Innovesta

Innovesta פיתחה פלטפורמה מבוססת טכנולוגית AI מתקדמת, הראשונה בעולם להערכה ומעקב אחר מצבן של חברות פרטיות, זיהוי סיכונים וקבלת החלטות פיננסיות בזמן אמת. החברה גייסה השקעה משמעותית מהרשות לחדשנות וממשקיעים בעלי שם עולמי, ועומדת בפני פריצה לשוק האמריקאי

161% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: יהלי הררי
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
פיננסים

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

חוד החנית של הייחודיות הטכנולוגית - מידע מהימן, מסונן ורלבנטי בזמן אמת

חמשת מנועי ה AI העומדים בלב מערכת האינודקס מאפשרים ללקוחות לעקוב אחר חברות לאורך זמן ולקבל מידע בזמן אמת, ומבדלים אותה באופן חד משמעי מכל מוצר או שירות הקיים היום:

ה data מתעדכנת על בסיס יומיומי ואפילו שעתי ועוברת:

 • ולידציה אוטומטית הבוחנת את מהימנות מקורות המידע
 • קטלוג אוטומטי של אירועים משמעותיים בחיי החברה והתעשייה
 • סינון של מידע כוזב
 • איחוד וסטנדרטיזציה של מקורות מידע חיצוניים עם מקורות מידע פנימיים.

 

הצטרפות למשקיעים חזקים ובעלי שם עולמי – הרשות לחדשנות, יגאל טמיר, טים דרייפר, פרופ' שמעון אולמן ועוד

Innovesta נכנסת לסבב הגיוס הנוכחי עם מספר חותמות איכות רציניות, המעידות על הפוטנציאל האדיר של החברה. בין משקיעי החברה ניתן למצוא את:

 • הרשות לחדשנות.
 • חממת "דה טיים" – חממה טכנולוגית שנבחרה שלוש שנים ברציפות לחממה המצטיינת בישראל. 
 •  חנה רדומשקיעה ויזמת עסקית חברתית. משנה ליו"ר מקאן לשעבר, מייסדת ונשיאת סופרסונס, מדבר19, לב19, מייסדת ויו"ר ספרינג וואלי ומקאן ואלי. כמו כן, מייסדת ונשיאת ארגון סופרסונס לקידום נוכחות נשית שוויונית בצומתי השפעה והחלטה בישראל ובעולם.
 • משקיעים פרטיים, ביניהם קבוצת יגאל טמיר, ממשקיעיה הראשונים של חברת מובילאיי - אחת ההצלחות הגדולות של עולם היי טק הישראלי.
 • דרייפר גורן הולם- קרן השקעות מקבוצת טים דרייפר, שהוכתר על ידי מגזין פורבס כמשקיע בעל מגע יד זהב. קרן ההשקעות ממוקמת בחוף המערבי בארצות הברית ואף משתמשת בפלטפורמה של אינובסטה לבחינה של חברות חדשות ולמעקב אחר חברות פורטפוליו קיימות.
 • פרופ' שמעון אולמן, חתן פרס א.מ.ת ופרס ישראל למתמטיקה ולמדעי המחשב, ממקימי חברת אורבוטק ומעמודי התווך של האקוסיסטם העולמי, אשר מצטרף לסבב הגיוס הנוכחי עם השקעה משמעותית ובאותם התנאים.

 

 

פיילוטים מוצלחים ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם לקוחות גדולים בארץ ובחו"ל

אינודקס, מוצר הדגל של Innovesta, הוא מוצר גמור ועובד, העומד בפני פריצה לשוק האמריקאי. אחרי כמה פיילוטים מוצלחים מאוד, שמוכיחים תוצאות מובהקות ומספקים ערך ברור ללקוחות, וחתימה על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות גדולות וחשובות בשוק, עומדת אינובסטה על קו הזינוק לעבר הצלחה עסקית. כעת מתחילה החברה את פעילותה המסחרית, וכבר בימים אלו נמצאת במגעים מתקדמים לקראת סגירת חוזים עם לקוחות משלמים ראשונים בארה"ב.

 

 

 

פתרון טכנולוגי מתקדם ויחיד מסוגו העונה על צורך גלובלי בוער

הפלטפורמה שפיתחה Innovesta מאפשרת לארגונים ולמשקיעים לקבל מידע ולעקוב אחר חברות פרטיות באופן שלא נעשה עד היום. כחלק ממהפכת הפינ-טק העולמית, אינובסטה מחוללת טרנספורמציה בעולם ניתוח הסיכונים של חברות לא סחירות ועושה אוטומציה של תהליכים ידניים באמצעות טכנולוגיית AI מתקדמת. הטכנולוגיה החדשנית מהווה פריצת דרך אדירה עבור שוק עצום, אך מיושן, של ארגונים גלובליים, מחלקות רכש, גופי השקעה וגופים פיננסיים.

 

צוות ניהולי חזק ועתיר ניסיון

לצוות הניהולי של Innovesta ניסיון מוכח ויוצא דופן בעולם העסקים, השיווק, הבנקאות והפיננסים, בנייה והובלה של חברות בישראל ובעולם, רקע עשיר בניהול צוותים טכנולוגיים, פיתוח מערכות מורכבות ויצירת שותפויות עסקיות.

יהלי הררי, שותפה ומנכ״לית, בעלת 25 שנות ניסיון בניהול חברות בישראל ובארצות הברית, החל משלב היזמות, הפיתוח ועד ניהול בכיר בחברות ציבוריות.

קרן קיי, שותפה וסמנכ״לית שיווק, עם רקע של כ-20 שנה בעולם הפרסום והשיווק, כולל הקמת סוכנות מצליחה, שנמכרה לסוכנות הפרסום הבינלאומית  M&C Saatchi.

קרן חבקין, סמנכ״לית תפעול וראש המערך הטכנולוגי, בעלת ניסיון של כ-17 שנה בהובלת תשתיות IT פיננסיות בסביבה רב לאומית גלובלית, בין בנקאות ליבה לדיווח רגולטורי ופינ-טק.

פיצ'

פיצ'

הצורך

בניגוד לחברות ציבוריות, שם כל המידע על החברה זמין, עדכני ומפוקח, בחברות פרטיות אין שקיפות וחשיפה של המידע לציבור. כאשר ארגונים, עסקים או בודדים רוצים לקנות מוצרים או שירותים מחברות פרטיות, להשקיע או לקיים שיתוף פעולה כלשהו, הם מגלים כי קשה להשיג אינפורמציה מספקת ואמינה על מצב החברה והתנהלותה, שתאפשר להם לקבל החלטות פיננסיות ועסקיות נכונות. הדבר נכון במיוחד לחברות קטנות או חברות בשלבים מוקדמים, שהן פחות מוכרות בשוק.

חברות המידע העסקי השונות אשר קיימות בשוק יכולות להוציא דו"חות מפורטים על חברות פרטיות, אך הדו"חות האלה יקרים מאוד, הכנתם אורכת זמן רב, וחשוב מכל – הם משקפים את מצב החברה רק בזמן כתיבת הדו"ח. כיום, אין פתרון בשוק המספק מידע אמין, מפורט ומתעדכן על חברות פרטיות – מידע בזמן אמת.

 

בנוסף, גם כאשר הציבור (חברה, ארגון, משקיע וכו') מצליח לאסוף או לקבל מידע, לרוב לא ידע איך לסווג ולפרש אותו. פעמים רבות הקוראים אינם מבינים שמדובר בתוכן ממומן, או שלא יודעים לעשות קישורים בין אירועים בחיי החברה ולפרש את המשמעות שלהם לגבי החברה ומצבה.

 

Innovesta זיהתה את הצורך הבוער בשוק לפיתוח פלטפורמה טכנולוגית שתעשה אוטומציה לתהליך איסוף המידע וניתוחו, באמצעותה ניתן להבין את מצב החברות הפרטיות בזמן אמת.

 

הפתרון

Innovesta פיתחה טכנולוגיית AI מתקדמת המאפשרת ללקוחותיה לקבל מידע על חברות פרטיות, להבין לעומק ובזמן אמת את מצב החברה ולקבל החלטות עסקיות נכונות.

האינודקס, מוצר הדגל של החברה, מייצר דאשבורד דינמי המאפשר ללקוחות לזהות שינויים, אזהרות מוקדמות או סימני הצלחה, כתוצאה מהחיבורים בין החברה, הסביבה העסקית וגורמי סיכון חיצוניים, מקומיים או עולמיים. בניגוד למוצרים קיימים, המספקים ״סנאפשוט״ (תמונת מצב רגעית) על מצב החברות הפרטיות, כזה שמתיישן במהירות, Innovesta מספקת מעקב אחר חברות לאורך זמן, ועונה על הצורך העולמי הבוער של ״אצבע על הדופק״ בכל רגע.

הפלטפורמה מאפשרת ללקוחות להעלות חברות חדשות לבחינה באופן עצמאי, כאשר האוטומציה המוחלטת של המערכת מספקת את המידע הרלוונטי מיד ובכל עת.

 

איך זה נראה:

 

 

הטכנולוגיה

Innovesta פיתחה פלטפורמת ניהול נכסים פרטיים (חברות) מבוססת בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה המאפשרת למשתמשים פתרון מהיר, אינטראקטיבי, מותאם אישית לניהול ההשקעות והספקים בפורטפוליו.

המערכת מבוססת על כריית מידע חיצוני ופנימי בזמן אמת ולאורך זמן על מנת לייצר מדדים טכנולוגיים של  סיכונים וסיכויים על החברות שמתארים את החברה על ציר הזמן .

המערכת מבוססות על 4 שכבות מידע שנאספות כל הזמן, לאורך זמן  :

 1. כריית מידע חיצוני ופנימי על החברה (מאפיינים, מתחרים, שוק)
 2. סיגנלים חיצוניים ברמת המאקרו (רגולציות, גיאופוליטיקה)
 3. העדפות הלקוח
 4. מדדי סיכון וסיכוי

על הפלטפורמה רצים אלגוריתמים מעולם הבינה המלאכותית , אלגוריתמיקה גנטית ו-

 Natural language processing (NLP) ומייצרים insight והפעלות חדשות לחיפוש מידע חדש.

הפלטפורמה של Innovesta נותנת מענה ככלי לבחינה , השוואה, מעקב וקבלת החלטות על חברות שהמשתמש מבקש.

 

מוצר הדגל של החברה - Innodex

 

 

מקורות המידע: האינודקס של כל חברה מחושב באופן אוטומטי באמצעות לימוד מכונה של מידע המגיע מאלפי מקורות חיצוניים (מדיה חברתית, כתבות וכו') ופנימיים (הכנסת מידע על החברה ע"י לקוחות).

 

מנועי IA: על ה-DATA מריצים 5  מנועי AI  שמייצרים את התוצרים הבאים:

 

 • קטלוג של ה-DATA לפי תוכן, כמו לדוגמא אירועים בנושאי גיוס כספים, מוצר, הנהלה ועוד.
 • סימון ודאות ומהימנות המידע – מי כתב? כתב מהימן או לא? איזה פוסט (ממומן או לא)?
 • איחוד מידע – תחת אירוע מסוים
 • סימון חשיבות האירוע בחיי החברה
 • ניתוח סנטימנטים

זיהוי פערים ותובנות: באמצעות ה-DATA מייצרים מפה דינמית של:

 

  • השיח ברשת - חדשות ומדיה חברתית
  • תהליכים פנימיים
  • השוואה למתחרים, לקטגוריה ולתעשייה של החברה הספציפית.

אינודקס בעתות משבר

 

מגיפת הקורונה העולמית העירה צורך קריטי בקבלת תמונה עדכנית וספציפית על רגישותן של חברות למשבר, ואינובסטה הגיבה במהירות וייצרה מדד חסינות ייחודי, COVID-19 Resilience Innodex™ - CRI.

 

האינודקס עוזר ללקוחות להבין את סיכוני הקורונה הרלוונטיים לכל חברה, וכיצד כל חברה רגישה או עמידה בפני סיכונים אלה .אינובסטה יודעת ללמד את המנוע לזהות ולמדוד סיכונים וברבורים שחורים, כמו שינויים טכנולוגיים ועסקיים, משברים גיאופוליטיים ואסונות טבע.

עם הוספת ממדים נוספים ותרגומם לממד העסקי, מייצר האינודקס תמונה מציאותית וברורה לגבי חברות פרטיות גם בתקופות משבר לוקאלי או גלובלי.

 

אינובסטה במדיה

 

 

 

 

 

הצוות

הצוות

יהלי הררי
שותפה ומנכ״לית
יהלי הררי מובילה ארגוני הייטק מעל 25 שנה, בישראל ובארצות הברית. בתחילת 2017 יהלי הקימה את אינובסטה, חברה המפתחת פלטפורמה לבדיקת נאותות בחברות הזנק, בעזרת חוכמת המונים. לפני כן יהלי ניהלה חברות החל משלב היזמות, הפיתוח ועד ניהול בכיר בחברות ציבוריות. בין החברות אותן ניהלה Kamoon Inc, Tescom Israel Ltd, ועבדה ב (NICE systems (NASDAQ:NICE שם שימשה כ- COO and head of Global Services. כמו כן עוסקת הררי בעולם השקעות הון סיכוי ובפילנתרופיה .

 • מייסד
קרן קיי
שותפה וסמנכ״לית שיווק
לקרן רקע של כ-20 שנה בעולם הפרסום והשיווק. שימשה כמנהלת קריאייטיב בסוכנות הפרסום מקאן תל-אביב, סוכנות הפרסום הגדולה בישראל. קרן היתה בצוות ההקמה הניהולי של מקאן דיגיטל, הזרוע הדיגיטלית של מקאן וסמנכ״ל קריאייטיב בסוכנות הפרסום פובליסיס. במשרדים אלה היתה שותפה למהלכים אסטרטגיים משמעותיים והובילה צוותים בבניית מותגים חזקים ומצליחים, בינלאומיים ומקומיים. את פרק היזמות התחילה קרן עם הקמת סוכנות אסטרטגיה, תקשורת ופרסום. קרן בנתה עסק מצליח אותו מכרה לסוכנות הפרסום הבינלאומית M&C Saatchi. לקרן הבנה עמוקה בניתוח התנהגות צרכנים, בניית אסטרטגיות ויישומן וניהול עסקי. קרן היא בעלת תואר ראשון באוניברסיטת תל-אביב.

 • מייסד
 • עובד מפתח
קרן חבקין
סמנכ״לית תפעול וראש המערך הטכנולוגי
לקרן ניסיון של כ 18 שנה בהובלת תשתיות IT פיננסיות בסביבה רב לאומית גלובלית, בתחומי הבנקאות ליבה רגולציה, סייבר וחדשנות דיגיטלית. קרן מומחית בהובלת צוותים מובילים על פני מיקומים כדי להשיג מצוינות תפעולית ויעילות מתמשכת. רקורד מוכח של ניהול התקשרויות בעלי עניין גלובלי, מנוסה במזעור סיכונים בסביבה "כאוטית" בכדי לספק גמישות רבה יותר לעסק. עבר מוכח של יישומים מוצלחים של עשרות מערכות בגיאוגרפיות רבות. בעלת ידע מעמיק במוצרים בנקאיים, תהליכים, מערכות תומכות ותקנות בינלאומיות. חובבת בנשמה של טכנולוגיות חדשניות לשירותים פיננסיים עם הבנה עמוקה של סביבת FinTech והאקוסיסטם.קרן מנטורית עבור חברות סטארטפ ובנוסף, הינה בעלת תואר ראשון במערכות מידע ומנהל עסקים , ותואר שני במינהל עסקים ומימון.

 • עובד מפתח
קובי הוברמן
חבר הוועדה המייעצת של אינובסטה
מנכ"ל נופים אסטרטגיים בע"מ, אשר מסייעת לחברות ישראליות לפתח וליישם אסטרטגיות צמיחה גלובאלית, עם למעלה מ 35 שנות ניסיון בחברות הייטק בתחומי ניהול, אסטרטגיה ופיתוח עסקי וניסיון רב בפעילות בשווקים הבינלאומיים באירופה, ארה"ב ואסיה.

 • יועץ
גדי מזור
חבר דירקטוריון
עם 20 שנות נסיון כיזם, לשעבר CTO של פלטפורמת ההשקעות OurCrowd, כיום COO ומנהל הפעילות של חברת BioCatch בישראל. גדי היה חבר בועדת הסנאט להגדרת מערכת ההתרעה הציבורית בארה״ב, בוגר תוכנית תלפיות ,8200, וקצין בצהל. תואר ראשון ושני במדעים מדויקים במתמטיקה.

 • דירקטור

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו