מפרסם: דייב ספרינגר
CEO
שתפו

Depoint

דה פוינט פיתחה פלטפורמה חדשנית מבוססת בינה מלאכותית, שתאפשר לעסקים קמעונאים להגדיל רווחים בצורה משמעותית על ידי הקטנת עלויות התפעול והגדלת המכירות. לחברה לקוחות ראשונים מהרשתות המובילות בישראל, וכעת היא פורצת לזירה הבינלאומית בשוק של 25 טריליון דולר בשנה.

$48,000

גויסו עד כה

4

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:השקעה המירה  
שלב:Seed
קטגוריה:רכב ותחבורה
•  סיגרו    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 4
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

 

פתרון חדשני להגברת התחרות מול חנויות האונליין שופינג

העולם הקמעונאי ניצב בפני אתגר גדול של תחרות עם חנויות האונליין שופינג. עסקים קמעונאיים מתקשים לעמוד בקצב הצמיחה המרשים של חנויות האונליין, משום שהם משתמשים בשיטות וכלים מיושנים ומבוזרים. DePoint פיתחה פלטפורמה חדשנית מבוססת בינה מלאכותית וטפסים חכמים (Bots) אשר מייעלת את עבודת הניהול, מגבירה את מוטיבציית העובדים ומגדילה את המכירות.

 

שוק פוטנציאלי עצום

Depoint מביאה חידוש טכנולוגי לשוק עצום המוערך בכ-25 טריליון דולר מדי שנה ברחבי העולם. לאחר בחינת התכנות ולקוחות בישראל, החברה עומדת לפרוץ לשוק הקמעונאות האמריקאי, שוק המוערך בכ-2.6 טריליון דולר בשנה. DePoint שואפת להיות החברה המובילה במתן פתרונות טכנולוגיים לייעול עסקים קמעונאים.

 

היתכנות כלכלית והישגים מרשימים בזמן קצר

ל-Depoint כבר יש לקוחות משלמים. בנוסף ללקוחות הנוכחיים, אופטיקה הלפרין, אחת מרשתות האופנה הגדולות בישראל וקסטרו, אחת מרשתות האופנה הגדולות בישראל, Depoint גאה להכריז על הוספת טימברלנד, נאוטיקה ואדיקה לרשימת לקוחותיה - רשתות האופנה היוקרתיות בישראל.
Depoint מתכוננת כעת לתקופת ניסיון עם רשת כריכים וקפה יוקרתית ובינלאומית, בעלת 90 סניפים בארה"ב ו-450 סניפים במדינות ברחבי העולם. תקופת הניסיון תחל בחודשים הקרובים.

 

צוות של יזמים מנוסים

ליזמים סער גינזבורסקי ודייב ספרינגר שנות ניסיון רבות בפיתוח מוצרים ובפיתוח עסקי בינלאומי בתחום ה-B2B. בצוות אנשי עסקים מובילים שהובילו חברות לאקזיט, כגון דוד בסה, בעלים ומייסד של קבוצת סלע, עמירם מרקוס, מייסד ליעם מערכות ואודי פרידן, בעלים ומנהל חברת הפרסום היוקרתית ראובני-פרידן.

 

פטנט

בבסיס הטכנולוגיה של Depoint הגשת פטנט - Method & System for Creating and Managing Retail Business Workflow. בנובמבר 2017 הוגשה למשרד הפטנטים האמריקאי בקשה ל-Provisional Patent עבורו.

פיצ'

הרעיון

הצורך

עסקים קמעונאים פיסיים נלחמים כדי להתקיים מפאת ירידה דרסטית בשורת הרווח בשנים האחרונות. ירידה זו באה בעקבות הגדילה ברכישות אונליין, תחלופת עובדים גבוהה (Churn Rate) ושימוש באמצעי ניהול מבוזרים ופרימיטיביים. בצד התפעולי עסקים אלו מתקשים לנהל תהליכים כביכול פשוטים, כגון תליית שלטים בחלונות הראווה בכל הסניפים, ותהליכים מורכבים אחרים כגון ביצוע מטלות יומיות, קביעה ומעקב אחר יעדי מכירות ועד להדרכת עובדים חדשים, אשר באים והולכים בהמוניהם מדי חודש. הסיבה העיקרית לכך היא ההתנהלות שלהם בעזרת כלים מיושנים, ו/או לא קשורים זה לזה, דבר שמוביל ליותר בלגן מאשר סדר. כלים אלו יכולים להיות פשוטים כמו שיחות טלפון, הודעות בקבוצות Whatsapp, אימיילים ואפילו פקסים.

גם אם העסק משתמש בכלים כביכול מתקדמים, כגון תוכנה לניהול צוות, או תוכנה לניהול משימות, הרי שכלים אלו אינם קשורים, או מחוברים זה לזה, אשר מכריח את המנהלים לפנות לכל אחד מהכלים בנפרד כדי לקבל תמונת מצב כולל בעסק.

בסופו של דבר, אין וודאות כי העסק מתנהל באופן זהה בכל הסניפים ואין למנהלים שקיפות ותמונת מצב בזמן אמת על הנעשה בעסק ובוודאי לא מנקודה אחת בלבד.

 

 

הפיתרון

הבעיות העיקריות שהמערכת שלנו באה לפתור הן היקף המכירות, המוטיבציה הנמוכה בקרב העובדים, תחלופה גדולה של עובדים מדי חודש ועלויות תפעול גבוהות כתוצאה משיטות ניהול לא יעילות.

המערכת של Depoint מותקנת על גבי הטלפונים החכמים של כלל עובדי החברה, מהמנהלים הבכירים ועד לאחרון העובדים, כמו-גם על גבי הקופות ומחשבים האישיים של המנהלים. כל אחד רואה באפליקציה אך ורק את מה שנוגע לו – מנהלים רואים תמונת מצב של הנעשה בעסק (dashboard) בזמן אמת והעובדים רואים את מה שנוגע להם.

 

 

כדי להגדיל את היקף המבקרים בחנויות ואת המכירות, Depoint הופכת את העובדים לסוכני מכירות (affiliates) בעזרת משחקיות ובעזרת בינה מלאכותית על מנת לזהות את ההתנהגות המכירתית של העובדים, לשיפור ביצועיהם ולמתן Micro Training איפה שחסר ידע. תחרות וזכיה בפרסים מעודדים את העובדים להגדיל את המכירות ולהביא לקוחות חדשים. לקוחות חדשים אלו הם ממעגל משפחתם וחבריהם, אשר אף הם מביאים בני משפחה וחברים, דבר שיוצר רשת מכירה הגדלה בצורה אקספוננציאלית. העובדים נהנים מאחוזי המכירות, דבר שעוזר לתחושת השייכות שלהם בארגון ומוביל למוטיבציה גבוהה יותר, למסירות גבוהה יותר וכן לעזיבות פחותות.

 

 

בצד השני של המטבע, הסדר ש- Depoint מכניסה, מוביל להורדת ההוצאות התפעוליות.

כיום עסקים קמעונאים מנוהלים בעזרת כלים ושיטות מיושנות ולא מחוברות. כלים כמו שיחות טלפון, קבוצות צ'אט (כמו Whatsapp) ואפילו פקסים, הם אלו שבשימוש היום-יום, אשר מובילים לאי סדר והצורך המעקבים חוזרים ונשנים אחר ביצוע מטלות, שלא לדבר על ההתנהלות הלא מסודרת של הדרכת עובדים חדשים. גם כשעסקים אלו משתמשים בכלי, או שניים למשימות כמו ניהול צוות, או ניהול מטלות, כלים אלו אינם מותאמים לעולם הקמעונאי ובוודאי לא מחוברים ביניהם. דבר זה גורר אחריו קושי במעקב כוללני, היות ולכל משימה יש לגשת ולבדוק את המצב בכלי אחר.

Depoint מספקת מערכת ניהול כוללני לעסק הקמעונאי וחובקת אותו מכל היבטיו, לרבות כוח אדם, תפעול יעדי מכירות ועוד. המערכת בנויה מכרטיסים חכמים (Bots) המאפשרים יצירת זרימה של התנהלות בצורה החלקה ביותר. שיפור התקשורת הפנים ארגונית והמעקב אחר הנעשה ממקום אחד בזמן אמת (Real-Time Dashboard) מורידים באופן דרסטי את זמני ההתעסקות ומייעלים את התהליכים הפנים ארגוניים.

 

דוגמא 1 - בקשה לתליית שלט הנחה ב- 20 סניפים

לפני Depoint

 • מנהל אזורי שולח בקשה לתליית שלט הנחה בחלונות בקבוצת Whatsapp
 • מתקיים שיח בין העובדים בקבוצה שלא קשור לבקשת המנהל
 • הבקשה המקורית נדחפת רחוק ולא רואים, או מתייחסים
 • המנהל האזורי מתקשר לכל אחד ואחד כדי לוודא שהמשימה מתבצעת

אחרי Depoint

 • המנהל יוצר כרטיס בקשה לתליית שלט הנחה בחלונות
 • המנהל רואה מי צפה ומי לא
 • העובדים רואים את הבקשה על גבי Depoint
 • העובדים מבצעים את המטלה ומצרפים תמונה
 • המנהל רואה מי ביצע ומי לא ואיך זה נראה בכל חנות

 

דוגמא 2 – בקשת מידות של 500 עובדים לפני הזמנת מדים

לפני Depoint

 • המנהלים האזוריים שולחים טופס למנהלי החנויות
 • מנהלי החנויות מדפיסים את הטפסים ומחלקים לעובדים
 • העובדים מעבירים את הטופס מאחד לשני לפי המשמרות שלהם וממלאים
 • מנהלי החנויות מעבירים את הטפסים בפקס למנהלים האזוריים
 • מישהו שכל תפקידו ללקט את המידע הנ"ל אוסף את הפקסים ומייצר רשימה אחידה
 • משך הזמן – כשבועיים-שלושה

אחרי Depint

 • המנהלים האזוריים מייצרים ושולחים כרטיס לכלל מנהלי ועובדי החנויות לרישום המידות
 • כל העובדים הרלוונטיים ממלאים את פרטיהם
 • המנהלים רואים מי ביצע ומי לא ומזכירים רק את אלה שלא ביצעו
 • משך הזמן – כ- 24 שעות

הטכנולוגיה

החדשנות שאנו מביאים כרוכה באופן שבו המערכת נוטעת שיטות עבודה מסודרות ומוכחות, בדומה ל-Wizards של חברת Microsoft העוזרים לכתוב מכתב, או לייצר מצגת. הוגש Provisional Patent Application בהנחיית חברת FINNEGAN בארה"ב – (חברה מוכרת ומובילה לרישום פטנטנים)

המערכת של Depoint לוקחת את הנסיון הנצבר שקשור לניהול נכון של עסק קמעונאי ומטמיעה את השיטות והתהליכים דרך המערכת אל תוך העסקים המשתמשים בה.

 

המודל העסקי

 

לקוחותינו משלמים בעבור מנוי לשימוש במערכת (Subscription Fee) באופן חודשי, על פי מספר הסניפים שיש להם, כאשר מוגדר מינימום תשלום בעבור 50 סניפים. במידה וקיים צורך בהקמה, או התאמה מורכבת של המוצר ללקוח מסויים, אזי יהיה תשלום Setup Fee.

מחירי המנוי הם כדלקמן:

 • עד 50 סניפים - $4,000 ($80 לסניף) לחודש
 • בעבור כל סניף נוסף בין 51 ל- 100 סניפים - $40 לסניף, לחודש
 • בעבור כל סניף נוסף מעל 100 סניפים - $20 לסניף, לחודש

ה-Setup Fee נקבע לפי היקף העבודה הדרושה וייגבה על ידי המפיץ המקומי.

 

הצוות

דייב ספרינגר
מנכ"ל
ביוגרפיה
לדייב למעלה מ- 28 שנות ניסיון בהיי טק הישראלי במגוון תפקידים ועסק במגוון מאד רחב של טכנולוגיות ותחומים, לרבות מערכות תצפית מוטסות, טכנולוגית עקיבה אחר סוסים בזמן אמת במהלך מרוצים בהונג קונג, פיתוח אחד הסמארטפונים הראשונים בעולם ועוד. דייב התחיל את הקריירה כמהנדס פיתוח והמשיך להוביל צוותי פיתוח ופרוייקטים גדולים ומורכבים, תוך עבודה ופיתוח עסקי ושותפויות עם גורמים בינלאומיים באירופה, במזרח הרחוק, בהודו ובארה"ב. ב- 13 השנים האחרונות דייב שימש מנכ"ל למספר חברות כשהבולטת שבהן (Mobile Research Labs (MRL, אשר בה הכפיל דייב את הכנסותיה בכל שנה במשך ארבע שנים ברציפות ובה רכש חברה אמריקאית, בשם Mediaguide.

 • מייסד
סער גינזבורסקי
סמנכ"ל טכנולוגיות
ביוגרפיה
למעלה מעשרים שנות ניסיון כמהנדס פיתוח, מנהל פיתוח באמדוקס ויזם. ב-12 השנים האחרונות הקים שלושה מיזמים משלו בעולמות של רשתות חברתיות, זכויות יוצרים ופטנטים וניהול מועדוני עובדים. שלושת המיזמים הצליחו יפה בישראל ובעולם ובנו את הבסיס העסקי והטכנולוגי שנדרש להקמת דהפוינט.

 • מייסד

משקיעים 4

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו