מפרסם: אלקנה פרסלר
מנהל פיתוח עסקי
שתפו

Syrinjector

Syrinjector פיתחה מערכת הזרקה חכמה אשר מחוללת מהפכה בעולם החוואות הדיגיטלית. המערכת מאפשרת ניטור, ניהול נתונים ומעקב אחר רווחתן של חיות המשק. Syrinjector פונה לשוק עולמי צומח הצפוי להגיע ב-2020 ל- 7 מיליארד דולר.

$750,000

גויסו עד כה

1

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג: מניות  
שלב: Round A
קטגוריה: טכנולוגיה
•  גיוס יתר - מעל 100%    
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 1
 • עדכונים

פיצ'

עיקרי הקמפיין

הדבר הגדול הבא בעולם החוואות הדיגיטלית


Syrinjector מציגה פתרון חדשני לאתגר עצום בעולם החוואות הדיגיטלית. המצב כיום בשוק החיסונים הווטרינריים לוקה בשלל חסרונות מהותיים והעיקרי בהם הינו אי היכולת לנהל מעקב מסודר אחר תהליכי חיסון שבוצעו. הפיתוח של Syrinjector ניצב בחזית עולם החדשנות, זאת באמצעות שילובם של מערכת הזרקה דיגיטלית חכמה ויכולות-IoT במוצר אשר צפוי להפוך את עולם הבריאות של משק החי ליעיל יותר ובטוח יותר לנו ולחיות המשק. המוצר שעתיד לחדור לשוק באמצע 2019 יאפשר בפעם הראשונה יכולות דיגיטליות הכוללות: ניהול מידע, אוטומציה מלאה ורמת דיוק גבוהה. Syrinjector מציעה פתרון בטיחותי וחכם לרווחת חיות המשק לדור הבא של החוואים ברחבי העולם.


מוצר חדשני לשוק ותיק בהיקף של מעל 7 מיליארד דולר


שוק החיסונים במשק החי נמצא בגידול מתמיד. על פי תחזית שפורסמה ב- Markets and Markets, צפוי גודל שוק החיסונים הווטרינריים לצמוח בין השנים 2015 ל-2020 בקצב שנתי ממוצע (CAGR) של כ-5.5%, ולהגיע להיקף של $7.197 מיליארד דולר בשנת 2020. החדשנות של SyrinJector צפויה לסייע לה לחדור לשוק באפקטיביות ולצמוח בו בצורה מהירה.

 

מודל עסקי רב-ערוצי


פוטנציאל ההצלחה של Syrinjector גדול במיוחד הודות למודל עסקי המבוסס על שיתופי פעולה עם תאגידים אשר מפיצים מערכות וציוד וטרינרי. הלקוחות הסופיים הפוטנציאלים למוצר הם חוות משק חי ותאגידי הגידול (אינטגרציות) אשר צפויים לשפר במידה ניכרת את רווחת חיות המשק ואת היכולת לשמור על בריאותן. חברות התרופות, עבורן המוצר יספק יכולת מעקב - מידע ייחודי וסטטיסטיקות חיוניות אודות אופן השימוש במוצריהן. אפיקי הכנסה נוספים: מאגר וניתוח נתונים מקיף עבור גופי פיקוח ממשלתיים, מכירת הפלטפורמה ורישיון תוכנה, מכירת אביזרים נלווים מתכלים – מודול ניקוי\חיטוי, רישיון תוכנה ללקוח שאינו בעל מזרק, כגון רשויות, וכן מכירת שירות לאחר תום תקופת האחריות.


הצטרפו לחברה אשר עשויה להוביל את השוק רגע לפני הפריצה


Syrinjector גייסה עד כה מיליון דולר מיזמים ומשקיעים אסטרטגיים מישראל, ביניהם ווטרינרים מובילים. סבב הגיוס הנוכחי הינו 1,500,000$, את הכספים החברה מגייסת במספר ערוצים שונים בין היתר באמצעות פלטפורמה זו. החברה ביצעה ניסויים ראשוניים בתהליך הפיתוח. בין היתר זכתה החברה לאות ה-Seal of Excellence מהאיחוד האירופי המעיד כי עברה בניקוד גבוה את המבחנים לצורך קבלת מענק של עד מיליון אירו מתכנית SME HORIZON. כעת החברה יוצאת בקמפיין הגיוס רגע לפני ניסוי מערכת נוסף באוגוסט 2018, וחתימה על הסכם שיווק מקדמי עם מפיץ מהותי בדרכה לחולל מהפכה בעולם החוואות הדיגיטלית ולהפוך את פיתוחה לסטנדרט עולמי חדש בתעשייה.

החברה הגישה 2 פטנטים כאשר הראשון נמצא בשלב הלאומי כשבסין הפטנט קיבל אישור באוקטובר 2017. הפטנט השני נמצא בשלב ה- PCT.

 

אקזיט אפשרי במגוון עולמות


אסטרטגיית האקזיט של Syrinjector מתמקדת ביצירת מודעות בשוק לסטנדרט החדש של מערכת בקרה דיגיטלית  וכן ביצירת מערכת מידע גלובאלית ראשונה מסוגה. הדרך לאקזיט צפויה להגיע מכמה כיוונים: מיזוג בתחום הפארמה - חברות ענק בתחום הפארמה צפויות לגלות עניין רב בSyrinJector - במטרה לעשות שימוש במוצר לטובת החדרתו כאנייבלר (ENABLER) לקו המוצרים שלהן באופן בלעדי. מיזוג בתחום האינטגרטורים – אינטגרטורים בתחום יזימה ופיתוח משקים עולמיים אשר מחפשים טכנולוגיות חדשות כדי להעשיר את הפורטפוליו שלהם. מיזוג בתחום הקמעונאות - חברות מזון עולמיות המחפשות טכנולוגיה אפקטיבית שתאפשר להן לתמוך ולשפר את המערכת הלוגיסטית שלהן באמצעות הוזלת עלויות משמעותית.

הרעיון

צורך


שוק החיסונים הווטרינריים העולמי מתמודד עם אתגרים רבים ובהם הצורך ההולך וגובר בחיסונים לשם שמירה הדוקה על בריאותן של חיות המשק והציבור, לצד הצורך ביצירת תהליך חכם ומתקדם יותר לרווחת החיות , שיאפשר תהליך מהיר, מדוייק, מבוקר ובטיחותי.


כיום תהליכי החיסון לחיות המשק מבוצעים בפועל על ידי מזרקים מכאניים באופן ידני מסורבל כאשר כל הניירת הכרוכה בתהליך עוברת בצורה ידנית- ללא כל אפשרות לבקרה דיגיטלית ומעקב, בדיוק כפי שביצעו לפני 100 שנים ויותר.

בעיה נוספת מתעוררת כאשר הגורם האנושי נכנס לתמונה, דבר העשוי להשאיר פתח לטעויות כמו חוסר עקביות, אי דיוקים, דקירות לא איכותיות הגורמות לסבל וחרדה בעדר ויעילות שנפגעת בהתאם לרמת המיומנות של המחסן. ככל שהיקף החיסונים גדל, כך גדל הסיכוי לטעויות אנוש.


תהליך החיסון הקיים מטיל עומס רב על בעלי המשקים והווטרינרים, שאינם יכולים לוודא כי החיסונים הניתנים זהים ועקביים עבור כל חיות המשק. כמו כן, החקלאים או המחסנים נמצאים בסיכון להיפגע מאמצעי ההזרקה הקיימים ואף להידקר בשוגג בתהליך.

התהליך הקיים למעשה פוגע באיכות ויעילות החיסון, אינו מאפשר סטריליות ומוביל לתוצאות שאינן אופטימאליות בשטח, וזאת תוך יצירת פסולת רבה, זיהום אפשרי ועלויות גבוהות.


פתרונות החיסון הקיימים כיום בשוק הווטרינרי והליך החיסון ההמוני לוקים בשלל חסרונות מהותיים ובהם אי יכולת לנהל ולעקוב אחר חיסונים שבוצעו – וכן חוסר יכולת לאסוף ולנתח את המידע הרלוונטי בשוק זה באמצעות יישומי ביג דאטה ומעקב מקוון.


הפתרון


Syrinjector פיתחה פתרון שיענה על הצורך העצום הקיים בשוק לקראת מימוש המעבר לחוואות דיגיטלית (Digital Farming) יעילה ומתקדמת גם בתחום הווטרינריה. פתרון דיגיטלי מלא המבוסס על אקדח הזרקה ממוחשב - מזרק חיסונים חדשני ידני הפועל באופן אוטומטי, מקושר לרשת כמכשיר IoT ומאפשר ניטור ובקרה על הליך החיסון של המשק.


החברה פיתחה פתרון כולל אשר יאפשר בקרה על ההזרקה, יהפוך אותה לדיגיטלית, מבוקרת מבחינת כמות ואיכות, ובטוחה יותר. המוצר שפיתחה SyrinJector צפוי לחדור לשוק באמצע 2019 ולהציע שלל יכולות דיגיטליות כולל ניהול מידע, אוטומציה מלאה ורמת דיוק גבוהה במיוחד, המוצר מציע לראשונה פתרון בטיחותי וחכם לדור הבא של החוואים.


איך זה עובד?


פיתוח המזרקים מבוסס על מספר רכיבים. הראשון שבהם הוא האקדח האלקטרוני, אשר משמש כמזרק בעל יכולות (IoT (Internet of Things. המזרק מכיל מערכת שאיבה והזרקה, מערכת חימום, מערכות בקרה, גלאי NFC/RFID לזיהוי חיות או חצרות גידול, מודול ניקוי מחט מתכלה ומערכת תקשורת אלחוטית.


המזרק תוכנן כמערכת הזרקה מכאנית אוטומטית' הנשלטת ע"י בקר אלקטרוני חכם, בעלת מערכות הנעה ומערכות חישה שונות על מנת לוודא כי תהליך ההזרקה מבוצע בצורה מדויקת ובטוחה. הרכיב השני הוא מערכת הניהול, אשר שואבת את הנתונים שמתקבלים מהמזרק. המערכת מציגה את כל הנתונים הרלוונטיים, סטטיסטיקות, מדדים שונים ואף התראות ספציפיות בפני מבצע ההזרקה או מנהל עבודה. בעל המשק יכול גם הוא לגשת למידע בכל רגע נתון מכל מקום בעולם באמצעות האפליקציה של החברה.


התמונה מעלה מתארת בקצרה את פונקציות ורכיבי המערכת: אקדח ההזרקה מקושר ברשת מקומית בטכנולוגיית ויי פיי ליישומון המובנה בסמארטפון. הקישור בין היישומון לאקדח אינו דורש מערכת סלולארית או כל מערכת כללית אחרת. היישומון מאפשר את הכנת תהליך ההזרקה וכן את המצב בשטח באופן מקוון. מעת לעת, היישומון עושה שימוש ברשת הנתונים הכללית – ויי פיי או רשת נתונים סלולרית, כדי לתקשר את המידע מול החשבון בענן. החשבון בענן מאפשר לסנכרן מידע באופן אישי ולאפשר גישה למשתמשים מאושרים.

קישורי API (פרוטוקול לגישת מערכות חיצוניות) למערכת מאפשרים לגופים ללא אקדח הזרקה גישה למידע ע"פ הרשאות האדמינסטרטור. לדוגמה מערכות בקרה ממשלתיות, חברות תרופות ועוד.

 

המודל העסקי

המודל העסקי של החברה מבוסס על חבירה לחברות המפיצות מערכות וציוד וטרינרי כאשר הלקוחות הסופיים הפוטנציאלים למוצר הם תאגידי הגידול הגדולים (Integrations) והחוואים אשר ישלבו את המוצר כמוצר משלים למערכת הניהול הדיגיטלית הכללית. לקוחות פוטנציאליים נוספים הם חברות התרופות והקמעונאות, עבורן המוצר יספק יכולת מעקב (TRACEABILITY) - מידע ייחודי וסטטיסטיקות חיוניות אודות טיב ואיכות המוצרים שלהם (בשר, עוף, דגים)


אפיקי הכנסה:

1. מכירת אקדח ורישיון תוכנה

2. מכירת אביזרים מתכלים – מודול ניקוי\חיטוי

3. רישיון מידע ללקוח שאינו בעל מזרק, כגון רשויות

4. תמיכה ללקוח החל מהשנה השניה

5. מכירת שירות לאחר תום תקופת האחריות


מכירות החברה יתבצעו דרך משווקים של ציוד למשק חי. עבור כל מפיץ שכזה תיווצר תכנית של ניסויים, הדרכה, תכנון וקביעת דרכי פעולה בלעדיות מול יעדי מכירה.

בהתאם לפניות וביקושים ממפיצים, תבחן החברה גם אפשרות של החכרת ציוד בתשלום חודשי ללא רכישה ישירה.


השוק

שוק החיסונים הווטרינריים הינו שוק הנמצא בגידול מתמיד. הדרישה בשוק זה היא לתרופות יעילות, התקני הזרקה יעילים מדוייקים ואיכותיים. זאת בשל גידול מתמיד בצורך לשמור ולדאוג לבריאות משק החי ולרווחתו מחד, ומאידך בשל מורכבותה וביצועיה המוגבלים של פרוצדורת החיסון הרווחת כיום בשוק, ההזרקה המכאנית.

מערכות הזרקה ווטרינריות, כדוגמת המוצר המפותח על ידי החברה, הופכות למרכיב קריטי בהצלחתו ובהמשך קיומו של המשק החי ובעיקר בשמירה על בקרת האיכות על שרשרת ייצור המזון. משק אשר חווה טלטלות בשנים האחרונות בעקבות מפגעי בריאות שונים שהתפתחו בו כגון: שפעת העופות, שפעת החזירים וכו'. כתוצאה מכך, שחקני מפתח וגורמים רבים במשק החי ממתינים לפיתוחם של פתרונות יעילים שיאפשרו הגנה יעילה ואפקטיבית.

הגידול צפוי לאור השקעה הולכת וגוברת במשאבים מצד מדינות ושחקני מפתח בשוק וכן בעקבות המודעות הגוברת לבריאותם של בעלי החיים בשווקים מתעוררים ובמדינות המתפתחות. מודעות זו צברה תאוצה במספר מדינות ענק מתפתחות (דוג': סין, ברזיל, הודו ועוד) כאשר קהל הצרכנים הפנימי הולך וגדל ודורש בקרת איכות. כמו כן כלכלות אלו מייצאות למדינות המערב ולכן נדרשות לרמת פיקוח גבוהה בהרבה מהסטנדרט. יצואניות בשר כגון ברזיל, סובלות מחסימת תוצרת חוזרת ונשנית בשל ליקויים באיכות המזון, דבר המביא לפגיעה חמורה בהכנסות המדינה. התעשייה יוצרת מציאות שבה ההזדמנויות הכלכליות מופיעות חדשות לבקרים ויש ביקוש עצום לפיתוחים וחברות דוג’ SyrinJector.

מתחרים


המצב בשוק התרופות מבחינת אסטרטגיה שיווקית מהווה הזדמנות עסקית אדירה עקב הקושי לפעול בתוך שוק שבו כולם מייצרים מוצרים דומים לאותם לקוחות ולכן יקר מאוד ליצרן לקיים בו בידול כלשהו אם בכלל. חברות תרופות משקיעות הון עתק בעידוד נאמנות הלקוחות ויצירת "סטיקינס" (stickiness) או "דביקות" ללקוחות – באמצעים כגון מזרקים (מכאניים) בחינם ושלל מתנות קטנות במטרה למצוא את הדרך ללבו וכיסו של הלקוח הסופי.


ב-10 השנים האחרונות המגמה בשוק נוטה לשיווק המדגיש מתן פתרון וחיבור ישיר ללקוחות בניגוד לעיסוק במכירה של תרכיבים בלבד. מספר חברות בגדלים שונים החלו לפעול בכיוון של כלי הזרקה ליצירת אותה "דביקות" לקוח. חברות אלו פועלות לייצר ולנסות לשווק מערכות הזרקה אשר פועלות רק עם המוצרים של החברה, במודל המזכיר את פעילות נספרסו העולמית.


חברת MSD וחברת HIPRA לדוגמה, מייצרות ייחודיות ודביקות לקוח על ידי פיתוח אביזרי חיסון יחודיים וובלעדיים למוצרים שלהן בהתאמה. בנושא זה, חברות אלו ממוקדות בפלח החזירים בלבד בתעשייה עבור האקדח ללא מחט, ו-DESVAC של CEVA גם היא מתמקדת בחזירים אך עם מחט. בחיסונים באמצעות מזרק נטול מחט (NEEDLELESS) ההזרקה אינה מתבצעת ע"י מחט אלא ע"י סילון חומר הזרקה בלחץ גבוה. מוצרים אלה מאפשרים קצב הזרקה סביר ללא מחט, בטוח לאדם ולחיה. החסרונות העיקריים הן עלות המוצר, משקלו הכבד, בריחת חומר ההזרקה בזמן ההזרקה ועלות התחזוקה שלו.


בעיה נוספת היא, שהטכנולוגיה מתאימה רק להזרקות תת עוריות ולא תוך שריריות. הזרקה תת עורית מקובלת בעיקר על חברות התרופות אשר נדרשות לפחות חומר בכל הזרקה, אך פחות מקובלת על חוואים אשר מעדיפים הזרקה פשוטה – תוך שרירית. במבחן המציאות, החוואים אינם נוטים לאמץ שיטת הזרקה זו.


הפיתוח של SyrinJector מבדל את החברה ממתחרותיה וזאת באמצעות שימוש במערכת פתוחה לכל חיסון ללא תלות בסוג ההזרקה וללא מתן בלעדיות לשום יצרן תרכיבים. עובדה זאת אשר מתווספת ליכולת להעביר נתונים באופן מקוון מייצרת יתרון מסחרי משמעותי בשוק אשר הופך להיות דיגיטלי עם כל שנה שחולפת. מדובר על מענה חדשני לביקוש עולמי הולך וגובר באופן שמשנה באופן מוחלט את השוק הקיים. האפשרות של תהליך הזרקה עם חתימה דיגיטלית יהפוך לסטנדרט עולמי ו-SyrinJector תתפוס את מקומה כחלוצה בתחום.

Timeline

 • 2012 – ייסוד חברה
 • 2012- 2016 – ניסויים ראשוניים וגיוס סיבוב ראשון
 • אוגוסט 2018 – אבטיפוס לניסוי אלפא
 • ינואר 2019 – ניסוי ביתא
 • יוני 2019 – אצווה ראשונה


Go To Market

ל-Syrinjector חזון עתידי נרחב, והוא מתחיל בפרטים הקטנים. התהליך פועל במעגלים אשר בנויים האחד על גבי השני. החברה תחל את פעילותה אצל הלקוח הסופי – החוואי או מנהל ההזרקות - תוך התמקדות ביצירת פתרון המעניק שליטה, בקרה ובטיחות טובים עבור התהליך. אל המעגל הראשון פונה החברה בתהליך משולב של שיווק עולמי כללי (מטרייה) ביחד עם פעילות מקומית דרך מפיצים מורשים.

המעגל השני מכיל גופי בקרה נותני שירות, בעיקר גופים ווטרינריים הנדרשים למידע. מעגל זה מוביל למעגל הבא – מעגל היצרנים. מעגל היצרנים מאפשר הגעה למקומות רחוקים בהרבה מהחווה. לדוגמה, חברות תרופות יכולות לקבל מידע אודות השימוש בתרופות, חברות ביטוח וחברות מזון יכולות לקבל חתימה דיגיטלית על ביצוע חיסונים באופן מבוקר ומדויק ועל ידי כך לפתח יכולת ניהול סיכונים חכמה ומודולרית בדומה למודל איתוראן בביטוח רכב.

יצירת מודעות לאפשרות של תהליך הזרקה עם חתימה דיגיטלית תאפשר הטמעה של סטנדרט עולמי חדש – מעין חותמת "כשרות" למוצר בטוח יותר.

החברה מכוונת גם לתהליך מקביל שיאפשר לה להפוך למרכז ידע אודות חיסונים. כלומר, לפתח בפעם הראשונה מקום שבו ניתן לנתח פעילות של חיסון אל מול בעיות בריאותיות ו/או התפרצות של מחלות ומגפות, ולשלב אותו מול נתונים שונים. על ידי ניתוחים מהסוג הזה, ניתן יהיה להציע הקשרים בין גורמים שונים לבין תחלואה. למשל, שילוב של נתונים מטאורולוגיים אל מול תחלואה יכול לספק מידע על הקשר בין בצורת לבין התפרצויות שונות.

אסטרטגית האקזיט

 

אסטרטגיית האקזיט של SyrinJector מתמקדת ביצירת מודעות בשוק לסטנדרט החדש של מערכת ניטור ובקרה דיגיטלית לחיסון וביצירת מערכת מידע גלובאלית. כל אחד מהערוצים הבאים עשוי לעורר עניין ומאותת באופן מהותי לגופים שונים:


1. חברת תרופות - חברות ענק בתחום הפארמה שינסו לחבור לSyrinJector - במטרה לעשות שימוש במוצר לטובת החדרתו לקו המוצרים שלהן באופן בלעדי.

2. אינטגרטורים - חברות ענק כגון דופונט ו-THE BIG DUTCHMAN ואחרות מחפשות טכנולוגיות כדי להעשיר את הפורטפוליו שלהן. באוגוסט 2017, חברת דופונט רכשה את סופטוור גרנולר תמורת 300 מיליון דולר כדי להעשיר את ההיצע של ניהול דיגיטלי של משקים. בין היתר, גם חברה ישראלית הפועלת בתחום, SCR, נרכשה על ידי אינטגרטור.

 3. חברות קמעונאיות עולמיות - חברות אלו מחפשות טכנולוגיות לתמיכה בכל שרשרת הערך עליהן הן חולשות. לדוגמה, בינואר 2018, חברת קרגיל ביצעה השקעה בחברת קיינטוס (CAINTHUS) אשר פיתחה אפשרות ניהול משקים באמצעות ניתוח תמונות.


אירועים משמעותיים בתחום האג-טק (טכנולוגיה חקלאית - https://investmentbank.com/agtech-vc-acquisition-trends-valuations-and-investments/) כוללים את מיזוג באייר ומונסנטו, אשר ממחיש את ההבנה של חברות הביג 4 (דאו, סינגנטה, BASF, ובאייר) כי הדבר הבא בתחום הינו החקלאות המדוייקת. מי שידע לתת פתרונות המספקים לשוק יכולות דיוק בעידן הדיגיטלי - ינצח בשליטה על שרשרת המזון. בתוך שוק זה, בריאות משק חי הינה דוגמה מופתית לחקלאות מודרנית מדוייקת. כל טכנולוגיה דוגמת פיתוחה של SyrinJector, אשר מקרבת את השוק לממש את החזון הדיגיטלי החקלאי, זוכה ותזכה גם בהמשך לתשומת לב רבה משחקני המפתח בתעשייה.

שימוש בכספי הגיוס

החברה מגייסת מימון עבור המשך הפעילות של החברה – מימון אתרי הניסוי אלפא וביתא, תהליך ההמרה, טולינג וייצור אצוות ראשונות עבור קידום מכירות. סבב הגיוס הנוכחי עומד על כ-1,500,000$, את הכספים החברה מגייסת באמצעות מספר גורמים חיצוניים וכן דרך גיוס ההמונים בפלטפורמה זו. החברה תמשיך להשקיע כנדרש לשמירה על קניינה הרוחני. מבחינת פיתוח עסקי ושיווק תמשיך החברה בפעילות מסביב לעולם עם גורמי הפצה המעוניינים לייצר דריסת רגל בזירה ולהתחייב כבר כעת. תהליך הפיתוח העסקי הטרומי מאפשר לחברה להישאר מעודכנת כל העת מול המציאות בשטח – גם מול לקוחות וגורמי רגולציה ובעקר מול מפיצים רלוונטיים.


סה"כ נדרשים כ 1,500,000$ להגעה לתזרים תפעולי חיובי ברבעון 1 בשנת 2020.

מימון של  500,000$ יאפשר סיום תהליך אלפא וביתא טרום המצרה.

מימון של 300,000$ נוספים יתמוך בתהליכי ההמצרה וייצור ראשוני והכנסות ראשונות ביוני 2019.

 

הצוות

נחום כהן
מייסד, מנכ"ל ומנהל פיתוח
ביוגרפיה
בעל תואר M.Sc. ניסיון בפיתוח, הנדסת מערכת, ניהול צוותי פיתוח, ניהול פרוייקטים וחברות הזנק. וותק מקצועי של למעלה מ- 35 שנים בפיתוח בתחומי הרפואה, בטחון, חצאי מוליכים ווטרינריה. פיתוח וניהול פרוייקטים בתחומי מערכות הדמיה רפואיות, מוניטורים לחדרי טיפול נמרץ בבתי חולים, מערכות אוויוניות מוטסות, מערכות סריקה אופטיות ועוד. ניסיון של יותר מ- 10 שנים בפיתוח ציוד הזרקה לתחום הווטרינרי תוך היכרות עם נושא החיסונים וההזרקות.

 • מייסד
אלקנה פרסלר
פיתוח עסקי ושווקים
ביוגרפיה
איש פיתוח עסקי ופיתוח שווקים בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה של הצפת שווי בחברות הזנק וחברות ענק בינלאומיות. התמחות באסטרטגיית מוצר ופיתוח, מימוש בריתות עסקיות וליווי השקעות. משנת 2011 מלווה חברות הזנק מתחומי טכנולוגיה שונים ומגוונים בתפקידי ניהול שונים של פיתוח עסקי לפני כן משנת 2006 שימש כמנהל פיתוח העסקים, מוצר ושווקים של ספיידרטק ולפני כן משנת 2003 כמנהל אגף בשיווק בחברת קומברס. לפני כן הוביל את מחלקת שירותי ערך מוסף בחטיבת השיווק בחברת אורנג פרטנר משנת 1998.

אודי נחמד
מייסד
ביוגרפיה
עובד מזה כ-15 שנה בחברת א.נחמד בע"מ, חברה משפחתית שהוקמה ע"י אליעזר נחמד, שמייצרת מזרקים אוטומטיים לחיסון בע"ח. משמש כמנכ"ל, החברה מייצאת למעלה מ-90% מתוצרתה לחול ומשתתפת בתערוכות על פני העולם, במסגרת התפקיד נמצא בקשר רצוף עם חברות התרופות ( הוטרינריות) ומייצר עבורן ועבור לקוחות מזרקים יעודיים, החברה עסוקה בפיתוח מתמיד ונותנת מענה לצרכים מיוחדים של השוק, שותף גם במפעל לעיבוד שאריות דגים ( יוחודי בארץ) וכן חברה בארה"ב המשווקת את המזרקים של נחמד באמריקה (צפונית ודרומית).

 • מייסד
חיים דנינו
מנהל מחלקת מכניקה
ביוגרפיה
הובלת צוות מתכננים מולטי-דיסציפלינרי- מכניקה, אלקטרוניקה ובקרה. אחראי על רכש וייצור. הוצאה לייצור, פיקוח ייצור בארץ ובחו"ל ואספקת מוצרים ללקוחות צבאיים ואזרחיים.

 • עובד מפתח
אלכס אפרוס
מנהל תוכנה ויישומים
ביוגרפיה
יוצא גוף פיתוח במערכת הבטחון, בעל רקע עשיר בהנדסת מערכות והובלת תהליכי פיתוח ואינטגרציה. 15 שנות נסיון בפיתוח תוכנה וחומרה.

 • עובד מפתח
בוריס זלוטניקוב
מנהל חומרה והנדסת מערכת
ביוגרפיה
בעל רקע של 10 שנים בפיתוח מיזמים חקלאיים ותכנון תשתיות IT. בוריס מוביל את פיתוח החומרה וארכיטקטורת המערכת של החברה.

 • עובד מפתח

משקיעים 1

משקיע פרטי
3
עוקבים
13
השקעות

עדכונים

  אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו