Familist

Familist פיתחה מערכת טכנולוגית לניהול יעיל ובריא של חיי המשפחה לאחר הגירושין. המערכת מתממשקת להסכם הגירושין ומאפשרת ניהול שגרת חיים באופן אופטימאלי. Familist כעת נערכת לכניסתה לשוק האירופאי, בו אחוזי הגירושין הם מהגבוהים בעולם

179% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: מילי אינדיג
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תוכנה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

תקשורת חיובית בין ההורים ועזרה למשפחה בסיטואציה קשה

הליך הגירושין וכן חיי ההורים לאחר הפרידה הם חוויה לא פשוטה הן להורים והן לילדים המעורבים בסיטואציה. חוויה זו מלווה לעתים קרובות בויכוחים רבים, לעתים גם על חשבון הילדים, באופן היוצר נזקים רבים ומוקדי חיכוך פוטנציאליים. Familist נועדה לגשר על הפער הזה ולאפשר להורים תקשורת בריאה, תכנון קדימה ובעיקר שקט נפשי לטובתם ולטובת ילדיהם, וזאת באמצעות אפליקציה פשוטה ויעילה.

 

פיילוט ראשוני מוצלח המציג שיעורי צמיחה גבוהים בכמות המשתמשים 

מרגע השקת הפלטפורמה, ניתן לראות גידול מתמיד בכמות המשתמשים, מגמה חיובית אף יותר הינה שרבים מהמשתמשים הינם אנשי מקצוע מכל עולם המשפט, בין היתר, עורכי דין, מגשרים, פסיכולוגים ואף שופטים.

שותפות וליווי עם צוות מומחים בתחום דיני המשפחה

Familist פותחה בעקבות נסיון רב שנים של מייסדיה שעוסקים בתחום דיני המשפחה מזה עשרות שנים. 
בין שותפיה ומיסדייה של Familist נמנה משרד קניר ושות', אחד מעשרת המשרדים הכי מובילים בתחום דיני המשפחה (לפי שיטת הדירוג של Dun's 100), אשר בין היתר מלווה מקצועית את החברה לאורך הדרך.

 

 

שימוש פשוט ואוטומציה של הסכם הגירושין

אפליקציית Familist שימושית במיוחד ומאפשרת תכנון של החיים שלאחר הגירושין באופן יעיל ופשוט. לאחר הזנה ראשונית של ההסכמות בנוגע לגירושין, המערכת שולחת התראות אוטומטיות להורים בכל הנוגע להתחייבויותיהם השונות. כמו כן, המערכת מאפשרת באמצעות יומן המוטמע בה וכן ממשק עם מגוון מערכות, כולל לוח החופשות של משרד החינוך ומערכת ההוצאה לפועל, לנהל את כל חיי הגירושין באופן אוטומטי, יעיל ופשוט.

שוק בצמיחה ושיעורי גירושין הולכים וגדלים

שיעור המתגרשים בישראל עומד על כ-30% מהאוכלוסיה, בבריטניה על למעלה מ-40% ובצרפת על לא פחות מ-55% מהאוכלוסיה. ברחבי העולם שיעור הגירושין הכפיל את עצמו בארבעים השנים האחרונות. מצב זה יצר שוק של טיפול וסיוע במצבים מורכבים אלה הנמצא בצמיחה משמעותית. נכון לסוף 2018, בארה"ב לבדה עלויות הטיפול והסיוע להורים ביחסים משבריים עומד על עשרות מיליארדי דולרים בשנה עם קצב גידול של למעלה מ-5% כל שנה. כך, Familist מאפשרת לחסוך בעלויות גבוהות עבור מיליוני משפחות ברחבי העולם.

 

 

פיצ'

פיצ'

Familist היא העוזר האישי של הורים גרושים בכל הקשור לניהול החיים שאחרי הגירושין. האפליקציה יעילה, פשוטה ומאפשרת לנהל את התיאומים השוטפים בין ההורים במקום אחד, נגיש וזמין. באמצעות האפליקציה, ההורים יכולים לנהל את כל ההיבטים הקשורים בהסכם הגירושין או בפסק הדין, כולל סוגיות כספיות הנוגעות לילדיהם, חלוקת זמני השהות אצל ההורים ועוד. כך, ההורים יכולים להתקשר ביניהם באופן רגוע ויעיל.

הפתרון של החברה

ברחבי העולם ובישראל כ-30% מהאוכלוסיה מתגרשת. בין אם נערך הסכם גירושין בהסכמה מלאה ובין אם ניתן פסק דין על ידי בית משפט, קיים קושי רב בניהול תקציב, ארגון לוח הזמנים של ההורים והתיאומים הנדרשים ביניהם עבור קיום אורח חיים מיטבי לילדיהם. קשיים אלו יוצרים לעתים קרובות בעיות בתקשורת בין ההורים וחיכוכים יומיומיים. באמצעות Familist, חיכוכים אלו נפתרים וההורים יכולים לנהל את שגרת חייהם באופן אוטומטי, פשוט ויעיל, ולהימנע ממאבקים נוספים הנובעים מחוסר בהירות והיעדר תקשורת תקינה.

 

 

 

הטכנולוגיה של החברה

באמצעות האפליקציה שפותחה על ידי Familist ניתן לנהל את כל חיי הגירושין באופן אפקטיבי. באמצעות האפליקציה החדשנית ניתן להטעין את כל פרטי הסכם הגירושין או פסק הדין ישירות לאפליקציה והיא זו שמתזכרת אודות תאריכים חשובים, מאפשרת לתכנן קדימה ולתאם תכניות ביעילות. לאחר החתימה על הסכם הגירושין או פסק הדין של בית המשפט, ניתן למלא את פרטי ההסכמות בין ההורים באפליקציה ועל בסיס הסכמות אלה האפליקציה שולחת התראות ומחשבת את הסכומים השונים שכל אחד מההורים צריך לשלם. בעתיד, המערכת אף עשויה להשתמש באלגוריתמים של AI ולמידת מכונה בכדי לספק המלצות שונות להתנהלות נכונה ויעילה בין ההורים.

יתרונות המוצר

ל – Familist מספר יתרונות המספקים דריסת רגל בשוק משמעותי הכולל למעשה 30% מהאוכלוסיה.

  • ראשוניות בשוק הישראלי – נכון להיום, אין כל פתרון הוליסטי לניהול חיי הגירושין בשוק הישראלי, כפי ש – Familist מציעה.
  • הזנה ראשונית וחסכון בתקשורת הרסנית – המערכת מזכירה להורים באופן אוטומטי את ההסכמות ביניהם מבלי שיהיה צורך לדבר על כך ביניהם, מה שמונע אי הבנות וחיכוכים מיותרים.
  • ממשק משתמש יעיל עבור עורכי דין ומגשרים – המערכת מאפשרת לעורכי דין ומגשרים להזין את פרטי ההסכמות עבור שני הצדדים, באופן שמקל משמעותית על ההורים הגרושים.
  • ממשק ישיר עם מערכת ההוצאה לפועל ובית המשפט – באמצעות תקשורת ישירה עם מערכת ההוצאה לפועל ובתי המשפט ניתן להזין את פרטי הסכם הגירושין או פסק הדין וההתחייבויות השונות בקלות ובאופן מדויק. כמו כן המערכת מתחברת ישירות ללוח החופשות של משרד החינוך, מה שמאפשר תכנון קדימה.
  • עידוד תקשורת חיובית – המערכת מספקת פידבקים חיוביים לצדדים השונים, כאשר אלו ביצעו פעולה מתחשבת, ובכך מעודדת תקשורת חיובית בין ההורים.

 

כתבו עלינו:

 

לינק ישיר לכתבה: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5550497,00.html 

 

לינק ישיר לכתבה: https://www.pc.co.il/featured/295054/ 

 

https://www.pc.co.il/kehila/daily-zipi/295785/

 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5558624,00.html

 

פמיליסט אצל תכנית הבוקר של אברי גלעד - 

https://www.youtube.com/watch?v=mLVZDPSnlXk

 

פמיליסט בכלכליסט - 

לינק לכתבה - https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3768303,00.html

 

 

פמיליסט בNext יחד עם תוספת מיוחדת של פרופ' עמוס רולידר יועץ המשפחות 

 

לינק לקטע - https://www.youtube.com/watch?v=dXrnuoHfoIg

הצוות

הצוות

עו"ד מילי אינדיג
מנכ"לית ומייסדת
לעו"ד אינדיג נסיון של מספר שנים בתחום דיני המשפחה ובעברה שימשה כעורכת דין לדיני משפחה במשרד קניר ושות‘, אחד המשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה בישראל. לעו"ד אינדיג תואר ראשון במשפטים עם התמחות במנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה.

  • מייסד
עו"ד יהונתן קניר
סמנכ"ל פיתוח עסקי ומייסד
עו"ד קניר עומד בראש משרד "קניר ושות‘", אחד המשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה בישראל מזה למעלה מ-45 שנים. לעו"ד קניר נסיון של כ-15 שנים בהופעה בפני בתי משפט בתחום דיני המשפחה והיכרות מעמיקה עם הצרכים השונים בתחום. לעו"ד קניר תואר ראשון במשפטים ובממשל במרכז הבינתחומי הרצליה, משתתף בכנסים והרצאות מטעם לשכת עורכי הדין, וכן מהווה כתובת לכתיבת מאמרים וטורי דעה בתחום.

  • מייסד
רוה"ח ענת אשד גלזר
סמנכ"לית כספים ומייסדת
רוה"ח אשד גלזר היא בעלת נסיון רב שנים בתחום ראיית החשבון והיא הבעלים של משרד רואי החשבון "ענת אשד גלזר ושות‘". כמו כן היא מילאה בעברה שורה של תפקידי מפתח במגזר העסקי, כולל כהונה כ-CFO בחברת Biosense Webster, חברת בת של Johnson & Johnson בישראל. לרוה"ח אשד גלזר תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים מהמכללה למנהל, ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן גוריון.

  • מייסד
עמוס (אפאן) דמארי
המייסד של חברת "operad", אחת החברות המובילות בישראל בתחום השיווק המקוון וכן Web-science iCommerce ו- infogamy. אפאן משמש כיועץ שיווק חיצוני לחברה.

  • יועץ

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו