XRHealth

הפלטפורמה הראשונה בעולם לטיפול רפואי מבוסס XR

XRHealth היא החברה הראשונה בעולם שעושה שימוש במערכות VR/AR כמוצר רפואי מאושר FDA ו CE. בעזרת משקפי מציאות מדומה ופלטפורמה אינטראקטיבית, תהליך השיקום המייגע הופך למשחק וירטואלי חווייתי ומהנה.
מפרסם: ExitValley Plus
גיוס המשך

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

היזם

ערן אור, מייסד ומנכ"ל XRHealth, שירת במשך יותר מעשור כטייס קרב בחיל האוויר הישראלי עד שנפצע במסגרת השירות. לאחר תקופת החלמה ושיקום ארוכה, הוא החליט לבדוק האם ישנן פציעות אופייניות למקצועות שונים בחיל האוויר והחל במחקר יסודי. במסגרת המחקר הוא גילה שקיימות פציעות אופייניות לבעלי מקצועות שונים בחיל: בעלי תפקידים מסוימים נוטים לסבול מבעיות בגב התחתון ואחרים נוטים לסבול מפציעות בעמוד השדרה הצווארי. לאחר שגילה כי אימון מניעתי יכול לפתור כמעט לחלוטין את הפציעות האופייניות, החליט ערן לקדם תכנית לאימון מניעתי לאוכלוסיות ולמקצועות השונים בחיל האוויר, וכך נולדה התכנית למניעת נזקי עמוד שדרה בחיל האוויר.

במסגרת עבודתו בתכנית, אור הבחין בכך שלאימון הפיזיותרפי ולתרגילי מניעה שתי מגבלות מרכזיות:

1. מדובר באימונים מייגעים ודי משעממים, שרוב המטופלים לא מקפידים עליהם בבית (במיוחד לא ילדים ואנשים מבוגרים).

2. טיפולי הפיזיותרפיה הקיימים כיום אינם מאפשרים ניטור מדויק של תהליך השיקום וההחלמה, וישנו קושי בניטור ומעקב מרחוק.

עם השחרור מצה"ל החליט ערן לבצע את המהפכה הנדרשת בעולם הפיזיותרפיה, ולצורך כך הקים את חברת XRHealth.

 

החברה

XRHealth מספקת חוויית טיפולים דיגיטלית, המשלבת בין עולמות הבינה המלאכותית והמשחקים. המוצר של החברה הוא תוכנה המייצרת סביבת מציאות מדומה ומציאות רבודה – משחקים, סרטים או כל אפשרות אחרת – הגורמת למשתמש ליצור אינטראקציה עם הסביבה. הפלטפורמה האינטראקטיבית הופכת את תהליך השיקום הסיזיפי לחוויה וירטואלית מהנה ומאפשרת מעקב שוטף אחר התקדמות התהליך, וכן זיהוי פרוטוקולי האימון האפקטיביים ביותר על בסיס Big data.

XRHealth הינה הראשונה בעולם בעלת תקן ISO לפיתוח אפליקציות רפואיות במציאות וירטואלית. החברה מפתחת אפליקציות רפואיות במציאות מדומה ורבודה (AR/VR), מאושרות ורשומות FDA ו CE, לשימוש הן בקליניקה והן בבית. היישומים נוגעים במגוון רחב של דיסציפלינות רפואיות, כולל ניהול כאב, שיקום פיזי, מוטורי וקוגניטיבי, כמו גם יישומי בריאות עבור רפואה מונעת וקידום בריאות. במסגרת שיתופי פעולה עם חברות AR/VR הגדולות בשוק, החברה עובדת עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ורותמת את יכולות ה-AR/VR לצרכים הבריאותיים הדחופים ביותר.

החל מחודש אפריל 2023, מתמזגת XRHealth עם חברת ,Amelia Virtual Care אשר פיתחה את הפלטפורמה המובילה בעולם לטיפול בבריאות הנפש באמצעות מציאות מדומה. החיבור בין שתי החברות הופך אותן לפלטפורמה הראשונה, הגדולה והמקיפה ביותר בעולם לטיפול רפואי מבוסס XR.

 

 

עיקרי ההשקעה

 

 • הזדמנות להצטרף לסבב גיוס יחד עם חברת LG ושחקנים אסטרטגיים נוספים
 • מיזוג עם חברת Amelia Virtual Care - הפלטפורמה המובילה בעולם לטיפול בבריאות הנפש באמצעות מציאות מדומה
 • טכנולוגיה מאושרת ISO, CE, FDA
 • הסכמי שיתוף פעולה עם מייקרוסופט ו-AARP   - הארגון הגדול ביותר בארה"ב לבני 50+ 
 • מעל 250 אלף טיפולי VR מוצלחים כבר בוצעו באלפי מטופלים ברחבי העולם 
 • עבודה עם בתי החולים המובילים בישראל, ובהם סורוקה, שיבא תל השומר ובית לוינשטיין
 • טכנולוגיה בשימוש חיל האוויר הישראלי לצורך מניעת נזקי עמוד שדרה אצל טייסי קרב
 • מכוסה על ידי חברות ביטוח ברחבי העולם

 

הצוות

הצוות

ערן אור
מנכ"ל מייסד
ביוגרפיה
במהלך 15 שנות קריירה כטייס קרב F-16 בחיל האוויר הישראלי וכמה תפקידי ניהול, ערן ביסס את עצמו כמוביל עולמי בתעשיות ה-XR והבריאות. הוא מחזיק ב-4 פטנטים הקשורים לשימוש ב-XR בשירותי בריאות ונבחר לתכנית מנהיגי הבריאות העולמית של הרווארד.

 • מייסד
 • יו''ר הדירקטוריון
מיקי לוי
Co-Founder VRHealth Group | CEO VRHealth Israel
ביוגרפיה
במהלך 16 שנות קריירה כקצין בחיל האוויר הישראלי קיבל מיקי את אות הצטיינות האלוף בצה"ל. מיקי מכהן כנשיא עמותת VR/AR, סניף תל אביב.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • דירקטור
טל ארבל
Head of Data & AI | VRHealth Israel
ביוגרפיה
טל הינו מנהל מוצר מנוסה, בעל התמחות בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות, מהאפיון ועד לשלב ההטמעה, בשיתוף עם תעשיות מובילות. טל בוגר תואר ראשון בניהול טכנולוגיות מידע וחטיבה באווירונאוטיקה וטכנולוגיה מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר MBA בהתמחות במימון וניהול סיכונים מאוניברסיטת רייכמן.

 • עובד מפתח
מיה ביין-נחל
VP Operations | VRHealth USA
ביוגרפיה
מנהלת מיומנת עם 15 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בתחומי שיווק בריאות וחווית לקוח. מאיה כיהנה כחברת דירקטוריון ומנהלת אזור בשירותי בריאות כללית, ארגון הבריאות הגדול בישראל. מתמחה בתכנון אסטרטגי, שיווק ותקשורת, חווית לקוח, ניהול פרויקטים וגיוס עובדים. מאיה סיימה תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 • עובד מפתח
Jaye E. Hefner
Advisory Bord
ביוגרפיה
ד"ר הפנר היא רופאה פנימית המשמשת כיום כרופאה ראשית בבית החולים השיקומי ספולדינג (SRH) ויו"ר איכות ובטיחות החולה במחלקה לרפואה ושיקום של בית הספר לרפואה בהרווארד (HMS). ד"ר הפנר היא גם רופאה עמיתה במחלקה לרפואה פנימית בבית החולים הכללי של מסצ‘וסטס ומורה לרפואה בבית הספר לרפואה של הרווארד.

 • יועץ
Prof. Jeremy Lewis
Advisory board
ביוגרפיה
ג‘רמי לואיס הוא פיזיותרפיסט יועץ ופרופסור לחקר שרירים ושלד. הוא עובד הן בקליניקה והן באקדמיה ויש לו שלושה מינויי פרופסורה. זכה במלגה של האגודה הרשמית לפיזיותרפיה, וזכה להכרה כקלינאי מצטיין במקצועו (מאגר מידע מומחים קליני של AHP) בבריטניה.

 • יועץ
Xavi H. Oromi
Chief Engineering Officer
ביוגרפיה
מפתח ומנהל מוצר מקצועי עם ניסיון בינלאומי בניהול והפקה/פיתוח של אפליקציות בריאות אינטראקטיביות גדולות ומורכבות מבוססות XR. משתמש בשילוב של מנהיגות טבעית וידע נרחב בחוויות דיגיטליות כדי להביא פתרונות דיגיטליים לצרכי הלקוח. רקע טכני חזק. ידע נרחב בפיתוח XR, לכידת תנועה, עיצוב אודיו והפקת וידאו 360. מוביל צוותי טכנולוגיה מאז 2007.

 • עובד מפתח
Deepa Javeri
Chief Financial Officer
ביוגרפיה
במהלך 15 שנות קריירה בתחום השירותים הפיננסיים, החל מניהול תיקי מניות במריל לינץ‘ ועד לבנקאות מיזוגים ורכישות במורגן סטנלי, Deepa פיתחה מומחיות רחבה בשוקי ההון, תכנון פיננסי ואסטרטגיה תאגידית.

 • עובד מפתח
Xavier Palomer
Chief Growth Officer
ביוגרפיה
מייסד חברת Amelia Virtual Care (לשעבר Psious). חאווייר הוא בעל תואר בפיזיקה והנדסת חשמל מאוניברסיטת ברצלונה ותואר שני בביו-הנדסה מאוניברסיטת קולורדו (ארה"ב).

 • עובד מפתח
Rafael J. Grossmann
Advisory board
ביוגרפיה
מנתח בינלאומי מוכר הידוע בחדשנות שלו, עם מיקוד ותשוקה לשילוב של בריאות וטכנולוגיה. ביצע את הניתוח המתועד הראשון אי פעם התומך ב-Google Glass ב-20 ביוני 2013. בין המובילים העולמיים בקידום תחום הבריאות הדיגיטלית.

 • יועץ
Korak Sarkar
Advisory board
ביוגרפיה
נוירולוג מוסמך. כיום רופא מטפל במחלקה לנוירולוגיה ב-Ochsner Health System ורופא צוות במחלקה ל-PM&R ב-VAMC של ניו אורלינס. בנוסף מנהל מעבדת ה- D3(m3d) הרפואית של Ochsner , המיישמת מציאות וירטואלית ומציאות רבודה במתן שירותי בריאות.

 • יועץ
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו