Parasonic

המסרק האולטרסוני שפותר את בעיית הכינים

ParaSonic פיתחה מסרק אולטרסוני לקטילת כינים וביצי כינים, תוך סירוק קל, נוח ומהיר. הפיתוח מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד בטיחותית, המוגנת בפטנטים, ומציע טיפול חדשני וראשון מסוגו לבעיה רפואית המעסיקה הורים ברחבי העולם, ואחראית לשוק של מיליארדי דולרים

67% מיעד הגיוס

28

יחידות נותרו

$12,000

השקעה מינימלית

18

ימים נותרו
שתפו
מפרסם: מור כהן
קמפיין ציבורי
השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
מכשור רפואי

עיקרי הקמפיין

עיקרי הקמפיין

פתרון טכנולוגי חדשני ויעיל לסוגיה הבריאותית השנייה בהיקפה בתחום הטיפול בילדים

ParaSonic מציעה כיום את הפתרון הראשון והיחיד מסוגו למגפת הכינים, בדמות המסרק האולטרסוני הראשון, אשר מאופיין ביעילות חסרות תקדים לצד בטיחות, בטיפול קל ומהיר. המסרק של ParaSonic הוא הפתרון היחיד כיום לתופעת ה- Super-Lice, כינים אשר פיתחו עמידות מוחלטת נגד טיפולים קיימים.

טכנולוגיה מאושרת FDA עם הוכחת יעילות של מעל 94% במחקר קליני 

הטכנולוגיה של ParaSonic מוכנה לשיווק מסחרי לאחר שקיבלה את אישור ה-FDA, והוכחה כיעילה ובטוחה במסגרת מחקר קליני בהרצליה מדיקל סנטר.

פריצת דרך טכנולוגית בשוק עולמי אדיר בהיקף מיליארדי דולר בשנה

ParaSonic פועלת בשוק הטיפולים והמוצרים לקטילת כינים וביצי כינים העולמי, אשר מוערך במיליארדי דולר מדי שנה, עם מכירות של מוצרים כימיים, מוצרי מניעה, שמנים ומסרקים. עד כה, בשוק זה לא התבצעה פריצת דרך טכנולוגית, כך שלמסרק של ParaSonic אין מתחרים ישירים, עובדה אשר צפויה לסייע לו באחיזת נתח שוק משמעותי.

 

פטנטים רשומים בעולם המהווים קניין רוחני אטרקטיבי

המוצר וטכנולוגיות החברה מוגנים באמצעות 2 "משפחות" פטנטים, בהליכי רישום ברחבי העולם. פטנטים אלו כוללים ובהם יישום הטכנולוגיה במסרק עצמו, שיטת הפעולה האולטרסונית עליה מתבסס המוצר, ואביזר נלווה מתכלה. סדרת הפטנטים הראשונה כבר אושרה בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה וישראל. משפחה שנייה של פטנטים אושרה כבר בארה"ב, קנדה אוסטרליה ובשנה הקרובה יושלם הרישום גם באירופה, סין וישראל. 

מוצר המוכן לחדירה לשוק, עם ערוצי הפצה בישראל וארה"ב

במקביל להליכי הרישום שלעיל החברה קיבלה לאחרונה את אישור המכירה לארה"ב ונמצאת לאחר חתימה על הסכם שת"פ מסחרי רחב היקף עם רשת הקליניקות הגדולה בארה"ב לטיפול בכינים, הכוללת מאות סניפים. החברה גם מנהלת משא ומתן עם שותף אמריקאי נוסף, בהסכם מתהווה הכולל התחייבות למינימום כמויות בשנה, וכן החברה חתמה עם מפיץ ישראלי לשיווק ישיר מקוון בארץ.


הצטרפות לצוות מוביל שכבר גייס מיליונים וביצע אקזיטים

צוות החברה הינו בעל ניסיון רב בפיתוח וניהול, ומובל על ידי מנכ"לית החברה מור כהן. את הסבב הנוכחי מוביל בין היתר אבי שריר, מייסד ומנכ"ל אורעד הישראלית אשר נרכשה על ידי חברת Avid תמורת עשרות מיליוני דולרים ובעברו אקזיטים נוספים, משקיע בעל רקורד מוכח וניסיון רב בעולם ההייטק, אשר הצטרף גם באופן רשמי לבורד החברה.

טכנולוגית החברה זכתה לתשומת לב גם במדיה, בין היתר באייטם בחדשות ערוץ 2 ובתכנית "העולם הבוקר" וזוהי ההזדמנות להצטרף לחברה מבוססת לאחר שלב הפיתוח וה-POC, המחוללת disruption מהותי בשוק בו היא פועלת, לאחר שכבר גייסה עד כה ממשקיעים פרטיים, ביניהם החממה הטכנולוגית NGT ותוכנית המדען הראשי.

 

 

 

פיצ'

פיצ'

הרעיון

הצורך

בעולם הטיפול הרפואי בילדים, תופעת הכינים נחשבת לבעיה הנפוצה ביותר בעולם, לאחר מחלת השפעת. הבעיה כל כך גדולה שהיא הפכה אפילו לנושא לגיטימי עבור ספרי ילדים (בישראל, למשל, "הכינה נחמה" מלווה את ילדי הגן שנים רבות, תרתי משמע). עם זאת, ולמרות שכיחות הבעיה, לא התבצעה למעשה שום קפיצת דרך טכנולוגית בטיפול בבעיה זו עד היום.

הידבקות בכינים מתרחשת בעיקר בקרב ילדים בגילאי 3-11. בארה"ב לבדה, מתרחשות 6-12 מיליון הדבקות חדשות מדי שנה - כאשר שכיחות ההדבקות גבוה יותר בקרב בנות, שלרוב בעלות שיער ארוך יותר מבנים. 

משמעותה של מגפת הכינים עבור המשק היא הוצאה של מיליארדים – עלות הכוללת טיפולי OTC, טיפולי מרשם, מסרקים מכאניים, טיפולי מניעה והפסד ימי עבודה עבור הורים שצריכים להישאר בבית עם ילדיהם.

מספר גורמים מרכזיים מחזקים את הצורך הקיים:

    1. עמידות - הכינים כיום עמידות יותר לטיפולים הכימיים הקיימים בשוק. למעשה בכל 2-3 שנים, מפתחות הכינים עמידות כנגד מוצרים כימיים חדשים היוצאים לשוק.   

    2. יעילות נגד ביצים - גם כאשר התכשירים יעילים במידה זו או אחרת כנגד הכינים עצמן, הם אינם יעילים מספיק נגד ביצי הכינים. לכן, יש לחזור על הטיפול לאחר מספר ימים, כדי למנוע את המשך ההדבקה.

    3. תופעות לוואי -  תופעות הלוואי השכיחות ביותר למוצרים קיימים בשוק הן גירוי בעור ואלרגיות, הנובעות מחשיפה של הקרקפת לכימיקלים אלו.

בשל תופעות לוואי אפשריות של מוצרים לטיפול כינים תרופתי, וכמגמה כללית בשנים האחרונות, השוק והצרכנים נוטים יותר ויותר לבחור במוצרים "טבעיים" או בפתרונות טכנולוגיים. אלא שהיעילות של מוצרים טבעיים הקיימים כיום, המיוצרים מתמציות צמחים שונות, לא הוכחה קלינית.

 

הפתרון

מגפת הכינים מסרבת להיעלם או להצטמצם ובכל שנה מספרי ההדבקות עולה. התופעה למעשה מלווה אותנו מאז ימי האבן - כיני הראש של האדם הם כיני שימפנזה שעברו מודיפיקציה, והתאימו את עצמם לאדם. 

לטיפול יעיל מאי פעם באותה בעיה עתיקה, פיתחה חברת ParaSonic מסרק אולטרסוניק, אשר הורג כינים וביצי כינים בסירוק פשוט וקל. בנוסף אוסף המסרק את כיני הראש המתות לתוך מחסנית, כך שלא נדרשת שטיפה לאחר הטיפול. 

הסירוק במסרק של ParaSonic מאפשר סירוק על בסיס יומיומי העוזר במניעת ריבוי הכינים ובמניעת בקיעת הביצים על ראש הילד מיד לאחר הדבקתו.  

 

הטכנולוגיה

המסרק המהפכני של ParaSonic מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד והורג כינים וביצים בטיפול סירוק יחיד שנמשך כ-10 דקות. 

שיני המסרק מייצרות את גלי האולטרסאונד המכוון לעבר השיער העובר בין השיניים (תהליך זה מוגן בפטנט), וכך הכינים והביצים הנמצאות על השיער נחשפות לגלים אלו ומושמדות. גלי האולטרסאונד הם גלי לחץ עדינים, הפועלים בתדר ספציפי שנועד לפגוע אך ורק בכיני הראש והגוף (גם טווח תדרים זה מוגן בפטנט).   

CarelyTM הינו מסרק בעל שיניים גמישות במעט, כך שהמוצר מתאים לכל סוג שיער – חלק, מתולתל או גלי – וכמו כן לכל עובי שיער.  

בניסוי הקליני שבוצע בקרב 23 ילדים בהרצליה מדיקל סנטר, דיווחו הילדים כי הסירוק היה נעים והביעו העדפה לסירוק יומיומי ב-CarelyTM, על פני סירוק שבועי במסרק הצפוף הפשוט וה"מסורתי".

 

איך זה עובד?

בין שיני המסרק עוברים גלי אולטרסוניק. הכינים והביצים אשר נמצאות על גבי השיער נכנסות לשטח האקוסטי ונחשפות אליו. דרושה שנייה של חשיפה בלבד על מנת שהן ימותו. 

הצוות

הצוות

מור כהן
מייסדת וחברת בורד
ביוגרפיה
מור שימשה כמנהלת קלינית ומנהלת מוצרים בחברות מובילות בתחום האסתטיקה הרפואית בישראל. בעלת תואר שני בביולוגיה / גנטיקה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

  • מייסד
זוהר גנדלר
חבר פעיל במועצת המנהלים
ביוגרפיה
מנהל שותף ומנכ"ל של קרן הון הסיכון NGT המתמחה בהשקעות בחברות רפואיות צעירות. בעבר ניהל את החממה הטכנולוגית של הטכניון, הוביל את ההקמה וההשקעה במגוון חברות וביניהן פרולור ביוטק (נמכרה לאופקו), מזור רובוטיקה (נמכרה למדטרוניק), קורינדוס (נמכרה לסימנס) ועוד.

  • דירקטור
אבי שריר
משקיע פרטי וחבר פעיל במועצת המנהלים
ביוגרפיה
מייסד של 3D Innotech, בעל רקע טכנולוגי ויזמי עשיר. אבי כיהן בתפקידים בכירים במספר קבוצות טכנולוגיות, כמו קבוצת תדיראן תקשורת ואורבוטק. בשנת 1993 הקים אבי את אורד היי טק מערכות, ספקית מובילה של תלת מימד בזמן אמת פתרונות שידור. לאבי היו כבר שני אקזיטים ובהן אורד היי-טק מערכות בע"מ.

  • דירקטור
ג‘ו קלפה
משקיע פרטי
ביוגרפיה
ג‘ו קלפה פועל בעסקי הייצור דנטלי וההפצה, בטורונטו, קנדה. הוא משמש כמשקיע במספר סטארט-אפים בתחום הדנטלי והמדי-טק. הוא גם בעל מניות רוב בחברת מוצרי צריכה יוקרתית שבסיסה בארה"ב, המפיצה קווים אופטיים ואחרים לחברות כמו Walmart.

  • דירקטור
  • יועץ

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו