מפרסם: אריאל שרם
CEO
שתפו

Guide In Medical

Guide In פיתחה מכשיר רפואי פורץ דרך ומוגן בפטנט, המסייע לצוות הרפואי לבצע את הליך האינטובציה באופן מדויק ויעיל. טכנולוגית אור אינפרא אדום מאפשרת לזהות את קנה הנשימה של המטופל ובכך מפחיתה סיבוכים מסכני חיים. החברה, שזכתה להכרה בינ"ל, פורצת דרך בשוק רפ

$ 221,000

גויסו עד כה

18

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:בריאות
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 18
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

 Guide In פיתחה מוצר רפואי מציל חיים

Guide In  פיתחה את ה-IRRIS  מוצר רפואי מתקדם לא פולשני שנועד לסייע לצוותי רפואה והצלה לבצע את הליך האינטובציה (הנשמה מלאכותית), באופן מדויק ובטוח IRRIS . מאפשר למבצע האינטובציה, בין אם הוא רופא בבית החולים או פרמדיק בשטח, לזהות בקלות, בבטיחות ובמהירות את קנה הנשימה של המטופל, ובכך להימנע מסיבוכים אפשריים אשר נובעים מטעויות בהתמצאות בחלל הפה.

טכנולוגיה מוכחת אשר תוקפה בניסויים קליניים

ה IRRIS -הוא מוצר רפואי חדשני ופורץ דרך, בעל פטנט רשום, אשר נולד משיתוף פעולה בין האוניברסיטה העברית לבית החולים הדסה בירושלים. המוצר נוסה ב- 4 ניסויים קליניים שונים באירופה  (ספרד, שוויץ, דנמרק, רומניה) והוכתר כהצלחה מסחררת בארבעתם.

 

שוק ענק - עשרות מיליוני פרוצדורות מבוצעות מדי שנה

בכל שנה מבוצעות כ- 80 מיליון פרוצדורות אינטובציה ברחבי העולם. בארה"ב לבדה מדובר בפרוצדורה הרפואית השלישית בשכיחותה ונערכות בה מדי שנה כ- 20 מיליון פרוצדורות, בסין נערכות כ- 25 מיליון פרוצדורות מדי שנה. גודלו המוערך של השוק בארה"ב בלבד נאמד ב- 650 מיליון דולר מדי שנה.

 

דרכה של Guide In נסללה לעברו של השוק

Guide In  קיבלה את אישור ה- FDA היוקרתי לשיווק המוצר שלה בארה"ב, שוק היעד העיקרי של החברה. בנוסף, אוחזת החברה באישור ה- CE, אישור אשר מאפשר לה לשווק את מוצרה באירופה, באישור משרד הבריאות הישראלי, ובאישור משרד הבריאות הקנדי.

צוות מוביל אשר זיהה את הצורך בשטח

Guide In  הוקמה כתוצאה מצורך ברור שהגיע מהשטח. בצורך זה נתקלו חברי הצוות, כאשר כל אחד פגש בו מזווית אחרת: מנהל הטיפול הנמרץ בבית החולים הדסה, חובש מוטס בוגר יחידת 669, ואנשי רפואה בעלי שם עולמי. לצוות הצטרפו מהנדסים בכירים ואנשי פיתוח עסקי מנוסים בתחום המכשור הרפואי.

 

הצלחה מוכחת – תמיכתם של הרשות לחדשנות ושל חברת תרופות מובילה

Guide In הינה חברה בוגרת של החממה הטכנולוגית (NGT3) מטעם הרשות לחדשנות ואף זכתה במענקי פיתוח נוספים.  Guide In חתמה על הסכם שותפות אסטרטגי עם חברת התרופות המובילה כצט, אשר במסגרתו השקיעה כצט בחברה. בימים אלה Guide In נמצאת במו"מ עם חברה בינ"ל ידועה, אחת החברות המרכזיות בעולם בתחום רפואת החירום, ההרדמה והטיפול נמרץ, על הפצה בינ"ל בלעדית של המוצר.

פיצ'

הרעיון

הצורך

אינטובציה (צנרור קנה) הינה פרוצדורה רפואית שכיחה (הפרוצדורה השלישית בשכיחותה בארה"ב) אשר בה מוחדר צינור הנשמה (טובוס) לתוך קנה הנשימה של המטופל על מנת להנשימו באופן מלאכותי באמצעות מנשם מכני או ידני. פרוצדורה זו מבוצעת באופן יומיומי במטופלים בחדר ניתוח לפני ניתוחים, כחלק מתהליך הרדמה כללית ובנוסף הינה פרוצדורה מצילת חיים בטיפול בפצועים ומטופלים בחדרי מיון, מחלקות טיפול נמרץ וטראומה בבתי החולים וברפואת חירום (אמבולנסים ומתארים צבאיים) המאפשרת להם לנשום.

בפרוצדורה זו האתגר של הרופא, הפרמדיק או האחות המטפלים הוא זיהוי מהיר של פתח קנה הנשימה, הבדלתו מפתח הוושט (המוביל לקיבה) הסמוך, והחדרה בטוחה של צינור ההנשמה לקנה הנשימה (לאחר מכן מחובר הצינור למשנם מכני או ידני). כיום נעשה שימוש במכשירים אופטיים בעלי מצלמת וידיאו (מכונים וידאו לרינגוסקופ/ או פייבר אופטי) המוחדרים ללוע ומסייעים לאיתור וזיהוי ויזואלי של קנה הנשימה והחדרת הטובוס.

 

 

 

 

ישנה חשיבות מכרעת לזיהוי קנה הנשימה והחדרת הטובוס במהירות האפשרית שכן המטופל אינו נושם בעת ביצוע הפרוצדורה ועיכובים בהחדרת הטובוס או החדרתו בשוגג לוושט במקום לקנה הנשימה עלולים לגרום לפציעות, סיבוכים רפואיים עקב חוסר הגעת חמצן ואף מוות במקרי קיצון. ישנם גורמים רבים המשפיעים על קושי בביצוע הפרוצדורה, זיהוי קנה הנשימה והחדרת הטובוס כגון:

 • אנטומיה של המטופל (למשל: לסת קטנה או גדולה מהרגיל, צוואר קצר במיוחד ומפתח פה ולוע קטנים מהרגיל)
 • אוכלוסיות סיכון כגון: חולים במשקל יתר (obese), ילדים, נשים בהיריון, חולים אונקולוגים, ניתוחי אא"ג, ניתוחים מקסילרים
 • מיומנות וניסיון הרופא/פרמדיק/האחות המבצעים את הפרוצדורה
 • סביבת עבודה (חדרי ניתוח מול חדר מיון או רפואת שטח)
 • מקרי טראומה (מגבילים תזוזת ראש ופתיחת פה לצורך זיהוי קנה הנשימה)
 • דם והפרשות תוכן הקיבה המקשות על ויזואליזציה בלוע וזיהוי קנה הנשימה

במקרים בהם ישנו קושי בזיהוי קנה הנשימה ייתכן והחדרת צינור ההנשמה תיקח זמן, במקרים חמורים יותר תתכן אף החדרה שגויה של צינור ההנשמה לוושט וגרימה של סיבוכים כמו פציעות של הרקמה הרכה בלוע, פציעות דנטליות, הפוקסיה (נזקים עקב חוסר בחמצן) ובמקרים חמורים יותר שבץ, נזק מוחי ומוות. מידי שנה מבוצעות ברחבי העולם עשרות מילוני פרוצדורות בבתי חולים ובשטח, במחקר שנערך בצה"ל נמצא ששיעור ההצלחה בפרוצדורה הינו 39% בלבד. כמו כן במחקרים בינ"ל אחרים נמצא כי בחדר מיון ישנם סיבוכים ב-25% מהמקרים ובטיפול נמרץ ושירותי הצלה וחירום ישנם סיבוכים ב-40% מהמקרים.

ראיון ILTV

 

תוכנית רק בריאות בערוץ 12

 

הפיתרון

גייד אין מדיקל הוקמה על ידי מנהל טיפול נמרץ בבית חולים הדסה וחובש מוטס בוגר יחידת 669 אשר מכירים את הצורך באופן אישי מניסיונם בבית החולים ובשטח. המוטיבציה להקמת החברה הייתה מציאת פתרון טכנולוגי פשוט, זול ולא פולשני המאפשר לפשט את הפרוצדורה, להוריד את הסיכוי לסיבוכים רפואיים ולהציל חיים. החברה, אשר לה תו תקן איכות, מפתחת כיום מספר מוצרים הנוגעים לשלבים השונים של הנשמת מטופלים ופצועים בבתי חולים ומחוצה להם בשטח, בשיתוף עם רופאים מהבכירים בתחומם בעולם. מכשיר ה-IRRIS  של החברה מוגן בפטנט ופותח על בסיס טכנולוגיה שהתקבלה ברישיון בלעדי מהאוניברסיטה העברית ומבי"ח הדסה בירושלים.

 

לינקים:

Geek Time

http://www.geektime.co.il/guide-in-medical-raised-2millionils/

 

The Times of Israel

http://www.timesofisrael.com/israeli-medical-startup-raises-nis-2m-for-life-saving-trachea-device/

 

The Pulse

https://thepulse.co.il/36815-2017-01-26-07-14-10

לינק לראיון ב-:Tech Time

https://techtime.co.il/2018/02/05/guide-in-medical/

בדה מרקר:

http://www.themarker.com/technation/1.3432880

http://www.il-israel.org/nl/170205/index.html   (בגרמנית)

https://nepmag.com/izrailskie-mediki-pridumali-pribor-oblegchayushhij-intubatsiyu/  (ברוסית)

https://www.diariodecadiz.es/provincia/luz-final-garganta_0_1089491557.html

 

הטכנולוגיה

גייד אין פיתחה מוצר רפואי ייחודי ולא פולשני ה- IRRIS, המהווה גישה חדשה לביצוע פרוצדורת אינטובציה. המוצר פותח על בסיס טכנולוגיה מהאוניברסיטה העברית ובבי"ח הדסה בירושלים. המוצר מאפשר לרופא, פרמדיק או אחות המוסמכת לכך, לזהות את קנה הנשימה של מטופל או פצוע במהירות, בצורה מדויקת ובטוחה יותר ובכך מקטין סיבוכים אפשריים. ה-IRRIS  הינו פנס אלקטרוני המושתת על טכנולוגיית אור אינפרה-אדום המודבק חיצונית לצוואר המטופל/פצוע טרם ביצוע הפרוצדורה. בעת הפעלתו, האור חודר את רקמות הצוואר באופן בטוח ובוקע וזוהר באופן סלקטיבי אך ורק מקנה הנשימה של המטופל/פצוע ולא מרקמות אחרות. באופן זה קנה הנשימה מסומן, מואר ומבודל באופן ברור מהוושט הממוקם בסמוך או רקמות אחרות בלוע המטופל. כיום משתמשים הרופאים במכשירים אופטיים בעלי מצלמת וידיאו (מכונים וידאו לרינגוסקופ או פייבר אופטי) המוחדרים ללוע המטופל ומשמשים לצורך איתור וזיהוי ויזואלי של קנה הנשימה והחדרת הטובוס (מכשירים אלה כבר קיימים במוסדות רפואיים). בעת השימוש במוצר החדשני של גייד אין ה-IRRIS,האור האינפרה האדום שבוקע מהמכשיר ובוקע מקנה הנשימה מזוהה על ידי מכשיר הוידיאו לרינגוסקופ שבשימוש הרופא ועל מסך מכשיר הוידיאו נראה בבירור אור בוקע ומהבהב מקנה הנשימה ולמעשה מסמן את מיקומו. כל מה שעל הרופא המטפל לעשות הוא לעקוב אחר האור (המסמן את מיקום פתח קנה הנשימה) ולהחדיר את הטובוס לעברו לתוך קנה הנשימה. האור הבוקע מקנה הנשימה מכוון את הרופא לעבר המקום הנכון ובמהירות האפשרית.

לינק לסרטון הדגמה

 

תמונות מניסוי קליני:

 

לינקים מניסויים קליניים:

             https://drive.google.com/file/d/0B4vkr6N8NJJaLXFaQkFjT2p4U0k/view?usp=sharing        

 

http://airwaymanagement.dk/171/index.php?option=com_content&view=article&id=46:irris-movies-02&catid=2&Itemid=383

 

מוצר ה-IRRIS  מוגן בפטנט רשום, הוכח קלינית במספר ניסויים קליניים שנעשו עם רופאים מומחים מובילי דעה בקנה מידה עולמי ובעל אישורי ה-FDA, CE, משרד הבריאות הישראלי ומשרד הבריאות הקנדי. האור בוקע ומהבהב מקנה הנשימה ומסייע לאתר אותו ולהבדיל אותו מהוושט גם במצבים מסובכים בהם הוויזואליזציה בלוע לקויה (עקב דם לדוגמה או קשיים אנטומים).

יתרונות:

 • ה-IRRIS  אינטואיטיבי וקל לשימוש (כל מה שנדרש הוא להדביק את המוצר לצוואר המטופל או הפצוע וללחוץ על כפתור ההפעלה) ומותאם לעבודה בבית החולים וגם תחת לחץ בשטח
 • זיהוי קנה הנשימה של המטופל באופן ודאי ומהיר גם במצבים קשים
 • המכשיר אינו פולשני ובטוח לחלוטין כך שאינו מסכן את המטופל, המכשיר רק יכול לשפר את המצב הקליני ולהביא תועלת הן למטפל והן למטופל
 • פרמדיקים ורופאים צבאיים שאינם מנוסים דיים בפרוצדורה הם אלה שנדרשים לטפל בפצועים קשים בשטח ותחת לחץ זמן. ה-IRRIS  מאפשר למטפלים שאינן מיומנים ומנוסים דיו בפרוצדורת האינטובציה לאתר את קנה הנשימה של המטופל במהרה, להנשים אותו ולהציל את חייו.
 • ה-IRRIS  מסייע גם לרופאים שמומחים בפרוצדורה, במצבים מסובכים וקשים בבתי חולים.

 

המודל העסקי

למוצר שתי תצורות: רב פעמי (מספיק ל-15 פרוצדורות) המתוכנן להימכר ללקוח הקצה בעלות של 10-15 דולר לכל פרוצדורה ומוצר חד פעמי המתוכנן להימכר בעלות של 30-40 דולר.

לקוחות הקצה הפוטנציאלים הם בתי חולים ומוסדות רפואיים, שירותי חירום והצלה וצבאות. מכירה מתוכננת באמצעות פיתוח רשת הפצה המסתמכת על שיתוף פעולה עם מפיצי מכשירים רפואיים בתחום ההרדמה, טיפול נמרץ ורפואת חירום. החברה החלה לעבוד מול מפיצים מקומיים (כרגע בעיקר באירופה, יפן וסין) המביעים עניין רב במוצר בכדי לחתום על הסכמי הפצה בלעדיים ולהתחיל במכירות. שני הסכמי הפצה ראשונים נחתמו באירופה ואף נמכרו מאות יחידות ראשונות באירופה ויפן.

במקביל, החברה מנסה לחבור לשותפים אסטרטגים פוטנציאלים על מנת להטמיע ולשלב את מוצר החברה, ה-IRRIS בתוך הערכות הקיימות ולהפוך אותן לערכות חכמות. בין השותפים האסטרטגיים הפוטנציאליים ניתן למנות חברות ענק למכשור רפואי מתכלה, לצד חברות יצרנות עולמיות גדולות (חברות שמייצרות ומוכרות מכשירי וידיאו לביצוע פרוצדורות אינטובציה). גייד אין נמצאת בימים אלה במגעים לחבירה עם שותף אסטרטגי, אחת החברות המרכזיות בעולם בתחום ההרדמה, טיפול נמרץ ורפואת חירום לגבי הפצה בינ"ל בלעדית של המוצר והכנסתו לשוק.

השוק

אינטובציה הינה פרוצדורה שכיחה ביותר המבוצעת בעשרות מיליוני מקרים ברחבי העולם בבתי חולים ורפואת חירום בשטח. מדובר בשוק גדול של כ-80 מיליון פרוצדורת בשנה, כאשר בארה"ב מוערך שכ- 20 מיליון פרוצדורות מבוצעות מדי שנה, בסין מוערך שכ-25 מיליון פרוצדורות מבוצעות מידי שנה עם מספר דומה של פרוצדורות המבוצעות באופן שנתי ביתר חלקי העולם. גודל השוק המוערך בארה"ב בלבד הינו כ-650 מיליון דולר עם שיעור גדילה משוער של 3.2%. כ-70% מהפרוצדורות בארה"ב מבוצעות לפני ניתוחים כחלק מתהליך ההרדמה הכללית וכ-30% במצבי חירום בחדרי מיון, טראומה, טיפול נמרץ ורפואת חירום.

מבחינת השחקנים בשוק ניתן ניתן למנות חברות ענק למכשור רפואי מתכלה כגון: Bard Medical, Smiths Medical, Cook, Cardinal, לצד חברות יצרנות עולמיות גדולות (חברות שמייצרות מכשירי וידיאו לביצוע פרוצדורות אינטובציה) כגון: Medtronic, Olympus, Pentax, Teleflex, Verathon, Karl Storz, Ambu.

המכשירים הקיימים בשוק לביצוע הפרוצדורה דומים אחד לשני ולכן גייד אין מדיקל מהווה "שובר שיוויון" ומביאה חדשנות לשוק האמריקאי והעולמי, וזאת באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים להטמעת המוצר ביחד עם מכשירי הוידיאו הקיימים לביצוע הפרוצדורה ושדרוגם למכשירי מוכוונים.

 

מתחרים

מכשיר ה-IRRIS  של גייד אין מדיקל לוויזואליזציה של קנה הנשימה הינו ייחודי ומוגן בפטנט. גייד אין הינה החברה היחידה בעולם שמייצרת מוצר זה. ככל הידוע לחברה, לא קיים מתחרה אשר מציג יכולת לאתר את קנה הנשימה באופן וויזואלי ולא פולשני. קיימות שיטות אחרות לאיתור קנה הנשימה ואבטחת נתיב אוויר בעת ביצוע אינטובציה אולם הם אינן שיטות וויזואליות, אלה המרכזיות שבהן:

 • supraglottic airway – צינור בעל "כרית" בקצהו שמוכנס ללוע המטופל. קצה ה"כרית" נכנס לפתח הושט ופונה כלפי פתח קנה הנשימה (אך לא בתוכו), אוויר שמוזרם דרך הצינור מגיע באופן זה לאיזור פתח קנה הנשימה. לשיטה זאת יש מס' חסרונות: היא דורשת מיומנות של המבצע והיא מוגדרת כשיטה זמנית ולא דפיניטיבית (מאחר והצינור אינו מוחדר לתוך קנה הנשימה) ולכן בחלק מהמקרים בכל מקרה יש לבצע אינטובציה במטופל/פצוע לאחר מכן. כמו כן שיטה זאת "עיוורת" ואינה בעלת יכולת לזהות את מיקום קנה הנשימה.

 

 

 • Bougie – צינור מוליך בעל קצה מחודד אשר מוכנס ללוע המטופל ובשל מבנהו אמור להיכנס בצורה עיוורת לקנה הנשימה של המטופל. שיטה זאת דורשת מיומנות רבה ואינה תמיד עובדת, כמו כן היא איננה מסוגלת לזהות את מיקום קנה הנשימה באופן ויזואלי.

 

 • lightwand stylet – סטיילט/מכוון בעל מנורה בקצהו המוחדר ללוע המטופל. כאשר הסטיילט ממוקם בקנה הנשימה ניתן לראות נקודה אדומה על צוואר המטופל המאשרת שהסטיילט אכן הוכנס לקנה הנשימה. במידה והסטיילט יוכנס בטעות לוושט-לא תיראה נקודה אדומה על צוואר המטופל. 
 • חסרונות: שיטה הדורשת מיומנות גבוהה, למעשה מדובר בשיטה לאשרור מיקום קנה הנשימה לאחר ההחדרה ולא בשיטה שמזהה את מיקום קנה הנשימה באופן ויזואלי בעת ביצוע הפרוצדורה ולכן שיטה זו אינה מסייעת לרופא בעת שהוא מחפש את קנה הנשימה אלא רק מאשרת שהוא נכנס לקנה הנשימה. לעיתים יש להחשיך את החדר על מנת לראות את האור. בנוסף, השימוש בשיטה זאת הוא באור נראה אשר ביצועיו נחותים מאור אינפרה אדום (שבו משתמשים ב-IRRIS).

 

 

המוצר של גייד אין מדיקל חדשני, ייחודי, מוגן בבקשה פטנט ויתרונו בכך שמדובר במוצר לא פולשני המאפשר לרופא או הפרמדיק לאתר את קנה הנשימה באת ביצוע הפרוצדורה ולהדריך באופן ויזואלי את המטפל לעבר קנה הנשימה.

 

 

Timeline

יוני 2015 – הקמת החברה תחת תוכנית החממות הטכנולוגיות של רשות החדשנות במסגרת קרן הון סיכון וחממת NGT3  המתמחה במכשור רפואי. החברה הוקמה לאחר רישוי בלעדי של הטכנולוגיה מהאוניברסיטה העברית ובית החולים הדסה בירושלים.

דצמבר 2015 – השלמת ניסוי פרה-קליני

ספטמבר 2016- השלמת פיתוח דור ראשון של המוצר

ספטמבר 2016- הסמכה לתקן IS013845 (אבטחת איכות למכשור רפואי) ולתקן ISO9001

נובמבר 2016- גיוס הון מחברת התרופות כצט וממשקיעים פרטיים

נובמבר 2016- השלמת ניסוי קליני ראשון בספרד

מרץ 2017 – קבלת אישור CE

מאי-יוני 2017- קבלת אישור מכירה מאמ"ר ממשרד הבריאות הישראלי ואישור Health Canada ממשרד הבריאות הקנדי

יוני 2017- השלמת ניסוי קליני שני בדנמרק

אוקטובר 2017- פרסום מאמר קליני ראשון וסיום ניסוי קליני שלישי בשוויץ

נובמבר 2017- הצגה בתערוכת מדיקה בגרמניה-תערוכת המכשור הרפואי הגדולה בעולם

ינואר 2018 – קבלת אישור FDA לשיווק המוצר בארה"ב, פרסום מאמר קליני שני

אפריל 2018 – ייצור של סדרה ראשונה המיועדת למכירה

מאי 2018 – חתימה על הסכם הפצה ראשון באירופה

יולי 2018- חתימה על הסכם הפצה שני באירופה, השלמת ניסוי קליני רביעי ברומניה והשלמת פיתוח דור שני של המוצר (לאחר עבודה על הורדת עלויות ייצור)

ספטמבר 2018- מו"מ לשותפות אסטרטגית עם חברה בינ"ל ידועה, אחת השחקניות המרכזיות בתחום רפואת החירום, ההרדמה והטיפול נמרץ על הפצה בלעדית בינ"ל של המוצר

 2019- חבירה לשותף אסטרטגי, ייצור מוצרים למכירה והמשך פיתוח מוצרים חדשים.

 

Go To Market

כבסיס ליציאה לשוק, גייד אין מדיקל סיימה בהצלחה את המשימות המקדימות הבאות:

 • סיום פיתוח המוצר
 • קבלת אישורים רגולטורים: CE  ו-FDA
 • ביצוע מחקרים קליניים מוצלחים בשיתוף עם רופאים מובילי דעה עולמיים בתחום ההרדמה על מנת לבסס את הערך הקליני של המוצר בתרחישים קליניים שונים ואוכלוסיות שונות ועל מנת לזכות בהכרת הרופאים לערכו הקליני של המוצר טרם היציאה לשוק.
 • פרסום שני מאמרים אקדמיים (השלישי בדרך)
 • ייצור אצווה ראשונה לצורך שיווק ומכירות ודוגמאות
 • השתתפות בתערוכת מדיקה בגרמניה (התערוכה הגדולה בעולם למכשור רפואי) לצורך איתור מפיצים פוטנציאלים ראשונים ושותפים אסטרטגים פוטנציאלים
 • מנהל שיווק ומכירות ותיק ומנוסה בתחום ההנשמה

גייד אין פועלת בשלושה ערוצים עיקריים במקביל:

 1. פיתוח רשת הפצה יעילה המסתמכת על שיתוף פעולה עם מפיצים רלוונטיים בתחום ההרדמה, הטיפול הנמרץ ורפואת החירום בעיקר באירופה (כעת) וחתימת הסכמי הפצה איתם. החברה חתמה שני הסכמי  הפצה ראשונים באירופה ומכרה מאות יחידות ראשונות, באירופה ויפן. כמו כן נמצאת במגעים ותהליך עם מפיצים נוספים במדינות שונות באירופה.
 2. איתור שותפים אסטרטגים פוטנציאלים (חברות המייצרות מכשירי וידיאו לביצוע אינטובציה) באירופה, סין וארה"ב לצורך הטעמה ושילוב מוצר החברה, ה-IRRIS בתוך הערכות הקיימות על מנת להפוך אותן לערכות חכמות. בין השותפים האסטרטגיים הפוטנציאליים ניתן למנות חברות ענק למכשור רפואי מתכלה, לצד חברות יצרנות עולמיות גדולות. בהקשר זה החברה נמצאת במו"מ עם שותף אסטרטגי בינ"ל ידוע, אחת החברות המרכזיות בעולם בתחום ההרדמה, טיפול נמרץ ורפואת חירום על הפצה בינ"ל בלעדית של המוצר והכנסתו לשוק.
 3. איתור מערכת וידיאו (ודיאו לרינגוסקופ) מתאימה כאופציה ל- private label של החברה. כלומר אופציה שגייד אין תמכור ערכה של מכשיר וידיאו + מוצר ההנחיה.
אסטרטגית האקזיט

בשוק ישנן מס' חברות פוטנציאליות לאקזיט. ניתן למנות חברות ענק למכשור רפואי מתכלה, לצד חברות יצרנות עולמיות גדולות (חברות שמייצרות ומוכרות מכשירי וידיאו לביצוע פרוצדורות אינטובציה) באירופה, ארה"ב סין ויפן. גייד אין מדיקל זיהתה ארבע חברות עיקריות אשר מייצרות מכשירי וידיאו-לרינגוסקופ לביצוע אינטובציה כמפורט בטבלה מטה. המכשירים של החברות השונות די דומים אחד לשני, לכן מוצר ה-IRRIS  של גייד אין מדיקל עשוי לעניין חברות אלה משתי סיבות עיקריות:

 1. ה-IRRIS  כמוצר רפואי שמביא את הבשורה הבאה בעולם הוויזואליזציה של ניהול דרכי אוויר והנשימה.
 2.  ה-IRRIS ניתן לשילוב בתוך הערכות הקיימות של חברות אלה ולהפוך אותן לערכות חכמות. חברה שתעשה זאת, תגדיל את פורטופיולו המוצרים שלה בתחום, תקנה לעצמה יתרון תחרותי וגורם מבדל על פני המכשירים האחרים של המתחרות בשוק, דבר שעשוי להעלות את נתח השוק של אותה חברה.

 

בימים אלה Guide In מצויה במו"מ עם חברה בינ"ל ידועה, אחת השחקניות המרכזיות בתחום רפואת החירום, ההרדמה והטיפול נמרץ על הפצה בינ"ל בלעדית של המוצר. מדובר על חברה אשר ביצעה מס' רכישות של חברות אחרות בשנים האחרונות.

מצ"ב עסקאות שנעשו בשוק זה בשנים האחרונות (שתיים מהחברות שנרכשו ישראליות), חלק מהעסקאות  התחילו מהסכמי הפצה בינ"ל:


 

שימוש בכספי הגיוס
 • פיתוח עסקי, שיווק, השתתפות בתערוכות
 • תחזוקת פטנטים ואישורים רגולטורים
 • כוח אדם
 • תפעול וייצור
 • מו"פ – פיתוח מוצרים חדשים

 

החברה מגייסת מימון עבור המשך פעילותה – המשך מימון במחקרים קליניים תומכים, השתתפות בתערוכות, ייצור ותפעול עבור שיווק ומכירות. סבב הגיוס הנוכחי עומד על כ- 1,000,000$, את הכספים החברה מגייסת באמצעות מספר גורמים חיצוניים וכן דרך גיוס ההמונים בפלטפורמה זו. החברה תמשיך להשקיע כנדרש לשמירה על קניינה הרוחני והאישורים הרגולטורים.

הצוות

אריאל שרם
מייסד שותף ומנכ"ל
ביוגרפיה
אריאל בעל ניסיון רב ברפואה דחופה כבוגר יחידת החילוץ והפינוי המוטס הקרבי של חיל האוויר (יחידה 669), הוא בעל ניסיון ניהולי ומיומנויות ניהול פרויקטים בתעשייה הרפואית ובתעשייה הפרמצבטית. אריאל הינו בוגר התכנית היוקרתית של מכון מיראז‘ למנהיגות במדעי החיים ומכשור רפואי. אריאל בעל תואר B.Sc. בביולוגיה ותואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית.

 • מייסד
ניזאר מישאעל
מנהל כספים
ביוגרפיה
ניזאר בעל ניסיון ניהולי בתחום הניהול הפיננסי בכל הרמות: החל מהשקעות מוקדמות ועד לסיבובים פיננסיים מאוחרים. שותף מנהל וסמנכ"ל הכספים של קרןNGT3VC . ניזאר רו"ח מוסמך ומחזיק בתואר שני במנהל עסקים (MBA) מתכנית רקנאטי באוניברסיטת תל אביב.

 • עובד מפתח
ד"ר אלחנן פריד
מייסד שותף ויועץ קליני
ביוגרפיה
ד"ר פריד הוא מנהל מחלקת טיפול נמרץ במרכז הרפואי הדסה, הר הצופים בירושלים. בעל ידע וניסיון רב ברפואה דחופה וטיפול נמרץ .ד"ר פריד סיים התמחות במרכזים הרפואיים של הדסה, ו-fellowship בטיפול נמרץ בטורונטו, קנדה. הוא היה מדריך ורופא בחיל הרפואה של צה"ל. ד"ר פריד משמש כמנטור בתוכנית היזמות הרפואית של האוניברסיטה העברית-ביודזיין.

 • מייסד
ישראל לקס
מנהל שיווק ומכירות
ביוגרפיה
ישראל לקס כיהן במספר תפקידי מכירות בכירים בחברותJohnson & Johnson ,ETview ו-MST. ניסיונו המקצועי של מר לקס כולל ניהול מכירות ושיווק, פיתוח עסקי והטמעת מוצרים רפואיים ברחבי העולם. מר לקס הוא בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון בכלכלה וניהול עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

 • עובד מפתח
ניר צורי
מנהל תפעול
ביוגרפיה
ניר צורי בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום ציוד רפואי. לניר ניסיון עשיר בהנדסה, ייצור, לוגיסטיקה ורכש, QA, מערכות ERP ושירות לקוחות. הוא עבד בתפעול ותמיכת לקוחות והיה שותף בתפעול של חברות בתשתיות רפואיות בארה"ב. ניר כיהן כסמנכ"ל תפעול בחברת אורנים מדיקל ובחברת ITGI מדיקל. ניר היה מנהל הפעילות האמריקאית באיתמר מדיקל העוסקת בפיתוח ומכירה של מכשירים רפואיים לא פולשניים לאבחון מחלות קרדיולוגיות והפרעות נשימה בשינה. קודם לכן, ניר היה עם חטיבת מערכות התפעול של אלביט כמאמנת טכנית, המתמחה באוויוניקה

 • עובד מפתח
ד"ר זאב גולדיק
ביוגרפיה
ד"ר זאב גולדיק (M.D.)- מנהל מערך ההרדמה וטיפול נמרץ בבי"ח כרמל וסגן נשיא ארגון המרדימים האירופאי. במסגרת תפקידיו הניהוליים שימש ד"ר גולדיק כסגן מנהל ביה"ח כרמל עד לשנת 1995 ובנוסף הוא משמש עד היום כיו"ר ועד הרופאים של ביה"ח תפקיד אותו הוא מלא במסירות ונאמנות לאורך 3 קדנציות ברציפות. ד"ר גולדיק מביא כבוד גדול למדינת ישראל ולבי"ח כרמל בתפקידיו ברחבי עולם הרפואה הבינלאומי. ד"ר גולדיק מכהן כסגן נשיא ארגון המרדימים האירופאי הוא נושא בתפקיד יו"ר המבחן האירופאי בהרדמה כבר 10 שנים ובנוסף הוא גם נשיא המועצה האירופאית לבחינות ברפואה, גוף ייעוץ בינלאומי שמושבו בבריסל ומייעץ לאיחוד האירופאי. ד"ר גולדיק הינו בין הרופאים הישראלים הבודדים הנושאים בתפקידי מפתח מכובדים באיחוד האירופאי.

 • דירקטור
פרופ‘ פיטר בירו
מועצה מדעית מייעצת
ביוגרפיה
פיטר בירו הוא יועץ ומרצה בכיר במכון להרדמה בבית החולים האוניברסיטאי ציריך בשוויץ ומוביל את מחלקת ההרדמה באורולוגיה. הוא מתמקד בבעיות הקשורות לניהול דרכי הנשימה ומציג ידע מעמיק, ניסיון ומיומנות בניהול דרכי הנשימה הקשות ומניעת הפוקסיה, נזק מוחי ותמותה הקשורה בהרדמה. בנוסף הוא היה מעורב בפיתוח סטנדרטים של טיפול בהרדמה, הרדמה מיילדות ופרמקולוגיה. פיטר בירו פרסם למעלה מ -40 מאמרים מקוריים, 25 מאמרים ביקורת, 14 פרקים ו- 7 מונוגרפיות. מספר ההרצאות המוזמנות במוסדות לאומיים ובינלאומיים שונים עולה על 250. פיטר בירו קיבל את פרס ההוקרה של האקדמיה האירופית להרדמה 2001.

 • יועץ
פרופ‘ ריצ‘ארד קופר
מועצה מדעית מייעצת
ביוגרפיה
פרופ‘ ריצ‘ארד קופר (M.D.) – פרופסור להרדמה בבית החולים הכללי של טורונטו, קנדה; נשיא לשעבר של אגודת ניהול דרכי האוויר. העניין המקצועי העיקרי של פרופ‘ קופר מתייחס לקידום טכניקות ומכשור לניהול דרכי הנשימה וכן לשיפור התיעוד הקליני. בהקשר זה, הוא היה מעורב באופן פעיל בפיתוח של הודיאו לרינגוסקופ הראשון (GlideScope) הוא היה חבר מייסד של איגוד ניהול דרכי האוויר (SAM) ושימש כנשיא שלה בין השנים 2012-2014. כמו כן, שימש ד"ר קופר כיו"ר ועדת התכנון וועדה המארגנת של SAM 2012 וארגון ניהול נתיבי האוויר העולמי 2015 בהתאמה. כיום הוא מנהל את מערך ההרדמה המתקדמת של ניהול נתיבי האוויר בבית החולים הכללי בטורונטו. הוא היה עורך שותף אטלס לניהול קליני (Springer, 2013), וכן היה מעורב באופן פעיל בפיתוח הנחיות ניהול דרכי האוויר בקנדה (1998 ו -2013). פרופ‘ קופר פרסם מספר רב של פרקים בספרים, מאמרים מקוריים, מאמרי מערכת, ומרצה מוזמן ברחבי צפון, דרום ומרכז אמריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה. לאחרונה הוא מרצה בקורסים ריענון בחוג לחקר הרדמה הבינלאומי ובמפגשים המדעיים השנתיים.

 • יועץ
זהר גנדלר
ביוגרפיה
לשעבר מנכ"ל Beta-O2טכנולוגיות, לתקופה של 8 שנים, הביא את החברה לאחת מהמובילות העולמיות בתחום. שימש כמנהל החממה הטכנולוגית בטכניון לתקופה של 11 שנים. הוביל את הקמה והשקעה ביותר מ- 40 חברות, כגון חברת Prolor Biotech, שנמכרה לאופקו, תמורת 480 מיליון דולר באוגוסט 2014, מזור רובוטיקס, ,ReWalkקורינדוס Regentis ,BEE ועוד רבים אחרים. זהר רכש ניסיון בזיהוי טכנולוגיות חדשות והקמת, ניהול ויצירת ערך לחברות סטארט-אפ מבוססות טכנולוגיה. כיום זהר מנהל את החממה הטכנולגית וקרן ההשקעות NGT3VC המתמקדת בהשקעות מוקדמות בטכנולוגיות בתחום המכשור הרפואי והפארמה. זהר בעל תואר ראשון בפיזיקה ותואר שני בהנדסת חומרים מהטכניון.

 • דירקטור
ד"ר אריה בן יוסף
ביוגרפיה
ד"ר בין יוסף מעל 20 שנות ניסיון ניהולי בתעשייה הרפואית. ד"ר בן יוסף כיהן כמנכ"ל לשעבר של ETView Medical חברה בתחום הוויזואליזציה של דרכי נשימה, שהוציא בשנת 2010 והוביל לשלוש הנפקות ציבוריות רצופות. מנהל רפואי לשעבר באיתמר מדיקל, סמנכ"ל Corporate Affairs ו- IP בחברת X-Technologies Inc. חברה מכשור רפואי אמריקאית שנרכשה על ידי חברת Guidant בשנת 2003. ד"ר בן יוסף הינו בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית ובי"ח הדסה.

 • דירקטור
גארי ג‘ייקובס
ביוגרפיה
מנכ"ל חברת ג‘ייקובס השקעות בע"מ, סן דייגו, קליפורניה. רקורד מוכח של מעל 10 שנים של השקעה במדעי החיים וחממות טכנולוגיות. הוא מכהן כיו"ר מועצת המנהלים של DermTech International, Nutrinia Ltd, GEO2 Technologies Inc., והוא חבר במועצת המנהלים של Fallbrook Technologies. הוא מכהן כיו"ר חבר הנאמנים של בית הספר הגבוה לתרבות גבוהה (HTH), ותנועת הרפורמה הארצית. גארי מכהן כיו"ר קרן NGT3VC.

 • דירקטור
אדן הלפט
ביוגרפיה
אדו הצטרף לכצט במרס 2011 כמנהל כספים. לפני כן מילא שורה של תפקידים בכירים בתחום הכספים והניהול הכללי. בתפקידו האחרון שימש אדו כמנכ"ל קבוצת טיב טעם.

 • דירקטור
איתי חיות
ביוגרפיה
לאיתי ניסיון רב במו"פ מכשור רפואי בנוסף הוא דוקטורנט לתואר שלישי בתחום האלקטרו-אופטיקה. אחד ההישגים המשמעותיים שלו כולל פיתוח של מחט חכמה בעלת חיישן. איתי בוגר תכנית הקיץ של אוניברסיטת סינגולריטי במרכז המחקר של נאס"א בעמק הסיליקון והוא המייסד והמנכ"ל של מעבדות סקופיו, חברה בתחום המיקרוסקופים הדיגיטליים.

 • מייסד
 • יועץ
ליאון דוידוב
מהנדס פיתוח
ביוגרפיה
ליאון הינו בוגר תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ומחשבים. ליאון אחראי על הפיתוח האלקטרוני ופיתוח התוכנה במוצרי גייד אין ושותף בתכנון ועיצוב קו הייצור.

 • עובד מפתח

משקיעים 18

משקיע פרטי
0
עוקבים
9
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
5
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
5
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו