Fluenzy

החברה שמגדירה מחדש את עולם העבודה המודרני

Fluenzy היא חברה העוסקת בעתיד העבודה ומפתחת זירת מסחר מקוונת ממוקדת ארגון, לאימוץ והטמעת מודלים של עבודה היברידית באמצעות קורסים מקוונים, פתרונות טכנולוגיים ותמיכה מותאמת אישית של יועצים ומאמנים.

20% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: ג‘ף קאהן
גיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תוכנה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

מהי עבודה היברידית והאם היא כאן כדי להישאר?

עבודה היברידית מוגדרת כעובדים העובדים יחד ממקומות פיזיים שונים (למשל משרד, בית קפה, בית וכו') לפי העדפה או צורך. הקונצנזוס של חברות מחקר מובילות בעלות שם בינלאומי, כמו גם של אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש, בכירים ומובילי מחשבה הוא שעבודה היברידית כאן כדי להישאר.

 

מדוע Fluenzy בונה זירת מסחר?

ענקיות טכנולוגיה כמו אפל וגוגל נאבקות ליישם מדיניות עבודה היברידית מוצלחת. הן נאבקות מכיוון שעבודה היברידית מציבה קבוצה מורכבת של אתגרים שלא ניתן לפתור עם פתרון אחד שמתאים לכולם; הפתרון צריך להיות מותאם ופרטני. רק דרך זירת מסחר של הכול-כלול ניתן לקבל את מגוון הפתרונות הדרושים להצלחת עבודה היברידית.

 

מה הופך את הגישה של Fluenzy לכל כך ייחודית?

האתגר הנפוץ ביותר בעבודה היברידית הוא טשטוש הגבולות בין חיי העבודה לחיי הבית, מה שיוצר את הצורך של חברות לתמוך בעובדיהן הן בשעות העבודה והן בשעות הפנאי. Fluenzy מעריכה כל משתמש ארגוני בנפרד ומספקת המלצות ייחודיות לכל משתמש, קבוצת משתמשים (כלומר צוות), או הארגון כולו.

 

 

אילו קשרים והצלחות יש לנו עד כה?

ynet, חברת התקשורת הגדולה בישראל, היא שותפה מייסדת ומשקיעה בחברה.

Fluenzy זכתה בפרויקט משמעותי עם Cisco אשר כבר העניק ל- Fluenzy גישה למיליוני לקוחות ארגוניים ברחבי העולם.

Fluenzy כבר השיגה רשת של 100 ויותר מומחים, יועצי עסקים ואנשי משאבי אנוש בודדים עבור פלטפורמת Fluenzy.

 

איך נראה העתיד של Fluenzy?

מפיץ טכנולוגיה מוביל ב-EMEA משתף פעולה עם Fluenzy כדי לספק משאבים עבור הספקים שלהם, הכוללים חברות כמו Zoom, Polycom ו-41 אחרות.

Fluenzy נמצאת במשא ומתן מתקדם עם חברת ייעוץ גלובלית בינלאומית מוכרת להקמת שותפות עבודה.

Fluenzy השיקה פלטפורמה בארה"ב בנובמבר האחרון מול מיליוני משתמשים, עם תוצאות מרשימות.

 

 איזה ניסיון יש לצוות המנהלים של פלואנזי?

היו"ר, ה-CRO  [מנהל הכנסות ראשי] והמנכ"ל של Fluenzy היו חלק מצוות Broadsoft שהוביל לרכישה גדולה על ידי סיסקו. באמצעות מערכת היחסים שלה עם סיסקו, יש ל- Fluenzy גישה ל-30+ מיליון משתמשים ארגוניים גלובליים מרשת Broadworks (כיום סיסקו) והיא ממנפת זאת כדי למשוך ולרכוש לקוחות לשוק שלה בעלויות נמוכות במיוחד.

פיצ'

פיצ'

הרעיון

Fluenzy היא חברה העוסקת בעתיד העבודה ומפתחת זירת מסחר מקוונת ממוקדת ארגון, כמו אמזון, בשם "השוק" [The Shuk], אשר תתמוך באימוץ והטמעה של עבודה היברידית הן עבור הארגון והן עבור העובדים.

באמצעות שימוש בכלי הערכת עבודה היברידי מקוון יחד עם מנוע AI , "השוק" [The Shuk]  יזהה סגנונות אישיות היברידית ספציפיים של עבודה ויציע המלצות ליחידים, לצוותים או לארגון בכללותו. המלצות אלו כוללות:

 • תוכן חינוכי ספציפי וקורסים מקוונים
 • תמיכה פרטנית אחד-על אחד, באמצעות יועץ או חברת ייעוץ
 • כלים טכנולוגיים היברידיים

הבעיה

שיטות עבודה היברידיות שגויות הוכחו כמשפיעות לרעה על פרודוקטיביות ארוכת טווח, מעורבות, ובריאות גופנית ונפשית כאחד, וכתוצאה מכך להתפטרויות נרחבות ברחבי העולם, שכמותן לא ראינו בעבר.

חברות רבות המאמצות עבודה היברידית מחפשות פתרונות לרבים מהנושאים המרכזיים כמו שיתוף פעולה ויצירתיות, אך מתעלמות מבעיות יומיומיות כמו ההשפעה ארוכת הטווח שיש לעבודה היברידית על הצוות שלהן, שבסופו של דבר חשובה יותר.

נושאים אלו, ונוספים, מוכיחים שעבודה היברידית, ללא החינוך, התמיכה והכלים הדרושים, אינה ברת קיימא, ותגרום בהכרח לאובדן הכנסות, ירידה בפרודוקטיביות, ותחלופת עובדים גבוהה.

 

הפתרון

Fluenzy מאחדת את כל המרכיבים הדרושים לעבודה היברידית מוצלחת לזירת מסחר אחת, מקיפה וכוללת בשם "השוק" [The Shuk].

מכיוון שעבודה היברידית ועבודה מרחוק הם אתגרים המשפיעים על כמעט כל היבט בחיינו, פתרון עבודה היברידי צריך להיות נוח ומעמיק. "השוק" יכסה את כל ההיבטים של עבודה היברידית, החל מתקשורת אפקטיבית ועד איזון בריא בין עבודה לחיים וכל מה שביניהם.

התובנות, הקורסים והובלת המחשבה של "השוק" יינתנו הן על ידי יועצים בינלאומיים מובילים והן על ידי יועצים עסקיים מומחים מרחבי העולם, אשר יכולים גם לספק תמיכה וייעוץ אישי אחד על אחד לכל ארגון או משתמש.

"השוק" מתחיל עם כלי הערכת עבודה היברידי חינמי, מהיר וקל. לאחר ש"השוק" למד מספיק על כל אדם, הוא יוכל להציע גם שילובים כמעט בלתי מוגבלים של תוכן, פתרונות מוצר טכנולוגיים וקורסים כדי לתמוך בצורה הטובה ביותר בכל דינמיקה של עבודה היברידית אינדיבידואלית.

לבסוף, "השוק" יוכל גם לשלב כל מספר של פרופילים כדי ליצור פתרונות מותאמים אישית ואינדיבידואליים עבור כל צוות או מיזם שלם.

 

מודל עסקי

המודל העסקי של Fluenzy כולל שלוש אסטרטגיות ייחודיות:

יציאה אל השוק

אסטרטגיית היציאה לשוק של Fluenzy מתמקדת בהפחתה דרסטית של עלות רכישת המשתמשים שלנו. ניתן להשיג זאת על ידי שיתוף פעולה עם ספקי שירותים (SPs), כמו גם ספקי טכנולוגיה (TPs) שלהם מאות אלפי  משתמשים, על ידי מסגור המוצרים והפתרונות שלהם בהקשר של שיטות עבודה היברידיות מומלצות.

דבר זה מאפשר ל- Fluenzy לייצר באופן פסיבי ואורגני זרימה משמעותית של לידים ובו -זמנית להגדיל את ההכנסות לשותפים שלה.

הזדמנות שוק

הזדמנות השוק של Fluenzy מבוססת על שלושה שווקים מבוססים:

1. למידה מקוונת: כגון Coursera ו-Udemy

2. ייעוץ ואימון מקוון עצמאי: כגון אלו הכלולים ב- Fiverr ו- Upwork

3.  שוק מקוון: כגון אמזון ואיביי

 

כלכלת שוק

כלכלת השוק של Fluenzy מאפשרת לנו, למעשה, לשלש כל מכירה על ידי פיתוח סינרגיות בין כל הנפקה מעמודי התווך. לדוגמה, משתמש שרוכש קורס על פרודוקטיביות יקבל המלצות לכלי פרודוקטיביות לתמיכה נוספת במאמצים שלו. לאחר רכישת כלי הפרודוקטיביות, המשתמש יקבל המלצות לתמיכה באימון אחד-על אחד כדי ללמוד כיצד לייעל את הכלי הזה.

 

טכנולוגיה

Fluenzy מפתחת אלגוריתם למידת מכונה שנועד לזהות ולעקוב אחר נטיות עבודה היברידיות בהתבסס על תוצאות שותפות בין Fluenzy ו-Humantelligence, חברת הערכת עבודה היברידית מוכרת בינלאומית.

האלגוריתם מסוגל לזהות חוזקות וחולשות ספציפיות לעבודה היברידית וימליץ על קורסים, תוכן ופתרונות טכנולוגיים המתאימים ביותר לפרופיל עבור יחידים, צוותים וארגונים שלמים.

ההערכה, המשמשת חברות בעלות פרופיל גבוה כמו קוקה קולה, מקצה אפיונים ייחודיים ספציפיים לכל אדם/צוות, מה שמאפשר דיוק מירבי עבור תהליך הסיווג/ההתאמה האישית של האלגוריתם.

כל אדם שישלים את הערכת העבודה מרחוק יתחיל לספק קלט נתונים עבור האלגוריתם.

קלטי הנתונים כוללים:

 • סקרים
 • ניתוח אתר "השוק"  לגבי האופן שבו כל משתמש מקיים אינטראקציה עם תוכן
 • הקשר (למשל רמת ותק, גיאוגרפיה, דמוגרפיה, חוש טכני וכו'...).

קלטים [inputs] אלו יכסו כל טכנולוגיות/יועצים/תוכן/קורסים שהם עסקו בהם בעבר (באופן כללי) או ביחס לעבודה מרחוק (באופן ספציפי).

ברגע שהאלגוריתם יקבל מספיק נתונים, הוא יציע המלצות ספציפיות ומדויקות עבור:

 • פתרונות טכנולוגיים
 • יועצים (התאמה לאישים/מתודולוגיות)
 • תוכן (אוצרות) 

הצוות

הצוות

ג‘ף קאהן
מייסד ו-CEO
ביוגרפיה
בעל מעל 3 עשורים של ניסיון כאסטרטג עולמי ומומחה לתקשורת במגזר הפרטי והציבורי, שימש בעבר כמנהל האסטרטגי הראשי ב-AudioCodes (בין השנים 2010-2016, שווי שוק AUDC נוכחי עומד על מיליארדי דולרים) וכמנהל הטרנספורמציה הראשי ב-Broadsoft (2018-2018) אשר נרכשה על ידי סיסקו ב-2018 תמורת מיליארדי דולרים. כמו כן שימש מנהל אסטרטגי ראשי ב-Ruder Finn, חברת ייעוץ עולמית גדולה המעסיקה כ-800 עובדים. בעל תואר MA ביחסים בינלאומיים, מאוניברסיטת תל אביב.

ג‘יי קאליש
COO ויועץ משפטי
ביוגרפיה
לג‘יי רקורד נרחב של מצוינות בתחום יחסי המשקיעים והמשפטנות. הוא שימש כיועץ כללי לחברות ציבוריות ופרטיות והיה השותף המשפטי המייסד ב-OurCrowd, משקיעת ההון-סיכון הפעילה ביותר בישראל. שימש כמנהל IR בכיר במספר חברות ישראליות הנסחרות בנאסד"ק, שם בנה ויישם בהצלחה את אסטרטגיות ה-IR של החברות, וכן פיתח רשת ענפה של משקיעים מוסדיים בארה"ב, אירופה וישראל. בעל תואר JDJD, Cardozo School of Law, Yeshiva University.

קרייג דקר
CRO
ביוגרפיה
קרייג שימש כמנהל מכירות מוביל בתעשייה, בתחום שיתופי-הפעולה וההטמעה המקוונים. לאחרונה סיים את תפקידו בסיסקו, שם שימש כמנהל מחלקת ה-Cloud and Hosted Worldwide Sales. לפני כן שימש כמנהל בכיר במשך 13 שנים ב-Broadsoft, שנרכשה על ידי סיסקו ב-2018 תמורת מיליארדי דולרים. כמנכ"ל תחום ה-EMEA הוא הוביל בהצלחה את צמיחת המכירות של החברה באזור זה של העולם. בעל תואר Bsc מטעם Monash University.

מייק טסלר
יו"ר בכיר
ביוגרפיה
מייקל הוא מנהיג עסקי מוכח וחלוץ טכנולוגי. כמנכ"ל BroadSoft לשעבר, הוביל את החברה מראשיתה ועד לאקזיט המוצלח שביצעה במכירה לסיסקו בשנת 2018. ביחד עם המייסד המשותף שלו, הוביל מייקל את הקמתה של תעשייה חדשה שהעבירה את התקשורת הארגונית לאחסון ופעילות בענן. מייקל הוביל את הארגון לצמוח להיקף של 2,000 עובדים ולשרת לקוחות בלמעלה מ-80 מדינות. כמו כן יצר קשר הדוק מאוד עם שותפי ספקי השירות העולמיים של החברה, וכך איפשר לה להפוך למובילת השוק הברורה בתחום ה-hosted unified communication. בעל תואר MA מאוניברסיטת מקגיל, בהנדסת מכונות, אלקטרוניקה והנדסת תקשורת.

 • יו''ר הדירקטוריון

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו