Fluenzy

החברה שמגדירה מחדש את עולם העבודה המודרני

Fluenzy מפתחת מרקט-פלייס מבוסס AI, ובו מגוון כלים ומשאבים דיגיטליים להכשרת עובדים וארגונים למודל העבודה ההיברידי המתפתח במהרה ומשלב עבודה מהמשרד ומרחוק. הפלטפורמה פועלת במודל דומה לאמזון ומכילה הכשרות וכלים הנדרשים לעבודה במאה ה-21 בעידן הפוסט קורונה

11% מיעד הגיוס

35

יחידות נותרו

$12,000

השקעה מינימלית

50

ימים נותרו
שתפו
מפרסם: ג‘ף קאהן
קמפיין ציבורי
השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תוכנה

עיקרי הקמפיין

עיקרי הקמפיין

פתרון טכנולוגי פורץ דרך עבור שוק העבודה של המאה ה-21

מגפת הקורונה העולמית האיצה את קצב אימוץ העבודה המשולבת מהמשרד ומהבית\מרחוק (המודל ההיברידי) כשיטת עבודה מועדפת ונפוצה מאי פעם. המעבר למודל העבודה המשולב, על כל יתרונותיו, דורש מהעובדים והמעסיקים כאחד לרכוש סט מיומנויות חדש לגמרי. פלואנזי מפתחת מרקטפלייס מתקדם שיענה על צורך קריטי זה, באמצעות כלים מגוונים ובהם קורסים, שירותי ייעוץ על ידי מומחים, הכשרות ותעודות מקצועיות, שיאפשרו למשתמשים להצליח ולשגשג בסביבת העבודה החדשה.


מענה חדשני לצרכיו של שוק עולמי ענק וצומח במהירות

שוק ההדרכה הארגוני הוא אחד השווקים הצומחים ביותר בעולם, וצפוי להגיע לשווי של מאות מיליארדי דולרים עד 2027. פלואנזי מפתחת מרקט-פלייס דיגיטלי במודל אמזון, המאגד בתוכו את כל סוגי השחקנים בשוק, גדולים וקטנים כאחד, במטרה לספק קורסים (כמו Coursera) ורשת של מומחים יועצים מרחבי העולם (בדומה ל-Fiverr) ולעזור לארגון ואנשיו לשגשג בסביבת העבודה ההיברידית. כך ממצבת החברה את עצמה כחלוצה באחד השווקים החשובים בעולם כיום, ונמצאת בדרכה להפוך לשחקנית מובילה וכלי נחוץ בשוק זה.

השקעה בצוות חזק ומנוסה עם רקורד מרשים של אקזיטים 

צוות ההנהלה של Fluenzy מורכב מיזמים ותיקים עם עשרות שנות ניסיון בעולמות הטכנולוגיה. יו"ר, מנהל ההכנסות והמנכ"ל המובילים את החברה היו כולם חלק מהצוות המנהל של Broadsoft, שהוביל אותה לרכישה בסכום גבוה מאוד על ידי סיסקו בשנת 2018. 
 

הסכם חתום עם ענקית הטכנולוגיה סיסקו

תכנית היציאה ההתחלתית לשוק של Fluenzy, החתומה על הסכם עם סיסקו, מייצגת הזדמנות ראשונית אדירה, בזכות עשרות מיליוני משתמשי Broadsoft לשעבר, השייכים כיום ומקבלים שירות מחברת סיסקו, על בסיס מאגר הלקוחות של ספקי השירות של החברה. גישה ייחודית זו למאגר הלקוחות מאפשרת ל-Fluenzy לנקוט באסטרטגיית גיוס לקוחות מהירה - בעלות נמוכה.

 • ynet, קבוצת המדיה הגדולה בישראל, היא שותפה ומשקיעה מייסדת ובעלת מניות מרכזית בחברה. השותפות האסטרטגית והתקציב הייעודי בשיתוף ynet משמשים למטרות הפקת תוכן, וידאו ופיתוח יכולות וכלים נוספים הקשורים ליצירת והפצת נכסים דיגיטליים.
 • Fluenzy נמצאת במו"מ לקראת שת"פ עם מפיץ אירופאי מוביל בתחום הטכנולוגיה, לצורך הפצת המוצר הראשון של החברה, Amplify, ל-40 ספקי הטכנולוגיה עמם הוא עובד (כולל כמה מחברות הטכנולוגיה המובילות בתחום כמו Zoom ו-Polycom). בנוסף, שותפיו של אותו מפיץ יקבלו את האפשרות להעניק חסות כספונסרים לתוכן והצעות שונות על גבי פלטפורמת Fluenzy.
 • בשוק האמריקאי, יצאה Fluenzy להשקה בשיתוף Fusion Connect, ספקית שירותים מקליפורניה, אשר משרתת כחצי מיליון לקוחות בתחום ה-SMB, שוק העסקים הבינוניים, ותחום הארגונים. 

פיצ'

פיצ'

הרעיון

הצורך

וירוס הקורונה שינה באופן מוחלט את אופיו של עולם העבודה - ולמרות שלא הוכשרו לכך או היו מוכנים כראוי, כמעט כל העסקים באשר הם עברו למודל עבודה היברידית, בו יותר ויותר מהעובדים מבצעים את תפקידם מחוץ למשרד, לפחות חלק מהזמן. גם לאחר תום המגיפה, מודל העבודה ההיברידית צפוי להוביל את המגמה בשוק העבודה, ועובדים רבים יעברו בין עבודה מהבית למשרד, במשך שנים רבות קדימה (The Predictive Index | Annual CEO Benchmarking Report, 2021).

עם זאת, לא כל הארגונים והעובדים מגיבים באותו אופן לסביבת העבודה ההיברידית. דעות מנוגדות ואישיות שונה משפיעים, ללא ספק, על יכולתם של ארגונים להסתגל ל"נורמליות החדשה" של העבודה במודל זה. כתוצאה מכך, בריאות העובדים, רווחתם והפרודוקטיביות שלהם בעבודה מושפעים במקרים רבים לרעה, והאפקט השלילי הנובע מכך עשוי להשפיע משמעותית על העסק.


האתגר

וירוס הקורונה הביא לשינוי מהותי באופי החיים המקצועיים והאישיים כאחד, והאיץ את המעבר למודלים וטכנולוגיות של עבודה היברידית, תוך טשטוש הקווים והאיזון בין חיי העבודה והחיים האישיים.

אמנם קיימים כלים רבים המציעים תוכן הקשור לעבודה היברידית, אך האתגר הנוכחי העומד בפני עובדים בארגונים הוא שאין להם באמת מספיק זמן לעבור על כל האפשרויות ולבחור בתוכן הנכון או הקורסים הנכונים להם, שלא לומר יכולת לתאם את הליכי ההכשרה בעצמם. עובדה זו משפיעה לרעה על הפרודוקטיביות ומעורבותו של העובד, כמו גם על בריאותו ורווחתו - והביאה לצונאמי של התפטרויות ברחבי העולם, מצד עובדים שמרגישים כיום חוסר חיבור למקום עבודתם. ספקי טכנולוגיה וספקי שירות מוצאים את עצמם, בהתאמה, בשוק תחרותי הגדל בקצב מהיר מאי פעם.

כמה מהחברות המובילות בעולם כמו אפל, גוגל ואחרות, שמאז ומעולם היו ידועות כבעלות יתרון בתחום משאבי האנוש ובהישגים רבים בתחום זה, נאבקות כיום גם הן לנהל את המעבר של עובדיהן לעבודה היברידית.

 

הפתרון

Fluenzy מתמקדת ב-4 עקרונות בסיסיים:

 1. מנהלי ארגונים ועובדי ידע זקוקים לעזרה בביצוע ה"אבולוציה" לעבודה היברידית בפורמטים שניתן לקלוט בקלות ובמינימום השקעת זמן, תוך הפקת מקסימום ערך נלווה.
 2. בעידן בו המחשוב האישי וכלי המובייל חזקים מאי פעם, התוכן וההדרכות חייבים להיות מותאמים אישית עבור משתמש יחיד, צוות, או "צוותים של צוותים" (כלומר, בתוך ארגון). מטרה זו מושגת על ידי החברה באמצעות כלי הערכה מקוונים ובינה מלאכותית.
 3. הדרך הטובה ביותר לספק מענה לשלל הצרכים של הקהילה העסקית היא באמצעות מרקטפלייס המציע שילוב של פתרונות ושירותים מתאימים.
 4. בעידן הנוכחי לא רק ש"התוכן הוא המלך", בהתאם לאמרה השגורה בענף ההייטק, אלא שגם "ההקשר הוא המלך" - כלומר, הקונטקסט בו מועבר התוכן חשוב באותה מידה. הבאר המשותפת אליה מגיעים עובדי ידע ומנהלי ארגונים, במטרה לשאוב את הידע והגישה שלהם לעבודה היברידית, נוצרת באמצעות התקשרות עם ספק שירות או טכנולוגיה. לכן, המשימה הראשונית של Fluenzy היא לעזור לחברות אלו למצב את עצמן כ"מובילות מחשבה" בתחום העבודה ההיברידית.

למטרות אלו, Fluenzy השיקה 3 מערכות\מוצרים:

 1. Amplify - פלטפורמה מבוססת תוכן שתופץ על ידי ספקי שירות וטכנולוגיה לקהל הלקוחות שלהם.
 2. COMPREHEND - מגזין דיגיטלי המתמקד בעבודה היברידית וכלל הצרכים הנלווים אליה (צפי להשקה ב-Q1 2022).
 3. SHUK - כשמו כן הוא, שוק שתפתח החברה עבור כל השירותים והפתרונות שארגונים ויחידים זקוקים להם, כדי להצליח בעולם העבודה ההיברידית העתידי.

Fluenzy תציע למשתמשים את כל האלמנטים הדרושים להצלחה בשוק העבודה העתידי, במסגרת מרקטפלייס מקיף אחד. במציאות הנוכחית בה סביבות עבודה משתנות ברמה האישית, הצוותית והארגונית, דרושה גישה חדשה ושונה לגמרי כדי "ליישר קו" באשר לדרך בה אנו משתפים פעולה. Fluenzy מפתחת יכולות בינה מלאכותית כדי לסייע בזיהוי צרכים אינדיבידואליים וצוותיים כאחד, ויכולה להתאים אישית הצעות ייעודיות עבור אלו הנעזרים בפלטפורמת החברה, ככלי מונחה AI להערכת עבודה-מרחוק.

המרקטפלייס יכלול מגוון רחב של כלים שנוצרו במטרה לתמוך בעובדים היברידיים, ובהן כלים טכניים, משאבים מקוונים, ועד לרמת הריהוט והציוד המשרדי הפיזי, וכך יספק המרקטפלייס ללקוחותיו מקום אחד, בו הם יכולים למצוא בנוחות וביעילות את כל הכלים הקשורים ונחוצים לעבודתם.

האינפוגרפיקה הבאה מתארת כמה מהמיומנויות המגוונות הנדרשות לעובדים ועסקים:

 

מודל עסקי

החברה מתכננת להציע למשתמשיה אפשרויות מגוונות לבניית נתח שוק באמצעות גיוס לקוחות, תוך בניית רשת היועצים ובסיס הידע שלה. שלבי הצמיחה כוללים את פיתוח התכנים, הקורסים והטכנולוגיה שיאפשרו את פעילות המרקטפלייס, תוך הקמת התשתית הנדרשת.

בשלב ראשון, Fluenzy תספק תוכן שנאסף באופן מקצועי ממקור חיצוני, על בסיס מודל עסקי בסגנון Freemium (שאינו דורש תשלום ראשוני עבור פיצ'רים בסיסיים) עבור ספקי טכנולוגיה, ספקי שירותים וארגונים עם בסיס לקוחות גדול, לצד תוכן מקורי משלה.

כדי לסייע למשתמשיה להעמיק את חווית הלקוח שלהם, Fluenzy תציע תוכן פרימיום בתשלום, במטרה להשלים את תוכן ה-Freemium, ותספק כלי אינסייט רלוונטיים בהתאם. התוכן, הזמין בתשלום, יכלול מנויי תוכן, תשלום לפי צפייה/שימוש עבור קורסים וסמינרים מקוונים ושירותי ייעוץ. בנוסף, החברה מתכוונת לייצר רווחים מפרסום וניתוח דאטה, תוך שהיא משכללת את כלי הניתוח הפנימי שלה עבור סביבת העבודה העתידית.

Fluenzy מתכוונת להעשיר את חווית הלקוחות על ידי הגברת המעורבות שלהם, באמצעות כלי ה-Amplify וה-Comprehend, במטרה להפוך אותם ללקוחות של המרקטפלייס, אותו היא מתכננת להשלים עד תום הרבעון השלישי של 2022.


טכנולוגיה


Fluenzy תקים מרקטפלייס המוקדש כולו לאתגרים הרבים הניצבים בפני ארגונים. שוק זה יכלול גם אלמנטים שתיצור החברה באופן פנימי, לצד אינטגרציה עם קומפוננטים שונים ממקור חיצוני.
 

בין היישומים שתפתח החברה בעצמה:

 • סביבת מרקטפלייס מלאה, שתכלול אלמנטים כמו קורסים בגישת למידה אדפטיבית (כלומר, הפלטפורמה תמליץ על גישת למידה ייחודית לכל לקוח, המותאמת ליכולותיו האישיות)
 • סטרימינג של סמינרים מקוונים חיים ומוקלטים
 • מתן ייעוץ מקוון בזמן אמת
 • הצעת קישורים לשירותי צד ג' רלוונטיים
 • יכולת מלאה לטפל בתשלומים והנהח"ש

האינטגרציה עם מקורות חיצוניים תכלול:

 • כלי ההערכה של Fluenzy, אשר יוכל לאמוד את ה-EQ של לקוחות ויועצים. הכלי המשלב מנוע AI יאפשר למרקטפלייס להציע מסע הדרכה ייחודי לכל לקוח ולקוח; להעריך את נקודות החוזקה והחולשה של כל משתמש, צוות וחברה בסביבת המשרד ההיברידי; וכן להמליץ על יועצים מומחים מתאימים, בהתאם לניתוח הדאטה;
 • כלים מתקדמים לשידרוג הנוכחות המקוונת של משתמשים/חברה בפלטפורמות המדיה החברתית;
 • הכשרה בסיסית בכלים טכנולוגיים שונים (כגון Zoom, Teams, Webex) החיוניים לעבודה תקינה ויעילה מרחוק.
 • האפליקציה תושק בתצורה גלובלית, ותכלול אפשרויות לאינטראקציה בשפות שונות, לצד מודלים אפשריים רבים של עבודה.

הצוות

הצוות

ג‘ף קאהן
מייסד ו-CEO
ביוגרפיה
בעל מעל 3 עשורים של ניסיון כאסטרטג עולמי ומומחה לתקשורת במגזר הפרטי והציבורי, שימש בעבר כמנהל האסטרטגי הראשי ב-AudioCodes (בין השנים 2010-2016, שווי שוק AUDC נוכחי עומד על מיליארדי דולרים) וכמנהל הטרנספורמציה הראשי ב-Broadsoft (2018-2018) אשר נרכשה על ידי סיסקו ב-2018 תמורת מיליארדי דולרים. כמו כן שימש מנהל אסטרטגי ראשי ב-Ruder Finn, חברת ייעוץ עולמית גדולה המעסיקה כ-800 עובדים. בעל תואר MA ביחסים בינלאומיים, מאוניברסיטת תל אביב.

 • מייסד
ג‘יי קאליש
COO ויועץ משפטי
ביוגרפיה
לג‘יי רקורד נרחב של מצוינות בתחום יחסי המשקיעים והמשפטנות. הוא שימש כיועץ כללי לחברות ציבוריות ופרטיות והיה השותף המשפטי המייסד ב-OurCrowd, משקיעת ההון-סיכון הפעילה ביותר בישראל. שימש כמנהל IR בכיר במספר חברות ישראליות הנסחרות בנאסד"ק, שם בנה ויישם בהצלחה את אסטרטגיות ה-IR של החברות, וכן פיתח רשת ענפה של משקיעים מוסדיים בארה"ב, אירופה וישראל. בעל תואר JDJD, Cardozo School of Law, Yeshiva University.

 • יועץ
קרייג דקר
CRO
ביוגרפיה
קרייג שימש כמנהל מכירות מוביל בתעשייה, בתחום שיתופי-הפעולה וההטמעה המקוונים. לאחרונה סיים את תפקידו בסיסקו, שם שימש כמנהל מחלקת ה-Cloud and Hosted Worldwide Sales. לפני כן שימש כמנהל בכיר במשך 13 שנים ב-Broadsoft, שנרכשה על ידי סיסקו ב-2018 תמורת מיליארדי דולרים. כמנכ"ל תחום ה-EMEA הוא הוביל בהצלחה את צמיחת המכירות של החברה באזור זה של העולם. בעל תואר Bsc מטעם Monash University.

מייק טסלר
יו"ר בכיר
ביוגרפיה
מייקל הוא מנהיג עסקי מוכח וחלוץ טכנולוגי. כמנכ"ל BroadSoft לשעבר, הוביל את החברה מראשיתה ועד לאקזיט המוצלח שביצעה במכירה לסיסקו בשנת 2018. ביחד עם המייסד המשותף שלו, הוביל מייקל את הקמתה של תעשייה חדשה שהעבירה את התקשורת הארגונית לאחסון ופעילות בענן. מייקל הוביל את הארגון לצמוח להיקף של 2,000 עובדים ולשרת לקוחות בלמעלה מ-80 מדינות. כמו כן יצר קשר הדוק מאוד עם שותפי ספקי השירות העולמיים של החברה, וכך איפשר לה להפוך למובילת השוק הברורה בתחום ה-hosted unified communication. בעל תואר MA מאוניברסיטת מקגיל, בהנדסת מכונות, אלקטרוניקה והנדסת תקשורת.

 • יו''ר הדירקטוריון

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו