מפרסם: אבנר שוחט
מנכ"ל
שתפו

Tapkit

TAPKIT פיתחה פלטפורמה טכנולוגית פורצת דרך להקמה ותפעול מערכות גידול חקלאיות לצרכים לשווקים מקומיים. הפיתוח של החברה מבוסס על שיטת הגידול ההידרופוני הנפוצה בעולם המובילה לחסכון של 70% בעלויות מים ודשנים. לחברה עשרות התקנות מוצלחות ברחבי העולם.

23%

מיעד הגיוס

20

יחידות נותרו

17

ימים נותרו
השקעה מינימלית: $15,000
סוג:מניות  
שלב:Sales Growth
קטגוריה:מזון וחקלאות
  • עיקרי הקמפיין
  • פיצ'
  • הצוות
  • נתונים פיננסיים
  • העיסקה
  • מסמכים
  • מצגים
  • עדכונים

עיקרי הקמפיין

מכירות ברחבי העולם

TAPKIT מותקן ומייצר כבר אצל עשרות לקוחות, בישראל וברחבי העולם, מה שמאפשר לחברה ליצור הכנסות משמעותיות כבר כיום. TAPKIT מותקן במגוון רחב של אזורים, החל מארה"ב וישראל ועד קוריאה, שוויץ, צרפת, הפיליפינים, ארובה ומאוריציוס, ומסייע במענה לצרכים של משפחות, חוות חקלאיות, בתי ספר, אתרי נופש ואף יזמים מקומיים המעוניינים במערכת פשוטה לגידול חסות ותבלינים טריים. בזכות הפריסה הגלובלית שלה במגוון רחב של אזורים TAPKIT מהווה הלכה למעשה פתרון מוכח לגידול ולחקלאות מתקדמים במגוון תנאי אקלים. המודל העיסקי מבוסס על הפצה באמצעות מפיצים איזוריים. מפיץ כזה פועל כבר בהצלחה בפיליפינים. מטרת סבב הגיוס הנוכחי , בנוסף להמשך פיתוח האפליקציה ומודלים נוספים של תאפקיט, היא לאפשר הקמת מערך מפיצים בפריסה בינלאומית, שתאפשר לשכפל את ההצלחה.

שווקים בעלי היקפים אדירים עם צרכים שרק הולכים וגדלים

ענף החקלאות מוערך כיום במאות מיליארדי דולרים. בתוכו, שוק הירקות, התבלינים הטריים וגידולי עלים, מוערך במיליארדי דולרים בשנה, רק באירופה ובארה"ב. שוק זה צפוי לצמוח באופן משמעותי, וזאת לאור העובדה שיותר ויותר אנשים מחפשים אחר מוצרים בריאים, טריים ומקומיים. TAPKIT פותרת בדיוק את הצורך הזה, שכן היא מאפשרת לחקלאים קטנים ובינוניים ברחבי העולם כמענה למגמת ה -farm to table , לגדל תוצרת הידרופונית עבור הקהילה הקרובה, בסביבת גידול הידרופונית נקייה, יחד עם מערכת ייצור מתקדמת וטכנולוגית, ידידותית לסביבה. שוק המערכות ההידרופוניות הינו אחד השווקים בעלי הצמיחה הגבוהה ביותר בחקלאות בשנתיים האחרונות.

 

 

שיטת גידול פשוטה, המגובה באפליקציה ייעודית המספקת ROI מהיר

הפתרון של TAPKIT מאפשר לחקלאים קטנים ובינוניים, בין אם הם מנוסים או חדשים בתחום זה, ליצור לעצמם מערכת גידול שלמה בחממה, מא' ועד ת', וזאת תוך מספר שבועות בלבד, תוך השקעה משתלמת במיוחד. פתרון חדשני זה מאפשר לאנשים מכל רחבי העולם להתקין מערכת הידרופונית, אשר יכולה לפעול במגוון אזורים ותנאי אקלים, החל מאזורים טרופיים ועד לאזורים קרים. כך, ניתן לגדל חסות ותבלינים במערכת ידידותית לסביבה. המערכת אף מגובה באפליקציה ייעודית (i-Droponics), אשר תומכת במשתמש החל משלב ההתקנה, דרך התכנון, התחזוקה ופתרון הבעיות שעולות במהלך השימוש. שילוב זה הופך את TAPKIT למוצר המציע פתרון מקצה לקצה, המייצר הכנסות ו – ROI בקצב גבוה בהשוואה לפתרונות ולמוצרים אחרים בתחום.

 

 

הכרה עולמית, השתתפות בתחרויות חדשנות בינלאומיות ומשקיעים מובילים

TAPKIT השתתפה בתחרות Sustanable Fast Track UK המיועדת לפתרונות בני קיימא פורצי דרך, והיא נבחרה להיות אחת מ-3 החברות שהעפילו לשלב הגמר בתחום האגריטק. כמו כן, TAPKIT הוכרה על ידי משרד החקלאות כספקית של פתרונות חקלאות חדשניים, מה שהוביל לעידוד יזמים חקלאיים בישראל לרכוש את TAPKIT. בנוסף  קרן פילנטרופית התומכת בעסקים קטנים רואה בתאפקיט פתרון מבטיח ומציעה להם הלוואות אטרקטיביות לרכישת TAPKIT.

 

צוות מומחים מהשורה הראשונה בעולם המורכב מיזמים מובילים בתחום החקלאות

TAPKIT מונהגת על ידי עוזי תשובה, אבנר שוחט ושי זלצר, כולם בעלי רקע מקצועי של למעלה מ-60 שנים בהובלת פרוייקטים מורכבים בתחום החקלאות. TAPKIT זוכה לגיבוי של T.A.P, אחת החברות המובילות בעולם בתחום הגידולים ההידרופוניים, החל משלב התכנון ועד לשלב הבנייה והתפעול. עם נסיון המגובה בפרוייקטים מורכבים, מכירות וייצוא בהיקפים עצומים וידע נרחב בתחום החקלאות, TAPKIT מונהגת ומנוהלת על ידי צוות של מקצוענים מהשורה הראשונה בעולם, המביאים עמם ידע רב ומומחיות רבה.

פיצ'

הרעיון

ככל שאוכלוסיית העולם גדלה, כך גם גדל הביקוש למזון טרי, מקומי ובריא, הגדל באופן ידידותי לסביבה. יחד עם זאת, לאור המחסור הקיים בשטחי גידול המתאימים לחקלאות והמחסור במים המתאימים לחקלאות, אנשים ברחבי העולם מחפשים אחר פתרונות אפקטיביים וזולים שיאפשרו להם לגדל בעצמם את האוכל שלהם, ואולי אף להרוויח מעט בעקבות הגידול.

מגמה זו התחזקה במהלך מגפת הקורונה, כאשר אנשים רבים החלו להתייחס בחשדנות גוברת למזון המגיע ממקורות חיצוניים. בנוסף, עם הגידול בחשיבות בטיחות ובריאות המזון, אוכלוסיות רבות ברחבי העולם נוטות יותר ויותר לבישול ביתי ואוכל ביתי. הקורונה אכן האיצה את התהליכים האלו, ואף תרמה לעליית קרנו של הגידול ההידרופוני העירוני, והביקוש למערכות גידול כאלו עלה באופן משמעותי ברחבי העולם.

כמו כן, יותר ויותר אנשים מעוניינים לחדור לשוק החקלאות הזעירה, אבל המחסור בידע, חסמי הכניסה ועלויות הכניסה הגבוהות והפחד מטכנולוגיות חדשות מונעות מרבים להיכנס לתחום. TAPKIT עונה על הצורך הזה בדיוק, בעזרת פתרון זול, המאפשר למיליונים ברחבי העולם לגדל את התוצרת שלהם בעצמם ולהרוויח בעקבות ROI מהיר, והכל יחד עם תהליך למידה קצר ופשוט.

 

הפתרון

TAPKIT מהווה פתרון כולל לחקלאות מקומית ויזמים פרטיים. הפתרון כולל חממת NFT בגודל של 500 מטרים רבועים המשונעת בקונטיינר 40". הפתרון כולל תעלות NFT, חממה וכיסוי לחממה, שולחנות לגידול, צינורות, מערכת השקיה, יחידת אריזה, יחידת קירור ואת אפליקציית הניהול i-DROPONICS.

הפתרון של TAPKIT מבוסס על NFT, שיטת הגידול ההידרופוני הנפוצה בעולם, אשר נחשבת לצורת הגידול היעילה והטובה ביותר לגידול תבלינים טריים וגידולי עלים, המובילה לחסכון של 70% בעלויות מים ודשנים. כמו כן, מדובר בפתרון ידידותי לסביבה אשר מייצר מוצר נקי וללא מזיקים, זאת במטרה ליצור חקלאות בריאה וטובה ביותר.

בנוסף, לאור העובדה שהפתרון הזה מוביל לתפוקה גבוהה פי 5 לעומת גידול בקרקע, (כ-125 אלף יחידות חסה / 250 אלף צמחי תבלין בשנה ), וכן בצירוף עם עלויות התפעול הנמוכות במיוחד (אין צורך ביותר מעובד אחד לתפעול החממה), הוא מוביל בסופו של דבר ל – ROI מהיר. 

 

עם TAPKIT, מגדלים קטנים ובינוניים יכולים כעת להיכנס לתחום הגידול ההידרופוני עם עלויות ראשוניות נמוכות במיוחד ועם מערכת נוחה במיוחד לתפעול. 

 

הטכנולוגיה

טכנולוגיית הגידול של TAPKIT מבוססת על טכנולוגיה המוכרת בכל רחבי העולם. הפתרון המתקדם כולל תיכנון ייחודי, המבוסס על למעלה מ-20 שנות נסיון, המאפשר ליצור יעילות גבוהה במיוחד ו – ROI מהיר. פתרון ה – NFT של TAPKIT מלווה גם באפליקציה פורצת דרך, התומכת בכלל צרכי הניהול של החממה.

אפליקציית ה – i-Droponics מאפשרת למגדלים קטנים ובינוניים להשיג שליטה טובה יותר ביבול שלהם. האפליקצית תומכת בתפעול השוטף של TAPKIT, החל משלב ההתקנה ועד לתכנון, לייצור, לאריזה, לתחזוקה ולפתרון בעיות – והכל בלחיצת כפתור.

אפליקציית ה – i-Droponics שפותחה בחברה כוללת מדריכים להתקנה, תפעול ותחזוקה, כלים לתיכנון זריעות וכן פתרונות מתקדמים, כולל חיישנים המנטרים את האקלים ואיכות המים, וכן כלים המסייעים בהרכבת תערובות דשנים, והכל במטרה להגביר את האפקטיביות של יחידת ה – TAPKIT.

האפליקציה וכן הידע שהושקעו ונאגרו בה, כולל מאגר שאלות ותשובות מקיף במיוחד וסרטוני הדרכה מיוחדים, מבוססים כולם על למעלה מ-20 שנות נסיון ברמה הגבוהה ביותר בעולם בתחום ה – NFT והחקלאות ההידרופונית.

 

אזכורים של TAPKIT במדיה

https://www.hortidaily.com/article/9121329/we-can-grow-all-year-around-with-a-continuous-supply/

https://www.hortidaily.com/article/9059156/greenhouse-kit-proves-its-worth-in-various-climates/

https://www.hortidaily.com/article/9239682/i-droponix-has-new-features/

https://www.hortidaily.com/article/9083658/south-korea-first-crops-harvested-in-hydroponic-units/

https://www.hortidaily.com/article/9277400/first-tapkit-in-the-usa-texas-helps-out-with-local-food-production/

https://www.hortidaily.com/article/9293314/i-spent-many-hours-in-front-of-my-computer-now-i-m-connected-to-nature-again/

 

הצוות

עוזי תשובה
מנכ"ל
ביוגרפיה
מייסד, בעלים המשותף והיו"ר של TAP ו – 2BFRESH; למעלה מ-35 שנות נסיון בחקלאות, שיווק, וייצוא של מוצרי חקלאות מוגנים. לעוזי יש ידע רב ומשמעותי ונסיון בגידול הידרופוני בארץ וברחבי העולם.

  • יו''ר הדירקטוריון
אבנר שוחט
מנכ"ל ומייסד
ביוגרפיה
מייסד, הבעלים המשותף והמנכ"ל של TAP ו – 2BFRESH, עם הצלחה עסקית מוכחת בניהול, פיתוח עסקי ויכולות פיננסיות מוכחות; נסיון נרחב בהוצאה לפועל של פרוייקטים בהיקף בינוני וגדול. לאבנר יש תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים.

  • מייסד
שי זלצר
CTO
ביוגרפיה
סמנכ"ל טכנולוגיות ואגרונום ראשי. לשי תואר שני בחקלאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוברסיטת תל אביב. הוא בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בתפקידי ניהול, פיתוח טכנולוגיות ופיתוח עסקי בחברות בינלאומיות בישראל ובארה"ב בינהן StePac, ROP ו-Sunfed Produce. שי מומחה לתחום של טיפול בתוצרת חקלאית אחרי קטיף, פיתוח אריזות, פרוטוקולים ושיטות עבודה לשמירת טריות של ירקות ופירות.

ענבר בן ארי
מהנדס ראשי
ביוגרפיה
לענבר תואר בהנדסת מים מהטכניון והוא אחראי על התכנון המערכות ותמיכה ב – TAPKIT. לפני כן, ענבר עבד כאגרונום בחווה לגידול עלי מיקרו בשוויץ ובמפעל ההתפלה שורק.

רון אחירז
אגרונום ושירות לקוחות
ביוגרפיה
אגרונום ומדריך ראשי. לרון תואר ראשון במדעי הקרקע והמים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעל ניסיון רב במערכות גידול הידרופוניות, כאגרונום ראשי בחברת GrowPonics ובחברת SMART Fertilizer Management המפתחת תוכנה לניהול הגידול. רון ניהל חוות גידול הידרופוני בקפריסין בסביבת עבודה רב תרבותית. הוא מלווה בהדרכה יומיומית את לקוחות TAPKIT ועוסק בפיתוח ובניית חומרי עזר להדרכה וכמומחה תוכן באיפיון וכתיבת אפליקציית i-Droponics

מקס קיפיאטקוב
אגרונום
ביוגרפיה
לאחר שסיים את לימודיו לתואר ראשון במדעי הים במכללת רופין בשנת 2012, הצטרף מקס לחברת "עלעלים רעננים" המתמחה בגידול עלי מיקרו וגידולים הידרופוניים. לאחר סיום התמחות במחלוקות הייצור השונות בחברה, קיבלת מקס את תפקיד מנהל הייצור ובמשך הזמן שימש גם בתור האגרונום של החברה. לאורך הזמן , עסק בפיתוח מוצרים חדשים ופתרונות חדשים לאתגרים הרבים בתחומי הגידול, אריזה, רגולציה ועוד. בשנת 2017, לאחר הולדת בתו הבכורה, חזר עם משפחתו צפונה לקיבוץ געתון בו נולדה זוגתו. לצד העתקת המגורים, העביר גם חלק מהתעסוקה המקצועית צפונה והצטרף לחקלאות קיבוץ חניתה כאחראי על מחקר ופיתוח. ליבת העיסוק שלו בחקלאות חניתה הייתה הכנסה של גידולים ושיטות גידול חדשים לענף החקלאות של הקיבוץ, יצירת מוצרים משלימים לשיטות הגידול וקידום עסקי של מוצרי חדשים מכלל הפעילות. לצד עבודתו בצפון, החל משנת 2017 המשיך לעבוד בחברת TAP, לה בעלים משותפים עם חברת "עלעלים רעננים".

אלרן יעקובי
מנהל פרוייקטים
ביוגרפיה
לאלרן נסיון עשיר בניהול וליווי פרויקטים משלבי התכנון ועד מפתח. עבודה מול לקוחות ויחידות בארגון. יכולת ניהול של מספר פרויקטים במקביל. לאלרן השגים משמעותיים בקיצור זמני הקמת הפרויקט וחיסכון כספי. לאלרן פיתוח יכולת שליטה מלאה בהקמת פרויקטים בחו"ל בשליטה מרחוק. פיתוח מוצרים ייחודיים לחברה לצורך ייעול וייחודיות החברה. מקומות עבודה קודמים: - ארם חברה לבניה – מפקח בניה - גינה קסומה – מנהל פרויקטים בתחום הגינון. - עצמאי בתחום המסעדנות והאירועים.

אילת כהן לוי
שילוח, תפעול ואדמיניסטרציה
ביוגרפיה
בעלת ניסיון רב בשרות לקוחות, הדרכה, ניהול צוות וניהול משמרת ברשת המסעדות "הארד רוק קפה" ו "פלאנט הוליווד" בישראל . עבדתי בפלורידה 8 שנים כמנהלת משמרת ברשתות Ann Taylor Loft"" Cache"". 2005 והועסקתי ע"י חברת הפצה "תגה-מגם" בקריית עתידים, ת"א בתפקיד של מנהלת תיק לקוחות תעשייתיים ומכירת חומרה לאחר מכן הועסקתי כיד ימינו של מנהל מוצר ורכש מסכי SAMSUNG בקבוצת "חיון הפצה" מאז 2013 מועסקת בחברת "תשובה פרויקטים חקלאיים בע"מ" עם ותק של יותר מחמש שנים מתוכם כארבע שנים בתפקיד הנוכחי כאחראית שילוח, תפעול ואדמיניסטרציה.

שניר ברקוביץ‘
רכש ולוגיסטיקה
ביוגרפיה
שניר בעל תואר BA במדעי המדינה. בשנים 1996-2000 שניר כיהן כמנהל מכירות ואבטחת איכות בחברת ‘שחל חומרים לבנין‘ שם היה אחראי למתן ייעוץ טכני בתחום חומרי איטום וחיפוי בניינים תוך הובלת תחום המכירות בחברה ועבודה שוטפת מול לקוחות פוטנציאליים וקיימים (קבלנים בעיקר). לשניר גם ניסיון בהובלת והטמעת תקן האיכות iso9002 במפעל הייצור של החברה כולל הדרכת העובדים וההנהלה. בהמשך הדרך כיהן שניר כמנהל פרויקטים בחברת גיליאן טכנולוגיות, חברת סטארט אפ המפתחת פתרונות לאבטחת תוכן וזמינות אתרי אינטרנט. לאחר מכן שניר ייסד וכיהן כמנכ"ל פעיל בחברת מוקד החוף, חברה אשר מתמחה במתן שירותי אבטחה ביישובים כפריים לרבות מושבים, קיבוצים ויישובים באזור חוף הכרמל. בתפקיד זה שניר הקים וניהל בפועל את צוות האבטחה הנותן מענה 24/7 ללקוחות פרטיים ועסקיים.

נתונים פיננסיים

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו