מפרסם: חגי בראל
CEO
שתפו

DEEP

Deep, חברת הפורטפוליו של קרנות ההון סיכון המובילות Viola ו-Disruptive, פיתחה פלטפורמת בינה מלאכותית המאפשרת לאתרי תוכן ליצור תוכן גרפי ויזואלי ברמה גבוהה באופן אוטומטי שחוסך זמן וכסף. מוצרי החברה, אשר נמצאים בשימוש מגוון אתרי מדיה גלובליים, מגדילים מעורבו

52%

מיעד גיוס

20

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:השקעה המירה  
שלב:Seed +
קטגוריה:תוכנה
•  השקעה בהובלת קרנות הון סיכון 
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 6
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

הזדמנות ייחודית להצטרף לקרנות הון סיכון המובילות בארץ

ב-Deep  כבר השקיעו כמה מהקרנות המובילות בארץ, וביניהן Viola Ventures  וקרן Disruptive. בימים אלה Deep מנהלת מגעים עם משקיעים אסטרטגיים מובילים נוספים. למשקיעי ExitValley ישנה הזדמנות ייחודית להיות חלק מחברת Deep ולהיות שותפים להגשמת חזונה, בדרך לצמיחתה החדה בשנים הקרובות.

צוות מוכח שכבר הנפיק ומכר חברות

Deep מובלת על ידי מייסדים עם רזומה עשיר ומוכח בהקמה וניהול סטארט-אפים משלב ה-seed עד להנפקות מוצלחות ומיזוגים ורכישות של חברות. הנהלת Deep וצוות הפיתוח שלה עובדים בצוותא כבר שנים רבות ופיתחו מוצרים אמינים ואיכותיים הן לשווקים חלוציים והן לשווקים מסורתיים.

לפני הקמה של חברת Deep, ייסד חגי בראל את חברת Orca Interactive, מובילה עולמית בתחום שירותי הטלוויזיה הדיגיטלית. חגי הוביל את החברה להנפקה מוצלחת בבורסת לונדון, ובהמשך ברכישתה על ידי חברת Orange/France Telecom.

ד"ר עופר וינטרוב, המייסד הנוסף של חברת Deep ומומחה בתחום ה AI, שימש כ-CTO של Orca Interactive.

כיום, Orca Interactive מונה מעל 100 עובדים והכנסותיה השנתיות עומדות על עשרות מיליוני דולרים. Deep מאפשר ליוצרי התוכן לבצע פרסונליזציה של התכנים, להוסיף גרפיקות, סקרים, חידונים וסרטונים.

טכנולוגיה פורצת דרך- יצירת תוכן בעזרת בינה מלאכותית

Deep מתמקדת בארבעת האתגרים המרכזיים של יוצרי תוכן: מהירות, רלוונטיות, יצירת תוכן ויזואלי ויכולת פעולה בקנה מידה גדול.

על מנת לאפשר לכותבי התוכן "לעשות יותר בכמה שפחות", Deep משתמשת ביכולות מתקדמות של בינה מלאכותית (AI) כדי לבצע אוטומציה לתהליך יצירת התוכן ובקנה מידה גדול. Deep מסירה מיוצרי התוכן את הצורך בניהול שוטף של נתונים ופורמטים מובנים, ובכך מאפשרת להם לקצר דרמטית את תהליכי העבודה ולהגדיל הן את כמות התוכן והן את איכותו.

טכנולוגיית הבינה המלאכותית העוצמתית של Deep הופכת את הנתונים ל"נתוני על" ומייצרת במהירות ובקלות את התוכן הנכון, בפורמט הנכון ובזמן הנכון.

 

מוצר מהפכני - יצירת תוכן איכותי ומרתק במהירות ובקנה מידה ענק

יוצרי תוכן מתמודדים עם דרישה אדירה לתוכן אטרקטיבי ועדכני כל הזמן, ומצויים בדילמות מתמידות בין הצגת תוכן במהירות אל מול ההקפדה על האיכות. Deep מאפשרת ליוצרי התוכן ליהנות משני העולמות ביעילות מיטבית. Deep יוצרת באופן אוטומטי ווידאו וגרפיקה יחד עם שכבות נוספות של מידע רלוונטי אשר ממוקד לתוכן ספציפי. הממשק של Deep מאפשר ליוצרי התוכן לבצע פרסונליזציה של התכנים, להוסיף גרפיקות, סקרים, חידונים וסרטונים.
 

 

פוטנציאל שוק אדיר - מיליארדי אתרים, מדיות חברתיות, פוסטים ובלוגים

כיום, כל אחד הוא יוצר תוכן. אנו מייצרים יותר מ-2 מיליארד אתרים גלובליים, 4.5 מיליון פוסטים בבלוגים, 2.5 מיליארד פוסטים בפייסבוק ומיליונים של כתבות אשר מתפרסמות מדי יום.

כל אירוע מעניין מייצר מאות ואלפי חלקיקי תוכן מזוויות שונות ובשפות רבות. משחק ספורט בודד מייצר אינספור תצוגות מקדימות, עדכונים ועטיפות של שחקנים, קבוצות, תחרויות, נתונים, מפרסמים, מפיצים, ספונסרים, אתרי פנטזיה, אתרי הימורים, בלוגרים, אוהדים ועוד.

Deep מייצרת תכנים ממוקדים ומותאמי הקשר לכל יוצרי התוכן השונים ואלו יוצרים ערך למשתמשים השונים, מגבירים את רמת המעורבות בתוכן ומגדילים בצורה ניכרת את ההכנסות מהם.

פיצ'

הרעיון

הביקוש האדיר בשנים האחרונות הן לתוכן איכותי והן ליוצרי תוכן איכותיים, יצר תחרות עזה על המשתמשים. פלטפורמות חדשות, פורמטים חדשים והנפח העצום של מידע המוזרם 24/7, מפעילים לחץ רב על יוצרי התוכן לספק תוכן וויזואלי ואינטראקטיבי במהירות מרבית למשתמשים, זאת כדי שימשיכו להיות "נאמנים" ליוצרי התוכן. בעוד השוק רק הולך גדל, הנתח האישי של כל יוצר תוכן הולך ומתכווץ, כך שהתחרות על תשומת לבם של המשתמשים גדלה מיום ליום.

Deep מעשירה כל תוכן במידע ויזואלי , ייחודי ומרתק, כך למשל בעולם הספורט, אוהדי כדורגל יוכלו לקבל מידע עשיר ומגוון על השחקנים והקבוצות האהובות עליהם. כל כתבה וכל פיסת מידע יועשרו, באופן אוטומאטי, בתכנים  חדשים ומעניינים ויאירו זוויות חדשות של הסיפורים החמים ביותר.

הטכנולוגיה של Deep, אשר מבוססת בינה מלאכותית ולמידת מכונה, מייצרת ומעדכנת באופן רצוף מסד נתונים עצום על מנת ליצור את התוכן המושלם. ברגע ש Deep שואבת את הנתונים הנדרשים, היא מקטלגת את המידע באמצעות "לינגו"- יצירת אבני בניין מהותיות של תכנים חיוניים ושונים שנבנו על בסיס הנתונים שהתקבלו. כך נוצר תוכן איכותי באופן מהיר ופורץ דרך. בדומה ללגו, כל פיסת מידע שאותרה על ידי Deep מספקת בסיס לשפע של מידע ממוקד נוסף אשר נוצרו על ידי האלגוריתם המתוחכם של החברה, באופן דינמי ומשתנה או באמצעות העורך האינטרנטי של Deep.

 

הצורך

יוצרי תוכן בכל העולם מתמודדים עם האתגר העצום ליצור תוכן רציף ואיכותי על בסיס מידע אינסופי אשר זורם אליהם בכל רגע נתון. יותר מ-4 מיליון בלוגים, 2 מיליארד פוסטים בפייסבוק ומיליונים של כתבות נוצרים בכל יום ומספרם רק הולך וגדל.

החל ממפרסמים מקצועיים, דרך בלוגרים ועד לרשתות חברתיות, יותר ויותר תוכן נוצר עם הזמן על ידי מספר הולך וגדל של יוצרים. האתגר על הגדלתם ושימורם של כמות המשתמשים הוא האתגר הגדול ביותר של יוצרי התוכן. כדי לשמר את המשתמשים, נדרשים יוצרי התוכן לחדש, להיות מהירים ולתפוס את תשומת לבם של המשתמשים ובדייקנות רבה.

מחקרים מציגים כי טווח תשומת הלב הממוצע של אדם קצר יותר מזה של דג הזהב.

כמה עובדות פשוטות בנוגע ליצירת תוכן:

 • אם התוכן אינו חזותי- הוא שקוף
 • אם התוכן אינו אינטראקטיבי- הוא משעמם
 • אם יצירת התוכן אינה יכולה לייצר הכנסות- מדובר בנטל
 • אם התוכן מצריך מידע ומחקר נוסף- אין הצדקה למאמץ להפיק אותו

Deep הבינה, כי אם תיקח את מיליארדי פריטי המידע אשר צצים מדי יום, ותהפוך אותם לוויזואליים, מרתקים ומניבים, באופן אוטומטי וללא מאמץ, היא תייצר מהפיכה ובגדול.

 

הפתרון

כיום, יוצרי תוכן צריכים להטמיע רק שורת קוד פשוטה, כך שכל תוכן שייצרו יהפוך בקלות לעולם שלם של וידאו, גרפיקות, ואינטראקטיביות.

בעזרת שימוש בטכנולוגיות הבינה המלאכותית ולמידת המכונה של Deep, נוצרות שכבות מידע חדשות וממוקדות, כך שניתן לייצר תוכן רלוונטי ואטרקטיבי במהירות, כולל כל המידע העדכני ביותר. מידע זה מוצג בדרכים שונות ומגוונות:

 • סדרת גרפיקות
 • ווידג'טים אינטראקטיביים
 • סרטונים
 • סקרים ושאלונים

ליוצר התוכן מתווספים כלים שונים ומגוונים, אשר באמצעותם הוא מצליח לייצר תכנים רלוונטיים וממוקדים למשתמשיו.

כל יוצר תוכן יגיד כי התוכן המעניין ביותר הוא סיפור טוב. לא משנה עד כמה טכנולוגי ומתוחכם, הסיפור עצמו הוא מה שמעניין. עם זאת, באופן דומה, בני האדם אינם יכולים לספק תוצאות של מכונה. Deep מאפשרת לאנשים להתמקד בסיפורים האמתיים ולהניח לטכנולוגיה שתעשה את העבודה עבורם, ותעצים את חווית הצפייה בעובדות הרלוונטיות ביותר.

 

הטכנולוגיה

Deep משתמשת בבינה מלאכותית, אשר אוספת מידע ומנתחת כל טקסט באופן כזה שמאפשר לה ליצור כתבות ויזואליות, בהתאם להקשרן, בצורה אוטומטית ומיידית.

הטכנולוגיה של Deep בעלת 3 רכיבים עיקריים:

 1. בסיס הנתונים מבוסס קשרי מידע של Deep - מנוע זה סורק את הרשת ומאתר כל פיסת מידע רלוונטית, החל מנתונים סטטיסטיים פשוטים (למשל: מסי הבקיע 26 שערים בעונה שעברה) ועד לנתונים מסקרנים שאינם ידועים לרוב (למשל: רונלאדו רכש פרארי 250 טסטה רוסה). כל עוד מדובר בעובדות קיימות, הבינה המלאכותית קולטת אותן ומאחסנת אותן במסד הנתונים העצום של Deep (מכונה גם "הלינגו של Deep"). הלינגו הדיגיטלי מאפשר חיבורים מסקרנים וקלים, שבסופם הופכים חיבורים אלו לכתבות.
 2. מנוע הכתבות של Deep - באמצעות ה"לינגו" הקנייני מנוע הכתבות מנתח את המאמרים השונים ומעשיר אותם באופן אוטומאטי במידע ויזואלי, רלוונטי ובעל ערך מוסף. יתרה מכך, המנוע של Deep מחבר את כל פיסות המידע המתאימות ביותר בצורה מעניינת ומאורגנת, במגוון פורמטים של כתבות, בין היתר, כחידון "הידעת?", צירי זמן, רשימות של אנשים, אירועים דומים, סיכומי משחקים ועוד.
 3. המחבר הוויזואלי של Deep - המחבר משלב מידע, תמונות ופורמטים מובנים היוצרים תוכן מרתק המוכן לפרסום באינטרנט ובמדיות החברתיות.

דוגמא לאופן בו אותה כתבה אחת מוצגת בשתי דרכים שונות- האחד סקר והשני ווידאו:

(Griezmann deserves the Ballon d'Or more than Mbappe - Modric)

המוצר של Deep כבר נמצא בשוק ומספק ליוצרי תוכן אפשרויות רבות ומגוונות ליצירת תכנים. בין השאר בעולמות התוכן של: רכילות, תרבות וכל ענפי הספורט.

ב 2019, Deep צפויה תמשיך לפתח ולקדם את מערכת המידע והנתונים שלה באופן שיאפשר לה לפעול באופן ממוקד ומהיר יותר, כך שתאפשר ליוצרי התוכן לייצר הכנסות משמעותית.

 

המודל העסקי

Deep פיתחה מודל עסקי דו- ערוצי:

 • מודל SaaS (שירות מנויים)- התשלום עבור חבילת המנוי הינו חודשי, ומחושב לפי תדירות השימוש והמדיות השונות ששולבו ביצירות התוכן. המחיר נע בין 1,000 דולר ל- 20,000 דולר.
 • חלוקת הכנסות- ספקי התוכן מתקשרים עם Deep לשם פיצול ההכנסות מפרסומות שהוכנסו לתוכן שנוצר (למשל, מודעה ממומנת/ ווידג'טים בתחילת או במהלך הווידאו). לכן, הסכמי חלוקת ההכנסות מעניקים לחברת Deep בין 30%-50% מסך ההכנסות שנוצרו על התוכן המיוצר.

בדרך כלל, רק אחד משני המודלים שהוצגו יהיה הדומיננטי אצל החברות השונות בשוק, אך Deep מציעה שילוב של שניהם.

 

 

הצוות

חגי בראל
מייסד ומנכ"ל
ביוגרפיה
לחגי ניסיון רב בניתוח שווקים משתנים ומיקום אסטרטגי מול התחרות הגוברת. לאחר שייסד את Orca ושימש כמנכ"ל, חגי הוביל את החברה לרכישה מוצלחת ע"י France Telecom (Viaccess) ב -2008. חגי המשיך עם Viaccess-Orca ושימש כמשנה למנכ"ל הקבוצה ומנכל VO ישראל עד לסיעוף של DEEP בשנת 2015. לפני השקת Orca, חגי שירת בצה"ל מעל מארבע שנים. חגי הוא חבר בארגון YPO וסיים את תכנית הנשיא של בית הספר לעסקים באוניברסיטת הרווארד. הוא יושב גם בחבר הנאמנים של MTA. חגי הוא בעל תואר ראשון במדעי המחשב מהמכללה האקדמית תל אביב.

 • מייסד
עופר וינטרוב
מייסד ומנהל טכנולוגיות
ביוגרפיה
עופר מביא לחברה את מומחיותו בלמידת מכונה (ML) ובמיוחד ב- NLP. לפני שהצטרף ל- DEEP, שימש עופר כמנהל מחלקת חדשנות של חברת Viaccess-Orca וניהל מספר מחלקות בישראל ובצרפת. ב-Viaccess-Orca עופר הוביל גם את הפיתוח של Compass, מסגרת להמלצות תוכן המשמשת מפעילים רבים ברחבי העולם, כולל צרפת טלקום (צרפת) ו- Yes (ישראל). עופר גם שימש בתפקידו כמנהל טכנולוגיות מידע ב Emblaze מערכות ועבד בקבוצות תוכנה בתחומי HP, Compaq ו- Digital Equipment. לעופר דוקטורט בפיזיקה כימית ממכון ויצמן למדע בתחום תהודה מגנטית המתמקדת בשיטות מתמטיות לעיבוד אותות תלוי זמן.

 • מייסד
פיט סיקל
מנהל תוכן בכיר
ביוגרפיה
פיט הצטרף ל DEEP בשנת 2015 לניהול מחלקת אסטרטגיית התוכן והוסיף למחלקה תפקידי פיתוח עסקי וניהול חשבון. בעבר שימש פיט כמנהל פיתוח עסקי עבור Orca Interactive, עם אחריות על ארה"ב ויפן, והיה אינסטרומנטלי במשא ומתן על הסכמי שותפות אסטרטגית. לפיט רקע גם ביחסים בינלאומיים, לאחר ששרת במחלקת המדינה של ארה"ב ולימד באוניברסיטה. הוא בעל תואר ראשון מ Carleton College, וכן תארים מתקדמים מ Harvard Kennedy School, אוניברסיטת ג‘ורג‘טאון ואוניברסיטת ג‘ורג‘ וושינגטון.

 • עובד מפתח
יואב חיימוביץ‘
מפתח אלגוריתמים ML/NLP
ביוגרפיה
יואב מביא את מומחיותו בלמידת מכונה, NLP והנדסת תוכנה לצוות החדשנות של DEEP. יואב הוא בעל תואר B.Sc. בהנדסת תוכנה ו- M.Sc. במדעי המחשב מהטכניון. הוא שימש גם מרצה בטכניון בהנדסת תוכנה בחמש השנים האחרונות. קודם לכן שירת יואב בצה"ל כמתכנת.

 • עובד מפתח
איתמר עצמון
Frontend
ביוגרפיה
איתמר מביא ידע רב ומעל 18 שנות ניסיון בפיתוח אינטרנט. איתמר הוא מנהל מנוסה, המוביל צוותי פיתוח למימוש מוצרים חדשניים. בעל תואר B.Sc. במדעי המחשב מהמכללה האקדמית נתניה.

 • עובד מפתח
עודד גרינברג
Backend
ביוגרפיה
עודד הוא איש מקצוע מנוסה בעל ניסיון של למעלה מ -18 שנה בתעשיית ההיי-טק, פיתוח וארכיטקטורה של מערכות backend רחבות היקף מורכבות ומוצרי אינטרנט מבוססי ענן. לפני שהצטרף ל- Deep, הוא כיהן כסמנכ"ל מו"פ ו- CTO בחברות סטארט-אפ שונות, מוביל צוותי פיתוח קטנים להשגת מוצרים מעולים. לפני כן מילא עודד תפקידים של ראש צוות מו"פ ומפתח בכיר בחברת Sap ו Retalix . עודד בעל תואר B.Sc. בהנדסת מחשבים מהטכניון.

 • עובד מפתח

משקיעים 6

משקיע פרטי
0
עוקבים
9
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
9
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו