מפרסם: רפאל אמזלג
מנכ‘‘ל
שתפו

Manage Your Trip

MYT פיתחה פלטפורמת חדשנית לניהול תיירות מאורגנת, אשר מייעלת את היבטיו השונים של הטיול, וצפויה לשנות תעשייה זו לחלוטין. הפלטפורמה מספקת לראשונה, פתרון מקצה לקצה לכלל ההיבטים של הטיול: תכנון, שיווק, לוגיסטיקה, תפעול וניהול. הצטרפו להשקעה עם 3 קרנות מובילות

20%

מיעד הגיוס

33

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:תיירות
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

חברות התיירות נתקלו במציאות חדשה שמחייבת היערכות מחדש

מגיפת הקורונה יצרה מציאות חדשה, בה גופים עסקיים נדרשים מצד אחד לייעל את פעילותם, ולחסוך במשאבים, ומן הצד השני, להמשיך לייצר תוצאות בנפח  משמעותי.

הקורונה יצרה הזדמנות חסרת תקדים ל- MYT להגדיל את אחיזתה בשוק התיירות, עם המוצר החדשני שפיתחה, אשר מאפשר לחברות התיירות לייעל את עבודתן, לחסוך במשאבים רבים ולהגיש מוצר מתוכנן ומדויק ללקוחותיהן. חברות אשר ימשיכו להתנהל באותה תצורה מסורבלת ובלתי יעילה, כפי שמרבית חברות התיירות מתנהלות כיום, ולא יתאימו את עצמן למצב החדש, לא יצליחו לשרוד.

 

מוצר ייחודי בשוק מיושן

עולם התיירות חווה מהפיכה משמעותית בשנים האחרונות, מהפיכה זו פסחה על יותר מ- 70,000 חברות גדולות בעולם אשר עוסקות בתיירות מאורגנת. תעשיית התיירות המאורגנת מתנהלת כיום  כפי שהתנהלה לפני עשרות שנים: הרבה מאוד לוגיסטיקה ובעיקר בנויה על תהליכים ידניים. Manage Your Trip משנה זאת, ומקדמת את התעשייה צעד משמעותי. הפלטפורמה שפיתחה החברה היא היחידה בעולם אשר מספקת פתרון כולל ומלא לתעשיית התיירות המאורגנת: תכנון הטיול, שיווק הטיול, תפעול ההיבטים הלוגיסטיים של הטיול, ניהול ההיבטים הפיננסיים של הטיול, ניהול הטיול בשטח ועוד.

 

שוק נעדר תחרות משמעותית – התזמון המושלם עבור Manage Your Trip

המוצר מקצה לקצה של Manage Your Trip פורץ לשוק בתולי אשר טרם פרחו בו שחקנים גדולים משמעותיים. הפתרונות שקיימים כיום הם בעיקר פתרונות פנימיים ומקומיים של חברות התיירות, כלי Office שונים (דוגמת Word ו- Excel), וחברות מתחרות שהן או יקרות או שמאפשרות ניהול חלקי בלבד של התהליך. Manage Your Trip נערכת להוביל את השוק עם המוצר הייחודי והנגיש שפיתחה, עם גיבוי הרחב שיש לה מלקוחות, ובתמיכת המשקיעים המובילים שלה.

 

אמון ממשקיעים - ב Manage Your Trip השקיעו שתיים מהקרנות הישראליות המובילות

Manage Your Trip גייסה הון לאחר הקמתה מקרן First Time VC  של חממת The Time, אשר נבחרה מספר פעמים לחממה הטובה ביותר בישראל וחתומה על מספר אקזיטים מוצלחים, ומקרן  Sarona Ventures אשר מתמחה בגיוסים לחברות צעירות פורצות דרך.  עוד גייסה החברה הון מהקרן הצרפתית MC Partners, השתתפה בתוכניות האצה נחשבות והשתתפה בתוכניות התמיכה של הרשות לחדשנות.

 

Manage Your Trip בתהליך צמיחה מואץ

מאז השקת הפלטפורמה ב 2017, צברה Manage Your Trip כבר עשרות לקוחות משלמים מ- 9 מדינות והכנסות. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את: הספקים המקומיים של פרויקט תגלית, מסע ישראלי, חברת טללים, אקו טיולי שטח ועוד רבות. Manage Your Trip צומחת בקצב מואץ, ומגדילה משנה לשנה את מספר הלקוחות שלה.

 

פיצ'

הרעיון

הצורך

עולם התיירות חווה מהפיכה משמעותית בשנים האחרונות, מהפיכה זו פסחה על יותר מ- 70,000 חברות גדולות בעולם אשר עוסקות בתיירות מאורגנת.

כאשר מארגנים טיול לאנשים בודדים, הכל מהיר ופשוט: מזמינים טיסה ב KAYAK, סוגרים דירת נופש ב AIRBNB, מזמינים רכב ישירות מאתר HERTZ, את האוכל מזמינים באמצעות WOLT ובונים את תכנית הטיול בסיוע אתרי התוכן השונים. לתכנית יש כמובן גמישות רבה וניתן למתוח אותה בהתאם לצרכי המטייל.

בעולם התיירות המאורגנת, עולם בו חברת התיירות (Tour operator) נדרשות להוציא לשטח מספר רב של אנשים ביחד, לבצע זאת בתיאום מושלם, ולהימנע ככל הניתן מתקלות, הסיפור הופך להיות הרבה יותר מורכב.

תעשיית התיירות המאורגנת מתנהלת כיום בעיקר כפי שהתנהלה לפני עשרות שנים: הרבה מאוד לוגיסטיקה ונסמכת על תהליכים ידניים: הרישום לטיול מתבצע לרוב באופן ידני, ההזמנות נשלחות לרוב באופן ידני, וכך גם כל העיסוק בהיבטים הכספיים לפני הטיול ואחריו.

האתגר הוא גדול: בטיול קבוצתי בן שבוע, חברות התיירות נדרשות להתנהל בממוצע מול יותר מ- 60 ספקים שונים, כך שהעיסוק הוא אינסופי, סיזיפי, אינו מדויק, ויוצר הפסדים תפעוליים.

Manage Your Trip נוצרה כדי לייעל את התעשייה, ולהצעיד אותה קדימה לעידן הדיגיטאלי.

 

הרעיון

Manage Your Trip משנה את אופי הפעילות של חברות התיירות, ומקדמת את התעשייה צעד משמעותי. הפלטפורמה של Manage Your Trip מעבירה את כל התהליכים מהאופליין אל האונליין ומאפשרת להכניס את כל הספקים לתוך מערכת אחת אשר מתקשרת איתם באופן רציף ומעדכנת אותם על כל שינוי.

החברה היא היחידה בעולם אשר מספקת פתרון כולל ומלא לתעשיית התיירות המאורגנת: תכנון הטיול, שיווק הטיול, תפעול ההיבטים הלוגיסטיים של הטיול, ניהול ההיבטים הפיננסיים של הטיול, ניהול הטיול בשטח ועוד.

מה שהופך את השימוש בפלטפורמה ליעיל ופשוט עבור הלקוחות הוא המנגנון הפשוט והחכם שפיתחה, אשר מאפשר לחברת התיירות לבנות ולשנות את אופי הטיול בלחיצת כפתור, כאשר כל פעולה מקושרת עם הספקים השונים, מייצרת/ מעדכנת הזמנה, וסוגרת את התהליך בשלמותו.

 

 

יעילות כספית

אחד מהיתרונות הבולטים של החברה הוא נושא היעילות הכספית, אשר היא זו שמתווה את אופי הטיול. לכל טיול יש תקציב מתוכנן והוא זה שמאשר לבצע את התוכנית, ולחברה להתבסס עליו מבחינת שורת הרווח. בכל טיול נוצרות סתירות בין התכנון לביצוע, כך שנגרמים הפסדים לחברת התיירות. לדוגמה: במידה ומספר אנשים מהקבוצה בחרו לא להצטרף לאטרקציה מסוימת, עלול להיווצר הפסד כספי, שנובע מחוסר סנכרון בין התיאום של האטרקציה, לכמות המשתתפים בה. כאשר התהליך מנוהל בצורה מקושרת וממוחשבת, הפערים בין התכנון לביצוע, מצטמצמים ואף אינם קיימים. הטיול כעת הופך להיות מאורגן, יעיל וחכם. מערכת Manage Your Trip מאפשרת חיסכון משמעותי בעלויות הטיול, ומאפשרת לצמצם באופן ניכר את שעות העבודה של חברות התיירות הכרוכות בתכנון ובניהול הטיול.

עוד מאפשרת הפלטפורמה ייעול משמעותי בזמן העבודה של תכנון הטיול: אם בעבר רק עבור שלב התכנון היו מוקדשות שעות רבות וארוכות, כעת השימוש בפלטפורמה מקצר את זמן התכנון בצורה משמעותית ומאפשר לחברות התיירות לבנות ולסגור טיול מורכב בדקות ספורות.

 

אחת המגמות הבולטות בעולם התיירות שצוברת תאוצה היא התיירות המותאמת – Tailor Made. על מנת לתמוך תיירות מסוג זה, על חברות התיירות להיות בעלי ידע נרחב מבעבר, עם יכולות וורסטיליות ותגובה מהירה. Manage Your Trip מותאמת בצורה מיטבית לענף זה.

 

 

הטכנולוגיה

פלטפורמת הענן של Manage Your Trip בנויה במודל של SAAS (SERVICE AS A SOFTWARE)  ומכילה את המודולים הבאים:

 • חישוב והפקת הצעות מחיר בלחיצת כפתור
 • בניית טיולים ויצירת פלטים שיווקיים ולוגיסטיים של הטיול (אתר אינטרנטי, תכנית מעוצבת, תקציר)
 • ניהול שרוול ההזמנות של הטיול מול ספקי המשנה
 • ניהול רישום המשתתפים על ידי ממשק לרישום עצמאי או  על ידי סוכן
 • אפליקציה ייעודית  לניהול הטיול בשטח
 • CRM לניהול לקוחות
 • כלי חשבונאי המתחבר למערכות הERP-  הכולל הנפקת מסמכים חשבונאיים  ודו"חות
 • אלגוריתם התאמה אישית לבניית הטיול

הצוות

רפאל אמזלג
מנכ"ל
ביוגרפיה
בעל תואר ראשון במדעי המחשב ושני במנהל עסקים, מדריך טיולים מאז 2005 עם התמחות בתיירות נכנסת וחינוכית

יוסף אמזלג
סמנכ"ל פיתוח
ביוגרפיה
מהנדס מחשבים מומחה למערכות CRM עם ניסיון של 10 שנות עבודה בחברות הבינלאומיות והציבוריות: אמדוקס ו SALES FORCE

מאיר קוינקס
ביוגרפיה
רואה חשבון, שותף כ- 30 שנה ב COGEP

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו