מפרסם: יעל קרלין
GM
שתפו

Earways Medical

אירוויז מדיקל מציעה פתרונות חדשניים מוגני פטנט לניקוי שעווה מתעלת האוזן, המחוללים מהפכה וקיצור זמנים והליכים בשוק הטיפול המקצועי והביתי. אירוויז פונה לשוק עצום המושפע מתופעת הצרומן המטרידה כ-1.12 מיליארד בני אדם ברחבי העולם מדי שנה.

$208,106

גויסו עד כה

14

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:בריאות
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 14
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

1. חדשנות טכנולוגית 

"הפשטות היא התחכום האולטימטיבי"

* לאונרדו דה וינצ'י

חסימת תעלת האוזן על ידי שעווה (הידועה גם בשם צרומן) היא הגורם הנפוץ ביותר לאובדן שמיעה, הניתן לטיפול. תופעה שכיחה זו המשפיעה על 1.12 מיליארד בני אדם ברחבי העולם, ועלולה לגרום לכאב אוזניים, סחרחורת ואי נוחות.
ב-30 השנים האחרונות, הוצגה מעט מאוד חדשנות בתחום הטיפול בשעוות האוזן.
אירוויז מדיקל מציעה פתרון המהווה פריצת דרך לבעיה.
מוצרי EarWayTM  מבוססים על טכנולוגיה ייחודית מוגנת פטנט (pending). העיצוב החדשני מאפשר הסרה פשוטה של שעווה מתעלת האוזן – הקצה הגמיש בצורת סליל מתמרן לאורך קירות התעלה, אוסף את השעווה ומחלץ אותה כגוש אחד.

הטכנולוגיה של אירוויז, כפי שהוכח במחקרים קליניים, מבטיחה הסרה בטוחה ואפקטיבית של שעוות האוזניים, מבלי לפגוע בתעלת האוזן או בעור התוף. ללא טיפול,  הצטברות שעוות האוזניים עשויה להוביל לאובדן שמיעה זמני, אשר יכול להשפיע על יכולות קוגניטיביות וחברתיות.

 

2. הצטרפות לנתיב ההצלחה של אירוויז

אירוויז מדיקל השלימה בהצלחה מחקרים קליניים בעלי ראיות מוצקות לאחר שזיהתה הזדמנות אמיתית בשוק תוך מענה על צורך בלתי מסופק. אירוויז מדיקל הגיעה עד כה לאבני דרך משמעותיות המאפשרות האצה מהירה של מחקר ופיתוח, כמו גם גישה לערוצים חזקים לשוק. צעדים אלו נעשו בהתאם לחזון החברה ולאסטרגיה שלה.
אירוויז נתמכת על ידי רשות החדשנות הישראלית (שנקראה בעבר "לשכת המדען הראשי"), ונהנית מתמיכתם של מנהיגי דעת קהל ישראלים ואירופיים (KOLs) בתחום האף-אוזן-גרון.
לחברה אישור ISO למכשור רפואי.

מנקודת מבט עסקית, החברה כבר השיגה את אישור ה-CE המתיר מכירות ברחבי האיחוד האירופי ומדינות אחרות. בנוסף, קיבלה חברת אירוויז את אישור משרד הבריאות הישראלי. אישור ה- FDA צפוי להתקבל עד סוף 2018.
הסכמי הפצה מסחריים והפעילות הקיימת באנגליה, סקנדינביה, צרפת, בלגיה ופולין יבטיחו צמיחה מהירה והזדמנויות להתרחבות.

 

3. צוות מנצח

החברה נהנית מצוות מומחים ברמה עולמית בביו-הנדסה, מכשור רפואי, ניתוחי אוזניים, אובדן שמיעה ושיקום. יחד עם יזמי החברה עתירי הנסיון, בגיבוי הראיות הקליניות ובזכות הביקוש הרפואי הגובר ,אירוויז מדיקל נמצאת בעמדת מפתח לחולל שינוי חסר תקדים בתחום טיפולי האוזניים.

 

4. מוצר פורץ דרך

המוצרים של אירוויז מדיקל מחוללים מהפך שוק ומאפשרים פריצת דרך בניהול וטיפול בתופעת שעוות האוזניים (צרומן).
החברה מציעה 2 מוצרים המיועדים לשני שווקים, שוק הבריאות המקצועי והשוק הצרכני. היתרון העיקרי של שני המוצרים הוא חילוץ מהיר של שעווה מתעלת האוזן, והקלה על הפציינט באופן מיידי, יעיל ובטוח.


 

פיצ'

הרעיון

הבעיה

שעוות האוזניים מנקה, ומגנה על דופן תעלת האוזן על ידי דחיית מים, לכידת לכלוך, ומוודאה כי חרקים, פטריות, וחיידקים לא יוכלו להגיע לעור התוף ולפגוע בו. שעווה, הידועה גם בשם צרומן, הוא חומר צהבהב המיוצר על ידי בלוטת החלב בתוך האוזן. ניתן למצוא מגוון צורות של צרומן, החל מנוזל, דרך שעווה רכה עד קשה, בהתאם לגנטיקה, גורמי סביבה ואקלים.

לגוף האדם מנגנון ניקוי עצמי, המנצל את תנועות הלסת כדי להניע שעוות אוזן עודפת ולהוציאה מתוך האוזן. כאשר מנגנון זה אינו פועל כראוי, יש צורך בהתערבות חיצונית כדי להסיר באופן קבוע וקפדני את שעוות האוזן המיותרת.
סתימת שעווה באוזניים נפוצה יותר באקלים חם, ומוגברת על ידי שימוש תכוף של אוזניות מסוגים שונים, אשר מונעות אוורור של תעלת האוזן ומעוררות ייצור שעווה.
חסימת שעוות אוזניים היא הגורם מספר אחד לדרגות שונות של אובדן שמיעה זמני, הניתן לטיפול. אנשים רבים אינם מודעים לאובדן השמיעה החלקי, שיש לו השפעה ישירה על איכות החיים, כולל פרודוקטיביות, תסכול, שינויים התנהגותיים ואפילו נסיגה חברתית.
במקרים מסוימים, הצטברות שעוות אוזניים יכולה לגרום לכאבי אוזניים, ובמקרים נדירים אף לטינטון (צלצול באוזן) סחרחורת, ותחושת ורטיגו (אובדן שיווי משקל).

מכשירי שמיעה ושעוות אוזניים

אנשים המשתמשים בעזרי שמיעה מתלוננים לעתים קרובות על עלייה בכמות שעוות האוזניים. הסיבה לכך היא שעזרי השמיעה עשויים לגרות את בלוטות השעווה לייצור יתר. שעוות האוזן חוסמת כ-60%-80% מהפילטרים של עזרי השמיעה, וכתוצאה מכך מופחתת יעילות המכשיר. בנוסף, מכשירי השמיעה עצמם, הממוקמים בתעלת האוזן עלולים לחסום את המעבר הטבעי של שעווה עודפת, אל מחוץ לאוזן.

האקדמיה האמריקאית לאף-אוזן-גרון ממליצה לאנשים בעלי נטיה להצטברות חוזרת של שעווה או למשתמשים במכשירי שמיעה, להקפיד על ביצוע ניקיון מונע של תעלת האוזן באופן שגרתי. כמו כן חשוב לשמור על נקיון מכשירי השמיעה.

 

הפתרון


מוצרי ™EarWay המבוססים על טכנולוגיה חדשנית המוגנת בפטנט (pending), תוכננו כדי לפתור את האתגר של הצטברות שעוות האוזניים. EarWay™ Pro נועד עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות ו- EarWay™ HomeCare נועד לשימוש עצמי. המוצרים מאפשרים הסרה פשוטה וטיפול מהיר בהצטברות שעוות האוזניים. הפתרונות נבדקו קלינית במספר מרכזים מובילים בארץ וברחבי אירופה והוכחו כבטוחים ויעילים.

הטכנולוגיה

EarWayTM Pro - מוצר לשוק המקצועי 


מכשיר ה- EarWay™ Pro המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית רשומה בפטנט (pending), תוכנן עם קצה סליל גמיש, לניווט קל בתעלת האוזן. המוצר, המיועד לשימוש חד פעמי, מוחדר בסיבוב פנימה אל תוך האוזן, אוסף את שעוות האוזניים ומחלץ אותה מתעלת האוזן כיחידה אחת.

סרטון אנימציה ™EarWay Pro:

 

 

 

 

יתרונות ™ EarWay Pro

 

1. הליך פשוט - EarWay™ Pro מספק פתרון מהיר, יעיל ונקי שנועד לפשט ואף לחסוך את הצורך במיומנות הגבוהה והציוד היקר הנדרשים לשיטות הנמצאות בשימוש כיום.
2. חוסך "זמן כיסא" - EarWay™ Pro מקצר את משך הפרוצדורה, אשר יכולה להימשך אף עד חצי שעה לכל אוזן עם מוצרים קיימים. מיתרון זה נהנים נותני השירות הרפואי והמטופלים כאחד.
3. כל נותני השירות הרפואי - רופאי ילדים, רופאים כלליים, אחיות ואודיולוגים אינם מיומנים באותה המידה כרופאי אף-אוזן-גרון (אא"ג - ENT), ואין ברשותם ציוד הדמיה יקר מאוד בו נעשה שימוש עד כה. EarWay™ Pro הוא פתרון פשוט וזול עבורם. מומחי האא"ג שנחשפו למוצר התייחסו אל EarWay™ Pro כאל "המוצר הבטוח והיעיל ביותר בשוק" לטיפולים שאינם מבוצעים במסגרת אא"ג.
4. מקטין את הנטל על מערכת הבריאות - EarWay™ Pro יכול להרחיב את היקף נותני השירות לאודיולוגים, רופאי ילדים, רופאי גריאטריה, ואחיות (כולל אחיות חדרי מיון ובתי אבות), ובכך הוא מקטין את הנטל על מערכת הבריאות ומקל על סבל המטופל .
5. עלות ואפקטיביות - מאחר ומשך זמן הסרת שעוות האוזניים באמצעות EarWay™ Pro קצר יותר מהזמן הנדרש בעת שימוש במיכשור קיים, אנו מעריכים כי רופאים יוכלו לבצע יותר הליכים ולטפל ביותר חולים.
6. מונע זיהום - שעוות האוזן נושאת נבגים של מחלות מידבקות, כמו גם פטריות. EarWay™ Pro הוא מוצר לשימוש חד פעמי של מטופל יחיד, חוסך עלויות הקשורות לעיקור (סטריליזציה) של מכשירים, וכמו כן מונע אפשרות של זיהום צולב.

EarWayTM HomeCare - מוצר לשוק הצרכני


מכשיר ה- EarWay™ HomeCare מבוסס על אותה טכנולוגיה מוכחת קלינית כמו EarWay™ Pro. הוא מיועד לשימוש ביתי, באופן עצמאי או על ידי בן משפחה או מטפל.
EarWay™ HomeCare כולל חוגה שבעזרת מנגנון פשוט מאפשרת למשתמש להכניס את הקצה הגמיש ולהגיע למקום הנכון. כאשר המכשיר נכנס לאוזן, הוא אוסף את שעוות האוזניים. החוגה המסתובבת תבטיח את עצירת קצה המכשיר במרחק מוגדר מראש מעור התוף. כל ראש מתחלף של EarWay™ HomeCare מיועד לשימוש חד פעמי, על ידי אדם יחיד, במטרה להבטיח היגיינה. הסרת השעווה המצטברת אמורה לספק הקלה מיידית.
מכשיר ה- EarWay™ HomeCare יהיה זמין באופן מסחרי במהלך 2018.
הצטרפו אלינו בהבאתו לשוק!

סרט אנימציה EarWay™ HomeCare

 


כתבו עלינו במדיה :

* קשת 12

לצפייה באייטם

 

* מאקו בריאות:

לצפייה בכתבה

השוק

סקירת שוק


השוק לאמצעי הסרת שעוות אוזניים החל לצמוח לאחרונה, לאחר שנים של קיפאון והעדר חדשנות. הצגתן של טכניקות חדשות, יחד עם פרסום קווים מנחים חדשים מטעם האקדמיה האמריקאית לאף-אוזן-גרון, יצרו מודעות לצורך השוק במכשיר פשוט, יעיל ובטוח, הן עבור נותני שירות רפואי מקצועיים והן עבור מטופלים בבית. גורמים הולכים וגוברים כזיהום אוויר ורעש מוגזם, אשר משפיעים על האוזן וגורמים לאובדן שמיעה, הם מנועי הצמיחה המרכזיים כיום בשוק העולמי לאמצעי ניקוי שעוות האוזן. בשל השימוש בקיסמי אוזניים ופתרונות נוספים, שנועדו כביכול להסרת שעוות האוזן – ישנו אתגר בהערכת קצב הצמיחה והיקפו המדוייק של שוק זה.

 


סך כל שוק היעד המוערך של אירוויז מדיקל

ההערכה היא ש 1.12 מיליארד בני אדם ברחבי העולם (15%) סובלים מהצטברות חוזרת של שעוות אוזניים. אלו מהם הנעזרים באביזרי שמיעה סובלים מייצור מוגבר של שעוות האוזניים. נוכחות השעווה גם מונעת התאמה של מכשיר שמיעה, שכן על המטופל לקבל קודם לכן הפנייה לרופא אף-אוזן-גרון. זמן ההמתנה הממוצע באירופה הוא 3 חודשים.

 

פוטנציאל שוק 

ההערכה היא ש 1.12 מיליארד בני אדם ברחבי העולם (15%) סובלים מתופעה חוזרת של חסימת תעלת האוזן  כל 3-4 חודשים. החברה מעריכה את שווי השוק ב 8.3 מיליארדי דולרים. זוהי תופעה נרחבת המשפיעה על כ-60% מבני גיל הזהב, 36% מהאוכלוסיה הסובלת מקשיים התפתחותיים, 10% מהילדים ו -5% מהאוכלוסיה הבריאה.

 

הזדמנות פז בשוק צומח ומשתנה

 

מנועי הצמיחה לשוק ניקוי שעוות האוזן

1. צמיחת השימוש בעזרי שמיעה- שוק אביזרי השמיעה צפוי להגיע ל-9.78 מיליארד דולר ב-2022, מ-7.97 מיליארד דולר ב -2017.


2. אוכלוסייה מזדקנת – עד שנת 2050 צפויים מבוגרים בגיל השלישי להוות 17% מכלל האוכלוסייה בעולם – 1.6 מיליארד בני אדם יהיו מעל גיל 65. 60% מהם יסבלו מחסימת שעווה חוזרת באוזניים. הצטברות שעוות האוזניים באוכלוסייה זו עלולה להוביל לאבחון שגוי של פגיעה קוגניטיבית קלה הנגרמת כתוצאה מאובדן השמיעה. בנוסף, סחרחורת וחוסר שיווי משקל מסוכנים יותר עבור אוכולוסיה זו.

3. שימוש מוגבר באביזרים כגון אוזניות קשת ואוזניות תוך-אוזן - שוק האוזניות העולמי צפוי להגיע ל-15.8 מיליארד דולר עד 2025. השימוש באוזניות חוסם את הפינוי הטבעי של שעוות האוזניים מתעלת האוזן, ותורם לעלייה בהצטברות שעוות האוזניים.

4. מעבר לטיפול ביתי: מערכות הבריאות עוברות לפרוצדורות המבוססות על טיפול בבית במקום פנייה לייעוץ מקצועי.

שוק מיקרו - בריטניה


בבריטניה, 4 מיליון אוזניים עברו טיפול באמצעות שטיפה ב-2004 (אחת מהשיטות בהן מטפלים כיום בחילוץ שעווה). נתון זה משקף כ- 6.6% מכלל האוכלוסייה שמנתה בזמנו כ-60 מיליון בני אדם. בשנת 2018 מוערך כי האוכלוסייה תעמוד על כ-66.5 מיליון אנשים. כלומר, פוטנציאל השוק לטיפול באמצעות ™ EarWay Pro עומד על כ-4.5 מיליון מטופלים.

התאמת מכשירי שמיעה

זמן התאמת מכשיר שמיעה מושפע מהימצאות שעווה בתעלת האוזן, שאינה מאפשרת לקיחת מידות. EarWay™ Pro שיסופק לאודיולוגים יאפשר התאמת מכשיר שמיעה במקום. פירוש הדבר מניעת הפסדים עבור המטופל ואפשרות לטיפול יעיל ומשתלם, הן עבור פציינטים והן עבור מערכת הבריאות.

לדוגמה, בשנת 2017, 68,681 מטופלים שהופנו להתאמת מכשיר שמיעה אצל אודיולוג לא השלימו את התהליך, בעוד ש-46,505 בלבד השלימו אותו, לפי נתוני הNHS אנגליה. באמצעות הנגשת הטיפול בחילוץ שעוות האוזן EARWAYS MEDICAL נותנת מענה לבעיה שמשפיעה על אוכלוסייה עצומה. 

מתחרים


אירוויז מדיקל נערכת לתחרות בשני שוקי היעד:
1. השוק המקצועי: רופאי אא"ג (ENT) משתמשים במוצרים אשר דורשים ציוד טכני יקר. בטיפולים אלו נעשה שימוש בבוכנות המקושרות לסיבוכים חמורים.
2. שוק הטיפול הביתי: מציע מגוון רחב של פתרונות. במקרה הטוב, הם אינם יעילים, במקרה הגרוע יותר, הם עלולים לגרום מגוון של נזקים רפואיים (כגון ניקוב עור התוף, העלול להוביל לזיהום האוזן התיכונה וסיבוכים נוספים). שיטות מסוימות אף נאסרו על ידי ארגונים רגולטוריים רשמיים, בשל הסיכון לנזק קליני (קיסמי אוזניים).

 

I. השוק המקצועי
שיטות קיימות

מטופל הסובל מחסימת צרומן יכול לבחור באחד משלושת סוגי אנשי המקצוע הבאים:
1. מומחה אף אוזן גרון (ENT)
2. רופא כללי
3. אודיולוג

1. רופאי אף אוזן גרון - הכלים והשיטות שבאמצעותם הם מבצעים את ההליך הם: מכשיר שאיבה או מלקחיים, קורטה, לופ או וו, אשר דורשים כולם מיומנויות גבוהות ואמצעים חזותיים יקרים כגון מיקרוסקופ (שעלותו 20,000 דולר לפחות). ההליך עשוי להיות ארוך, כואב, ועלול לגרום פציעות וסיבוכים לתעלת האוזן של המטופל או לעור התוף.
2. רופא כללי (רופא משפחה ואחיות) - הנוהל מבוצע בעיקר בשטיפה באמצעות מים. הליך זה הוא ארוך (עשוי להימשך עד 30-40 דקות), לא נוח ובלתי נעים. ההליך ידוע ככרוך בסיכוי גבוה לסיבוכים כגון טינטון וניקוב עור התוף. 
רופאי ילדים - בדרך כלל אינם מטפלים בהצטברות שעווה באוזן, ולכן ילד עם דלקת אוזניים שלא ניתן לזהות עקב שעווה החוסמת את תעלת האוזן, יופנה לרופא אא"ג לטיפול.
3. אודיולוגים - מבצעים בדיקות שמיעה שגרתיות. במקרים של חסימת שעווה באוזן, מוסמכים להסרת צרומן במדינות מסויימות. במקרים בהם אודיולוגים אינם מוסמכים, הם נדרשים להפנות את החולה לרופא אא"ג להסרת שעוות האוזניים (בישראל וברוב מדינות אירופה).

II. השוק הצרכני / OTC (ללא מרשם)

כיום עומדות בפני הצרכן האפשרויות הבאות:
1. קיסמי אוזניים - נחשבים מסוכנים (מובילים לאלפי פציעות וביקורים בחדר מיון מדי שנה) ואסורים על ידי ה-FDA לשימוש בתעלת האוזן.
2. טיפות אוזניים – בעלות רמות שונות של יעילות בהתאם לרכיבים וסוג שעוות האוזניים. כולן דורשות טיפולים ארוכים שאורכם בין מספר ימים לשבוע, ולאחר מכן הן לרוב מלוות בהליך שטיפה אצל רופא המשפחה.
3. סיכות, קליפים - באינטרנט ניתן למצוא "הדרכות" כיצד להסיר חסימת צרומן בעזרת אמצעים ביתיים. אמצעים אלה מסוכנים מאוד, ויכולים לנקב בקלות את עור התוף.
4. נרות הופי אלטרנטיביים - נרות אלה, למרות האמונה הרווחת, אינם יעילים ומסוכנים ביותר.
5. מכשירים מכניים מתחרים, כגון: oto-tek loop, clinear, oto-tip, smart swab, לכולם יעילות נמוכה מאוד והם אינם בטוחים (עלולים להוות סיכון היות והם דוחפים את שעוות האוזניים לכיוון עור התוף).
6. WaxVac - מכשיר טיפול ביתי באמצעות מיקרו-שאיבה / ואקום שאינו יעיל ואשר נאסר לשימוש בארה"ב על ידי ה-FDA.

 

 

מודל עסקי

אסטרטגיית ה-Go to market של אירוויז מדיקל היא להגיע ראשית לרופאי האא"ג ולזכות לאישורם ולתמיכתם. עם רופאי האא"ג כשגרירים, ועל סמך עדויות קליניות וניסיון, החברה פונה בשלב זה לשאר גורמי הבריאות המוסמכים לבצע הסרת שעוות אוזניים. ארגוני הבריאות הלאומיים (למשל NHS, בריטניה) מתמקדים במציאת פתרונות פשוטים ונגישים להסרת שעוות אוזניים.
בעזרת מינוף הנתונים הקליניים ומובילי דעת הקהל המקצועיים (KOLs), החברה תמשיך במהלך החדירה לשוק הצרכני עם .EarWay ™ HomeCare

 

 

 

מודל הכנסות
שוק מקצועי: אביזר לשימוש חד פעמי. מכירה באמצעות מפיצי מכשירים רפואיים.
שוק טיפול ביתי, OTC: חבילה של אביזרים לשימוש יחיד, עם ידית רב שימושית.
• מכירות ראשונות באמצעות מפיצים קיימים לרשתות בתי המרקחת
• הגדלת היקף המכירות באמצעות רשתות פארמה גדולות (לדוגמה, CVS, Walgreens, Boots וכו')
• מיזמים משותפים עם חברות מכשירי שמיעה ומרפאות

הישגים עד כה

I. הפצה והסכמים

 • אירוויז מדיקל מתחילה כעת במסחור EarWay™Pro באירופה
 • בדיקת שוק ראשונית והשקה מבוקרת: בריטניה, סקנדינביה, פולין וצרפת
 • בשלבים מתקדמים של חתימת הסכמים סופיים עם מפיצים אחרים באיחוד האירופי
 • משא ומתן ראשוני בשוק האמריקני עם בי"ח אוניברסיטאי
 • בדיונים ראשוניים עם חברות מוצרי צרכנות מובילות בעולם לשותפויות אסטרטגיות

II. מחקרים קליניים

 

III. אישורים רגולטוריים

 • אירוויז מדיקל היא חברת מכשור רפואי בעלת אישור ISO 13485
 • קו המוצרים של החברה הינו בעל אישור CE
 • מכשירי אירוויז מדיקל קיבלו את אישור התקן הרפואי של משרד הבריאות הישראלי (AMAR)
 • קבלת אישור FDA צפויה עד סוף 2018
אסטרטגית האקזיט

הדרך להצלחה


1. שלב I - הקמה

 • יצירת מודעות וביסוס המותג כפתרון חדשני לבעיה
 • השגת היענות ואישור מצד מובילי דעת קהל בתחום האף-אוזן-גרון
 • זיהוי מפיצים רלוונטיים באיחוד האירופי
 • חתימת הסכמים וכניסה הדרגתית לשוק (השקה רכה) באמצעות מפיצים
 • הכנת הקרקע לקראת אישור מטעם ארגוני בריאות ממשלתיים בחלקי העולם השונים
 • איתור ויצירת שותפויות בכל אזור גיאוגרפי עם ארגונים רלוונטיים בדרך להכרה, חדירה לשוק ומכירות
 • תהליך שיווק ממוקד וכתוצאה מכך השגת לקוחות ראשוניים באמצעות בדיקות שוק של ™EarWay Pro באיחוד האירופי

2. שלב II – פריצה

 • השקת ™EarWay Pro באיחוד האירופי
 • הרחבת הפעילות בשיתוף מפיצים בעמדות מפתח בתחום, בעלי ניסיון בהחדרת מוצרים חדשים לשוק
 • עבודת התשתית של ביסוס אירוויז, בדיקות שוק ואישורי ארגוני הבריאות הממשלתיים יעודדו צמיחה במכירות
 • הרחבת הפעילות באיחוד האירופי וחדירה לשוק האמריקאי תאפשר הגדלת ערוצי המכירה
 • פנייה לחברות צרכניות לשיתוף פעולה ויצירת שותפויות אסטרטגיות
 • הרחבת שיתוף הפעולה באופן מתמשך עם ארגונים רלוונטיים ועריכת מחקרים קליניים, אשר יוכיחו את יעילות, כדאיות ויתרונות מוצרי אירוויז


3. שלב 3 - צמיחה

 • ספקי שירותי הבריאות, דוגמת קופות החולים, מבקשים לפשט הליכים ולהחזיר את הכוח לידי המטפלים הראשוניים – רופאי משפחה, אחיות ואודיולוגים יעברו לשימוש ב-EarWay Pro וכתוצאה מכך יגדל היקף המכירות
 • חדירה לשוק הצרכני - השקת ה-EarWay HomeCare תספק פתרון מהפכני עבור צרכני OTC (מוצרים ללא מרשם) ותחולל צמיחה משמעותית במכירות

 

מרוץ אחר מוצרים חדשנים רפואיים מגובי מחקר 

על פי דו"ח PWC, חברות התרופות המסורתיות הגדולות והחברות הצרכניות הגדולות בשוק ה OTC -(הOver The Counter) , כמו גם חברות שוק מוצרי הצריכה המהירים (Fast-Moving Consumer Goods - FMCG), נמצאות במירוץ במטרה להביא לשוק מוצרים נוספים, המגובים במחקר מדעי ובאישורים רגולטוריים. חברות אלה מחפשות חדשנות מחוץ לארגונים שלהן.

אירוויז מדיקל המציעה חדשנות בקטגורית הטיפול באוזן, בהתבסס על ממצאים קליניים ובחסות ספקי שירותי הבריאות, מתאימה באופן טבעי לשותפות רווחית עם חברות אלו.

 

"פיתוח עסקי גלובלי ורישוי הוא מרכיב מרכזי באסטרטגיה שלנו. על מנת לספק טיפולים משני-חיים עבור אתגרים בריאותיים שלא נפתרו, תמיד נרדוף אחר חדשנות. אנו מחפשים ללא הרף שיתופי פעולה חדשניים לבניית בריתות אשר יוצרות ערך עבור הבריאות העולמית " – ציטוט מהאתר של חברת התרופות מוצרי הצריכה SANOFI

ציר זמן - השלבים הבאים

שימוש בכספי הגיוס
 • מו"פ – השלמת פיתוח וייצור מוצרי EarWay™ Pro ו-EarWay™ Homecare
 • רגולציה
 • פטנטים
 • מחקרים קליניים
 • פיתוח עסקי
 • מחקרי שוק
 • הגדלת היקף השיווק והמכירות
 • כוח אדם
 • התחלת פעילות EarWay™ Optic

הצוות

ד"ר אמיר קרייצר
מייסד, מנכ"ל, סמנכ"ל פיתוח
ביוגרפיה
ד"ר אמיר קרייצר הינו מומחה בתחום הביו-חומרים, יזם וממציא בתחום המכשור הרפואי. בעל ניסיון מוכח בניהול ופתרון בעיות בסביבות תעשייתיות ומדעיות כאחד. ד"ר קרייצר רכש מומחיות רבה בהנדסת חומרים פולימריים לשימוש רפואי, פולימרים ביו-קולטים (bio-resorbable) וצמנטים, ביו-חומרים (biomaterials), שחרור תרופות מבוקר והנדסת רקמות. כמו כן, הוא בעל ניסיון עשיר בטכנולוגיית מכשור רפואי, פיתוח מוצרים, ייצור ומסחור, ועמידה בדרישות רגולטוריות - הן בארה"ב והן באירופה. בעבר, ייסד וכיהן כמנכ"ל אוגמה - חברת ביו-חומרים אשר פיתחה תחליפי עצם מבוססי צמנט להשתלה. אמיר הוא בעל תואר שלישי (Phd) בהנדסה ביו-רפואית; MBA באסטרטגיה ויזמות; MSc בהצטיינות במדע והנדסת חומרים - ביו-חומרים ושתלים רפואיים, ו-BSc בהנדסה מכנית, בקרה ורובוטיקה - כולם מאוניברסיטת תל-אביב.

 • מייסד
יעל קרלין
General Manager
ביוגרפיה
לגב‘ יעל קרלין ניסיון בינלאומי נרחב באקו-סיסטם של עולם הסטארט-אפים, לצד ידע מקיף בתעשיית מדעי החיים. מאז 2008, יעל מייעצת לסטארט-אפים בנושאי אסטרטגיה, פיתוח עסקי וגיוס הון. גב‘ קרלין מצטיינת ביצירת שותפויות, יצירת מו"פ והסכמי רישוי, מסחור, מיזמים משותפים ורכישות. כיהנה בתפקידי שיווק ומכירות בחברות קורדיס וג‘ונסון אנד ג‘ונסון - הן בישראל והן בבלגיה, והובילה את הפעילות השיווקית של סטארט-אפ אמריקאי. לפני כן, ניהלה את מרכז הסטארט-אפ במכון הייצוא הישראלי, ומילאה תפקיד כמנהלת שיווק ופתוח עסקי טכנולוגי (tech matchmaking) בארנסט אנד יאנג ישראל. יעל בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון, ישראל, והינה דוברת אנגלית, צרפתית ועברית באופן שוטף.

 • עובד מפתח
ד"ר אודי קצנל
ביוגרפיה
ד"ר אודי קצנל הוא מומחה לאוטולרינגולוגיה, וראש שירות האוטולוגיה ותוכנית השתל השבלולי במחלקה לאוטולרינגולוגיה, ניתוחי ראש וצוואר, במרכז הרפואי קפלן ברחובות, הפועלת בשיתוף עם הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית ירושלים. תחום העניין שלו הוא הטיפול במחלות אוזניים ושיקום שמיעה בקרב אנשים עם אובדן שמיעה וחירשות. ד"ר כצנל פעיל בענף הרפואה מאז 1995, ובילה שנתיים באוקלנד ניו זילנד ומלבורן, אוסטרליה, במהלכן עסק בניתוחי אוזניים ושיקום שמיעה כרופא עמית. משמש מרצה בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית, ומרצה בנושא ניתוחי אוזניים בכנסים בינלאומיים. בנוסף, פרסם מאמרים מקצועיים רבים.

 • יועץ
ד"ר אוהד חילי
ביוגרפיה
ד"ר אוהד הילי הוא מנתח ראש וצוואר, ומשמש ראש מחלקת כירורגית האוזן במחלקת האף, אוזן וגרון בבית החולים רבין, הפועל בשיתוף עם אוניברסיטת תל אביב. לאחר שקיבל את התואר הרפואי בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, ולאחר שסיים את התמחותו במחלקת האף, אוזן וגרון בבית החולים רבין, השלים ד"ר הילי את התמחותו בניתוחי אוזניים, נוירו-אוטולוגיה וניתוחי בסיס הגולגולת באוניברסיטת טורונטו, אונטריו, קנדה. הוא חבר באיגוד הרפואי הישראלי, איגוד רופאי האף-אוזן גרון וניתוחי הראש והצוואר, וחבר האגודה הישראלית לנוירולוגיה. תחומי העניין הייחודיים של ד"ר הילי כוללים: ניתוח לשיקום אובדן שמיעה: שתלי שבלול; שתלים באוזן התיכונה; שתלי עצם; ניתוחי בסיס הגולגולת; ונוירומה אקוסטית. תחומי המחקר שלו הינם סרטן הראש והצוואר, שתלי שבלול, והדמיית זווית צרבלופונטינית.

 • יועץ
אוליביה למברט
ביוגרפיה
מר למברט הוא אודיולוג בעל ניסיון רב ומומחה בתחום אביזרי השמיעה, אשר טיפל במגוון בעיות הקשורות לשמיעה, כולל חירשות וטיניטוס. מר למברט הוא הבעלים של חברת Audition Comfort SPRL - אותה הקים בבריסל בשנת 2007. החברה מפיצה אביזרי שמיעה ואביזרים להגנה על השמיעה, ומספקת לחולים את הפתרונות העדכניים והחדשים ביותר לשיקום שמיעה. מר למברט פעיל גם בבתי חולים אוניברסיטאיים רבים בבריסל ובסביבתה. הוא הצטרף לצוות לאחר שהכיר בחשיבות המוצרים של אירוויז מדיקל עבור חולים הנעזרים באמצעי ואביזרי שמיעה. מר למברט למד אודיולוגיה באוניברסיטת ליברה מארי-האפס, והשתתף בתכנית היזמות של Solvay.

 • יועץ

משקיעים 14

משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
5
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
4
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
11
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו