ExitValley

להיות שותפים בעלי מניות בפלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל

לאחר שייסדה את שוק ההשקעות האינטרנטיות בסטארט-אפים ובמיזמים ישראלים, ExitValley יוצאת לגיוס נוסף ומאפשרת לכולם להצטרף כבעלי מניות לפלטפורמת ההשקעות המצליחה והצומחת בישראל, שממשיכה לשבור שיאים בדרכה להפוך לאחת הפלטפורמות המובילות בעולם.

266% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: Shahar Shraga
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
פיננסים

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פלטפורמת ההשקעות המצליחה והצומחת בישראל, בעלת המספרים הגבוהים ביותר בשוק

ExitValley היא פלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל אשר מובילה את השוק עם מספר הגיוסים הגדול ביותר, סכומי הגיוס הגבוהים ביותר וקהילת המשקיעים הגדולה בארץ. במהלך השנתיים האחרונות החברה מציגה צמיחה יוצאת דופן בכל המדדים - כמות החברות המגייסות, סכומי הגיוס, כמות המשקיעים הרשומים וההכנסות. 

הנתונים המלאים מופיעים בפרק הפיננסי של הקמפיין, לבעלי הרשאה בלבד.

 


ExitValley ייסדה את תחום ההשקעות האינטרנטיות ומאז, ממשיכה לשבור שיאים 

כמייסדית ומובילת תחום ההשקעות האינטרנטיות בסטארט-אפים בישראל, ExitValley מחזיקה ברקורד יוצא דופן של הצלחות והישגים, ובהם: 

הנתונים המלאים מופיעים בפרק הפיננסי של הקמפיין, לבעלי הרשאה בלבד.

 

מודל עסקי מנצח המבוסס על מגוון פלטפורמות טכנולוגיות

לאקזיטוואלי מודל עסקי מגוון המורכב ממספר רב של ערוצים המניבים הכנסות לאורך מסלול החיים של החברות המגייסות, החל משלבי הקמת קמפיין הגיוס, דרך הגיוס ובהמשך חיי החברה שלאחר הגיוס. בין רכיבי המודל ניתן למנות את: עמלות הקמת הקמפיין ושירותי התוכן, עמלות השיווק, עמלות הגיוס, פלטפורמת ניהול בעלי המניות ושירותי הנאמנות, ועוד.

הנתונים המלאים מופיעים בפרק הפיננסי של הקמפיין, לבעלי הרשאה בלבד.

 

ExitValley היא שחקן פיננסי חשוב אשר ממשיך לצמוח גם בתקופת הקורונה

בעולם בו הגופים הפיננסיים המסורתיים מאבדים גובה, ExitValley מוכיחה עצמה כשחקן משמעותי הנותן את המענה הנדרש גם לחברות המגייסות הון וגם לציבור המשקיעים שמחפש מגוון כלי השקעה חדשניים. ExitValley וחברות הפורטפוליו שלה עושות כותרות בתקופת הקורונה:

 

הבית של הסטארט-אפים הטובים בישראל – להשקיע נכון במיזמים וחברות טכנולוגיה

ExitValley חרטה על דגלה להביא לקהילת המשקיעים שלה הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בחברות טכנולוגיה מעולות וכך ממשיכה לעשות. במהלך החודשים האחרונים 6 מחברות הפורטפוליו שלנו השלימו סבבי גיוס מתקדמים, בסכומי גיוס משמעותיים, ובכך הצטרפו לחברות פורטפוליו רבות שלנו שכבר ביצעו סבבי גיוס מתקדמים מקרנות ומשקיעים מובילים.

 

שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופי השקעות, מדיה וטכנולוגיה המובילים בישראל

ExitValley הקימה רשת ענפה של שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופי השקעות וטכנולוגיה מהגדולים והחשובים בארץ, החל מרשות החדשנות, חממות, אנג'לים וקרנות השקעה, כגון: חממת Trendlines, חממת NGT, קרן רימונים, ,Sanara Ventures  ועוד. לאחרונה החל שיתוף פעולה נרחב עם אתר החדשות הכלכלי הגדול בישראל – כלכליסט.

 

 

Scaling up – הפלטפורמה הבינ"ל היחידה בישראל בדרכה להפוך לאחת הפלטפורמות המובילות בעולם

לאחר ביסוסה כפלטפורמת ההשקעות המובילה והצומחת בישראל, ExitValley מרחיבה את פעילותה לשווקים גדולים עוד יותר ובהם שוק הנדל"ן, קרנות ההשקעה, העסקים הקטנים, ותחום ההשקעות הגלובליות. כל זאת לצד פיתוח כלי השקעה אוטומטיים חדשניים.

הפלטפורמה של החברה, בשילוב כלי ההשקעה המתקדמים, וההצלחה המסחרית לה זכתה החברה בזמן קצר, מציבים את ExitValley בעמדה מצוינת לקראת אקזיט פוטנציאלי לגופים פיננסיים ופלטפורמות השקעה בין לאומיות.

   

פיצ'

פיצ'

במהלך חמש השנים האחרונות, שוק ההשקעות בישראל שינה את פניו לחלוטין. רק לפני שנים בודדות האפשרות של המשקיע הסטנדרטי לקבל גישה לחברות טכנולוגיה איכותיות, לבצע השקעה במספר קליקים, ועוד לעשות זאת מסלון ביתו, הייתה נשמעת מופרכת לחלוטין. כיום, זוהי המציאות, והיא הולכת ומתעצמת. כמייסדי תחום ההשקעות האינטרנטיות בסטארט-אפים בישראל , אנו חווים את הצמיחה המואצת של עולם ההשקעות החדש שיצרנו: השוק צמח במספרים חסרי תקדים, מספר המשקיעים גדל בקצב אקספוננציאלי, ויותר יזמים מעדיפים לגייס בדרך שלנו.

כעת, בעיצומו של הגידול המואץ שאנו חווים, ולקראת המעבר לשלב הצמיחה, בחרנו לערוך את סבב הגיוס בדרך שלנו - על גבי הפלטפורמה, וכעת אנו מזמינים אתכם להשקיע בנו, להפוך לשותפים בעלי מניות ולהיות חלק מפלטפורמת ההשקעות המצליחה והמתקדמת ביותר ב-Startup Nation. 

 

מה עשינו בשנתיים האחרונות:

 

1. פתחנו את שוק הפיננסים הישראלי

אקזיטוואלי, שהוקמה ע"י מייסדי תעשיית ההשקעות האינטרנטיות בישראל, היא הפלטפורמה היחידה אשר פיתחה פתרון השקעה כולל המאפשר לציבור המשקיעים להשקיע נכון בחברות טכנולוגיה ומיזמים ישראלים. בבסיס הפלטפורמה קיים מנגנון השקעה מתקדם המאפשר איתור ובחינת הזדמנויות השקעה, פיזור סיכונים והסדרת תנאי העסקה, קבלת דיווחים שוטפים לאורך חיי החברה, ובעתיד - מכירת מניות בשוק המשני.  עשינו זאת על ידי גיבוש הצוות המתאים ביותר למשימה, מבכירי תעשיית ההשקעות וההייטק בישראל שהקימו חברות, הנפיקו חברות, ומכרו חברות בעסקאות אקזיט.

ההישג המרכזי שלנו הוא  הבשורה האמיתית שהבאנו לשוק הפיננסים הישראלי -  יצירתו של אפיק השקעה חדש שמאפשר לכל אחד לבצע השקעות בסטארט-אפים ובמיזמים ישראלים במטרה לקחת חלק בהצלחת ההייטק הישראלי, לצד פתיחת ערוץ גיוס חדש ליזמים, אשר פותח בפניהם את הגישה למקורות הון נוספים במטרה לבנות חברות משגשגות שיובילו להמשך הצמיחה של התעשייה הישראלית.

 

2. הצגנו הישגים יוצאי דופן בכל האספקטים של הפעילות

כמובילי השוק, גייסנו הכי הרבה כסף, להכי הרבה חברות וכיום אנו מחזיקים ברקורד יוצא דופן של הצלחות, ובהן:

 • ייסוד תעשיית ההשקעות הפרטיות בסטארט-אפים בישראל (ExitValley הייתה ממובילי חקיקת השקעות ההמונים בישראל)
 • הפכנו לאחד מגופי ההשקעות המובילים בארץ מבחינת כמויות הגיוסים בשנה
 • הקמנו את קהילת המשקיעים הגדולה בישראל
 • אנו חתומים על הנפקת ה-Crowd הישראלית הראשונה- חברת HeraMed הונפקה בבורסה האוסטרלית, חצי שנה בלבד לאחר השלמת הגיוס ב ExitValley, הנפקה ששיקפה הצלחה רבה למשקיעים
 • הובלנו את קמפיין הגיוס הגדול בישראל אי פעם – חברת VRHealth  ב-45 ימים בלבד
 • חברות הפורטפוליו שלנו מצליחות, מתקדמות, וחלקן כבר השלימו סבבי גיוס מתקדמים עם עליית שווי משמעותית

 

הנתונים המלאים מופיעים בפרק הפיננסי של הקמפיין, לבעלי הרשאה בלבד.

 

3. צמחנו באופן מואץ בכל הפרמטרים 

בשנתיים האחרונות הצגנו צמיחה יוצאת דופן בכל הפרמטרים העסקיים

 • במספר המשקיעים הרשומים
 • בהכנסות
 • בסכום הכסף שגויס בפלטפורמה
 • במספר הקמפיינים שהסתיימו בהצלחה
 • בגובה הגיוס הממוצע בפלטפורמה

הנתונים המלאים מופיעים בפרק הפיננסי של הקמפיין, לבעלי הרשאה בלבד.

 

4. פיתחנו סט כלים חדשני – פתרון השקעה וגיוס מקצה לקצה:

 

כלי ניהול מתקדמים למשקיעים וחברות

על מנת לתמוך את הצמיחה המואצת של הפלטפורמה, הן בכמות היזמים והן בכמות המשקיעים, פיתחנו מספר כלים מתקדמים שמטרתם לאפשר לחברות בשלבי הקמה, תוך כדי הגיוס ולאחר הגיוס להתנהל בצורה יעילה וחכמה:

 • מערכת ניהול קשרי משקיעים – ממש כמו בבורסות המתקדמות בעולם, פיתחנו כלי חדשני שמאפשר לכל יזם שגייס בפלטפורמה שלנו, לשלוח עדכונים לבעלי המניות שלו ולערוך הצבעות באופן מהיר ויעיל. המערכת מושקת בימים אלו.
 • מערכת הקמת קמפיינים באופן עצמאי – בחודשים האחרונים סיימנו את פיתוח מערכת הקמת הקמפיינים העצמאיים. מערכת זו תאפשר ליזמים להקים את קמפיין הגיוס שלהם באופן מהיר ועצמאי, ולנו תאפשר הקמה של עשרות קמפיינים של יזמים שונים במקביל.

 

 • יזמים

 

 

 

 

 

 

מה צפוי בשנתיים הקרובות:

לאחר שביססנו את ExitValley כפלטפורמת ההשקעות בסטארט-אפים המובילה והצומחת בישראל, אנו נמצאים בעיצומו של תהליך הרחבת פעילותינו לשווקים גדולים עוד יותר, ובהם שוק הנדל"ן והעסקים הקטנים. כל זאת במטרה להפוך לאחת הפלטפורמות המובילות בעולם:

 

 

נדל"ן - לאחר ההשקה המוצלחת באוקטובר 2019, אנו מרחיבים את פעילות הנדל"ן וצופים גיוסים מסוג זה כבר במהלך השנה הקרובה. שוק הנדל"ן הינו אחד השווקים הגדולים והצומחים במשקים ברחבי העולם.

 

 

עסקים קטנים - בישראל, כמו במרבית מדינות העולם, העסקים הקטנים והבינוניים מהווים מעל 90% מהמשק. בדומה לפלטפורמות הגיוס באנגליה, אנו מתכוונים להגיע לנפח פעילות משמעותי בקטגוריית העסקים הקטנים. כבר ברגעים אלו מספר עסקים קטנים מתחממים על הקווים של ExitValley וצפויים לעלות לגיוס בחודשים הקרובים.

 


  

 

 

הצוות

הצוות

שחר שרגא
מנכ"ל
שחר הקים את מערך התפעול באקזיטוואלי, ומתמחה בניהול גיוסי הון מקוונים, החל משלבי ההקמה, דרך ניהול הקמפיין וכלה בהשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי. תחת ניהולו של שחר, גייסה ExitValley לעשרות חברות עשרות מיליוני דולרים, כאשר רובן, ממשיכות לגדול ולצמוח. כעת, צפוי להוביל שחר את פעילות ההשקעות של אקזיטוואלי במסלול "רכז הצעה", מסלול אשר יתמקד בגיוסים לעסקים קטנים ובינוניים.

 • מייסד
יניב שריון
דירקטור - פיתוח עסקי
עם אקזיט מוצלח באמתחתו, יניב הוא מהמנהלים המנוסים והמצליחים בשוק הפיננסים הישראלי. יניב ניהל את חברת האופציות שלבית ההשקעות תמיר פישמן, המספק מגוון שירותים ומוצרים פיננסיים לחברות ומשקיעים, והביא אותה לצמיחה משמעותית ולאקזיט מרשים. יניב ייסד את ExitValley, מתוך הבנה עמוקה של שוק הפיננסים יחד עם חזון מגובש לגבי העתיד. יניב לקח חלק מרכזי בקידום רגולציית השקעות ההמונים בישראל. כעת, הופך יניב את החזון למציאות עם השקת כלים פיננסיים מתקדמים שישלימו את המהפכה בתחום ניהול ההשקעות, הגיוסים ושוק ההון.

 • מייסד
 • דירקטור
ירון אדלר
מייסד שותף
ירון הקים את IncrediMail בשנת 1999 (שהפכה ל- Perion, בעבר חברת האינטרנט הגדולה בישראל), שימש כמנכ"ל החברה מעל ל- 8 שנים, והוביל אותה להנפקה מוצלחת בנאסד"ק. ירון הוא מומחה לסטארטאפים ובמהלך העשור האחרון הוא משקיע, משמש כדירקטור ומייעץ לעשרות חברות. ירון תומך נלהב של עולם ההשקעות ובעל ניסיון יזמי עצום.ירון מביא עימו את החזון, הכלים, הניסיון והמחויבות להמשיך להוביל ולפתח את ExitValley ואת עולם השקעות ההמונים בישראל.

 • מייסד
יואל אטדגי
מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות
יואל חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות. יואל הגה, יזם ויצר את הפלטפורמה הטכנולוגית של ExitValley, יחד עם הכלים הבורסאיים פורצי הדרך שלה. יואל מוביל את תחום החדשנות והפיתוחים בחברה. ליואל יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי, כמשקיע וכמנהל פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות.

 • מייסד
ניר מי-טל
מייסד וסמנכ"ל שיווק
ניר הוא איש שיווק מנוסה אשר מתמחה בניהול מחלקות שיווק על כל מרכיביהן – החל בתוכן, דרך דיגיטל וכלה ב-PR. ניר הקים את מחלקת השיווק בחברה, ובכך ייסד למעשה את תחום שיווק השקעות ההמונים בישראל. בנוסף, הוא תכנן והוביל את מערך השיווק הגלובלי של החברה, אשר מיצב את ExitValley כפלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל, במשך 4 שנים ברציפות.

 • מייסד
דניאל בן ישי
סמנכ"ל השקעות
דניאל מוביל את תחום ההשקעות בסטראטאפים בחברה ואת מועדון המשקיעים של ExitValley. לדניאל ניסיון רב בניהול גיוסי כספים במגזר הפרטי במגוון תחומים. כסמנכ"ל השקעות בחברה, דניאל וצוותו אמונים על ליווי היזמים החל משלב ההקמה, דרך ניהול הקמפיין ועד להשלמת הגיוס והקלוזינג המשפטי.

 • עובד מפתח
שי לוי
מנהלת שיווק ומכירות - חברות
שי מנהלת את תחום השיווק והמכירות לחברות מגייסות. שי מגייסת חברות ועובדת בשיתוף פעולה עם קרנות, חממות, מתחמי עבודה ועוד. שי אחראית על הקשר ההדוק של ExitValley עם קהילת היזמות בישראל. פעילותה של שי מייצרת עשרות בקשות לגיוסים מדי חודש!

 • עובד מפתח
עודד פדרבוש
מייסד שותף
לעודד ניסיון רב בליווי חברות צעירות וסלילת הדרך עבורן לשלבים מתקדמים. עודד הקים את חברת We group בשיתוף עם ירון אדלר. החברה מייעצת ומלווה סטארטאפים בכל שלבי הגיוס והפיתוח. כמו כן, עודד הוא משקיע סדרתי עם מספר אקזיטים באמתחתו. הניסיון העצום של עודד בזיהוי מגמות ושווקים צומחים, מסייעים ל-ExitValley להיות פורצת דרך ומובילה.

 • מייסד
שי דיל (משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר)
יועץ משפטי
שי דיל הוא שותף במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר בתל-אביב, מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ. שי הצטרף למשרד בשנת 2000. שי מומחה לדיני חברות, היי-טק, עסקאות מסחריות, בנקאות וקניין רוחני, והיה מעורב בעסקאות היי-טק רבות, הכוללות מימון פרטי וציבורי, רכישות, ועסקות טכנולוגיה. לשי התמחות ספציפית בהיבטים המשפטיים של מימון ההמונים, פלטפורמות השקעות והלוואות עמית לעמית.

בן מנדלבאום
מנהל קמפיינים
בן מתפקד כמנהל קמפיינים בפלטפורמה ומלווה באופן שוטף את היזמים והחברות המגייסות בExitValley לצד ליווי צמוד של קהילת המשקיעים. בן, עורך דין בהכשרתו, מגיע מעולם הפיתוח העסקי ובעל ניסיון רב בגיוסי כספים לסטארטאפים ולחברות במגזר הפרטי. במקביל לתפקידו כמנהל סבבי גיוס, בן אמון על ניהול הקשר בין משקיעי הפלטפורמה לחברות הסטארט-אפ השונות לאחר תום סבבי הגיוס.

 • עובד מפתח
מאור זריני
מנהל קמפיינים
מאור מתפקד כמנהל קמפיינים בפלטפורמה ומלווה באופן שוטף את היזמים והחברות המגייסות ב ExitValley לצד ליווי צמוד של קהילת המשקיעים. מאור מגיע מעולם היזמות החברתית-עסקית ובעל ניסיון רב בעולם ההשקעות ובגיוסי כספים. בנוסף, מאור אחראי על יצירת שיתופי פעולה עם גורמים רבים במגזר ההשקעות הפרטי ובימים אלו משלים תואר שני במימון באונ‘ בן גוריון.

 • עובד מפתח

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו