Earways Medical

אירוויז מדיקל מציעה פתרונות חדשניים מוגני פטנט לניקוי שעווה מתעלת האוזן, המחוללים מהפכה וקיצור זמנים והליכים בשוק הטיפול המקצועי והביתי.

119% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: יעל קרלין
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
בריאות דיגיטלית

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

1. חדשנות טכנולוגית 

"הפשטות היא התחכום האולטימטיבי"

* לאונרדו דה וינצ'י

חסימת תעלת האוזן על ידי שעווה (הידועה גם בשם צרומן) היא הגורם הנפוץ ביותר לאובדן שמיעה, הניתן לטיפול. תופעה שכיחה זו המשפיעה על 1.12 מיליארד בני אדם ברחבי העולם, ועלולה לגרום לכאב אוזניים, סחרחורת ואי נוחות.
ב-30 השנים האחרונות, הוצגה מעט מאוד חדשנות בתחום הטיפול בשעוות האוזן.
אירוויז מדיקל מציעה פתרון המהווה פריצת דרך לבעיה.
מוצרי EarWayTM  מבוססים על טכנולוגיה ייחודית מוגנת פטנט (pending). העיצוב החדשני מאפשר הסרה פשוטה של שעווה מתעלת האוזן – הקצה הגמיש בצורת סליל מתמרן לאורך קירות התעלה, אוסף את השעווה ומחלץ אותה כגוש אחד.

הטכנולוגיה של אירוויז, כפי שהוכח במחקרים קליניים, מבטיחה הסרה בטוחה ואפקטיבית של שעוות האוזניים, מבלי לפגוע בתעלת האוזן או בעור התוף. ללא טיפול,  הצטברות שעוות האוזניים עשויה להוביל לאובדן שמיעה זמני, אשר יכול להשפיע על יכולות קוגניטיביות וחברתיות.

 

2. הצטרפות לנתיב ההצלחה של אירוויז

אירוויז מדיקל השלימה בהצלחה מחקרים קליניים בעלי ראיות מוצקות לאחר שזיהתה הזדמנות אמיתית בשוק תוך מענה על צורך בלתי מסופק. אירוויז מדיקל הגיעה עד כה לאבני דרך משמעותיות המאפשרות האצה מהירה של מחקר ופיתוח, כמו גם גישה לערוצים חזקים לשוק. צעדים אלו נעשו בהתאם לחזון החברה ולאסטרגיה שלה.
אירוויז נתמכת על ידי רשות החדשנות הישראלית (שנקראה בעבר "לשכת המדען הראשי"), ונהנית מתמיכתם של מנהיגי דעת קהל ישראלים ואירופיים (KOLs) בתחום האף-אוזן-גרון.
לחברה אישור ISO למכשור רפואי.

מנקודת מבט עסקית, החברה כבר השיגה את אישור ה-CE המתיר מכירות ברחבי האיחוד האירופי ומדינות אחרות. בנוסף, קיבלה חברת אירוויז את אישור משרד הבריאות הישראלי. אישור ה- FDA צפוי להתקבל עד סוף 2018.
הסכמי הפצה מסחריים והפעילות הקיימת באנגליה, סקנדינביה, צרפת, בלגיה ופולין יבטיחו צמיחה מהירה והזדמנויות להתרחבות.

 

3. צוות מנצח

החברה נהנית מצוות מומחים ברמה עולמית בביו-הנדסה, מכשור רפואי, ניתוחי אוזניים, אובדן שמיעה ושיקום. יחד עם יזמי החברה עתירי הנסיון, בגיבוי הראיות הקליניות ובזכות הביקוש הרפואי הגובר ,אירוויז מדיקל נמצאת בעמדת מפתח לחולל שינוי חסר תקדים בתחום טיפולי האוזניים.

 

4. מוצר פורץ דרך

המוצרים של אירוויז מדיקל מחוללים מהפך שוק ומאפשרים פריצת דרך בניהול וטיפול בתופעת שעוות האוזניים (צרומן).
החברה מציעה 2 מוצרים המיועדים לשני שווקים, שוק הבריאות המקצועי והשוק הצרכני. היתרון העיקרי של שני המוצרים הוא חילוץ מהיר של שעווה מתעלת האוזן, והקלה על הפציינט באופן מיידי, יעיל ובטוח.


 

פיצ'

פיצ'

הבעיה

שעוות האוזניים מנקה, ומגנה על דופן תעלת האוזן על ידי דחיית מים, לכידת לכלוך, ומוודאה כי חרקים, פטריות, וחיידקים לא יוכלו להגיע לעור התוף ולפגוע בו. שעווה, הידועה גם בשם צרומן, הוא חומר צהבהב המיוצר על ידי בלוטת החלב בתוך האוזן. ניתן למצוא מגוון צורות של צרומן, החל מנוזל, דרך שעווה רכה עד קשה, בהתאם לגנטיקה, גורמי סביבה ואקלים.

לגוף האדם מנגנון ניקוי עצמי, המנצל את תנועות הלסת כדי להניע שעוות אוזן עודפת ולהוציאה מתוך האוזן. כאשר מנגנון זה אינו פועל כראוי, יש צורך בהתערבות חיצונית כדי להסיר באופן קבוע וקפדני את שעוות האוזן המיותרת.
סתימת שעווה באוזניים נפוצה יותר באקלים חם, ומוגברת על ידי שימוש תכוף של אוזניות מסוגים שונים, אשר מונעות אוורור של תעלת האוזן ומעוררות ייצור שעווה.
חסימת שעוות אוזניים היא הגורם מספר אחד לדרגות שונות של אובדן שמיעה זמני, הניתן לטיפול. אנשים רבים אינם מודעים לאובדן השמיעה החלקי, שיש לו השפעה ישירה על איכות החיים, כולל פרודוקטיביות, תסכול, שינויים התנהגותיים ואפילו נסיגה חברתית.
במקרים מסוימים, הצטברות שעוות אוזניים יכולה לגרום לכאבי אוזניים, ובמקרים נדירים אף לטינטון (צלצול באוזן) סחרחורת, ותחושת ורטיגו (אובדן שיווי משקל).

מכשירי שמיעה ושעוות אוזניים

אנשים המשתמשים בעזרי שמיעה מתלוננים לעתים קרובות על עלייה בכמות שעוות האוזניים. הסיבה לכך היא שעזרי השמיעה עשויים לגרות את בלוטות השעווה לייצור יתר. שעוות האוזן חוסמת כ-60%-80% מהפילטרים של עזרי השמיעה, וכתוצאה מכך מופחתת יעילות המכשיר. בנוסף, מכשירי השמיעה עצמם, הממוקמים בתעלת האוזן עלולים לחסום את המעבר הטבעי של שעווה עודפת, אל מחוץ לאוזן.

האקדמיה האמריקאית לאף-אוזן-גרון ממליצה לאנשים בעלי נטיה להצטברות חוזרת של שעווה או למשתמשים במכשירי שמיעה, להקפיד על ביצוע ניקיון מונע של תעלת האוזן באופן שגרתי. כמו כן חשוב לשמור על נקיון מכשירי השמיעה.

 

הפתרון


מוצרי ™EarWay המבוססים על טכנולוגיה חדשנית המוגנת בפטנט (pending), תוכננו כדי לפתור את האתגר של הצטברות שעוות האוזניים. EarWay™ Pro נועד עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות ו- EarWay™ HomeCare נועד לשימוש עצמי. המוצרים מאפשרים הסרה פשוטה וטיפול מהיר בהצטברות שעוות האוזניים. הפתרונות נבדקו קלינית במספר מרכזים מובילים בארץ וברחבי אירופה והוכחו כבטוחים ויעילים.

הטכנולוגיה

EarWayTM Pro - מוצר לשוק המקצועי 


מכשיר ה- EarWay™ Pro המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית רשומה בפטנט (pending), תוכנן עם קצה סליל גמיש, לניווט קל בתעלת האוזן. המוצר, המיועד לשימוש חד פעמי, מוחדר בסיבוב פנימה אל תוך האוזן, אוסף את שעוות האוזניים ומחלץ אותה מתעלת האוזן כיחידה אחת.

סרטון אנימציה ™EarWay Pro:

 

 

 

 

יתרונות ™ EarWay Pro

 

1. הליך פשוט - EarWay™ Pro מספק פתרון מהיר, יעיל ונקי שנועד לפשט ואף לחסוך את הצורך במיומנות הגבוהה והציוד היקר הנדרשים לשיטות הנמצאות בשימוש כיום.
2. חוסך "זמן כיסא" - EarWay™ Pro מקצר את משך הפרוצדורה, אשר יכולה להימשך אף עד חצי שעה לכל אוזן עם מוצרים קיימים. מיתרון זה נהנים נותני השירות הרפואי והמטופלים כאחד.
3. כל נותני השירות הרפואי - רופאי ילדים, רופאים כלליים, אחיות ואודיולוגים אינם מיומנים באותה המידה כרופאי אף-אוזן-גרון (אא"ג - ENT), ואין ברשותם ציוד הדמיה יקר מאוד בו נעשה שימוש עד כה. EarWay™ Pro הוא פתרון פשוט וזול עבורם. מומחי האא"ג שנחשפו למוצר התייחסו אל EarWay™ Pro כאל "המוצר הבטוח והיעיל ביותר בשוק" לטיפולים שאינם מבוצעים במסגרת אא"ג.
4. מקטין את הנטל על מערכת הבריאות - EarWay™ Pro יכול להרחיב את היקף נותני השירות לאודיולוגים, רופאי ילדים, רופאי גריאטריה, ואחיות (כולל אחיות חדרי מיון ובתי אבות), ובכך הוא מקטין את הנטל על מערכת הבריאות ומקל על סבל המטופל .
5. עלות ואפקטיביות - מאחר ומשך זמן הסרת שעוות האוזניים באמצעות EarWay™ Pro קצר יותר מהזמן הנדרש בעת שימוש במיכשור קיים, אנו מעריכים כי רופאים יוכלו לבצע יותר הליכים ולטפל ביותר חולים.
6. מונע זיהום - שעוות האוזן נושאת נבגים של מחלות מידבקות, כמו גם פטריות. EarWay™ Pro הוא מוצר לשימוש חד פעמי של מטופל יחיד, חוסך עלויות הקשורות לעיקור (סטריליזציה) של מכשירים, וכמו כן מונע אפשרות של זיהום צולב.

EarWayTM HomeCare - מוצר לשוק הצרכני


מכשיר ה- EarWay™ HomeCare מבוסס על אותה טכנולוגיה מוכחת קלינית כמו EarWay™ Pro. הוא מיועד לשימוש ביתי, באופן עצמאי או על ידי בן משפחה או מטפל.
EarWay™ HomeCare כולל חוגה שבעזרת מנגנון פשוט מאפשרת למשתמש להכניס את הקצה הגמיש ולהגיע למקום הנכון. כאשר המכשיר נכנס לאוזן, הוא אוסף את שעוות האוזניים. החוגה המסתובבת תבטיח את עצירת קצה המכשיר במרחק מוגדר מראש מעור התוף. כל ראש מתחלף של EarWay™ HomeCare מיועד לשימוש חד פעמי, על ידי אדם יחיד, במטרה להבטיח היגיינה. הסרת השעווה המצטברת אמורה לספק הקלה מיידית.
מכשיר ה- EarWay™ HomeCare יהיה זמין באופן מסחרי במהלך 2018.
 

סרט אנימציה EarWay™ HomeCare

 


כתבו עלינו במדיה :

* קשת 12

לצפייה באייטם

 

* מאקו בריאות:

לצפייה בכתבה

הצוות

הצוות

ד"ר אמיר קרייצר
מייסד, מנכ"ל, סמנכ"ל פיתוח
ד"ר אמיר קרייצר הינו מומחה בתחום הביו-חומרים, יזם וממציא בתחום המכשור הרפואי. בעל ניסיון מוכח בניהול ופתרון בעיות בסביבות תעשייתיות ומדעיות כאחד. ד"ר קרייצר רכש מומחיות רבה בהנדסת חומרים פולימריים לשימוש רפואי, פולימרים ביו-קולטים (bio-resorbable) וצמנטים, ביו-חומרים (biomaterials), שחרור תרופות מבוקר והנדסת רקמות. כמו כן, הוא בעל ניסיון עשיר בטכנולוגיית מכשור רפואי, פיתוח מוצרים, ייצור ומסחור, ועמידה בדרישות רגולטוריות - הן בארה"ב והן באירופה. בעבר, ייסד וכיהן כמנכ"ל אוגמה - חברת ביו-חומרים אשר פיתחה תחליפי עצם מבוססי צמנט להשתלה. אמיר הוא בעל תואר שלישי (Phd) בהנדסה ביו-רפואית; MBA באסטרטגיה ויזמות; MSc בהצטיינות במדע והנדסת חומרים - ביו-חומרים ושתלים רפואיים, ו-BSc בהנדסה מכנית, בקרה ורובוטיקה - כולם מאוניברסיטת תל-אביב.

  • מייסד
יעל קרלין
General Manager
לגב‘ יעל קרלין ניסיון בינלאומי נרחב באקו-סיסטם של עולם הסטארט-אפים, לצד ידע מקיף בתעשיית מדעי החיים. מאז 2008, יעל מייעצת לסטארט-אפים בנושאי אסטרטגיה, פיתוח עסקי וגיוס הון. גב‘ קרלין מצטיינת ביצירת שותפויות, יצירת מו"פ והסכמי רישוי, מסחור, מיזמים משותפים ורכישות. כיהנה בתפקידי שיווק ומכירות בחברות קורדיס וג‘ונסון אנד ג‘ונסון - הן בישראל והן בבלגיה, והובילה את הפעילות השיווקית של סטארט-אפ אמריקאי. לפני כן, ניהלה את מרכז הסטארט-אפ במכון הייצוא הישראלי, ומילאה תפקיד כמנהלת שיווק ופתוח עסקי טכנולוגי (tech matchmaking) בארנסט אנד יאנג ישראל. יעל בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון, ישראל, והינה דוברת אנגלית, צרפתית ועברית באופן שוטף.

  • עובד מפתח
ד"ר אודי קצנל
ד"ר אודי קצנל הוא מומחה לאוטולרינגולוגיה, וראש שירות האוטולוגיה ותוכנית השתל השבלולי במחלקה לאוטולרינגולוגיה, ניתוחי ראש וצוואר, במרכז הרפואי קפלן ברחובות, הפועלת בשיתוף עם הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית ירושלים. תחום העניין שלו הוא הטיפול במחלות אוזניים ושיקום שמיעה בקרב אנשים עם אובדן שמיעה וחירשות. ד"ר כצנל פעיל בענף הרפואה מאז 1995, ובילה שנתיים באוקלנד ניו זילנד ומלבורן, אוסטרליה, במהלכן עסק בניתוחי אוזניים ושיקום שמיעה כרופא עמית. משמש מרצה בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית, ומרצה בנושא ניתוחי אוזניים בכנסים בינלאומיים. בנוסף, פרסם מאמרים מקצועיים רבים.

  • יועץ
ד"ר אוהד חילי
ד"ר אוהד הילי הוא מנתח ראש וצוואר, ומשמש ראש מחלקת כירורגית האוזן במחלקת האף, אוזן וגרון בבית החולים רבין, הפועל בשיתוף עם אוניברסיטת תל אביב. לאחר שקיבל את התואר הרפואי בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, ולאחר שסיים את התמחותו במחלקת האף, אוזן וגרון בבית החולים רבין, השלים ד"ר הילי את התמחותו בניתוחי אוזניים, נוירו-אוטולוגיה וניתוחי בסיס הגולגולת באוניברסיטת טורונטו, אונטריו, קנדה. הוא חבר באיגוד הרפואי הישראלי, איגוד רופאי האף-אוזן גרון וניתוחי הראש והצוואר, וחבר האגודה הישראלית לנוירולוגיה. תחומי העניין הייחודיים של ד"ר הילי כוללים: ניתוח לשיקום אובדן שמיעה: שתלי שבלול; שתלים באוזן התיכונה; שתלי עצם; ניתוחי בסיס הגולגולת; ונוירומה אקוסטית. תחומי המחקר שלו הינם סרטן הראש והצוואר, שתלי שבלול, והדמיית זווית צרבלופונטינית.

  • יועץ
אוליביה למברט
מר למברט הוא אודיולוג בעל ניסיון רב ומומחה בתחום אביזרי השמיעה, אשר טיפל במגוון בעיות הקשורות לשמיעה, כולל חירשות וטיניטוס. מר למברט הוא הבעלים של חברת Audition Comfort SPRL - אותה הקים בבריסל בשנת 2007. החברה מפיצה אביזרי שמיעה ואביזרים להגנה על השמיעה, ומספקת לחולים את הפתרונות העדכניים והחדשים ביותר לשיקום שמיעה. מר למברט פעיל גם בבתי חולים אוניברסיטאיים רבים בבריסל ובסביבתה. הוא הצטרף לצוות לאחר שהכיר בחשיבות המוצרים של אירוויז מדיקל עבור חולים הנעזרים באמצעי ואביזרי שמיעה. מר למברט למד אודיולוגיה באוניברסיטת ליברה מארי-האפס, והשתתף בתכנית היזמות של Solvay.

  • יועץ

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו