מפרסם: Yaniv Shiryon
CEO
שתפו

ExitValley

2018 הייתה עוד שנת שיא לExitValley. יצרנו את מנגנון ההשקעה המתקדם בעולם, חגגנו גיוסים בסך 20 מיליון$, 3 אקזיטים והנפקה, השקנו שוק משני ועבדנו לצד קרנות וחממות מהמובילות בעולם. כעת, לאחר שורת הצלחות והסדרת הרגולציה, אנו מוכנים לדבר הבא–The Next Exchange.

0%

מיעד גיוס

35

יחידות נותרו

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Round A
קטגוריה:פיננסים
•  מינימום השקעה 25,000$    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

ExitValley היא פלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל

2018 הייתה עוד שנת שיא ל-ExitValley. גייסנו 10 מיליון דולר ל 22 סטארטאפים, יותר מפי שניים מיתר פלטפורמות ההשקעות בישראל ביחד.

הובלנו את גיוס הקראוד הגדול בישראל אי פעם, עם גיוס 2 מיליון דולר לחברת VRHealth, חברת Heramed שגייסה דרכינו הפכה לחברת הקראוד הראשונה שהנפיקה בבורסה (ASX).

עם אחיזה ב-60% מנתח השוק, הובלה במספר הגיוסים ובסכומי גיוס והנפקה אחת כבר באמתחתנו, ExitValley מוכיחה שוב שהיא פלטפורמת ההשקעות המובילה והמצליחה בישראל.

 

פעילות שוק ההשקעות במגמת צמיחה עולמית עצומה

באנגליה בשנת החולפת, יותר מ-400,000 משקיעים השקיעו 630 מיליון דולר ב-430 מיזמים.

שוק ההשקעות העולמי צומח ב-200% מדי שנה!

כשנה לאחר הסדרת הרגולציה ולאחר שנרשמות מספר הצלחות, כדוגמת הנפקות ואקזיטים, נרשמת צמיחה של 500%!

וזה בדיוק המקום שבו נמצא שוק ההשקעות בישראל. אנו מצויים כעת בפתחה של שנת הפריצה! לאלפי המשקיעים מהארץ ומהעולם, שכבר השקיעו בסטארטאפים ישראלים, צפויים להצטרף עוד עשרות אלפי משקיעים ומספר הולך וגדל של סטארטאפים אשר יפנו לגיוס באמצעות פלטפורמות השקעות.

2019 – צפויה להיות שנת צמיחה חסרת תקדים

שוק ההשקעות הישראלי, אותו הקימה ומובילה ExitValley, מציג צמיחה עקבית של 200% מדי שנה, אך זהו רק קצה הקרחון! הוכחנו שחברות טובות פונות לגייס השקעה דרכינו, יותר ויותר גופי השקעה מקצועיים: חממות, אנג'לים וקרנות השקעה בוחרים להשקיע יחד עם אקזיטוואלי ויותר ויותר משקיעים שפונים לפלטפורמות השקעות –. הסדרת הרגולציה בתחום ההשקעות, צמיחה מואצת של השוק, הזדמנויות בשווקים חדשים, והישגים חסרי תקדים של חברות שגייסו דרך פלטפורמות ההשקעות, מציגים באופן ברור את כיוון הצמיחה הצפוי לשנת 2019.

ExitValley ממשיכה להוביל את השוק קדימה

הצוות שלנו הוא באמת צוות מנצח, צוות אשר הוכיח את יכולתו להחדיר את הרעיון לשוק, להוביל את השוק ולהגדיל בצורה משמעותית את היקפי הפעילות. מה שהחל כחזון וחלוציות, הוא היום חברה צומחת בשוק אשר אותו אנחנו יזמנו והובלנו.

הצוות שלנו מורכב ממנהלים בכירים ועתירי ניסיון, שהובילו חברות, יצרו שווקים חדשים, הקימו חברות ורשמו שורת אקזיטים מוצלחים. יו״ר החברה ירון אדלר, מייסד ומנכ״ל  IncrediMail, חברת ה-B2C הישראלית הראשונה שהונפקה בנאסד"ק. מנכ״ל החברה יניב שריון, לשעבר מנכ״ל 'תמיר פישמן תגמול עובדים' (זאת הגדרת התפקיד המדויקת שיניב ביקש?), הוביל את החברה בשוק FinTech חדש לחלוטין, דרך ביסוס השוק והחברה, צמיחה בסדר גדול משמעותי, ועד לרכישתה על ידי IBI בכמה עשרות מיליוני דולרים.

יש בידינו את כל הכלים, הניסיון והמחויבות להמשיך להוביל ולפתח את פלטפורמות ההשקעות לשלב הבא -

 

The Next Exchange

נרחיב את הכלים העומדים בפני משקיעים וחברות בפלטפורמה: ניהול השקעות, ניהול משקיעים:הצבעות ועדכונים, ושוק משני.

כעת, אנו נמצאים רגע לפני השקת "רכז ההצעה" לעסקים והכלים הבורסאיים – The Next Exchange, אנו מזמינים אתכם להשקיע בנו, ולהיות חלק מהדבר הגדול הבא, כשותפים של ExitValley – פלטפורמת ההשקעות המובילה בישראל.

Geektime

גלובס

וואלה!

פיצ'

הרעיון

מי אנחנו

ExitValley היא פלטפורמת השקעות מבוססת מניות, אשר שינתה לחלוטין את חוקי המשחק של עולם ההשקעות בסטארטאפים. ExitValley יצרה מציאות חדשה שבה יזמים מצוינים יכולים לגייס כסף באופן הוגן ופשוט, תוך כדי מתן האפשרות לכל אחד ואחת להשקיע בסטארטאפים האלה בתמורה למניות, להיות שותפים אמתיים ועל ידי כך להיות חלק מההצלחה. התחלנו עם חזון ואמונה, צעדנו את הצעדים הראשונים בשטח, יצרנו שוק חדש עם אינסוף הזדמנויות וייסדנו חברה צומחת בשוק אותו יזמנו והובלנו.

הרעיון

שוק ההשקעות בסטארטאפים חווה תנופה אדירה. בשלושת השנים האחרונות, יותר חברות מגייסות יותר כסף מכמות גדולה יותר של משקיעים. ExitValley צמחה באופן אורגני ב-200% משנה לשנה ומובילה את השוק הישראלי. כעת, לאחר שורה של הצלחות, אנו עומדים להרחיב את היקף פעילותנו.

אנו מצויים כעת בפתחה של שנת הפריצה! לאלפי המשקיעים שלנו מהארץ ומהעולם, שכבר השקיעו בסטארטאפים הישראלים, צפויים להצטרף עוד עשרות אלפי משקיעים השנה, יחד עם כמות הולכת וגדלה של סטארטאפים אשר יפנו לגיוס באמצעות פלטפורמות השקעות.

הפכנו את מהפכת הסטרטאפ ניישן לכזו שנגישה לכל אחד ואחת. ההשקעה בסטארטאים תורמת לצמיחת הכלכלה, ההון שמגוייס מהציבור יוצר מקומות עבודה חדשים ומהווה מנוע צמיחה למשק הישראלי. קהילת המשקיעים של ExitValley מחזקת את הכלכלה הישראלית!

 

מה עשינו ב-2018?

בשנה החולפת, גויס בשוק ההשקעות הישראלי סכום שיא של 16 מיליון דולר ל-26 חברות.

ExitValley, הפלטפורמה המובילה בישראל, אוחזת בנתח של 60% משוק זה, עם 10 מיליון דולר שגויסו ל-22 חברות, יותר מפי 2 מיתר הפלטפורמות בישראל גם יחד. בין חברות הטכנולוגיה שגייסו אצלנו ניתן למצוא חברות עם טכנולוגיה פורצת דרך בתחומי החקלאות, רפואה, תחבורה, תיירות ועוד.

הישגי שנת 2018

 • גייסנו לחברות חדשניות בשיתוף כמה מגופי ההשקעות המובילים במשק, ביניהם: חממת TRENDLINES חממת ה BIO המובילה בישראל, אשר מתמחה בהשקעות בתחומי המכשור הרפואי והחקלאות, השקיעה יחד עם משקיעי ExitValley בחמישה מיזמים פורצי דרך – , Hargol Foodtech, Omeq Medical  ,Eden Shield, Escala Medical ו-Core Bone .
 • הנפקה ראשונה - חברת Heramed, שגייסה ב-ExitValley  יותר מחצי מיליון דולר, הונפקה בבורסה האוסטרלית (ASX). החברה, שמייצרת מכשיר ביתי למעקב הריון המוגן על ידי פטנט, הונפקה לפי שווי של 17.5 מיליון דולר ומאז ההנפקה צמחה החברה בעשרות אחוזים!
 • הצגנו צמיחה אורגנית של 200%. הצוות המנצח של ExitValley ממשיך להוביל את שוק ההשקעות, זו השנה הרביעית ברציפות. יצרנו את קהילת המשקיעים הגדולה בישראל, שעד כה השקיעה 20 מיליון דולר ב-51 קמפיינים. יתרה מכך, כ- 40% מהמשקיעים שלנו ביצעו לפחות 2 השקעות בפלטפורמה!

מה אנו עומדים לעשות?

הרחבת הפעילות

אנו נמשיך להוביל את שוק ההשקעות בישראל ונעשה זאת בגדול. נגדיל את מספר הסטארטאפים המגייסים, את מספר המשקיעים בקהילה שלנו, את סכומי ההשקעה, כפי שעשינו בכל אחת משלוש השנים האחרונות.

מתוך מאות הסטארטאפים שאנו בוחנים, נבחר את המיזמים הבשלים ביותר, חברות אשר עברו כברת דרך, ועמדו ביעדים משמעותיים.

 

השקת השוק המשני

אנו מבינים כי נזילות מניותיהם של המשקיעים היא דבר משמעותי ואטרקטיבי עבורם. לכן, פיתחנו מערכת ייחודית לשוק משני, אשר מהווה מקום מפגש בין משקיעים פוטנציאלים לבעלי מניות קיימים. השקת השוק המשני של ExitValley תביא לצמיחה במספר המשקיעים, תייצר ערך עבור המשקיעים ותאפשר לחברות פרטיות רבות להירשם בו למסחר.

בעולם כיום, ישנן פלטפורמות השקעות בודדות בלבד אשר ברשותן קיים פתרון דומה.

 

רכז הצעה

לראשונה מזה עשרות שנים, שינוי חקיקה וכניסתן לתוקף של תקנות חדשות שנקבעו על ידי הרשות לניירות ערך יאפשרו לפלטפורמות השקעות המונים בישראל לפעול בצורה נרחבת. במדינות בהן שונתה החקיקה, השקעות ההמונים תופסות נתח נכבד בשוק ונמצאות בצמיחה מואצת (לדוג' אנגליה וארה"ב).

בחודשים הקרובים, יושלמו ההכנות לקראת השקת מסלול "רכז ההצעה" של ExitValley. מודל זה מאפשר השקעות המונים ממספר רב של משקיעים, עם סכומי השקעה נמוכים. כעת, כל אחד יכול להפוך לבעל מניות בחברה, עם הזדמנויות השקעה בגובה מאות שקלים בלבד. כמו כן, הזדמנות זאת תפתח אפיקי גיוס עבור חברות רבות, כגון עסקים קטנים ובינוניים, ועוד.

 

השקת כלי ניהול מתקדמים למשקיעים וחברות

בצעד ייחודי וחדשני, אנו נרחיב את הכלים העומדים בפני משקיעים וחברות בפלטפורמה: ניהול השקעות, ניהול משקיעים - הצבעות ועדכונים, שוק משני, וכלים בורסאיים פורצי דרך – The Next Exchange.

הצוות

ירון אדלר
יו"ר הדירקטוריון
ביוגרפיה
ירון הקים את IncrediMail בשנת 1999 (שהפכה ל- Perion, בעבר חברת האינטרנט הגדולה בישראל), שימש כמנכ"ל החברה מעל ל- 8 שנים, והוביל אותה להנפקה מוצלחת בנאסד"ק. ירון הוא מומחה לסטארטאפים ובמהלך העשור האחרון הוא משקיע, משמש כדירקטור ומייעץ לעשרות חברות. ירון תומך נלהב של עולם ההשקעות ובעל ניסיון יזמי עצום.ירון מביא עימו את החזון, הכלים, הניסיון והמחויבות להמשיך להוביל ולפתח את ExitValley ואת עולם השקעות ההמונים בישראל.

 • יו''ר הדירקטוריון
יניב שריון
מייסד ומנכ"ל
ביוגרפיה
עם אקזיט מוצלח באמתחתו, יניב הוא מהמנהלים המנוסים והמצליחים בשוק הפיננסים הישראלי. יניב ניהל את בית ההשקעות תמיר פישמן, המספק מגוון שירותים ומוצרים פיננסיים לחברות ומשקיעים, והביא אותו לצמיחה משמעותית ולאקזיט מרשים. יניב ייסד את ExitValley, מתוך הבנה עמוקה של שוק הפיננסים יחד עם חזון מגובש לגבי העתיד. יניב הוביל את החברה לצמיחה אקספוננציאלית עם גידול שנתי ממוצע של 200%. כמו כן, לקח חלק מרכזי בקידום רגולציית השקעות ההמונים בישראל. כעת, הופך יניב את החזון למציאות עם השקת כלים פיננסיים מתקדמים שישלימו את המהפכה בתחום ניהול ההשקעות, הגיוסים ושוק ההון.

 • מייסד
עודד פדרבוש
יועץ עסקי
ביוגרפיה
לעודד ניסיון רב בליווי חברות צעירות וסלילת הדרך עבורן לשלבים מתקדמים. עודד הקים את חברת We group בשיתוף עם ירון אדלר. החברה מייעצת ומלווה סטארטאפים בכל שלבי הגיוס והפיתוח. כמו כן, עודד הוא משקיע סדרתי עם מספר אקזיטים באמתחתו. הניסיון העצום של עודד בזיהוי מגמות ושווקים צומחים, מסייעים ל-ExitValley להיות פורצת דרך ומובילה.

 • יועץ
שחר שרגא
מייסד וסמנכ"ל מערך חברות מגייסות
ביוגרפיה
שחר הקים את מערך החברות המגייסות באקזיטוואלי, ובכך ייסד למעשה את תחום הגיוס לסטארטאפים בתעשיית השקעות ההמונים. שחר הוא מומחה בניהול גיוסי הון מקוונים, החל משלבי ההקמה, דרך ניהול הקמפיין וכלה בהשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי. תחת ניהולו של שחר, גייסה ExitValley למעלה מ-20 מיליון $ לכ-50 חברות, כאשר רובן, ממשיכות לגדול ולצמוח. כעת, מקים שחר את פעילות ההשקעות של אקזיטוואלי במסלול "רכז הצעה", מסלול אשר יתמקד בגיוסים לעסקים קטנים ובינוניים.

 • מייסד
יואל אטדגי
סמנכ"ל טכנולוגיות
ביוגרפיה
יואל חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות. יואל הגה, יזם ויצר את הפלטפורמה הטכנולוגית של ExitValley, יחד עם הכלים הבורסאיים פורצי הדרך שלה. יואל מוביל את תחום החדשנות והפיתוחים בחברה. ליואל יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי, כמשקיע וכמנהל פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות.

 • מייסד
ניר מי-טל
מייסד וסמנכ"ל שיווק
ביוגרפיה
ניר הוא איש שיווק מנוסה אשר מתמחה בניהול מחלקות שיווק על כל מרכיביהן – החל בתוכן, דרך דיגיטל וכלה ב-PR. ניר הקים את מחלקת השיווק בחברה, ובכך ייסד למעשה את תחום שיווק השקעות ההמונים בישראל. בנוסף, הוא תכנן והוביל את מערך השיווק הגלובלי של החברה, אשר מיצב את ExitValley כפלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל, במשך 4 שנים ברציפות. כעת, יוביל ניר את החברה לעבר האתגרים הבאים שלה – השקת השוק המשני, תכניות האפליאציה, והכלים הבורסאיים פורצי הדרך.

 • מייסד
מתן בניהו
מנהל פיתוח עסקי
ביוגרפיה
מתן מנהל את תחום הפיתוח העסקי ואת שיתופי הפעולה האסטרטגיים ב ExitValley. מתן פועל בשיתוף פעולה עם הגופים המובילים בשוק, ויוצר קהילה של שותפים ומומחים אשר תורמים להצלחת החברות המגייסות.

שי לוי
מנהלת שיווק ומכירות - חברות
ביוגרפיה
שי מנהלת את תחום השיווק והמכירות לחברות מגייסות. שי מגייסת חברות ועובדת בשיתוף פעולה עם קרנות, חממות, מתחמי עבודה ועוד. שי אחראית על הקשר ההדוק של ExitValley עם קהילת היזמות בישראל. פעילותה של שי מייצרת עשרות בקשות לגיוסים מדי חודש!

עדן פוזין
מנהלת Deal Flow
ביוגרפיה
עדן אחראית על מערך ה "Deal Flow" בחברה – מערך האיתור והמיון של חברות מתאימות לגיוס. עדן מלווה את החברות החל משלב בדיקת הנאותות, דרך ניהול ההיבטים המשפטיים ועד לתחילת תהליך הקמת הקמפיין. עדן פוגשת עשרות חברות בכל חודש, ודואגת לבחור את הטובות והמתאימות ביותר. בנוסף, עדן מנהלת את מועדון ה-Alumni של ExitValley – מועדון היזמים שגייסו בהצלחה, ואת שירותי הנאמנות של ExitValley (Nominee Services).

דניאל בן ישי
ראש תחום הסטארטאפים
ביוגרפיה
דניאל מוביל את תחום ההשקעות בסטראטאפים בחברה ואת מועדון המשקיעים של ExitValley. לדניאל ניסיון רב בניהול גיוסים במגוון תחומים. כראש תחום הסטארטאפים בחברה, דניאל אמון על ליווי היזמים החל משלב ההקמה, דרך ניהול הקמפיין ועד להשלמת הגיוס.

גיל רם
מנהל קשרי משקיעים
ביוגרפיה
גיל הקים את מועדון המשקיעים של ExitValley, מועדון המשקיעים הגדול ביותר בארץ. גיל עוסק בניהול הקשר עם חברי קהילת המשקיעים הגלובלית של החברה ומסייע לה ביצירת תיק השקעות מגוון.

שי דיל (משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר)
יועץ משפטי
ביוגרפיה
שי דיל הוא שותף במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר בתל-אביב, מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ. שי הצטרף למשרד בשנת 2000. שי מומחה לדיני חברות, היי-טק, עסקאות מסחריות, בנקאות וקניין רוחני, והיה מעורב בעסקאות היי-טק רבות, הכוללות מימון פרטי וציבורי, רכישות, ועסקות טכנולוגיה. לשי התמחות ספציפית בהיבטים המשפטיים של מימון ההמונים, פלטפורמות השקעות והלוואות עמית לעמית.

משקיעים

היו הראשונים להשקיע

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו