אודות אקזיטוואלי

מה זה אקזיטוואלי

אקזיטוואלי היא פלטפורמת השקעות, אשר משנה את חוקי המשחק של עולם ההשקעות בסטארטאפים ובעסקים קטנים. אקזיטוואלי יצרה מציאות חדשה שבה מיזמים ישראלים יכולים להתאגד בקלות ולגייס כסף שיאפשר את פעילותם, תוך כדי מתן האפשרות לכל אחד להשקיע במיזמים אלה בתמורה למניות, ועל ידי כך להיות חלק מההצלחה.
אקזיטוואלי פועלת במודל גיוס של 35 ניצעים - גיוס על בסיס פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. 
חלפו הימים בהם קומץ מצומצם של אנשים נהנה מפירות ההצלחה של הסטארטאפ ניישן, כעת כולם יכולים.

מדוע הקמנו את אקזיטוואלי

שנים של ניסיון כיזמים, כמשקיעים, כמשפטנים וכאנשי שוק ההון, לימדו אותנו כי קיים מחסור משמעותי בהיצע ההון להשקעה עבור חברות ישראליות בשלביהן המוקדמים. עוד זיהינו, כי עולם ההשקעות בתעשיית ההיי-טק הישראלית נגיש בפני קבוצה קטנה מאוד, המורכבת בעיקרה מקרנות הון סיכון, אינקובטורים וקומץ אנג'לים, כך שלמעשה היא סגורה בפני הציבור.
העניין סביב ישראל כמעצמת סטארטאפים רק הולך וגדל, על אף גודלנו הזעיר, אנו עומדים כיום בחזית המדינות הטכנולוגיות המובילות בעולם. רק בעשור האחרון יותר מ - 750 סטארטאפים נמכרו כאן בעסקאות שהכניסו לכיסי המשקיעים יותר מ 50 - מיליארד דולר. הפוטנציאל הוא עצום, השוק הוא אינסופי וההכרה היא עולמית.
כל אלה גרמו לנו להבין שקיים כאן צורך אמיתי, וברגע שנפתור אותו ההצלחה הישראלית תהיה הרבה יותר גדולה- יותר יזמים יצליחו לגייס השקעה ולהגשים את חזונם, ויותר משקיעים יוכלו להיות חלק מהמשחק ולהשתתף בהצלחה. ועל כן, החלטנו להרים את הכפפה, וגיבשנו באקזיטוואלי את מיטב המוחות מהתעשייה. יחד, פיתחנו פתרון כולל אשר משנה את חוקי המשחק, בדרך להחזיר את הכוח ליזמים ולציבור המשקיעים.

הדור הבא של מימון ההמונים

פלטפורמות מימון ההמונים כדוגמת קיקסטארטר ואינדיגוגו הביאו את הבשורה ויצרו קהילה אינסופית שתומכת ומממנת רעיונות מצוינים מכל קצוות הקשת. עם זאת, הם מעולם לא הציעו השקעה אשר מאפשרת שותפות, ובמידה והפרויקט בו השקעתם הפך להצלחה עולמית, כל מה שנותר בידיכם היה כרטיס תודה או במקרה הטוב, המוצר אותו מימנתם.
באקזיטוואלי לקחנו את הרעיון כמה שלבים קדימה, כאשר שילבנו את מימון ההמונים המוכר עם עולם ההשקעות. כך יצרנו את פלטפורמת השקעות שמאפשרת לכולם להשקיע במיזמים ישראלים בתמורה למניות.
הרעיון הוא די פשוט: היזמים לוקחים את הסכום אותו הם מבקשים לגייס, מחלקים אותו למנות קטנות וכך מתאפשר ליותר אנשים להשקיע ולהיכנס למשחק. כעת יוכלו המשקיעים להיות שותפים בעלי מניות בחברה.

החזון שלנו

  • לספק ליזמים אפשרות אמיתית והוגנת לגייס הון במטרה לבנות חברה מוצלחת.
  • לאפשר לכולם להשקיע במיזמים ישראליים ולהיות שותפים בעל מניות.

אנו מאמינים כי על ידי יצירת אלטרנטיבה הוגנת ופשוטה הן ליזמים והן למשקיעים, קהל המשקיעים בסטרטאפים יגדל בצורה חסרת תקדים וליזמים תינתן אפשרות אמיתית להגשים רעיונות מצוינים, מה שייצר עוד הרבה הצלחות ישראליות.

הצוות

יניב שריון
מייסד ומנכ"ל
עם אקזיט מוצלח באמתחתו, יניב הוא מהמנהלים המנוסים והמצליחים בשוק הפיננסים הישראלי. יניב ניהל את בית ההשקעות תמיר פישמן, המספק מגוון שירותים ומוצרים פיננסיים לחברות ומשקיעים, והביא אותו לצמיחה משמעותית ולאקזיט מרשים.
יניב ייסד את ExitValley, מתוך הבנה עמוקה של שוק הפיננסים יחד עם חזון מגובש לגבי העתיד. יניב הוביל את החברה לצמיחה אקספוננציאלית עם גידול שנתי ממוצע של 200%. כמו כן, לקח חלק מרכזי בקידום רגולציית השקעות ההמונים בישראל. כעת, הופך יניב את החזון למציאות עם השקת כלים פיננסיים מתקדמים שישלימו את המהפכה בתחום ניהול ההשקעות, הגיוסים, ושוק ההון.
שחר שרגא
מייסד וסמנכ"ל מערך חברות מגייסות
שחר הקים את מערך החברות המגייסות באקזיטוואלי, ובכך ייסד למעשה את תחום הגיוס לסטארטאפים בתעשיית השקעות ההמונים. שחר הוא מומחה בניהול גיוסי הון מקוונים, החל משלבי ההקמה, דרך ניהול הקמפיין וכלה בהשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי. תחת ניהולו של שחר, גייסה ExitValley למעלה מ-20 מיליון $ לכ-50 חברות, כאשר רובן, ממשיכות לגדול ולצמוח. כעת, מקים שחר את פעילות ההשקעות של אקזיטוואלי במסלול "רכז הצעה" , מסלול אשר יתמקד בגיוסים לעסקים קטנים ובינוניים.
ניר מי-טל
מייסד וסמנכ"ל שיווק
ניר הוא איש שיווק מנוסה אשר מתמחה בניהול מחלקות שיווק על כל מרכיביהן – החל בתוכן, דרך דיגיטל וכלה ב-PR. ניר הקים את מחלקת השיווק בחברה, ובכך ייסד למעשה את תחום שיווק השקעות ההמונים בישראל. בנוסף, הוא תכנן והוביל את מערך השיווק הגלובלי של החברה, אשר מיצב את ExitValley כפלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל, במשך 4 שנים ברציפות. כעת, יוביל ניר את החברה לעבר האתגרים הבאים שלה – השקת השוק המשני, תכניות האפליאציה, והכלים הבורסאיים פורצי הדרך.
יואל אטדגי
מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות
יואל חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות. יואל הגה, יזם ויצר את הפלטפורמה הטכנולוגית של ExitValley, יחד עם הכלים הבורסאיים פורצי הדרך שלה. יואל מוביל את תחום החדשנות והפיתוחים בחברה. ליואל יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי, כמשקיע וכמנהל פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות.
דניאל בן-ישי
סמנכ"ל השקעות
דניאל מוביל את תחום ההשקעות בסטראטאפים בחברה ואת מועדון המשקיעים של ExitValley. לדניאל ניסיון רב בניהול גיוסי כספים במגזר הפרטי במגוון תחומים. כסמנכ"ל השקעות בחברה, דניאל וצוותו אמונים על ליווי היזמים החל משלב ההקמה, דרך ניהול הקמפיין ועד להשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי.
גיל רם
מנהל שיווק, תחום משקיעים
גיל מנהל את מערך השיווק למשקיעים של ExitValley. הוא מפתח את אסטרטגיית השיווק של החברה, ומוציא לפועל שימוש בערוצים חדשים, כגון אפיליאציה ושיתופי פעולה. לגיל ניסיון רב באפיון ויצירת תהליכי שיווק ומיתוג לעסקים בכל שלבי הצמיחה בכלל, ולחברות מגייסות בפרט. כעת, יוביל גיל את תחום שיווק ה-B2C בחברה.
שי לוי
מנהלת שיווק ומכירות - חברות
שי מנהלת את תחום השיווק והמכירות לחברות מגייסות. שי מגייסת חברות ועובדת בשיתוף פעולה עם קרנות, חממות, מתחמי עבודה ועוד. שי אחראית על הקשר ההדוק של ExitValley עם קהילת היזמות בישראל. פעילותה של שי מייצרת עשרות בקשות לגיוסים מדי חודש!
עדן פוזין
מנהלת Deal Flow
עדן אחראית על מערך ה "Deal Flow" בחברה – מערך האיתור והמיון של חברות מתאימות לגיוס. עדן מלווה את החברות החל משלב בדיקת הנאותות, דרך ניהול ההיבטים המשפטיים ועד לתחילת תהליך הקמת הקמפיין. עדן פוגשת עשרות חברות בכל חודש, ודואגת לבחור את הטובות והמתאימות ביותר. בנוסף, עדן מנהלת את מועדון ה-Alumni של ExitValley – מועדון היזמים שגייסו בהצלחה, ואת שירותי הנאמנות של ExitValley (Nominee Services).
מתן בניהו
מנהל פיתוח עסקי
מתן מנהל את תחום הפיתוח העסקי ואת שיתופי הפעולה האסטרטגיים ב ExitValley. מתן פועל בשיתוף פעולה עם הגופים המובילים בשוק, ויוצר קהילה של שותפים ומומחים אשר תורמים להצלחת החברות המגייסות.
ירון אדלר
יו"ר הדירקטוריון
ירון הקים את IncrediMail בשנת 1999 (שהפכה ל- Perion, בעבר חברת האינטרנט הגדולה בישראל), שימש כמנכ"ל החברה מעל ל- 8 שנים, והוביל אותה להנפקה מוצלחת בנאסד"ק. ירון הוא מומחה לסטארטאפים ובמהלך העשור האחרון הוא משקיע, משמש כדירקטור ומייעץ לעשרות חברות. ירון תומך נלהב של עולם ההשקעות ובעל ניסיון יזמי עצום.ירון מביא עימו את החזון, הכלים, הניסיון והמחויבות להמשיך להוביל ולפתח את ExitValley ואת עולם השקעות ההמונים בישראל.
עודד פדרבוש
יועץ
לעודד ניסיון רב בליווי חברות צעירות וסלילת הדרך עבורן לשלבים מתקדמים. עודד הקים את חברת We group בשיתוף עם ירון אדלר. החברה מייעצת ומלווה סטארטאפים בכל שלבי הגיוס והפיתוח. כמו כן, עודד הוא משקיע סדרתי עם מספר אקזיטים באמתחתו. הניסיון העצום של עודד בזיהוי מגמות ושווקים צומחים, מסייעים ל-ExitValley להיות פורצת דרך ומובילה.
שי דיל
(משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר)
שי דיל הוא שותף במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר בתל-אביב, מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ. שי הצטרף למשרד בשנת 2000. שי מומחה לדיני חברות, היי-טק, עסקאות מסחריות, בנקאות וקניין רוחני, והיה מעורב בעסקאות היי-טק רבות, הכוללות מימון פרטי וציבורי, רכישות, ועסקות טכנולוגיה. לשי התמחות ספציפית בהיבטים המשפטיים של מימון ההמונים, פלטפורמות השקעות והלוואות עמית לעמית.
 
 
 
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו