מפרסם:
מייסד וסמנכ"ל
שתפו

HYFIT

הייפיט הינה חברה מהפכנית המפתחת מוצרי כושר חכמים באמצעות טכנולוגית IOT. הטכנולוגיה מאפשרת למתאמנים להתאמן בכל מקום ולנטר את האימון באמצעות סנסורים המובנים בתוך מוצרי הכושר. הייפיט נמצאת בדרך הבטוחה להפוך לשחקן המרכזי בעולם בתחומה.

144%

מיעד גיוס

12

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:בידור וספורט
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 17
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

הדבר הגדול הבא בעולם הספורט

העתיד של ציוד הספורט – Hyfit פיתחה ציוד כושר מהמתקדמים ביותר בעולם. באמצעות שילובה של טכנולוגיית IOT לניטור ומעקב מדויקים, יחד עם ציוד אתלטי (wearable gym) מתקדם, מאפשרת Hyfit לראשונה למאות מיליוני, לעקוב אחר התקדמות האימון שלהם, לנטר את המדדים החיוניים בזמן אמת, ולמקסם את יעילות האימון בעזרת נתונים אמפיריים אמינים, וזאת ללא הצורך בהגעה לחדרי הכושר.

 

 

פוטנציאל שוק אדיר - חדשנות בשוק עצום של 4.6 מיליארד דולר

Hyfit מציגה פתרון חדשני לשוק אימוני הכושר, שוק אשר מוערך במיליארדי דולרים מדי שנה. טרנד אימוני ההתנגדות שסוחף את עולם הכושר בשנים האחרונות ממשיך לצבור פופולאריות רבה משנה לשנה. לאימון מסוג זה יתרונות רבים, הם ניתנים לביצוע בכל מקום וזמן, אך חיסרון אחד משמעותי- האימון אינו מאפשר ניטור ומעקב אחר ביצועים ומדדים. כיום, Hyfit היא החברה היחידה בעולם אשר מציעה פתרון לבעיה זו על ידי שילובם של סנסורים מתקדמים בציוד האימונים, ובכך נותנת מענה ייחודי לשוק אדיר של מתאמנים בכל רחבי העולם.

 

     

היתכנות כלכלית מוכחת  - ביקוש גבוה וגיוסי הון מוצלחים:

Hyfit נמצאת כבר בשוק ומציגה Track Record מרשים ובזמן קצר:

 • שני גיוסי הון מוצלחים בגיוס המונים והשקעות משמעותיות על ידי משקיעים פרטיים.
 • יחידות ראשונות של המוצר כבר הוזמנו והן בדרכן לרוכשים. זאת במסגרת קמפיין Hyfit בפלטפורמת KickStarter. Hyfit עברה את יעד הגיוס שלה במאות אחוזים וזכתה לביקורת נלהבת מצד הרוכשים גופי תקשורת בין-לאומיים.
 • Hyfit סיימה את שלב הפיתוח של מוצריה וכעת מתקדמת בצעדי ענק לעבר שלב הייצור.

טכנולוגיה בשירות המוצר:

עם בקשה לפטנט PCT (patent pending) על מוצרי ה- wearable gym שפיתחה ועיצבה, Hyfit היא היחידה בעולם שמשלבת טכנולוגיית IOT בציוד כושר לביש, ומאפשרת למתאמנים לעקוב ביעילות ובנוחות אחר התקדמות האימון ואחר המדדים הגופניים. כל מוצרי Hyfit הם החדשניים ביותר בשוק ה-Workout Gear  וה-Digital Fitness.

 

 

הצוות שהביא לארץ את ה TRX:

צוות המייסדים של Hyfit מורכב ממומחים בעלי ניסיון רב בעולם הכושר והטרנדים הקיימים והצפויים בו. צוות זה היה מהראשונים לזהות את הפוטנציאל של מכשיר הרצועות, ה- TRX ולייבא אותו לישראל, מוצר שהפך להצלחה מסחררת בארץ ובעולם, אשר מוכר במאות מיליונים מדי שנה. לצוות שנים רבות של ניסיון בעבודה עם ציוד כושר והבנה עמוקה של השוק ומגמותיו.  

 

 

הצורך

הצורך בחדשנות בכל הנוגע לציוד הספורט הוא צורך קיים, בין אם במודע בקרב מתאמנים ובין אם לא. עולם מוצרי הכושר ביניהם - רצועות, דלגיות, כדורי כוח ורבים נוספים, אינו השתנה זמן רב, ואף רב מידי. אם זאת, על אף שעולם זה אינו השתנה, השינוי האמיתי הגיע ברגע שבו הגיחו לעולם כל מנטרי הכושר החכמים למיניהם, כמו FitBit, Jawbone, Misfit  ו ה Apple Watch. אלו הגיעו למימדי ענק ויצרו שוק המגיע לסדר גודל של 20 מיליארד דולר.

מוצרי כושר מוערך כיום ב-4.6 מיליארד דולר וכמו כן עולה בכל שנה, וזאת מבלי שנערכו בו כמעט שינויים בעשורים האחרונים. מכאן כמובן, שפוטנציאל הצמיחה של מוצרי הכושר החדשים והחכמים הוא עצום ועולה בכל שנה בקצב אדיר.

נכון להיום, קהל המתאמנים יכולים למצוא פתרונות ניטור מלאים לאימון רק בשילוב בין מוצרים (שעון מנטר + ציוד כושר), דבר אשר יכול להיות מסורבל מאוד ופחות תורם לחווית האימון.יש לציין, שכיום לא קיים מענה למוצרי כושר אשר יודעים לתת את הערך המוסף של ניטור מלא בזמן האימון עצמו.

כאן Hyfit נכנסת לתמונה ושמה לעצמה מטרה ברורה - להעניק אינטגרציה מלאה בין מוצר למערכת ניטור ובכך להביא לחדשנות בחיי המתאמנים.

את מטרה זאת אנחנו מביאים לידי ביטוי באמצעות פיתוח מוצרי הכושר המתקדמים ביותר בעולם וזאת באמצעות שילוב של סנסורים חכמים וציוד כושר ברמה הגבוהה ביותר, אשר יחד ייצרו את המוטיבציה בקרב מתאמנים להתאמן ולנטר את אימוניהם מכל מקום ותוך כדי הנאה מאינדיקציה מלאה אודות נתוני האימון.

אני סבורים ובטוחים כי לא רק שמוצרי Hyfit יהיו בעלי ערך רב למתאמנים, אלא ישפרו את אימוניהם משמעותית וכמו כן את חייהם ובריאותם בהתבוננות לטווח הארוך.

 

 

פיצ'

הרעיון

 

מערך ציוד כושר שלם , אקו-סיסטם אחד.

הייפיט מייצרת מגוון רחב של ציוד כושר חכם ומשלבת אותם אל תוך אקו-סיסטם אחד של מוצרי כושר חכמים, באמצעות טכנולוגית ׳האינטרנט של הדברים׳- IoT.

החיישנים המיוחדים שלנו אוספים אינפורמציה בזמן אמת במהלך האימון. דוגמאות למידע חיוני שניתן לקבל תוך כדי האימון; כמות קלוריות שנשרפו, מספר חזרות, כח התנגדות, דופק-לב, זמן, מהירות ועוד. באמצעות מערכות מידע כמו Big Data, אנחנו הופכים את האינפורמציה הזאת לסטטיסטיקה בעלת ערך מוסף למתאמנים ,וזאת על מנת לשפר משמעותית את תוצאות האימון שלהם.

הייפיט היא ללא ספק האבטיפוס של מוצרי הכושר החכמים, אשר משתמשת בסנסורים לטובת תרגום המידע אודות האימון ומגבשת אותו בצורה מסודרת, ברורה ונוחה לטובת חווית המתאמן ויצירת מוטיבציה לשיפור מתמשך.

 

ערכת ה Wearable Gym שנמכרה בקיקסטארט במרץ 2018 

 


חלק מצמידי היד, של ה - Wearable Gym

 

לצפייה בעמוד הקמפיין לחץ כאן


קמפיין הקיקסטארטר שלנו ממרץ 18-  הייפיט מכרה אלפי הזמנות מוקדמות עבור מוצר הדגל שלנו- Wearable Gym וכל זה כבר בחודש הראשון. ההזמנות הביאו לגיוס של מאות אחוזים מהסכום הראשוני שתכננו להשיג.

 

 

האתר הרשמי של החברה - www.hyfitgear.com

הייפיט המשיכה לאסוף במקביל לקמפיין הקיקסטארטר,  הזמנות דרך האתר והגיעה להישגים מרשימים בכל הנוגע למכירות המוצרים באתר החברה.

 

מייסדיה של הייפיט, גיא בר ודן סטריק, משתתפים בתערוכת הכושר העולמית ׳פיבו׳, בקלן, גרמניה. ׳פיבו׳ היא מבין תערוכות ציוד הכושר הגדולות והחשובות ביותר בעולם.

 

האפליקציה של הייפיט 

 

המטרה שלנו בהייפיט - לייצר חווית אימון חדשה, מהנה ואפקטיבית באמצעות שיפור ציוד כושר קיים והסבתו לחכם.

האמונה המרכזית שמלווה אותנו היא שבאמצעות יצירת פתרונות חדשניים, למתאמנים ולמאמנים, תיווצר ההבנה על חיוניות מוצרינו, ההבנה בנחיצות ההתממשקות והטכנולוגיה החכמה בעולם הספורט, ובכך שוק מוצרי הכושר החכמים יגדל ויצמח למימדים חדשים ואף יביא איתו קהלים חדשים אשר לא היו קיימים קודם לכן בתעשיית הכושר.

דוגמה לתופעה דומה לכך היא זאת שקרתה בחברת אפל - כאשר נולד האייפון מתוך הכלאה בין אייפוד לטלפון ובכך יצר מענה חכם, מקצועי ומשנה חיים. כך אנחנו גם רואים את החיבור של מוצר כושר ומנטר חכם אשר יהפוך את עולם האימון הגופני למתקדם.

שוק מוצרי הכושר, אשר מוערך בגודל של 4.6 מיליארד דולר וקצב גדילה עצום, יישלט בעתיד הלא-רחוק על ידי חברות החורטות על דגלן את ערך החדשנות. אנו צופים ומבינים כי טכנולוגיית ה- IoT שינתה שווקים שונים ומגוונים וכמו כן מוצרים רבים, אך זאת,  עם מעט מאד תוצאות וממצאים מתוך עולם מוצרי הכושר.

 

מוצר הכושר של הייפיט - The Wearable Gym 

הטכנולוגיה
 

'האקו-סיסטם' של מוצרי הכושר החכמים של הייפיט הוא למעשה מקבץ של מוצרי כושר חכמים אשר מתקשרים זה עם זו באמצעות סנסורים מתוחכמים ואפליקציה ייחודית. הממשק בין מוצרי הכושר של הייפיט לאפליקציה מתבצע באמצעות האפליקציה של הייפיט העובדת על בלוטות'. להייפיט יש פטנט רשום (PCT pending) בארה״ב ובמדינות רבות ונוספות בעולם.
 

מתאמנים חכם, בכל מקום ובכל זמן - (The Wearable Gym) ״חדר הכושר הלביש״

 • מוצר כושר ראשון מסוגו אשר משלב בין טכנולוגיה חכמה לאמצעי אימון גופני. הוגש כפטנט רשמי בזכות העיצוב, הרעיון והמבנה של המוצר.

 • וסתי ההתנגדות של ׳חדר הכושר הלביש׳ הינם וסתי התנגדות אשר מאפשרים למשתמש לשנות את רמת ההתנגדות לפי יכולות המתאמן- מקל, בינוני ועד קשה. גם בזכות הפיתוח המכני שמאפשר לבחור ולנטר את רמת הקושי הוגש הפטנט.

 • רצועות הכושר החכמות מאפשרות ניטור נתוני אימון בזמן אמת, כמו כן מעקב על שריפת קלוריות, דופק בזמן אימון, ספירת חזרות וניתוח רמת הקושי באימון.

The Wearable Gym - מוצר הכושר של הייפיט 

מתאמנים משתמשים במוצר הכושר של הייפיט - The Wearable Gym 

יתרונות

 • פידבק בלייב - מתבצע באמצעות התממשקות למשפחה של ציוד הכושר בזמן אמת ובמקום אחד. המשוב יעלה ישירות לאפליקציה ומשם אפשר ללמוד על התוצאות שלנו ועל דרכים להשתפר בביצועים. האפליקציה מאפשרת לעקוב אחרי תוצאות של מאמנים ומתאמנים שונים ובכך לעורר מוטיבציה והשראה חזקים.

 • חסכון כספי - אין צורך ברכישת מספר משתמשים. כל מוצר הייפיט מאפשר לנו לשאוב אינפורמציה עבור האימון הבא שלנו ולעשות זאת יחד עם מכשירי ניטור נוספים.

 • חסכון בזמן - הייפיט מאפשרת למשתמשיה להתאמן בכל מקום - בבתים או בעבודה ובכך חוסכים מהם את הזמן ללכת לחדר הכושר.

 • שגרת אימון מותאמת אישית - האפליקיציה הייחודית של הייפיט מסנכרנת מידע מאימונים קודמים והופכת אותם לאימונים חדשים עבור המתאמנים.

איך זה עובד?

 

 • הוצא את רצועות הכושר מהמארז שלהם.

 • חבר ולבש את הרצועות בהתאמה על פרקי הידיים והקרסוליים.

 • הפעל את חדר הכושר הלביש באמצעות תצוגת המגע שממוקמת על פרק כף היד והתחבר לאפליקציה של Hyfit (מכל ממשק - אנדרואיד או IOS).

 • במידת הצורך, חבר את הרצועות לנק׳ עגינה חיצונית

 • התחל אימון ובחר איזה תרגיל שתרצה מתוך מגוון רחב של אימונים באפליקציה. תוכלו להנות ממעל 250 תרגילים לאיזורים שונים בגוף.

 • צפה בניתוח האימון במסך המוצר או באפליקציה האימון.


 

מוצר הכושר החכם של הייפיט -The Wearable Gym

 

האטומיק - Atomic

המוצר השני שהשקנו, לאחר ה-Wearable gym

 • כדו ר הכושר החכם הראשון מסוגו. מדובר על כדור כוח המכיל סנסורים אשר מציגים למתאמן את מספר החזרות ורמת הכוח המופעל במהלך האימון עצמו.

 • האטומיק משדר לאפליקציה את הנתונים באמצעות טכנולוגית ה- Bluetooth

 

איך זה עובד ?

 

 • הפעל את האטומיק ואת אפליקציית האימון

 • בחר תרגילים רצויים מתוך מגוון התרגילים באפליקציית האימון

 • התחל את האימון.

 • צפה בנתוני האימון באפליקציה של Hyfit

כדור הכח החכם הראשון מסוגו - ׳אטומיק׳ 

אפליקציית Hyfit:

 

 • חיבור למגוון רחב של סרטוני אימון

 • התממשקות לכל מוצרי הכושר החכמים של הייפיט

 • אפשרות הרשמה או התנתקות באמצעות האפליקציה

 • חיבור לרשתות החברתית ושיתוף הישגים באמצעות האפליקציה

 • גיימיפיקציה- משמע, שיפור המתאמן באמצעות משחקים מעוררי מוטיבציה

 • אתגרים אימוניים - מבוסס נעילה ופתיחה של אימונים על בסיס התקדמות.

 • תוכניות אימון מותאמת אישית לנתוני המשתמש ולמטרותיו האימוניות.

 • ניתוח תרגילים והישגים לאחר האימון

האפליקציה של הייפיט

 

הצוות

דודי אשכנזי
מנהל פרויקט
ביוגרפיה
דודי הוא מעצב מוצר ויזם עם מעל ל-25 שנות ניסיון בפיתוח מוצר. במהלך הקריירה שלו, צבר דודי ניסיון בשיווק, מנהל עסקים, עיצוב, הנדסת מכונות וייצור. דודי הוא הבעלים של חברת "DA Commercial Design", חברת עיצוב מסחרי חדשנית אשר עוזרת לחברות בכל גודל ומכל תחום להפוך את חלומותיהם למוצר מוצלח בשוק ההמונים. דודי בעל תואר ראשון בעיצוב תעשייתי מטעם בצלאל - האקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים.

 • עובד מפתח
שון ריד
מנהל ייצור
ביוגרפיה
שון הוא מייסד שותף של StairMaster HIIT MILL X ונשיא של מותגים חזקים ומובילים ביניהם, סוכנות ייעוץ למוצרי כושר ביתיים. כיום עובד שון על איפיון, פיתוח, מסחור והפצה של מוצר עבור קבוצת Fitness and Team" Sport" ממציאי מוצרים ויזמים. בתפקידו הקודם, שון היה מנהל מוצר עבור המותג Dick’s Sporting Goods, מוצרי ספורט פרטיים, אשר גייסו מעל $ 90M בנפח שנתי.

 • עובד מפתח
אלעד אלקלעי
סמנכ"ל אופרציה
ביוגרפיה
אלעד הוא בעל ניסיון פיקודי בצבא ההגנה לישראל כבר למעלה מ6 שנים, ניסיון רב באופרציה מורכבת ואינטנסיבית במסגרות גדולות ופיקוד עד רמת הפלוגה, כיום אלעד מוביל את כל מערך האופרציה של החברה.

 • עובד מפתח
דן סטריק
סמנכ"ל ומייסד
ביוגרפיה
דן הינו בעל ניסיון בהפצה, ניהול והפקה של ציוד כושר כבר מעל 4 שנים. כמו כן, לדן ניסיון של 6 שנים במכירות, ניהל בעברו מעל 60 אנשי מכירות בחברת ענק המתמחה במכירות. מניסיונו ותשוקו לעולם ציוד הכושר, דן לקח חלק בייסוד חברת Hyfit לפני כ-3 שנים.

 • מייסד
גיא בר,
מנכ"ל ומייסד
ביוגרפיה
לאחר ששירת בתור מפקד קרבי ביחידת שיריון בצבא ההגנה לישראל, גיא הבין כי קיים צורך אמיתי בציוד אימון חדשני ונייד יותר, כזה שבאמצעותו יוכלו חבריו החיילים להשתמש ולשאת בכל מקום שבו מבצעים את פעולות היומיום הצבאיות שלהם. הרעיון הזה, בתוספת של מעל 5 שנות ניסיון בייצור, הפקה, הפצה והיבטים פיננסיים בכל הנוגע לציוד ספורט, הביא את גיא לכדי יצירת המותג Hyfit לפני כ-3 שנים. גיא הוא בוגר של פקולטת DISV שבוינה, אוסטריה.

 • מייסד
 • דירקטור

משקיעים 17

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו