ExitValley

פלטפורמת השקעות ההמונים הראשונה בישראל, המאפשרת לכולם להשקיע בחברות סטארט אפ ועסקים קטנים, להפוך לשותפים בעלי מניות, ולהיות חלק מהאקזיט הגדול הבא

142% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: יניב שריון
מומן בהצלחה קמפיין ציבורי

עיקרי הקמפיין

עיקרי הקמפיין

1. עכשיו תוכלו להיות שותפים מלאים להצלחה - פלטפורמות מימון ההמונים הביאו את הבשורה ויצרו קהילה עצומה שתומכת ומממנת רעיונות מצוינים. עם זאת, הם  מעולם לא הציעו  השקעה אשר מאפשרת שותפות, ובמידה והפרויקט בו השקעתם הפך להצלחה עולמית, כל מה שנותר בידיכם היה כרטיס תודה או במקרה הטוב, המוצר אותו קניתם מראש.

באקזיטוואלי, שילבנו את מימון ההמונים המוכר עם עולם ההשקעות. כך יצרנו את פלטפורמת השקעות ההמונים אמתית אשר מאפשרת לכולם להשקיע בסטארטאפים.

עכשיו גם אתם יכולים להיות חלק מהאקזיט הגדול הבא.

 

2. השוק הוא עצום -  בשנת 2014 תעשיית מימון ההמונים הגיעה להיקף מימון כולל של כ- 10 מיליארד דולר והיא צפויה לגדול לכ- 17 מיליארד דולר בשנת 2015 (The Tabb Group). וכל זה, כאשר התומכים/משקיעים, אינם שותפים בעלי מניות. 

תארו לכם לאן התעשייה הזו עוד צפויה לגדול כאשר עולם מימון ההמונים יתפתח לעולם של השקעות המונים.

 

3. הזדמנות של סטארטאפ עם סיכון סביר בהחלט.

 

4. צוות מנצח- מעבר לעובדה שהצוות של אקזיטוואלי מתמחה בכל אחד מהתחומים המקצועיים הנדרשים לפעילות החברה, למעל חצי מחברי הצוות יש מספר לא מבוטל של אקזיטים ברזומה.

יניב שריון, ירון אדלר, עודד פדרבוש, נשיץ ברנדס אמיר, דני לוי תקשורת, יואל אטדגי, שחר שרגא, ניר מי-טל ועוד. 

פיצ'

פיצ'

הרעיון

תמצית הרעיון:

Waze, Viber ו-- Wix הן רק חלק מסיפור ההצלחה של תעשיית ההי-טק הישראלית. בעשור האחרון נמכרו יותר מ- 750 סטארט-אפים ישראלים בעסקאות שהכניסו לכיסי המשקיעים יותר מ- 50 מיליארד דולר!

עד היום, הגישה להשקעות המשתלמות ביותר הייתה סגורה בפני הציבור- סכומי הכניסה היו גבוהים, החוזים היו מורכבים, המניות היו לא נזילות, והמשא ומתן מול החברות, שנועד להבטיח עסקה טובה, היה תהליך ארוך ויקר. כל אלה גרמו לכך שהנהנים העיקריים מהסטארט-אפ ניישן היו קבוצה קטנה של משקיעים. אבל עכשיו כולם יכולים!

אקזיטוואלי היא פלטפורמת מימון המונים מבוססת מניות, אשר משנה את חוקי המשחק של עולם ההשקעות בסטארט-אפים ובעסקים קטנים. אקזיטוואלי יצרה מציאות חדשה שבה מיזמים ישראלים יכולים להתאגד בקלות ולגייס כסף שיאפשר את פעילותם, תוך כדי מתן האפשרות לכל אחד להשקיע במיזמים אלה בתמורה למניות, ועל ידי כך להיות חלק מההצלחה.

החזון שלנו הוא:

 1. לספק ליזמים אפשרות אמיתית והוגנת לגייס הון במטרה לבנות חברה מצליחה.
 2. לספק לכולם אפשרות אמיתית והוגנת להשקיע במיזמים ישראלים ולהיות לשותפים בעלי מניות.

אנו מאמינים כי על ידי יצירת אלטרנטיבה הוגנת ופשוטה הן ליזמים והן למשקיעים, קהל המשקיעים בסטרטאפים יגדל בצורה חסרת תקדים וליזמים תינתן אפשרות אמיתית להגשים רעיונות מצוינים, מה שייצר עוד הרבה הצלחות ישראליות.

איך זה עובד:

יזמים יוצרים קמפיין גיוס קצוב בזמן, בו הם מבקשים לגייס סכום כסף בתמורה להקצאת אחוז מסוים של מניות בחברה. המשקיעים בוחנים קמפיינים שמעניינים אותם, ובוחרים את גובה השקעתם. במידה וקמפיין הגיוס מגיע ליעד הגיוס שהוגדר, תצא העסקה לפועל- החברה תקבל את כספי ההשקעה והמשקיעים יקבלו את המניות. במידה וקמפיין הגיוס לא יגיע ליעד הגיוס, המשקיעים יקבלו את כל כספם בחזרה. אנחנו מספקים את כל התשתית המשפטית לעסקה, המבטיחה תנאי עסקה סטנדרטיים והוגנים ליזמים ולמשקיעים.

הפתרון הכולל ליזמים

 • תהליך הגיוס הוא מובנה, מהיר ופשוט- בתוך 30 ימים היזמים ידעו אם הצליחו לגייס.
 • אקזיטוואלי מספקת ליזמים פלטפורמה לחשיפת החברה בפני קהל רב של משקיעים חדשים, וכמו כן מאפשרת להם להשתמש בצורה אופטימאלית בקהילות המשקיעים הפוטנציאלים הקרובות אליהם-  חברים ומשפחה, חברי פייסבוק / לינקדין, וקהילות נוספות.
 • היזמים מקבלים ארגז כלים עסקיים ומשפטיים להקמה, לניהול גיוס ההון, ולתפעול החברה. לחברה אשר גייסה באקזיטוואלי, אנו מספקים מערכת לניהול קשריה עם המשקיעים.
 • במטרה לפשט את תהליך גיוס ההשקעה הטיפוסי והמסורבל, יצרנו, בשיתוף עם משרד עו"ד המוביל נשיץ ברנדס אמיר, חוזה השקעה אשר מכתיב תנאי עסקה ברורים והוגנים גם ליזמים וגם למשקיעים. בעשותנו כן, הצלחנו לבטל את הצורך במשא ומתן ארוך ומתיש בין שתי הקבוצות הללו והגדלנו בצורה משמעותית את ההיתכנות של עסקת ההשקעה.

הפתרון הכולל למשקיעים

 • מגוון אפשרויות השקעה החל מסכומים נמוכים.
 • המערכת מאפשרת למשקיעים יצירת תיק השקעות מגוון לצורך ניהול הסיכון.
 • במטרה לפשט את תהליך ההשקעה הטיפוסי, לשמור על המשקיעים שלנו ולהפחית את כמות הזמן והמשאבים הנדרשים לניהול משא ומתן משפטי, יצרנו, בשיתוף עם משרד עו"ד המוביל נשיץ ברנדס אמיר, חוזה השקעה אשר מכתיב תנאי עסקה ברורים והוגנים גם ליזמים וגם למשקיעים. בעשותנו כן, הצלחנו לבטל את הצורך במשא ומתן ארוך ומתיש בין שתי הקבוצות הללו והגדלנו בצורה משמעותית את ההיתכנות של עסקת ההשקעה.
 • אין צורך לחכות עד האקזיט כדי למכור את המניות- עד היום, הרוב המוחלט של המשקיעים בסטאטאפים לא יכלו למכור את מניותיהם לפני עסקאות רכישה, מיזוג או הנפקה. באקזיטוואלי אתם רשאים למכור את מניותיכם כבר לאחר 3 חודשים מיום הקנייה. אנחנו נספק עבורכם את התשתית המלאה ונעשה את זה פשוט עבורכם.  
 • חכמת ההמון תסייע בניתוח אפשרויות ההשקעה- אנו מספקים למשקיעים מגוון כלים מסייעים לביצוע השקעה: כל נתוני החברה הרלוונטיים מוצגים באתר בצורה נוחה וידידותית, ניתן לתקשר עם היזמים ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות בנוגע להשקעה, להיוועץ עם משקיעים נוספים באתר, לעקוב אחר משקיעים מובילים, ולשתף השקעות מעניינות.
 • שקיפות גם לאחר ההשקעה- לאחר שהגיוס יסתיים בהצלחה, ייפתח באתר אזור ייעודי לחברה לאחר גיוס. אזור זה יהיה זמין רק למשקיעים בחברה ומטרתו הוא לאפשר את ניהול הקשר בין המשקיעים לחברה. באזור זה יתפרסמו הודעות רלוונטיות, זימונים לאספות בעלי מניות, דו"חות ביצוע להם החברה מחויבת, וכיו"ב. 

 

 

הצוות

הצוות

עודד פדרבוש
יועץ עסקי
ביוגרפיה
עודד פדרבוש הקים בשיתוף עם ירון אדלר את חברת we group אשר מלווה ומייעצת לסטארטאפים. עודד משקיע ומייעץ לסטארטאפים רבים ביניהם ניתן למצוא את: InnerActive Fixya, TriPlay, Traffilog ,IncrediMail, Cybertinal ועוד.

 • יועץ
מדוע עודד פדרבוש ?
לעודד ניסיון רב בליווי חברות צעירות וסלילת הדרך עבורן לשלבים מתקדמים.

שי דיל (משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר)
יועץ משפטי
ביוגרפיה
שי דיל הוא שותף במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר בתל-אביב. שי הצטרף למשרד בשנת 2000. שי הוא מומחה לדיני חברות, היי-טק, עסקאות מסחריות, בנקאות וקניין רוחני. במסגרת התמחותו מייעץ שי לחברות מסחריות בתחומים שונים של החוק, והוא היה מעורב בעסקות היי-טק רבות, הכוללות מימון פרטי וציבורי, רכישות, ועסקות טכנולוגיה. לשי התמחות ספציפית בהיבטים המשפטיים של מימון ההמונים והלוואות עמית לעמית.

מדוע שי דיל (משרד עו"ד נשיץ ברנדס אמיר) ?
שי דיל מתמחה בכל ההיבטים של עולם מימון ההמונים, והוא בעל ניסיון עשיר בתחום זה.

שחר שרגא
סמנכ"ל שיווק
ביוגרפיה
לשחר מעל ל- 6 שנות ניסיון בתפקידי ניהול ופיתוח עסקי. בתפקידו האחרון שימש כמנהל פיתוח עסקי בבית ההשקעות תמיר פישמן.

 • מייסד
 • דירקטור
מדוע שחר שרגא ?
שחר הוא המומחה של אקזיט ואלי בתחום מימון ההמונים והוא האחד שיודע כיצד מחברים יזמים ומשקיעים באופן האופטימלי.

ניר מי-טל
סמנכ"ל תפעול וכספים
ביוגרפיה
לניר מעל ל- 6 שנות ניסיון ככלכלן ובתפקידי ניהול. בתפקידו הקודם שימש כראש צוות ייעוץ כלכלי בחברת הייעוץ פארטו.

 • מייסד
 • דירקטור
מדוע ניר מי-טל ?
ניר הוא כלכלן המתמחה בהקמה ותפעול מיזמים עסקיים, והוא האחראי לניהול השוטף היעיל של החברה.

יואל אטדגי
סמנכ"ל טכנולוגיות
ביוגרפיה
ליואל יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי לחברות, כמשקיע וכמנהל ומפתח של פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות.

 • מייסד
 • דירקטור
מדוע יואל אטדגי ?
יואל חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות.

יניב שריון
מנכ"ל
ביוגרפיה
עם אקזיט מוצלח בפורטפוליו, יניב הוא מהמנהלים המנוסים בשוק הפיננסים הישראלי. יניב ייסד את Benefit.com וכיהן כמנכ"ל חברת האופציות של בית ההשקעות תמיר פישמן במהלך 15 השנים האחרונות.

 • מייסד
 • דירקטור
מדוע יניב שריון ?
יניב חי את תעשיית הסטארטאפ הישראלית והוא נחוש לשנות את חוקי המשחק הקיימים בה באמצעות פתיחתה לכלל הציבור.

ירון אדלר
יו"ר הדירקטוריון
ביוגרפיה
ירון הקים בשיתוף את IncrediMail (כיום Perion) בשנת 1999, שימש כמנכ"ל החברה מעל ל- 8 שנים, והוביל אותה להנפקה מוצלחת בנאסד"ק. ירון הוא מומחה לסטארטאפים ובמהלך העשור האחרון הוא משקיע, משמש כדירקטור ומייעץ לעשרות חברות, ביניהן ניתן למצוא את: Orgenesis, Beeologics, HUMAVOX, eToro Traffilog, InnerActive, TriPlay, Typemock, Hiro Media ואחרות.

 • יו''ר הדירקטוריון
מדוע ירון אדלר ?
ירון הוא תומך נלהב של עולם מימון מונים בעל ניסיון יזמי עצום, החל מפיתוח מוצר, דרך ניהול ושיווק ועד ניסיון יוצא דופן במימון חברות סטארטאפ פרטיות וציבוריות כאחד. כל אלה הופכים אותו להיות האדם המושלם לתפקיד יו"ר ExitValley.

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו