מפרסם: ניר זילבר
CEO
שתפו

Babysitting

Babysitting הינה אפליקציה חדשנית, המחברת הורים לבייביסיטרים אמינים ומומלצים בקרבת מקום. Babysitting מספקת המלצות חברים, מסננים (על פי קרבה, גילאים, זמינות, מחירים) מאפשרת ניטור, ותשלום מדויק עבור השירות.

129%

מיעד הגיוס

20

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Pre-seed
קטגוריה:רכב ותחבורה
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • עדכונים 4

עיקרי הקמפיין

מציאת בייביסיטר אמין היא מטלה המעיקה על מיליוני הורים טרודים ועסוקים. אפליקציית Babysitting מציגה פתרון "הכל כלול" ומספקת פלטפורמה יעילה למפגש בין בייביסיטרים המחפשים עבודה מזדמנת התואמת את זמינותם, לבין הורים המחפשים את הבייביסיטר המושלם עבורם.

במערב אירופה בלבד מוערך שוק הבייביסיטר ב- 92 מיליארד יורו בשנה!

מציאת בייביסיטר און-ליין הינו שוק אשר עובר התפתחות מהירה, עם שלוש חברות אשר פעילות בארה"ב:

Care.com, Sittercity, UrbanSitter

וחברה אחת הפעילה באנגליה:

childcare.uk

לאחר ביצוע פיילוט בישראל, בייביסיטינג עומדת לחדור לשוק האירופאי עם האפליקציה החינמית הראשונה. המודל העסקי שלנו מבוסס על עמלה הנגבית מכל עסקה באמצעות האפליקציה.

האנשים מאחורי בייביסיטינג הם מקצוענים בעלי רקע טכנולוגי, ניהולי, שיווקי ואופרטיבי הדרושים בכדי למצב את בייביסיטינג כאפליקציה דומיננטית המובילה את שוק המיליארדים העולמי של הבייביסיטרים.

האפליקציה תעניק ערך מוסף למשתמשים במגוון תחומים כגון:

 1. איתור ביביסיטר בקרבת מקום
 2. פילטור תוצאות במגוון ממדים
 3. שימוש בפייסבוק לבדיקת אמינות הבייביסיטר וקבלת המלצות ממעגל החברים הקרוב של ההורה
 4. תשלום בלחיצת כפתור דרך האפליקציה החוסך את הצורך במזומן
 5. תשלום עבור הזמן המדויק בו בוצע השרות מבלי לעגל סכומים ולזכור חובות

פיצ'

הרעיון

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במהפכה שלנו, אפליקצית בייביסיטר אשר עתידה להגדיר מחדש את הדרך בה הורים ובייביסיטרים מתקשרים.

בכדי למצוא בייביסיטר אמין ורציני, הורים נוטים בדרך כלל לסמוך על המלצות החברים. אנו בבייביסיטינג ממפים את הרשתות החברתיות של ההורים ובאמצעות "טכנולוגיית ההתאמה האישית" שלנו, מספקים להורים המלצות על בייביסיטרים מהימנים מהמעגלים הקרובים שלהם: חברי הפייסבוק, משפחה והורים מבית הספר.

האפליקציה מעניקה חווית משתמש באמצעות הזמנה נוחה ומהירה להורים קצרי הזמן, בעזרת מנוע הזמנה "בזמן אמת" המשלב תשלום מקוון, כך שהורים יכולים להזמין ולשלם לביביסיטר בלחיצת כפתור.

האפליקציה מבוססת ג'י.פי.אס ועונה על הצורך היומיומי, ולפעמים אף מיידי של הורים המבקשים למצוא בייביסיטר אמין, נגיש וזמין המתגורר בקרבת מקום. האפליקציה מחברת את ההורים לבייביסיטר מומלץ רלוונטי ומאפשרת מעקב אחר משימות ומעניקה ביטחון להורים המשאירים את ילדם עם בייביסיטר.

אתם בדרך חזרה הביתה מבילוי לילי וצריכים לשלם לבייביסיטר כשתגיעו הביתה?
תגידו שלום לעצירה בכספומט ולעיגול התשלום לשטר שבכיסכם/לשעה מלאה. בייביסיטינג מנהיגה מהפכה בתהליכי התשלום בכרטיס האשראי, ומאפשרת לשלם את הסכום המדוייק בלחיצת כפתור.

בייביסיטניג מציגה מודל עסקי פשוט וברור, גביית עמלה מכל עסקה (בין 4% -5% מהעסקה).

בייביסיטינג הציבה לעצמה מטרה, להיות השחקן המוביל בשוק הישראלי - שוק המוערך ב-800 מיליון דולר בשנה, ובתוך פרק זמן קצר עתידה לייצא את הפתרון הייחודי שלה לאירופה.

הצוות

ניר זילבר
מייסד ומנכ"ל
ביוגרפיה
לניר 25 שנות ניסיון, בעיקר כמנהל בכיר באמדוקס, ניר בעל ידע רב במגוון רחב של תהליכים עסקיים וניהוליים, כולל תפעול, IT, כספים, שיווק וכו ‘ לניר MBA מאוניברסיטת תל אביב במנהל עסקים, מימון ושיווק.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע Nir Zilber ?
ניר יצירתי ובעל גישה של "הכל אפשרי". הוא מסוגל להתגבר על האתגרים הקשים ביותר ולהשיג כל מטרה. ניר הוא מנהיג המהווה השראה לאחרים ומעודד אחרים להצטיין במטלות ומשימות. ניר מצויד במלוא הכישורים להפוך חזון למציאות.

ליאת אראל
סמנכ"ל תפעול
ביוגרפיה
בעלת 20 שנות ניסיון בעולם הדיגיטלי. ליאת, מרצה במכללות המובילות בארץ וכן מייעצת לחברות שונות. היא מתמחה במצגות ועבודה עם לקוחות, ספקים ועמיתים מעולם התוכן הדיגיטלי.

 • עובד מפתח
מדוע Liat Erel ?
ליאת ידועה ביכולות ההנהגה שלה, ניהול קשרים ונטוורקינג, שירות לקוחות, השגת מטרות, תפעול ויושרה. היא ניחנה בחשיבה יצירתית, יוזמה, עבודת צוות, מחויבות ומסירות

אור בן שמעון
סמנכ"ל טכנולוגיה
ביוגרפיה
מייסד של החברה AppGate לפיתוח יישומים לטלפונים ניידים, בעל עשר שנות ניסיון בשיווק. אור מייעץ לעשר חברות סטארט-אפ ומושקע בארבעה מהם, כולל Taxi to go, בעלת 3 סניפים ברחבי העולם.

 • עובד מפתח
מדוע Or Ben Shimon ?
אור בעל קשרים חזקים ומיומן בזיהוי הזדמנויות עסקיות. הוא מתמקד בהשגת תוצאות, שיווק ויעוץ מוצר. מומחיותו כוללת: מנהיגות שיווק, פיתוח עסקי, מעצב, UX, UI, מפרט מוצר, משא ומתן, ASO CPI, CPC ושיווק ויראלי. מונע על ידי תשוקה לטכנולוגיה וסטארטאפים.

שי אבן
סמנכ"ל שיווק
ביוגרפיה
יועץ תקשורת במשך 10 השנים האחרונות, מתמחה בתקשורת ציבורית ופוליטית. עבד בתחומים פרסום, שיווק ויחסי ציבור. שותף ומנכ"ל של "3 תקשורת", משרד תקשורת בוטיק ומרצה במרכז הבינתחומי הרצליה. עבד רבות עם המגזר המסחרי והפוליטי בארץ ובחו"ל.

 • עובד מפתח
מדוע Shay Even ?
לשי אבן ידע עצום בעולם הדיגיטלי, שיווק ותקשורת. הוא יודע איך להפגיש חשיבה אסטרטגית עם שיווק וכלים דיגיטליים חדשים על מנת להפוך את אפליקציית בייביסיטינג לסיפור הצלחה.

יובל קרניאל
חבר דריקטוריון ויועץ
ביוגרפיה
ד"ר יובל קרניאל הוא משפטן, מומחה למשפט וטכנולוגיה, חוקר תקשורת ותרבות ומרצה במרכז הבינתחומי הרצליה. קרניאל היה יועץ לשר התקשורת ולשר המשטרה, כיהן כיועץ המשפטי של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו,היה חבר בדירקטוריון חברת בזק, חבר מליאת רשות השידור, ויו"ר ועדת האתיקה של רשות השידור. מייסד ומנהל היום את חממת התוכן בבינתחומי. ספרו האחרון הוא "פרטיות ותהילה".

 • דירקטור
 • יועץ
מדוע Yuval Karniel ?
ליובל ניסיון עסקי ומשפטי של 25 שנים בליווי של עסקאות מקומיות ובינלאומיות ללקוחות במגוון רחב של תחומים וכן בייעוץ וניהול של מיזמי תקשורת וחדשנות. יובל ניחן ביכולות משא ומתן, שכנוע, טיעון וניהול. יובל נחשב לאחד מהמומחים המובילים בישראל למשפט וטכנולוגיה ולמעצב דעת קהל בספריו, בבלוגים המפורסמים שלו ובמאמריו בעיתונות הכתובה, כולל The marker וגלובס.

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים 4

 • תאריך עדכון: 10/01/2016

  מצגת חברה מעודכנת עלתה לאתר 
  אתם מוזמנים להוריד אותה בלינק הבא

 • תאריך עדכון: 10/01/2016

  מספר עדכונים מ-כנס בייביסיטינג על הבר שנערך ביום חמישי - 
  בתוך 3 שבועות מאז השקה:
  מעל 2,200 הורים רשומים
  למעלה מ-4,000 בייביסיטרים
  יותר מ-2,300 הזמנות 
  מגעים מתקדמים עם אחת מחברות האשראי המובילות בישראל

   

 • תאריך עדכון: 04/01/2016

  אנחנו שמחים להודיע שבתוך שבועיים מאז ההשקה המסחרית של האפליקציה הגענו לדירוג Top 10  בקטגוריית ה - Life Style ב-App Store וב-Google Play.
  App Store – מקום 3 בקטגוריה
  Google Play – מקום 8 בקטגוריה

   

   

 • תאריך עדכון: 03/01/2016

  מאז הושקה הגרסה המסחרית של האפליקציה לפני כשבועיים:
  הצטרפו אלינו בקצב הולך וגובר כבר למעלה מ-4000 משתמשים
  מעל 1000 הורים מצאו והזמינו בייביסיטר לילדיהם באמצעות האפליקציה
   

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו