OmnySense

הטכנולוגיה המהפכנית לטיפול רפואי מיטבי מהבית

OmnySense מגדירה מחדש את יכולותיו של המכשיר הרפואי הביתי הנפוץ ביותר בעולם, המדחום הדיגיטלי, והופכת אותו לבסיסה של מערכת המאפשרת לאוכלוסיות נרחבות של צרכני בריאות, במיוחד המבוגרים שבהם, לקבל באופן פשוט טיפול ומעקב רפואי מיטבי בביתם.

45% מיעד הגיוס

30

יחידות נותרו

$15,000

השקעה מינימלית

37

ימים נותרו
שתפו
מפרסם: יוסי אלדר / אמיר אלחסיד
קמפיין ציבורי
השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
מכשור רפואי

עיקרי הקמפיין

עיקרי הקמפיין

פתרון המבוסס על המכשיר הרפואי הביתי הנפוץ ביותר בעולם

חדירה לשוק היא האתגר העיקרי לטכנולוגיות חדשות. אומניסנס מאמינה שהמפתח להצלחה הוא בפשטות ובמוכרות של השימוש. ההצלחות הגדולות של העשורים האחרונים בשוק המכשירים הביתיים הן של מכשירים מוכרים ונפוצים שהפכו ל"חכמים" כגון טלפונים, שעונים, מכשירי טלוויזיה ואפילו פעמון הדלת. בהשראתן של הצלחות אלה, אומניסנס היא החברה הראשונה המבססת את הפתרון שלה על התצורה ואופן השימוש המוכר של המדחום הביתי, המכשיר הרפואי הנפוץ בעולם כבר 200 שנה.

 


צוות מוביל בעל ניסיון רב בתחומי היזמות, הרפואה, והקניין הרוחני

OmnySense מנוהלת על ידי צוות של יזמים מנוסים, עם ניסיון נרחב בסטארט-אפ רפואי וכן בהגשה ובהגנה על קניין רוחני בחברות קודמות בהן היו פעילים.

בין חברי הצוות יוסי אלדר, המנכ"ל, יזם סדרתי וממציא, מייסד Flight Medical ו- SteadyMed Therapeutics, אילן סולומון, סמנכ"ל הטכנולוגיה, ממציא ויזם סדרתי בתחום המכשור הרפואי, ואמיר אלחסיד, סמנכ"ל פיתוח עסקי, ששימש בעבר מנהל שיווק גלובאלי ב-Teva, בעל למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום הפארמה.


השקעה בחברה לאחר פיתוח המוצר וגיוס משמעותי של מיליוני שקלים

לאחר גיוס מוצלח ומשמעותי ממשקיעים פרטיים בשלב ה-Seed, השלימה החברה את השלב הראשון בפיתוח המכשירים, האפליקציה והבסיס למערכת Health-Tracking בענן. החברה תצא בקרוב לסבב ניסויים, שיאפשרו משוב מוקדם מהשוק ואופטימיזציה של המערכת, עוד לפני קבלת אישורים רגולטורים. זו ההזדמנות להצטרף להצלחת החברה, מיד אחרי השלמת הפיתוח, לאחר שהשקיעו בה כבר משקיעים מישראל, אנגליה, ארה"ב וסין, ובהם המדען הראשי של אחת מחברות הטכנולוגיה הבולטות בישראל, עורכי דין מהמוכרים במשק, משקיעים פרטיים (אנג'לים) מנוסים, בעלים של רשת של 50 בתי מרקחת מאנגליה ועוד.

 

 

פטנטים ייחודיים וקניין רוחני אטרקטיבי, לקראת הגשות ל-FDA ו-CE

עד כה הגישה החברה בקשת פטנט בינלאומית (PCT) לשני פטנטים (הראשון מהם כבר אושר) המגנים על שתי הפונקציות הייחודית שבלב המכשיר, בנוסף לסדרה של 11 פטנטים עיצוביים, המהווים שכבת הגנה נוספת מפני תחרות פוטנציאלית. לחברה יש אסטרטגיה ברורה ותוכניות להמשיך ולפתח את הקניין הרוחני שלה, המהווה נכס מרכזי ואטרקטיבי במיוחד - עבור משתמשים, שותפים, משקיעים ורוכשים פוטנציאליים כאחד. יוגשו פטנטים נוספים שיכסו היבטים אחרים של המערכת. ההגשה לאישורי FDA ו-CE מתוכננת לתחילת 2022.

 

החברה לקראת סדרת ניסויים רפואיים בישראל 

מספר ניסויים\מחקרים יתבצעו הן בבית חולים גדול במרכז הארץ והן במעקב אחרי קבוצת חולים כרוניים בביתם באחת מקופות החולים, ויאפשרו משוב מוקדם מהשוק ואופטימיזציה של המערכת עוד לפני קבלת אישורים רגולטורים.

פיצ'

פיצ'

הרעיון

צורך משמעותי לצמיחת השוק

שוק ה- Telehealth כיום, מתבסס על שיחות טלפון או וידאו בין צרכני בריאות לרופאים, אך כדי להפוך לאלטרנטיבה לחלק משמעותי יותר מהמפגשים הפיזיים בין צרכני בריאות לשרותי רפואה, נדרשת שכבת מידע נוספת של מדדים רפואיים. למעשה ההתפתחות של השוק  מותנה בפיתוח של כלים מותאמים לשימוש עצמי ביתי. כלים שיאספו מידע רפואי מקיף ככל האפשר ממש כמו בבדיקת רופא סטנדרטית, ויאפשרו להעריך את מצב החולים ולהתאים להם טיפול אופטימלי מרחוק. כלים אלה חייבים להיות נגישים, פשוטים ואינטואיטיביים, ולהתאים לשימוש  רחב של אוכלוסיות צרכני הבריאות במיוחד החולים הקשישים והכרוניים. הסגמנט המשמעותי ביותר בשוק זה (כ-60%), הוא סגמנט ניטור החולים מהבית בו פועלת OmnySense. 

 

בדו"ח שפורסם במאי 2021 מתארת חברת היעוץ הגלובלית מקינזי את ההזדמנות האדירה לחברות בתחום שיתאימו את עצמן לחולה (Patient Pathway) ולא למוצר. הטבלה להלן מתוך המסמך של מקינזי מתארת עשר נקודות המהוות הזדמנויות לטכנולוגיות חדשות להשתלב. 

 

 

הפתרון והטכנולוגיה

המערכת של אומניסנס מתבססת על מכשיר בתצורה ובאופן השימוש של המדחום הדיגיטלי, אפליקציה ייעודית וענן לעיבוד ושמירה של הנתונים והנגשתם למשתמשים ולמערכות בריאות.

המשתמש אוחז במכשיר כמו במדחום - כשהקצה עם הכיפה המתכתית תחת הלשון, והפה סגור. לאחר מכן המכשיר בודק, במקביל ובתוך 30 שניות, מספר סימנים חיוניים (טמפרטורת הגוף, קצב הלב, רמת החמצן בדם וקצב הנשימה), תוך כדי שהוא מקליט את קולות הנשימה (כמו בסטטוסקופ)  ומבצע בדיקת אק"ג.  המידע עובר באופן אוטומטי ושקוף לענן לעיבוד ושמירה, נגיש לשירותי בריאות בעת הצורך.

 

 

בהמשך מתכננת החברה  הוספת חישוב לחץ הדם, ובכך לאפשר מדידת את כל המדדים החיוניים (VITAL SIGNS). החברה מתכננת לפתח יכולות מדידה נוספות, הנובעות מהפוטנציאל של מיקום המכשיר באיזור הפה הנחשב איזור ליבה בגוף, בשילוב אחיזת ידיים. חלק מהיכולות המתוכננות ישולבו במכשיר הקיים וחלקן יפותחו במכשירים ייעודיים, בהתאם לצורך שיגיע מהשוק.

 

שוק בצמיחה מהירה

שוק הרפואה מרחוק Telehealth המכוון למתן שירותים רפואיים "מרחוק" באמצעים טכנולוגיים, הוא אחד מתחומי ההשקעה הבולטים מבחינת הפוטנציאל וקצב הצמיחה שלהם. שוק זה החל להתפתח כפתרון המועדף על מערכות הבריאות להתמודדות עם המחסור במשאבים הצפוי עקב העלייה הדרמטית בשכיחות המחלות הכרוניות כתוצאה מהזדקנות האוכלוסייה בעשורים האחרונים. השוק צמח במאות אחוזים במהלך ההתמודדות העולמית עם מגפת הקורונה, וצפוי להמשיך להתרחב במהירות בשנים הקרובות. הפוטנציאל האדיר של שוק זה מהווה כיום את אחד התחומים האטרקטיביים ביותר להשקעה, הן מבחינת היקף הפעילות החזוי בו והן בזכות קצב הצמיחה המסחרר שלו, וחברות שיציגו בו חדשנות צפויות להפוך למטרה אטרקטיבית לשת"פ או רכישה.

הצוות

הצוות

יוסי אלדר
מנכ"ל
ביוגרפיה
מהנדס מכונות והנדסה ביו רפואית בהכשרתו, לשעבר קצין בחיל הרפואה. יזם סדרתי וממציא. מילא תפקידי ניהול בכירים והיה מנכ"ל של מספר חברות מוכרות ופעילות. היה בין היתר היזם המייסד והמנכ"ל הראשון של פלייט מדיקל (TASE: FLGM) שפיתחה מכשירי הנשמה ביתיים. המנכ"ל המייסד של SteadyMed Therapeutics ( NASDAQ;STDY)) שפיתחה משאבה תת עורית זעירה למתן תרופות. החברה הונפקה בניו יורק ונרכשה על ידי חברת תרופות בארה"ב.

אילן סולומון
סמנכ"ל טכנולוגיה
ביוגרפיה
פיזיקאי בהכשרתו, ממציא ויזם סדרתי שהקים מספר חברות קיימות ופעילות בתחומים של אריזות חכמות ומכשור רפואי. בין היתר הקים את TimeStrip שפיתחה טכנולוגיה לניטור זמן על אריזות, והונפקה בבורסה בלונדון. לקח חלק לצד יוסי אלדר בצוות היזמים שהקימו את SteadyMed Therapeutics. והקים עם אמיר אלחסיד את TimeStamp, חברת בריאות דיגיטלית לניטור שימוש במשאפים.

אמיר אלחסיד
סמנכ"ל פיתוח עסקי
ביוגרפיה
בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בלימודי תרבות. מילא תפקידי ניהול בכירים בחברות תרופות במשך מעל שלושה עשורים. היה בין היתר מנהל שיווק גלובאלי בטבע ומנהל מותג גלובאלי (QVAR) האחראי למכירות של כחצי מיליארד דולר. עם פרישתו יזם והקים את TimeStamp עם אילן סולומון.

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו