Implant-b

אימפלנט בי פיתחה את הטכנולוגיה הרפואית הראשונה בעולם למניעת זיהום בשתלים דנטאליים. השתל של Implant B המוגן בפטנט מאפשר זיהוי מוקדם של הזיהום ומתן מענה רפואי ללא צורך בהחלפת השתל. החברה זכתה במענק של הרשות לחדשנות ופותרת בעיה שעד כה לא נמצא לה פתרון בשוק השתלים העולמי

13% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: חגי יחידי
גיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
בריאות דיגיטלית

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פתרון ייחודי ומוכח למניעת זיהום בשתלים דנטאליים (peri-implantitis)

Implant B פיתחה שתל דנטלי הראשון מסוגו בעולם אשר נותן מענה למחלת הפרי אימפלנטיטיס – מחלה דלקתית נפוצה, אשר פוגעת בעד 40% מהשתלים הדנטאליים המושתלים מדי שנה, גורמת סבל רב למושתלים ולבסוף במקרים רבים מצריכה את הוצאת השתל הנגוע והשתלת חדש. החברה השלימה בהצלחה ניסוי פרה-קליני באתר מיוחד בספרד - הראשון בעולם שהצליח להוכיח גדילה מחדש של עצם סביב השתל, ובימים אלה מתחילה ניסוי קליני ראשון.  

 

טכנולוגיית dental חדשנית ומוגנת בפטנט

Implant B פיתחה את ה- NGI 100 - שתל דנטאלי חדשני המורכב משני חלקים - גוף ושרוול, כאשר השרוול ניתן להסרה והחלפה בקלות ובכך מאפשר החלפת פני שטח מזוהמים. השתל יכול להתאים לשימוש על ידי כל חברות השתלים, אינו מתחרה ישירות בשתלים הקיימים, אלא נותן פתרון ייחודי למחלת ה Periimplantitis שלא קיים היום בשוק השתלים הדנטאליים. לחברה פטנטים מאושרים בארה"ב ובאירופה.

מוצר ללא תחרות בשוק ענק ורווחי 

שוק השתלים הדנטאליים מוערך במיליארדי דולרים בשנה וצומח בקצב מהיר. אימפלנט B פיתחה שתל ייחודי, הפותר בעיה שעד כה לא נמצא לה פתרון בשוק השתלים. המוצר של אימפלנט B מוכן לייצור המוני, עלויות הייצור שלו אינן גבוהות והשוק רווחי מאוד, עם עשרות מיליוני השתלות בכל שנה.

 

אימפלנט B בתהליך קבלת אישורי רגולציה מהFDA ואישור תו תקן אירופאי מהCE. 

תמיכה של חממה טכנולוגית יוקרתית והרשות לחדשנות

אימפלנט B היא בוגרת של הקרן והחממה הטכנולוגית NGT3 ולכן זכתה גם במימון הרשות לחדשנות, אשר תומכת ומשקיעה בחברות טכנולוגיה רפואית בשלבים מוקדמים. החברה קיבלה מענק רב-שנתי משמעותי לפיתוח הטכנולוגיה שלה ואף קיבלה מענק נוסף בהמשך.

 

צוות של מומחים עולמיים בתחום ההשתלות הדנטאליות וניהול חברות סטארט-אפ

אימפלנט B הוקמה על ידי רופאי שיניים בכירים, אשר הכירו מקרוב את בעיית הפרי-אימפלנטיטיס בהשתלות דנטאליות וזיהו את הצורך בשוק לפתרון אפקטיבי. צוות החברה מורכב מרופאי שיניים בכירים, מהנדסים ואנשי ניהול והשקעות בעלי ניסיון רב ביסוד, ניהול והשקעה בסטארט-אפים.

פיצ'

פיצ'

הרעיון

הצורך

Peri-Implantitis היא מחלה דלקתית אשר נגרמת בכ-10%-36% מהשתלים הדנטאליים המושתלים כל שנה (אצל בעלי סיכון גבוה – מעשנים, סוכרתיים, חולים כרוניים ועוד, שכיחות המחלה יכולה להגיע גם ל-45%).

המחלה מתחילה בחניכיים, עוברת לעצם וגורמת לנסיגת עצם. בזמן נסיגת העצם, נחשף השתל והמחלה נדבקת עליו. בסופו של דבר אין ברירה אלא להוציא את השתל ולהתחיל את כל התהליך מחדש, בידיעה שהמחלה יכולה לשוב ולתקוף.

כיום אין אף פתרון בשוק אשר פותר את הבעיה של זיהום השתל ומונע את הצורך בהשתלה חוזרת.

 

 

הפתרון

השתל החדשני של אימפלנט B מורכב משרוול וגוף. השרוול מורכב על חלקו העליון של השתל ובכך מונע את הדבקות המחלה על השתל, כלומר- במקום שהחיידקים יפגעו בשתל הם פוגעים בשרוול. את השרוול ניתן להחליף בקלות ברגע שמזהים התחלה של זיהום, ובכך מונעים את הדבקת השתל עצמו ואת הצורך בהשתלה מחודשת.

במצב של פרי אימפלנטיטיס, כל שצריך לעשות הוא להחליף את השרוול בשרוול חדש ונקי. פתרון זה שומר על מיקומו המקורי של השתל וגם על השיקום המקורי (שן או גשר).  

הטכנולוגיה

השתל הדנטלי מורכב משני חלקים עשויים טיטאניום - גוף ושרוול עליון נשלף, אשר מגן על השתל מפני הצטברות חיידקים במצב של פרי אימפלנטיטיס. במצב של התפתחות פרי אימפלנטיטיס מוציאים את השרוול הנגוע , מנקים מסביב ומלבישים שרוול חדש – נקי, אשר גורם לצמיחה מחדש של עצם בריאה סביבו ובכך מתגבר על המחלה ושומר על המיקום המקורי של השתל ועל השיקום.

שתל זה הוא היחיד בעולם שנותן פתרון לפרי אימפלנטיטיס והוא מוגן בפטנט שאושר בארה"ב ובאירופה.

 

 

 

הצוות

הצוות

חגי יחידי
מנכ"ל
ביוגרפיה
לחגי יחידי ניסיון של כ- 15 שנה בניהול, בפיתוח עסקי ובניהול מכירות ושיווק בחברות מובילות במגזר העסקי. ב-6 השנים האחרונות ניהל את חברת Medigma Biomedical GmbH, חברה גרמנית לייצור ושיווק שתלים דנטליים וניהל את הפעילות שלה שכללה ניהול שתי חברות בנות וניהול אופרציות בכ-20 מדינות ברחבי העולם. לפני כן שימש כיועץ לפיתוח עסקי עבור חברות שרצו לפתוח פעילות בעולם בתחום החקלאות והמזון, הפלסטיקה והמכשור הרפואי. חגי בוגר לימודי BA במדעי המדינה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה וכן לימודי ניהול ואסטרטגיה באוניברסיטת ת"א. חגי משמש בנוסף כדירקטור בחברת "זוהר דליה" ומביא עימו נסיון עסקי רב בהקמת חברות והקמת אופרציות ברחבי העולם והכרות מעמיקה ומקיפה בשוק השתלים הדנטליים העולמי.

  • עובד מפתח
ד"ר ליאת צ‘אושו
מייסדת ודירקטור
ביוגרפיה
מומחית לפריודונטיה. בוגרת תכנית ההתמחות באוניברסיטת תל אביב. בוגרת אוניברסיטת תל אביב בהצטיינות יתרה. בעלת תואר שני במדעי הרפואה. פרסמה למעלה מ15 מחקרים בספרות המקצועית כאשר תחומי מחקריה העיקריים: תהליכי ריפוי של רקמה רכה, רקמה רכה סביב שתלים, טיפול בפריאימפלנטיטיס ואוגמנטציות רכסיות - בנושאים אלו מרצה בארץ ובעולם. כמו כן ליאת מבצעת מחקרים קלינים וביולוגים באוניברסיטת תל אביב.

  • מייסד
  • דירקטור
אדיר גדיוקוב
מנהל תפעול
ביוגרפיה
B. Sc הנדסת מכונות ותואר שני בהנדסה ביו-רפואית מהטכניון, M.Sc. אבטחת איכות מאוניברסיטת חיפה. חברת Ludan - מהנדס מכונות בתחום של הנדסה תהליכית. חברת Iscar- מנהל אבטחת איכות במפעל CNC. חברת Mis- מנהל פרויקטים בתפעול והנדסה. אדיר גדיוקוב הינו מומחה בתחומים של פיתוח מוצרים, העברה מפיתוח לייצור ואבטחת איכות.

  • עובד מפתח
זוהר גנדלר
יו"ר דירקטוריון
ביוגרפיה
שותף מנהל & מנכל NGT3 אשר מפעילה חממה טכנולוגית שמשקיעה בסטארטאפים טכנולוגיים רפואיים בשלבים מוקדמים. הפורטפוליו של NGT3 מורכב מתיק מגוון שמכיל כ-18 חברות. מנכל קודם ודירקטור של חברת BETA-02 טכנולוגיות (לבלב ביו-מלאכותי). זהר כיהן כמנכל חממת היזמות של הטכניון וניהל את הקמתה והשקעה בלמעלה מכ-50 חברות; כגון חברת Prolor Biotech (שנמכרה לOpko תמורת 480 מיליון דולר), מזור רובוטיקס (שנמכרה למדטרוניקס בכ- 1.6 מיליארד דולר), (ReWalk (NASDAQ :ReWalk, קורינדוס (סימול: CVRS) וכו‘.

  • יו''ר הדירקטוריון
פרופ‘ גבי צ‘אושו
יועץ קליני ראשי
ביוגרפיה
מנהל מחלקת כירורגיה אוראלית ומקסילופית, המרכז הרפואי רבין, פתח תקוה, ישראל. מנהל מחלקת כירורגיית פה ולסתות בבי"ח בילינסון. פרופסור מן המניין במחלקה לכירורגיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת ת"א שם שימש כמנהל המחלקה. ניהל את היחידה לכירורגיית פה ולסתות בבתי החולים "איכילוב" ו"אסף הרופא". חבר המועצה המדעית. כיהן כמזכיר ויו"ר האיגוד לכירורגיה. חבר הוועדה המקצועית לכירורגיה. בוחן ויו"ר התמחות בכירורגיית פה ולסתות. פרופ‘ גבי צ‘אושו מעביר קורסים רבים בארץ ובעולם ופרסם מעל 150 מאמרים; כמו כן, נבחר מספר שנים ברציפות ע"י המגזין "פורבס" לאחד ממומחי הפה והלסת הטובים ביותר בישראל.

  • עובד מפתח
פרופ‘ חיים טל
יועץ קליני
ביוגרפיה
יו"ר החוג לפריודונטיה והשתלות, אוניברסיטת תל-אביב. יו"ר מחקר השתל מטעם הג ‘רלד ניזניק. דיקן תל אביב לשעבר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. חבר כבוד של האקדמיה האמריקאית לרפואת הפה ופרופסור אורח באוניברסיטאות טורונטו, פנסילבניה וניו יורק.

  • עובד מפתח
פאופ‘ סאמר סרוג‘י
יועץ קליני
ביוגרפיה
מנהל המחלקה פה ולסת, המרכז הרפואי לגליל, נהריה, ישראל.

  • עובד מפתח
ניזאר מישאל
CFO
ביוגרפיה


  • עובד מפתח

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו