מפרסם: Julia Lerner
CEO
שתפו

GearEye

חברת GearEye המציאה פתרון ייחודי למעקב, ארגון וחיפוש אחר פריטים בעזרת מדבקות RFID, סורק משוכלל, ואפליקציית מובייל. הפתרון מיועד הן למקצוענים והן לחברות. החברה עושה מהפכה בשוק ה-IoT המוערך בכ-18 מיליארד $

$297,900

גויסו עד כה

28

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:רכב ותחבורה
•  מומן בהצלחה    
•  גיוס המשך 
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 28
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

מהפך בשוק פוטנציאלי של 24.5 מיליארד $ 

עד 2020, הסגמנט העולמי של RFID בתוך שוק ה-IoT צפוי להגיע להיקף של כ-24.5 מיליארד דולר בארה"ב. בתוך הקטגוריה הנוכחית שהיקפה 17.6 מיליארד כיום, השוק המוערך של GearEye מורכב מכ-500 מיליון פרילנסרים ועסקים קטנים ברחבי העולם, המהווים גם חלק מקטגורית ה-IoT המוערכת בנפח של 14 טריליון $. כחברה חדשנית המציעה פתרון חדשני ונגיש לבעיה המרכזית והמוכרת, GearEye צפויה לחולל מהפך ולהוביל את השווקים הללו.

גיוס מוצלח של 628K $ באמצעות מימון המונים

לאחר גיוס של 628,000 דולר מ -4,200 תומכים באמצעות קמפיינים למימון המונים ב-Kickstarter ו- Indiegogo, הסטארטאפ מוכן כעת לקדם את חדירתו לנישות ה-RFID וה-IoT בעולם, בהתבסס על הצלחותיו הקודמות ושורה ארוכה של שיתופי פעולה חתומים ופוטנציאליים, עם מובילי התעשייה ברחבי העולם.

 

הסכם הפצה עם ענקית הצילום

GearEye חתמה לאחרונה על הסכם הפצה עם אחד הקמעונאים הגדולים ביותר בארה"ב לציוד צילום, בהיקף של כ-1,500 ערכות בחודש.


ההצלחה הגדולה של החברה עד כה הובילה גם ליותר מ-150 פניות שהתקבלו ממפיצים בכל רחבי העולם, רשימה רחבה של הצעות שותפות עם SMBs.

זוהי הזדמנות חד פעמית להצטרף למובילת שוק חדשה, רגע לפני פריצת דרך מסחרית.
 

כיסוי מסיבי בתקשורת העולמית 

GearEye והקמפיינים הסופר-מצליחים שלה, עם סרטון שהגיע למעל 70 מיליון צפיות ומעל מיליון שיתופים, כמו גם התגובות הנלהבות של אינספור משתמשים, משכו את תשומת הלב של כלי תקשורת רבים, אשר סייעו להביא את המותג למשקי בית ברחבי העולם, כולל Geektime, Android Authority, Business Insider, Fstoppers ועוד.


צוות בעל ניסיון רב בחברות סטארט-אפ וענקיות טכנולוגיה

הצוות של GearEye מורכב כולו ממהנדסים בעלי ניסיון רב בעבודה עבור ארגונים גדולים, כולל GE, מוטורולה, פיליפס ו- IBM, וכחברים מרכזיים בחברות סטארט-אפ גם כן. הצוות מורכב מהמוחות הטובים ביותר בהייטק הישראלי, כולל חברים בעלי דוקטורט באלקטרומגנטיקה ו- M.Sc בהנדסת חשמל.

פיצ'

הרעיון

הצורך

עם ההתקדמות הטכנולוגית, חיינו הפכו מאתגרים יותר, וערך הזמן יקר עבורנו יותר מאשר אי פעם. אנו לא רוצים לבזבז זמן בחיפוש אחר פריטים שאינם במקומם או הלכו לאיבוד, אבל למרבה הצער, על פי סקר Esure בבריטניה, אנשים מאבדים לא רק את הפריטים שלהם, אלא את הזמן היקר שלהם גם כן: אנחנו מבלים בממוצע 10-15 דקות ביום בחיפוש אחר החפצים שלנו, בין אם בבית, במשרד או ברכב.

עבור אנשי מקצוע, מעקב אחר ציוד עבודה הוא אף יותר חיוני. אובדן של פיסה חשובה של ציוד יכול להתגלות כהרסני עבור הבעלים, ולעלות בכסף, בזמן ובעבודות שפוספסו. אובדן חפצים מוביל לחרדה בעיקר כשמדובר באנשי מקצוע הנמצאים כל הזמן בתנועה, בבתים מושכרים ובכל עסק קטן המבצע בדיקות מלאי מספר פעמים ביום.

לחברות תעבורה קיימת בעיה של אובדן חבילות, המסתכמת בנזק של מיליוני דולרים עקב סגירת מסלולים על ידי הלקוחות הגדולים שלהם, כמו FedEx ו-Amazon כששיעור החבילות הנאבדות עומד על 0.1%.
 

                                                                                                                                         

  

                         

הפתרון

GearEye פיתחה מכשיר קטן אשר סורק את הסביבה ומסייע לאתר ולפקח על ציוד.

GearEye אימצה וחידשה את טכנולוגיית ה- RFID, בה נעשה שימוש לעתים קרובות על ידי ארגונים גדולים במסגרת שרשרת האספקה. החברה חוללה מהפכה באופן בו נעשה שימוש אלחוטי ב-RFID לצורך חיבורו לכל מכשיר נייד, באופן משתלם במיוחד. כעת, כל אחד יכול להמנע מהסיוט הכרוך באובדן פריטים יקרים, באמצעות תנועת יד קלילה ולחיצה על כפתור בלבד.

משתמשים רק צריכים לתייג את הפריטים שלהם עם מדבקות RFID זעירות ולהשתמש בדונגל של GearEye, בליווי האפליקציה הנלווית המוודאה כי יש להם את כל מה שהם צריכים איתם. הדונגל סורק את הסביבה הקרובה והאפליקציה מודיעה על הפריטים המתויגים אותם היא מאתרת, תוך הצבעה על פריטים חסרים וסיוע באיתורם.

איך זה עובד?

 • משתמשים פשוט מדביקים תגיות GearEye זעירות מבוססות RFID על כל הפריטים שלהם, כולל מצלמות, עדשות, מבזקים, כרטיסי אשראי או ארנקים, ויכולים להתחיל במעקב.
 • המכשיר משמש כנקודת מוקד לכל הפריטים המתויגים, ניתן להחזיקו ביד או בתיק, כשהתקשורת שלו עם הטלפון מתבצעת באמצעות Bluetooth.
 • אפליקצית GearEye מאפשרת ללקוחות לארגן את הציוד החיוני שלהם ברשימות ספציפיות, ולבצע איתור של כל קבוצת הפריטים או יחידה בודדת של ציוד, וכך מאפשרת שמירה על בטחון הפריטים.

 • ??היישום מתריע אם פריט כלשהו חסר ועוזר לאתר את החפצים

 • משתמשים יכולים לסרוק שקית או למצוא פריטים חסרים במרחק של 2-3 מטרים, כמו במשחק "חם וקר".

 • הסורק משמש כ-"גלאי מתכות" והאפליקציה מגבירה או מנמיכה את עוצמת הצליל בהתאם למרחק של הפריט אחריו מחפשים.

DEMO - לסרטון הדגמה לחצו כאן

מה עושה את GearEye ייחודי?

 • מדבקות ה-RFID של GearEye פועלות ללא סוללה ומתאימות כמעט לכל משטח.
 • האפליקציה הנלווית מספקת פונקציות נוספות, כגון רשימות מותאמות אישית עבור כל פרויקט עבודה ספציפי והודעות כאשר חלק מהציוד חסר
 • ערכה עם 40 תגיות מדבקה עולה לצרכן כמו 10 תגי Bluetooth
 • ניתן לרכוש תגים נוספים ב-9 $ בלבד למארז
 • הסורק משמש גם כמטען רב עוצמה במקרי חירום, וכולל גם תכונת "Find my phone"
 • GearEye פועל בחיבור ל-GPS ו-"זוכר" את המיקום האחרון של הפריט

 

קניין רוחני
 

הקניין הרוחני של GearEye מכסה את מערכת האנטנה, את ה-form-factor של המכשיר ואת אלגוריתם האיתור המבוסס על חיישנים. GearEye הגישה בקשה לפטנט בינלאומי (PCT), שהגיע לשלב הלאומי הן בארה"ב והן בסין.

הפטנטים של GearEye

השוק

שוק ה-B2C של GearEye הינו תחום ה-IoT, בעוד שוק ה-B2B מתבסס על תחומי ה-RTLS והתחבורה.

על פי Statista, בשנת 2020, הקטגוריה העולמית של תגי RFID בתוך שוק ה-IoT צפויה להגיע להיקף של כ-24.5 מיליארד דולר.

בתוך הקטגוריה הנוכחית שהיקפה 17.6 מיליארד כיום, השוק המוערך של GearEye מורכב מכ-500 מיליון מקצוענים ועסקים קטנים ברחבי העולם, הכלולים גם במסגרת קטגורית ה-IoT המוערכת ב-14 טריליון.

נישת היעד הראשון אליה פונה החברה מורכבת מצלמים מקצועיים, תקליטנים, מתפעלים, ספורטאים ונוסעים תכופים.
היעד העתידי של GearEye הוא יצירת פתרונות איתור וניהול מלאי בקנה מידה קטן עבור 500 מיליון עסקים קטנים וצרכנים מקצועיים ברחבי העולם. המטרה היא להגיע ל-2.5 מיליון לקוחות בשנתיים הראשונות, המהווים כ-0.5% מכלל קהל היעד.

החברה גם מתכוננת לחדור לתחומי התחבורה והלוגיסטיקה, המהווה שוק בהיקף של כ-2 טריליון דולר, המורכב מ-80% מטענים במשאיות, ו-10% בדרך האוויר והמים. המיקוד של החברה הוא חברות שילוח, על פי Statista גודל השוק הוא כ-800 מיליארד $.

לאחר מכן תפנה GearEye לקהל רחב הרבה יותר במטרה לחדור לתחומים אשר יכולים להפיק תועלת רבה מפתרון ה-RFID החכם של החברה: תחומי התעופה, הבריאות, הקמעונאות והאבטחה.

 
   

GearEye מתכוונת לשחרר SDK תחת הסכמי רישוי גמישים, כך שהטכנולוגיה תוכל לעבור התאמה אישית עבור מגוון רחב של שימושים.

 

השוואה למתחרים

בשוק ה-B2C מתחרה GearEye ביצרניות תגי ה-Bluetooth (דוגמת Tile, Trackr ועוד):

 

 

יצרניות קוראי ה-RFID התעשייתים דוגמת מוטורולה הן המתחרות העיקריות בשוק ה-B2B:

 
אסטרטגית האקזיט

GearEye מקימה סטארט-אפ עם יסודות חזקים במספר תחומים, כאשר לחברה אסטרטגיות התרחבות ברורות. בין אם Tag&Find תגדל להיות שחקנית טכנולוגית מובילה אשר תוכל לחלק דיבידנדים לבעלי המניות שלה, או תהפוך יעד עבור M&A על ידי ענקיות IOT, הדבר ייקבע בשנים הקרובות.

GearEye צופה כי בשלב מתקדם אחד השותפים הגדולים שלה, או חברות ענק בתחום ה-RFID או IoT ירכשו אותה, בדומה לאופן בו נרכש אחד המתחרים על ידי חברת התעבורה.

המייסדים וצוות ההנהלה יקבלו את ההחלטות האסטרטגיות אשר יספקו את הערך הגבוה ביותר עבור בעלי המניות.

החברה שואפת לפתח את עסקיה עם דגש ומיקוד על B2C:


 • B2C: החברה חתמה גם על הסכם שותפות עם אחד המשווקים הגדולים ביותר לציוד צילום בארה"ב, וקיבלה הזמנת רכש חוזרת עבור 1,500 יחידות, אשר עשויה להניב הכנסה חודשית התחלתית של 225K$. בעתיד החברה תחדור לסגמנטים נוספים של צרכנים מקצועיים כגון תיירים, טכנאים, אומנים, ספורטאים ועוד.
 • B2B: בעתיד החברה תכנס לחלל הלוגיסטי עם פתרון השילוח המבוקר והמונע הפסדים שלה, וחתמה על LOI עם חברת לוגיסטיקה המובילה המשרתת לקוחות כגון FedEx, Amazon,  Volvo, Restaurant Depot ועוד.
                                                               

מודל הכנסות

עלותה של ערכת GearEye היא 55 $ לפני הפחתת העלות המתוכננת, בעוד מחיר השוק שלה הוא 185 $ עבור מכשיר + 40 תגים, מה שמוביל לשולי רווח של כ-70% והכנסה נטו של 135 $ בעבור כל ערכה.

בנוסף להזמנות מראש, GearEye קיבלה עד כה יותר מ -150 פניות ממפיצים וקונים מארה"ב ומרחבי העולם. החברה חתמה לאחרונה על שני חוזים והיא מנהלת מגעים לקראת הסכמים נוספים. אחד ההסכמים מתייחס לשותפות עם אחת מחברות הצילום הגדולות בארה"ב, אדורמה. החברה מתחננת לחדור לסגמנטים נוספים של צרכנים מקצועיים כאשר גודל השוק מתקרב ל-500 מליון. הגעה אל 0.5% של שוק היעד תוביל את הסטארטאפ אל רווחים של 500 מיליון $

מודל ההכנסות עבור שוק ה-B2B הינו בתצורת SaaS. הוא מבוסס על מכירת הפתרון המשולב ב-600 $ לשנה לכל משתמש. אם תגיע החברה ל-0.5% מהשוק האמריקאי שבו יותר ממיליון קבלני שילוח בעלי מעל 6 משאיות כל אחד, המשרתים את חברות הענק כמו FedEx ו-Amazon, הרווח שנתי יסתכם ב- 23 מיליון $.


 

שימוש בכספי הגיוס

המשימה החשובה ביותר של GearEye הינה השלמת הייצור, קבלת אישורי רגולציה ותחילת משלוחים. החברה מעריכה כי יותר מ-150K ישמשו למטרות ייצור.

לאחר מכן, מאמצי החברה ירוכזו בהורדת עלויות הייצור ל-35$ ליחידה, ותחילת עבודה על יכולת ניווט בחיפוש אחר פריטים אבודים באמצעות מציאות רבודה.

במקביל, ייבנה מנוע שיווק חזק.

הצוות

יוליה לרנר
מנכ"ל
ביוגרפיה
יוליה היא המוח מאחורי GearEye. מהנדסת תוכנה נלהבת עם יותר מעשור של ניסיון בפיתוח פרויקטים‘ יוליה יצרה את הרעיון, בדקה אותו, מצאה משקיעים, ארגנה את הקבוצה והובילה את הפיתוח לקראת אב טיפוס עובד. לאחר ההצלחה של GearEye ב-Kickstarter, היא ממשיכה לתאם את הייצור והפיתוח העסקי, ולחקור ערוצים חדשים של מכירות ושיווק. יוליה סיימה תואר ראשון (B.Sc) במדעי המחשב מהטכניון. בעלת ניסיון של 15 שנה בניהול ופיתוח פרויקטים מורכבים בקנה מידה גדול המשלבים אלקטרוניקה ותוכנה. יוליה עבדה בחברות הדמיה רפואית כגון פיליפס, ביוסנס וג‘נרל אלקטריק.

 • מייסד
 • עובד מפתח
מדוע Julia Lerner ?


סרגיי זולוטניצקי
ארקיטקט תוכנה
ביוגרפיה
סרגיי הוא מהנדס תוכנה בעל ניסיון רחב ביותר. הוא גורו ובלוגר לענייני iOS ו-Android, עם מעל 17 שנות ניסיון בפיתוח עבור חברות כגון IBM ו-Microsoft, בעל תואר במדעי המחשב מהטכניון.

 • עובד מפתח
מדוע Sergey Zolotnitsky ?


מקסים ברזין
CTO, עיצוב אנטנה ו-RF
ביוגרפיה
מקסים אחראי על החומרה של GearEye. כמהנדס מבריק ומנוסה הוא המדען שמאחורי עיצוב האנטנות החדשניות של החברה. כשרונו מתגלה בתחומי ההמצאה והאופטימיזציה. מקסים מוביל את הקבוצה במאמץ להגיע לייצור מוצלח. בעל 7 פטנטים בתחום עיצוב האנטנה ואלקטרומגנטיות, יש לו חלק מרכזי בתכנון יישום ה-PCT של GearEye. מקסים בילה יותר מ -18 שנה בפיתוח אנטנות, וכעת משלים דוקטורט בשדות אלקטרומגנטיים באוניברסיטת בן גוריון.

 • מייסד
 • עובד מפתח
מדוע Maksim Berezin ?


משקיעים 28

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
9
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
9
עוקבים
9
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו