Talking Bread

הופכת מאפים לפלטפורמת מדיה שיווקית

TalkingBreadTM הוא מותג שמאחוריו עומדת טכנולוגיה חדשנית ומוגנת בפטנט שמאפשרת להטביע תוכן על גבי לחם ומאפים, באופן המגדיר מחדש את האינטראקציה בין העסק ללקוח. טכנולוגיה זו היא בעלת יישום תעשייתי שיוצר מהפכה בשוק עולמי של מאות מיליארדי דולרים.

11% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: גלעד כהן
קמפיין ציבורי

עיקרי הקמפיין

עיקרי הקמפיין

פיתוח חדשני אשר נותן יתרון תחרותי גדול בשוק של מאות מיליארדי דולרים בשנה

פוד-טק וחדשנות בשוק האוכל העולמי צוברים תאוצה משמעותית בשנים האחרונות. בתוך שוק המזון התוסס, שוק הלחם תופס נתח נכבד של מאות מיליארדי דולרים עם גידול עקבי ויציב, אך עם מעט מאוד חדשנות ועניין. TalkingBread מחוללת מהפכת חדשנות של ממש על ידי שילוב ייחודי של עולם הפוד-טק עם עולם המדיה, שהופך את הלחם והמאפים שכולנו צורכים באופן יום יומי לזירה אינטראקטיבית, למדיה חדשה, באופן המשפר את חווית האכילה של אנשים ברחבי העולם ומאפשר להגדיל את נתח את המכירות של חברות בתחום.

טכנולוגיה ייחודית אשר מוגנת בפטנט בינלאומי  

טכנולוגיית החברה מוגנת בפטנט, עומדת בסטנדרטים המחמירים של תעשיית המזון הבינלאומית, ואף נבדקה על ידי מעבדות עצמאיות. הטכנולוגיה פותחה על מנת לעמוד בדרישות של פסי ייצור המוניים הקיימים במאפיות תעשייתיות ובאותה נשימה נותנת מענה מלא לצורכי מאפיות קטנות ובינוניות וכמו כן לשחקנים נוספים בתחום דוגמת בתי קפה, מסעדות, בתי מלון, קייטרינג ועוד. 

פריצת דרך טכנולוגית אשר הופכת את המזון הפופולרי ביותר בעולם לפלטפורמת שיווק אפקטיבית ראשונה מסוגה

TalkingBread פיתחה טכנולוגיית הטבעה ייחודית ומוגנת בפטנט, המאפשרת לראשונה בעולם יישום תעשייתי לתהליך הטבעת תוכן על גבי לחם, לאורך זמן ובכמויות מסחריות, מבלי לפגוע בטעמו, בריחו או במרקמו. הפיתוח החדשני מאפשר להפוך מאפים סטנדרטיים לפלטפורמת פרסום, שיכולה לייצר הכנסות נוספות לעסקים, חברות ותאגידים ולמנף את האופן שבו מוצריהם משווקים. בפועל, כל מאפה הופך לשטח פרסום המאפשר מיתוג, קידום מכירות ופילוחי שוק ספציפיים. יתרה מכך, לאור העובדה שעסקים מחפשים ללא הרף דרכים חדשות לבלוט ברשתות החברתיות, מסרים המוטבעים על גבי מאפים משפרים את נראות המוצר ותורמים לחשיפת העסק ברשתות החברתיות.

 

 

פיילוטים מוצלחים, הסכמי הפצה ושיתופי פעולה אסטרטגיים בארץ ובעולם

TalkingBread כבר הצליחה למשוך את תשומת ליבם של מספר גורמים משמעותיים בשוק הלחם, כולל המאפייה השנייה בגודלה בישראל. מאפייה זו הגדילה את הכנסותיה באמצעות מכונת ההטבעה Bread wizard 9000 של TalkingBread. מכונה נוספת של החברה, ה Bread wizard 5000 החלה הרצה במספר מאפיות בינוניות בישראל. החברה חתמה על הסכם הפצה עם יבואן איטלקי ומשכה את תשומת לבם של גורמים נוספים בשוק הלחם בעקבות הצגת הטכנולוגיה שלה ב-3 תערוכות בינלאומיות.

 

זכייה במענקים מטעם רשות החדשנות, משרד הכלכלה ומכון הייצוא של ישראל

בזכות העניין הרב שמעוררת TalkingBread בשוק, היא זוכה להכרה ותמיכה מצד גורמי החדשנות והפיננסים החשובים בישראל, אשר זיהו מיד את הפוטנציאל יוצא הדופן של חברת הסטארט-אפ הישראלי. עד כה קיבלה החברה את מענק תנופה מטעם רשות החדשנות; מענק תעשיות עתירות עיצוב של משרד הכלכלה; ותמיכה של מכון הייצוא במימון תכניות שיווק בחו"ל, כולל שלוש תערוכות בינ"ל במסגרת הביתן הישראלי.

קצת מאחורי הקלעים של המכונות שלנו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פיצ'

פיצ'

הרעיון

תעשיית המזון מחפשת באופן תדיר אחר טכנולוגיות חדשניות ודרכים יצירתיות כדי להגיע אל ליבו של הצרכן. בעוד עלויות הפרסום בתקשורת והתחרות על הפרסום רק הולכות וגוברות, עסקים מחפשים אחר דרכים חדשות ומקוריות למיתוג ולפרסום.

בדיוק כאן, TalkingBread יכולה לענות על הצורך יוצא הדופן של שוק האוכל העולמי ועל הצורך למצוא דרך חדשה בפרסום. באמצעות טכנולוגיית ההטבעה התעשייתית שלה, TalkingBread יכולה להפוך לחם למדיה תקשורתית, ולסייע לעסקים לגעת במיליארדי בני אדם ברחבי העולם.

 

הפתרון

הפיתרון של TalkingBread הוא הרבה יותר מסתם מכונה עם יישום תעשייתי. הוא הופך את הלחם לכלי ייחודי לעסקים ומאפשר להם לתקשר עם לקוחותיהם באופן, העולה בקנה אחד עם הטרנדים העולמיים של פרסונליזציה במזון. מצוייד בטאץ' אישי ומיוחד, הפיתרון של Talkingbread מצליח לחבר את הלקוחות למותג בצורה עמוקה יותר.

הטכנולוגיה החדשנית של TalkingBread מאפשרת להטביע כמעט כל איור גרפי על גבי מאפים באמצעות חום בלבד. פתרון פורץ דרך זה עשוי ליצור את אחת מפלטפורמות המדיה הגדולות בעולם והאפשרויות הן בלתי מוגבלות. כך למשל, ניתן להשתמש ב-TalkingBread בשביל:

  • מיתוג
  • קידום מכירות
  • ציון והדגשת האיכויות של המוצר עם כיתובים מיוחדים
  • לפנות לפלח שוק ספציפי

 

הטכנולוגיה

TalkingBread משתמשת בטכנולוגיית הטבעה ייחודית שפיתחה, המאפשרת לראשונה בעולם התמודדות, ברמה תעשייתית, עם הקושי הממשי שביצירת הטבעה אחידה לאורך זמן ובמספרים גדולים על גבי לחם, שהוא מוצר אורגני חי בעל תכונות משתנות באופן תדיר. הטכנולוגיה של TalkingBread מאפשרת ליצור את ההטבעה מבלי לפגוע בטעמו, בריחו או במרקמו של מוצר המאפה. הדבר נעשה באמצעות שליטה דינאמית בפרמטרים מרכזיים כמו חום, משך הטבעה ועוצמת לחיצה לצד שימוש בחלקים מכאניים ייחודיים שפותחו, עפ"י הפטנט בו מחזיקה החברה, המאפשרים הטבעה על מזון בטמפרטורות גבוהות לאורך זמן.   

סדרת מכונות ההטבעה של TalkingBread כוללת את המכונות הבאות:

Bread Wizard 9000 מכונה המיועדת למאפיות תעשייתיות גדולות, והיא מותקנת כחלק מפס הייצור. באפשרותה לבצע עשרות אלפי הטבעות בשעה.

Bread Wizard 5000 מכונה המיועדת למאפיות בסדר גודל בינוני וקטן וכן לחברות קייטרינג ומפיצי לחם, מכונה זו מהווה יחידה עצמאית בעלת יכולת יצור של אלפי הטבעות בשעה.

המכונות מבצעות הטבעה:

  • ללא כל תוספי מזון מאיזשהו סוג
  • ללא כל שינוי בטעם, בריח או במרקם של המוצר הסופי.
  • המכונות מאפשרות למשתמשים להטביע מגוון רחב של צורות, פונטים, תמונות ועוד.

 

TalkingBread מגייסת כסף בסיבוב זה לשם השלמת הייצור של מכונה מסוג נוסף, מכונת הדגל שלה: Bread Wizard 1000 המיועדת למסעדות, מלונות ושירותי קייטרינג, ומתאפיינת במידות קומפקטיות וביכולת לבצע מאות הטבעות בשעה.

אזכורים במדיה:

 

Breaking Bread In Israel

 

Channel 2 – Food News

 

GQ Magazine

 

Innovation Of Israeli Start-Ups

 

Tutto Food Seeds

 

 

הצוות

הצוות

גלעד כהן
מנכ"ל
ביוגרפיה
בוגר יחידת 8200. קצין בדרגת רס"ן. כיהן במשך 6 שנים כמנהל מכירות בחברת טלקום גדולה. הקים, ניהל ומכר את חברת Teltrix Ltd (בתחום הטלקומוניקציה).

  • מייסד
דמיטרי זלטקין
COO
ביוגרפיה
מתווך נדל"ן ברישיון. הבעלים של סוכנות הנדל"ן “Dim-Properties”. עוסק בפיתוח עסקי ברוסיה ובישראל. בעלים לשעבר של מסעדות סושי וברביקיו.

דורון רנד
פיתוח עסקי
ביוגרפיה
הבעלים של חברת דורון רנד – פיתוח עסקים בע"מ מנכ"ל לשעבר של 3 חברות - מנכ"ל של יקבי אלה, מנכ"ל של יקבי רקנאטי, מנכ"ל של שקד גולן ברון עוסקים בייבוא והפצה של יין ומזון בישראל, נשיא ובעלים של GDR בע"מ חברה שעוסקת בפיתוח עסקי בינ"ל למוצרי מזון ומשקאות ישראלים. למעלה מ-30 שנות ניסיון בפיתוח עסקי בינ"ל וניהול בדרגים בכירים.

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו