מפרסם: אדי כץ
מנכל
שתפו

geekApps

geekApps פיתחה פלטפורמת DIY מתקדמת לבניית אפליקציות, המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לבנות בעצמם אפליקציה עסקית באיכות גבוהה, בקלות וללא שום ידע מקדים בבניית אפליקציות. לחברה מאות לקוחות משלמים ושותפויות אסטרטגיות עם גופים מובילים בשוק, המוערך בכ-60B$ בשנה

$16,000

גויסו עד כה

3

משקיעים

31

ימים נותרו
השקעה מינימלית: $7,000
סוג:מניות  
שלב:Pre Sales
קטגוריה:תוכנה
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 3
 • עדכונים
 • העיסקה
 • מסמכים
 • מצגים

עיקרי הקמפיין

מהפכה בעולם האפליקציות

בשנת 2008 התרחשה מהפכת בניית האתרים העצמית (DIY web creation), אשר אפשרה לכל אדם לבנות אתר אינטרנט מקצועי בקלות, במהירות וללא ידע מקדים. כעת, geekApps מובילה מהפכה בתחום האפליקציות עם פלטפורמת DIY all in one חדשנית אשר מאפשרת לכל אחד לבנות אפליקציה לניהול עסקים קטנים ובינוניים ללא ידע מקדים בתכנות.

להצטרף למשקיעים המובילים בעולם ההייטק

ב-geekApps כבר הושקעו כ-3 מיליון דולר. בין המשקיעים הגדולים בחברה -  אמיר שאול, מנהל הכספים של חברת אינטל; היזם משה נור, מייסד חברת "נור סטאר מדיה"; ו-yellowHEAD, חברת ה-performance marketing הגדולה בישראל, עמה יש לחברה הסכם שותפות אסטרטגית. אחד מראשוני המשקיעים בחברה הוא אסי ישראלוף משלישיית "מה קשור", אשר גם מוביל את החשיפה התקשורתית.

פעילות גלובאלית עם מאות לקוחות משלמים ומיליוני משתמשים

geekApps נמצאת בצמיחה אדירה. מאז השקת המוצר שלה, החברה רשמה למעלה מ-600 לקוחות משלמים מ-22 מדינות וכמיליון וחצי משתמשים, זאת תוך פרק זמן קצר מהשקת המוצר וללא כל פעולות שיווק (צמיחה אורגנית). מאז השקת הפלטפורמה בארה"ב במאי 2018 הוכפל מספר הלקוחות של החברה.

 

Track Record שכולל: תכניות יוקרתיות ורישיון הפצה בסין

geekApps סיכמה בשנת 2018 עם הבנק האיטלקי Intesa Sanpaolo Bank על בחינת שיתוף פעולה בין הצדדים. בנוסף, החברה קיבלה רישיון ICP להפצה בסין, אותו מקבל רק 1 מכל 10,000 סטארט-אפים שאינם מסין. geekApps התקבלה לשתי תכניות יוקרתיות לקידום ותמיכה בחברות סטארט-אפ בארץ ובחו"ל: תכנית של"ב של משרד הכלכלה ותוכנית Elite היוקרתית של הבורסה בלונדון.

 

פריצת דרך טכנולוגית בשוק אשר היקפו נאמד בכ-60B$ בשנה

geekApps מובילה את מהפכת ה-DIY app creation בשוק בניית האפליקציות המוערך בכ-60 מיליארד דולר בשנה. החברה נותנת מענה לצורך אמיתי של עסקים קטנים ובינוניים, אשר המהווים למעלה מ-90% מכלל העסקים בעולם וזקוקים לאפליקציה עסקית כדי להישאר רלוונטיים. geekApps מיישמת טכנולוגיות חדשניות של בינה מלאכותית, למידת מכונה וממשקים גיאוגרפים מתקדמים.

פיצ'

הרעיון

הופעת הסמארטפונים הפכו את עולמנו למבוסס mobile. היום, כמעט כל אינטראקציה מקצועית, חברתית וכלכלית נעשית דרך המכשיר הנייד – קניות אונליין, קביעת פגישות, פעולות בנקאיות, צ'אט עם נציגי שרות, עבודה ומענה למיילים וכו'. הסמארטפון נמצא עלינו כל היום וכמעט הכול נעשה דרכו.

הצורך

אף על פי כן, כיום רוב נותני השירות והעסקים הקטנים/בינוניים (SMBs) עדיין מסתמכים רק על אתרי האינטרנט כדי לקדם ולפרסם את בית העסק ואינם עושים זאת דרך אפליקציות. זאת, משום שבניגוד להקמת אתר אינטרנט יפה ומושקע, דבר שהיום ניתן לעשותו לבד ובקלות דרך אתרי בניית אתרים, בניית אפליקציה נשארה עניין מורכב המצריך ידע מקדים, ואתרי בניית האפליקציות הקיימים בשוק אינם נותנים מענה אמיתי לצורך. בעולם העסקים רלוונטיות היא שם המשחק ועסקים שלא יהיו זמינים ונוכחים עבור לקוחותיהם יישארו מאחור.

 

הפתרון

geekApps פיתחה פלטפורמת DIY קלה פשוטה ונוחה לבניית אפליקציות באופן פשוט ומהיר. הפלטפורמה פורצת הדרך של geekApps מאפשרת לכל סוגי ספקי השרות והעסקים הקטנים ליצור בקלות אפליקציות עסקיות באיכות גבוהה, להגביר את החשיפה אונליין ולהגדיל את הפעילות העסקית שלהם.

geekApps שוברת את עליונותן של החברות הגדולות בשווקי ה–online & mobile על ידי כך שמאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לעבור בקלות לעולם המובייל ונותנת להם כלים לשיווק רב-ערוצי הקריטי להצלחה. בכך עוזרת להם לשמור על רלוונטיות בכלכלת ה-"mobile first" של ימינו.

 

הטכנולוגיה

הרעיון הבסיסי מאחורי geekApps הוא הקמת תשתית קבועה בעלת אלגוריתמים מתוחכמים, המאפשרים הקמת אפליקציות Native ייעודיות לעסקים במספר שלבים פשוטים של הזנת נתונים ובחירת עיצובים, גופנים ומאפיינים ויזואליים נוספים. לאחר השלמת היישום הוא נטען באופן אוטומטי במהירות לחנויות iOS ו- Android App - השיטה מתוארת להלן:

 

System Architecture

MS SQL - מאגר המידע של החברה מאוחסן כאן

Web Admin Panel - ממשק ניהול מבוסס אינטרנט לבעלי עסקים לניהול האפליקציה הייעודית שלהם.

iOS admin panel app - ממשק ניהול מבוסס אפליקציות לבעלי עסקים לניהול האפליקציה הייעודית שלהם.

Android admin panel app - ממשק ניהול מבוסס אפליקציות לבעלי עסקים לניהול האפליקציה הייעודית שלהם.

Super Admin - ממשק ניהול, תמיכה ובקרה למרכז התמיכה של geekApps.

 

החדשנות הטכנולוגית של geekApps

פלטפורמת geekApps מאפשרת לכל אחד לבנות אפליקציה באופן אוטומטי שתהיה בחנויות האפליקציות בתוך ימים בודדים (בחנות האפליקציות של אנדרואיד זה יכול להיות גם שעה אחת מרגע סיום בניית האפליקציה). החברה תמחרה את השירות במחיר נמוך, על מנת שיהיה זמין לבסיס רחב של לקוחות. המוצרים והממשקים של geekApps הם נעימים מבחינה חזותית ובעלי הוראות פשוטות ומובנות לבניית האפליקציה, כולל סרטוני הסבר וסיוע. משתמשים יכולים לבחור להוסיף יישומי רכישת מוצרים ו/או ניהול יומן חכם.

הטכנולוגיה המרכזית ופורצת הדרך של החברה, הינה ה- API שפותח בין ה- Admin Panel  של החברה לבין ה- API של  iOS ו- Android.

API חדשני זה מאפשר לכל יישום שנוצר באמצעות פלטפורמת geekApps להיות ב- App Store בתוך 3-5 ימים בלבד ובמרבית המקרים ל play market בתוך שעה!

יתרונות המערכת

 • פשטות: בניית האפליקציה דרך פלטפורמת geekApps היא פשוטה, קצרה וברורה, עם סרטוני הסברה לכל אורך התהליך והנחיות צעד אחרי צעד. geekApps היא החברה היחידה המאפשרת בניית אפליקציה דרך אפליקציה ללא צורך ב-web. כל אחד יכול לבנות אפליקציה לבית העסק בקלות וללא שום צורך בידע מקדים.
 •  איכות: האפליקציות שנבנות דרך geekApps הן באיכות גבוהה ביותר ותומכות גם אנדרואיד וגם iOS. כל האפליקציות הן native apps, המעניקות למשתמש הקצה את חווית המשתמש הטובה ביותר. החברה ממשיכה לפתח כלים ופיצ'רים חדשים המשלבים את הטרנדים האחרונים בשוק ה-mobile בכל היבט של יישומי הפלטפורמה.
 • נגישות - מחיר נוח לכל משתמש: geekApps שוברת את השוק של בניית האפליקציות וחוסכת ללקוחותיה זמן וכסף רבים.
 • כלים לקידום העסק: לאפליקציות של geekApps פונקציות רבות המסייעות לקידום וצמיחה של עסקים קטנים תוך התייעלות וחסכון בזמן, לדוגמה: העלאת פוסטים, פידים וסרטונים לרשתות החברתיות; הודעה על אירועים; פונקציות של העברת תמונות בין גלריות; שירותי צ'אט; שליחת התראות ללקוחות פוטנציאליים ועוד.

 

 

 

המודל העסקי

לחברה מודל עסקי B2C המתבסס על מכירת חבילות לבנייה ותפעול אפליקציה בעלות חודשית או שנתית: 

   

הצלחות החברה

 • geekApps בקשר עם הבנק האיטלקי Intesa Sanpaolo Bank בנוגע להפצת המוצר באיטליה.
 • שותפות נוספת היא עם חברת yellowHEAD (החברה שהשיקה את משחק הווידאו המצליח פורטנייט), אשר השקיעה בחברה.

בנוסף לשותפויות, geekApps התקבלה לשתי תכניות יוקרתיות בארץ ובחו"ל לקידום עסקי של חברות סטארט-אפ:

 • תכנית של"ב: תכנית רב שנתית של משרד הכלכלה המעניקה לעסקים סיוע כספי לפיתוח מערכי שיווק בחו"ל.
 • Elite Programme, London Stock Exchange Group: ב-2017 geekApps נבחרה מתוך מאות חברות להשתלב בתוכנית עלית היוקרתית של ביה"ס למנהל עסקים בבורסה בלונדון יחד עם 17 חברות בינ"ל נוספות.

geekApps במדיה

ראיונות:

כתבות:

כתבה בוואלה טק

כתבה ב nrg

כתבה בגאג'טי

כתבה במעריב

כתבה בספונסר

 

Timeline

השוק

geekApps פועלת בשוק פיתוח האפליקציות הצומח (Mobile App Development market), אשר מוערך בכ-60 מיליארד דולר בשנה וצפוי להגיע ל 100 מיליארד דולר עד שנת 2022, עם גידול שנתי של 14%.

Source: MARKET RESERCH FUTURE

 

הלקוחות

לקוחות החברה הם נותני שירות ועסקים קטנים עד בינוניים (SMB), המהווים למעלה מ-90% מכלל העסקים בעולם וכ-99% מהעסקים בישראל. עסקים כיום מבינים כי הדרך הטובה ביותר להישאר רלוונטיים, להגיע ללקוחות ולשמור עליהם היא ליצור אפליקציה פעילה של העסק.

 

מאמר the marker

 

קצת מספרים:

 • אפליקציות מהוות 89% מזמן המסך הסלולארי, כאשר אתרי אינטרנט מהווים 11%.
 • טאבלטים מניבים את שיעורי הקנייה הגבוהים ביותר באתרי e-commerce (Smart Insights 2017).
 • ל-58% מהחברות שנסקרו יש צוות ייעודי לשיווק סלולרי.
 • 68% מהחברות שילבו שיווק סלולרי לתוך האסטרטגיה השיווקית הכוללת שלהם (Salesforce).
 • 83% ממשווקי B2B מעידים כי אפליקציות לנייד הן חשובות לשיווק תוכן.
 • 51% מכל תקציבי המודעות הדיגיטליות ב-2016 הלכו לשיווק mobile (Strategy Trends).

 

 

המתחרים

 

 

מתחרים – פיננסי

 • חברת Como: חברה המייצרת ללקוחותיה אפליקציות עסקיות. נוסדה ב-2010 על ידי חברת התוכנה הבינלאומית Conduit, אשר גייסה עד היום 109.8 מיליון $.
 • חברת Infinite Monkeys: חברה אמריקאית אשר נוסדה ב-2009. מאפשרת ללקוחותיה לבנות בעצמם אפליקציות. החברה גייסה עד היום 1 מיליון $ ורכשה את AppMakr בשנת 2013.
 • חברת Bizness Apps: נוסדה בשנת 2010 בקליפורניה. מייצרת פתרונות מובייל לחברות מקומיות עם תקציב נמוך. שווי החברה כיום 120 מיליון $. 

 

Go To Market

geekApps בוחנת בימים אלו מספר אפיליאטורים לעבוד איתם בעולם בכדי לקדם את החברה בצורה מהירה ואיכותית בארה"ב ויחד עם זאת תמשיך לעבוד עם yellowHEAD, פייסבוק וגוגל במטרה לחדור לשוק האמריקאי. כמו כן, החברה מחפשת שיתוף פעולה עם אחד מהאתרים הגדולים, שהנם בעלי פתרון דומה ויכולים לקדם את האינטרס שלה מהר מאוד.

אסטרטגית האקזיט

geekApps נבנית במטרה להקים מאות אלפי אפליקציות. החברה מכוונת בעתיד הרחוק להנפקה בבורסה האמריקאית או בבורסה באנגליה כפועל יוצא מהקשרים שיש לה שם. החברה שואפת לרכישת החברה על יד אחד מהגופים הגדולים בשוק, בין היתר בגלל הטכנולוגיה והמידע שהחברה מנתחת ודפוסי השימוש של משתמשי הקצה - כל הצעה תיבחן בבוא העת.

שימוש בכספי הגיוס

כספי הגיוס יאפשרו לחברה להגדיל את תקציב הפרסום וכמו כן יאפשרו לה להגיע בצורה מהירה ויעילה יותר לאפיליאטורים ברחבי העולם, להגדיל את כמות המשתמשים וכמובן להטמיע כלי מוניטיזציה בתוך האפליקציות כדוגמת פרסומות במודלים מסוימים ושיתוף רווחים.

הצוות

אדי כץ
מנכ"ל
ביוגרפיה
אדי מביא עמו ניסיון עשיר לתפקיד מנכ"ל GeekApps. בזמן עבודתו ב ATM Israel בשנת 2010 שבר את שוק הכספומטים הסגור בישראל על ידי הצבת מעל 300 כספומטים עצמאיים בכל רחבי הארץ. אדי ניהל צוותים ופרויקטים רבים בעשר השנים האחרונות והנו יזם מנוסה.

 • מייסד
גיא עמר
מנהל טכנולוגיות
ביוגרפיה
היכולת האינטואיטיבית של גיא לקחת רעיונות וליצור מציאות טכנולוגית הופכת אותו למנהל טכנולוגיות טבעי. גיא אחראי על הפעלת מרכז הפיתוח של GeekApps בלבוב, אוקראינה, שם הוא ממקסם את ניסיונו בתכנון וביצוע אסטרטגיות של שיווק דיגיטלי ומדיה חברתית עבור פרויקטים אקסקלוסיביים.

 • מייסד
סנדרה איקהינל
סמנכ"ל תפעול
ביוגרפיה
לסנדרה תואר שני בכלכלה בינלאומית ו14 שנים של ניסיון בתחום. היא עבדה בממשל האוקראיני בתחום הבנקאות ועברה לניגריה עבור תפקיד במשלחת המסחר והכלכלה בשגרירות האוקראינית. סנדרה בנתה עסק מוצלח משלה בקייב לפני שעברה לבוב והחלה את תפקידה כ COO ב geekApps

 • עובד מפתח
אירה מייסניקובה
מנהלת פרויקטים
ביוגרפיה
לאירה 18 שנות ניסיון בתחום ה IT, אותם היא ממנפת כ PMO, מנהלת QA ויועצת הפרוייקט, על מנת להבטיח את איכות התוכנה והימנעות מטעויות נפוצות של חברות סטארט רבות. אירה היא מוסמכת SAFe 4 Agilist ומתגוררת עם משפחתה בלבוב.

 • עובד מפתח

משקיעים 3

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו