מפרסם: ניר זילבר
CEO
שתפו

Babysitting

Babysitting הינה פלטפורמה חדשנית, המחברת הורים לבייביסיטרים אמינים ומומלצים בקרבת מקום. לאחר השקה מוצלחת בישראל, החברה מובילה את השוק הישראלי עם כ-34,000 בייביסיטרים והורים רשומים והיא צפויה להתרחב לאירופה וארה"ב.

112%

מיעד הגיוס

14

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:מסחר אלקטרוני
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

ההזדמנות

אפליקציית בייביסיטינג מייצגת הזדמנות יוצאת דופן להשקיע במרקט פלייס של On demand Babysitting services הנמצא בשנים האחרונות בצמיחה אקספוננציאלית.  בייביסיטינג משנה את כללי המשחק בשוק והופכת להיות במהירות לדרך פופולארית להזמנת, ניהול ותשלום הבייביסיטר. משקיעים שיצטרפו עכשיו, ייהנו ממחיר כניסה נמוך לשותפות באפליקציה שמעומדת להיות משמעותית בשוק הבייביסיטר העולמי, יחד עם מודל עסקי פשוט ויעיל בעל פוטנציאל של מיליארדי דולרים.

השוק

שוק הבייביסיטרים במערב אירופה, צפון אמריקה ואסיה נאמד ב- 166 מיליארד דולר לשנה!

הפתרון שלנו ימשוך את קהל משתמשים אטרקטיבי: תלמידות וסטודנטיות מחד, ואימהות על פי פילוח של גילאי הילדים מאידך. הדבר יאפשר מגוון של שיתופי פעולה מסחריים ופרסום ממוקד לקהל היעד.

היתרון הטכנולוגי

בייביסיטינג הינה פתרון All in one חינמי המאפשרת בחירה מרובה מידית מרשימת בייביסיטרים מותאמת לצרכי ההורה הספציפי, ראיון מידי לבייביסיטרים פוטנציאלים, פיקוח במהלך הבייביסיטר ותשלום בלחיצת כפתור. לבייביסיטיר יתרון טכנולוגי משמעותי על פני המתחרים – פורטלים ממוחשבים וקבוצות פייסבוק שהינם למעשה לוחות מודעות בתשלום.

הוכחת ההיתכנות

במהלך 2016 בייביסיטינג השיקה בישראל גרסת בטא שזוכה לפופולריות רבה בקרב הורים ובייביסיטירים, המשתמשים בתדירות הולכת וגוברת בשרות. האפליקציה אף נבחרה לשיתוף פעולה עם חברת ישראכארט לביצוע תפעול הארנק האלקטרוני שבאפליקציה ופרסום האפליקציה.

הזדמנות משמעותית לצמיחה גלובאלית ארוכת טווח

החברה מתעתדת להשיק את האפליקציה בארה"ב ובאירופה ב 2018 במטרה לכבוש מיליוני לקוחות פוטנציאלים שייהנו משימוש באפליקציה מחד וממועדון לקוחות אטרקטיבי מאידך.

הצוות

הצוות המנוסה של בייביסיטינג מביא אתו ניסיון ניהולי, טכנולוגי, שיווקי ותפעלי ברמה גבוה כמו גם הכרות עם שווקי היעד ויכולת למנף את ההצלחה בארץ למודל שיותאם לשווקי הבייביסיטר בעולם. 

פיצ'

הרעיון

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במהפכה שלנו, אפליקציית בייביסיטר אשר מגדירה מחדש את הדרך בה הורים ובייביסיטרים מתקשרים.

בכדי למצוא בייביסיטר אמין ורציני, הורים נוטים בדרך כלל לסמוך על המלצות חברים מ "פה לאוזן". ולא אחת  ולעיתים אף ברגע האחרון, "נתקעים" ללא פתרון זמין התואם את דרישותיהם הגבוהות לשמירה על ילדיהם בשעת הצורך.

אנו בבייביסיטינג מספקים להורים חווית משתמש באמצעות אפליקציה המאפשרת הזמנת בייביסיטר נוחה ומהירה. בעזרת מנוע הזמנה "בזמן אמת" המשלב מסנני חיפוש מקבל ההורה בייביסיטרים מותאמים לצרכיו, המתגוררים בקרבת מקום ומומלצים על ידי משתמשים קודמים . ראיון בשיחת וידיאו מעצים את חווית המשתמש ומאפשר בחירה סופית מהיצע הבייביסיטרים. ההורים יכולים גם לשלם לבייביסיטר באשראי בלחיצת כפתור.

בייביסיטינג מציגה מודל עסקי פשוט וברור, גביית עמלה מהבייביסיטר של 4% מכל עסקה. במידה וההורה בוחר לשלם באשראי בלחיצת כפתור בנוסף, במקרה של חיפוש של בייביסיטר רב פעמי קבוע או מטפלת ההורה משלם 5 ₪ על תוצאות החיפוש. האפליקציה מציעה גם לבייביסיטריות המעוניינות להופיע בראש רשימת החיפוש באזורן, לעשות זאת באמצעות תשלום מתחדש של 10 ₪ בחודש.

בייביסיטינג עמדה במטרה שהציבה לעצמה בתקופת החדירה הראשונית, להיות השחקן המוביל בשוק הישראלי עם למעלה מ 20,000 בייביסיטרים שנרשמו לאפליקציה בכיסוי ארצי.

במהלך שנת 2018  האפליקציה מתוכננת להיפרס בארה"ב (שוק של 47 מיליארד דולר) ובמספר ארצות באירופה (שוק של 31 מיליארד דולר). כמו כן, בשנת 2018 בייביסיטינג מתכוונת להשיק מועדוני לקוחות ייחודיים ל-2 הקהלים – הורים המפולחים לפי גיל הילדים ובייביסיטריות (הרישום למועדונים אלו נפתח לאחרונה ומעורר עניין רב בקרב משתמשי האפליקציה). 

איך זה עובד

Road Map
 

בייביסיטינג בתקשורת

 

אברי גלעד והילה קורח מגלים את בייביסיטינג
אברי גלעד והילה קורח מגלים את בייביסיטינג - האפליקציה למציאת בייביסיטר בלחיצת כפתור . הורידו את האפליקציה החינמית הכוללת אפשרות תשלום בכרטיס אשראי ותיהנו!

ינואר 2017 

 

 

דני רופ מתלהב וממליץ
"מחפשים בייבי סיטר? קבלו את האפליקציה הישראלית שתקל על תהליך החיפוש

ינואר 2017 

 

 

 

ערוץ 22: מחירי הבייביסיטרים שוברים שיאים
בעזרת אפליקצית בייביסיטינג עדיין ניתן למצוא בייביסיטר במחיר שפוי למסיבות הסיליבסטר״

דצמבר 2016

 

 

 

 

לילה כלכלי
אחד הסיוטים הגדולים של כל הורה הוא למצוא בייביסיטר טובה ואמינה. אפליקציה חדשה מבטיחה לסדר לכם בייביסיטר שעברה בדיקה מוקדמת, לפי הזמן הזמן והעלות שמתאימים לכם - וגם תאפשר לשלם דרך הסמארטפון. מעין פרילוק בדקה

 

 

 

 

הצוות

אירה קוגן
מנהל כללי - ארה"ב
ביוגרפיה
אירה הובילה מכירות, פיתוח עסקי, תכנון פתרונות לפי צרכי הלקוח, אימפלמנטציה מקצה לקצה, דילוור ואחזקה של פתרונות תוכנה למגוון לקוחות של חברת אמדוקס. אירה מנוסה במשא ומתן מול ספקים, פרטנרים ולקוחות. אירה ניהלה צוותי פיתוח ואופרציה כחלק מקשת תפקידיה כמנהלת לקוחות בחרת אמדוקס.

 • עובד מפתח
מדוע Ira Kogan ?
אירה ידועה ביוזמה שלה לפיתוח הזדמנויות חדשות בשילוב עם מסירות ושקדנות בביצוע כל מטלה שקיבלה על עצמה כמו גם ביכולות הניהול וההובלה שלה. לאירה יכולת מוכחת במשא מתן עם מגוון שותפים ולקוחות. אין שני לה בלהמציא את הדרך האופטימלית להשגת היעד תוך השריית תחושת המחויבות למטרה על כל הסובבים אותה.

ירדן חומסקי
מנהלת שרות לקוחות.
ביוגרפיה
ירדן, סטודנטית בשנתה האחרונה במגמת כ"א ומנהל נהלה בשלוש השנים האחרונות צוות של מאות נציגות מכירה ומקדמות מכירות בארועים, החל מקבלתן לעבודה ועד לסיום הארוע והשרות לשביעות רצון הלקוחות.

 • עובד מפתח
מדוע Yarden Chomsky ?
ירדן אשת כ"א ושרות לקוחות מנוסה ידועה ביכולתה לתת מענה לכל שאלה המתעוררת על ידי משתמשי האפליקציהת הורים כבייביסיטרים נתנה עד היום מענה למאות רבות של שאלות ועזרה להורים רבים למצוא את הבייביסיטר המושלם עבורם.

ניר זילבר
מייסד ומנכ"ל
ביוגרפיה
לניר 25 שנות ניסיון, בעיקר כמנהל בכיר באמדוקס, ניר בעל ידע רב במגוון רחב של תהליכים עסקיים וניהוליים, כולל תפעול, IT, כספים, שיווק וכו ‘ לניר MBA מאוניברסיטת תל אביב במנהל עסקים, מימון ושיווק.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע Nir Zilber ?
ניר יצירתי ובעל גישה של "הכל אפשרי". הוא מסוגל להתגבר על האתגרים הקשים ביותר ולהשיג כל מטרה. ניר הוא מנהיג המהווה השראה לאחרים ומעודד אחרים להצטיין במטלות ומשימות. ניר מצויד במלוא הכישורים להפוך חזון למציאות.

ליאת אראל
סמנכ"ל תפעול - ישראל
ביוגרפיה
בעלת 20 שנות ניסיון בעולם הדיגיטלי. ליאת, מרצה במכללות המובילות בארץ וכן מייעצת לחברות שונות. היא מתמחה במצגות ועבודה עם לקוחות, ספקים ועמיתים מעולם התוכן הדיגיטלי.

 • עובד מפתח
מדוע Liat Erel ?
ליאת ידועה ביכולות ההנהגה שלה, ניהול קשרים ונטוורקינג, שירות לקוחות, השגת מטרות, תפעול ויושרה. היא ניחנה בחשיבה יצירתית, יוזמה, עבודת צוות, מחויבות ומסירות

אור בן שמעון
מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיה
ביוגרפיה
מייסד של החברה AppGate לפיתוח יישומים לטלפונים ניידים, בעל עשר שנות ניסיון בשיווק. אור מייעץ לעשר חברות סטארט-אפ ומושקע בארבעה מהם, כולל Taxi to go, בעלת 3 סניפים ברחבי העולם.

 • עובד מפתח
מדוע Or Ben Shimon ?
אור בעל קשרים חזקים ומיומן בזיהוי הזדמנויות עסקיות. הוא מתמקד בהשגת תוצאות, שיווק ויעוץ מוצר. מומחיותו כוללת: מנהיגות שיווק, פיתוח עסקי, מעצב, UX, UI, מפרט מוצר, משא ומתן, ASO CPI, CPC ושיווק ויראלי. מונע על ידי תשוקה לטכנולוגיה וסטארטאפים.

שי אבן
מייסד וסמנכ"ל שיווק
ביוגרפיה
יועץ תקשורת במשך 10 השנים האחרונות, מתמחה בתקשורת ציבורית ופוליטית. עבד בתחומים פרסום, שיווק ויחסי ציבור. שותף ומנכ"ל של "3 תקשורת", משרד תקשורת בוטיק ומרצה במרכז הבינתחומי הרצליה. עבד רבות עם המגזר המסחרי והפוליטי בארץ ובחו"ל.

 • מייסד
 • עובד מפתח
מדוע Shay Even ?
לשי אבן ידע עצום בעולם הדיגיטלי, שיווק ותקשורת. הוא יודע איך להפגיש חשיבה אסטרטגית עם שיווק וכלים דיגיטליים חדשים על מנת להפוך את אפליקציית בייביסיטינג לסיפור הצלחה.

יובל קרניאל
חבר דריקטוריון ויועץ
ביוגרפיה
ד"ר יובל קרניאל הוא משפטן, מומחה למשפט וטכנולוגיה, חוקר תקשורת ותרבות ומשנה לנשיא האקדמיה בצלאל. קרניאל היה יועץ לשר התקשורת ולשר המשטרה, כיהן כיועץ המשפטי של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו,היה חבר בדירקטוריון חברת בזק, חבר מליאת רשות השידור, ויו"ר ועדת האתיקה של רשות השידור. וייסד את חממת התוכן בבינתחומי. ספרו האחרון הוא "פרטיות ותהילה".

 • דירקטור
 • יועץ
מדוע Yuval Karniel ?
ליובל ניסיון עסקי ומשפטי של 25 שנים בליווי של עסקאות מקומיות ובינלאומיות ללקוחות במגוון רחב של תחומים וכן בייעוץ וניהול של מיזמי תקשורת וחדשנות. יובל ניחן ביכולות משא ומתן, שכנוע, טיעון וניהול. יובל נחשב לאחד מהמומחים המובילים בישראל למשפט וטכנולוגיה ולמעצב דעת קהל בספריו, בבלוגים המפורסמים שלו ובמאמריו בעיתונות הכתובה, כולל The marker וגלובס.

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו