Capsule Minimal

קפסול מינימל - המהפכה התעשייתית 5.0

החברה פיתחה טכנולוגיות פורצות דרך ומבוססת פטנטים, המאפשרות אנקפסולציה של מוצרים מבוססי מים (שמפו, סבון, מרככי שיער..). כך שבמקום לצרוך בקבוק שמפו, המשתמש רוכש קפסולה קטנה, שם אותה בבקבוק רב פעמי, ממלא מים מהברז וזהו!

0% מיעד הגיוס

33

יחידות נותרו

$10,000

השקעה מינימלית

17

ימים נותרו
בגיוס זה קיימת טבלת הטבות. להצגת הטבלה לחצו כאן
מפרסם: יעל גטה
גיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
חדשנות ירוקה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

הקפסולה הגאונית שעושה מהפכה בשוק מוצרי הצריכה

Capsule Minimal פיצחה את השיטה בה ניתן לייצר מוצרים מבלי לזהם את העולם! 
הימים בהם משנעים מיליארדי יחידות של בקבוקי שמפו או מוצרים אחרים מבוססי מים - פשוט הולכים להיעלם. החברה פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך, המאפשרת לכל צרכן ביתי לייצר לעצמו את המוצרים ובעצם להחליף את המפעל ואת כל שרשרת האספקה המזהמת והמיותרת.

גאוני. ירוק. איכותי.

הפיתוח שהעולם חיכה לו - 95% חיסכון בפליטות פחמן!

העולם משווע לפתרון שלראשונה ישים סוף לייצור הבלתי נתפס של מוצרים - שבשורה התחתונה מכילים לפחות 80% מים. סבון, שמפו, מרכך, מוצרי ניקוי ועוד ועוד מוצרים עם בקבוק פלסטיק חד פעמי, שלמעשה מובלים להם ברחבי הגלובוס, במסע מזהם במיוחד של אוניות ומשאיות - ובסוף השימוש פשוט מושלכים לאשפה, וזה אחרי שבסך-הכל הכילו קמצוץ של חומר פעיל ובעיקר - H2O, כן… רק מים.
 

סרטון המחשה

 

 

טכנולוגיה מהפכנית. SUPER  מהפכנית

Capsule Minimal הצליחה לעשות את הבלתי יאמן ולפתח קפסולה עם חומרים פעילים, המסוגלת לייצר את כל מה שהמפעל עושה - אצלכם בבית.
הפטנט של החברה מבוסס על היכולת של הקפסולה לקיים את כל תהליך הייצור של המוצר בתוך הבקבוק, עם רכיבים איכותיים וידידותיים לסביבה.

 

פטנטים והשקעות אסטרטגיות

לחברה קניין רוחני המורכב מפטנטים ויכולות טכנולוגיות רבות, כאלה המאפשרים לה הגנה, יחד עם יכולת התאמה למגוון של מוצרים ושווקים. החברה מאושרת רשות החדשנות ומקבלת מענקים משמעותיים.

 

צוות חזק ובעל ניסיון

לחברה צוות מוביל בעל כישורים וידע מוכחים בניהול חברות ומיזמים ירוקים, כולל כאלה שהונפקו בבורסה והצליחו בגדול. הידע והניסיון של בעלי החברה מנחה אותם בדרך לפיתוח עוד חברה מצליחה, אשר עתידה לשנות את שוק הייצור והפיתוח הגלובלי. בנוסף, החברה נבחרה לייצג את מדינת ישראל בועידת האקלים הבינלאומית האחרונה.

פיצ'

פיצ'

הרעיון

נגמרו המשחקים

העולם הפסיק להיות סלחן לפגיעה בסביבה ואלה לא מילים באוויר:

 • החל מ-2025 מדינות רבות יחלו לסמן ולתייג מוצרים ע"פ פליטת הפחמן שלהם.
 • ב-2030, אריזות מסוגים שונים כבר יהיו אסורות לשיווק בחוק - ובצרפת, כבר קיים חוק שמכין את הקרקע לכך שבעוד כמה שנים אריזות פלסטיק חד-פעמיות תהיה אסורה.  
 • זו כבר לא המלצה - מדובר במצב חירום עולמי עם דרישה אמיתית לשינוי.
 • כבר היום ישנה דרישה הולכת וגוברת במימדים עצומים למוצרים שיהיו ידידותיים לסביבה.

ע"פ סקרים מייצגים, 74% מאוכלוסיית המדינות המערביות מעוניינים ברכישת מוצרים שאינם מזהמים - אולם אין להם צל של מושג איך לעשות זאת!

 

 

מוצר פורץ דרך

הפיתוח של קפסול מינימל הוא "Game Changer" אמיתי לתעשייה מפלצתית שאיש לא יודע כיצד לעצור. הקפסולה מאגדת בתוכה את החומרים שמכיל המוצר המקורי, יחד עם מעין "מפה" חכמה, שיודעת לכוון את כל תהליך הייצור, ממש כמו שעושים במפעל - רק בתוך הבקבוק הביתי של הצרכן. למעשה, לא צריך להיות מדען טילים כדי לייצר שמפו או כל מוצר אחר מבוסס מים. הכנסה של הקפסולה ושילובה עם מים רגילים מהברז, תצית את כל התהליך ותביא למוצר מוגמר ומוכן לשימוש.

 

 

המהפכה של קפסול מינימל – ייצור קפסולות חדשני

ה-"תכנות" של המוצר מתבצע באמצעות מדפסת תלת מימד גאונית וייחודית שהחברה פיתחה, אשר קובעת בפועל כיצד יווצר המוצר הסופי בתוך הבקבוק. ייצור הקפסולה נעשה באמצעות הדפסת אבקות בתלת מימד לכדי תוצר של אבקות דחוסות, בעלות מבנה מורכב של שכבות המכילות מיקרו-קפסולות ובעצם את כל ה-"DNA" של איך המוצר אמור להתהוות ולהיראות. בהקשר הזה המדפסת מציגה יכולת ייצור גבוהה של מגוון מוצרים ומבנים פיסיקליים, חיסון באנרגיה, חיכוך נמוך ויכולות בלעדיות נוספות. סיום פיתוח המדפסת צפוי בתקופה הקרובה.

הזיהום הסביבתי אותו אנו מעלימים

הייצור והשיווק של מוצרים מבוססי-מים מורכב ממספר שלבים שבכולם כולנו נאלצים לתרום לזיהום כדור הארץ בהיקפים מטורפים. הנה תזכורת לשרשרת הזיהום, רגע לפני שאנחנו פועלים להעלים אותה מהעולם!
 

 

טכנולוגיה מדהימה מגובה בפטנטים

למעשה הקפסולה היא כמוסה, המכילה את כל הרכיבים של המוצר - אבל גם את ה-DNA של איך הוא אמור להיות בנוי, מורכב ומיוצר. כן, לשמפו שלנו יש DNA : )

הפטנט של החברה מאפשר ביצוע של מגוון רחב ומורכב של פעולות, שעד כה היו נחלתם של המפעלים בלבד. בין היתר; שלד פיגומים כימו-מכני, אופטימיזציית יחסי חומר פעילים, גרדיאנט צפיפויות וגודל חלקיקים, ננוכימיה, בקרת מסיסות חומרים ועוד!

 

 

לחברה קניין רוחני המורכב משורה של פטנטים. הראשון כבר סיים את התהליך בישראל (Granted) והיתר, עוד שלושה במספר, מצויים בתהליכי רישום. הקניין הרוחני בעצם מאגד בתוכו גם את הקונספט של הקפסולה לייצור מוצרים מבוססי מים והמבנה הכימי-פיזיקאלי המיוחד שלה, - בו למעשה הטכנולוגיה יודעת לעשות את כל התהליכים של המפעל בתזמון מושלם ולפי סדר וגם את תהליך הייצור הייחודי בהדפסת תלת מימד של אבקות. אחד היתרונות של החברה, הוא יכולת האדפטציה של הייצור למגוון רחב של מוצרים וקטגוריות, מה שמאפשר לחברה להפוך לשחקן משמעותי ולקחת נתח בכל שוק בו היא תבחר לפעול.

 

 

מוציאים את הַשֵּׁד מהבקבוק

חלק בלתי נפרד מהפיתוח, הוא שימוש בבקבוקים רב-פעמיים וידידותיים לסביבה. הבקבוקים הללו הינם פרי פיתוחה הייחודי של החברה ובעצם המוצר הסופי בו משתמש הצרכן. הבקבוק מאפשר בסופו של דבר חיסכון של עד  90% מההיקף הלוגיסטי המקורי של אותו מוצר. מעבר למהפכת הייצור, של הכנת המוצרים בתוך הבקבוק עצמו, מדובר על מוצר חכם, פרקטי ומעוצב בסטייל. הבקבוק עשוי מפלדת אל-חלד איכותית, בעל יכולת שימוש של אלפי פעמים ואפילו ניתן למחזור!

5  עקרונות - מוצר זהב

את החברה מובילים חמישה עקרונות מנחים, אשר מגדירים את מהות הפיתוח ותפיסת החברה את השוק והמקום אותו הולך לתפוס הפתרון הייחודי;

1. מוצר אקולוגי - הפחתה של למעלה מ-95% מפליטות הפחמן בשרשרת אספקת המוצר, בהשוואה למוצרים המסורתיים.

2. איכות - המוצר מאופיין באיכות מרכיביו, המבוססים על חומרים טבעיים, להבדיל מהמוצרים המסורתיים המבוססים על תרכובות כימיות שונות.

3. מחיר - מחיר נוח המאפשר ללקוח להשקיע את כספו באיכות המוצר - ולא בשינוע ואריזות מיותרים.

4. דקורציה - החברה מציעה בקבוקים מעוצבים, מודרניים ורב-שימושיים, עם תפיסה חדשנית ואלגנטית, לעומת בקבוקי הפלסטיק החד פעמיים.

5. Smart & Easy - השימוש במוצר אינו מצריך מאמץ מיוחד ומאפשר מעבר למוצרים אקולוגים בצורה פרקטית ונוחה, תוך חווית שימוש נעימה.

הצוות

הצוות

יעל גוטה
מנכ"ל
ביוגרפיה
מהנדסת ביוטכנולוגיה מאוניברסיטת POLYTEC MARSEILLE בצרפת. בעלת ניסיון עשיר בניהול תהליכי מו"פ מורכבים ומאתגרים, ניהול מעבדה, בדיקת חומרים, פיתוח חומרים, פיתוח תהליכי ייצור, פיתוח והטמעה של מוצרים אקולוגיים. בנוסף לכך, בעלת ניסיון וידע רב ומוכח במוצרים, תהליכים וסטנדרטיזציה של מתקנים במספר מדינות ברחבי העולם. יעל מביאה עמה יכולות מוכחות של הנדסת חומרים, ניתוח חומרים ותכונות החומר, יחד עם ניהול אבטחת איכות, ניהול תאימות סביבתי ובטיחות של תאגידים, כמו גם ניהול ייצור בתעשיית הקלינטק. יעל בת 39, נשואה, אם לשני ילדים ומתגוררת בצפון הארץ.

 • מייסד
 • שותף
עמי קרופיק
יושב ראש
ביוגרפיה
רואה חשבון מוסמך בעל תואר שני במשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן בישראל ותואר BA במנהל עסקים מהמכללה למינהל בישראל. כמנכ"ל וכחבר דירקטוריון בעבר ובהווה בתאגידים רבים, בעל ניסיון רב בניהול חברות רחבות היקף בתחומים שונים, לרבות, אנרגיה, פיננסים וקלינטק. עמי הוביל הנפקות ציבוריות ופרטיות רבות ויוזמות שונות ברחבי העולם. בשנים האחרונות פעיל בתעשיית הקלין-טק כממציא, יזם ומייסד של תהליך ייצור חדשני מוכח ופעיל, המפחית משמעותית את פליטת הפחמן במחזור פולימרים וכן לקח חלק משמעותי בייצור של מוצרי קצה רבים ידידותיים לסביבה. עמי בן 50, נשוי, אב לשתי בנות ומתגורר במרכז הארץ.

 • מייסד
 • יו''ר הדירקטוריון
 • שותף
הגר אדלר
מנהלת תפעול
ביוגרפיה
בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל-אביב בישראל. בעלת ניסיון רב בתהליכי ייצור, משאבי אנוש ורכש, קשרי לקוחות וספקים אסטרטגיים, שרשרת אספקה, פרויקטי ייצור מורכבים ומיוחדים ופיתוח מכונות. הגר שימשה כ-COO במפעל מיחזור וייצור פלסטיק. לפני כן שימשה כמנהלת רכש, התאמה מיוחדת למכונות וייעוד מיוחד. בנוסף, הגר בעלת ניסיון ניהולי ואחראית על עשרות עובדים במספר מקומות שונים, שימשה כמנהלת פרויקטים מיוחדים ומקימה של אתרי ייצור. הגר בת 46, נשואה, אם לשלושה, מתגוררת בצפון הארץ.

 • מייסד
 • שותף
נופר מרגלית
מנהלת מעבדה
ביוגרפיה
תואר שני במדעי וטרינריה ובעלי חיים, שימשה ככימאית ומנהלת מחקרים במוסדות מובילים, בעלת ניסיון רב בניהול מעבדות, מחקר מדעי מתקדם, סטנדרטיזציה ונהלים מחקריים, מעבדות ומחקרים כימיים, ביולוגיים ומולקולריים. ניסיון רב בניהול ניסויים מתקדמים במעבדות במוסדות מחקריים. נופר בת 35, נשואה ואמא לחמישה ומתגוררת בצפון הארץ.

 • עובד מפתח

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

הטבת סכום
השקעה מסכום של $10,000 ועד סכום של $14,999 תוספת של 3.00% מניות מערך התמורה
השקעה מסכום של $15,000 ועד סכום של $24,999 תוספת של 5.00% מניות מערך התמורה
השקעה מסכום של $25,000 ועד סכום של $49,999 תוספת של 6.00% מניות מערך התמורה
השקעה מסכום של $50,000 ועד סכום של $500,000 תוספת של 7.00% מניות מערך התמורה

דוגמה א

 • השקעה של $20,000
תוספת של מניות מערך התמורה

דוגמה ב

 • השקעה של $40,000
תוספת של מניות מערך התמורה

דוגמה ג

 • השקעה של $60,000
תוספת של מניות מערך התמורה
משקיע אשר יבצע השקעה של $20,000 יהיה זכאי לתוספת מניות בשיעור של aaaaa מכמות המניות שהיו אמורות להיות מונפקות למשקיע כאמור לולא היה זכאי להטבה כלשהי.
משקיע אשר יבצע השקעה של $40,000 יהיה זכאי לתוספת מניות בשיעור של מכמות המניות שהיו אמורות להיות מונפקות למשקיע כאמור לולא היה זכאי להטבה כלשהי.
משקיע אשר יבצע השקעה של $60,000 יהיה זכאי לתוספת מניות בשיעור של מכמות המניות שהיו אמורות להיות מונפקות למשקיע כאמור לולא היה זכאי להטבה כלשהי.
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו