אודות אקזיטוואלי

מה זה אקזיטוואלי

אקזיטוואלי היא פלטפורמת השקעות, אשר משנה את חוקי המשחק של עולם ההשקעות בסטארטאפים ובעסקים קטנים. אקזיטוואלי יצרה מציאות חדשה שבה מיזמים ישראלים יכולים להתאגד בקלות ולגייס כסף שיאפשר את פעילותם, תוך כדי מתן האפשרות לכל אחד להשקיע במיזמים אלה בתמורה למניות, ועל ידי כך להיות חלק מההצלחה.
אקזיטוואלי פועלת במודל גיוס של 35 ניצעים - גיוס על בסיס פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. 
חלפו הימים בהם קומץ מצומצם של אנשים נהנה מפירות ההצלחה של הסטארטאפ ניישן, כעת כולם יכולים.

מדוע הקמנו את אקזיטוואלי

שנים של ניסיון כיזמים, כמשקיעים, כמשפטנים וכאנשי שוק ההון, לימדו אותנו כי קיים מחסור משמעותי בהיצע ההון להשקעה עבור חברות ישראליות בשלביהן המוקדמים. עוד זיהינו, כי עולם ההשקעות בתעשיית ההיי-טק הישראלית נגיש בפני קבוצה קטנה מאוד, המורכבת בעיקרה מקרנות הון סיכון, אינקובטורים וקומץ אנג'לים, כך שלמעשה היא סגורה בפני הציבור.
העניין סביב ישראל כמעצמת סטארטאפים רק הולך וגדל, על אף גודלנו הזעיר, אנו עומדים כיום בחזית המדינות הטכנולוגיות המובילות בעולם. רק בעשור האחרון יותר מ - 750 סטארטאפים נמכרו כאן בעסקאות שהכניסו לכיסי המשקיעים יותר מ 50 - מיליארד דולר. הפוטנציאל הוא עצום, השוק הוא אינסופי וההכרה היא עולמית.
כל אלה גרמו לנו להבין שקיים כאן צורך אמיתי, וברגע שנפתור אותו ההצלחה הישראלית תהיה הרבה יותר גדולה- יותר יזמים יצליחו לגייס השקעה ולהגשים את חזונם, ויותר משקיעים יוכלו להיות חלק מהמשחק ולהשתתף בהצלחה. ועל כן, החלטנו להרים את הכפפה, וגיבשנו באקזיטוואלי את מיטב המוחות מהתעשייה. יחד, פיתחנו פתרון כולל אשר משנה את חוקי המשחק, בדרך להחזיר את הכוח ליזמים ולציבור המשקיעים.

הדור הבא של מימון ההמונים

פלטפורמות מימון ההמונים כדוגמת קיקסטארטר ואינדיגוגו הביאו את הבשורה ויצרו קהילה אינסופית שתומכת ומממנת רעיונות מצוינים מכל קצוות הקשת. עם זאת, הם מעולם לא הציעו השקעה אשר מאפשרת שותפות, ובמידה והפרויקט בו השקעתם הפך להצלחה עולמית, כל מה שנותר בידיכם היה כרטיס תודה או במקרה הטוב, המוצר אותו מימנתם.
באקזיטוואלי לקחנו את הרעיון כמה שלבים קדימה, כאשר שילבנו את מימון ההמונים המוכר עם עולם ההשקעות. כך יצרנו את פלטפורמת השקעות שמאפשרת לכולם להשקיע במיזמים ישראלים בתמורה למניות.
הרעיון הוא די פשוט: היזמים לוקחים את הסכום אותו הם מבקשים לגייס, מחלקים אותו למנות קטנות וכך מתאפשר ליותר אנשים להשקיע ולהיכנס למשחק. כעת יוכלו המשקיעים להיות שותפים בעלי מניות בחברה.

החזון שלנו

  • לספק ליזמים אפשרות אמיתית והוגנת לגייס הון במטרה לבנות חברה מוצלחת.
  • לאפשר לכולם להשקיע במיזמים ישראליים ולהיות שותפים בעל מניות.

אנו מאמינים כי על ידי יצירת אלטרנטיבה הוגנת ופשוטה הן ליזמים והן למשקיעים, קהל המשקיעים בסטרטאפים יגדל בצורה חסרת תקדים וליזמים תינתן אפשרות אמיתית להגשים רעיונות מצוינים, מה שייצר עוד הרבה הצלחות ישראליות.

הצוות

שחר שרגא
מייסד ומנכ"ל
שחר הקים את מערך החברות המגייסות באקזיטוואלי, ובכך ייסד למעשה את תחום הגיוס לסטארטאפים בתעשיית השקעות ההמונים. שחר הוא מומחה בניהול גיוסי הון מקוונים, החל משלבי ההקמה, דרך ניהול הקמפיין וכלה בהשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי. תחת ניהולו של שחר, גייסה ExitValley למעלה מ-20 מיליון $ לכ-50 חברות, כאשר רובן, ממשיכות לגדול ולצמוח. כעת, מקים שחר את פעילות ההשקעות של אקזיטוואלי במסלול "רכז הצעה" , מסלול אשר יתמקד בגיוסים לעסקים קטנים ובינוניים.
יניב שריון
מייסד ודירקטור
עם אקזיט מוצלח באמתחתו, יניב הוא מהמנהלים המנוסים והמצליחים בשוק הפיננסים הישראלי. יניב ניהל את בית ההשקעות תמיר פישמן, המספק מגוון שירותים ומוצרים פיננסיים לחברות ומשקיעים, והביא אותו לצמיחה משמעותית ולאקזיט מרשים.
ניר מי-טל
מייסד וסמנכ"ל שיווק
ניר הוא איש שיווק מנוסה אשר מתמחה בניהול מחלקות שיווק על כל מרכיביהן – החל בתוכן, דרך דיגיטל וכלה ב-PR. ניר הקים את מחלקת השיווק בחברה, ובכך ייסד למעשה את תחום שיווק השקעות ההמונים בישראל. בנוסף, הוא תכנן והוביל את מערך השיווק הגלובלי של החברה, אשר מיצב את ExitValley כפלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל, במשך 4 שנים ברציפות. כעת, יוביל ניר את החברה לעבר האתגרים הבאים שלה – השקת השוק המשני, תכניות האפליאציה, והכלים הבורסאיים פורצי הדרך.
יואל אטדגי
מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות
יואל חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות. יואל הגה, יזם ויצר את הפלטפורמה הטכנולוגית של ExitValley, יחד עם הכלים הבורסאיים פורצי הדרך שלה. יואל מוביל את תחום החדשנות והפיתוחים בחברה. ליואל יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי, כמשקיע וכמנהל פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות.
דניאל בן-ישי
סמנכ"ל השקעות
דניאל מוביל את תחום ההשקעות בסטראטאפים בחברה ואת מועדון המשקיעים של ExitValley. לדניאל ניסיון רב בניהול גיוסי כספים במגזר הפרטי במגוון תחומים. כסמנכ"ל השקעות בחברה, דניאל וצוותו אמונים על ליווי היזמים החל משלב ההקמה, דרך ניהול הקמפיין ועד להשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי.
שי לוי
מנהלת שיווק ומכירות - חברות
שי מנהלת את תחום השיווק והמכירות לחברות מגייסות. שי מגייסת חברות ועובדת בשיתוף פעולה עם קרנות, חממות, מתחמי עבודה ועוד. שי אחראית על הקשר ההדוק של ExitValley עם קהילת היזמות בישראל. פעילותה של שי מייצרת עשרות בקשות לגיוסים מדי חודש!
שי דיל
(משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר)
שי דיל הוא שותף במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר בתל-אביב, מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ. שי הצטרף למשרד בשנת 2000. שי מומחה לדיני חברות, היי-טק, עסקאות מסחריות, בנקאות וקניין רוחני, והיה מעורב בעסקאות היי-טק רבות, הכוללות מימון פרטי וציבורי, רכישות, ועסקות טכנולוגיה. לשי התמחות ספציפית בהיבטים המשפטיים של מימון ההמונים, פלטפורמות השקעות והלוואות עמית לעמית.
 
 
 
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו