מפרסם: Ohad Schwartz
CEO
שתפו

CoreBone

CoreBone פיתחה תחליף עצם טבעי פורץ דרך, המהווה חלופה טבעית למוצרים המובילים בשוק הדנטלי והאורתופדי המוערכים ב-4B$. המוצר מופק מאלמוגים הגדלים בחוות החברה, ומושבחים בפטנט שמקנה להם יכולת המעודדת בניית עצם. החברה החלה במכירות ומתרחבת לשווקים חדשים.

316%

מיעד הגיוס

34

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:בריאות
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • עדכונים 2

עיקרי הקמפיין

תחליף טבעי מהפכני הדומה בתכונותיו לעצם: ביואקטיבי, חזק ומשתחלף 

הפיתוח הייחודי של CoreBone מיישם חשיבה חדשנית ומהפכנית בתחום הנוגע לרבים מאיתנו, ומאפשר לרופאים ולחולים ברחבי העולם להפסיק להשתמש ב"חלקי חילוף" מן החי ומן המת, ולפנות לפתרון טבעי וידידותי אשר משנה את המשחק.

CoreBone פיתחה תחליף עצם המיוצר מאלמוגים, אשר דומה בתכונותיו לעצם האנושית. המוצר של החברה משמש כ"פיגום", המאפשר בניית עצם במקרים של חוסר עצם, כתוצאה ממחלה, פציעה ובמהלך ביצוע שתלים, תוך שימוש באלמוגים טבעיים נקיים מחשש למחלה או זיהום. אלמוגים אלו מגודלים בחווה ייחודית בערבה, ומספקים פתרון חדשני אשר מנטרל את הצורך בשימוש בעצמות חיה או אדם, לשם יצירת עצם חסרה בשימושים הדנטלי והאורתופדי.

 

 

טכנולוגיה בעלת פטנטים

המוצר שפיתחה CoreBone בשיטה ייחודית הינו ביו אקטיבי המעודד בניית עצם על פני החומר שהופק מהאלמוגים המושבחים. לחברה פטנט רשום בארה"ב וישראל להטמעת מינרלים ביואקטיבים באלמוגים בזמן גידולם, הליך ייחודי אשר מעודד גידול עצם חדשה על פני המוצר ומעניק ל-CoreBone יתרון תחרותי וקליני, המאפשר גידול אלמוגים מותאמים לשימוש רפואי בקצב מהיר פי 10 ויותר מאשר בסביבה ימית רגילה.

הגידול (ייצור) מתבצע במערכת סגורה ומנוטרת באופן שוטף (חוות האלמוגים) תוך פיקוח ושליטה על איכות כל אלמוג ומניעת זיהומים. בסופו של התהליך, מתקבלים אלמוגים מושבחים, חזקים, הגדלים מהר יותר, מותאמים באופן מושלם למטרתם כתחליף עצם, שאף מעודד גדילת עצם טבעית. מדובר באלטרנטיבה טבעית ייחודית למוצרים שמקורם מעצם אדם או חיה.

 

השקעה מחממת Medical מובילה בישראל

CoreBone אשר עברה עד כה כברת דרך, זכתה בתמיכת המדען הראשי, וכן גייסה השקעה משמעותית מחממת הBIO- המובילה, TRENDLINES- חממה טכנולוגית המתמחה בהשקעות בתחומי המכשור הרפואי והחקלאות, והינה המשקיע הישראלי האקטיבי ביותר מבחינת מספר ההשקעות בתחומי ה-life science בשנת 2016.

משקיעים נוספים מקרב בעלי המניות של החברה והיזמים השקיעו בתנאי הגיוס הנוכחי, הן כהשקעה ישירה והן במסגרת הלוואה המירה למניות.

 

 

פתרון חדשני לשוק וותיק בהיקף של 4 מיליארד דולר

השוק הדנטלי והאורתופדי מוערך בכ-4 מיליארד דולר מדי שנה, ונשלט על ידי מוצרים שמקורם מאדם או חיה. אלא שמרבית האנשים שעוברים הליכים אלו, לא בהכרח מודעים לעובדה כי המוצר המושתל בפיהם הוא למעשה עצמות פרה או חזיר, או אפילו עצמות שמקורן באדם מת. CoreBone מציעה מוצר איכותי וזול יותר. CoreBone פועלת במרץ על מנת לחדור לשווקים בינלאומיים, ולאחוז בנתח שוק משמעותי, באמצעות מוצריה המתקדמים ולהוות אלטרנטיבה טבעית למוצרים המובילים שמקורם מן החי ומן המת.

 

 

מוצר שמעורר התלהבות אדירה בשוק

מומחים ומובילי דעה מתחומי הרפואה הדנטלית והאורתופדיה העניקו עד כה ציונים לשבח למוצר החדשני של CoreBone. המומחים העידו כי המוצר של CoreBone דומה באיכויותיו לפתרונות הקיימים כיום. המודעות הסביבתית המתעוררת כיום, הופכת אותו לרלוונטי מתמיד ללקוחות המעוניינים להימנע מהכנסה אקטיבית של עצמות פרה/ חזיר/ גווייה לגופם.

בנוסף, החומרים המובילים בשוק הדנטלי סובלים מחסרון מהותי נוסף: לרוב חומרים אלו מיוצרים מעצמות פרה אשר עברו טיפול בחום גבוה ולכן אינן משתחלפות, תכונה חיונית הגורמת לתחליף העצם להיספג במהלך בניית העצם באקט ביולוגי, שבסופו נוצרת עצם טבעית ורציפה. המוצר של CoreBone גם משתחלף וגם מעודד באופן אקטיבי את בניית העצם הטבעית, בזכות הפיתוח המהפכני המוגן בפטנט ייחודי בו מחזיקה החברה.

 

             *בבדיקות שנערכו נמצא כי המוצר של Corbone חזק פי 5 בהשוואה לעצם אנושית שנבחנה.

 

העולם מחכה ומוכן ל-CoreBone

הפתרון הייחודי והמתקדם של CoreBone, פרי פיתוח כחול לבן, כבר החל בחדירתו לשוק הדנטלי, עם מכירות של המוצר שכבר החלו בארץ ובאירופה, בעשרות אלפי דולרים מתחילת 2017, לאחר מבחנים קליניים מוצלחים שערכה החברה.

למוצר אישורים רגולטורים באירופה וישראל לשימוש דנטלי ואורתופדי, כולל אישור CE המקביל לאישור ה-FDA  בשוק האירופי, ומתחילת השנה הינו משווק בישראל, צרפת, ופולין.

מאז תחילת פעילות המכירות, חתמה החברה על הסכם הפצה עם חברת שתלים בינלאומית מובילה, והתקבלו שלל בקשות לשיווק המוצר מספרד, רומניה, טאיוואן, הודו, ארגנטינה, צרפת, רומניה, צ'כיה, מקסיקו ועוד.

CoreBone יוצאת בגיוס זה להרחבת פעילותה ולהגדלת היקף ושיווק מכירות החברה, לקראת חדירה משמעותית לשווקים הדנטליים והאורתופדיים ברחבי העולם.

פיצ'

הרעיון

המודעות ההולכת וגוברת של בני האדם למגמה העולמית הירוקה, הכוללת בין היתר את הצורך בתחליפים טבעיים לחומרים ותיקים ששימשו אותנו עד כה גם בתחום הרפואה, היא חלק מהרקע לפיתוח תחליף העצם של CoreBone, תחליף אשר מהווה אלטרנטיבה טבעית ויעלה למוצרים שמקורם מן החי, קרי עצם אדם, פרה או חזיר.

לעומת אלו, המוצר של CoreBone מיוצר מאלמוגים הדומים בתכונותיהם לעצם יותר מכל חומר אחר בטבע מבחינת צפיפות, מבנה כימי ועמידות. אלמוגים אלו מגודלים במערכת סגורה בחוות האלמוגים של CoreBone תוך בקרה צמודה ושימוש במי ים המיוצרים במעבדה ,למניעת זיהומים שמקורם בסביבה ימית. באופן זה, האלמוגים המגודלים במדבר נקיים ממחלות וזיהומים הנוטים לפגוע באלמוגים הגדלים בים. למעשה, מדובר בפיתוח הטכנולוגי הבינלאומי היחיד עד כה, המאפיין ומגדל אלמוגים משלב הצמיחה דרך הקצירה ועד הייצור עצמו, למטרת הפיכתם למוצר לשימושים רפואיים.

איך זה עובד?

האלמוגים גדלים בחוות החברה, שם עובדים תהליך להעשרתם במינרלים ביו אקטיביים (תהליך אשר מוגן בפטנט), תהליך אשר משפר את יכולת יצירת העצם וגם מגדיל את איכותה. בשלב הבא, נקצרים האלמוגים, ומהם מופק המוצר הרפואי.

ל- CoreBone אישורי CE ואמ"ר (אישור משרד הבריאות הישראלי) ומוצריה משווקים באירופה ובישראל החל ממרץ 2017. המוצר, החדשנות והבידול של CoreBone התקבלו באהדה רבה עד כה, כאשר חוות הדעת של המומחים ומובילי הדעה הינה שהמוצר דומה לחומרים המובילים הקיימים בשוק, עם מגוון יתרונות ייחודיים לו:

 • המוצר של CoreBone מיוצר מאלמוג ולא מפרה - ולכן לא עובר טיפול בחום למניעת וירוסים טיפול הפוגע ביכולת השיחלוף – קרי היכולת הטבעית של העצם לצמוח מחדש.
 • המוצר של CoreBone מהווה אלטרנטיבה טבעית ובטוחה לחומרים ממקור אנושי או מבע"ח
 • המוצר של CoreBone אטרקטיבי מטעמי אתיקה, צמחונות\טבעונות ודת (יהודים, מוסלמים, הינדים), פלחי שוק הולכים וגדלים.
 • מחיר המוצר של CoreBone אטרקטיבי – זול בכ- 40% ממוצרים מובילים.

הצורך והפתרון

תחליפי עצם משמשים ליצירת נפח עצם, לייצוב ועיגון שתלים, בשוק תחליפי העצם המוערך בכארבעה מיליארד דולר, שוק אשר נמצא בגידול קבוע כנגזרת של שוק השתלים הדנטליים והאורתופדים. השוק צומח בעקביות ממספר סיבות:

 • התבגרות האוכלוסייה
 • הרצון בשיפורים אסטטיים וביכולת פונקציונלית
 • כניסתן של מדינות ענק כגון :סין והודו לשוק זה

 

תחליפי העצם המובילים כיום, מקורם בעצמות אדם, הם הפתרון המועדף כיום קלינית, אך הוא טומן בתוכו מספר מגבלות:

 • העברת מחלות
 • דחייה של הגוף
 • הליך אשר אינו מקובל במדינות רבות
 • צורך במעקב אחר היסטורית המחלות של משפחת ה"תורם"

תחליפי עצם שמקורם בבעלי חיים, בעיקר פרות וחזירים, מקובלים בעיקר בתחום הדנטלי. עקב הסיכון בהעברת וירוסים עמידים כגון הפרה המשוגעת, שתלים אלו עוברים טיפול בחום גבוה של-c1000°, שלאחריו הם מאבדים מיכולתם הביולוגית, והופכים לחומר קרמי שאינו מאפשר שיחלוף (עיכול על ידי תאי עצם והחלפתו בעצם חדשה).

בשוק קיימים גם תחליפי עצם אשר מיוצרים מחומרים סינטטיים, אך הם בעלי חוזק נמוך ונוטים להתמוסס בגוף בקצב מהיר מקצב בניית העצם עצמה. אלו נחשבים לרוב לפתרון הנחות.

מסיבות אלו, קיים בשוק צורך מובהק במוצר חזק ויעיל במחיר סביר, בעל תכונות הדומות לתכונות העצם, אשר יאפשר שמירה על נפח עצם תוך תהליך שחלוף יעיל. CoreBone עונה על צורך זה עם מוצר דמוי עצם מבחינת מבנה והרכב, אך שאינו מיוצר מעצם של יונק, על כל הסיכונים הכרוכים בדבר.

 

היתרונות של CoreBone:

 

הפיתוח והחזון

CoreBone היא למעשה סיפורם של שני עולמות המתחברים בסינרגיה מושלמת, מאחוריה עומדת חבורה של אנשי צוות מופלאים, שכל אחד מהם הינו מומחה עולמי בעל שם בתחומו. חברי הצוות משלבים בהצלחה את הידע והניסיון הרב שלהם, בעולמות מחקר העצם והביולוגיה הימית, לצורך יצירת מוצר מהפכני, כזה אשר מחולל מהפכה בשוק בעל הפוטנציאל הרב בו הוא פועל.

בהובלת צוות המומחים שלה, פיתחה החברה את תחליף העצם המיועד לבניית עצם במקרים של חוסר עצם כתוצאה מפציעה, מחלה, ותמיכה בשתלים, המהווה אלטרנטיבה יעילה, בטוחה וידידותית לעומת המוצרים המובילים כיום המיוצרים מעצמות אדם או חיה, על הסיכונים הכרוכים בכך.

ב- 2005 נחתמה אמנת קיוטו ביחס להתחממות הגלובלית, בה נקבע כי שוניות האלמוגים (Coral Reefs) הולכות ונכחדות בקצב גבוה וצפויות להיעלם עד מחצית המאה. האמנה קבעה כי חל איסור על קטיף וסחר באלמוגים. בעקבות האמנה החל צוות CoreBone לחקור את אופני השימוש באלמוגים. הצוות קיבל חיזוק משמעותי בדמותו של פרופ' יצחק בינדרמן, מומחה עולמי במינרליזציה וביולוגיה של עצמות, שהיה בעבר יועץ לחברת INTERPORE אשר פיתחה את תחליף העצם הראשון מאלמוגים מהים.

הרעיון של CoreBone לגדל אלמוגים למטרה זו, במערכת סגורה תוך שליטה על איכות המים והאלמוג, השתלב עם הידע והניסיון בנושא ביו-אקטיבציה - שיפור יכולות ביולוגיות ועידוד עצם, נושא בו עסק פרופ' בינדרמן בשנים האחרונות. למיזם הצטרף גם אסף שחם, שעסק במהלך השנים בגידול אלמוגים במושב עין יהב שבערבה. כך למעשה נוצרה CoreBone, שהינה החברה היחידה כיום המגדלת אלמוגים כמוצר רפואי אשר מיועד להשתלה.

CoreBone השיקה את מוצריה לשוק הדנטלי בחודש מרץ 2017 בתערוכת IDS בגרמניה ומתחילת הדרך זכה הפתרון הייחודי שפיתחה לתשומת לב רבה. החברה החלה לשווק את מוצריה בישראל ופולין תחילה, כאשר בימים אלו מנהלת החברה משא ומתן עם מפיצים נוספים בצרפת, רומניה, צ'כיה, ספרד, טאיוואן, הודו, ארגנטינה, מקסיקו ועוד.

היעד והחזון של החברה הינו להפוך את מוצרי CoreBone למובילי השוק, הן בשימושים דנטליים (השלמת חוסר עצם, ותמיכה בשתלים) והן בתחום האורתופדי, ולהמשיך לפתח לשווקים אלו מוצרים ייחודיים נוספים.

 

השוואת מתחרים

השלבים הבאים:

(תחזית כפופה לעדכונים)

מודל עסקי

המודל העסקי של CoreBone מורכב משלושה שלבים ברורים ומוגדרים:

 

השלב הראשון – מכירת מוצרים

CoreBone משווקת מוצרים באופן ישיר (on-line) ובאמצעות מפיצים (חברות שתלים וחברות ציוד רפואי). כיום פועלת החברה עם 3 מפיצים פעילים בתחום הדנטלי: שתי חברות ישראליות וחברה פולנית נוספת. CoreBone עומדת בפני חתימה על הסכם הפצה משמעותי ברומניה עם חברה רומנית מובילה. בנוסף, קיבלה החברה בקשות הפצה רבות למוצריה, בין היתר מחברות הפצה מובילות ב: צרפת, צ'כיה, הודו, טאיוון, מקסיקו וארגנטינה. ישנן מספר מדינות נוספות אשר מצויות בשלבי בחינה.

 

השלב השני – שיתופי פעולה עם חברות שתלים

CoreBone תחתום על הסכמי שיתוף פעולה גלובאליים ישירות מול חברות שתלים, כאשר משא ומתן ראשוני עם מספר גופים מובילים כבר מתקיים בימים אלו והסכם שיתוף פעולה ראשון כבר החל לשאת פירות.

בנוסף, החברה עתידה להתחיל במכירת חומרי הגלם שהיא מייצרת - אלמוגים לצורך עיבוד סופי במדינות בשווקים מתפתחים כגון סין והודו.

 

השלב השלישי - חדירה לשוק האורתופדי

CoreBone אוחזת באישור לשיווק מוצריה לתחום האורתופדי באירופה ובישראל. יחד עם זאת שוק זה ממוסד יותר מהשוק הדנטלי ונשלט על ידי חברות גלובליות. על מנת לחדור עם מוצר חדש לשוק האורתופדי נדרש מחקר קליני ממוסד ושיתוף פעולה עם גורמי אורתופדיה מובילים. CoreBone כבר קיבלה מספר פניות ממפיצים בתחום האורתופדי מאירופה והודו.

CoreBone החלה בתכנון מחקר קליני במרכז הרפואי סוראסקי (איכילוב), מחקר אשר יתקדם בתום הגיוס. מחקר נוסף באמצעות CRO אירופאי (גוף ניהול מחקרים קליניים) נמצא בתהליכי תכנון. תוצאות ראשוניות של המחקר צפויות להתקבל כשישה חודשים ממועד תחילתו. הצלחה במחקר הקליני תקדם את המוצר האורתופדי של CoreBone צעד משמעותי לעבר ייצור ושיווק בקנה מידה מסחרי.

CoreBone כבר חתמה על הסכם סודיות עם מספר חברות גלובליות מובילות בתחום האורתופדי. 

הצוות

אהד שורץ
מנכ"ל
ביוגרפיה
אהד הוא יזם ומנהל מנוסה. יחד עם פרופ‘ בינדרמן, יזם אוהד את הקמת CoreBone ומנהל אותה מאז הקמתה. קודם לכן, ניהל אהד מספר חברות סטארט אפ ובהן VAICA אשר פיתחה מערכת למעקב אחר שימוש בתרופות המיועדת לגיל השלישי ולחולים כרוניים. בנוסף הקים אהד בשיתוף את ASPEC AI, אשר פיתחה מערכות MRI ניידות לשימוש בתחומי התעשייה (מזון, תרופות) והחקלאות. קודם לכך שימש אהד כסמנכ"ל לפיתוח עסקי ושיווק בינלאומי במספר חברות מובילות כדוגמת: תמי 4, פיניש /טקניון ועוד. אהד הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים – שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

 • מייסד
פרופ‘ יצחק בינדרמן
מדען ראשי (לשעבר) ויזם משותף
ביוגרפיה
פרופסור יצחק בינדרמן, מדען בעל שם עולמי בתחום המינרליזציה והביולוגיה של העצם, אשר יזם בשיתוף עם אוהד את CoreBone. פרופסור בינדרמן שימש כמנהל הטכנולוגי ראשי (CTO) של CoreBone עד תחילת 2017, ומאז משמש כיועץ לחברה. פרופסור בינדרמן שימש כחוקר במכון ויצמן, הקים וניהל את מעבדת העצם בבי"ח איכילוב וניהל את מחלקת רפואת השיניים בבית החולים במשך כ-25 שנה. פרופסור בינדרמן שימש כמדען אורח ב- NIH (רשות מחקר בריאות של ארה"ב), כחוקר בבי"ח אורתופדי בניו יורק ואף שימש כיועץ רפואי לחברת ORTHOVITA אשר פיתחה את PRO-OSTEON שהיווה תחליף עצם מוביל במשך שנים רבות. כיום פרופסור בינדרמן משמש כמרצה באוניברסיטת תל אביב בבית הספר לרפואת שיניים ובמחלקה לביו הנדסה .

 • מייסד
אסף שחם
מומחה לגידול אלמוגים ומנהל החווה
ביוגרפיה
יליד מושב עין יהב, בן לדור המייסדים, מגדלי הפלפלים. לפני כעשור עם פרסום אמנת קיוטו ואיסור הסחר באלמוגים, יזם אסף הקמת חוות גידול אלמוגים חדשנית כאלטרנטיבה לחקלאות המסורתית בערבה. לאסף ניסיון בהקמת מערכות תאורה מורכבות, ואף הקים את מערכת התאורה ביד ושם. בעשור האחרון רכש אסף ידע רב וניסיון בנושא גידול האלמוגים, וכיום נחשב למומחה בעל שם. מאז הקמת CoreBone נרתם אסף לפיתוח וייצור האלמוגים עבור התחום הרפואי. כיום חוות האלמוגים בניהולו נחשבת למובילה בתחומה.

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים 2

 • תאריך עדכון: 10/01/2018

  שמחים לבשר שקיבלנו מענק ממשרד המסחר והתעשיה לצורך תמיכה בשיווק לגרמניה וספרד בשווי 150,000 ש״ח! 

  שמחים לבשר שביום ה׳ תתפרסם עלינו כתבה בYnet, פרטים בהמשך!

 • תאריך עדכון: 02/01/2018

  שמחים לבשר כי חזרנו מRoadShow מוצלח מאוד שהוזמנו אליו בסין. 

  במסגרתו, הגענו לשלב האחרון במשא ומתן משמעותי עם 2 חברות סיניות מובילות בתחום הרפואה. 

  חברות אלו עתידות להפיץ את מוצרי CoreBone בסין – השוק הגדול בעולם וצפויות להשקיע גם בחברה. 

  ההשקעה המדוברת תתבצע לפי שווי חברה אשר גבוה ב- 50% משוויה הנוכחי של החברה.

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו