מפרסם: אדי כץ
מנכל
שתפו

geekApps

geekApps פיתחה פלטפורמת DIY מתקדמת לבניית אפליקציות, המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לבנות בעצמם אפליקציה עסקית באיכות גבוהה, בקלות וללא שום ידע מקדים בבניית אפליקציות. לחברה מאות לקוחות משלמים ושותפויות אסטרטגיות עם גופים מובילים בשוק, המוערך בכ-60B$ בשנה

33%

מיעד הגיוס

15

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Pre Sales
קטגוריה:תוכנה
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 5
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

מהפכה בעולם האפליקציות

בשנת 2008 התרחשה מהפכת בניית האתרים העצמית (DIY web creation), אשר אפשרה לכל אדם לבנות אתר אינטרנט מקצועי בקלות, במהירות וללא ידע מקדים. כעת, geekApps מובילה מהפכה בתחום האפליקציות עם פלטפורמת DIY all in one חדשנית אשר מאפשרת לכל אחד לבנות אפליקציה לניהול עסקים קטנים ובינוניים ללא ידע מקדים בתכנות.

להצטרף למשקיעים המובילים בעולם ההייטק

בין המשקיעים הגדולים בחברה -  אמיר שאול, מנהל הכספים של חברת אינטל; היזם משה נור, מייסד חברת "נור סטאר מדיה"; ו-yellowHEAD, חברת ה-performance marketing הגדולה בישראל, עמה יש לחברה הסכם שותפות אסטרטגית. אחד מראשוני המשקיעים בחברה הוא אסי ישראלוף משלישיית "מה קשור", אשר גם מוביל את החשיפה התקשורתית.

פעילות גלובאלית עם מאות לקוחות משלמים ומיליוני משתמשים

geekApps נמצאת בצמיחה אדירה. מאז השקת המוצר שלה, החברה רשמה מאות לקוחות משלמים מ-22 מדינות ומאות אלפי משתמשים, זאת תוך פרק זמן קצר מהשקת המוצר וללא כל פעולות שיווק (צמיחה אורגנית). מאז השקת הפלטפורמה בארה"ב במאי 2018 הוכפל מספר הלקוחות של החברה.

 

Track Record שכולל: תכניות יוקרתיות ורישיון הפצה בסין

geekApps סיכמה בשנת 2018 עם הבנק האיטלקי Intesa Sanpaolo Bank על בחינת שיתוף פעולה בין הצדדים. בנוסף, החברה קיבלה רישיון ICP להפצה בסין, אותו מקבל רק 1 מכל 10,000 סטארט-אפים שאינם מסין. geekApps התקבלה לשתי תכניות יוקרתיות לקידום ותמיכה בחברות סטארט-אפ בארץ ובחו"ל: תכנית של"ב של משרד הכלכלה ותוכנית Elite היוקרתית של הבורסה בלונדון.

 

פריצת דרך טכנולוגית בשוק אשר היקפו נאמד בכ-60B$ בשנה

geekApps מובילה את מהפכת ה-DIY app creation בשוק בניית האפליקציות המוערך בכ-60 מיליארד דולר בשנה. החברה נותנת מענה לצורך אמיתי של עסקים קטנים ובינוניים, אשר המהווים למעלה מ-90% מכלל העסקים בעולם וזקוקים לאפליקציה עסקית כדי להישאר רלוונטיים. geekApps מיישמת טכנולוגיות חדשניות של בינה מלאכותית, למידת מכונה וממשקים גיאוגרפים מתקדמים.

פיצ'

הרעיון

הופעת הסמארטפונים הפכו את עולמנו למבוסס mobile. היום, כמעט כל אינטראקציה מקצועית, חברתית וכלכלית נעשית דרך המכשיר הנייד – קניות אונליין, קביעת פגישות, פעולות בנקאיות, צ'אט עם נציגי שרות, עבודה ומענה למיילים וכו'. הסמארטפון נמצא עלינו כל היום וכמעט הכול נעשה דרכו.

הצורך

אף על פי כן, כיום רוב נותני השירות והעסקים הקטנים/בינוניים (SMBs) עדיין מסתמכים רק על אתרי האינטרנט כדי לקדם ולפרסם את בית העסק ואינם עושים זאת דרך אפליקציות. זאת, משום שבניגוד להקמת אתר אינטרנט יפה ומושקע, דבר שהיום ניתן לעשותו לבד ובקלות דרך אתרי בניית אתרים, בניית אפליקציה נשארה עניין מורכב המצריך ידע מקדים, ואתרי בניית האפליקציות הקיימים בשוק אינם נותנים מענה אמיתי לצורך. בעולם העסקים רלוונטיות היא שם המשחק ועסקים שלא יהיו זמינים ונוכחים עבור לקוחותיהם יישארו מאחור.

 

הפתרון

geekApps פיתחה פלטפורמת DIY קלה פשוטה ונוחה לבניית אפליקציות באופן פשוט ומהיר. הפלטפורמה פורצת הדרך של geekApps מאפשרת לכל סוגי ספקי השרות והעסקים הקטנים ליצור בקלות אפליקציות עסקיות באיכות גבוהה, להגביר את החשיפה אונליין ולהגדיל את הפעילות העסקית שלהם.

geekApps שוברת את עליונותן של החברות הגדולות בשווקי ה–online & mobile על ידי כך שמאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לעבור בקלות לעולם המובייל ונותנת להם כלים לשיווק רב-ערוצי הקריטי להצלחה. בכך עוזרת להם לשמור על רלוונטיות בכלכלת ה-"mobile first" של ימינו.

 

הטכנולוגיה

הרעיון הבסיסי מאחורי geekApps הוא הקמת תשתית קבועה בעלת אלגוריתמים מתוחכמים, המאפשרים הקמת אפליקציות Native ייעודיות לעסקים במספר שלבים פשוטים של הזנת נתונים ובחירת עיצובים, גופנים ומאפיינים ויזואליים נוספים. לאחר השלמת היישום הוא נטען באופן אוטומטי במהירות לחנויות iOS ו- Android App - השיטה מתוארת להלן:

 

System Architecture

MS SQL - מאגר המידע של החברה מאוחסן כאן

Web Admin Panel - ממשק ניהול מבוסס אינטרנט לבעלי עסקים לניהול האפליקציה הייעודית שלהם.

iOS admin panel app - ממשק ניהול מבוסס אפליקציות לבעלי עסקים לניהול האפליקציה הייעודית שלהם.

Android admin panel app - ממשק ניהול מבוסס אפליקציות לבעלי עסקים לניהול האפליקציה הייעודית שלהם.

Super Admin - ממשק ניהול, תמיכה ובקרה למרכז התמיכה של geekApps.

 

החדשנות הטכנולוגית של geekApps

פלטפורמת geekApps מאפשרת לכל אחד לבנות אפליקציה באופן אוטומטי שתהיה בחנויות האפליקציות בתוך ימים בודדים (בחנות האפליקציות של אנדרואיד זה יכול להיות גם שעה אחת מרגע סיום בניית האפליקציה). החברה תמחרה את השירות במחיר נמוך, על מנת שיהיה זמין לבסיס רחב של לקוחות. המוצרים והממשקים של geekApps הם נעימים מבחינה חזותית ובעלי הוראות פשוטות ומובנות לבניית האפליקציה, כולל סרטוני הסבר וסיוע. משתמשים יכולים לבחור להוסיף יישומי רכישת מוצרים ו/או ניהול יומן חכם.

הטכנולוגיה המרכזית ופורצת הדרך של החברה, הינה ה- API שפותח בין ה- Admin Panel  של החברה לבין ה- API של  iOS ו- Android.

API חדשני זה מאפשר לכל יישום שנוצר באמצעות פלטפורמת geekApps להיות ב- App Store בתוך 3-5 ימים בלבד ובמרבית המקרים ל play market בתוך שעה!

יתרונות המערכת

 • פשטות: בניית האפליקציה דרך פלטפורמת geekApps היא פשוטה, קצרה וברורה, עם סרטוני הסברה לכל אורך התהליך והנחיות צעד אחרי צעד. geekApps היא החברה היחידה המאפשרת בניית אפליקציה דרך אפליקציה ללא צורך ב-web. כל אחד יכול לבנות אפליקציה לבית העסק בקלות וללא שום צורך בידע מקדים.
 •  איכות: האפליקציות שנבנות דרך geekApps הן באיכות גבוהה ביותר ותומכות גם אנדרואיד וגם iOS. כל האפליקציות הן native apps, המעניקות למשתמש הקצה את חווית המשתמש הטובה ביותר. החברה ממשיכה לפתח כלים ופיצ'רים חדשים המשלבים את הטרנדים האחרונים בשוק ה-mobile בכל היבט של יישומי הפלטפורמה.
 • נגישות - מחיר נוח לכל משתמש: geekApps שוברת את השוק של בניית האפליקציות וחוסכת ללקוחותיה זמן וכסף רבים.
 • כלים לקידום העסק: לאפליקציות של geekApps פונקציות רבות המסייעות לקידום וצמיחה של עסקים קטנים תוך התייעלות וחסכון בזמן, לדוגמה: העלאת פוסטים, פידים וסרטונים לרשתות החברתיות; הודעה על אירועים; פונקציות של העברת תמונות בין גלריות; שירותי צ'אט; שליחת התראות ללקוחות פוטנציאליים ועוד.

 

 

geekApps במדיה

ראיונות:

כתבות:

כתבה בוואלה טק

כתבה ב nrg

כתבה בגאג'טי

כתבה במעריב

כתבה בספונסר

 

 

 

הצוות

אדי כץ
מנכ"ל
ביוגרפיה
אדי מביא עמו ניסיון עשיר לתפקיד מנכ"ל GeekApps. בזמן עבודתו ב ATM Israel בשנת 2010 שבר את שוק הכספומטים הסגור בישראל על ידי הצבת מעל 300 כספומטים עצמאיים בכל רחבי הארץ. אדי ניהל צוותים ופרויקטים רבים בעשר השנים האחרונות והנו יזם מנוסה.

 • מייסד
גיא עמר
מנהל טכנולוגיות
ביוגרפיה
היכולת האינטואיטיבית של גיא לקחת רעיונות וליצור מציאות טכנולוגית הופכת אותו למנהל טכנולוגיות טבעי. גיא אחראי על הפעלת מרכז הפיתוח של GeekApps בלבוב, אוקראינה, שם הוא ממקסם את ניסיונו בתכנון וביצוע אסטרטגיות של שיווק דיגיטלי ומדיה חברתית עבור פרויקטים אקסקלוסיביים.

 • מייסד
סנדרה איקהינל
סמנכ"ל תפעול
ביוגרפיה
לסנדרה תואר שני בכלכלה בינלאומית ו14 שנים של ניסיון בתחום. היא עבדה בממשל האוקראיני בתחום הבנקאות ועברה לניגריה עבור תפקיד במשלחת המסחר והכלכלה בשגרירות האוקראינית. סנדרה בנתה עסק מוצלח משלה בקייב לפני שעברה לבוב והחלה את תפקידה כ COO ב geekApps

 • עובד מפתח
אירה מייסניקובה
מנהלת פרויקטים
ביוגרפיה
לאירה 18 שנות ניסיון בתחום ה IT, אותם היא ממנפת כ PMO, מנהלת QA ויועצת הפרוייקט, על מנת להבטיח את איכות התוכנה והימנעות מטעויות נפוצות של חברות סטארט רבות. אירה היא מוסמכת SAFe 4 Agilist ומתגוררת עם משפחתה בלבוב.

 • עובד מפתח

העיסקה

מסמכים

מצגים

משקיעים 5

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו