מפרסם: תבור אילן
מנכ״ל
שתפו

Codipark

קודיפארק מציעה פתרון טכנולוגי חדשני בחניונים שהופך כל מכשיר נייד לעמדת תשלום ומביאה ערך מוסף למשתמשים והן לבעלי חניונים. קודיפארק משיקה את השרות בחודש מרץ 2015 בשיקגו עם אחד המפעילים הגדולים בארה"ב.

116%

מיעד הגיוס

15

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:רכב ותחבורה
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

קודיפארק מביאה את המהפכה בעולם החניונים ומשיקה כבר עכשיו בחודש מרץ 2015 בשיקגו עם אחד המפעילים הגדולים ביותר בארה"ב. יש לכם הזדמנות להשקיע במוצר שכבר מוכן לשיווק ללא זמן המתנה ארוך לפיתוח, הבדיקות בשנה האחרונה הסתיימו בהצלחה ועכשיו יוצאים לדרך...

1. מהפכה בתחום החניונים - כולנו יודעים שמהפכת התשלומים במכשירים הניידים (הארנק הדיגיטלי) זה רק עניין של זמן, אבל כאן יש לכם הזדמנות לקחת חלק בתחום החניונים שבו השינוי מתרחש כבר עכשיו. עולם החניונים כבר מוכן, המוצר כבר קיים והבונוס הגדול הוא שהוצאות הפיתוח לגרסת ההשקה כבר הושקעו ומכאן אפשר רק לעלות. כיום המגמה בכל התחומים היא שהשליטה על איך וכיצד רוכשים או מקבלים שרות נמצא בידי המשתמשים. בתחום החניונים זה לא כך ולכן החלטנו לשנות את המציאות גם בתחום הזה.

בואו לקחת חלק במהפכת התשלומים בתחום החניונים 

2. גודל השוק - שוק החניה בארה״ב בלבד מוערך בכ-30 מיליארד דולר! בשוק האמריקאי קיימים מעל ל-40,000 חניונים מתוכם 10,000 תואמים את הפתרון הראשוני של קודיפארק (לשם השוואה, בישראל מדובר על מאות חניונים בלבד). השימוש ב- Big Data בתחום החניונים נמצא בחיתוליו ולכן ניתן רק לדמיין כיצד השוק יתפתח בשנים הקרובות כאשר בעלי חניונים יקבלו את הכלים לנהל ולהשתמש נכון בכל המידע שנאגר.

כנסו לקישור המצורף מטה וראו בעצמכם מה חושבות קרנות הון סיכון על תחום החניונים
http://techcrunch.com/2015/02/06/vcs-battle-for-a-spot-in-the-parking-market/

3. יש לקוח!!! והוא אחד הגדולים בארה"ב - כיום אנו עובדים מול אחת מרשתות החניונים הגדולות בארה״ב עם למעלה מ 2,200 חניונים. במהלך חודש מרץ 2015 אנחנו משיקים בשיקגו את האפליקציה ובמהלך הרבעון השני נתחיל בהדרגה להכנס לחניונים נוספים בעיר. חשוב להדגיש שהמוצר שלנו כבר מוכן ועובד, לכן הפריסה לחניונים נוספים פשוטה ומהירה ללא זמן המתנה ממושך. המטרה היא להוכיח את היכולות שלנו בשיקגו ולהגיע לפריסה בכל ארה"ב בהקדם.

4. זמן זה כסף – המרכיב המהותי שמשפיע על המודל העסקי של חניון הינו זמן. זה בא לידי ביטוי במשך הזמן שמחפשים חניון ובחניון עצמו צריך גם למצוא מקום חניה, במשך הזמן שנהגים חונים בחניון וכמובן לא נשכח את הזמן שהם מחפשים את מכונת התשלום. מהסיבות הללו, אך לא רק, הצגנו לבעלי חניונים פתרון נגיש ופשוט שמאפשר ניצול מקסימלי של הזמן בכל ההיבטים משלב החיפוש ועד התשלום. בעל חניון יוכל באמצעותנו להגדיל את מקורות ההכנסה ומצד שני לשדרג ולהציע חווית שימוש חדשנית לנהגים.

5. צוות מנצח - יצרנו צוות מוביל ומנצח ויחד אנחנו משלימים אחד את השני, כל אחד בתחומו.

אז בשורה התחתונה מה ההזדמנות כאן...
אנחנו חברה שממוקדת בשוק האמריקאי וכמה שקשה להאמין, ארה"ב היא לא בקדמת הטכנולוגיה בתחום החניונים.
לנו הישראלים פנגו זה חלק משגרת החניה, אך בארה"ב רוב האנשים עדיין מחפשים כסף קטן למדחנים בשביל חניה ברחוב. בישראל התרגלנו כבר שמצלמת זיהוי מזהה את הלוחית רישוי והשער נפתח, בארה"ב זה לא נפוץ בכלל.
אז לסיכום: 

 1. כיום בארה"ב אין פתרון לתשלום בתחום החניונים 
 2. לנו יש לקוח שהוא אחד מהמפעילים הגדולים בארה״ב
 3. המוצר שלנו מוכן לשיווק ומרבית העלויות כבר הושקעו
 4. בעלי חניונים לא נדרשים לשינוי תשתיות, מדובר בפתרון עם עלויות הטמעה נמוכות

 

פיצ'

הרעיון

דמיינו לכם שתיכנסו לעיר גדולה, תפתחו אפליקציה אחת שבה תוכלו לחפש חניונים, להזמין את החניה מראש, לדעת מה המחירים בחניונים באזור שלכם וכמובן לשלם על החניה דרכה. הכירו את קודיפארק - אפליקצית תשלום לחניונים ולא רק... קודיפארק פיתחה פלטפורמה יחודית שהופכת בין השאר כל מכשיר נייד למכונת תשלום. האפליקציה בשלב הראשון מאפשרת לבצע תשלום מתי שנוח לך מבלי לבזבז זמן. ניתן לסרוק את הברקוד שנמצא על הכרטיס או לאשר באמצעות הודעה, פשוט ובטוח. הפלטפורמה שבנינו מסוגלת לעבוד עם כל סוגי המכונות תשלום של החברות המובילות בעולם, כך אנחנו יכולים להציע לקהל המשתמשים חיפוש חניונים, הזמנת מקום חניה מראש, השוואת מחירים, תשלום וזאת רק ההתחלה...

החזון שלנו (כי אי אפשר בלי :-)

 1. לפשט ולשפר את חווית החניה משלב החיפוש ועד התשלום וגם אחרי
 2. להיות האפליקציה המובילה בתחום החניונים ברמה גלובלית

אחרי שנבסס את הפתרון שלנו בשיקגו אנחנו רוצים להתרחב לערים נוספות בארה"ב
פתרון התשלום שלנו הינו שלב ראשון מבין רבים שאנחנו נטמיע בעולם החניונים

אז איך זה עובד
ניתן לבצע תשלומים באמצעות קודיפארק כבר עכשיו...

 1. סורקים את הברקוד על גבי כרטיס החניה או מקישים ידנית את מספר הכרטיס. 
 2. לאחר סריקת הברקוד או הקשת הקוד מוודאים כי הפרטים שמופיעים במסך תקינים. 
 3. מוסיפים אמצעי תשלום הנשמרים בחשבון המשתמש ובהתאם לתקני אבטחת מידע בינלאומיים
 4. מאשרים את העסקה
 5. מזינים את פרטי המייל לקבלת אישור עסקה.
 6. יוצאים מהחניון מבלי לבזבז זמן

פתרון זה מתאים לכל חניון וחשוב להדגיש שאין כל צורך בהוספת חומרה בחניון. 

בקיץ הקרוב 2015 נשיק את שיטת התשלום החדשה שלנו בלחיצה אחת שתהיה מהירה ונוחה הרבה יותר. 

 

מה היתרונות ומה כל צד מקבל?

בעלי חניונים

 1. מחירון דינמי - ניתן להציע מחירים בהתאם להיצע והביקוש בכל נקודת זמן
 2. מאגרי מידע - תכיר את הרגלי החניה של הנהגים ותנצל את המידע הזמין כדי להגדיל ולהביא מקורות הכנסה חדשים
 3. אפשרויות תשלום - פחות מזומן פחות מעילות, פחות תחזוקה ופחות עלויות

לקוחות החניון

 1. מקום חניה - לא צריך לבזבז זמן על חיפוש חניה
 2. אפשרויות תשלום - אין תלות במזומן ובמכונת תשלום
 3. הזמנה מראש - ניתן להזמין מקום חניה מראש ולהנות ממבצעים בהתאם ליום ולשעה

הצוות

דיוויד אסיא
Advisory board
ביוגרפיה
דיוויד הוא אנג׳ל מוכר שמשקיע בחברות היי-טק רבות. בין היתר הוא משמש כחבר דירקטוריון בבנק הבינלאומי, במכון ויצמן ועוד. דיוויד הוא מחלוצי ההיי-טק הישראלי ובין היתר ייסד את חברת מג׳יק והוביל אותה להנפקה מוצלחת בנסדא״ק. לדיוויד תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

 • יועץ
נועם שגב
מנהל מוצר
ביוגרפיה
נועם הוא מפתח מחונן והוא מראשוני מפתחי האפליקציות בישראל. לנועם ניסיון עשיר גם בפיתוח אפליקציות ל –IOS וגם לאנדרואיד. בעבר כיהן נועם בתפקידי ניהול ופיתוח בחברות גלובאליות בהן ניתן למצוא את קומברס ועוד. בצבא שירות נועם כלוחם בחיל השריון.

 • עובד מפתח
בן פרץ
סמנכ״ל שיווק
ביוגרפיה
בן הוא יזם עם ניסיון עשיר בתחום השיווק והמכירות עם התמחות בארצות הברית. בן הוא מומחה בתחום החניונים בארה"ב ובין השאר עסק בתחום זה כיועץ לחברות בינלאומיות וכלוביסט עבורן. לבן קשר ייחודי עם בעלי רשת החניונים הגדולה בארה"ב. לבן תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה. בצבא שירת במשטרה הצבאית.

 • מייסד
אוהב באומגרטן
סמנכ״ל פיתוח
ביוגרפיה
אוהב הוא הטכנולוג של החברה והוא המוח שעומד מאחורי פיתוחה של המערכת. אוהב החל את ניסיון הפיתוח שלו כבר בגיל 10 והוא מביא לחברה ניסיון עצום בפיתוח מערכות בדגש על צד השרת. בצבא שירת כלוחם בצנחנים.

 • מייסד
תומר בינמוביץ‘
סמנכ״ל כספים ותפעול
ביוגרפיה
לתומר ניסיון עשיר בעולם הפיננסי ובתפקידו האחרון עבד בפירמת רואי החשבון - EY. תומר בעל ניסיון רב בתפעול ובעבר אף שימש כחבר מועצה במועצה המקומית סביון. בצבא שירת תומר ביחידת מודיעין מובחרת.

 • מייסד
תבור אילן
מנכ״ל
ביוגרפיה
תבור מביא עמו ניסיון רב בעולם היזמות, ובעברו הקים מספר מיזמים בתחומי הטכנולוגיה, הסביבה והפנאי. תבור בעל תואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מהמרכז הבינתחומי הרצליה עם התמחות במנהל עסקים ובשיווק. בצבא שירת ביחידת מודיעין מובחרת.

 • מייסד
 • דירקטור

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו