Capsulab

מפעל שלם בתוך קפסולה

Capsulab פיתחה טכנולוגיית קפסולציה ראשונה מסוגה בעולם, המאפשרת לכל אחד לייצר בלחיצת כפתור מגוון רחב של מוצרי מזון, תכשירים קוסמטיים, תוספי מזון ופארמה מותאמים אישית - באופן מיידי, באיכות מקסימלית ובמינימום עלות.

43% מיעד הגיוס

32

יחידות נותרו

$15,000

השקעה מינימלית

32

ימים נותרו
שתפו
מפרסם: גל סער
גיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
חומרה ורובוטיקה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

מהפכת הייצור של קפסולאב בעסק, בבית ובכל מקום: מפעל שלם בתוך קפסולה זעירה

Capsulab פיתחה טכנולוגיה חדישה שמחליפה את שיטת הייצור המסורתי והמיושן, ומייצרת מוצרים טבעיים וירוקים בו במקום, בלחיצת כפתור. באמצעות קפסולה המכילה את רכיבי המוצר ונכנסת למכונה קומפקטית, החברה מייצרת תכשירי טיפוח אסתטיים, מוצרי מזון או תכשירים רפואיים במעמד השימוש הרצוי, המותאמים אישית לדרישות הצרכן, עם מינימום חומרים משמרים. כך, מתקבל מוצר נקי ויעיל יותר הממצה את מלוא הפוטנטיות של החומרים הפעילים שבו.

 

חווית משתמש שאין שניה לה: טכנולוגית קפסולציה ראשונה מסוגה

בקלות דומה להכנת קפה במכונת אספרסו—הכנסת קפסולה, לחיצת כפתור ויציאת קפה טרי מוכן לשתייה—Capsulab מביאה את אותה פשטות ומידיות לתחום הוולנס, מזון, טיפוח ורפואה. חומרי הגלם המרכיבים תכשיר מסוים נמצאים בקפסולה אטומה ומתערבבים יחד כשמכניסים את הקפסולה למכונה ייעודית, כך שכל תהליך הייצור מתרחש בתוך הקפסולה על ידי הלקוח, בכל מקום ובכל זמן. Capsulab מייצרת חוויית משתמש שאין דומה לה בשוק—התהליך אורך פחות מדקה, אין צורך בהכנה, ניקיון, תחזוקה או ניהול מלאי על ידי יצרנים—ייצור מא' ועד ת' בלחיצת כפתור. 

 

שליטה מלאה ליצרנים על תהליך הייצור והאספקה

Capsulab עוזרת ליצרנים להגדיל רווחיות ואטרקטיביות באמצעות העברת המפעל לנקודת הקצה. למעשה, זה חוסך את הצורך בייצור יתר במפעל תעשייתי שאינו בר קיימא ואת התלות בשרשרת אספקה בלתי יעילה—כך שהוצאות היצרן קטנות ושולי הרווח גדלים. יצרנים יכולים לספק ללקוחותיהם מוצר איכותי יותר—מותאם אישית, טרי וירוק—בעלות נמוכה יותר. זו גם פותרת ליצרנים את בעיית הארכת חיי מדף, מאחר והתכשיר מיוצר במעמד הרכישה. 

 

ממשק דיגיטלי שעוזר ליצרנים להבין מה הלקוחות שלהם באמת רוצים 

הפלטפורמה הדיגיטלית החכמה של Capsulab, דרכה הלקוח מבצע הזמנות, עוקבת אחר דפוסי רכישה וצוברת דאטה התנהגותית, ומאפשרת ליצרנים להפיק תובנות על לקוחותיהם—דבר שאינו אפשרי בקמעונאות. עקב כך, שביעות רצון הלקוח ונאמנותו למותג עתידים לגדול. 

 

פוטנציאל מסחרי חסר גבולות

Capsulab תחילה מתמקדת בשוק הטיפוח והוולנס, הבשל לשימוש מידי בטכנולוגיה באמצעות שיתופי פעולה עם יצרנים ומותגים מובילים בתחום. עם זאת, הפוטנציאל היישומי של המערכת המהפכנית הינו רחב בהרבה. באמצעות מכונה אחת, יצרנים יכולים לייצר מגוון של מוצרים–החל מקרמים, מייקאפ, בשמים בהתאמה אישית וצבע לשיער, ועד תרופות בעלות מינונים ספציפיים, תכשירים דנטליים, מוצרי מזון, תוספים תזונתיים ועוד. 

 

IP חזק עם פטנטים בשלבים מתקדמים—עם פטנט מהגדולים שנכתבו בארץ 

לחברה עשרה פטנטים, מתוכם חמישה פטנטי ליבה מכניים  בשלבי PCT ומעלה בארצות הברית, האיחוד האירופי, סין, קוריאה, יפן וישראל. אלה מגינים על עצם השילוב של מערך ייצור שלם בקפסולה—חסם טכנולוגי משמעותי שרק Capsulab הצליחה לפרוץ.

 

פעילות מסחרית בקרב חברות ענק 

המכונות והקפסולות של החברה כבר מיוצרות בקנה מידה גדול ועמן Capsulab החלה מספר פיילוטים בתשלום בשיתוף עם חברות ענק בארץ ובעולם בתחומי הטיפוח, הבריאות והמזון. לצד אלו, החברה נמצאת במגעים מתקדמים עם חברת הכימיקלים השלישית בגודלה בעולם, Givauden לשימוש בפיתוח החדשני של החברה. 

 

השקעות מטעם משקיעים בולטים בארץ ובעולם ומענק ממשרד הכלכלה 

קפסולאב גייסה השקעות משמעותיות ממשקיעים פרטיים, ביניהם המשקיע הראשון במובילאיי ובעל רשת קשרים עם התעשיינים המובילים בארץ; חברת Cammellatte, יצרנית קוסמטיקה מובילה אירופאית שביצעה חיבורים לשיתופי פעולה עם החברה; חברת גליל און, חברה תעשייתית מובילה בישראל; חברת מקור אנרגיה, חלוצה בתחום האנרגיה הירוקה ומתחדשת ועוד. בנוסף, Capsulab קיבלה מענק משמעותי ממשרד הכלכלה וכן מקבלת ליווי וגיבוי שותף באמצעות תכנית של"ב כסף חכם, הנועדה לסייע בשיווק טכנולוגיות ופריצה לשווקים זרים.

פיצ'

פיצ'

הרעיון

מגמות עולמיות כמו שימוש במוצרים ירוקים וטבעיים, ומעבר למוצרים מותאמים אישית המיוצרים בהתאם לצרכי הצרכן, החלו להשפיע על הליכי ייצור והפצה גלובליים. כיום, הליכי ייצור אלו אינם ידידותיים לסביבה ומאופיינים בחוסר יעילות, בזבזנות, ובייצור המוני של מוצר אחיד. בנוסף, שיבושים בשרשרת האספקה הגלובלית המיושנת משפיעים על טיב הסחורה וגורמים לחוסרים נרחבים בחומרי גלם ומוצרי צריכה. יתר על כן, העלייה בשימוש בבינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות בתעשיות שונות עיצב מחדש לחלוטין את עולם הקמעונאות והייצור המסחרי. כתוצאה מכך, יצרנים החלו לחפש פתרונות ייצור העושים שימוש בטכנולוגיות חדשניות שיבטלו את התלות בגורמים חיצוניים, אך בו זמנית, יאפשרו להם לייצר מוצרים טבעיים, אורגניים המותאמים לאורח חיים בריא, בהתאם לדרישות השוק הרווחות כיום. מגפת הקורונה אף הולידה את הצורך בפתרונות רב תכליתיים ובייצור ביתי שאינו דורש מגע חיצוני. 

הצורך

דרישות השוק והמודעות הסביבתית הגוברת החלו לחלחל לתודעת הייצור המסחרי ההמוני וגורמים לשינויים מהותיים באופן בו אנו צורכים מוצרים ותכשירים שונים. בשוק הטיפוח האישי והוולנס כבר קיימים פתרונות ייעול ושיפור בהליכי ייצור של תכשירים, אך אלו מוגבלים ביכולתם לייצר מגוון רחב של מוצרים שונים, דורשים זמן ממושך לייצור, תחזוקה משמעותית ואינן פשוטות לתפעול.  

הפתרון

Capsulab מאפשרת ייצור של מוצרים טובים ואיכותיים יותר הן עבור הצרכן והן עבור הסביבה, ומצליחה לשנות את המודל "one-type-fits-all" לכדי תהליך ייצור מותאם אישית, המפיק מוצרים בזמן אמת, על פי דרישות הלקוח. באמצעות קפסולות רב שימושיות המכילות רכיבים המתערבלים יחד בלחיצת כפתור במכונה ייעודית וקומפקטית, מתקבלים מוצרים טריים יותר, יעילים יותר, ירוקים וטבעיים יותר. הייצור המיידי עתיד לחולל מהפכה אדירה בפסי ייצור גלובליים, מאחר וזה מביא את המפעל כולו לנקודת הקצה ומייעל את שרשרת האספקה כולה.

 

הטכנולוגיה

מבנה הקפסולה:

ישנן 10 תצורות שונות של קפסולות בנפחים ויחסים שונים. הקפסולה מורכבת מתא מרכזי אטום בו נמצא המערבל יחד עם חומר הבסיס של המוצר הסופי , ותאים נפרדים נוספים שבכל אחד מהם נמצא חומר פעיל אחר, אטום בתוך אמפולה המונעת חמצון. הקפסולות השונות מאפשרות ערבוב של עד 18 חומרים פעילים עם חומר בסיס (במוצרי השוק כיום יש בין 4-6 חומרים פעילים בלבד). החומרים הפעילים ניתנים לשינוי והתאמה בזמן אמת לפי צרכי והעדפות הלקוח. 

בעת לחיצה על כפתור הערבוב, האמפולות נפרצות והחומרים הפעילים נדחפים אל תוך התא המרכזי, שם החומר מתערבב לכדי תמהיל הומוגני היוצא החוצה אל המיכל של המוצר המוגמר. הערבוב מתבצע באמולסיה קרה.

התהליך כולו אורך כדקה, ובמהלכו אין כל מגע בין המכונה לחומרי המוצר. כתוצאה מכך, אין צורך בניקיון או תחזוקה- הקפסולה המשומשת הולכת לסל המחזור והמכונה כבר מוכנה לשימוש נוסף.

 

הפלטפורמה הדיגיטלית:

  1. אפליקציה למובייל- מספקת המלצות למוצרים בהתאמה אישית למשתמש בהתאם לכלי ממשק דיאגנוסטי או על פי שאלון פרסונליזציה עבור כל לקוח. המשתמש אף יכול להפעיל את המכונה באמצעות האפליקציה. 
  2. Dashboards של נתוני שימוש- על המכסה של כל קפסולה נמצא תג RFID באמצעותו מתבצעת התקשורת עם המכונה, ועליו צרוב המידע לגבי הרכב החומרים בכל קפסולה. המכונות מתחברות לפלטפורמה הדיגיטלית ומספקות נתוני שימוש: אילו חומרי גלם הכי פופולריים בקרב אילו משתמשים (זיהוי טרנדים ומגמות בשוק), מכירות של קפסולות לפי התפלגות של- אזורים גיאוגרפים/שעה ביום/פרופיל המשתמשות, מידע על מלאי זמין (מאפשר לבצע תהליך מכירה של קפסולות בדיוק ברגע הנכון) ועוד. 

אפליקציה:

 Dashboard:

Capsulab במדיה

הצוות

הצוות

גל סער
מנכ"ל
ביוגרפיה
גל הינו מהנדס מערכות, בעל תואר שני בהנדסת מערכות מהטכניון. לגל ניסיון רב בתחום ניהול פרוייקטים של פיתוח מערכות מולטידיסצפלינאריות המשלבות בין מכאניקה, הנדסת חומרה/בקרה, פיתוח תוכנה ואינטגרציה. גל הוביל הקמת קווי מוצר חדשים מבוססי טכנולוגיות ב"אלתא מערכות" (חטיבה תעשיה אוירית) ובמקביל קידם את הפיתוח הטכנולוגי, כמו גם הפיתוח העסקי הנדרש עבור מוצרים אלה בזירה הבינלאומית למול לקוחות משרדי הביטחון בעולם. בין הפרויקטים העסקיים אותם ניהל גל ניתן למנות את פרויקט הטנק העתידי של צה"ל, פרויקטי ההמשך של מערכת מעיל-רוח לטנקים והכנת נשק אוטונומית על גבי רכב רובוטי.

  • מייסד
ניר נבון
CTO
ביוגרפיה
ניר הוא מנהל פיתוח ותיק של צוותים מרובי מפתחים בפלטפורמות שונות וסביבות פיתוח מגוונות והינו בעל שני תארים בפיזיקה ובמדעי המחשב. לניר ניסיון רב בחברות סטרטאפ ומוצר והיה מעורב בתהליכי מיזוג ורכישת טכנולוגיות חיצוניות ושילובן בתאגידים. בנוסף, לניר נסיון רב בבניית תוכנה קצה-לקצה (end-to-end) בשילוב חומרה, פיתוח ותפעול כולל תמיכת לקוחות קיימים. ניר שימש כדירקטור בתאגיד התוכנה הענק האמריקני CA שנמכר ל-Broadcom.

ד"ר זכר (זכי) נודלמן
פיתוח עסקי ומדעי
ביוגרפיה
ד"ר נודלמן בעל Ph.D. במדעי הרוקחות, עם התמחות בפיתוח תכשירי ביוטק וקוסמטיקה לצד MBA בניהול ביומד. לד"ר נודלמן ניסיון מוכח בניהול ומסחור פרוייקטים רב תחומיים בתעשיות פארמה, קוסמטיקה, קנביס ופודטק.

גלעד נחמיאס
מהנדס מכני
ביוגרפיה
גלעד הוא מהנדס מכונות מנוסה עם ניסיון רב שנים בתהליכי מעבר מפיתוח לייצור. לגלעד תואר בהנדסת מכונות בדגש על תהליכי ייצור בתבניות פלסטיקה והוא שימש במשך שנים רבות כמנהל הפיתוח של חברת תבליט.

אפי טהר
סמנכ"ל הנדסה
ביוגרפיה
אפי בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחזיק בלמעלה מ-14 שנות ניסיון בהנדסה רב תחומית ותכנון מערכות מורכבות.

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו