מפרסם: דודי גרוברמן
מנכ"ל ומייסד
שתפו

HeraMED

HeraMED פיתחה מוצר חדשני, המעניק ביטחון ושלוות נפש לכל אישה הריונית. המוצר מאפשר ניטור הריון ביתי ומעקב אחר בריאות העובר באופן רציף, אמין ופשוט. הטכנולוגיה שמוגנת ע״י פטנטים הוכחה כבטוחה ומדויקת בניסוי קליני מקיף. החברה עומדת לשנות שוק של מיליארדים.

280%

מיעד הגיוס

34

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:בריאות
•  מומן בהצלחה    
•  הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

טכנולוגיה חדשנית ופורצת

היריון הוא אחד האירועים המורכבים והמכוננים בחיים של כל אישה וכל זוג. על אף החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את עולם הרפואה, טכנולוגיית ניטור ההיריון כמעט ולא השתנתה מאז שנות ה-60. כיום, אמצעי הניטור זמינים אך ורק במרכזים רפואיים ומחייבים תפעול על ידי צוות רפואי, מקצועי ומיומן. עבור נשים רבות, אפילו בעולם המפותח, גישה מהירה לניטור מצבו של העובר בזמן אמת יכולה להיות מאתגרת ויקרה בעוד שבחלקים אחרים של העולם הדבר כמעט ואינו אפשרי.

HeraBEAT הינו המוצר הראשון של החברה המשלב טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת ניטור הריון ביתי, ברמת דיוק זהה למכשירי הניטור המקצועיים ביותר. הטכנולוגיה מספקת שלוות נפש, שקט וביטחון לאורך שלבי ההיריון, ובמצבי חירום נותנת מענה לזיהוי מוקדם של סיבוכים אפשריים, כל זאת בעלות אטרקטיבית וללא הצורך לצאת מהבית.

פוטנציאל שוק

מדי שנה מתרחשות יותר מ- 140 מיליון לידות בעולם. שוק זה, מוערך כיום במאות מיליארדי דולרים מדי שנה, ובעל קצב צמיחה של 7% שנתי. הטכנולוגיה החדשנית של  HeraMED תהיה נגישה לכל בית, והיא בעלת פוטנציאל חדירה עצום לשוק זה.

 

להצטרף להצלחה רגע לפני ההמראה

הטכנולוגיה של HeraMED צלחה מספר משוכות משמעותיות וכיום היא מצוידת באישור ה- CE אשר מאפשר לחברה לשווק את מוצריה ברחבי האיחוד האירופי ובמספר רב של מדינות נוספות כגון: קנדה, הודו, הונג-קונג, סינגפור, אוסטרליה ודרום אפריקה. כמו כן, מצוידת החברה באישור משרד הבריאות הישראלי, המאפשר שיווק בישראל. החברה נערכת לקבלת אישור ה- FDA האמריקאי במהלך 2018. החברה השלימה בהצלחה מספר סבבים של ניסויים קליניים  אשר הוכיחו כי הטכנולוגיה בשלה ומוכנה לפרוץ ולשנות באופן דרמטי את שוק ההיריון.

 

צוות מנצח של רופאים, מומחי הריון וטכנולוגיה

צוות הפיתוח של החברה מורכב מיזמים סדרתיים, אנשי הנדסה ותקינה מובילים בעלי ניסיון מוכח, מומחי טכנולוגיה, רופאים בכירים, מומחי פיתוח וייצור מוצרים ואנשי שיווק, פיתוח עסקי ומכירות.

 

מוצר מהפכני

בעולם המודרני ככלל וב"דור המילניאל" בפרט, נשים מעוניינות לקחת יותר אחריות על בריאות הריונן ולנהל אותו כרצונן; להיות מעורבות ופעילות, להתחבר לעובר (bonding) ולהיריון באופן פשוט ונוח ללא הצורך בהתרוצצויות, קביעת תורים ובזבוז מיותר של זמן וכסף. מערכת HeraBEAT משלבת ממשק משתמש מתקדם וידידותי מבוסס Smartphone ועיצוב ארגונומי קומפקטי וייחודי. שילוב זה מאפשר פתרון פשוט לשימוש, אמין, בטוח ואטרקטיבי, עבור נשים ובני משפחותיהן.

פיצ'

הרעיון

הבעיה

היריון הוא אירוע ייחודי ומשמעותי, בעל השפעה שאין שני לה ברמה הפיסית, נפשית וסוציואקונומית על האם ההריונית ובני משפחתה. ניטור המדדים הפיזיולוגיים של העובר לאורך ההיריון הוא צורך חיוני ולעתים קריטי, במיוחד בשלבי ההתחלה והסיום של ההיריון, וכן במקרים בהם ההיריון מוגדר ״בסיכון". על אף החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את עולם הרפואה, הפתרונות הקיימים בתחום ההיריון כמעט ולא השתנו מאז שנות ה-60. כיום, מרביתם המכריע של אמצעי הניטור מצויים בקליניקות או בבתי החולים והגישה אליהם כרוכה בהגעתה של היולדת לאמצעי הניטור, המתנה ארוכה בתור, תשלום  ומאמץ פיזי (במיוחד בשבועות המתקדמים). אך מעבר לכך, הבעיה המשמעותית היא שלנשים רבות אין גישה ראויה לניטור מצבו של העובר בזמן אמת, עובדה שעלולה להגיע לידי סיבוכים רפואיים ואף לטרגדיה.

 

הפתרון

HeraMED פיתחה טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך אשר מאפשרת ניטור הריון ביתי אמין, מדויק ובטוח, במחיר שווה לכל נפש. מערכת ניטור ההיריון HeraBEAT משלבת טכנולוגיות חישה חדשניות יחד עם איכות, בטיחות ודיוק ברמה הרפואית הגבוהה ביותר. HeraBEAT פותחה מראש עבור המשתמשת הביתית, ללא צורך בהבנה רפואית או ידע מוקדם ומשלבת ממשק משתמש מתקדם מבוסס Smartphone ועיצוב ארגונומי, פונקציונלי וייחודי.

HeraBEAT משלבת בתוכה במספר חיישנים ייחודיים שפותחו ע״י מהנדסי החברה ובהם:

 • חיישן FHR חדשני - אשר מודד את דופק הלב העוברי (Fetal Heart Rate) המבוסס על אופטימיזציה ייחודית לטכנולוגיית אולטרה-סאונד דופלר.
 • מערך חיישנים אופטיים (PPG) - אשר מודדים את קצב הלב של האם ומונעים מצב בו המשתמשת עלולה להתבלבל בין השניים (cross-talk).
 • חיישני עיבוד תנועה - אשר מודדים את רמות הביצועים ומספקים משוב והנחיה לאשה צעד-אחר-צעד.

 

איך זה עובד?

מכלול החיישנים של יחידת הסנסור HeraBEAT משדר באופן רציף ואלחוטי את הנתונים הרלוונטיים לאפליקציה ייעודית (iOS או Android) המותקנת על גבי ה-Smartphone. בתוכנה מיושם אלגוריתם עיבוד אותות מתקדם אשר ממלא מספר מטרות:

 • הגברה וניקוי של אותות פעימות הלב העובריות.
 • הפרדת אותות פעימות הלב העובריות מאותות דופק הלב האימהי.
 • נטרול וסינון רעשי רקע.

הנתונים משודרים לטלפון באמצעות BLE (Bluetooth Low Energy), שם מבצעת המערכת ניתוח ומיון אוטומטי.

הממשק הייחודי מציג את הנתונים למשתמשת באופן פשוט, מובן ומידי על מנת לקבל תשובה ברורה לגביי חיות העובר ובריאותו.

את הנתונים ניתן לשתף דיגיטאלית בלחיצת כפתור דרך ענן (מאושר לשיתוף מידע רפואי-HIPAA Compliant) ועם כל אדם מורשה: רופא או מוקד טלפוני, ולשקף בזמן אמת את מצבו של העובר. במידה וקיימת מצוקה עוברית, תוכל המשתמשת לקבל מענה יעיל ומהיר אשר עשוי להציל חיים.

HeraMED הגישה 13 בקשות לפטנטים אשר נמצאות בתהליכי בחינה ואישור שונים.

לחברה מערכת איכות רפואית  ISO13485 והמוצר קיבל אישור Medical CE ע״י
BSI (British Standard Institute) אשר נחשב לאחד הגופים הקפדניים והמחמירים בתחום. אישורים אלו מאפשרים לחברה לשווק את מוצריה במדינות האיחוד האירופי, כמו כן קיבל המוצר אישור של משרד הבריאות הישראלי המאפשר שיווק בישראל. HeraMED נערכת לקבלת אישור ה- FDA האמריקאי במהלך 2018. החברה סיימה בהצלחה סבב ניסויים קליניים מקיף וארוך אשר הוכיח כי הטכנולוגיה החדשנית שלה בשלה ומוכנה לחדירה לשוק.

הצוות

דוד גרוברמן
מנכ"ל ומייסד
ביוגרפיה
יזם מנוסה ומייסד של כמה חברות סטארט-אפ, דוד פיתח מכשירים רפואיים רב-תחומיים ב-15 השנים האחרונות. לפני הקמת חברת HeraMED, בילה מעל 8 שנים כמייסד ומנהל טכנולוגיות בחברת Meytar R&D , מחברות שירותי המו"פ המובילות בישראל (חלק מלקוחותיה הבולטים: GE Healthcare, Philips Healthcare, Bayer, טבע, ST Electronics, HP-Indigo, Orbotech, Stratasys Objet, Mazor Robotics, Pluristem ורבים אחרים). במהלך שנות תפקידו רכש דויד ידע מעשי ויכולות מעמיקות, הוביל חלק מהפרויקטים המאתגרים ביותר בתחום המכשור הרפואי וההיי-טק רב-תחומי, משתלים ועד מכניקה פולשנית, מכשור אלקטרו-מכני ואופטו-מכני, מכשירים כירורגיים, ציוד ניטור, אבחון וסריקה. דוד הוא בוגר היחידה למדעי המחשב של צה"ל, ממר"ם, ומחזיק ב- B.Sc. בהצטיינות מהפקולטה להנדסה מכאנית וביו-רפואית באוניברסיטת תל-אביב.

 • מייסד
ד‘‘ר יוסף טובין
יועץ רפואי ראשי
ביוגרפיה
ד"ר טובין משמש כיום כמנהל מחלקת יולדות וכן מחלקת הריון בסיכון גבוה בבית החולים הדיגיטלי והחדשני של אסותא אשדוד. בעבר, הוביל במשך 30 שנה את מחלקת היולדות במרכז הרפואי אסף הרופא, מבתי החולים הגדולים בישראל עם יותר מ-10,000 לידות בשנה. ד"ר טובין הוא מומחה במיילדות, גינקולוגיה, פוריות ואולטראסאונד, חבר באגודה למיילדות וגניקולוגיה בישראל, בחברה הישראלית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה וכן בחברה הבינלאומית לאולטרסאונד במיילדות ובגינקולוגיה - ISUOG. ד"ר טובין בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל-אביב.

מיכאל ננר
סמנכ"ל מו"פ והנדסה
ביוגרפיה
מיכאל מביא עמו שילוב של מקצועיות ויצירתיות המגיע מרקעו המגוון כקצין בכיר בצי הצוללות של חיל הים, חובב אמנות ומוזיקה, ומתופף מקצועי. במהלך שירותו בצה"ל התמחה מייקל בטכנולוגיית נשק מתקדמת והתמקד במיוחד בטכנולוגיית סונאר. מיכאל בעל ניסיון רב בפרויקטי טכנולוגיה רב-תחומיים, מומחה בטכנולוגיית סונאר ואולטרסאונד, והינו בעל תואר B.Sc. בהנדסה אותו השלים בהצטיינות.

דגנית ליטינסקי
מנהלת רגולציה ואיכות
ביוגרפיה
לדגנית מעל 14 שנות ניסיון בתחום הרגולציה ואבטחת האיכות בחברות מכשור רפואי. היא בעלת מומחיות ב-ISO13485 והגשות רגולטוריות ברחבי העולם, כולל CE & FDA. לדנית תואר B.Sc. בהנדסת חומרים, אוניברסיטת בן גוריון.

סיון ברנע
סמנכ"ל פיתוח עסקי
ביוגרפיה
סיון היא מובילה עסקית ושיווקית מנוסה בעלת ניסיון מוכח במשא ומתן בעל השפעה על עסקאות בהיקף של מיליוני דולרים ויוזמות משנות-שוק, ניהול שותפי לקוח ולקוחות, פיתוח אסטרטגיה, ניהול מוצרים, השקת מוצר חד, יצירת הכנסות, וכן הפחתת עלויות. סיון מביאה עמה שילוב ייחודי של חשיבה אסטרטגית עם כישרון לביצוע קפדני. אנרגטית, יצירתית ומלאת מוטיבציה, עם ניסיון עבודה נרחב (B2B, B2C), הן בארגונים גדולים והן בסטארטאפים. לסיון תואר MBA מטעם Kellogg וכן תואר BSc בהנדסה.

פרופ‘ שמואל עינב
יועץ מדעי ראשי
ביוגרפיה
פרופ‘ עינב, בוגר הטכניון בישראל ובעל תואר דוקטור מאוניברסיטת סטוני ברוק בניו יורק, הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום ההנדסה הביו-רפואית ובפרט במערכות קרדיו-וסקולריות. כיום הוא פרופסור לאוניברסיטה באוניברסיטת ניו-יורק ומנהל שותף של מרכז המצוינות שלה. שמואל נבחר כעמית המכון האמריקאי להנדסה רפואית וביולוגית (AIMBE), הפדרציה הבין-לאומית להנדסה רפואית וביולוגית, הברית האירופאית להנדסה רפואית וביולוגית, וכן חבר בארגון המהנדסים המכניים באמריקה (ASME). פרופ‘ עינב הוא גם אקדאי בכיר במכללת קאלטק - קליפורניה. במהלך כהונתו באוניברסיטת תל אביב, בפיקוחו, הוקמה המחלקה להנדסה ביו-רפואית, והושלמה בהצלחה תכנית לתואר שני בהנדסה ביו-רפואית. פרופ‘ עינב פירסם יותר מ -130 מאמרים מדעיים, ביקורות ופרקים מוזמנים, וכן שפע של תקצירים בהנדסה ביו-רפואית, מכניקת נוזלים ותחומים רפואיים. הוא חבר מערכת של שלושה כתבי עת מובילים. משמש כחוקר הראשי במספר פרויקטים ומחקרי מחקר, על בסיס מענקים מישראל, אירופה וארצות הברית, כולל NIH, NSF ו- NASA.

 • יועץ
עדי יעקובוביץ
סמנכ"ל שיווק ומכירות
ביוגרפיה
עדי הינו יזם סדרתי בעל ניסיון רב ויכולת מוכחת בתחום השיווק והמכירות. בעברו היה סמנכ״ל שיווק ומכירות ארצי של HP וסגן נשיא בחברת Matrix עדי מנוסה ביותר בתחומי התכנון האסטרטגי, בעל חשיבה ייחודית ״מחוץ לקופסה״, יזמות ופיתוח עסקי. עדי הינו בוגר הטכניון

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו