנימה הוא "בריאות במכשירים ניידים"( mobile health). תחום הנמצא במגמת צמיחה אדירה בשנים האחרונות, במסגרתו גויסו בין השנים 2015-2017 למעלה מ-32 מיליארד דולר בארה"ב ולמעלה מ-13 מיליארד דולר באירופה. 

עד שנת 2018, צפויה אירופה להוות את השוק הגדול ביותר בתחום הבריאות הדיגיטלית, עם נתח שוק של 33.3% מכלל השוק העולמי. המסחר בשוק בריאות הנפש הדיגיטלי (תוכנות) נאמד בשנת 2015 בסכום של כ- 2.2 מיליארד דולר כשארה"ב מובילה את השוק עם נפח מסחר של כ- 45% מהשוק ואחריה אירופה עם כ- 27% . השוק העולמי בתחום בריאות הנפש בעולם הדיגיטלי צפוי להגיע להיקף מסחר של כ- 4.5 מיליארד דולר בשנת 2020.

מיקרו-

עלות שעת טיפול עם איש מקצוע בארה"ב היא כ- 80-120 $, כאשר אבחון יעיל מושג ב-15 מפגשים בממוצע, מה שמוביל לעלות אבחון כוללת של מעל 1500 דולר בממוצע. בבריטניה, עלות טיפול דומה, עומדת על כ-1350 ליש"ט בממוצע. בהתחשב בעלויות הטיפול הגבוהות, נחסמת הלכה למעשה הגישה לטיפולים אלו בפני חלק גדול של האוכלוסייה.

הארגון לבריאות נפש טובה (Mental health foundation) מעריך כי כ-10% מהילדים, סובלים מבעיות נפשיות המצריכות טיפול. מתוכם, 10%-15% סובלים מבעיות המוגדרות כבעיות נפשיות חמורות. עוד עולה כי רק כ-20% מהילדים החווים בעיות כאמור, זוכים לטיפול הראוי וזאת בעיקר בשל שיקולים כלכליים. 

פנייה לטיפול מתבצעת ברוב המקרים רק לאחר איתור בעיה ובשלב מאוחר יחסית ולא כהליך מונע. האמור מגדיל את כמות הטיפולים הנדרשת ומוביל לעלות טיפול כוללת גבוהה יותר.


המודל העיסקי

חברת אנימה עושה שימוש במודל עסקי "דינאמי" המותאם לפי הלקוח הפוטנציאלי ומטרותיו, כאשר לכל לקוח מותאמת מערכת ייעודית המבוססת על הטכנולוגיה המפותחת בחברת אנימה, תוך שימת דגש על צרכי הלקוח ומתן מענה מיטבי לדרישות האופייניות למוסד ולתחום עיסוקו הספציפי.

חברת אנימה פונה למספר קהלי לקוחות פוטנציאלים כמפורט להלן:

B2C:

 1. הורים לילדיםתשלום חודשי עבור שימוש במערכת. הורים יוכלו לקבל עד 7 ניתוחים של ציורים ללא עלות לפרק זמן מוגבל, לאחר מכן ההורה יוכל לבחור בין תשלום חד פעמי לבין תשלום חודשי בעלויות נמוכות יחסית.

B2B:

 1. נותני שירות בריאות- בתי חולים וקופות חולים : רישיון שנתי פר משתמש.

מערכת אנימה מייצרת ערך מוסף גבוה לספקי שירותי בריאות. מבחינה שיווקית, שימוש במערכת אנימה מקנה ערך מוסף ללקוחות הקצה של משתמשים אלו, בעיקר להורים צעירים אשר מהווים קהל לקוחות אטרקטיבי עבורם. מבחינה טיפולית וכלכלית, שימוש במערכת של חברת אנימה יסייע בהקטנת כמות פניות הסרק לאנשי מקצוע.

כמו-כן, הוזלת עלות האבחון אשר תיתן מענה לאוכלוסייה רחבה יותר. הוזלה כאמור תאפשר טיפול כבר בשלב מוקדם, ותוזיל את עלויות הטיפול בצורה משמעותית. מוסדות אלו יציעו למטופליהם את השירותים השונים שפלטפורמת אנימה מאפשרת, במתכונת רישיון שימוש כולל.

 1. גופים ומוסדות חינוך: רישיון שנתי פר משתמש.

אנימה תציע מוצר לשימוש בבתי ספר וגנים, גורם אשר יסייע בהבנת הילד ברמה אישית ומתן מענה לצרכיו בצורה פרטנית ואוטומטית. כמו-כן, יתאפשר איתור מוקדם של מקרים חריגים כגון: התעללות, בריונות, בעיות התפתחותיות ועוד.

מוסדות אלו יציעו להורים או מטופלים את השירותים השונים שפלטפורמת אנימה מציעה, במתכונת רישיון שימוש, כאשר תנאי הרישיון יהיו תלויים במאפיינים הספציפיים של אותו מוסד.

 1. תרפיה באמנות ופסיכולוגיית ילדים:

קליניקות פרטיות ירכשו חבילה פרטית אשר תסייע להם במעקב אחר הקשיים ומצבם ההתפתחותי של מטופליהם בכל עתמתכונת הרישיון המתוכננת היא רישיון שימוש כולל ולא רישיון מבוסס-משתמש.

 1. משחקים חינוכיים: רישיון על גבי מכשירים של החברות.

אנימה תיצור שת"פ עם חברות ענק בתחום המשחקים החינוכיים, תחת רישיון, כגוןVTech, Leafprog, Osmo. מודל ההכנסה מאפיק זה הוא מודל מבוסס תמלוגים משותפים.

 1. צדקה ומטרות חברתיות: רישיון בהנחה של 50%

רישיון בעלות מופחתת, יהיה זמין לארגוני צדקה רשומים אשר עובדים עם ילדים שסובלים מבעיות רגשיות או התפתחויות.


מתחרים

ניתוח ציורי ילדים מתאפשר כיום בעיקר באמצעים מסורתיים כגון ספרים, מחקרים ופניה לפסיכולוגים או מטפלים פרטיים, אך עם זאת בשנים האחרונות ישנה התעוררות של פיתוחי מערכות ממוחשבות בתחום. במצב הנוכחי, ישנם שני סוגים עיקריים של מתחרים:

1. אנשי מקצוע:

אנשי מקצוע בעלי מומחיות ספציפית בנושא, כגון פסיכולוגים עם הכשרה מתאימה ומטפלים באמנות, אשר מספקים אבחון וניתוח על מצבו הנפשי והרגשי של ילד.

המערכת תשמש ככלי נוסף בידיהם של אנשי המקצוע ותאפשר אבחון מוקדם של קשיים. כך שהלכה למעשה חברת אנימה אינה נמצאת בתחרות ישירה עמם אלא משתפת איתם פעולה ואף מגדילה את קהל לקוחותיהם על-ידי הוזלת האבחון והפניית מטופלים בהתאם לצורך.

2. מערכות ממוחשבות קיימות:

אסטרטגית האקזיט

התפתחות הילד בדגש על בחינת המצב הנפשי, זוכה לעניין רב מצד משקיעים.

היקף הגיוסים בתחום החינוך בגילאים מוקדמים נמצא במגמת עלייה משמעותית בשנים האחרונות. על פי אתר CB Insights, תחום בריאות הנפש המקוון, צובר תאוצה בשנתיים האחרונות בגיוס כספים מקרנות הון סיכון, ניתן לראות כי בשנת 2016 חלה עליה של כ- 19% ובשנת 2017 חלה עליה של כ-28%. מבין החברות הבולטות ניתן לראות את חברת Quartet, שגייסה סכום של 40 מיליון דולר.

בתחום החינוך בגילאים מוקדמים, ניתן לראות חברות אשר הבשילו לסבבי גיוס הון מתקדמים יותר, כגון חברת Osmo שגייסה 38.5 מיליון דולר, Knowledge Holdings שגייסה 44 מיליון דולר, ו- NeoBear שגייסה 56 מיליון דולר.


 

ציר הזמן

בשנת 2018 החברה תתמקד בהמשך פיתוח המערכת תוך שת"פ עם מוסדות אקדמיים. הפיתוח יכלול את שיפור יכולות ה-  AIשל המערכת וכן, הרחבת מאגר הנתונים ויכולות הניתוח של המערכת בעזרת מחקרים נוספים. המטרה הינה לשפר את רמת הדיוק של המערכת בהיבט של ניתוח מעמיק, בשאיפה להתחיל בשיווק המוצר לציבור הרחב, כבר בדצמבר 2018 וזאת בנוסף לפעולה במקביל לפי ששת המודלים העסקיים המנויים לעיל.

שימוש בכספי הגיוס

הצוות

בן זנתי
מנכ"ל
ביוגרפיה
בן זנתי הוא בוגר מערכות מידע באוניברסיטה הפתוחה, בתפקידו האחרון בן היה אחראי על תיקי לקוחות גדולים, תפקיד זה אפשר לו לרכוש ניסיון בניהול עובדים ומכירות של מיליונים דולרים בתוך ומחוץ למדינת ישראל. בן הוא יזם בקרן שמש וב- Xinova שהינה רשת חדשנית עולמית, מאז 2014.

 • מייסד
 • עובד מפתח
פרופסור רחל לב-ויזל
מובילת המחקר & יועץ
ביוגרפיה
פרופ‘ לב-ויזל, דוקטור לפילוסופיה, היא פרופסור ומנהלת המרכז לחקר אמנויות יצירתיות על שם אמילי סגל, בית הספר לאומניות ותארים מתקדמים באוניברסיטת חיפה. רחל פירסמה יותר ממאה חמישים מאמרים מדעיים וכן שישה ספרים בנושאים כגון שימוש בציורים למטרות אבחון וטיפול, השפעות ארוכות טווח של השואה, העברת טראומה בין-דורית והתעללות מינית בילדים. פרופ‘ לב-ויזל היא מטפלת מנוסה, מטפלת משפחתי מוסמכת ומנחה קלינית מוכרת ברחבי העולם. תחומי מחקר: טראומה; התעללות מינית בילדות; התעללות בילדים; אלימות במשפחה; שואה; שימוש בציורים למטרות אבחון וטיפול. רחל לב ויזל מנהלת את מרכז המחקר על שם אמילי סגול, מרכז מחקר זה הוא בין הגדולים בעולם לחקר ציורים ורחל אף הדמות הבולטת בעולם בתחום של ניתוח ציורי ילדים.

 • יועץ
משה בוטמן
יועץ טכנולוגי & מוביל בינה מלאכותית
ביוגרפיה
משה בוטמן, בוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות מהטכניון, תואר שני ושלישי במדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן. ד"ר בוטמן מתמחה בזיהוי אובייקטים והכרה בתמונות ווידאו המבוססים על גישת Machine Learning. משנת 2000 עוסק במחקר ופיתוח בתחום זה. מרצה בבית הספר למדעי המחשב במכללה למנהל.

 • יועץ
ניב אליהו
סמנכ"ל טכנולוגיות
ביוגרפיה
ניב אליהו בוגר ממר"ם בצה"ל, בעל ניסיון של למעלה מ -7 שנים בפיתוח ובניהול מערכות. ניב שירת כקצין והיה ראש צוות של שישה מפתחים. מנוסה בעיצוב ארכיטקטורות מאפס ומגוון טכנולוגיות כגון AI ולמידה חישובית. בוגר תואר ראשון במדעי המחשב.

 • מייסד
 • עובד מפתח
רחל בלומנפלד
פסיכולוגית
ביוגרפיה
רחל בלומנפלד היא פסיכולוגית, יועצת חינוכית ופיתוח. פסיכולוגית בכירה בבית החולים בני ציון. מרצה לתואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית, אבחון בגיל הרך באוניברסיטת חיפה. מפעילה מרפאה פרטית משלה לפיתוח הילד.

 • עובד מפתח
מארק רוז
מנהל אסטרטגיה עיסקי
ביוגרפיה
מארק רוז, מייסד ומנכ"ל חברת ייעוץ לסטרטאפים ומייעוץ ל- Anima-ey. מביא מעל 22 שנה של התמחות עסקית ומומחיות מתפקידים בכירים בתאגידים גלובליים ומוסדות מפתח. שילוב ייחודי של ניסיון בתעשייה הקשורים שנים בכמה תאגידים הגדולים בהייטק ברחבי העולם. עובד עם אנימה לבנות פעולות, אסטרטגיה ותוכנית פיננסית.

 • יועץ
מיכל בוגין
מטפלת באומנות
ביוגרפיה
מיכל בוגין בוגרת לימודי אמנות במכללת לסלי ובאוניברסיטת חיפה, סיימה את לימודי הפסיכותרפיה והוראה בתל אביב. הרצתה בפסלי קולג ‘ובבית ברל. מפעילה מרפאה פרטית לילדים ומבוגרים, ומרצה מורשה לטיפול באמנות. כתבה את הספר "אל תפריע, אני ציור".

 • עובד מפתח

משקיעים 2

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

  אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו