Drink Mine

החברה הישראלית שתגרום לנו לשתות אחרת

Drink Mine, מותג יין בפחיות בינלאומי, הוא מוצר חדשני שפותח על ידי מומחי יין ואלכוהול בעלי שם עולמי. יין בפחיות הוא הסגמנט שצומח בצורה המשמעותית ביותר בשוק היין בשנים האחרונות ומהווה מהפכה של ממש באופן שבו מיליוני בני אדם ברחבי העולם צורכים כיום יין.

306% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: Nadav Kamil
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
מזון וחקלאות

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

עתיד עולם היין כבר כאן

עולם היין המסורתי חווה בשנים האחרונות שני תהליכים משמעותיים במקביל - מצד אחד ישנה סטגנציה (במונחי כמות) – בעוד הצרכנים הותיקים שותים פחות אך בוחרים לשלם יותר פר בקבוק. אולם מהצד השני, קהל צרכנים צעיר מגלה את עולם היין והוא אשר מניע את המגמות החשובות ביותר בקטגוריה (צמיחת יין הרוזה, יינות אורגניים ועוד). לכן, על מובילי הקטגוריה לאתר דרכים למשוך קהל צרכנים חדש וצעיר אשר טרם נחשף לעולם היין מסיבותיו השונות.

בפניהם עומד האתגר - למרות שיין נתפס כמשקה טבעי, רומנטי ואף כאלטרנטיבה בריאה ביחס למשקאות אלכוהוליים אחרים, צרכנים חווים קשיים מסויימים בצריכתו - הסירבול שבבקבוק זכוכית גדול, פותחן, כוסות והצורך "להתחייב" לצריכת בקבוק שלם לאחר פתיחתו - כל אלו מקשים על צעירים רבים לאמץ יין כמשקה מועדף.

בשנים האחרונות קיימת ברחבי העולם מגמה חוצת קטגוריות (בירות, קפה, מים ועוד) של שימוש בפחיות כאלטרנטיבת צריכה מועדפת בקרב קהל הצרכנים הצעיר. כתוצאה מכך, השילוב בין מגמת הצריכה בפחיות בקרב צעירים והשימוש ביין, הוליד מוצר המתכתב הן עם הצורך בנוחות והן עם מודעות אקולוגית של צרכנים צעירים. לפיכך בשנים האחרונות רואים שימוש הולך וגובר בפחיות יין.

 

 

מוצר חדשני התומך במגמות עדכניות בשוק היין

סגמנט היין הנוכחי בפחיות פונה בעיקר לגילאי 25-45 ומציע לצרכני יין קיימים, יין בפחיות כאלטרנטיבת צריכה אל מול בקבוקים. Drink Mine יצרה מוצר מותאם לשוק צעיר – פחית של יין לבן/רוזה, מבעבע קלות ובעיקר פשוט טעים ונגיש. החברה פועלת באמצעות מהלך שיווקי של Bottom-Up אשר ממוקד במאמצים הראשוניים בקרב קהל הצרכנים החדש (18-25), תוך רתימת המגמה הכללית של מעבר לצריכת משקאות בפחיות וההעדפה הגוברת לצריכת יין בקרב הדור הצעיר. כל זאת, לטובת הרחבת קטגוריית היין באופן כללי. כמו כן, Drink Mine מחזיקה במוצר ראשוני בשוק הישראלי, מה שמאפשר לחברה להשיג דריסת רגל משמעותית בשוק היין המקומי, כבסיס להתרחבותה הבינלאומית.

 

 

שוק בצמיחה יוצאת דופן ופוטנציאל רווח משמעותי

שוק היין העולמי הוא אחד מהשווקים הגדולים ביותר בתחום האלכוהול ובפועל מיליוני אנשים ברחבי העולם צורכים יין בכל יום - בין אם זה במסעדות, בבית, במסיבות ועוד. סגמנט היין בפחיות משתלב בדיוק במקומות בהם שוק היין בבקבוקים מתקשה, ובפרט בקרב קהלים צעירים, באופן המאפשר לצרוך יין בכל מקום, כולל בחוף הים, בפארקים, באירועי ספורט ועוד. לכן, אין זה מפתיע שסגמנט היין בפחיות נמצא בצמיחה יציבה של עשרות אחוזים בשנים האחרונות ואף מושך את תשומת הלב של תאגידי ענק מתחום האלכוהול. כך למשל, רק לאחרונה נערכו מספר עסקאות משמעותיות כאשר חברת InBev רכשה את Babe Brand ובנוסף על כך תאגידי אלכוהול נוספים, כמו Constellation Brands ו - Asahi Breweries רכשו את Crafters Union Brand ואת Riot Brand, בהתאמה. עסקאות אלו הן רק הסנונית הראשונה בשוק שצפוי לצמוח במיוחד בשנים הקרובות.

 

צוות של מומחים מהשורה הראשונה בעולם היין

חברת Drink Mine נוסדה ומובלת על ידי מומחים בעלי שם עולמי בתעשיית היין, רועי יצחקי וגל זוהר, מהדמויות המובילות בשוק היין והאלכוהול הישראלי ודמויות מוערכות במיוחד בשוק היין העולמי. רועי הוא המקים של יקב טוליפ, אחד היקבים המובילים בישראל ובעל ניסיון משמעותי במכירה לשוק המקומי ובייצוא לשווקים ברחבי העולם. כמו כן, גל מחזיק ברשת קשרים בינלאומיים מגוונים כחלק מהיותו DipWset ו - Master of Wine Candidate. איכויות אלו מציבות את החברה בעמדת זינוק יוצאת דופן להשגת דריסת רגל אדירה, הן בשוק הישראלי והן בשווקים נוספים ברחבי העולם.

השילוב שבין ניצול ה- Time-To-Market הייחודי, איכות הצוות המוביל ואסטרטגיית המותג הממוקדת, הם שעתידים להפוך את Drink Mine לאחת מהחברות אשר יובילו את תחום היין בפחיות העולמי.

פיצ'

פיצ'

שוק היין העולמי חווה בשנים האחרונות שני תהליכים משמעותיים במקביל. מצד אחד ישנה סטגנציה, לפחות בכל הנוגע לכמות הבקבוקים הנצרכים בשנה. הצרכנים הוותיקים שותים פחות בקבוקים, אך לצד זאת הם בוחרים לשלם יותר פר בקבוק. כאשר בו זמנית, צעירים ברחבי העולם מגלים את עולם היין ומובילים את המגמות החשובות ביותר בקטגוריה. במקביל לכך, יותר ויותר צעירים מעדיפים לצרוך משקאות בפחיות, החל ממים, דרך קפה ועד משקאות אלכוהוליים נוספים. לכן, על היזמים המובילים את שוק היין למצוא דרך להרחיב את קהלי היעד אליהם הם פונים, ובכלל זאת להציע אפשרויות חדשות ואטרקטיביות לשתיית יין. כאלו הפונות לקהל צעיר, שמאפשרות להגדיל רווחים ושתואמות את רוח התקופה ואת רצונותיהם של לקוחות צעירים.

 

הפתרון

צעירים רבים ברחבי העולם שותים בפחיות מטעמי נוחות, ניידות, קיימות ושליטה על כמות השתייה. הדבר אך טבעי שכן הפחית עצמה היא דבר מאפשר – ניתן לשאת אותה בקלות, מותר להכניס אותה למקומות רבים בהם זכוכית אסורה ומעבר לכך, היא אלטרנטיבה פשוטה לשימוש (ללא צורך בכוסות/פותחן) והיא מתקררת באופן מיטבי.

לצד זאת, יין הוא משקה נפלא, הנתפס לא רק כרומנטי וטבעי אלא גם כאלטרנטיבה בריאה ביחס למשקאות אלכוהוליים אחרים. בחיבור בין השניים טמונה האפשרות – הפחית מאפשרת לצרכנים שלאו דווקא היו בוחרים ביין כאלטרנטיבת הצריכה המובילה, להתנסות בצריכת יין ולאמץ את המוצר בקלות רבה יותר. בפרט, כאשר מדובר בקהל יעד צעיר, בגילאי 18 עד 25, אשר בגילאים אלו זהותם האישית מתעצבת, כולל הטעמים וההעדפות הצרכניות השונות. ע"י יצירת משקה טעים ונגיש, תוך התמקדות בקהל היעד הצעיר באמצעות יישום אסטרטגיית שיווק Bottom-Up, נוצרת האפשרות לחבר קהל חדש לקטגוריית היין, באופן שלא היה אפשרי בעבר.

 

 

הצוות

הצוות

רועי יצחקי
מייסד
המנכ"ל והמייסד של שניים מהיקבים המצליחים בישראל (יקב טוליפ ויקב מאיה). בין היתר, יקב טוליפ הוקם כעסק חברתי המשלב 45 עובדים עם צרכים מיוחדים בכל משימות היקב. לרועי ניסיון רב בייבוא וייצוא יינות בפריסה בינלאומית. כמו כן, רועי הוא שותף בחברת BSB American Bourbon Brand ושותף בכיר בחברת RST CleanTech Solar Company.

  • יו''ר הדירקטוריון
גל זוהר
מייסד
לאחר שנים של הובלת תחום היין והמשקאות במסעדות מובילות הן בבריטניה והן בישראל ובמקביל לייעוץ לרשתות בינלאומיות מתחומי המזון והתיירות, גל ייסד את W – בית הספר המוביל בישראל ליין ואלכוהול והוא המוסד היחיד בישראל המחזיק בדרגת WSET APP. כמו כן, גל מחזיק בתואר DipWset בנוסף על היותו בשלב הסופי במסגרת לימודיו לדרגת Master of Wine.

  • דירקטור
אמנון אילוז
מייסד
אמנון הוא המייסד והמנכ"ל של חברת Re-Levant Design, אחד ממשרדי המיתוג המובילים בישראל. ב-15 השנים האחרונות אמנון הוביל הליכי מיתוג מקצה לקצה בישראל ומחוצה לה עבור מוסדות גדולים, רשתות שיווק וחברות הייטק כגון, Waze, סופר-פארם, עיריית תל אביב-יפו, Chill Beverages (ZA), SimilarWeb, Fivver ועוד. בנוסף, אמנון משמש כמרצה בכיר במוסדות העיצוב המובילים – שנקר ובצלאל.

  • דירקטור
נדב קמיל
מנכ"ל
נדב מגיע עם רקע ניהולי וגלובלי משמעותי בתחומי הפיתוח העסקי, השיווק והתפעול. בין היתר, נדב שימש כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של אחת מחברות הקפה הגדולות בישראל (קפה ג‘ו) ואף הוביל את צמיחתה הגלובלית. בנוסף, נדב שימש כמנהל הפיתוח העסקי בחברת ההייטק Photomyne המוכוונת לערוצי ה- B2C ומחזיקה למעלה מ-12 מיליון משתמשים ברחבי העולם. לאחרונה הונפקה החברה בבורסה בת"א.

  • שותף

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו