FUTURING UP

FUTURING UP יחד עם פרופ‘ דן אריאלי, פיתחה פלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית (AI) המאפשרת פתרונות יעוץ וירטואלים למאות מיליוני אנשים המאבדים את מקום עבודתם. באמצעות מודל חדשני מובילה החברה מהפכה בשוק ה - Outplacement במתן פתרון תעסוקתי, פיננסי ואישי

100% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: אלכס קפלון
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תוכנה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

FUTURING UP היא פלטפורמה דיגיטלית ראשונה מסוגה, המספקת למשתמשים סיוע תעסוקתי, פיננסי ואישי לנוכח פיטורין, פרישה או פרישה מוקדמת בתקופה שבה הדור הגדול ביותר בהיסטוריה מתחיל לצאת משוק העבודה.

המשימה שלנו היא להתמודד עם הפער הגדל והולך בין גיל הפרישה האפקטיבי לבין הגידול המתמיד בתוחלת החיים העולמית, בהתבסס על ה- “Life Equilibrium Model" שפותח על ידי צוות המייסדים בראשם פרופ' דן אריאלי, מומחה בעל שם עולמי בכלכלה התנהגותית וחבר סגל באוניברסיטת דיוק.

FUTURING UP מקשרת משתמשים עם יועצים מקצועיים באמצעות פלטפורמה דיגיטלית כדי לסייע להם לתכנן ולבנות את עתידם האישי בצורה מיטבית ונגישה: בכל מקום ובכל עת.

 

פתרון טכנולוגי ייחודי לבעיה עולמית

"כיצד הגענו למצב העניינים הנוכחי, בו לוקחים חלק מהחברים בעלי הידע והערך הרב ביותר בחברה, חברי הקהילה בני ה- 45+, מקשים עליהם לתרום, ובאותו זמן הופכים אותם ללחוצים ואומללים? אנחנו מתכוונים לתקן בעיה זו!"- פרופסור דן אריאלי (Professor Dan Ariely)

FUTURING UP מספקת פתרון חדשני לבעיה הגלובלית ההולכת וגדלה של הפער בין גיל הפרישה האפקטיבי, אשר במקצועות מסוימים עשוי להתחיל ב-45, לבין הגידול המתמיד בתוחלת חיים הבריאה והפעילה. הפלטפורמה הדיגיטלית פונה לאנשים בני 45 ומעלה שפוטרו או פרשו וצריכים לתכנן את צעדיהם הבאים כדי לבסס את רווחתם האישית, התעסוקתית והפיננסית.

 

להצטרף לסטארט-אפ של מומחים בעלי שם עולמי

FUTURING UP מנוהלת על ידי צוות של מומחים בעלי שם עולמי, עם הישגים מרשימים באקדמיה, אקזיטים מוצלחים בתחומי הכספים, הניהול והאחריות החברתית.

שותף מרכזי וחבר בצוות הוא פרופסור דן אריאלי (Professor Dan Ariely), מומחה בינלאומי לכלכלה התנהגותית וחבר סגל באוניברסיטת דיוק. ספריו הפכו במהרה לרבי-מכר ברשימת הניו-יורק טיימס ותורגמו לשפות רבות.

שותף משמעותי נוסף וחבר בצוות הוא אילון תירוש (Eilon Tirosh), יזם ומשקיע טכנולוגי מצליח, שהקים כמה חברות והוביל אותן לאקזיטים מרשימים.

שותף ויועץ בכיר, פרופסור יונתן סמילנסקי (Professor Jonathan Smilansky), מומחה בינלאומי לפיתוח קריירה וניהול כישרונות.

הצוות כולל מומחים נוספים בתחומי הטכנולוגיה, ניהול פיננסי, ניהול שינויים, ניהול ידע ומשאבי אנוש.

 

פיילוט מוצלח ולקוחות משלמים

בעקבות השקתו של פיילוט מוצלח, FUTURING UP החלה לאחרונה לספק שירותים למספר לקוחות משלמים, כולל חברות בקנה מידה גדול אשר מציעות את השירות של FUTURING UP במסגרת חבילות ההטבות לעובדים שלהם. שוויה של FUTURING UP צמח באופן משמעותי בשנה וחצי האחרונות. כמו כן, החברה חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם קרן הפנסיה הגדולה בישראל, מנורה מבטחים, שמקדמת את שירותי החברה עבור לקוחותיה בשוק המעסיקים בישראל.

 

שוק ענק - עשרות מיליוני לקוחות פוטנציאליים בעולם המערבי בלבד

FUTURING UP מציעה פתרון חדשני ויעיל לעשרות מיליוני עובדים מפוטרים ופורשים בארצות ה-OECD בכל שנה.

בארצות הברית, יותר מ -30 מיליון עובדים עוזבים את מקום עבודתם מדי שנה, מתוכם כ-44% הם בני 45 ומעלה (מקור: Bureau of Labor Statistics, U.S. Department of Labor). גיל הפרישה הממוצע בארצות הברית בקרב הפורשים כיום הינו כ- 59.88 שנים, הגיל החציוני מקרב הפורשים משוק העבודה הינו 62 ו-63.1% מהם פרשו לפנסיה בין הגילאים 57 ל-66 (מקור: Federal Reserve Survey of Household Economics and Decision making).

 

תמיכה מהג'וינט ומקרנות הביטוח הלאומי

FUTURING UP גאה להיות אחת החברות הבודדות שנבחרו למחזור הראשון של תוכנית ההאצה של "הכוורת" ונבחרה בתום התוכנית לקבל מענק מימון לתוכנית פיילוט. "הכוורת" מנוהלת על ידי ארגון הג'וינט וקרנות הביטוח הלאומי ומיועדת לעידוד פיתוח יוזמות עסקיות-חברתיות במגזר הפרטי. FUTURING UP נבחרה גם להציג בכנס המשקיעים היוקרתי OurCrowd 2019 בהשתתפות אלפי משקיעים מישראל ומרחבי העולם.

פיצ'

פיצ'

הבעיה

תוחלת החיים בעולם נמצאת בעלייה מתמדת. במקביל, עובדים מפוטרים לפני שהם מגיעים לגיל פרישה או "מעודדים" אותם לעזוב לפני שצברו מספיק חיסכון לתקופת חייהם בעתיד. על מנת לקצץ בעלויות, עסקים רבים מתחילים להציע לעובדים מעל גיל 45 חבילות "פרישה מוקדמת". בעוד שהיתרונות מפתים מבחינה כלכלית, מי שעוזב או נאלץ לעזוב את עולם העבודה בטרם עת משבש את שיווי המשקל בחייו בהיבטים משפחתיים-חברתיים וכמו כן צצות ועולות שאלות כבדות משקל ביחס למצבו הכלכלי החל באותו שלב ועשרות שנים קדימה. רבים מקבוצת גיל זו אינם מוכנים להתמודד עם המורכבויות שהם נתקלים בהן במהלך המעבר.

בישראל בלבד מדי שנה, כ-80 אלף עובדים בגילאי 45-67 מפוטרים או יוצאים לפנסיה מוקדמת/בגיל פרישה ללא יכולת אמיתית לארגן את חייהם ולמצוא תעסוקה בשוק העבודה המשתנה והמתפתח. ב-OECD מספרם עולה על עשרות מיליונים בכל שנה! ישראל, כמו מדינות אחרות ב-OECD, עומדת בפני אתגר חברתי משמעותי וממשלות לבדן לא יצליחו להתמודד עם אתגר זה בהצלחה.

הצלחת המעבר של עובדים מבוגרים לתוך השלב הבא של חייהם דורש גישה חדשה, כלים טובים יותר וחשיבה חדשנית.

 

הפתרון

התשובה היא FUTURING UP: פלטפורמה דיגיטלית המספקת ייעוץ, סיוע והדרכה של מומחים אשר מותאמת אישית לעובדים בגילאי 45-67 כאשר הם עוזבים את הקריירה האחרונה שלהם ועוברים לפרק הבא בחייהם. פלטפורמה זו מחברת בין העוזבים את מקום עבודתם בין אם מרצונם ובאופן מתוכנן ובין אם לאו, למומחים בתחום הייעוץ התעסוקתי, הכלכלי והאישי כהכנה מיטבית לקראת השלב הבא בחיים.

 

הטכנולוגיה

 FUTURING UP פיתחה פלטפורמה דיגיטלית המניעה ומסייעת באופן פעיל בקבלת החלטות באופן הבא:

1. Digital Platform: הפלטפורמה מאפשרת תקשורת באמצעות צ'אט, הודעות טקסט, הודעות קוליות (אודיו) ויכולות וידאו כדי לתמוך בקשר בין המשתמשים לבין היועצים דרך אפלקיצית המובייל והאינטרנט של החברה.

2. רשת יועצים נרחבת: רשת היועצים היחודית של החברה כוללת יועצים המתמחים בייעוץ קריירה ותעסוקה, אימון וייעוץ אישי ופיננסי. הרשת מנוהלת עבור המשתמשים באמצעות ה-Personal Account Manager האישי שלהם.

יועץ העתיד (Future Consultant) - מספק ייעוץ אישי, פרטי ומקיף ומהווה עבור המשתמשים איש הקשר המקצועי (Case Manager) ותפקידו ללוותם במשך כל התהליך ולהכינם במונחים של תעסוקה, פיננסים ופיתוח אישי.

התאמה אופטימאלית בין המשתמש ליועץ העתיד מושגת באמצעות מנוע אלגוריתם, היוצר פרופיל משתמש ומשבץ לו את יועץ העתיד המתאים לו ביותר.

3. Machine Learning Algorithm: פיתוח יחודי זה המובסס על ה-"Life Equilibrium Model" שפותח על ידי צוות המייסדים בראשם פרופ' דן אריאלי ומספק למשתמשים המלצות ליישום ומימוש בהתאם לצורכיהם האישיים, המקצועיים והפיננסיים, על מנת שיוכלו לתכנן את עתידם בצורה המיטבית.

 

4. Predictive Analytics: באמצעות כלי הבינה והאנליטיקה, המערכת מנתחת תובנות מתוך התהליך שעובר המשתמש לאורך כל הדרך. שביעות רצון המשתמש ופרמטרים אחרים נאספים ומנותחים. גישה זו מספקת ללקוחות החברה (המעסיקים הרוכשים את המוצר עבור עובדיהם) יתרונות מיתוג ייחודיים, מאפשרת להם לחזק את האחריות החברתית הארגונית שלהם ולהגביר את שביעות רצון העובדים.

5. אבטחה ופרטיות: הפלטפורמה מספקת גישה מאובטחת, מוגנת בסיסמה לכל משתמש.

 

איך זה עובד (עבור המשתמש):

1. פרופיל: בשלב הראשון, באמצעות כלי הערכה מורכבים נבנה עבור כל משתמש פרופיל אישי, מקצועי, פיננסי מבוסס על המודל שפותח על ידי צוות המייסדים בראשם פרופ' דן אריאלי,  "Life Equilibrium Model".

2. התאמה: באמצעות אלגוריתם התאמה יחודי, המערכת מאתרת את היועץ הטוב ביותר עבור המשתמש בהתאם לצרכיו הספציפיים. לאחר ההתאמה, המשתמש יעבוד עם אותו יועץ עתיד בכל עת והוא יהיה ה-Case Manager  שילווה אותו לכל אורך התהליך.

3. ייעוץ: תהליך היעוץ היינו תהליך דינמי המתאפשר באמצעות הפלטרפורמה הדיגטלית דרך הנייד ו\או המחשב בכל עת, בכל מקום, תוך ניצול מירבי של הרשת המקצועית הנרחבת של FUTURING UP.

 

FUTURING UP במדיה

פרופסור דן אריאלי, שותף: ראיון בערוץ 10 בתכנית "הכל כלול"

פרופסור דן אריאלי, שושי בורנשטיין ואלכס קפלון: ראיון בעיתון הכלכלי "דה-מרקר"

אלכס קפלון, שותף מייסד ומנכ"ל: הרצאה ב-"הוועידה ה-16 לניהול משאבי אנוש - העתיד של משאבי אנוש"

אלכס קפלון, שותף מייסד ומנכ"ל: ראיון בערוץ 10 בתכנית "עובר ושב"

אלכס קפלון, שותף מייסד ומנכ"ל: הרצאה בכנס 'מנורה מבטחים'

אלכס קפלון, שותף מייסד ומנכ"ל: פגישה עם הקנצלרית מרקל וראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו

 

 

 

הצוות

הצוות

אלכס קפלון
Co-founder & CEO
אלכס בעל ניסיון של כ-20 שנה בתפקידי ניהול בכירים בארגונים פיננסיים גדולים: חבר הנהלה וסמנכ"ל בכיר וראש המערך העסקי בקבוצת כלל ביטוח, יו"ר דירקטוריון כלל אחזקת סוכנויות בע"מ, חבר הנהלה וסמנכ"ל השיווק בקבוצת מגדל וחבר דירקטוריון כלל פנסיה פנסיה. לאחר פרישתו המוקדמת, הקדיש ארבע שנים ללימוד ומחקר בתחום הגרונטולוגיה הפיננסית ופרישה באוניברסיטת חיפה, פיתח וייסד את FUTURING UP. אלכס בעל BA בכלכלה וחשבונאות, MBA בשיווק ו- MA בגרונטולוגיה פיננסית. אלכס ארגנטינאי גאה, נשוי ואב ל-3 ילדים, גר במבשרת ציון.

  • מייסד
שושי בורנשטיין
Co-founder & CPO
שושי מומחית בתחום משאבי אנוש ויועצת ארגונית מובילה ומוערכת לתהליכי שינוי אישי למנהלים וארגונים. בעלת ניסיון של כ-15 שנה בתפקידי ניהול בארגוני ביטוח ותקשורת. בעלת BA בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, MA בהצטיינות בייעוץ ארגוני וכמו כן היא מאמנת מוסמכת ומגשרת. בשנים האחרונות התמחתה, למדה ועסקה בנושאים הקשורים לפרישה, פיתחה וייסדה את FUTURING UP. שושי נשואה ואם לשני בנים בוגרים, גרה בירושלים.

  • מייסד
פרופסור דן אריאלי
Partner & Mentor
דן אריאלי הוא פרופסור לכלכלה התנהגותית, חבר סגל באוניברסיטת דיוק וכיהן כראש קבוצת מחקר ב-Media Lab במכון הטכנולוגי של מסצ׳וסטס. ספריו הפכו במהרה לרבי-מכר ברשימת "הניו יורק טיימס" ותורגמו לעשרות שפות. פרופ‘ אריאלי שותף בחברה מיומה הראשון, ועוסק רבות בטעויות הגדולות שכולנו עושים בקבלת החלטות. כאשר נשאל אם היה יכול לתקן טעות אחת שכולנו עושים, הוא עונה: "אין לי ספק שהטעות הכי גדולה שהייתי מתקן היא חוסר היכולת לחשוב לטווח רחוק". באמצעות המודל שפותח ב- FUTURING UP ה- “Life Equilibrium Model" ננסה לתקן טעות זו.

אילון תירוש
Investor & Member of the Board of Directors
אילון תירוש הוא יזם היי-טק ומשקיע חברתי. הוא הקים חמש חברות, השקיע ברבות אחרות, וביצע מספר אקזיטים בהצלחה רבה. לאחר שמכר חברה בהצלחה בשנת 2000, נכנס לתוך עולם העשייה החברתית, ובהיותו ייזם באופיו, הוא נכנס לכך עם מעורבות אישית מאד משמעותית, וייסד בשנת 2003 את יובלים, קרן הון אנושי, במטרה לפעול לצמצום הפערים בחברה הישראלית, לחיזוקה ולקידום שוויון ההזדמנויות והמצוינות בה. איילון שותף ב-FUTURING UP כמעט מתחילת דרכה, מעורב ומסייע בעיקר בפן הטכנולוגי, ובסלילת הדרך להגשמת החזון.

  • דירקטור
פרופסור יונתן סמילנסקי
Investor & Member of the advisery Board
פרופסור יונתן סמילנסקי הוא מומחה בינלאומי בפיתוח קריירה וניהול כישרונות ויועץ לארגונים מובילים בארץ ובעולם. הוא מנהלו האקדמי של המרכז לפיתוח קריירה בפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב ומרצה בתחום ניהול משאבי אנוש. בעברו, כ-25 שנות ניסיון מארצות הברית ומאנגליה כסמנכ”ל משאבי אנוש גלובאלי בחברות יוניברסל ורשת מלונות מרידיאן, כראש החטיבה לשירותי פנים בחברת ויזה הבינלאומית ושותף בחברת הייעוץ Hay Management Consultants. פרופ‘ סמילנסקי פרסם ספרים העוסקים בשינוי קריירה, כשותף וכיועץ מיוחד ב-FUTURING UP , הוא מסייע בבניית הכלים הנחוצים בשוק העבודה המשתנה מאוד והטמעתם במודל.

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו