מפרסם: אלה טלקר
CEO
שתפו

Nine Plus Life

Nine Plus Life היא פלטפורמה ייחודית מבוססת בינה מלאכותית, המספקת לנשים במהלך ההריון ולאחר הלידה תמיכה וליווי הוליסטי מקצועי ואישי אונליין 24/7. החברה, שסיימה פיילוט מוצלח ונמצאת במשא ומתן עם חברת ביטוח מהגדולות בישראל, מובילה את מהפכת ה-Digital Personal C

55%

מיעד גיוס

33

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:השקעה המירה  
שלב:Seed
קטגוריה:בריאות
•  השקעה בהובלת קרן ALTAIR VC 
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 3
 • עדכונים 1

עיקרי הקמפיין

Nine Plus Life מובילה את מהפכת ה-Telemedicine בתחום ההריון והלידה

מהפכת ה-Telemedicine, אשר צומחת בקצב מהיר בעשור האחרון, מאפשרת לכל אחד ואחת לקבל שירות מקצועי ואישי אונליין בתחומים רבים (רפואה, בריאות הנפש, טיפול ועוד), מבלי לצאת מהבית במחירים שווים לכל נפש. Nine Plus Life מובילה את מהפכת ה-Telemedicine בתחום ליווי ההריון והלידה עם פלטפורמה חדשנית, המאפשרת בפעם הראשונה לנשים בהריון ולאחר הלידה לקבל רצף טיפולי אופטימלי על ידי מלוות הריון אישית מוסמכת באמצעות צ'אט אונליין 24/7, בכל זמן ובכל מקום.

 

טכנולוגיית AI חדשנית

Nine Plus Life פיתחה אלגוריתם מתקדם ומבוסס בינה מלאכותית provisional patent pending אשר לומד את דפוסי התנהגותה של ההריונית דרך ההתכתבויות שלה עם המלווה האישית בצ'אט. הטכנולוגיה המתקדמת מסייעת למלווה המקצועית להבין בצורה אופטימלית את צרכיה של ההריונית על מנת שתוכל להעניק לה את הליווי המתאים ביותר עבורה ולזהות במהירות מצבים חריגים שעלולים להעיד על צורך במענה מקצועי מידי.

 

Nine Plus Life פורצת דרך בשוק של 9 מיליארד דולר בשנה

בכל שנה יש כ-140 מיליון לידות ברחבי העולם, מתוכן כ-180 אלף בישראל. בעשור האחרון הייתה עלייה חדה במספר הנשים המבקשות להיעזר בדולה מקצועית בזמן ההריון ובחדר הלידה ולהשתמש בפתרונות הוליסטיים בזמן ההריון, כהשלמה לרפואה הקונבנציונאלית. Nine Plus Life היא החברה הראשונה בעולם שמאפשרת לנשים בהריון לקבל ליווי אישי אונליין לכל אורך ההריון ולאחר הלידה ומובילה מהפכה טכנולוגית בשוק ששוויו כ-9 מיליארד דולר בשנה.

 

הפלטפורמה של Nine Plus Life מסייעת לשמירה על בריאות האם והעובר

מחקרים הוכיחו כי חוסר שקט נפשי ורמות גבוהות של חרדה בזמן ההריון מסכנות הן את בריאות האם והן את בריאות העובר. חרדה ולחץ בזמן ההריון מעלים את הסיכון לסיבוכים כמו רעלת הריון, לידה מוקדמת ומשקל לידה נמוך. כמו כן, אישה אשר חוותה חרדה במהלך ההריון נמצאת בסיכון מוגבר לחוות דיכאון אחרי הלידה. Nine Plus Life נותנת בפעם הראשונה פתרון אמיתי להפחתת רמת החרדה של נשים בהריון ועל ידי כך שמירה על תקינות ההריון.

 

חיסכון כלכלי עצום למערכות הבריאות - נוכחות של דולה בלידה מפחיתה את הסיכוי לניתוח קיסרי ב-40%

מחקרים גילו כי שימוש בדולה תומכת לידה מפחיתה בעשרות אחוזים את הסיכון לסיבוכים במהלך הלידה הדורשים התערבות רפואית מכשירנית ומפחיתה ב-40%-50% את הסיכוי לניתוח קיסרי חירום. בנוסף, ישנה הפחתה משמעותית בשימוש במשככי כאבים (הפחתה של 50% בשימוש באפידורל) ובתרופות לזירוז לידה והלידות עצמן קצרות משמעותית מלידות ללא ליווי.

 

הצלחה מוכחת - פיילוט מוצלח ובעקבותיו משא ומתן מתקדם עם חברת הביטוח מהגדולות בישראל להטמעת הפלטפורמה

החברה השלימה פיילוט מוצלח, אשר הסתיים עם 15 תינוקות שנולדו בליווי הפלטפורמה. בעקבות הצלחת הפיילוט והתגובות הנלהבות מתחילה החברה בימים אלו את הטמעת הפלטפורמה באחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ. בנוסף, החברה נמצאת בתהליך חוזי מול חברות ביטוח נוספות, קופות חולים ובתי חולים בישראל, ובתהליך התקשורת מול נותן שירות למטופלות IVF הגדול בעולם.

פיצ'

הרעיון

ישראל היא מדינה בעלת שיעור הילודה הגבוה ביותר בעולם המערבי. במהלך ההריון תעבור האם הישראלית כ-17 בדיקות הריון – המספר הגבוה ביותר מכל מדינות העולם. אך, עם כל הדאגה לתקינות ההריון ובריאות האם והעובר בפן הרפואי, אין כמעט התייחסות במערכות הבריאות למצבה הנפשי של ההריונית - זאת למרות שגם הרפואה המערבית כבר מזמן הבינה את הקשר ההדוק בין הבריאות הנפשית לבריאות הפיזית (וכראייה – אפקט הפלסבו המוכיח כי מצב מנטאלי משפיע באופן ישיר על סיכויי ההחלמה, עד כדי החלמה מלאה ללא שימוש בתרופות!).

בניגוד לחברות המסורתיות, נשים בעולם המודרני איבדו את מערכת התמיכה הנשית השבטית, ובהתאמה גם את כל הידע והניסיון לגבי הריון, לידה וטיפול בתינוק, שנצברו במשך דורות על גבי דורות. לכן, נשים רבות עוברות את חודשי ההריון הארוכים בתחושת שהיא חסרת כלים להתמודד עם ההתלבטויות שעולות, תחושה של חוסר תמיכה נפשית, דאגה לבריאות העובר ולעיתים תכופות גם חרדה מתמשכת אשר מקשה על ההריון ועלולה לפגוע בבריאות האם והעובר.

הצורך

בזמן ההריון הצורך במידע או מענה על שאלות שצצות הוא כמעט יומיומי. בארץ ההריונית מוזמת אחת לחודש לרופא נשים המספק מידע מקצועי, בודק את תקינות ההריון ומציע טיפול או תרופות בעת הצורך, אך אינו מתייחס לפן הרגשי של ההריון. לכן, בין מפגש למפגש יש המון שאלות שמופנות ל-Google  או לפורומים, אך אף שאלה בפורום לא בדיוק תואמת לשאלה הספציפית של ההריונית. המון שאלות סובבות סביב הלחץ הנפשי האישי: מה יהיה עם הבדיקה הזו? מה השלב הבא? איך זה אמור להרגיש עכשיו? וכו'. בסקר שביצעה החברה, עולה שנשים ממתינות היום לתשובה בין חצי יום ל-4 ימים – זמן רב מאוד שבו האישה נתונה ללחץ נפשי וחוסר וודאות, מה שעלול לפגוע גם בתקינות ההריון ולהעמיס עלויות כלכליות משמעותיות על מערכות הבריאות, החל מקופות החולים דרך חברות הביטוח ועד הביטוח הלאומי.

עד היום לא ניתן מענה אמיתי ונגיש לצורך בליווי רגשי ותמיכה אישית לכל אורך ההריון. היום, גם מי ששוכרת את שירותיה של דולה תעשה זאת רק לקראת הלידה, וכל ליווי מקצועי אחר הוא יקר מאוד ואינו זמין לרוב הנשים. כמו כן, לנשים המתגוררות רחוק מערים מרכזיות תהיה פחות נגישות לייעוץ וטיפול מקצועי מכל הסוגים.

 

הפתרון

Nine Plus Life היא החברה הראשונה בעולם שמציעה לנשים בהריון ליווי אישי וצמוד של מלוות הריון מוסמכת מתחילת ההריון ועד אחרי הלידה דרך פלטפורמה אינטרנטית. המלווה תהיה זמינה להריונית 24/7 ותדע להרגיע, לענות על שאלות עד לביקור הבא מול רופא הנשים וגם להפנות לייעוץ רפואי במקרה הצורך – כל זאת תוך מתן תמיכה נפשית ותחושת ביטחון לכל אורך הדרך – ובמחיר שווה לכל נפש.

החברה פיתחה פלטפורמה טכנולוגית פורצת דרך, שלוקחת את הייעוץ האנושי צעד אחד קדימה ומשלבת אותו עם טכנולוגיה מתקדמת מבוססת בינה מלאכותית (AI), שתספק ליועצים מוסמכים מידע בזמן אמת אודות האישה ההריונית ותפיק תובנות עומק על בסיס מידע טקסטואלי התנהגותי.

כתבו עלינו בגיקטיים - https://www.geektime.co.il/nine-plus-life/

כתבו עלינו ב-Ynet - 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5420412,00.html

 

 

הטכנולוגיה

החברה פיתחה אלגוריתם AI ייחודי , שלו מספר תפקידים:

 1. להתאים את הדולה המלווה לאישה ההריונית באופן המדויק ביותר על בסיס תכונות אופי, ציפיות מהתהליך ורצונות אישיים.
 2. אופטימיזציה של תהליך הליווי - הרובוט לומד את תכונותיה ודפוסי התנהגותה של הלקוחה דרך ההתכתבויות בצ'אט ומסייע למלווה לתת מענה מתאים ומדויק ככל האפשר.
 3. לעזור למלווה ולהתריע בפניה על שינוי בדפוסי ההתנהגות של האישה. הבינה המלאכותית עוקבת אחר שינויים בדפוס ההתנהגות ויודעת להתריע בפני אשת המקצוע על בעיות אפשריות שיכולות להעיד על כך שההריונית נמצאת בדיכאון, חרדה או מצוקה נפשית אחרת. 

 

איך זה עובד

החברה כבר עובדת עם מעל 100 אנשי מקצוע ממגוון תחומים שנבחרו בקפידה, כולם בעלי תעודות הסמכה ורשאים לטפל בנשים הריוניות. המלוות כוללות דולות, יועצות הנקה מוסמכות, מלוות התפתחות ועוד. כיום המערכת פועלת בשלוש שפות: אנגלית, עברית ורוסית, ובהמשך צפויות להתווסף גם ערבית וצרפתית.

השלבים:

 1. מילוי שאלון: ההריונית נכנסת לפלטפורמה וממלאת שאלון קצר.
 2. התאמה בין מלווה להריונית: אלגוריתם מיוחד מחבר בין ההריונית לבין המלווה המתאימה ביותר - האלגוריתם עובר על מאגרי המידע של המלוות ומחפש את המלווה המתאימה ביותר ליולדת על סמך תשובותיה, עם עדיפויות שונות לשאלות שונות (לדוגמה: שפה משותפת חשובה "יותר" מהיכן תרצי ללדת).
 3. תהליך הליווי מתחיל – צ'אט אונליין 24/7 עד הלידה: לאחר שנמצאה התאמה בין מלווה להריונית, נפתח חדר צ'אט אישי עבורן. המלווה שולחת מדי יום הודעה, בין אם ההריונית דיברה אתה או לא ובה טיפ יומי ומשימות שבועיות שעל ההריונית לבצע בשלוש קטגוריות: גוף תזונה ונפש.
 4. התרעה על התנהגות חריגה שעשויה להעיד על מצוקה: המערכת מגלה פעילות חריגה ומתריעה בפני מלווה ולאנשי המקצוע.
 5. אפשרות להמשיך את הליווי במהלך הלידה עצמה ולאחריה.
 6. לאחר הלידה ובמשך 6 שבועות היולדת ממשיכה לקבל תמיכה באמצעות הצ'אט.
 7. לאחר הלידה מגיעה המלווה למפגש מעקב אחד על מנת לתת ליולדת סיוע ראשוני בטיפול ברך הנולד כגון הדרכה לגבי הנקה, שינה, תזונה נכונה ועוד.  

 

המודל העסקי

החברה עובדת על פי מודל עסקי B2B2C/B2B:

החברה מציעה ללקוחותיה ארבעה מסלולים:

הטמעת הטכנולוגיה/השירות ע"י גופים ציבוריים אשר יציעו את השירות ללקוחותיהם:

 • חברות ביטוח שיכניסו את השירות לפוליסה.
 • קופות החולים: בישראל קופות החולים כבר מספקות החזר על שירות דולה במהלך הלידה בגובה 75% ממחיר התשלום וחבילות ההריון כוללות טיפולים משלימים.   
 • בתי חולים: בשלב זה החברה כבר נמצאת במגעים מתקדמים עם שני בתי חולים מובילים בישראל.

השלבים הבאים

החברה מתכננת לפתח מוצרים נוספים הנותנים פתרון כולל לתמיכה בנשים הרות ולקשר שלהם עם הצוות המטפל, על מנת לאפשר רצף טיפולי אופטימלי.

הפיתוח הבא הוא פורטל ייעודי ואפליקציה למטופלות IVF במהלך טיפולי פוריות. הטכנולוגיה מבוססת על שיוך מטופלת לצוות מטפל (רופא, אחות, עובדת סוציאלית, אדמיניסטרציה) ואינטגרציה למערכות בתי החולים או כל מערכת תומכת אחרת.

יכולות טכנולוגיות נוספות: הרשמה לשירות האפליקציה, אפשרות להעלאת תכנים שונים לפי דרישה לאפליקציה (וידאו, משימות, טיפים), צ'אט עם נותן השירות (אחות, רופא, מנהלה). חדשנות פונקציונלית המאפשרת רצף טיפולי,  כולל נגישות של התיק הרפואי למטופלות, בכל מקום ובזמן אמת. צ'אט אינטראקטיבי המאפשר תזכורות והדרכות מתאומות אישית, משימות וטיפים יומיים. העלאת תכנים חדשים הרלוונטיים לנשים הרות או מטופלות פוריות.

מטרת הפיתוח היא ליצור משולש תקשורתי דיגיטלי רציף ואינטראקטיבי בין צוות המטפל, מטופלות ובני משפחה (לרבות "משפחות חדשות"). היעדים: הורדת עומסים, ייעול ושיפור תהליכי עבודה, יצירת רצף טיפולי איכותי ובטיחותי, מניעת טעויות ואפשרות לטיפול מוצלח יותר אשר יביא לתוצאות קליניות יותר טובות.

הצוות

אלכסיי ביצ‘נקו
ביוגרפיה
מעל 20 שנות ניסיון כמפתח עם התמחות באפקלציות. פיתוח יישומים עבור Xamarin iOS, פיתוח יישומים עבור Xamarin אנדרואיד, פיתוח יישומי ווידג‘טים ליישומי אינטרנט, בקרת ואיכות פיתוח.

 • עובד מפתח
Ronen Meiri
ביוגרפיה
מומחה עם ניסיון עשיר בפיתוח אלגוריתמים ומודלים ליישומים שונים, כולל שיווק, מיקוד התנהגותי, נייד, הונאה ועוד.

 • יועץ
איגור רביניקי
מייסד Altair VC
ביוגרפיה
ד״ר למינהל עסקים, מייסד Altair VC מעל 20 שנות ניסיון בניהול והובלת השקעות בהשקעות ומכירות של חברות.

איגור רבינוביץ
יועץ
ביוגרפיה
איגור הוא CTO ושותף מקומי בקרן הבינלאומית Altair, אדריכל טכני מיומן ובעל ניסיון מקיף בעיצוב, פיתוח ופריסה של ארכיטקטורות ותשתיות למערכות מבוזרות. לאיגור ניסיון רב בניהול אפקטיבי של צוותי פיתוח מגוונים (עד 30 מפתחים), מקומיים ובינלאומיים כאחד.

 • יועץ
תומר פילוס
מנהל פרוייקט
ביוגרפיה
תומר הוא מפתח full stack & mobile מומחה, בעל תואר בהנדסת חשמל, והוא המתכנת שפיתח את אפליקציית הAI החכמה שבבסיס פלטפורמת Nine Plus Life.

 • עובד מפתח
אינה מרטין
יועצת עסקית
ביוגרפיה
אינה מביאה לחברה יותר מ -17 שנות ניסיון בתחום החדשנות הרפואית/בריאותית ותחום ההון סיכון. לפני שהצטרפה ל- Nine + Life, שימשה כמנהלת השקעות בחברת RMI Partners VC וכן כחברה במועצת המנהלים של ReVision Optics Inc., Ocunexus Inc. ו- Ocon Medical Ltd. גב‘ מרטין שימשה גם כיועצת פיתוח עסקי אסטרטגי ויועצת פיננסית לחברות הון הסיכון המובילות בתחום הפארמה והביו-רפואה, בנוסף לחברות אחרות, כולל חברות נסחרות בנאסד"ק בארה"ב ובקנדה וחברות נסחרות בבורסה בתחום הביו-טק והמד-טק.

 • יועץ
אתי פינקלשטיין
סמנכ"ל פיתוח עסקי ומייסדת
ביוגרפיה
אתי היא אשת שיווק בעלת 20 שנות ניסיון בתחום הפרסום והשיווק. היא ייסדה את פלטפורמת רשת המשפיענים הבינלאומית BlogsRelease, אשר נמכרה ביולי 2017. היום אתי משמשת כחברת דירקטוריון מייעצת בחברות סטארט-אפ וכמנהלת תכנית בוגרי Alumni Network.

 • מייסד
אלה טלקר
מנכ"ל
ביוגרפיה
יוזמת הפרויקט ומייסדת. אלה היא אשת מקצוע מנוסה בתחום הרפואה המשלימה, דולה תומכת לידה, מדריכת קורסי הכנה ללידה, מדריכת הנקה מוסמכת ומעסה שוודית ורפואית. סיימה את לימודיה במכללת וינגייט.

 • מייסד

משקיעים 3

משקיע פרטי
0
עוקבים
16
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
16
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
16
השקעות

עדכונים 1

 • תאריך עדכון: 20/11/2018

  Nine Plus Life סגרה הסכם עם אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. הריון בכלל והריון ראשון בפרט, מעלה שאלות ותהיות רבות. החיפוש אחר מענה ברשת או המתנה עד למפגש הבא עם רופא/ת הנשים, מייצר חלל והמתנה מתסכלת לתשובות אמינות ומקצועיות. את החלל הזה, אשר לעיתים רבות ממלא את בני הזוג בחרדה, אפליקצית Nine Plus Life באה לפתור.

  חברת הביטוח תשווק ללקוחות יעודיים את האפליקציה והלקוחות יקבלו אפשרות ליהנות מהשירות במהלך ההריון בהטבה בלעדית.

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו