מפרסם: ארז מלכה
CEO

Bite Tech

Bite Tech מספקת פתרון מקיף לענף המזון המהיר, ומאפשרת הפיכת כל תפריט לאפליקצית הזמנות White Label מותאמת אישית. באמצעות מגוון כלים מתקדמים, Bite Tech מסייעת להגדיל את היקף המכירות בכ-30% בממוצע. החברה פועלת בשוק המוערך ב-220 מיליארד דולר בארה"ב.

$6,000

גויסו עד כה

1

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג: מניות  
שלב: Pre-seed
קטגוריה: מזון וחקלאות
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 1
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

פיתוח טכנולוגי חדשני עבור שוק בהיקף עסקי אדיר

Bite Tech פועלת בשוק המזון המהיר העצום בגודלו: בארץ ישנן כיום כ-14,000 מסעדות האחראיות לפעילות בהיקף של כ-20 מיליארד ₪ בשנה, ואילו בארה"ב כ-990,000 מסעדות ושוק המגלגל כ-220 מיליארד דולר בשנה (!). בהתאם  לאסטרטגיית הצמיחה המהירה שגיבשה החברה, ויתרונותיה התחרותיים המשמעותיים, המציעים הליך מהיר ועלויות משתלמות במיוחד ללקוחות, היא צופה לאחוז בפלח שוק משמעותי בענף זה, הנהנה מתחזיות עתידיות ומגמות חיוביות. 


 

הגדלת מכירות ב-30% וחיסכון אדיר בעלויות

Bite Tech נהנית מיתרונות משמעותיים על מתחריה, ומאפשרת הגדלת מכירות בשיעור מרשים של כ-30% מהמחזור, לפי נתוני כירות שנאספו עד כה. זאת באמצעות כלים חכמים המאפשרים בין היתר מענה על צווארי הבקבוק המאפיינים את ענף המזון המהיר: קליטת הזמנות, קושי בחשיפת התפריט, אתגרי שיווק ודיוור להגדלת קהל הלקוחות, ובעיקר - העמקת המכירה והגדלת ההזמנות הנכנסות.
כיום נדרשים רבים מבתי העסק המבקשים למכור בדיגיטל לפעול בזירות "מרקט פלייס" המקדמות מתחרים ומונעות אפשרות לדיוור ישיר ללקוח, ואף גובות אחוזים רבים מכלל ההזמנה כעמלה. Bite Tech תאפשר ללקוחותיה חיסכון ענק בעלויות כחלק ממודל הפעילות, דבר הצפוי להוות גורם משיכה מהותי ויתרון תחרותי אדיר לעומת המתחרים.


 
ה-Wix של ענף המסעדות והמזון המהיר

בענף בו בתי עסק רבים רחוקים עדיין מלהיות מסוגלים לפתח בכוחות עצמם פלטפורמת הזמנות ודיוור דיגיטלית משל עצמם, Bite Tech מציעה לעסקים מערכת המאפשרת להם להנות בקלות ובמהירות מאפליקציית White Label ממותגת, ממש כמו ש-Wix מאפשרת ללקוחותיה הקמת אתרים מקצועיים ומעוצבים בין-רגע. מרבית עסקי המזון פועלים היום ללא אפיק השיווק הדיגיטלי החשוב הזה, עקב הקושי בפיתוח הדורש משאבים כלכליים וטכנולוגיים אדירים. כעת כל מה שנדרש מהם כדי להצטרף לעולם הדיגיטלי, הוא להעביר תפריט, שיהפוך תוך זמן קצר לאפליקציה ייחודית וייעודית לבית העסק, בעיצוב ייחודי לכל מותג, אשר תחסוך להם עלויות תפעול שונות, ותאפשר הגדלת מכירות משמעותית.


 
השקעה במוצר מפותח עם לקוחות משלמים בארץ ובעולם

המערכת שפיתחה Bite Tech נמצאת כבר כיום בשלב מתקדם מאד, לאחר שהחברה השלימה כבר במימונה את שלב הפיתוח, ויצאה לשלב פיילוט מוצלח. זו הזדמנות להשקיע בחברה עם מוצר פעיל ומוכח: לחברה ישנם כבר כיום לקוחות פעילים משלמים ומרוצים הן בישראל והן בארה"ב, וכן הסכמים עם רשתות מזון בעלות עשרות סניפים בארץ והסכם עם זכיין הפצה בקליפורניה ארה"ב. זאת תוך ייצור הכנסות משמעותיות בתוך כחצי שנת פעילות פיילוט בלבד.

 

טרנד ההשקעות והרכישות בתחום המזון המהיר

ענף המזון המהיר נהנה מטרנד של מעבר לטכנולוגיות מתקדמות, לצד טרנד הולך וגובר של השקעות ורכישות משמעותיות בתחום, ברחבי העולם. לדוגמה, חברת EAT24 המובלת על ידי יזמים ישראליים בדומה ל-Bite Tech, אשר מציעה מרקט פלייס המאגד בתוכו מגוון רחב של בתי עסק הפועלים בענף המזון, נמכרה לפני מספר שנים ל-YELP בעבור 134 מיליון דולר. Bite Tech צפויה להרחיב את פעילותה עם גיוס זה ולהפוך יעד אטרקטיבי להשקעות ורכישה בהמשך דרכה.

פיצ'

הצורך

אחת הבעיות המרכזיות של ענף המזון המהיר היא העובדה כי הוא מאופיין מטבעו בתהליכים ידניים רבים, הדורשים שימוש רב בכח אדם ומצריכים זמן לא מבוטל. החל מתהליכי הכנת המוצרים ועד תהליכי קליטת ההזמנות, שיווק התפריט ומתן השירות - לאורך כל התהליכים הללו נוצרים צווארי בקבוק רבים אשר מקשים על התהליכים, פוגעים בתפוקה ולעיתים אף מאיימים על המשך קיומו של בית העסק.
כמו כן, עסקים רבים נתקלים בקושי ועיכובים רבים לממש את רצונן המובן בפיתוח מערכת הזמנות ואפליקצית מכירות משל עצמן, במטרה לשמור נתונים חשובים וקשר ישיר עם לקוחות, כמו גם לחסוך עמלות הנגבות על ידי זירות המרקט פלייס. הצורך בנוכחות עסקית מקוונת ויכולות ניהול בענן אינו מוצא כיום מענה, עקב העובדה שתהליך פיתוח טכנולוגי שכזה דורש זמן ומשאבים רבים. כתוצאה מחסמי הכניסה לפלטפורמות הטכנולוגיות בהם נתקלים העסקים הקטנים והבינוניים, מרביתם עדיין אינם נהנים מיתרון זה - כולל רשתות ארציות המתמהמהות שנים רבים סביב נסיונות פיתוח. 

 

הטכנולוגיה של Bite Tech פותרת את "צווארי הבקבוק" השכיחים ביותר בענף:


• קליטת ההזמנות –  כיום לא ניתן לקבל מספר שיחות במקביל, לקוחות רבים עשויים להיתקל בקווים תפוסים, נאלצים להתקשר שוב ושוב בזמן ממתינה או לנטוש לטובת המתחרים, ניהול השיחה אינו רציף בעקבות רחשי רקע, בלבול רב נגרם ברמת ההזמנה בעקבות חוסר ריכוז של העובד, חוסר בהירות השמע של השיחה ותיאום ציפיות לוקה בחסר עלול להביא לטעויות בהזמנה ומשם ללקוחות זועמים ומאוכזבים. Bite Tech פותרת בעיות אלו על ידי מערכת הזמנות קלה ונוחה לשימוש, בדמות אפליקצית ה-White Label הייחודית לכל עסק, המצמצמת את נפח השיחות ומאפשרת מענה טוב יותר ללקוחות.
• חשיפת התפריט - כיום עסקים רבים לא מצליחים לחשוף בצורה יעילה את התפריט שלהם ורוב ההזמנות מתרכזות למספר מצומצם של מנות מרכזיות בעקבות קשיים של הלקוחות להיחשף למגוון המנות שיש לבית העסק להציע. התוצאה - חלקים נכבדים בתפריט לא ממומשים ולפעמים מנות רבות עם אחוזי רווחיות גבוהה לא מסופקים ללקוחות בהיקף הרצוי. המערכת של Bite Tech תוכננה כך שתחשוף מנות ומוצרים רבים, מעבר לאלו הזוכים לפופולריות באופן טבעי, במטרה לחשוף ככל הניתן את התפריט וכך להגדיל את היקף ההזמנה.
• שיווק ודיוור - הגדלת קהל הלקוחות מהווה בימינו אתגר גדול עבור בתי העסק בתחום המזון המהיר, שאינם נהנים מהיכולת לתעד את היסטורית הפעילות עבור לקוחותיהם, לתעד הזמנות ולנהל כרטיסי לקוח. הפלטפורמה של Bite Tech מציעה מבחר של כלי שיווק ודיוור, מאפשר לעסק חלון ישיר לתקשורת עם הלקוח, שליחת הודעות על מבצעים והטבות ועוד, וכך מגדילה את היקף הלקוחות המרוצים והמטופלים, לצד שיפור נתוני המכירות.
• העמקת מכירה – כיום, כאשר לקוח מזמין מנה כלשהי כיום דרך הטלפון או אפילו אונליין, הוא בדרך כלל לא נחשף כלל למבצעים שונים שמציע העסק. בעקבות הלחץ הגובר בבית העסק אין אפשרות להתקשר לכל לקוח בנפרד במטרה להסביר לו על המבצעים וההטבות, בניגוד למערכת שפיתחה Bite Tech, החושפת פריטים נוספים ומאפשרת את היקף העמקת המכירות במבחר דרכים.

הרעיון

Bite Tech מנגישה מערכות קצה לענף המזון המהיר – הפלטפורמה מעניקה הזדמנות אמיתית לכל בית עסק להפעיל אפליקציה ממותגת תחת מותג בית העסק, ולהצטייד במגוון כלים מתקדמים לניהול המכירות, תוך שימוש באמצעים שיווקיים טכנולוגיים מתקדמים הקיימים במערכת.

כל בית עסק המשתמש בשירותי החברה יוכל להשתמש באחד או יותר ממגוון הפתרונות הייחודיים של המערכת, ובהם אפליקציה הממותגת בשם בית העסק (White Label), מערכת Iframe להטמעה באתרים ודפי פייסבוק עסקיים, ואף עמדות קיוסק ממוחשבות לניהול הזמנות בבית העסק בהמשך, זאת לצד מערכת הזמנות מתקדמת במיוחד. במובן מסויים מדובר במודל המזכיר את הענקית העולמית Wix, המאפשרת ללקוחותיה הקמת אתרים מקצועיים ומעוצבים בין-רגע, או במקרה של Bite Tech, הקמת אפליקציות מכירה בקלות ובמהירות, באופן דומה.
חזון החברה הוא להפוך למובילת תוכנה בינלאומית המציעה מגוון רחב של שירותים טכנולוגיים עבור ענף המזון, וכך לייצר ערך רב עצמה אשר יעניק ללקוחות הפועלים בתחום הזדמנות אמיתית לצמצום בכוח אדם, שיפור ביצועי בית העסק בהיבט התפעולי,  ושימוש בכלים שיווקיים מתקדמים במיוחד שמטרתם לבדל את העסק ממתחריו ולשפר באופן ניכר את היקף המכירות. 


איך זה עובד?

הטכנולוגיה של Bite Tech מורכבת מ-3 רכיבים עיקריים:

1. אפליקציה למשתמש הלקוח-קצה על מנת לבצע פעולות והזמנות (האפליקציה של בית העסק אל מול הלקוחות)

2. מערכת ניהול של בעל העסק מבוססת ענן: כל בעל עסק יכול לגשת למערכת הניהול מכל מקום בעולם ומכל מכשיר בעל גישה לאינטרנט, במערכת הוא יוכל להפיץ הודעות פוש ללקוחות, ליצור קופונים, לצפות בפעילות השוטפת של ההזמנות בעסק, בנתונים סטטיסטים וחיווי בזמן אמת.

3. מערכת הניהול של החברה: המערכת מאפשרת לייצר אפליקציות בצורה אוטומטית על פי תפריט בית העסק, לצפות במגמות וסטטיסטיקות, ולהשיק מוצרים נוספים כתוספי תוכנה ללקוחות (פלאגינים).


מוצר נוסף שפותח ועומד לפני השקה ראשונה במסגרת הסכם קיים וחתום עם רשת מקסיקנית בת 25 סניפים הינם קיוסקים – עמדות להזמנה עצמאית בבתי העסק. החברה פיתחה גם רכיב חומרה המקשר בין הטלפון של בית העסק לבין המחשב, רכיב המקבל שיחות טלפון בעת הזמנה טלפונית (שיחה המתבצעת בצורה רגילה), מזהה את מקור השיחה של מספר הטלפון, ומבצע הטמעה אוטומטית של מספר הטלפון במערכת קשרי הלקוחות של בית העסק. בסיום השיחה הלקוח יקבל הודעת טקסט למספר הטלפון שזוהה וההודעה תזמין את הלקוח להוריד את האפליקציה של בית העסק ו\או תיתן ללקוח הטבה בהורדת האפליקציה.


יתרונות המערכת:
 


 

עמדות קיוסק להזמנות אוטומטיות (בפיתוח)

כחלק בלתי נפרד מהתבססות מעמדה ומימוש האסטרטגיה של החברה להציע ללקוחות מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים לענף המזון, היא החלה בפיתוח מוצר חדשני שהשימוש בו הפך מוכר רק לאחרונה על ידי תאגיד המזון המהיר הענק "מק'דונלדס".

- המוצר מציע ללקוחות בית העסק לבצע הזמנה ותשלום באופן אוטומטי. 
- המערכת כוללת רמה גבוהה במיוחד של חווית משתמש (UI/UX) 
- התממשקות מלאה לרוב הקופות השולטות בשוק המזון. 
- מערכת קופונים והצעות שיווקיות. 
- מערכת Multi Language - ריבוי שפות (ללא הגבלה בכמות שפות) 
- המערכת משמשת כמוצר משלים לאפליקציה ובכך מרחיבה את היריעה של הערכים עבור בית העסק – פתרון מרוחק למשלוחים משולב בפתרון נייח בתוך בית העסק. 
- המערכת מקנה ערך אסטרטגי למערך השיווק של החברה – יתרון עצום על פני מתחרים. 
- כבר עכשיו נחתם חוזה עם רשת "המקסיקני" וישנם לקוחות קיימים (שמשתמשים בשירות האפליקציה) וחדשים אשר מביעים עניין רב ברכישת המוצר. 
- המודל העסקי של המוצר רווחי מאד שכן רמת התחרות בנישה זו שואפת לאפס והצורך בו רב.

השוק

שוק המזון המהיר הוא מהדינמיים והפעילים ביותר, כאשר בישראל לבדה פועלות כיום כ-14,000 מסעדות, אשר מגלגלות יחד כ-20 מיליארד ₪ מדי שנה, מתוכן כמחצית פועלות בענף המזון המהיר.

השוק בארה"ב, לעומת זאת, כולל כ-990,000 מסעדות ומגלגל סכום אסטרונומי של כ-220 מיליארד $ דולר. מגמות הצריכה של מזון מהיר ממשיכות להיות חיוביות והתחזיות העתידיות גם הן, לדוגמא בארה"ב גידול של כ-40% בצריכת מזון מהיר בעשור האחרון. 

 
כל המגמות בתחום מצביעות על עלייה חדה בשימוש באמצעים טכנולוגיים בקרב צרכנים ובטלפונים חכמים בפרט:

 • עלייה חדה בצורך של עסקים להתחבר לעולם המובייל: ממחקר שנעשה ע"י Shopkick עולה כי 25% מהצרכנים מדווחים כי חיבור העסק לעולם המובייל מהווה גורם משפיע בהחלטה האם להיכנס או לבצע רכישה מבית העסק.
 • כ -31% מהצרכנים מדווחים שהם השתמשו בטלפון נייד כדי לדפדף בתפריט בחודש
 • יותר מ-50% מההזמנות של הרשתות הגדולות בתחום המזון מתבצעות באופן דיגיטלי – 1 מכל 2 לקוחות!
 • דור ה-Y הם מעריצים גדולים של תשלומים ניידים, שליש מהם מצפה ממסעדות להנגיש את האפשרות. תשלומים ניידים מזרזים את תהליך הקנייה, שכן הצרכנים יכולים לשלם עבור הארוחה שלהם אפילו לפני שהם מגיעים למקום.

מודל עסקי

המודל העסקי של החברה מחולק ל-2 מוצרים בשלב זה, לצד פעילות Affiliate  (שיווק שותפים). בהמשך יכלול המודל הכנסות ממוצרים חדשים. 

הכנסות מאפליקציה:

• הכנסות מדמי הקמה בסך אלפי שקלים לסניף הראשון
• תשלום עבור כל סניף נוסף
• ריטיינר חודשי קבוע 
• לאחר סיום פיתוחי המשך – תמחור בנפרד לכל מוצר נוסף/ פיצ'ר שירצה הלקוח

הכנסות מעמדות קיוסק מגיעות משני מישורים עיקריים:

• דמי התקנה לעמדה
• השכרת חומרה + תוכנה 

הכנסות ממכירת זיכיונות הפצה:

• שיווק שותפים: מכירת זיכיון שותפים לפי אזור גיאוגרפי (כבר קיימת פעילות במודל זה בארה"ב), במחיר שיעלה ככל שיפותחו מוצרים נוספים

 


 
מתחרים

היות ומדובר בשוק חדש יחסית, החברה נהנית מהיקף התחרות נמוך מאד. מבחינת ישראל, אין לחברה מתחרים זהים בפעילותם נכון להיום, ומדובר בעיקר במספר פלטפורמות המציעות מערכת הזמנות מבוססת "מרקט פלייס", כגון "תן ביס", "משלוחה" או "זאפ רסט". בזירה זו בעלי העסק מוצעים לצד מתחריהם כאחת מיני אופציות רבות, לרוב ללא כל בידול או קידום על המתחרים. יתרונות המרקט פלייס הן בכמות הגדולה של התעבורה באתר, בעיקר בשל מחסור בפתרונות אחרים ובשיווק ע"י פרסום – עליו עונה בין היתר המערכת של Bite Tech.

במסגרות אלו בעל העסק באותה זירה יחד עם מתחריו הישירים, וכאשר הוא מקדם באמצעות אפיק זה הוא עלול באופן אירוני לקדם גם את המתחרים שלו ולחשוף אותם ללקוחות שהגיעו בחיפוש אחריו. ללא מתן הנחה משמעותית ללקוחות המשתמשים בפלטפורמה, בית העסק פעמים רבות "נדחק" החוצה מהמשחק.

חסרון נוסף של הפלטפורמות הוא מודל ההכנסות אשר מבוסס על פי גבייה של אחוזים רבים מהיקף המכירות דרך המרקט פלייס, עובדה שבאופן טבעי גורמת לבעלי העסק לראות חסרון כלכלי בכל הזמנה שמתקבלת דרך הפלטפורמה, ולעתים גורמת להם שלא לקדם את היקף ההזמנות באמצעות כלים אלו.

בארץ נהנית "זאפ רסט" מכ-13,000 לקוחות פעילים, כאשר ממוצע התשלום מלקוחות בענף המזון המהיר נע בטווחים של 400-1200 ₪ בחודש. למשלוחה ישנם כ-1743 לקוחות פעילים המשלמים בין 4%-8% ממחזור ההזמנות.

בארה"ב פעילה CHOWNOW ב-5 מדינות, אך מציעה ממשק נטול חווית משתמש איכותית הסובל מחסרונות רבים, למרות שהחלו לפעול רק לפני 3 חודשים. בנוסף קיימת חברת EAT24, שמאחוריה יזמים ישראליים, המזכירה בקווים כלליים פלטפורמות כמו "זאפ רסט" בארץ, ומציעה מרקט פלייס המאגד בתוכו מגוון רחב של בתי עסק, הפועלים בענף המזון. חברה זו החלה לפעול ב-2008 וכיום פרוסה ביותר מ-1500 ערים ומעניקה שירות משלוחי מזון ל-25,000 לקוחות. לפני מספר שנים בודדות נמכרה החברה ל-YELP בתמורה ל-134 מיליון דולר.

 

השוואת מתחרים:

(לחצו כאן או על הטבלה לשם הגדלה)

 

Timeline


(לחצו כאן או על הטיימליין לשם הגדלה)

• יולי 2017 – הפעלת פיילוט בנקודה ראשונה 
• אוגוסט 2017 – התחלת פיילוט מסחרי באמצעות סוכן שטח אחד
• ינואר 2018 – כ-30 לקוחות פעילים ומרוצים 
• מרץ 2018 – כ-50 לקוחות, התממשקות עם חברות הקופות המובילות בענף המזון בארץ , חתימת חוזה עם 2 רשתות גדולות – "פיצה פיקס" כ-20 סניפים ו"שניצל קומפני" כ-10 סניפים
• מאי 2018 – סיום המשכי פיתוח עבור הלקוחות הקיימים ותחילת פיילוט מסחרי של זכיין בארה"ב 
• יוני 2018 – חתימת הסכם הצבת עמדות ברשת "המקסיקני" בישראל (25 סניפים). 

 

Go To Market

Bite Tech גיבשה אסטרגיה מקומית ועולמית באשר להליך החדירה האידיאלי לשוק:

בארץ מפעילה החברה נציגי טלמיטינג שמטרתם לייצר כמות גבוהה של פגישות עבור סוכני השטח המתחלקים לאזורי צפון\ מרכז ודרום.  כחלק ממשאבי החברה כבר נוצר מאגר מידע טלפונים אישיים ופרטים, ליצירת קשר של בעלי עסקים הפועלים בתחום המזון המהיר, המאפשר פנייה ישירה לבעל העסק או למנהל, ופנייה עקיפה באמצעות שיווק בערוצים הדיגיטליים (פייסבוק וכדומה). כמו כן החברה כבר ביצעה פיילוט מבוסס פרסום הדיגיטלי שהניב תוצאות טובות.

בארה"ב ובזירה הגלובלית מתבססת החברה על אסטרטגית שת"פ וזכיינות, באמצעות יצירת קשרי עבודה עם חברות הפועלות במישורים אחרים של הענף, לדוגמה יצרניות קופות, וזכיינים אשר ירכשו זיכיון הפצה מוגבל גיאוגרפית, במטרה להתמקד רק בערוץ השיווק והמכירות, כשהחברה נותנת מענה רק בתחום הטכנולוגי, קרי, מעניקה שירות ותמיכה, ומייצרת, מאחסנת ומפעילה את האפליקציות.

לאחרונה החלה החברה בפיילוט עם זכיין מקליפורניה, במסגרת הסכם הכולל רכיב תשלום עבור הזיכיון. בתום הפיילוט האמריקאי, תבחן החברה את המשך האסטרטגיה לחדירה אידיאלית לשווקים השונים בעולם.

אסטרטגית האקזיט

אקזיט בולט בעולם התוכן של Bite Tech הוא Eat24 הישראלית, הפעילה בשוק המזון באמצעות מוצר שונה, פלטפורמת "מרקט פלייס" להזמנת מזון בארה"ב. החברה שהחלה בפעילות בשנת 2008 נמכרה לאחרונה ל-YELP בתמורה לסכום של 134 מיליון דולר.

דוגמא נוספת לרכישה בשוק הישראלי הנחשב לקטן מאד- "רסט" נמכרה לפי שווי של 15 מיליון ₪ לקבוצת זאפ בשנת 2006.

בשלב ראשון מעוניינים מובילי החברה להתמקד באופן משמעותי בהגדלת היקף כמות הלקוחות, והמשך ייצור וביסוס המוצרים החשובים להגשמת חזון החברה, במטרה בלייצר מקסימום ערך ללקוחות ומתוך אמונה שלמה כי זאת הדרך האמיתית להוביל את החברה לצמיחה, והבשלה למלוא הפוטנציאל הגלום בה, לקראת אקזיט עתידי.

שימוש בכספי הגיוס

גיוס של 150,000$ (תוכנית חצי שנתית)

- פיתוח מוצרים חדשים על מנת להרחיב את היקף הלקוחות הפוטנציאלים: $30,000. 
- שיווק ומכירות על מנת להרחיב את כמות הלקוחות ב- 270 לקוחות חדשים נוספים בתוך חצי שנה. 62,000 $
- הנהלה וכלליות 58,000$

 

גיוס של 250,000$ (תוכנית הוצאות חצי שנתית)
- פיתוח מוצרים חדשים על מנת להרחיב את היקף הלקוחות הפוטנציאלים: $60,000 (הפער מורכב במספר משימות פיתוח שיגבירו את האפקט עבור לקוחות פרטיים ובפרט עבור רשתות גדולות)
- שיווק ומכירות על מנת להרחיב את כמות הלקוחות בכ-400 לקוחות חדשים נוספים. – 75,000$
- הגברת החדירה לשווקים בינלאומיים – 37,000$
- הנהלה וכלליות 78,000$

הצוות

ארז מלכה
מנכ"ל
ביוגרפיה
ארז מלכה הינו בעל B.A. בכלכלה וניהול התמחות במימון, לצד M.B.A (תואר שני במנהל עסקים)-עם התמחות באסטרטגיה עסקית, ולמעלה מ-10 שנות ניסיון בענף המזון. שימש לשעבר, עד למעבר למיזם הנוכחי, כמנכ"ל לשעבר של חברת שיווק בענף המזון. בעת כהונתו בתפקיד הצמיח באופן ניכר את ביצועי החברה בעיקר בתוך שימוש בשיפורים טכנולוגיים. במהלך שנות תפקידו בענף רכש ארז ידע מעשי ויכולות מעמיקות בניהול תקציבים, מכירות, אנשי שטח, וניתוחים אנליסטים של ביצועי החברה. כמו כן בשל האינטראקציה הרבה מול הגורמים הפועלים בענף, הבין והפנים את הצרכים האמיתיים שלהם, את החולשות שלהם ואת המגמות בשוק.

 • מייסד
עמית כהן
מנהל מוצר
ביוגרפיה
עמית הינו מעצב UI/UX ומפתח Full Stack, לצד היותו יזם מנוסה, אשר כבר רשם מספר פטנטים בתחום החומרה והתוכנה. ממייסדי אורבנו (מערכת לתחום המלונאות), ניהל בעבר מוצר טכנולוגי בתחום המוסיקה וכן מוצרים נוספים בתחום הגיימינג. עמית מספק שירותי עיצוב וייעוץ חווית משתמש ותכנון מוצרים לחברות גדולות במשק ביניהם בתי תוכנה, סטארטאפים, חברות אשראי ובנקים.

 • מייסד

משקיעים 1

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

  אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו